• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Moni, Dany je super!!! mě přijde ještě hezčí než na fotkách!! :wink: chceme další videa! :wink: :wink:
18. dub 2009 ve 23:19  • Odpověz
Petru, bomba fotka Toníčka, jak papá sám! :grinning: a Františka jak žehlí! :wink:
18. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz
Petru, taky jsem mrkla na fotky ... No Frantiček a žehlička = super! :wink: Hele a on fakt žehlí ????
A Toník jak baští nemá chybu! :grinning:

Díky :wink: , ještě stahuju jedno video ... momentík :grinning:
18. dub 2009 ve 23:39  • Odpověz
Tak tady je: http://www.youtube.com/watch?v=OlW21gpxv9g
A jdu chrupat, dobrou noc! :slight_smile:
18. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
holky, to jsem tam dávala pro březnovky, oni mi neverili, ze Frantisek zehli :grinning:
on zehli docela casto...a sam od sebe...ja zehleni nesnasim a jemu nevadi :dizzy_face:

taky jsem pridla naky novy fotky na rajce : http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_od_1._narozenin,_jaro/
19. dub 2009 v 00:33  • Odpověz
autor
tak znova, pred tim vam to asi nepujde...

http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_od_1._narozenin_-_jaro_2009/
19. dub 2009 v 00:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to konečně snad dočetla...nestíhám :unamused: jsem ostuda.

Jaji, zvířátko je dycky super :slight_smile:

Míšo, to je zvláštní, kolik lidí nemá kočky rádo. Ta naše je někdy pěkná mrška, ale nevyměnila bych ji...je naše. A když se na pár dní ztratila, byla jsem dost hotová....

Moni, Daneček je boží :slight_smile:

Leni, ta kámoška je trochu drsná, ne? Já bych taky asi nevěděla, jesti nemám být naštvaná...jsem se jednou jedný známý ptala, jestli si nemyslí, že děti předurčuje, když jim dá jména Ráchel a Rút Řeháčková (představte si, že to dítě může ráčkovat) a ona mi řekla, že byla Petra Nováková, jakejch je 12 do tuctu...no, každopádně se to má asi říkat hezky a ne takhle blbě, ne?

U nás průjem trochu lepší, asi to je fakt tím ovocem. Dneska a včera byl banán a docela ok. Tak snad...

Včera jsem jela k našim uklízet po malování a dneska jsme tam byli zas, náš tatík nervák, to byl zážitek, Anče byla z něj pěkně nervní (nebo spíš ze mě, jak jsem nervní z něj), Honzí s ledovým klidem s ním šrouboval postele...je zlato.

Jo, mám dotaz..holky, plazily se vám děti rovnoměrně? Naše prdelka se přitahuje jednou rukou a druhou se odráží..nohy obě, ale ruce ne. Prej jí mám asi dát čas...plazí se asi 3 dny, tak nevím...jestli mám volat na rehábku...nebo ne? :frowning2: :frowning2:
19. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Holky ... tak já jsem tady v 1hod ráno!!!! :confused: Dany mi odmítá spát, od půlnoci řev s kňouráním a tak jsme spolu v obýváku a hraje si ... oči jako tenisáky ... nebyl k utišení, tak než aby vzbudil celý barák, tak jsem to vzdala ... Já jsem mu dala na noc kaši "dobré ráno", protože mi došla na noc a tak si říkám, zda mu fakt nedala energii ... ale to je asi divný, i když na krabičce to píšou, že to dítěti dodá energii do nového dne :sunglasses: Nebo zub ... no fakt teda nevím .. to jsem zvědavá, kdy se rozhodne jít spát ...
20. dub 2009 v 01:04  • Odpověz
Moni, tak do kolika jste v noci strašili?

Medi, mě se Jenda plazil pozadu, takže nedokážu říct, ale dala bych tomu ještě čas, když se Andulka plazí jen 3 dny, ne?

Petru, krásný fotky Toníčka!!!!!!!! on už je tak velkej kluk!

holky, já tu ted přes den vůbec nemůžu být, Jenda už u mě stojí a řve....
20. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste toho napsaly. Jsem vás četla asi půl hodiny. :dizzy_face:

Jáji, Amálka je kouzelná. :dizzy_face:

Moni, se Sendy máš taky nádherný fotky. Chudinka. Věřím, že ti muselo být strašně, když umřela.

