• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, jsme doma z plavča, Jenda byl pod vodou a já taky, jsme tam na sebe koukali :slight_smile:, ale chudak z toho byl tak zmatenej, co se deje, ze pak brecel, ale jen chvilku, jinak tam byl hodnej. :slight_smile: moc se mu ale nelibi to hromadny cviceni, porad mi zdrha ke kraji a tam caka.

nestiham ted docist, ale odpoledne to napravim!! jdu si taky prohlidnout vsechny vase novy fotky, dokud Jenda spi.
16. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
tak konecne mam cas reagovat, Jenda pres den spi minimalne a kdyz je vzhuru a vidi me u notebooku, tak chce taky a chce mlatit do klavesnice a kdyz ho nenecham, tak se silene vzteka.

Moni: my klimatizaci v aute mame a popravde jsem za ni vdecna. Jendu se snazim do autosedacky moc neoblikat, protoze mel pak taky mokry zada a hlavicku. A moc se nepoti, ani v noci, poti se jen kdyz je moc oblecenej, ja ho asi docela otuzuju, chodi ted doma v kratkym bodycku a teplakach a ven jen pres to bodycko mikinu s kapucou. a kdyz jsme venku na zahrade, tak je taky jen v kratkym rukavu. Uz jsem ho teda zacala mazat, aby se mi venku nepripekl. No to je super, ze se Dany zkousi uz plazit, kazdy pidi pokrok je dobry!!! no vidis, urcite se brzo rozleze!!
16. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Moni, krásný nový fotky Danyho, on je fakt krásný dítě a ty jeho modrý kukadla!!!! :wink:
16. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj holky! tak jsem projela všechny nový fotky a fakt bomba! Anthony krásný jako vždy, Petruny byt suprovej, Mišák při oslavě kouzelnej, Andulka úžasně vyfešákovaná na vítání (mimochodem my jdeme v pondělí) a stojící Jenda v postýlce geniální!

ještě čekám na fotky "miminka" od Ali :grinning:

já dneska byla u našich a dopo v mateřském centru - zavírají nám ho a tak nějak vymýšlíme, co udělat... hodně lidí spoléhá na mě, že tomu rozumim, ale já nemám čas.... zatím... ale nápady a chuť by byly.... ale to bych musela mít jiné mimi, které spí... ale uvidíme, co se dá dělat a jak případně bych v tom se angažovala já... svojí představu mám, ale řídit celou neziskovku teď... to není správný čas... škoda...

a dneska jsem jela prvně autem a super! je to jen Felicie, ale mně skvěle stačí a Filípek byl spokojenej, protože ho mám na předním sedadle vedle sebe a celou cestu na mě koukal a smál se

Stáni, tím přetáčením jsem myslela přetáčení na bok... to už by mohl umět, ale má těžký tělo asi :grinning:
16. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Stáni, Mišák dostal moc hezký dárky a vypadá, že si to rozbalování docela užíval. :wink: Stáni, taky jsem si říkala, že kratásky na léto nemají cenu, když Jenda leze, tak by měl odřený kolínka, no uvidíme, aby se zase v teplákách neupekl.

Míšo, krásný nový fotky!! to přetáčení myslíš na bříško? to je ještě brzo ne? i když některý rychlíci to dělají už kolem 3. měsíce, ale jak píše Stáňa, mají to začít dělat až kolem toho 5.měsíce. Tak to máte ještě času!! :wink: Ale evidentne to Filípkovi vůbec nevadí, co? :slight_smile:

Petru, ted jsem mrkla na ty fotky z Kbel, no jedním slovem krása!!!! fakt super okolí, chápu, že tě to tam tak uchvátilo!!!!!

Medi, Andulka takhle zlobí v noci jo, to budou asi zuby, kolik uz jich vlastne mate? a jak Andulce chutnají příkrmy?
16. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky, to je změna počasí co? ale na jednu stranu mi to docela vyhovuje, kdyz to bude jen pár dní. :slight_smile: Jenda začal skřípat a klapat zubama a dělá to od rána, jinak je tento týden přísavka obecná, takže neudělám nic, musím si s ním pořád hrát, jinak ječí, nejradši by jen četl, tak na něj hodně znakuju knížku, tak jsme zvědavá, tenhle znak bych řekla, že brzo ukáže, protože ty knížky fakt miluje, musím zase nakoupit nějaké nové.

