• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Moni, koukla jsem na fotečky freťulky - krasavice :wink:

Petru, Amálka ( a vlastně všechny fretky ) kouše - ale díky tomu, že je tak malinká, dá se naučit, jaké kousání je ještě hra a co už si nesmí dovolit. Chce to trpělivost - prostě se nechat okousávat a když už je to hodně, tak jí lehce "bouchnout" přes čumáček že to už bylo moc. Je fakt, že Amálka kouše tak nějak normálně. Když mám pocit, že už je to dost (jako že to bolí), tak jí lehce plácnu a pak při dalším hraní už zase kouše jen lehounce. Ale rozhodně je to běh na dlouhou trať.

Leni, Míšo - já taky piju vínečko (rulandské modré) a koukám na film... :sunglasses:
18. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Alčo, fretka se dá určitě naučit, aby nekousala ... Sendy nekousala vůbec, jenom když si hrála, tak to někdy přehnala, ale že by někoho kousla do krve, tak to nikdy ... ale je to fakt o velké trpělivosti, jsou jako děti :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
koukam tady se vesele popiji.l..ja si taky chtela otevrit vinko, ale nakonec jsem si dala curacao s džusem...

Míšo : Urbánkovi je dobrý story :grinning: fakt vtipny.

Moni : uplne se mi chtelo brecet u tech fotek. Je videt, jak jsi ji mela rada a ze jste byli spolu opravdu spjaty...uplne te chpau, ze jsi z toho byla hotova....taky je videt, jak pro tebe byla predchudce miminka...
18. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
Moni, jo jo... Já jsem právě předtím asi 3 týdny hlídala už dospělou fretku Míšu, a ta mě skoro nekousala, jen tak lehce při hraní. Ale třeba doma některé členy rodiny Míša kousala a kouše až do krve...
No právě že vím, že se to dá naučit, tak jsem teď trpělivá a nechávám se okusovat a koriguju, co už je moc.
A že jsou jak děti máš naprostou pravdu. :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
No já ji fakt tenkrát měla místo mimča ... no ještě že to tak bylo a měla jsem freťuli a že jsem si počkala :wink:
Ale byl to můj miláček, když umírala, tak to bylo strašný ... brala jsem ji za člena rodiny a tak nějak jsme ji obrečeli všichni z rodiny :frowning2:

manže jde taky pro vínko ... :grinning:
18. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jaji :grinning: víš, čemu se směju :grinning:
18. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Alčo a už s ní chodíš ven nebo čekáš až po očkování? Já jsem se Sendy byla i 2x na srazu fretek v Praze v Pietním parku ... bylo to super, takových freťulí a všechny se tam očuchávaly a motaly se do vodítek a my klábosili a klábosili ... :grinning:
Oblíbená hra Sendy byla ta, že honila pořád naše nohy a to fakt štípala a u toho kvokala a nadskakovala radostí a čím víc jsme zařvali, tak tím byla ona veselejší ... :grinning:
Hlavně bacha na různé hračky, molitan a tak ... oni všechno rádi ochutnají a potom jim to způsobí těžké zažívací problémy ... na to nejspíš SEndy zemřela ... mají hodně citlivé zažívání ...
18. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky, je to docela dobrá kamarádka, dříve hodně blízká, ted už moc ne, ale některé věci fakt bohužel nechápe.... přesně to jsem jí řekla, že je rozdíl se bavit o jménech dětí "budoucích" a jménu mého dítěte... no nic...
18. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Moni a byla Sendynka cítit?
18. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Leni : s tim jmenem je to drsny...me se taky stalo, ze mi obcas nekdo rekl, ze se jim jmeno Antonin nelibi, ale nebylo to receny takhle hnusne...
18. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Míšo, no každá fretka je cítit ... já jsem nechala Sendy kastrovat, ale žlázky jí zůstaly, ty se teď už nesmí odoperovat, ale kožíšek cítit je ... jako miminko ani ne, ale když potom začnou jít do puberty (Alčo to si užiješ s puberťákem :grinning: ), tak někomu to může vadit ...
18. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Moni : a na tech fotkach ti to , jako vzdy, desne sekne...ja vypadat jako ty tak jsem desne namyslena....fakt se mi hrozne libis :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
já právě nikdy snad freťulku ani nehladila, tak proto se ptám.... ale asi se na to dá zvyknout ne? já třeba u nás naší Rozáru vůbec necítím, ale věřim, že někdo ji cítit může
18. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
Míšo, přesně vím, čemu se směješ :sunglasses:
A až někdy přijedeš na návštěvu, tak si jí budeš moct pohladit :grinning: a očuchat :grinning:

Moni, ven jsem jí ještě nebrala a dlouho ještě nebudu... je malinkatá. A taky samozřejmě počkám až po očkování, ale četla jsem, že by se takhle malé stejně ven brát ještě neměly.
A jako miminko jí mám...sice jsem to neplánovala, ale jsem nakonec ráda, že jí mám.