Leni, s tím jménem - kamarádce se líbit nemusí, ale mohla to teda říct jinak nebo si to rovnou nechat pro sebe...
No já se na net taky dostanu jen když Mišák spí. I když teď si i někdy hraje a chvíli mě na něm nechá. :slight_smile:

Petru, to okolí novýho bytu vypadá nádherně. Tak snad vám to vyjde. :dizzy_face:

Medi, Mišák se celou dobu plazil nerovnoměrně. Ruce používal obě, ale nohu jen jednu. Dr. říkala, že je to normální vývojový stupeň, že začne používat i tu druhou. Ale nezačal. Po nějaký době začal lézt. :slight_smile:

Co se týče koček, tak naše mamka je miluje. Takže jich vždycky několik máme. Některý jsou plachý, ale většina je jich mazlivejch. A teď máme jednu, co vítá každou návštěvu a od Mišáka si nechá líbit cokoli (malá - malá se zatím nenaučil :grinning: :slight_smile: ). Petru, tak kdybys časem chtěla kočku,...
Jen teda ty chlupy všude mi taky vadí (k tomu máme kolii, takže chlupů je fakt dost), no ale jsou venku nebo u našich, k nám domů nesmějí. A teda kočky jsou, bohužel, jedním z konfliktů mezi mamkou a Petrem ...

No u nás je teď taky veselo. Když je Mišák jen se mnou, tak je většinou v pohodě. Směje se, hraje si, krámuje,... Když má dobrou náladu, tak se směje i na ostatní (ale musí být u mě). Ale jak se přiblíží Petr, začne brečet (teda ne vždycky, ale hodně často). A když si ho vezme, tak se rozkřičí. Na chvíli jde třeba zabavit, ale když nemá dobrou náladu, tak brečí, až hystericky, dokud si ho nevezmu. Prostě jako by měl strašnej strach bejt beze mě. :slight_smile: Podle mě za to může Petr, že se mu odmala tolik nevěnoval (vím, že musí do práce a že v létě dělali na baráku,... ale kdyby chtěl, víc času si na Mišáka mohl udělat).

Petru, František je zlatej, s tím žehlením atd. Mně zrovna žehlení nevadí, jen na něj mít čas a dokopat se k němu... :grinning:

Tak jdu ještě na fotky. Videa si asi nechám na večer. Zkusila jsem si jedno pustit a vypadl net. Taky bych chtěla nahrát videa, ale s tím naším netem teda nevím...
20. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky, jenom se vám jdu "pochlubit", jak dopadlo naše vítání občánků... lepší si to asi malej nemohl naplánovat:
měl krásnou košili od Mexxu, ještě jsem ji trubka nažehlila... doma mu dala najíst a dobu s ním chodila, aby si krknul, případně se poblil ještě doma... a on nic... tam ho vyndám z kočáru, sundám bundu a blééééé, ohodil si komplet celou košili!!! ale ta byla nažmach... a pak se v podstatě problil celým vítáním občánků, když promluvil předseda pro občasnké záležitosti - Filípek blil- pak zpívaly děti - Filípek blil.... atd... nakonec z toho usnul, takže fotky z kolíbky má, jak kdyby neměl všech 5 pohromadě, bo tam únavou protáčí oči a je mu vidět jen bělmo, košile zblitá, na něm přilepená.... no nádhera :grinning: :grinning: :grinning:

takže z celé akce mu bylo doslova a do písmene na blití.... tak všem ukázal, co si o tom myslí

tak co byste mu na to řekly?
20. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
20. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
20. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
AHoj holky...
teda, pernej den, dneska, co? Děti se činily :slight_smile: Míšo, šikula, ten váš kluk, naše dcera zase "povídala a vyršovala" pana místostarostu, no.. :wink: Po kom to ty děti maj, co?

Leni, to byc fakt řešila. Pokud to nechce řešit paní, tak si myslím, že máš právo si někde stěžovat...zkusit to třeba na místním úřadě nebo tak nějak, ne? Vždyť kdybyste nedejbože někdo měli alergii, tak vás to může v lepším případě obtěžovat, v horším ohrožovat. To se musí někde řešit. Tak ať si paní kočky zavře a bude klid.