Míšo, a proč vám ruší to mateřské centrum? a co Filipkovo bříško, už se mu to trochu upravilo? si na tebe vždycky ráno vzpomenu, dneska jsme vstávali v 5.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci Jenda řádí, holky, já už nevím co s ním, on si v noci sedá, já ho normálně musím držet na boku než usne, jinak se přetočí na břicho a už sedí nebo stojí a řve a tohle je schopný udělat třeba 20x za sebou, třeba 2 hodiny se přetáčí a já ho chodím otáčet, je to komedie, ale už jsem fakt hotová, vůbec se nevyspim. No ale přestala jsem v noci kojit! zatím úspěch, kojím jen kolem té 23, když se vzbudí poprvé a to chci taky odbourat a v noci už ne. Sice řve, ale dá se to vydržet, tak snad ho to přejde a nebude se budit, musím hlavně ted vydržet a nevyměknout.

ted tu u mě stojí, sápe se na notebook, skřípe u toho zubama a dělá u toho hlavou nenene, mě z něj klepne :grinning:
17. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Leni : to je super, ze ma Jenik rad knizky. Tonik je neignoruje, ale ze by je vyslovene miloval to ne...Takze zavidim :slight_smile: :wink:

hele hodne breznovkam pomohlo nechat vyrvat...a deti do tydne spali v pohode...nekde jsem mela i nejaky odkaz na nejaky clanek jak na to...
ale tys myslim psala, ze to nezvladas, Jenika nechat rvat, tak nevim...to neporadim..
jdu to najit...
je mi te fakt lito, ze se nevyspis...s tim ja nikd ynemela problemy a jeste jsem takova potvora, ze jsem nocni ptak....
17. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
leni : tady to je http://www.klubk2.cz/nocni_buzeni_cz.htm

necetla jsem to cele, protoze jsem to zaplat panbu nikdy nepotrebovala, ale myslim, ze je to rozumny clanek....Pokud tam jsou nejake bludy, tak se omlouvam, jak rikam, necetla jsem to cele, ale myslim, ze par breznovkam to pomohlo.

:wink:
17. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Hoj děvčata,

tak jsem přidala do alba fotky z Pelhřimova, tak kdo chcete, mrkněte :wink:
A Míšo - máš tam i ten bonus (dokuď to nesmažou :grinning:, pravidla jsem nečetla, ale předpokládám, že je tím porušuji :sunglasses: )
17. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
tak nic, no.... řekla bych, že admini jsou rychlejší než blesk....
myslím si o tom své... ale prudit nehodlám....
17. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Ali, super fotečky! pošleš mi je viď? já ti pošlu taky ty slíbené

no admini, to je síla teda!!!! vymazat to během pár vteřin, to je taky umění.... bych zfleku našla alba, kde již řádku týdnů jsou fotky, které tam naprosto nemají co dělat... :angry:

Leni, teda to máš náročný noci! jinak díky za optání, bříško o dost lepší! jen teda to blití už by taky mohlo přestat, chudina dneska mu to jde celý den místo pusou nosem a vždy se z toho strašně rozbrečí....

Leni, měli jsme prostory v mateřské školce, mají teď ale plno a prostory potřebují, tak nás vyhodili.... a navíc ženský, které to provozovaly, tak už mají odrostlé děti a nemají na to čas.... já mám svou představu, ale ne čas...
17. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
17. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahoj mončo!

hele, ta tvoje máma, to je teda taky síla... to jsou fakt komentáře, to mě vytáčí :angry:
no vidíš, Dany je šikulka! on bude takový, že furt nic nic a najednou udělá ohromné skoky... někdo na to jde pomalu postupně, někdo skokově!
u nás to přetáčení jsem myslela na bok.. ne na bříško, na to má čas...

