• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
oprava: prožily :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Hermi : ach jo...to me mrzi, ze nepojedes.....fakt je mi to moc lito.

jinak s tim rozestupem, ja si taky myslim, ze prvni rok musi byt desnej, ale takhle breznovka si mysli, ze to az tak hrozny byt nemuze...a nema rada, kdyz ji to lidi rikaji :sunglasses:
ona ma spoustu duvodu proc to tak chtit a za ten zahul ji to hold stoji...
ona je pravda, ze kdyz deti trochu vyrostou, tak ze to muze byt fajn, ale ja nevidim az takovy rozdil mezi detma po roce nebo po dvou letech nebo trech...kdyz jsou vetsi, kdezto vidim velky rozdil v tom mit maly dite ktery jeste poradne nemluvi a zacina chodit a k tomu novorozene..to bych fakt nechtela.

ale kazdy to ma jinak...

jdu docist Míši román.
7. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Míšo : to je mi líto , že má Filípek takové problémy, ale myslím, že je vše na dobré cestě, aby se to změnilo k lepšímu. Je fajn, že jsi šla za tou fyzioterapeutkou.
Tak ať filípkovi pomůže ta masáž a všichni můžete klidně spát.
7. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpátky z Malé Fatry, prošli jsme Janošíkovy diery, lidí všude mrtě, ale bylo to perfektní :dizzy_face: Jinak nevím, jestli pro mě manžel nechystá něco spešl na výročí, ptal se, jestli mám ve středu (výročí je v úterý) volné odpoledne jako obvykle. Anebo mě objednal na masáž, kterou mi dal na narozeniny v říjnu a kterou jsem si ještě nebyla schopna vybrat :grinning:

Míšo, já jsem právě myslela přivázat ho jen volně a něčím pružným, ne nějak násilně kurtovat, ale asi jsme si rozuměly :wink: Ale věřím, že už to nebude potřeba! Ta historka z fyzioterapie je dobrá :slight_smile:, prý že tě konečně poznávají :grinning: Je neuvěřitelné, jak se tam k vašim problémům postavili, ale na druhou stranu není divu, nad problémy takového miminka by se snad i kámen ustrnul!

Petru, taky si říkám, že u starších dětí a neřku-li pak v dospělosti je jedno, jestli jsou od sebe rok nebo tři. My jsme od sebe se sestrou o 4,5 a mamce to připadá ideální. A mně hraniční, myslím si totiž, že po delší době člověk už trochu zleniví, zvykne si, že má soběstačné dítě, a na novorozence se zvyká blbě.
8. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
8. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Hermi : me pridou hranicni ty 4 roky...ale co se tyce vyhrani si spolu, tak to je podle me hodne individualni...
my jsme se segrama po dvou letech a jako jo, hraly jsme si spolu, ale taky jsme se nemely rady... :sweat_smile:
drzely jsme spolu, jen kdyz jsme se potrebovaly spolcit proti nasim nebo nekomu jinemu, ale jinak jsme se dost rezaly, hadaly atd...

Frantisek je s brachou o 5 let a krasne si s nim hral, byl na nej hodnej, maji hezky vztah atd...

ja myslim, ze se neda rict, ze deti co jsou po roce si spolu hrajou vic nez ty po 4 letech, ale kazdy ma svoje, jde o to, co si clovek vybere...ze je to pro nej nejlepsi...pokud to teda jde ovlivnit...ja si muzu krasne rict, ze budu mit deti po 3 letech a pak to rok nebo vic nepujde a co nadelam ?

medi : jasne, ozvi se ! :wink:
9. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
medi : fotky super, Andulka je uzasna...to mesto je moc hezky. To by se mi libilo.
9. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
jinak, vcera jsme byli na super vylete...
Byli jsme jen ve trech vlakem na zamku Žleby. Bylo to super, Toníček mel spoustu zazitku (napr. poprve vlakem) a ja jsem se vratila domu jako hrda matka.
Tonik byl zase hodne kontaktni na cizi lidi. Casto i chce cizim panim do naruce apod. Pak se hodne vnucuje starsim holcickam (tak od 6 let) Na vsechny se smal, s kazdym blbnul, treba i s nakym pubertakem ve vlaku atd...
Fakt jsem na nej byla pysna, jak vsude rozdaval usmevy..
On taky nejakou dobu dela, ze se jakoby na lidi, co se mu libi ( coz je kazdej druhej) vykloni ode me z narucce nebo z kocarku a jukne na ne, dokud se na nej neusmejou. Je to sranda. jako fakt jsme z nej dneska s Francem nemohli, dost jsme se nasmali jeho blbnuti atd.

