• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Medi, posli mi do IP nejaky ucet, na ktery mam ty penizky poslat :wink:

Jáji, je to přesně tak, že když se mimčo narodí, tak má automaticky pojištovnu maminky, takže u nás by to bylo tak že by měl malej tu mojí starou pojištovnu a já od 1.7. novou, ale u něj už bychom to nestihli přehlásit. Ale nebudu předbíhat, třeba se narodí až po 1.7. a to by bylo všechno v pohodě.

Míšo, teda s tima knihovnama to fakt nechápu!!!! vždyt spoustu lidí studuje přes prázdniny!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Amorous, ty nařízený přesčasy teda nezávidím, ale aspon budou nějaký penízky navíc, když už tam musíte trčet. A kdy odjíždíte na tu dovolenou??
20. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
holky o víkendu zase hlásí tropická vedra!! my jedeme zítra ráno k našim na Šumavu (máme to asi hodinu a 15minut zpět do Prahy, takže to případně do porodnice stíháme :slight_smile: ), budeme na zahrádce, grilovat a tak, hrozně se těším!! Za chvilku přiveze manžel nové auto, tak proběhne zkouška autosedačky, abychom pak u porodnice nešaškovali.:slight_smile: už jsem si objednala ty homeopatika, odpoledne si pro ně zajdu do lékárny a pak ještě na poštu s tou přihláškou, no já toho dneska stihnu!! :wink: :sunglasses:
20. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
leni: No tak to se opatruj, pěkně se napájej studeným pitím a hezky ve stínu :wink: My jdem zejtra na husu ve 13 hodin a večer na prase do Úval ke kamarádce...

právě jsem vytvořila jednu tašku s Rákosníškem a jedno tričko s Vlkem z Jen počkej...ten fantomovej fix je zááázrak...:slight_smile: Až to bude, tak vyfotím a hodím odkaz... :wink:

No jo, knihovny...ale městská má mít jen asi měsíc prázdniny,ne? Nebo aspoň vždycky měla...
20. čer 2008 v 11:21  • Odpověz
No Medi, sice měsíc, ale já jaksi potřebuju odevzdat diplomku 31.7. :frowning2:

Leni, taky jedeme pryč z Prahy - jedeme ke tchánovcům, tak se opatruj
Medi myslíš fakt husu jako husu???? tý jo...
20. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
míšo: A jakou jinou husu bych asi tak mohla myslet :grinning: :grinning: ...takovej ten velkej bíle pták, co na pekáči není bílej :wink:Jj, jdem na strejcovy narozeniny...:wink:Do hospody...v jednu odpoledne, to bude Honzík večer vypadat.... :sunglasses: :sunglasses:
20. čer 2008 v 11:40  • Odpověz
Teda Míšo, to s těma knihovnama mě docela překvapuje... :fearful: U nás knihovna normálně otevřeno má, akorát ne asi pro normální lidi, protože když má člověk standartní pracovní dobu do 16 nebo 17 hodin, tak nemá šanci knihovnu stihnout a o prázdninách mají v sobotu zavřeno, takže třeba já se tam už vůbec nedostanu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ty studijní knihovny by měly mít otevřeno aspoň 2 dny v týdnu když už nic jinýho ne? :confused:

Leni, na dovču vyrážíme zítra ráno nebo dopoledne a vracíme se pak v pátek odpolko. :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,

ještě jsem vás nedočetla, ale abych stihla reagovat aspoň na něco...

Leni, pojišťovna jde změnit každé čtvrtletí, jak píšeš. Ale řekla bych, že mimčo můžeš přihlásit k jaký pojišťovně chceš, že to nemusí být ta, kterou máš ty. Ale nevím, nezjišťovala jsem to. Jen bys pak asi musela nahlásit v porodnici, že máte každý jinou pojišťovnu. Zkus zavolat na to OZP, jestli by Jenda mohl být u nich, i když se narodí dřív než 1.7. a ty u nich budeš až od 1.7. Nebo to prostě musíš vydržet s porodem až po 1.7. :grinning:

Míšo, na Ládví jsem nakonec nebyla, kamarádka psala, že má rýmu. Takže to vypadá na příští týden ve středu. Budeš doma? Snad už ta návštěva vyjde a kamarádka do tý doby neporodí. :slight_smile:

Snad to nezakřiknu, ale Mišák byl zlatíčko i dneska. Teda brečel, ale kvůli bříšku. Jinak se smál a byl takovej klidnej. :slight_smile: Tak snad mu to vydrží. :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:09  • Odpověz
Tak se s vámi jdu ještě před dovčou rozloučit, za chvilku jdu domů... Mějte se tu krásně a moooc prosím, jestli byste mi kdyžtak dali vědět, kdyby se Jenda rozhodl přijít na svět. :wink: Děkuju :slight_smile: Tak pápá a mějte se všechny nádherně! :wink:
20. čer 2008 v 15:18  • Odpověz
Amorous, užij si dovču. :dizzy_face:

Míšo, s těma knihovnama je to fakt děs.