a díky za pochvalu siluety, jen mi to teda přijde vtipné, bo ti Ali může potvrdit, že mám ze své potavy brutál depku.. ale je fakt, že Alča asi umí tak dobře fotit a já si dobře stoupnout, že to na té fotce fakt vypadá poměrně dobře... reaita je bohužel jiná... dnes jsem prvně doma cvičila a snažila se omezit sladké... jenže je to těžký, tim, že nemůžu žádné ovoce ani zeleninu, tak se ničím nezasytím a mám prostě furt hlad... no a hold po čem člověk sáhne že... sladkosti apod..... takže zbylá kila dolů nejdou - no za necelé dva měsíce jedeme k moři a já tam fakt nemůžu vylézt..

príma, jak Dany hezky spinká! kéž by mu to vydrželo! přeju to nejen jemu ale hlavně tobě!

a je to prostě celý Martin! no my jsme ale z podoby taky překvapení, bo máme oba zelené oči a mimin je má výrazně tmavě modré... každého to hrozně upoutá, fakt ta modrá úplně září! má je po tchýni... zajímavé, co geny dokáží
17. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj Moni, přesně jak píše Míša, Dany asi bude dělat velké pokroky skokově :wink: Je to fešák ! Ostatně jako všechny vaše děti.
Mrzí mě, že tě tvá mamka takhle trápí a vytáčí :frowning2: Nevím, co poradit, snad jen "pevné nervy" :confused:

Míšo, tak dobře fotit neumím, jsi prostě hubená :wink: ale chápu, že ty se takhle s několika málo kily navíc prostě necítíš dobře a máš z toho depky (mám to podobně - stačí kilo navíc a už se necítím...). Ale objektivně - jsi hubeňoučká (vždyť jsi rodila před 3 měsíci :wink: )
17. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Míšo, mně přijdeš, že jsi hubeňour ... a taky máš chvíli po porodu ... já měla depku z povoleného břicha, když jsem si sedla, tak mě strašně štval ten špíček, co vždy vylezl nad páskem ... :grinning: :sunglasses: že jsem na to nebyla zvyklá, tak jsem si ho pořád zastrkovala pod pásek :grinning: :grinning: :grinning:
Ty musíš kvůli malému držet nějakou dietu, že jsi psala, že nemůžeš ovoce ani zeleninu? Já jsem taky držela kvůli kvůli Danečkovi dietu na začátku, ale měla jsem to zkrouhlý ještě o jogurty, mléko, smažená jídla, sladkosti, jakákoliv koření, ... no mně přišlo, že nemůžu vůbec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a strašně jsem trpěla hlady ... a to jak mi chyběl cukr ani nemluvím ...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kam jedete k moři? A letíte nebo jedete autem?

Alčo, a jak se máš ty?
Holky, já vám úplně závidím, že se takhle všechny vidíte ... škoda, že jsem tak odstrčená ... no už se těším na srazík ... :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Moni : tvoji mamku fakt nechapu...ma tak nadhernyho vnuka...(pro me jedno z nejhezcich deti jake znam) a ona na nem proda hleda nejaky chyby :frowning2: misto aby se z nej tesila.
To tchanovci jsou zase druhy extrem, porad Tondu obhajujou i kdyz je treba protivnej....ale porad lepsi nez kdyby na nem porad videli nejake chyby a nedostatky.
naprosto te chpau, ze te to trapi...to by trapilo kazdyho....

Miso, Alco : fotky super, je bezva ze se takhle schazite :slight_smile:

Miso : asi to nema cenu psat, protoze lip se citit stejne nebudes, ale ja teda na tobe nic navic nevidim...
taky si myslim, ze ti to moc slusi a ze jsi stihla.
ale chapu ze pokud mas neco stale nahore, ze te to trapi...
ja mam vzdycky jeste vetsi depku, kdyz takhle hubene holky nechteji chodit v plavkach...to mam pak pocit, ze bych nemela vubec chodit na ulici :frowning2:
ja jsem byla zvykla byt stihla 22 let a dnes a denne se snazim nehroutit, ze mam ted o 25 kilo vic nez kdyz jsem byla mlada (po dvacitce)
Porad si rikam, ze Tonik za to stal, ze hlavne ze je zdravej atd, ale i tak mam obcas hrozne depky, z toho jak vypadam.
Ty to urcite schodis, jsi v podstate kratce po porodu.
to ja uz se pomalu ale jiste zacinam smirovat s tim, ze uz nikdy pekna nebudu, protoze nechci mit ty depky cely zivot......ale snad se vratim aspon k vaze co jsem mela na svatbe. Jen je to fakt boj....
18. dub 2009 v 00:19  • Odpověz
pěknou sobotu! počasí nic moc, ale stejně potřebujem udělat velký nákup, tak aspoň nás to nebude mrzet, že nelítáme venku..
mimin má asi spurtík či co, jí po dvou hodinách... no veselo..