no, tak jsem si vychvalila dite...jsem toho byla plna a muselo to ven..

fota dodam pozdeji, kdyby nekoho zajimali. :wink:
9. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
holky jsem strasne nachipana, tak jen nakukuju, nez si pujdu lehnout... je mi fakt bidne, takhle blbe uz mi dlouho nebylo. uz se tesim :frowning2:, jak budu Jendu v noci budit smrkanim a kaslanim. ted ma ty noci sileny, dokaze se ted budit i po hodine...ja fakt uz nevim co mu je...

jen jsem zbezne docetla... Miso, to je super s tou masazi, tak moc moc drzim palce, at to Filipkovi pomuze, uz si to moc zaslouzite!!

Petru, to je moc fajn, ze Tonicek je takove pohodove dite, mas byt na co pysna! :slight_smile:

Hermi, co to ctu, jak to ze neprijedes, takze nebudeme kompletni, to je velka skoda!!!!!!!!!!!!!!!!! budes tam chybet!!!!!

Medi, vylet vypada super, tak si to uzivejte, fotky moc pekny! a golfky jsou moc pekny!!
9. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Petru, mě fotky zajímají!
A kdyby někoho zajímaly Jánošíkovy diery, napište, pošlu adresu a heslo do IP (nechci to tu prezentovat veřejně).
9. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Leni, drž se a brzy se uzdrav!
9. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
http://zida.rajce.idnes.cz/vylet_na_zamek_Zleby_8.5/

fotky z vyletu, ale myslim, ze pro vas nebudou az tak zajimave...hlavne jsou dost nekvalitni..mame rozbity fotak , neumim popsat tu chybu, udelal to Frantisek, kdyz se ho snazil vycistit... :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Petru, moc hezký fotky z výletu, jsme na to ráno s Ládou koukali a hledali pak kde přesně ty Žleby jsou, že bychom tam taky zajeli na výlet.

Hermi, to jsem zvědavá, co na tebe manžel tedy k výročí přichystal. :slight_smile: a Jánošíkovy diery by mě docela zajímali!

Jinak Jenda nás naprosto dostává, jsme s Ládou po víkendu tak utahaný! pořád doufáme, že se trochu uklidní :slight_smile: vůbec si v poslední době sám nehraje a když jo, tak to je fakt vzácná chvilka. dneska jsme byli v Zoo a museli jsme ho tam celou dobu nosit, protože nechtěl sedět v kočáru, mě ještě nebylo nic moc, ale zase jsme nechtěli sedět doma.Zvířata ho moc nebrali, spíš chtěl šmejdit po zemi a sbírat klacíky a kamínky :slight_smile: včera jsme si říkali, že se musíme někdy natočit, jak zabavujeme Jendu u jídla, aby aspon něco snědl, fakt je to vtipný, jsme tu jak ochotnický kroužek :slight_smile: on už docela jí, ale musí u toho mít tu zábavu. :slight_smile:

tak já jdu spát, snad bude noc klidná....
10. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
leni : to je mi lito....kocko ty si to taky pekne vyziras....
hele a co Jenda a nejaky nositko ? jak to s vama vlastne je ?

moni : zapomnela jsem ti poblahoprat k vyroci svatby :wink: jak jste to oslavili ?
10. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky, všem, co mají výročí, měly nebo budou mít gratuluji :slight_smile:

Jinak jsme doma, jeli jsme to zpět docela rychle, jen 5 hodin a to jsme si ještě zajeli, když jsme před Magdeburgem přejeli odbočku na Halle...no nic, asi 40km...

Jinak jsme v poho, Anče to přežila v klidu, dneska a včera kluci hráli, tak jsem víceméně jen koukala a poflakovala se kolem .Jo..a spálili jsme dekl do mikrovlnky Chrisovi..to jen tak perlička,jsem ho tam zapomněla a zapla troubu... :confounded: šikulka.

