• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky
Míšo, to je mi líto, že máš problémy s kojením, ale jak už tady holky psaly, zkus to rozkojit, taky to může být zrovna ve 3 měsících věku prcka laktační krize ... nebo aspoň na to mě upozorňovala laktační por. když jsem chtěla taky začít dávat UM a nakonec to bylo dobrý ... uvidíš, není přeci nic špatného, když nejde kojit, jít na UM :wink: a Filípek bude určitě spokojený! :sweat_smile: myslím, že kojit i tři měsíce je super!

Petru, tak to je bezva, že už Toníček začal pomaličku chodit! :wink: Gratuluju! :wink:
A přeju zároveň brzké uzdravení ... vím o čem píšeš, když má prcek kašel ... Dany s ním bojuje už měsíc ... nějak od toho zánětu průdušek se toho nemůže zbavit. V pátek jsme byli na přeposlechu a dostali další kapky na kašel, naštěstí poslech má teda čistý, takže snad se to už nějak doléči ...

Medi ... ta akce zní super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
A jinak teda Andulka je úžasná! Video jsou krásný a je moc šikovná!

Leni, já bych taky to plavání, potápění moc nelámala přes koleno, pokud se mu potápění nelíbí, tak bych no nepotápěla ... prcek z toho má mít radost a ne plakat ... Danymu se potápění vůbec nelíbilo a tak jsme ho nepotápěli, vodu má moc rád, cachtá se, ale nevím, zda ho někdy budu potápět ... já na to nemám, když tady byla instruktorka a Dany strašně brečel, nebyl k utišení, tak jsem řvala s ním taky ...
1. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jinak my jsme dnes měli krásný den ... vyrazili jsme celá rodinka se známýma na výlet na zámek do Častolovic, počásko úplně ukázkové, tak jsme si to užili :slight_smile:
A představte si, že jak je Dany moc rád na nožičkách, tak předevčírem jsem ho postavila a on začal nejdřív zvedat jednu nohu jako čáp a druhou za sebou táhl :grinning: a večer začal ťapkat ... takže když ho držím v podpaží, tak už chodí po bytě a směje se tomu ... fakt úplně září ...
Jenom nevím, když se ještě nestaví ani na kolínka a nic, zda když ho postavím já sama na nožky a on začne chodit, zda si tím nemůže nějak ublížit ... co myslíte? Ale on je tak nadšený, když může ťapkat po celém bytě a mít přehled ... :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
přihodila jsem pár nových fotek, na té předposlední je vidět, jak ťapká ... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=268237
1. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Moni : dany je krasnej, jako vzdy....fakt moc hezky chlapecek. A libi se mi jak je ohaknutej. mas fakt pekny hadriky.
S tim tapanim neporadim. Jen jsem slysela, ze neni moc dobry dite vodit s rucickama nahore...
1. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
Moni : to je drsny, ze Dany kasle takhle dlouho. Tonikovi driv taky pomahalö zvlhcit vzduch, ale to mel jinej kasel nez ted...
minule to trvalo tyden, tak doufam, ze to ted taky nebude trvat dyl....jako fakt zlata ryma...

Míšo : mate stejny uspaani jako u nas...nakojeni v obyvaku, odneseni do postylky, polozit a Tonik se otoci na bok a spi.
Nekdy se treba krouti a seda si, ale v drtivy vetsine je uspavani bez problemu, i ho muzu nechat spat v podvecer. Kolikrat jedu z naky akce kolem 6 a on mi usne v kocarku a i tak jde v pohode spat v 8 , nejdyl v 9.
Jako mi mame fakt od malinka space.
Doted mi spi dvakrat denne a dopoledne i dve hodiny.

ukazovala jsem vam dort s Hurvinkem? Prvni dort na kseft pro nekho ciziho. Ale byl to stres, nedaril se korpus atak, takze pro cizi zatim fakt pect nechi...az casem, az prestanu delat chyby...
tady je hurvajz : http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/#IMG_1931.jpg
2. kvě 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
tak co holky, jaký máte dny volna ? u nás už je líp, Toník už si odkašle a navíc už nekašle tak často. Takže jsme včera byli skoro celý den venku u mojí babičky. Mají velkýho labradora a Toník se ho vůbec nebál, jsme docela zírali. Ani mu nevadilo, když ho olizoval atak. Jsou spolu stejně starý, ale Ben je asi tak 3x větší :slight_smile: Hlavu má dvakrát tak velkou jako Tonda.Toník z něj byl úplně vedle a když ho Ben olizoval, tak se smál.
No ale stejně jsem byla ve střehu, já těm psům prostě nevěřím na 100%, i když to jsou hodní miláčci milující děti, což Ben je.