Leni, já jsem normálně klidná, ale jak už Mišák brečel dlouho a často (a byl najedenej a přebalenej), tak už jsem toho měla dost. Navíc večer, když brečí nejvíc, jsem na něj taky většinou sama. Petr si ho někdy vezme, ale až později, ale to už je tak utahanej, že většinou poměrně brzy usne.
Petr spí přes týden preventivně ve vedlejším pokoji. Mišák je tam stejně slyšet, ale ne tolik. Ale teď už je Mišák v noci celkem klidnej, ťuk, ťuk, ťuk. O víkendu spí Petr s námi, ale i když se probudí, je většinou tak rozespalej, že stejně není schopnej vstát. :grinning: :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:45  • Odpověz
tak holky, taky se jdu rozloučit, jdu se zabalit a vyrážíme - v neděli si jako dáreček přivezu až do středu ségru se Sandrou, tak tady budu mít veselo :grinning: - mějte se, Léňo ty neroď na Šumavě a v neděli ve stejném počtu (Jéňovi to zakazuju, až příští týden :grinning: ) zase tady - pááá
20. čer 2008 v 16:07  • Odpověz
HOlky, hezkou dovču, užijte si tropický vedro...Nás čeká husa a prasátko :slight_smile: a rodiče a babička.. :wink: Tak se jdu koukat na fotbal...Honza není doma, maj rozlučku s kolegama v práci...tak mám pré a můžu si tu dělat, co chci :grinning:
20. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj, tak jsem si myslela, že sem aspoň někdo zavítá, ale je príma, že volíte jiné způsoby zábavy než u Pc...

Já jsem si ráno dala Pilates...a myslela jsem, že chcípnu, nemohla jsem to vůbec udejchat...budu muset asi častěji. Taky jsem si předčetla, že váhový přírůstek má být ve 32.tt 10 kg - tak to mám už 2 kg přes...no, ale na ségřinejch závěrečnejch 23 zatím nedosahuju :slight_smile:
21. čer 2008 v 10:53  • Odpověz
tak jen nakukuju, jestli je Léňa Ok, ale nic novýho nevidím,tak doufám, žejo :slight_smile:
22. čer 2008 v 15:45  • Odpověz
ahojky holky! zdravím a hlásím, že Jéňa stále v bříšku.:slight_smile: i když včera večer už jsem si říkala, že se prostě ven prokope, co dělal!!!
Ted jsme přijeli z výletu z Karlštejna, byli jsme tam na obědě a pak na zpáteční cestě jsme se zastavili u kamarádky v Černošicích. Je tam teda ale slušný vedro! Ale je mi fajn!
Tak večer zase napíšu, ted přišli tchánovci, tak musím!! :slight_smile:
22. čer 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme přestěhovali pc z ložnice do obýváku...aby Andule nestrádala a nehučel a nezářil na ni počítač...tak zkouším připojení ... :wink:
leni: No tak to je fajn, že Jendu nevyhnalo vedro ven:wink:
22. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz
ahojky! koukám, že už mi tam naskočil 38 týden! :wink: no dle doktorů jsem ted 37. Zítra večer jdu na další monitor a testy do porodnice.Trochu mi natýkají nohy, ale to bude tím vedrem, jinak se nic neděje.

Medi, to jste udělali správně s tím počítačem, ale třeba by to klapání klávesnice malou hezky uspávalo. :grinning:
22. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
A jaký jste měly všechny víkend??
22. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zpet z prodlouzeneho vikendu. bylo to super. dva manzelske pary, dve kamosky a 4 deti.
Tonda byl v pohode. Prvni den byl trochu protivnej, ale pak se zadaptoval a fakt v pohode...I spani mimo domov zvlada. Prvni noc padl rekord. Spal 10 hodin vkuse :sweat_smile:
No a cestu autem taky zvlada suprove...Vetsinou spi nebo kouka na stromy...A dneska se v aute i docela hodne smal..Je to fakt kocourek... :dizzy_face:

Jeste jsem vas nedocetla, mam na to cely zitrek....tak jen ve strucnosti....