Jdu chrnět...

leni, opatrujte se a hlavně se vylež. A odpočiň...pokud to aspoň trochu jde. :wink:
10. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahoj holky,
Herminko, co to tady čtu???? To je mi líto, že nebudeš moct dorazit ... nejde to fakt ještě nějak zařídit? :wink:
A jsem taky zvědavá, jaké překvapení k výročí manžílek pro tebe chystá! :wink:

Petru, krátné nové fotečky ... Žleby jsou krásné, taky jsme tam byli. :sweat_smile:
A je super, že je Toníček takový smíšek a nebojí se lidí
:sweat_smile:
Leni, doufám, že je ti už líp! Taky dělám divadýlko, když má Dany jíst ... :grinning: I když teď se to docela zlepšilo.
11. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Míšo, to je super, že to Filípkovi pomohlo ... to je neuvěřitelné ... krásné nové fotečky Filípka, je to slaďoch :slight_smile:

Medi, mohla bych taky mrknout na foto? Nemám heslo ... díky moc :wink: bych se taky chtěla pokochat Andulkou :wink:

Jinak u Danyho zatím žádná změna ... sem tam zvedne prdelku, ale je to fakt málo ... tak pořád čekám a lákám ho ... počkám do 1.6. kdy mám jít do s ním do poradny a poradím se s doktorkou. Teď se ho snažím nedávat na nožičky a tak se na zemi vzteká, zvykl si ... :unamused: chce ťapat ... ale když ho chci položit na bříško, tak si už dá kolínka pod sebe a klečí, než se zase rozplácne ... :sunglasses:
11. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
O víkendu jsme byli na Vysočině, tak jsme se odreagovali, tam je fakt božsky. Dany dokonce poprvé vydržel spát dvě hodiny v kočárku ... to je zázrak!!!! A v neděli jsme byli na hradě Kuňka a potom u tchýnovců na zahradě, taky to bylo fajn :slight_smile:

Jo a dneska jsem našla Danymu při obědu 3.zoubek ... já myslela, že když má dva dole, že mu teď poroste nahoře a on mu roste třetí dole ... :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím po delší době.

Všem přeju krásná výročí svateb!!!

Všechny aktuální fotky jsem poctivě shlídla - dětičky jsou prostě k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: a jsou to všichni šikulové.

Nezlobte se, že nereaguju konkrétně, ale to bych asi po takové době nedala :sweat_smile:

A teď téma, které mě zajímá - SRAZ - v první řadě mě strašně mrzí, že Herminka nedorazí, ale chápu, že někdy je holt práce přednější...
Holky, zaregistrovala jsem tu, že uvažujete si vzít sebou manžely. Nechci vám do toho mluvit, ale byla bych moc ráda, kdyby jste to opravdu zvážily, zda to nenaruší celý smysl akce... měl to být holčičí drbací sraz s dětmi. A jak Petra kdysi napsala, snad jen Tom od Míši by dostal vyjímku, protože Filípek bude přeci jen ještě mrňavej (a to jsme ještě nevěděli, jak ho bude trápit spaní - mmch doufám, že už je to lepší Míšo). Druhá věc je, že mám strach, jak se tam vejdeme - znovu jsem koukala na ty fotky a ty pokojíky jsou maličký, při představě, že tam budete rozkládat postýkly, tak se tam tak tak vejdeme... fakt nevím :frowning2:
Vím, že je to daleko, ale to jsme věděli od začátku...
Doufám, že se na mě nebudete moc zlobit, že jsem to tu napsala takhle natvrdo, ale upřímně mě víkend strávený s vašimi manžely neláká (nic proti nim osobně), ale prostě nebylo to plánované jako setkání rodin, ale jako sraz bab... :wink:
Tak a teď mě klidně zašlapejte do země...
11. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
jaji : ja to beru. Frantiska brat nebudu :wink: :slight_smile:
lepsi je rict primo predstavy nez byt z vikendu zklamana :wink:

ja vim, ze tu dalku vime od zacatku, taky jsem od zacatku pslaa, ze to je pro me problem a ze nevim, jak to budu mit s odvozem. Snad bude Frantisek ochotnej me tam hodit....protoze vlakem si to nedovedu predstavit....

ale chapu, ze by pritomnost manzelu mohla byt pro nekoho neprijemna....vim, ze to neni nic proti Frantiskovi a ostatnim chlapum. jen jsem si rikala, ze kdyz uz tam bude Tom, ze by to snad tak nevadilo.... :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky já jsem taky pro, aby to bylo bez chlapů, přeci jen by to bylo úplně o něčem jiném....ale to už jsem tu psala, co si o tom myslím...

mě už je líp, zítra máme jít k doktorce na prohlídku v 10.měsíci, ale nevím, jestli tam mám vůbec chodit, když jsem nachcípaná, abych tam nenakazila ostatní mimča, no radši tam ještě ráno zavolám... minule tam byla narvaná čekárna, tak doufám, že tentokrát to bude lepší.

jdu na kutě...
11. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky,
všechny vás zdravím a omlouvám se, že nebudu moc reagovat. Nějak se nám tento týden sešlo víc akcí. Každý den něco. Dneska přijela kamarádka s 7,5 měsíční holčičkou. :slight_smile:
Jinak nic novýho. Mišák je pořád mamánek, někdy vzteklounek, někdy zlatíčko. Jen se mu nějak přestalo líbit koupání. Ale když je venku, tak ho všechny nádoby s vodou strašně přitahujou. Včera se zlil od hlavy k patě. :slight_smile:

Hermi, jé, to mě moc mrzí, že nemůžeš na srazík. Budeš nám moc chybět.