Pak jsme byli u našich (příbuzní všichni bydlí v okolí Mladý Boleslavi) a tam Toník chodil jako šílenej. Jako na 1. května začal, ale to opravdové chození bylo včera. bylo to super. U našich už skoro nelezl, ale chodil. Ještě občas spadne, ale chodí čím dál jistěji, je to úžasný.
Však ono mě to nadšení přejde :grinning:
A stoupání v prostoru je už taky běžná záležitost.
3. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
3. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,
mrkla jsem na foto Toníčka, moc hezký! :wink: Je to fešák a veliký, už se těším, až ho uvidím naživo :sweat_smile: A to koťátko je taky úžasný, moc povedený fotky.
A gratulace k chození!
Jinak dort ... teda Petru, ten nemá chybu!!!! Hurvínek úžasný a taky ten dort na 1.máj ... máš skvělý nápady! :slight_smile: Kdy je stíhám prosím tě péct a zdobit? V noci nebo kdy? Já si to vůbec nedokážu představit ... možná když je Martin doma, tak bych něco stihla, ale jinak ani náhodou ... :sunglasses:
Petru a co byt?

Míšo, tak uspávám stejně jako ty Filípka ... po koupání dám kaši, na chvilku k prsu a většinou už spícího přenáším do postýlky, a taky spí na boku ... jeho nejoblíbenější poloha na spaní. Kolikrát už v náručí je na boku :sweat_smile: A taky má za sebou v postýlce takového chlupatého pejska a on se k němu hned tulí a drží si ho za ucho nebo za ťapku ... :sweat_smile:

My jsme byli včera v Lázních Bohdaneč, bylo tam zahájení sezóny lázeňský, bylo to moc hezký, hrála tam hudba, stánky, různé soutěže a tak ... Dany seděl a valil oči ... ani v kočárku nezakňoural, jak to vše sledoval :grinning:
3. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Petru, díky za pochvalu Danyho a věciček ... věcičky jsou všechny z MMB, je to droga ... Martin už kolikrát nadává, protože tam pořád čučím na hadříky ... :sunglasses: Musím se už krotit :sunglasses:
Právě když Dany chce ťapat, tak ho držím v podpaží, taky jsem někde četla, že se nemá držet za ručičky ... musím se na to zeptat, mám strach, abych něco nepokazila, když on je fakt na těch nožičkách tak rád ... jenom prostě na kolínka a tak to vůbec ...
3. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Moni : jj peču vetsinou v noci..respektive, korpus a krém většinou zvládnu udelat kdyz Toník spí nebo když si hraje sám a zdobení bývá az kdyz jde vecer spát. Když je dort slozitejsi, tak s ním strasim do pozdnich hodin .
Vcera jsem sla spat ve 3 :30, ale to bylo taky proto , ze jsem zacla pozde, koukala jsešm na Romea a Julii. A taky ze jsem si dala zase velke sousto...kolikrat neodhadnu, jak to bude slozity.

no akdyz mi vyjde peceni na vikend, tak Tondu zabavuje frantisek, ale nemam moc rada pect a tvorit na jejich ukor, takze fak spis v tu noc...

ten majovy byl takova rychlovka k nasim, nevedela jsem dopredu co budu delat a jak to bude vypadat...jen jsem vedela, ze bych rada nejaky cerveny, at je zmena. :slight_smile:

vecicky mas fakt krasny, bych nerkla, ze jsou uz nosene. Ja na MMB ted moc nechodim, na oblecky, protoze bych taky porad nakupovala :slight_smile:

s bytem se to ma tak, ze jsme ve stredu podepsali smlouvu, v kvetnu se pry zacina stavet a v pondeli jde Frantisek do banky odevzdat lejstra k zadosti o hypoteku. tak drzte palce.

S ťapanim fakt nevim. Me pride ze to v podpazdi nevadi, ale nevim jak je to s tim, ze Dany jeste neleze atak (teda jestli se nepletu)
3. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
3. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Míšo , to je bezvadný, jak si tu mateřskou užíváš. Výlety atd...
Mě příde, že jsme dlouho nikde nebyli (mimo Prahu, když nepočítám cesty za příbuznými), tenhle týden byl Toník nemocnej s tim kašlem, tak se těšim, že třeba příští víkend taky někam vyrazíme. Jako třeba v Telči jsem pořád ještě nebyla.
3. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky holky!!

