• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
jé a ještě jsem vám chtěla napsat ohledně toho oblečení... já byla zvyklá chodit spíš elegantněji oblečená - nebo tzv. sportovně-elegantní - a teď? držte se, koupila jsem si své první tenisky na chození a dneska dokonce kšiltovku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prostě se to k tomu kočáru a malému městu tady líp hodí....

Moni, asi nejezdíš autem co? že bys třeba někdy dorazila do Prahy za holkama nebo tak.... no asi blbej nápad.... máš tam nějaké kámošky maminky?
18. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Alčo, Amálka je naprosto božííííí! Hele mě úplně vyhrkly slzy, když jsem jí viděla, protože já jsem měla freťulky Sendy 4 roky ... loni mi zemřela ... je to nejkrásnější, nejúžasnější zvířátko !!!!!! Jsou strašně chytré, mazlivé, vyčůrané :grinning: a je s nima sranda! No škoda, že nejsem pražanda, já bych ji tak ráda pomačkala a očuchala :sweat_smile: Tak alespoň posílám pohlazení, já ji měla tenkrát místo mimča, se dá tak nějak říct ... strašně jsem si ji rozmazlila a byly jsme nerozlučná dvojka ... :wink:
Zkusím taky nějaké fotečky Sendy namačkat do albíčka ... jestli to vůbec půjde, když vidím, jak se to maže :rolling_eyes: :unamused:

Leni, to je super, že si vydržela celou noc nekojit! Určitě to zvládnete, jsi dobrá, já bych to asi nevydržela, naštěstí Dany si cucne a za chvilku chrupká ...
Dneska jsem byla s kamarádkou na nákupech v Pce, bylo to super a taťkové hezky hlídali, dětičky naproto úžasný, moc hodný, tak to musíme zase někdy zopakovat :sweat_smile:
Mně přijde, že je Dany strašně moc poslední dobou hodný, nechci to teda zakřiknout, ale on se fakt pořád jenom směje, culí ... nepočítám teda vztekání v kočárku, ale jinak je naprosto miliónový! :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Moni, to je úžasný, že je Dany takové zlatíčko! a navíc je taaaak krásnej! si musím pořídit druhou holčičku - a dáme je dohromady :grinning:

jsem si na tebe vzpomněla, že jsi mělu tu svou freťulku a jak byla pak nemocná... a jak jsi z toho byla nešťastná...
18. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
jaji : a nekouse te ? co jsem slysela, tak fretky docela kousou, jako ze to i v ramci hry od nich docela boli....
ale jsou k sezrani fakt...zavidim :slight_smile: hned bych ji pomuchlovala..

Míšo : tak to ja kocky miluju, od malicka...a taky jsem si vzdycky kocku prala...a z kotatek jsem uplne hotova...skoda ze pak vyrostou
18. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Petru, tak koťátka to já taky... velký kočky prostě nemusim... a jakou bys chtěla? mě teď zaujalo kotě kamarádky - nějaké papírové "něco" mývalová :grinning:
18. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Moni : moc ti preju, ze je Dany ted zlaticko. doufam, ze to vydrzi a ze uz si ted budes jen a jen uzivat.
Myslim si, ze uz to bude jen a jen lepsi...Moc se na Danecka tesim....on je proste k sezrani !!!
18. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Míšo : ja bych asi rada nejakou z utulku nebo od nekoho aby ji neutopil, takze klido obycejnou kocicku, ale jinak se mi libi ty chlupate...Nasi si koupili nejakou anglickou za 6 litru :sweat_smile: a je fakt nadherna, hodne barevna a hodne chlupata, ale zatim ji znam jen s MMS.
Bohuzel se k nasim dostanu az za 14 dni, ty kotata hrozne rychle rostou
:angry: :sunglasses:
18. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Petru, ty obyč micky jsou možná nej :wink: no ta jejich stála dokonce 18 litrů :sweat_smile: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
dneska by měl tchán radost (pracuje pro firmu, co má Hypernovy)... jsme byli poprvé s miminem v Hypernově a byl z toho úplně v tranzu, ležel v kočáru, čuměl na ty věci a úplně se klepal radostí a nahlas se smál... takovej Kaufland nebo Tesco ho tak neberou :grinning:
18. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Míšo . ale pokud kočku, tak urcite hooooooooooooodne rozmazlenou :dizzy_face:
vim, ze i tak na me muze prdet, kdyz ji budu chit mazlit, ale nejakou uplne total nemazlici bych nechtela...
18. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
no petru, ale právě mám pocit, že kočky nejsou moc mazlící, že to jsou prostě osobnosti a když nechcou, tak žádné mazlení...

jé a ještě jsem vám chtěla napsat - jak víte, jak moc nemám ráda ten mateřský plurál... tak ok.. něco snesu, ale včera jsem potkala známou a ona celou dobu mluvila takhle a dorazila mě větou: a jak se vlastně jmenujete? tak jsem jí odpověděla, že Urbánkovi a jela jsem pryč :confounded: :angry: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jééé, tady se klábosí! :slight_smile:
Kočičky já taky nerada, proto jsem z tich sousedových tak neštastná, taky mi vadí, jak všude vlezou......

