• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Medi, Andulka je naprosto dokonalá! :slight_smile: Je fakt šikovná, krásně leze! :sweat_smile:

Herminko, to je od manžela fakt krásný dáreček k výročí, věřím, že jsi musela být dojatá! :wink: Těším se na foto! :wink:
13. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
hermi, to je super dárek :slight_smile: Foto, foto..!!!

Holky, teď jsem zkoukla album, který se jmenuje Jak nám klárka marodí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=298725&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
pro silné nátury, ale s dobrým koncem...snad...

Jinak u nás byl řev jako blázen, byla jsem cvičit a HOnza hlídal...no, měli jste vidět toho uřvanýho číňana, co stál v postýlce.. :wink:

Děkujem za pochvaly..leze fakt prima, honí kočku, tahá ji za chlupy, šmejdí po bytě...po chodbě a po koupelně...no paráda...bez dozoru ani ránu. Ještě, že kluk konečně smontoval tu ohrádku....jsem jí tam koupila stavebnici a bude si hrát a ne že ne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zejtra jdem po tejdnu pauzy na plavčo, tak jsem zvědavá, co bude :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Medi : to album znam....je to moc smutny. Snad to dobre dopadne !!
13. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
hermi : uzasny darek k vyroci. To ja dostala gerbery :grinning:
frantisek to moc neproziva a taky neni moc romantickej, takze me to ani nemrzi. Vim, ze ja bych se nejakyho velkyho super prekvapeni u nej nedockala :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
ahoj holky! omlouvám se za absenci...

tak na co si vzpomínám: všem gratuluju k výročí, těm, kde to nevyšlo dle představ přeji, ať je brzy líp a ať je brzy co slavit :dizzy_face:

album Klárky sleduju pravidelně a ač je hrozně smutný, vyzařuje z té rodinky taková síla, že z něj čerpám i optimismus....a ten závěr je zatím suprový, kéž by to takhle dopadlo!!!!!!!

Hermi, nádherný dárek! úžasný! těším se na fotky!

jinak ad chlapi a chalupa - ač to ode mně může znít divně, protože já bych tam Toma ráda, tak bych radši, aby to byla fakt dámská jízda - já bych taky radši bez Toma, ale to by pro mě nebyl relaxační víkedn ale víkend hrůzy, to bych snad ani radši nejela.... nemohla bych s vámi vůbec posedět a byla bych k nepoužití jako vždy, když k němu vstávám sama.... jde mi o ty noci, dny vůbec, ale ty noci a večery chci strávit s váma a ne s tím naším mládětem a dudlíkem... takže jestli to nevadí, já tedy Toma beru, jestli jo, tak bych asi přijela třeba jen přes den nebo bez Filípka :sweat_smile:

Medi, andulka je fakt boží!

jinak u nás - spaní trága - včera a dnes zkouším finty, kde mu vypodložím hlavu tak, že s ní nemůže hnout a plínu upevnim přes obličej plyšákama tak, že ten dudel jen tak nevypadne.... tak je to trochu lepší, ale čekám jen dodoby, než vymyslí, jak se z toho dostat....

dnes jdeme znovu na fyzio a masáž.... jsem ohledně toho jeho vývoje taková rozpačitá... každej se do mě trefuje, že ho moc pozoruju, ale na druhou stranu jsme si tady psala s jednou holčinou, která mi potvrdila, že to, co dělá, není správně (je to vidět i na fotkách) a že se z toho může rozvinout nějaká centrální koordinační porucha, pokud se to nebude rozvičovat... že je třeba dojít na neurologii, tak vůbec nevím, každej na mě už kouká jak na vola, že to přeháním, ale přitom pak na té fyzio a i teď ta holčina mi potvrdili, že jeho vývoj teda správný není - jen se liší ten pohled na to - fyzio tvrdí, že to rozcvičej tou masáží, ta holčina zase tvrdí, že je třeba vojtovka... tak babo raď... a naše pediatrička? podle té je vše ok.... bych vraždila fakt... ale je mi blbý odejít, chodí tam ségra s dětma, tak je mi to blbý vůči nim, aby pak na ně nekoukala nějak dinvě :frowning2:
14. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
holky, vůbec nestíhám nakukovat ani dočíst, zítra jedeme pryč a budu až v neděli. nějak se pořád peru s těma průduškama, do toho vstávám k Jendovi v noci snad každou hodinu,vůbec nevím proč se budí, ale jsem totál k.o., nějak se to všechno nahromadilo a manžel chodí hodně pozdě z práce, takže ho skoro ani nevidíme, tak snad si o víkendu trochu odpočineme.
mějte se moc krásně! a já se pak ozvu.pa
14. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
leni : to me mrzi, ze mas takovej zahul a do toho ti jeste neni moc dobre...snad to bude brzo dobry....