Moni, nemůžu mlíko a téměř veškeré ovoce a zeleninu, kvůli tomu jeho bříšku... tuhle jsem si něčeho zobla, jakože to prubnu a zase se skoro nadnášel... takže tak... a právě je to naprd... ale se nedá nic dělat..

Petru, možná to na tebe může působit jako provokace, což jsem určo neměla v úmyslu, ale prostě každej je zvyklej na něco a když má víc, necítí se dobře - už taky jen kvůli oblečení a tak... spoustu věcí si vůbec netroufnu vzít, prostě jsou kupované na jinou postavu.... a taky jak lidi jsou zvyklí, jaké jsem předtím měla břicho, tak teď když to vidí (např. jsem si s mamkou zkoušela plavky), tak i jim prostě přijde, že to nevypadá dobře.... nevim, jestli to píšu pochopitelně... ale mám pocit, že abych byla spokojená, musela bych vyházet všechno obleční, nakoupit jiné, ve kterém to nevypadá špatně a možná bych se cítila líp... jako není to, že bych to řešila dnes a denně, ale třeba na fotkách se sama sobě nelibim.... no a popravdě musím uznat, že fakt nadstandardně jim... hlavně sladký a tak... takže věřim, že by to stačilo omezit a trochu to břicho a zadek posílit a bude to lepší... ale dokud kojim, tak to asi jen tak nepůjde, mám prostě nadstanardní hlad...
18. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Moni, jedeme autem do Chorvatska - celá famílije - ségra s rodinou a naši.... tak se těšim :wink: máme v plánu je na ostrov Krk, což není daleko - po cestě uděláme přestávku, aby se malej natáhl, ale není to fakt moc daleko, takže věřim, že cestu zvládnem v poho... navíc máme v autě klimu, takže v poho - ale pojedeme na noc... no a jedeme před půlkou června, takže vedro by tam taky ještě nemělo být. zvažovali jsme, jestli nejet až v září, ale spíš nám lidi doporučili, že to bylo lepší ještě s takhle malým mimi než s tím větším, které už nevydrží v kočáru a chce šmejdit a tak :wink:
18. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Míšo : ja to nebrala jako provokaci :wink:
ja to uplne chapu, kazda jsme zvykly na neco jinyho....a mrzi nas kdyz to tak neni....nektere holky co maji pres 100 by mi zas rikaly, ze kdyby vypadaly jako ja, ze by si vubec nestezovaly, to je jasny.... :wink:

ja jsem taky prvni mesice po porodu jedla vic nez normalne, teda sladky a bohuzel jsem nebyla ten pripad, co si to muze dovolit, protoze koji...Znam holky, co hodne hubly, i kdyz jedli denne cokoladu....ze na ne to kojeni proste takhle pusobilo...v tom jsem mela smulu a vim, ze si za to tim padem muzu sama, ze jsem se nehlidala...

ale u tebe jsem podle fotek mela pocit, ze po porodu nemas fakt nic navic nebo ze by ti zustalo trochu brisko...Asi to teda na tech fotkach neni videt...fakt jsem byla presvedcena o tom, ze vypadas stejne jako pred porodem...ne-li lip :wink:
18. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
čauky,

tak jsem učinila 2.pokus o nahrání bonusových fotek do alba. Tak kdo chcete, mrkněte na moje mimi :dizzy_face:
Tedy nezaručuji, že ty fotky tam opět vydrží, ale jakmile mi je zas vymažou, jdu jim psát, že toto mi vadí - jen na první stránce je dalších 5 alb s podobnými fotkami a rozhodně nejsou nově přidané....tak buďto všechny a nebo žádné...