Petru, mrkla jsem na fotky Toníčka, mě přijde, že se ted hrozně změnil, už je to takový krásný velký klučina!!! a ta podoba s Františkem je fakt velká, dřív mi to tak nepřišlo. tak hodně štěstí s bytem, hlavně až klapne ta hypotéka a pak už se můžete těšit do nového.:slight_smile: Hurvínek je úžasnej!!! :wink: A gratulace k chození!!!!!!!!!!!! a co znakování, jsou nějaké další úspěchy?

Moni, krásný fotečky Daníka!!! má krásný mikinky!S tím chozením je to super, že to Daníka baví a že se takhle snaží, zkus se zeptat doktorky, jestli už s ním můžeš tapat, možná by ti poradila i Méďa, ta toho hodně ví o správném vývoji, když s Andulkou chodí cvičit.

My jsme k našim v pátek nakonec nejeli, tatka mel horecku, tak jsme si mysleli, ze ma nejakou chripku, ale nakonec je v nemocnici, má zánět v té noze, co mu operovali, tak mu sráží horečku, má antibiotika v kapačkách, tak snad to bude brzo ok. Jen je mi líto mamči, ta si s tatkou "užívá" takhle už 15 let, od té doby, co měl infarkt, je mu pořád něco, takže mamča se o něj víceméně pořád stará a všechno se točí okolo tatky a jeho nemocí...takže jsme byli u našich včera celý den a dneska jsme měli návštěvu, byli tu kamarádi, čekají miminko, ta holčina je ve 22. týdnu a nemá vůbec žádný břicho, něco jako byla Míša :slight_smile:, taky jsme stihli Jendovo oblíbenou Hypernovu :slight_smile:

Jinak u nás nic moc nového, dneska tichá domácnost :angry: Jenda má 3 druhy dětských čajů a 3 nové hrnečky na pití, MAM, NUK a Tommee Tippee a nechce pít ani z jednoho :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Míšo, to je hezký, že takhle výletíte :wink: a co Filípek říká na UM?
3. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
to je fajn, že jste si tak hezky uvýletovaly ten prodlouženej víkend :slight_smile: My byli včera hromadně v Berouně na keramickejch trzích, koupila jsem si tam tašku s myšmama... :wink: a pak pro kamarády do novýho bytečku dva hrnky - korbílky a pro sousedku, kterou jsme vytopili den předtím, šálek s podšálkem (nevšimla jsem si, že nám netěsní těsnění okolo vany, je udělalý mizerně a já tam měla pověšenou sprchu a ono to stejkalo po zdi a pod vanu ....a u ní po stropě pod zrcadla - má zrcadla na stropě po předešlých majitelích)

A dneska jsem byla s Andulí v Úvalech za mamkou. Máma má zánět karpálních tunelů v obou rukou, chudák, a to se nedá vyléčit jinak než operací....a tu dělaj na jaře nebo na podzim...takže půjde někdy po Vánocích...

Jinak Anče si stoupá, taky se jí nechce moc lízt...ale trochu přece. Nevím, Moni, jak to má být, vím, že jsou děti, který rovnou začnou chodit a moc nelezou, ale lezení prej rozvíjí motoriku rukou a děti, který nelezou, špatně píšou...říkala neuroložka. Takže bych ho moc nevodila, pokud bude capat sám, tak jo, ale jinak bych mu asi příliš nepomáhala.

U nás je teda uspávání boj, protože se prdelka pořád otáčí na bříško a tím se probudí...a tak pořád dokola...už to je teda občas docela únavný....

No nic, kočky, jdu spát, jsem zase unavená a nějak ať dělám, co dělám, prostě se nedostanu spát dřív než před půlnocí... :frowning2:
3. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
Medi, super video, jak Andulka stojí v postýlce, je to prostě šikula. :wink: jinak s tím přetáčením na břicho to máme to samý, dělá to i v noci a jak se přetočí na břicho, tak jde rovnou do sedu, probudí se, asi se lekne, co se děje a řev... ale docela často ted spí v noci jakoby na břiše a u toho klečí....

Mamča půjde na operaci až po Vánocích??? a bolí jí to?
4. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Petru, dorty jako vždy nádherné! Je skvělé, že jsi našla možnost uplatnění svého talentu :wink: Gratuluji k podpisu smlouvy, takže hypotéka nakonec nebyla problém? Taky jsem ještě nebyla v Telči :slight_smile: A výlety taky teď omezujeme, není na to moc čas a finance šetříme na baráček.