Moni, to je super, že je Dany hodnej. :wink:
18. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
čus Leni! jak se máš takhle večer?
18. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Míšo : ja zanam hodne mazlicich a ja nemusim mit celodenni mazleni, ale prave ty chvilky, kdy pridou a chteji, to miluju :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Míšo, Urbánkovi :grinning: :grinning: :grinning: dobrý!!!!!!!! mě to teda taky někdy ujede, ale fakt jen občas :wink:

Jinak Hypernovu náš malej taky miluje!! ted tam už jezdí ve velkým vozíku, vypadá důležitej jak rádio, nehne brvou, jen kouká, vydrží to klidně i hodinu :wink:
18. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
no ale člověk aby se pak od těch chlupů vyluxoval :grinning: ne, nemyslim to zle... :wink: :sunglasses:
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
čus Míšo! :slight_smile: popíjim vínko :slight_smile: a koukáme na Bobuli

Petru, tak já měla asi štěstí na nemazlící kočičky, jedna mě kdysi sekla drápkem do obličeje, ještě ted tam mám jizvu
18. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Leni, ale jo, ono je to občas i roztomilý, ale všeho s mírou!!! a jak se jmenujete, mi teda s mírou ani s Mírou nepřišlo :grinning:
ha, další milovník hypernvoy :grinning: a vínko mám taky - co piješ? já chilský cabernet sauvignon
18. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky, dotaz, řekly byste kamarádce, že se vám nelíbí jméno jejího dítěte, jako na férovku - Hele, mě se jméno xy fakt nelíbí! mě to přijde divný. Mě to řekla moje kamarádka, je fakt, že ona je taková držka, ale dotklo se mě to, jsem divná?
18. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Alčo a i ostatní, zda máte zájem :sunglasses: , nedalo mi to a musím vám ukázat moji freťuli: http://mmoonniikkaa.rajce.idnes.cz/milacek
Jak jsem viděla Amálku, tak jsem hned šla kramařit do PC a musela jsem se na ni podívat a zavzpomínat ...

Míšo, to jsi mě pobavila ... Urbánkovi
:grinning: :sunglasses: To je jako když jsem byla u dětské doktorky a sestra se mě ptala: "kolik vám je paní Kvochová" bez rozmýšlení jsem řekla 29 :grinning: místo abych řekla 5 měsíců ... :grinning:
18. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Leni, nene neřekla... nechápu, proč to říká... co jako čekala? že ho přejmenuješ či co? :angry:
18. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
no jo Míšo, ty jsi na ty těžký chillský vid? :slight_smile: já mám lehké italské Pinot Grigio čili Rulanské šedé :slight_smile: mňam :slight_smile:
Lenni divná určo nejsi, mě by se to dotklo taky ...
A přijde mi i takový praštěný něco takového takhle na férovku i kamarádce říct ... :astonished:
Leni, jj čím těžší, tím lepší :wink:
Moni, 29 je taky kvalitní :grinning:
18. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
jo a Míšo, kolik si toho dáváš? toho vína :slight_smile: já tak 1,5 deci a mám fakt dost, jak jsem tak dlouho nepila, tak ani víc nevypiju
18. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Moni, to jsou tak krásné fotky!!!!!!!!! byla fakt krásná!

Leni, dávám si tak půl deci
18. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
ale nekojit, tak to vypiju celé
18. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Moni freťulka je krásná! to muselo být hrozný, když ti umřela...

No ono to bylo tak, že jsme se bavily o jménech a jí se hrozně líbi anglický jména a řekla, že teda Honzík jí připadá fakt hrozný a tuctový jméno....no nic. Jsem jí to pak říkala, že mi to připadlo drsný a řekla mi, že mě se taky nelíbí jména, který ona má vybraný pro své budoucí děti, tak že mi snad může říct, že se jí nelíbí jméno mýho dítěte, že má právo na svůj názor. ale to nic, já jen že mi to přislo fakt divný, tohle někomu říct.
18. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Leni a ona jaksi nepochopila, že o "jejím" dítěti se bavíte čistě teoreticky, kde je teda pochopitelný tvůj názor, ale že v tvém případě se jedná už o něco, co je dané? jako nikomu neberu, že se mu jméno nemusí líbit, ale ať to nikomu necpe :angry: ach jo.. kašli na ní! důležitý je, jak jste spokojení vy a vy spokojení jste! :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Lenni, to je divná ta kamarádka ... to mi přijde teda hodně drsný ... to je nějaký blízká kámoška? :confused:
18. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.