My dneska měli veselý dopoledne, páč Andulka honila po pokoji kočku, pak rozpatlala křupku do koberce, zbytek se jí nalepil na ruce, prostě šikula. Kočka před ní zrdrhala, vždycky popšla, zas si lehla a čekala, až se doplazí....a tak pořád dokola. Pak jsem šla do kuchyně a když jsem vykoukla, byla prdelka už v chodbě...docela rychlá...
Volala jsem rehábce a řekla mi, že takhle začíná hodně dětí, říkají tomu, že se plazí jako Meresjev :grinning: :grinning: a že nám ukáže nějaký cviky, aby se to srovnalo a začala používat obě strany. Ale dneska už párkrát zapojila i tu druhou...musela mě přelejzat. Včera jsem si někde na netu přečetla, že se tomu správnýmu plazení dá takhle napomoci.

Moni, tak do kolika?
Jdem na kostě :slight_smile: Mějte se-
20. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Leni : Frantisek nema nejak extra narocnou praci, takze nechodi domu az tak strasne unavenej, to fakt hraje taky roli. Ja kdybych mela chlapa, co by od rana do vecera makal jak blazen, tak po nem spoustu veci ani nechci. Ja to teda po Frantiskovi taky nevyzaduju, dela to sam od sebe, ale kdyby mel byt unavenej z prace, tak ho k tomu nepusitm a klidne to udelam sama.

S tema kockama je to tezky., nenapada me jak to resit. Me by to totiz nevadilo :sweat_smile: , takze vubec nevim co s tim....aby se ted Jenik nebal kocek :sweat_smile: :sunglasses: , i kdyz to by ti asi nevadilo, co ? :sunglasses:
21. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
holky, s tim brecenim u tatinka to budše podle me jak pise Lena...Kdyby s nim Petr byl casteji tak to tak neni, si myslim.
Toník se u Frantiska stejne rad jako u me a kdyz ho drzim a Frantisek je v mistnosti, tak natahuje rucicky a chce k nemu. Podle me je to fakt tim, ze jsou spolu fakt casto a ze ho Frantisek i casto prebaluje, prevlika, uspava atd....My jsme nejak samovolne najeli na uspavani Frantiskem (chodi domu kolem 6, tak aby si ho ty dve hodny nez jde spat uzil), ja ukladam fakt vyjimecne, vzdycky dam po vecernim kojeni pusinku, pohladim a frantisek ho odnese do ostylky. Tonda vetsinou usne hned, jen se otoci na bok a spi :slight_smile: , ale kdyz mu to trva, tak uspavam ja.
Taky kasi vetsinou dava Frantisek...nejak to tak vyplynulo, neni to tak, ze bych urcila kdo bude delat co :grinning:

Stáno : ale je fakt, ze u vas to nejde asi jinak, kdyz ma Petr tolik prace...teda mohl by s nim byt vic, ale urcite nema tolik moznosti jako Frantisek. Chapu, ze te to mrzi a asi hlvne Petra to musi mrzet, kdyz u nej Misak breci ne ?

Míšo : dobrá blicí historka :grinning: :sweat_smile:

medi : Andulka je sikulka, urcite se to srovna.
21. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
21. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahoj holky, jen se v rychlosti hlásím z dnešních doktorů: takže kyčle má dobrý!!!!!!!!!!!!! hurá!!!! jsem fakt šťastná, dečka byla moje noční můra, tak super!

a poradna: dostal hexu a prevenar, zatím to nese statečně... a váží 6220 a měří 62. Což je na tříměsíční dítě ok, ale teda od minulého převažování před 14ti dny nepřibral nic... tak nevím no... ale ona to neřešila, dělala to dle dvouměsíční prohlídky a od té doby nabral 400 g.... což teda taky neni nic závratného... tak nevím.. je fakt, že po mém mlíku vydrží jen 2 hodiny... po večerním nutrilonu 5....
21. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky ...
tak Dany je zase na půl nemocný :frowning2: V neděli začal pokuckávat, potom ta strašná noc (strašili jsme jenom do 2hod ráno), v pondělí se mu vrátil zase ten strašný kašel ... a to dva týdny zpět bral 6dní Stoptusin na kašel a týden na to Hedelix na vykašlávání ... :frowning2: v pondělí jsme byli celé odpoledne venku a to mu asi k tomu taky přidalo, to sluníčko a tak ... a včera jsem s ním byla u dr. Poslech má zatím čistý, ale kašel úplně suchý, dávivý, tak mu dělala výtěr z nosu a krku a uvidí se ... dneska ráno beze změny, vyzvracel mi celou snídani, jak ho to nakopává, tak jsem s ním byla opět u dr a dostali jsme inhalátor ... ach jo ... v pátek jdeme na kontrolu, vůbec nevím, kde to zase chytil ... no snad to bude dobrý ...
K tomu jak jsem psala, že se Dany hodně potí, tak mi dr. říkala, zda se nepotí někdo hodně v rodině, že to je většinou dětičné, tak to má nejspíš Dany po tatínkovi ... jenomže se mu zapařila úplně zádíčka a zadeček, tak ještě mažeme záda, má úplně červenou mapu po celých zádech a zapařený zadeček ...
22. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky,