hermi : jo jo....uz jsem tam utratila 700,- :slight_smile: , sperky..a to jsem to projela jen tak zbezne...az na to kouknu poradne, tak chudak nas ucet.... :sweat_smile: , ale je to fakt super inspirace na darky..kamosky maji stejny vkus jako ja...

medo : no, ja to na zed prenasela od oka...me nedela problemy maly obrazek od oka nakreslit vetsi... :sweat_smile:

stano : ja mela agresivni sklony jen jednou (v prvnim mesici), ale dovedu si predstavit, ze kdyby Tonda nejak vic brecel a ja mela pocit, ze nema duvod, ze bych trpeliva vubec nebyla a musel by si ho vzit Frantisek, protoze bych s nim taky hodne trasla a nadavala mu :sweat_smile: :unamused: ...Jeste ze je Tonda hodnej, protoze ja vubec nejsem trpeliva...
A kdyz uz ma knouraci den (jako treba ten prvni naseho prodl. vikendu), tak jsem v pohode, protoze jak to byva malokdy, tak mi to ted vubec nevadi...vadil by mi asi jen bezduvodny hysterak a ty nemiva.
Kdyz vyjimecne Tonda rve nebo knoura, tak jde snadno uklidnit...protoze uz poznam duvod...Nesli uklidnit jen hysteraky kvuli prdum a ty uz nemiva...kvici jen obcas u kojeni, kdyz mu nejde prdnout, ale pak si prdne azase se smeje.

Ted mi zacal delat, ze se u kojeni pousti a zacne na me civet a kdyz se na nej kouknu, tak se na me sibalsky usmeje a pije dal...pak se zase pusti, kouka, usmeje , pije dal....jakoby si se mnou uz hral :grinning:
No uzivame si to...Porad si s Frantiskem rikame, jak je to uzasny mit mimino...obzvlast od doby, co uz reaguje a dost se smeje..
jo v patek se poprve smal nahlas, jsem si malem cvrnkla...

lennik : porad jsem na tebe myslela, jestli uz nerodis !!! Drz se !!!

Miso : co spineni ? Doufam, ze uz to je dobry.

doctu vas az zitra, musim se jit mejt a spat....
23. čer 2008 v 00:08  • Odpověz
autor
ha ha, prej ve strucnosti...jsem desna.... :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2008 v 00:09  • Odpověz
petru: Tak jste si to užili, podle toho, co píšeš... :slight_smile: To vám přeju. A nevadilo vám to vedro?

HOlky, taky byla u vás taková bouřka? Tady to nejdřív mlátilo, pak zase jezdili hasiči,pak se přišla přitulit i kočka,která se asi dost bála...a k tomu to dusno...leni, jak jste to zvládli?

petru: co ten košík? Nevadilo by ti, kdybych to dneska odložila...někdo mi totiž ukradl plast přes levej blinkr, takže to mám zalepený izolepu a čekám, jestli mi taťka sežene v práci nový...

Dneksa mám jít na ten kurz vázání šátků..ale jestli bude dusno a vedro, tak nikam nejdu...
Ale měla bych si jít přehlásit ten řidičák, sakra....
23. čer 2008 v 07:33  • Odpověz
Ahojky holky!!

tak bouřka u nás byla jen chvilku, vím, že jsem se lekla, jak zahřmělo, pak hrozně pršelo, ale nic dramatickyho to nebylo (i mladej spal celou noc, takže já taky-děkuji!!!!!:slight_smile:) , myslela jsem, že dneska bude aspon trochu chladněji, ale nevypadá to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne se tu zase budu muset zabednit. Chtělo by to větrák!

Petru, to je supr, že jste si to užili a že Toníček byl takhle hodnej a zvládnul to! A tenhle tyden zase někam jedete, vid?

Míšo a jak ty?? Dej vědět. kdy máš tu další kontrolu, není to dneska?

Medi, já bych se dneska na nějaký velký akce radši vykašlala být tebou....
23. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
holky, tak mi ted psala kamaradka, co jsem k ni mela jet ve stredu na tyden, ze je v nemocnici a ze to musi zrusit....je bud ve 29 nebo 30 tydnu, tak mam o ni strach. Nenapsala nic vic...jen to ze je v nemocnici a ze nas pobyt musi zrusit. Ach jo....cert vem dovolenou (nasla jsem nahradu na jizni morave - last minute), ale mam o ne fakt strach...doufam, ze tam je jen na hlidani treba jako Lena...a ze to bude dobry.