Moni, Danymu i Tobě to jako vždy sluší :wink: K tomu chození - nejsem žádný expert, ale pokud nezačal sám, asi bych to nepřeháněla (dítě, které přeskočí lezení a rovnou začne chodit samo je asi něco trošku jiného) a určitě bych se poradila s doktorkou.

Míšo, ty vaše výlety vám skoro závidím :slight_smile: Prosím Tě, jak Tě napadlo, že vypadáš od pohledu jako kojící matka, vždyť jsi ještě mladá kočka :wink:

Leni, doufám, že se stav tatínka brzo zlepší!

Medi, ty karpály musí strašně bolet, ne? To s tím musí maminka vydržet ještě skoro rok? :astonished:¨

A u nás? Stavbu teď trochu zanedbáváme, jen minulý víkend jsme tam dělali nějaké venkovní práce, jinak se manžel věnoval finiši diplomky - dnes ji jede odevzdat. Takže o prvním máji jsme se jen šli políbit na zahradu pod strom a jinak jsme seděli u notebooků a makali - manžel ještě dopisoval, já jsem mu kontrolovala gramatiku a psala citace a totéž i jeho kámošce. Vynahradili jsme si to aspoň včera kratší 40km vyjížďkou na kole.
4. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky
díky za rady ohledně cho¨zení a tak ... dělám to vše špatně :frowning2: Teď jsem se začetla do jedné diskuse ... nejhorší je, že ani dr. mě třeba neupozorní na nějaké věci ... je to první dítě a člověk neví, co je správně a co nesprávné ... v té diskusi právě píšou, že se dítě nemá ani samo posazovat, když si nesedne samo a to Dany sedí, ale jenom díky tomu, že ho posadím a vydrží už tak sedět i v kočárku, že kouká okolo ... hraje si tak na dece a je to špatně :unamused: Vodění v popaží a dítě chodí ... tak špatně ... mělo by začít fakt chodit a stavět se na nohy samo, jinak to je špatně a může se mu ublížit ... tak jsem úplně blbá máma, fakt :pensive: :unamused: :angry:
Nejspíš zajdu k dr. aby nás poslala na rehabilitaci a tam mi to někde řekl, co můžu a co ne a taky jak Danyho motivovat, aby začal něco dělat ...
Nejspíš tohle vše z mojí strany je i tím, že je fakt líný a prostě když mi v 9 měsících jenom leží na zádech nebo na břichu a nic nedělá (teda jako otáčí se na bříšku na všechny strany za hračkou, překládá ručičky, sem tam zvedne prdelku, ale to spíš vyjímečně, hraje si na bříšku, otáčí se) ... tak se snažím, aby něco dělal :angry:

Leni, doufám, že tatínek bude brzy v pořádku! :wink:

medi, to je strašná doba s tou operací až kolem Vánoc ... :unamused: musí to být hodně bolestivé pro mamku ... proč se to vlastně dělá jenom na jaře nebo v zimě?

Herminko, tak už jste vytáhli kola, jo? Jste dobrý, ale bylo krásně, co? Kam letos jedete na dovču?

Míšo, to je bezva, že jezdíte s Filípkem na výlety a že je v pohodě :slight_smile:
Nějakou dámskou jízdu bych taky brala ... tanečky ani tak ne, ale někde se pořádně nadlábnout a pokecat :grinning:

Petru, natoč Toníčka jak chodí :sweat_smile: Ráda bych ho klučinu viděla :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Moni, nedělej si žádné výčitky! Achjo, ti doktoři nic neřeknou, pokud se jich člověk sám nezeptá :frowning2: :angry:
Jojo, kola jsme konečně vytáhli, už mi bylo smutno, letos jsem ani moc neměla čas chodit na spinning, tak si to musím vynahradit teď :slight_smile: A vy uvažujete o tom vozíku, že byste s Danym jezdili? Zrovna včera jsem na vás při té naší projížďce myslela :slight_smile: Dovolenou letos asi strávíme bez kol - chceme se vypravit do Anglie za kamarádem, který je tam na stáži, snad to vyjde. Vzít kola by bylo skvělé, ale jejich doprava (už jen do Prahy) by byla dost složitá.