Jo a byla jsem teď poprvé po zimě na bruslích :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani jsem netušila, jak nemám vůbec fyzičku :grinning: :grinning:

Tak hezký zbytek víkendu všem!
18. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak nic, opět smazáno... a tentokrát i se vzkazem v IP... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
18. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Alčo, tak to pošli mailem, please, jsem zvědavá, co je to za fotku!!!!!
18. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
http://jajinkaaa.rajce.idnes.cz/Amalka_-_1.tyden_doma/#album

tak se můžete mrknout tady na moje mimi....
18. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Alčo, Amálka je božíííííí!!!!!!!!! :wink:
18. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Leni :slight_smile:

Jen mě fakt mrzí, že mi jí nenechali s tom albu tady... neřeknu, kdybych udělala celé album, ale dala jsem tam dvě fotky...
Jen namátkou jsem otevřela pár alb a hned ve 4 jsem narazila na fotky zvířat... asi jiný přístup :angry: No nic, nebudu se rozčilovat...
18. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
leni : ses dobra, ze zvladas v noci nekojit...ja myslim, ze si na dobre ceste. Urcite se to zmeni a ty se konecne vyspis , drzim palce !
ja teda jeste nezkousela v noci nekojit, nejak se mi do toho nechce, myslim, ze by Tonik hodne brecel a ja jsem proste pohodlna..... Ale ja nastesti kojim bud jednou po treti hodine nebo vubec...
ale dari se mi uplne v pohode hodne omezit kojeni pres den...
Kdyz jsme cely den venku, tak kojim jen rano a vecer pred spanim. Na verejnosti uz nekojim. Kdyz jsme doma, davam jen kdyz je protivnej nebo tak..... A Tonikovi to nevadi, on nastesti nebyl nikdy az takovy "prsar", tak snad to pujde bez problemu, prestat uplne. Rada bych kojila do roka a pul, pokud by to bylo jen o tech ranech a vecerech.

taky me mrzi, ze se s Moncou nemuzem videt, proto se moc tesim na spolecny vikend.... :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
alčo : Amálka je super !!!! Naši si teď pořídili anglický kotě a jsou z něj celý vedle a to táta kočku nikdy nechtel (mama o ni ale snila cely zivot, byla zvykla mit cely detstvi kocku)
Ale ted jak je tata trochu jinej, tak sam kocku chtel a moc mu pomaha na psychiku atak...
A jak si k Amalce prisla ? Jedna Frantiskova kamaradka ma dve fretky.

ja jsem taky nalomena mit v novem byte kocku, ale uvidime...
18. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Petru, dostala jsem jí. Je to úplně úžasný zvířátko. Ale bude s ní piplačka. Je to holt miminko (je jí 7.týdnů), takže jí musím vychovávat, učit jíst granule (chovatel jí krmil jen mletým masem, a to je dost nepraktické) a tak. Ale je s ní fakt sranda :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj holky!
zdravím!
malej spinká, Tom na volejbale a já si otevřela vínko a půjdu poklízet...
jinak díky znovu za pochválení mé osoby, jste milé! nicméně dělám velkou cenzuru fotek :grinning:

Ali, ohledně těch fotek to je bez komentáře.... já jsem pro dodržování pravidel, je to třeba.. nicméně nechápu, proč někde to opakovaně prochází a jinde to zmizí během pár vteřin!Ali a kde jsi jezdila?

hele a ta fotka, jak tam je Filipín zblízka, tak ta je moc krásná! tím mým foťákem zblízka tak hezké fotky neudělám..

Leni, to jste šikulové, že zvládáte odbourat noční kojení! potřebuješ se vyspat jak sůl...

jinak ad kočky - ty já nerad
:grinning: mi prostě vadí, že vlezou všude... třeba i na postýlku a to bych nepřežila :angry: ale jinak zvířata miluju a Amálku bych si poňuchala.... a věřím, že ona by si ráda poňuchala naší Rozáru :grinning: jen by z Rozáry asi moc nezbylo :grinning:
18. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.