Moni, to mě moc mrzí, že se to Danymu zase vrátilo :frowning2: :frowning2: Snad bude brzy OK!!!!!

Míšo, gratuluji k úspěšným kontrolám!!!

Tady se můžete podívat na moje letošní výtvory na kytičkách : http://jajinkaaa.rajce.idnes.cz/kvetinova_aranzma/
Kamarádka, když to viděla, tak říkala, že jí budu muset dělat výzdobu na svatbu :sunglasses: Tak už se těším, fakt mě to moc baví. No a kdyby jste některá chtěla nějakou kytičku - třeba dárek pro někoho, tak se klidně ozvěte... zatím tedy spíš jen vypichovaná aranžmá, ale časem bych mohla zvládat i vázané kytky. No uvidím...

Tak se mějte všechny moc hezky.
22. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj holky,
jejda Moni, teda to je mi Danyho líto!!!!Tak snad to bude brzo dobry a nejak se to nerozjede,drzim palecky, at je mu lip!!!!

Míšo, to už jste dostali Prevenar? nam ho doktorka doporucila az v roce, tak snad to bude ok.To je dobre, ze kycle mate v poradku!!!

Medi neboj, Andulka se rozleze!

Jinak jeste ad sousedovic kocky, vcera nam tu opet jedna vlezla do obyvaku, uz toho mam fakt dost, me fakt vadi ta bezohlednost tich lidi, ktery si poridi 3 kocky a nechavaji je tu volne pobihat, stve me to uz z principu, ja nechci zadny cizi zvirata u me v byte, i kdyby to byly sebehodnejsi kocicky, nevim proc bych to mela tolerovat. Ja uz se bojim Jendu nechat u otevrenych dveri na terasu, ona i ta hodna kocicka totiz muze seknout, kdyz neni zvykla na deti. Neni to nic osobniho proti kockam :slight_smile: se sousedama to chceme nejdriv v klidu resit, jestli to pujde a kdyz to nepujde po dobrym, tak dame stiznost na sdruzeni majitelu a najemniku a zacne se to nejak resit.

jdu se mrknout na Alči kytičky :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Alčo, moc pěkný!!! jsi fakt šikovná!! :slight_smile: to se nám to tady rozjíždí, Petru dorty, Alča aranžmá kytiček.... :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jo a jinak u nás nového to, že Jenda je totální mamánek!!! všude za mnou leze s brekem, jenom se od něj hnu, tak řve, dopoledne to ještě jde, ale k večeru to dneska bylo šílený, u Ládi řval a chtěl ke mě do kuchyně a visel mi na noze, tak doufám, že ho to brzo přejde. :wink:
22. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Moni : jejda, to je mi moc lito, ze je dany zase nemocny...
Tonik kdyz kaslal tak taky zvracel, takze vim, jak je to desny...ach jo...doufam, ze to bude brzo dobry...

Alčo : ty kytky jsou nadherny !!!! Fakt jsi sikovna a klido muzes zdobit svatby atd...
Fakt hezky konicek..

Leni : to ourcite prejde...Tinik mel taky obcas dny, kdy mi visel na noze nebo kdy za mnou porad lezl...i ted ho mam porad v patach, kdyz jdu z mistnosti. jeste jsem nezazila, ze bych se sla vycurat a on si v klidu dal hral v obyvaku...

s kockama je to fakt tezky. Ja vim, ze to neni nic proti kockam jako takovym a i kdyby bylo, tak me to nevadi, kdyz nekdo kocky rad nema :wink: , ale je to hrozne na budku, ze nevim jak se to da resit...me pride divny kocky zavirat doma a nepoustet je ven, kdyz tam ta moznost je, ale zase te uplne chapu, ze je nechces mit u vas...
jsem zvedava jak se to vyresi...doufam, ze ve vas prospech.

medi : Andulka je sikovna, ona tu rucicku urcite srovna....