Moni, gratulace Danymu k 3. zoubku. :slight_smile: Mišákovi vyrostly spodní jedničky, pak horní dvojky (což prý taky není moc obvyklý) a pak horní jedničky. :slight_smile:

Míšo, to je dobře, že Filípkovi pomůžou. Snad už to bude jen lepší a lepší. :slight_smile:

Leni, tak ať je ti brzy líp. :dizzy_face:

Petru, nádherný fotky z výletu. Jsem zvědavá, jestli taky budeme někdy výletit. Zatím je doma pořád nějak moc práce. Jak tu dneska byla ta kamarádka, tak je kastelánka, tak snad se za nimi někdy vypravíme na výlet, snad v červnu. :slight_smile: A je fajn, jak je Toníček společenskej a jak vydrží hezky v kočáru. U Mišáka je to s kočárem lepší než to bývalo, ale nevydrží tam moc dlouho. Ale jak kdy. :slight_smile: A na cizí lidi reaguje různě, dost často se na ně směje, ale od nikoho se nenechá vzít (ani z rodiny).

Medi, koukám, že jste si výlet pěkně užili. :dizzy_face:

Ke srazíku - Petr by tam asi ani zůstat nechtěl. Ale nejspíš nás tam poveze. Když to shrnu: z Prahy pojedou 2 auta. Alča - poveze Léňu s Jéňou a Anninku. A Méďa - ta může někoho vzít, ale 3 s dětma se tam nevejdem. I kdybysme se nějak proházeli (v každém autě 3 dospělí a 2 děti), stejně by se asi do 2 aut nevešly všechny věci.Takže Petru, myslím, že bys mohla jet s Méďou a nás tam Petr odveze. My vás taky můžeme vzít, ale asi bysme se nevešli i s věcma.

Dobrou. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
hlásím že jsme zpět z kontroly - Jenda má 10 kg a 76 cm. No a mě to sedlo na průdušky, takže sotva lezu, jdu to zalomit, dokud spí.....
12. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Leni, opatruj se!

Petru, vše nej k výročí a užijte si ho :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Míšo, a jak Filípek, už spinká líp?
12. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Hermi : jdu ti poprat a tys me predbehla...taky si to uzij !!! :wink:

leni : brzo se uzdrav !!!!

ad dnesni vyroci...jako jsem uplne blba...zavedla jsem tradici slavit vyroci na miste cinu a vzdy pred kostelem udelat fotku a zapomnela jsem doma fotak ! :angry: :angry:

tak jsme se vyfotili aspon mobilem, ale fotka desna...
ach jo... :frowning2: takova prkotina a ja byla asi 2 hodky z toho otravena....
posledni dobou vubec porad neco zapominam apod...
12. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
AHoj holky, to je dobře, že to Alča takhle rozlouskla, Honza se bude tak jako tak učit na státnice a bude rád, že budem z domu :slight_smile:

Do auta klidně někoho vezmu, je mi to jedno, kdo se ke mě vlezete :grinning:

U nás nic moc novýho, dneska jsem měla mít nj, ale pí Křížová zatím nedorazila a asi už teda ani nedorazí...si myslím. A jinak jsem byla u babi, včera jsem oblažila tchýni...a tak nám to utíká.

Jo, pošlu vám odkaz na youtube, jak lezem, jo?

Moni, jaký heslo? To nejde jen tak z odkazu? Já tam žádný hesli nezadávala, ale možná to po tobě bude chtít registraci.

Petru, Hermi, hezký oslavy :slight_smile: a hodně romantiky v noci :slight_smile: :wink:
12. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
12. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Medi : Andulka je bozi, jak leze!!! :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky, manžel je úžasný, to překvapení byl vyhlídkový let nad našimi horami, městem a okolím, byla to nádhera (i když poněkud náročná na žaludek :grinning:). Až vytřídíme fotky (máme jich okolo 400 :grinning:), pošlu zájemcům odkaz :slight_smile:
To zatím jen tak telegraficky, jsem plná dojmů :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.