Hermi : takze smula...uvidime se hold nekdy jindy.... :frowning2: , moc jsem se tesila, ale co se da delat.

jdu si dat zmrzku a docist vas.
23. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
mysojc : jejda, kosik....nejak jsem to zazdila, takze mi nevadi, kdyz si ho vyzvednes jindy...
tenhle tyden jsem doma, krom utery odpoledne....tak staci rict, kdy se stavis...

vedro nevadilo. V tej Kytlici je to v kopcich a tam je snesitelneji a navic bylo vedro jen jeden den a to vcera....
predevcirtem jsme tam dokonce celej den chodili v mikine a teplakach...
23. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se vypravila na dopravní inspektorát na PRahu 9 - o, řeknu vám, že jsem opět pochybovala, kde že to teda vlastně žijem.
Přišla jsem v 8:44 a odcházela ve 12:20 (úkon - změna údajů stál 100,- a trval 10 minut)...předtím jsem si v dusnu a hnusnu vyseděla 150 lidí přede mnou, vyslechla kecy od babky v pokladně - informacích, vypila asi 1,5 litru vody, která mě stála 3x15,- a přečetla vše, co se dalo (včetně informačních panelů a nabídek bytů...)

Takže se jdu natáhnout

petru: Byla bych to nestihla tak jako tak...ani kdybych chtěla... :frowning2: Tak se domluvíme...třeba ve středu?
23. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz
Petru, achjo :frowning2: :cry: Tak jsem se na vás těšila! Ale hlavně ať je Anka s malým v pořádku!
23. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
hermi : me to taky desne mrzi...tesila jsem se jak na ne, tak na tebe....co se da delat :frowning2: ....ale urcite za ni pojedu jindy....
bohuzel nevim, co s ni je, tak mam desnej strach a je mi blby ji volat... :unamused:
23. čer 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
medo : ve stredu by to slo....
23. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz
Petru, to je mi moc líto s kamarádkou, ale snad jsou v pořádku, jen jsou v nemocnici, třeba tam jsou jen preventivně, jak jsem byla já.

Já jsem zpátky z kontroly v porodnici a zatím to na žádné vyvolávání nevypadá, tlak mám docela v normě, tak mě nechají až do termínu a když by to vypadalo, že budu přenášet, tak až pak by mi porod vyvolali. Takže mám ještě dobré 3 týdny před sebou. Ale Jéňa se samozřejmě může rozhodnout kdykoliv, že? :slight_smile:
23. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti zdravím, bohužel nestíhám dočíst - mám tady od včera ségru se Sandrou, tak mám o zábavu postaráno :grinning:
jinak to špinění je OK - tak jsem ráda - na UTZ mám jít zítra a pak ve čtvrtek na tzv. zápis - pro průkajdu a všechno kolem toho :wink:
furt čekám na sms od Léni, tak jsem ráda, že jsem zatím žádnou nedostala :wink:
mějte se pa :dizzy_face:
23. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky...
leni: To jsem ráda, tak hlavně jen tak dál :slight_smile:
míšo: Já du dneska taky na kontrolu :slight_smile: odpoledne. Budu držet palečky, aby bylo mrně Ok

Holky, my prostě nemůžeme mít v rodině nic normálně....
My byli včera odpoledne u našich, protože mi táta sehnal novej blinkr - někdo mi ho buď urazil nebo ukrad....A mamka říkala, že pražská babi dostala výpověď z bytu. Jim tam už léta kutaj, šiděj je na nájmu a na službách, praskaj jim stěny, dělaj bordel v baráku, tak za to požadovali snížaní nájmu a služeb - prostě jim paltili míň a oni nereagovali a pak jim napočítali dluh - kterje činil 35 tisíc...tak šla teta s mamkou k právničce a ta jim řekla, že ta firma, co vlatní barák má nárok jen na 3 roky zpět...tak jim jednorázově poslaly 10 000,-...a včera přišel papír, že z důvodů neplacení nájmu (přitom nájem platí, šlo jen o služby) se má do 30.9. vystěhovat...
No..táta má snad nějakýho známýho právníka, velký zvíře (obhajoval se Sokolem...) a s tím chodil na pivo, tak se s ním prej půjde poradit. Jinak bychom museli sehnat nějaký bydlení. Kdyby jim aspoň dali odstupný, jako žeje chtěj dostat z bytu, aby si člověk mohl nějakou dobu platit podnájem....ale to asi ne. Myslím, že na ně ušili boudu a dlouho to plánovali...
Ch jo, chudák babi... :unamused: :frowning2:
24. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.