Petru, ano ukaž chodícího Toníčka :wink:
4. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Hermi : no ona se nejdriv podepisuje smlouva o smlouve budouci a tu chce banka videt, nez da hypoteku, takze vyhrano jeste neni :unamused:

Tonika se pokusim natocit. Ale neleknete se, jsem ho vcera ostrihala. Je to uplne cizi dite :sweat_smile:
ale kadernice mi rikala, ze bych ho mela ostrhat dokud neni vedro, aby si pak nespalil hlavicku. Chtela jsem ho vzit strojkem, ale ten doma nemame, tak je oskubanej... :sunglasses:
4. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Moni : nic si nevycitej, ted to vis a uz se podle toho budes ridit. Nemuzeme vse vedet samy od sebe. ja mam taky vse nacteno.
Se sezenim jsem to vedela, ze se nema posazovat, kdyz si sam nesedne, pry ani na klin (na coz jsem obcas hresila), ale s chozenim jsem to nevedela.
Jsem zvedava co ti reknou na ehabilitace. Neboj, Danik vse dozene, podivej na Jenu od Leni, jak to ted bere hopem.
4. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Petru, aha, myslela jsem, že už podepisujete kupní smlouvu. Nevím, jestli můj dotaz zapadl, nebo nechceš prozrazovat své know how, ale nedávno jsem se ptala, jak děláš krém z Mileny a tvarohový krém. Díky :wink: Krémové věci sice skoro nedělám, ale tyto zní hodně dobře :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
hermi : dotazu jsem si všimla, ale zapomněla jsem reagovat.

tvarohový krém jsem vyčetla na netu a hodí se prý hlavně na ovocné dorty atak, ale já ho dávám i do těch s marcipánem, protože ty máslové krémy až tak nemusím (i když dělám jeden co mi chutná)

je hrozně jednoduchej a hrozně dobrej...chutná jak Lipáneka v podstaě má stejný složení-

1 šlehačka (nejlépe 33%, ale občas dělám i s 31%)
1 tučný tvaroh
2 vanilkový cukry

do tvarohu zamíchám cukry a přidám vyšlehanou šlehačku. Vše promíchám.
A to je vše :grinning:

když mi zbyde, tak si ho dávám s banánem a to je určitě jeden z důvodů proč zase kynu. Ale už s tím chci skoncovat....
Krém mi moc nezbyde, když dort dvakrát prokrojím.
Do jednoho prokrojení dávám samotný krém a do druheho krém, na to kolečka banánu a zase krem.
Takovy dort jsem ted delala tchanovi, ze tam nebyl vubec maslovy krem, ale jen tenhle a byl moc dobrej. takovej lehkej, i kdyz tam byl ten sladkej marcipan.

krem z Mileny byl dobrej, ale prisel mi hrozne sladkej, nevim jestli jsem ho delala dobre. Mam ho z MMB. najdu odkaz.
4. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky,

konečně se taky hlásím a snad stihnu na něco reagovat. :dizzy_face:

Čarodějnice i rodinnou oslavu jsme zvládli a bylo to fajn. :slight_smile: Jen jsem pořád nějak nedospalá. :slight_smile:

Míšo, to je fajn, že takhle výletíte a užíváte si to. :dizzy_face:

Petru, gratulace Toníčkovi k chození, to je šikulka. :slight_smile:
A dorty nádherný. Hurvínek nemá chybu. :dizzy_face:

Medi, chudák mamka.
Andulka je teda šikulka. Budeš mít co hlídat. :slight_smile:

Leni, to je mi líto, že se Jéňovi nelíbí na plavču. Nebo jestli je to tím potápěním. U nás jsme postupně polejvali a potápěli jsme asi až na 5. lekci. Ale sestřenice mi říkala, že její syn prořval na plavču asi 3 lekce, že už to málem vzdala, ale pak si zvyknul a teď to má moc rád. No ale každý mimčo je jiný. Tak držím palečky, ať to dobře dopadne. :slight_smile:
A máš pravdu, na srazíku bysme se měly začít domlouvat, čas letí. :slight_smile:

Moni, nic si nevyčítej, nemůžeš vědět všechno. A jestli Dr. nemá podezření na nějaký neurologický problém, tak to Dany všechno dožene. Neboj, ještě se za ním naběháš. :slight_smile: A nějak moc opožděný není. Mišák se začínal plazit tak v 1/2 9. měsíce a slušně se plazil až po 9. měs. A lézt začal tak v 11. měs. A ani teď si nesedá, hraje si v kleku. Což by prý taky neměl, ale to ho těžko odnaučím a Dr. říkala, že to nevadí. Řekla bych, že to posazování v 9měs. už ani tak nevadí. No ale s "chozením" bych počkala. Občas to asi nevadí, ale nepřehánět to. Mně Dr. říkala, že Mišáka nemám učit chodit. Že je vysokej (na roční dítě mi 76,5cm nepřijde moc, ale asi to myslela vůči váze 9kg) a vadilo by mu to na záda. Že ho mám nechat, co dělá sám (stoupá si a chodí podél nábytku). Občas ho taky vedu za ručičky (ale ne za zvednutý), líbí se mu to, ale snažím se to nedělat moc často.
Mišák se ze začátku plazil za nehračkama - za mobilem, ovladačem,... Tak to zkus dát Danymu trochu dál... Třeba i hračky, aby se k nim snažil dostat sám. Kamarádčina holčička se začala plazit v 11měs., někdo na to prostě potřebuje víc času. A nesrovnávej se s místníma rychlíkama jako je Toníček, Jenda nebo Anička. :grinning: :grinning: :grinning:
Máte moc hezký fotky, taky jsem obdivovala oblečky. :dizzy_face: Já taky nějaký hezký oblečky mám, ale většinou je Mišák v teplákách, aby to při lezení nezničil. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Petru, díky! Aha, ten tvarohový znám, dělala jsem ho o Vánocích na jablečnou buchtu, ať je trochu slavnostnější, a chlapům hrozně chutnal. Mně trochu připomínal pribiňák (ten jsem měla naposledy před 100 lety, ale představuji si, že tak chutná). Ten z Mileny je dobrá bomba :grinning: Pěkně prokrajuj 2x, štíhlé Ti to sluší víc :wink:
4. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak se dneska hlásím podruhé...co se děje??? :wink:

Dneska to byl teda maman non plus ultra....děs, dopoledne, kam jsem se hnula, Andula za mnou a kňourala a když mě neviděla, tak řev..asi období separační úzkosti nebo co.

Moni, takový řeči vůbec nechci slyšet...dr. je blbka, že ti nic neřekla, odkud to máš asi vědět, ne? Už to, žes pochybovala z tebe dělá spolehlivou mámu. Tak žádný výčitky. Dany to dožene všechno....to, že je ta naše příšera nějaká rychlá nemusí bejt vůbec dobře. Dneska jsem s ní zkusila ten cvik, co nám dala Zoja a já ji už neudržím, je strašně silná... :frowning2: tak snad nebude lozit nakřivo... :unamused:

Hermi, to je fajn, že manžel finišuje, se ti ulevilo, ne? :wink: :wink: :wink: o tom něco vím... :wink: Ten můj drahouš má 22.5. psát podruhé tu klauzuru, tak snad to napíše.

Holky, dneska jsem fakt groggy...nějakej průjem nebo co na mě útočí, snad nemám nějakej hnus, holky to tu maj...jsem je ale tejden neviděla, tak snad to nemám.
4. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
hermi : no me ten z Mileny prisel fakt moc sladkej, navic to maslo a cokolada...pro nas ho teda delat fakt moc nebudu. ja ted delam fakt hlavne ten tvarohovej.
A slibuju, ze budu 2x prokrojovat :wink:

tady je video s Tondovym chozenim, ale neni to nic extra. On kdyz jde k nekomu do naruce, tak to vzdycky prepali a pak hodne vravora a na konci pada. Kdyz si sam chodi mezi nabytekem (od gauce ke stolku apod) tak to uz chodi jistejs.
A jen obcas se rozejde jen tak do prostoru, spis chodi, kdyz se ma na konci ceho chytit :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=nBYppByhCcc
4. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Medi, tak budem těm svým mužíčkům vzájemně drže palce :wink: "Maman non plus ultra" je humorné slovní spojení, ale moc veselé to v reálu není, co :unamused:

Petru, nádhera :dizzy_face: Je roztomilé, jak si Toník radostně zavýskne, když vykročí :wink: Tlemím se tu na monitor a zrovna vešla kolegyně :grinning:
5. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky, skolil mě nějakej hnusnej průjem...jen jdu pozdravit a zase mažu do postele., V noci po hodině....no děs....Honza naštěstí zůstal doma auž je to o chlup lepší, tak snad i to Německo bude. To by mě fakt mrzelo, kvůli němu...

Andulína zatím nic, ale nepíchli nám prevenar, že kdyby to chytla, tak se musí očkovat znova...tak počkáme do 20.5. :unamused: Byl tam s ní dneska HOnza. Máme 7910 kg a 69cm :slight_smile: a jinak prej je normální, že nechce zeleninu...no, nevím, nechce ji dost.

Pádím...
5. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.