Leni, o té kamarádce jsme se už bavily, ale taky mi to přijde divné...však víš :wink:
18. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Petru, no díky :grinning: :grinning: :grinning:
Vidíš a já si moc nevěřím, teď už je to teda lepší, ale než jsem poznala Martina, tak jsem si vůbec nevěřila v ničem, žádné sebevědomí ... Martin mi do teď říká, že si mě musel vypiplat :sunglasses: :grinning:

Míšo, zvyknout si na to dá, já jsem ji třeba necítila, když jsem přišla domů, ale někdy ke mně někdo přišel a říkal, že je cítit ... dokonce jednou můj bývalý mi říkal, že ji ze mě cítí ... jako z oblečení ...
18. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Holky, poradíte my? Mám natočené video s Danečkem, kde ho můžu stáhnout, aby jste ho viděly? :slight_smile: Dnes jsem ho natočila, jak začal válet sudy ...
18. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Moni : a neni to treba tvoji mamkou : jestli se k tobe chovala jako k Daneckovi, tak se vubec nedivim, ze sis neverila. Pritom ses tak krasna zenska , fakt..... Me pride ze se stakovy ten typ, po ktere se kazdy otoci, ¨nechci pochlebovat, ale fakt si to myslim.
A Danecek je taky takove to vyrazne hezke dite....co se na nej vsichni urcite usmivaj.

moni : video dej na youtube...tam to jde snadno..
18. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Holky, ještě se stavím..
ale tohle sem musím hodit...hledáme šátek pro Marťáka k narozkám...Buff dětský multifunkční a našli jsme tyhle...sice nejso dětský, ale jsou božííí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6936448&tab=8
18. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
medi : satky jsou zasny...to je neco pro me :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
18. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jee, Moni, už se těším na video Danečka, vlastně jsme ho ještě vůbec neviděly!!!
a když už jsem u videa, tak tady je Jenda, jak stojí v postýlce, na tom videu se ještě trochu kymácí, ted už to vypiloval a udělá třeba i krůček stranou http://jelinci-jelinci.blogspot.com/

jo a Moni, k tomu potápění, tak já mám plavecké brýle, protože mám čočky, tak se nemůžu potápět bez nich, tak to je dobré, taky neumím koukat pod vodou bez nich.
18. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
Tak jeste jednou a v klidu, dočtu si vás později...

U nás teď byl trochu hukot, Andulína kadila ostošest, chuděrka...nějakej průjem nebo co. Doufám, že jsem jí to nepřivodila tím ovocem, co jsem jí začala dávat. Včera nám skoro nechtěla jíst, v půl druhý ráno dvakrát přebalovat, posr...spacák, dítě s bolavým bříškem...dneska snad už bude líp. Dneska byla banánovo mrkvová dietka a už jsme se z šedozelené propracovali na červenooranžovou - mrkvovou...

Jinak jsem byla u našich pomáhat po malování. Myslela jsem si, že umeju okna, pověsím záclonu a nábytek že se udělá, až zítra přijedem i s Honzou...omyl, máma si okna umyla ( dostala držkovou, nechtěla jsem, aby něco dělala), takže jsem cvičně s tátou skládala stěnu...bezva. a pak teda ty záclony a umejt nábytek a podlahy a nastěhovat zpátky věci do skříní a tak. Ještě, že se rozhodi tam zrušit ten stoletej lustr, takže tam nebylo světlo akdyž se začalo stmívat, tak jsme musely přestat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme dneska zkoušlei, co to udělá, když bude Andulka bez nás u tchýně a byl řev, Honzík musle narychlo na bruslích přes Kbely nahoru na sídliště, zachraňovat dítě...já byla v Úvalech....ale jinak dobrý, v kočáře ok, ale jak ji vyndali....tak to jelo :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ty jooo, Dany je super!!! a jak je z toho nadšenej, že už mu to jde co??? to je skvělý!!!!! tak nám ho Moni častěji natáčej :slight_smile:
18. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
Moni, Leni - ty vaše videa jsou boží :grinning: :grinning: :grinning: oba jsou k sežrání :grinning:
18. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz
Petru, něco na tom bude :unamused: Mamka i když to určitě nemyslela zle, tak pořád to bylo něco ... hlavně ve škole jsem díky ní byla strašný stresoun, bála jsem se a tak pořád lítala někde za školou nebo byla nemocná ... fakt nervák ... no a možná i proto jsem se ve 22 odstěhovala ...

Leni, Dany je fakt nadšený z toho, že válí sudy ... :grinning:
18. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Holky, videa mate super, jsem se pokochala...se fakt desne tesim na cerven...
snad Tonda nebude nikomu vypichovat ocicka apod...
Uz je to docela dlouho co se prestal bat deti, ale zkouma je takovym zpusobem, ze jim t neni moc prijemny... :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz
A teď jsem se do toho zažrala a začala jsem stahovat video, co tady mám v PC:
Tak tady je náš smíšek: http://www.youtube.com/watch?v=r6xAyX_Xz2Y

a tady jak říká "baba" : http://www.youtube.com/watch?v=avF0yABD-_E
18. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz
Leni, Jeníček je super! :grinning: Je fakt šikula, že se už postaví! :wink:
18. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Moni : Danecek je fakt k sezrani...musis hodne tocit, kdyz uz ho nemuzeme videt..... :wink:
18. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
Petru, Jenda taky ted na plavání jednomu chlapečkovi chtěl píchat do očí nebo ho taky zajímají vlasy :slight_smile: vůbec se ted na děti vrhá a chce je zkoumat :slight_smile:

Medi, to jste si teda mákli co? k tomu průjmu - nemůže to být nějaká alergická reakce na nějaký druh ovoce?
18. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.