Miso : bezva, ze mate kycle v poradku !!!
22. dub 2009 ve 23:48  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme zpátky z plavání, dítě už hodinu chrní, dneska to tam celé prořval a uklidnil se až ve výřivce, chudinka, bylo mi ho děsně líto. Na začátku to bylo super, kamarádil se tam s chlapečkama, co tam chodí s náma, cákal ve vodě, ale pak se mu zase nelíbily ty sestavy, co musíme dělat. :slight_smile: no a mě ted začalo bolet v krku, jela jsem trubka s mokrou hlavou, tak snad z toho nic nebude.....
23. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Mišák se právě zabavuje papírama, krabicema,... co máme připravený na odnešení do kontejneru. :slight_smile:

Míšo, to je dobře, že kontroly dopadly dobře. Kdy máte další převážení? :dizzy_face:

Moni, snad se to Danečkovi nerozjede a bude zase brzy fit. :slight_smile:

Tak a už mám Mišáka na klíně, to mu to dlouho nevydrželo. :slight_smile:

Medi, Mišák při plazení nepoužíval jednu nohu a teď leze normálně. :slight_smile:

Leni, Mišák je mamánek už hodně dlouho a teď asi nejvíc, co kdy byl. Taky doufám, že ho to přejde, i když mi to pak určitě bude chybět, až pro něj bude táta zajímavější. :slight_smile:
Snad tě to bolení v krku brzy přejde. :dizzy_face:

My jsme na plavču včera nebyli, protože mě právě taky bolelo v krku. Trochu už minulý týden, ale o víkendu už to bylo v pohodě. V úterý mě bolelo v krku. Včera už ne, ale skoro jsem nemluvila, mi to vlezlo na hlasivky. Přes noc mě zase bolelo v krku. Teď je krk dobrej a mluvení už taky trochu lepší. Tak snad se to taky nerozjede a snad to nechytí Mišák. Ten měl rýmu a teď občas trochu kašle. No a Petra už bolí v krku a je mu špatně asi týden...
No doufám, že se z toho do příštího týdne dostaneme. Ve čtvrtek jsou čarodějnice a v sobotu rodinná oslava (táta a teta mají 60tiny). :slight_smile:

Taky jsem vás ještě chtěla pozvat na čarodějnice. Děláme je u táty v práci na statku, cca 8km severně od Prahy, cca 2km od Okoře. Není to žádnej luxus, ale bývá to fajn. Tak pokud byste někdo měl chuť a čas, rádi vás uvidíme. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
A ještě jsem si říkala, že jsme se dlouho neviděli. Červen je daleko, tak co udělat nějaký pražský srazík? Ideálně třeba piknik, ale to záleží na počasí... :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jáji, ještě jsem ti zapomněla pochválit kytičky - nádherný, jsi šikula. :dizzy_face:

Leni, koukám, že zařazujete do jídelníčku nový potraviny - žížaly,... :slight_smile:
Mišák doma strčí do pusy všechno. Venku ho strašně baví lezení v trávě, hrabání se v hlíně nebo v písku. Ale všechno si jen v ručičkách prohlíží, do pusy to nedává, ťuky, ťuk... :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska nám naše mimi rodělovalo...mama, tata, mama , tata (Honza je doma a dělá, že choří, ale vypadá docela v pohodě, hlavně se vyspal do jedenácti :wink: , zatímco já jsem jela na Zličín do Ikea pro dárek pro babičku k narozkám) JInak u nás plavčo super, jen mi teď nechce jíst zeleninu, vzteká se a ječí jako pominutá...brečí, plácá mi do toho, prostě hodný miminko. A plazí se čím dál tím rychleji. Dneska si i klekla...nahraju to na fcb, tak pak sem mrsknu odkaz.
Za chvilku půjdem koupat, pak já půjdu na volej a uvidíme večer, možná tu budou kámoši a musíme dojednat nějakou lumpárnu na jedny kamarády, co se budou brát. :frowning2:

Jinak přeju hezký večer, Moni, vy se uzdravte, Stáni, ty taky, Jaji, super vazby :slight_smile: a já mizím koupat.
24. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Stáni : ty čarodějnice mě lákaj...sem zrovna přemýšlela, že bych na ně někam ráda šla nebo jela...
Se ti ozvu jo ? až co na to František.
24. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.