Míšo : me nevadi, kdyz Tom pojede, to uz jsme si rekly na zacatku.
Ale myslim, ze vic holek se nebude moc nejak vic vecer bavit a parit...si vem treba Lenu, Jenik se ji taky porad budi atak...
takze necekam, ze vsechny ulozime deti a budeme mit celej vecer klid na kecani...
Me se sice Tonik nebudi..kdyz uz tak k ranu...ale co ja vim, jak to bude o vikendu s vama...
Muzou mu v te dobe rust stolicky a budu k nemu treba taky odbihat...
ale spis zadnou katastrofu necekam...fakt vetsinou spi od 8 do 5:30 a pak jeste po kojeni..a v prirode obvykle spi jeste lip a kdyz k tomu prictu, ze bude mit spoustu zazitku a bude z nich strhanej, tak si myslim, ze bude fakt total Sipkova Ruzenka... :slight_smile:
ale spolehat na to radsi nebudu.

ja uz se tak tesim, az ty vase drobky uvidim na zivo....jsem taky zvedava jak na sebe budou reagovat...
Tonik se ted na deti docela nadsene vrha, tak snad se ho nebudou bat :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 23:51  • Odpověz
autor
Alčo, vše nej k narozeninám !! A´t se ti ve všem daří podle tvých představ !
15. kvě 2009 v 00:00  • Odpověz
tak jsem to snad vše dočetla... ještě se musím kouknout na ty Herminky fotky, chválím manžela za takový super nápad! musel to být krásný zážitek. my to dali mému tatkovi k narozeninám a vypráví to všem do dneška :slight_smile:

Alčo, vše nej k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

Míšo, já si nemyslím, že to přeháníš, nenech se od nikoho zvyklat, vždyt přeci ty jsi máma a chceš pro něj to nejlepší!! a co včera to fyzio, co ti tam ještě řekli? budeš tam chodit teda 1x týdně s Filípkem a po kolika masážích bys měla vidět nějaký pokrok s tou ručičkou? super by bylo, když by mu to pomohlo i na to spaní. nebylo by lepší dojít na tu neurologii, abys byla klidnější? No pediatři si myslím, že tohle neřeší, to je asi všude stejný... ad víkend - klidně si Toma vezmi s sebou, aspon se vyspíš. :slight_smile:

Medi, Andulka krásně leze!

My dneska jedeme do Kynžvartu, Láda tam jde zítra ráno na hon. Jinak u nás se to spaní nějak zvrhlo, já vůbec nevím co s tím, Jenda si prostě v noci stoupá nebo sedá a to ho probudí a řve. V průměru se budí tak každou 1-2 hodiny a budíček mezi 5 a 6. Já jen doufám, že se to brzo nějak uklidní a to jsem si stěžovala, když se budil 3x za noc, tohle je oproti tomu saigon a už to trvá tak měsíc a je dost protivnej i přes den, protože je prostě nevyspalej. Taky budu doufat, že na srazu bude unavenej a venkovský vzduch ho snad uspí. :slight_smile:

tak já jdu balit!

tady jsou nějaká naše novější videa
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/2009_04_01_archive.html
15. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,
nemám čas moc dočítat, zítra odjíždíme na týden do Krkonoš. Tak jsem na Danyho zvědavá, jak to bude zvládat ... zamluvili jsme si apartmán, tak si to snad všichni užijeme.
Dany je teď docela v pohodě, dokonce už druhý den vstáváme až po 8hod ráno, ale to je spíš vyjímka, i když si nemůžu zatím vůbec stěžovat, normálně vstává kolem 6-6:30hod a za poslední dny se budí 1-2x v noci na kojení a to až k ránu ...

Leni, to je mi moc líto, že máš takovéhle noci ... a ještě že ti k tomu všemu není dobře. Tak ať se vám vydaří víkend a odpočneš si. Nemůžou Jeníkovi třeba růst zoubky? Mně se takhle po hodině budil Dany asi týden, když se mu klubal zoubek

Alčo, taky přeje vše nej-nej k narozkám! :wink:

Holky já jsem zvědavá na ten náš srazík ... jak na sebe budou děti reagovat a tak ... Dany tolik dětí nikdy kolem sebe ještě neměl :sunglasses: Snad nás dětičky aspoň chvilenku nechají pokecat, i když si to nedokážu zatím vůbec představit, když si vezmu, že každé dítě jinak usíná, vstává a tak ... :sweat_smile:
Ale věřím, že budeme spokojený :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Leni, ty videa jsou krásnýýýý :grinning: Jeník je šikovný, jak už krásně stojí ... a má teda nádherný kukadla! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Moni, já jsem taky zvědavá na srazík a na dětičky , Jenda taky není moc zvyklý, ted to zná jen z plavání, tam je dětí hodně a stejně staré jako on, jen je někdy moc hrrrr, že si chce na děti sahat, píchat jim do očí, tahat za vlasy a tak :grinning:
15. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Moni a užijte si ty Krkonoše, kam přesně jedete?
15. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Leni, Dany taky tahá děti za vlasy a píchá do očiček :grinning:
Teď bude poprvé takovou dobu mimo domov a v jiné postýlce, tak jsem zvědavá, doufám, že to bude v pohodě ... jedeme do Horního Maršova.
Vůbec nevím, co mu mám sbalit na sebe, přeci jenom tam bude asi zima a určitě výš i sníh ... tak tady toho mám vytaháno požehnaně a myslím, že bude mít větší tašku než my ... sbalila jsem mu i zimní bundu ... a k tomu teplou čepici ... si říkám radši to mít než potom být překvapený, co myslíš????
15. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Moni, ted balím věci jen na víkend a mám velkou tašku věcí pro Jendu a pro sebe dvě trička, mikinu a kalhotky :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Medi, Andulka nádherně leze :dizzy_face: Album Klárky jsem nikdy dřív neviděla, je to hrozně drsné a smutné :frowning2:

Petru, prý "já dostala gerbery" :grinning: On manžel není nějaký extra romantik, ale to se překonal, fakt jsem zírala. Když jsem o tom vykládala jedné kolegyňce, říkala, že i kdyby něco takového udělal jednou za deset let, tak je to úžasné - a to má pravdu :slight_smile:

Míšo, mrzí mě, že pořád spaní nic moc :frowning2: Doufám, že víc masáží pomůže, moc na vás myslím! Ale za neurologa nic nedáš, ne? Buď Ti vojtovku doporučí nebo ne, ale myslím si, že by Filípka vidět měl. S tou doktorkou je to prekérka, jedině byste odešly se ségrou obě...

Leni, asi si to už nepřečteš, ale na průdušky jsem propagátorka cibulové šťávy (cibuli nasekat na kostičky, prosadit cukrem nebo lépe medem a po lžičkách pak konzumovat šťávu), je to hnusné, ale účinné. A pokud možno vpyustit mléčné výrobky. Opatruj se a uzdravuj se :slight_smile: Na hon? Láďa má zajímavý koníček :slight_smile:

Jaji, všechno nej k narozeninám!

Moni, užijte si to v Krkonoších! Teplé oblečení určitě vem, i u nás v Beskydech jsou ještě zbytky sněhu (viděla jsme je na kole i z letadla :slight_smile:).

Holky, mně je tak líto, že nemůžu na ten sraz :cry: Tak ráda bych vás, kluky a Andulku viděla! Ještě se mi to zkomplikovalo tím, že m tchán v podstatě bez mého vědomí napsal do volební komise, takže už se z toho nevyvleču a vlastně ani nevím, jak to zkombinuji s tou pracovní akcí.

A ještě k tomu našemu výročí a letu :slight_smile: V úterý o výročí jsme se s manželem hned po práci vypravili do restaurace na pizzu, doma jsem mu já dala knížku, o které dlouho snil a chodil se s ní mazlit do knihkupectví :grinning: a on mně kytičku se slovy, že se zítra vypravíme na výlet (ale nechtěl prozradit nic bližšího). Začalo mi to v hlavě šrotovat, co to asi bude. Pak mi napadlo se zeptat, zda se mám obléct do přírody nebo do města a manžel řekl, že do přírody. Vzpomněla jsem si, že jeden jeho kámoš léta na paraglidu, tak jsem si myslela, že to bude ono. Na jednu stranu jsem měla radost, že jsem na to přišla, na druhou to byl pocit, jako bych objevila dárek před Vánoci. Ve středu v 15.00 jsem byla natěšená a připravená, ale manžel mě docela překvapil, když řekl, že se nemusím oblékat teple a že s sebou vezmeme i tchána. Když jsme jeli už úplně jinam, než kde se létá s paraglidy, bylo mi jasné, že jsem dárek nerozbalila předčasně :slight_smile:, ale pořád mi vrtalo hlavou, kam že to jedeme. I dojeli jsme na letiště, kde už mi začalo být jasné, oč půjde :slight_smile:, čekal nás tam manželův kolega, který pak naše letadlo pilotoval, museli jsme si ještě počkat, až přiletí předchozí posádka, a vylétli jsme. Bylo opravdu nádherné vidět naši krajinu z úplně jiného úhlu (letěli jsme třeba nad cestami, po kterých jsme v neděli předtím jeli na kole), ale to letadlo bylo dost malinké, a tak jsme dobře cítili každou změnu výšky a hlavně mi vadilo zatáčení - když třeba kroužil kolem hradu Hukvaldy nebo nad naší čtvrtí, dělalo se mi strašně zle, ani ne od žaludku, ale spíš na omdlení. Klidně bych si to zopakovala zase, ale ne hned tak :slight_smile: Měla jsem ještě večer jet s kamarádem nahrávat nějaké písničky, ale musela jsem se mu omluvit, nebyla jsem toho po takovém zážitku schopna :grinning:

Ajaj, to je román :grinning:
15. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
ahoj holky!

Hermi, to je paráda, to musel být zážitek! super! ještě jsem nestihla fotky, ale chystám se na ně.. jinak na neuro už jsme objednaní, tak jsem zvědavá, co nám řeknou, ale už teď jsou trochu vidět výsledky, tak mám radost..např. už tu ruku dává dopředu a otvírá dlaň i při pasení, krásně si s ní bere předměty, což jinak nedělal... . a spaní je trochu lepší! nebo trochu... o dost - ale zatím poslední dva dny, tak to nechci zakřiknout.... nevím, jeslti je to tou masáží nebo tím, že mu tam upevňuju dudel, ale fajn - navíc k němu vstává Tom, tak je to fajn, protože já už mám bohužel takové stavy, že když si řekneme, že vstávám já, tak já pro jistotu vůbec neusnu - takhle si řenem, že vstává Tom a já v poho usnu, přestože pak k němu klidně vstávám - magor co?
takže závěrem - 1x týdně na tu masáž, ve čt jdeme na tu neuro, tak uvdiíme, co nám doporučí a podle toho se uvidí, co dál

Moni, užijte si Krkonoše, to je fajn, že takhle jedete, věřim, že se Danečkovi bude líbit!

Leni, jak je? mně už se to naclhazení drží 10 dní, nemůžu se z toho vyhrabat, furt mám rýmu jak trám... tak snad už ti bude líp! a ty noci hrůza... je mi to líto, jak píše Monča, mohly by to možná být zuby co? no ať je to cokoliv, tak ať už to brzy zmizí... ani nevíš, jak moc vím, jak se cítíš... poslední měsíc byl fakt očistec, nikomu bych to nepřála, už jsem byla zralá na psychiatrii fakt.... díkybohu za Toma, rpotože mi pomohl neskutečně... každý večer se modlím, aby další noc byla lepší - což znamená ne vstávat 30x za noc... co ti na tohle řekla pediatrička? nebo co se poradit s psychologem? mně to dost pomohlo....

jinak náš Fíla je na děti zvyklej, Sandra se s ním mazlí, Áďa mu vypíchává oči :grinning: a z mat. centra je zvyklej dost :wink:

no a ad Tom na srazu, nevím no, jestli ho brát, nějak jsem rozpačitá z příspěvku od Petru, jestli tam je vítanej či ne.... možná se tam nechám jen dovézt a případně odjedu dřív
15. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj kočky,

moc vám všem děkuju za přáníčka :dizzy_face:

Hezký víkend všem!
15. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Míšo : asi jsi me spatne pochopila. Tom je vitanej...jen jsem psala, ze stejne asi moc nepokecame, protoze i holkam se budi deti, to nebylo nic proti tobe...

mas nejmensi mimco, mate blby noci, je jasny, ze tam Toma chces...a my zas s tebou vecer chcem kecat :wink:
tak prosim nevymejslej zadny jiny varianty...normalne dojedte vsichni tri na cely vikend.
15. kvě 2009 ve 23:56  • Odpověz
autor
nic proti tobe = nic proti Tomovi :wink:
15. kvě 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Hermi : konecne jsem se koukla na fotky z letu, ja kdyz je to s heslem, tak jsem lina kouknout hned :grinning:

no jednim slovem nadhera...fakt uzasny...nemam slov...ja bych se teda desne bala, ja moc vysky nemusim, ale je to proste fakt uzasny...

Ono u Frantiska nejde jen o to, ze neni moc romantik, ale hlavne by za to nedal penize :frowning2: no a taky by ho to ani nenapadlo....mozna tak k 10 temu vyroci... :grinning:
ja jsem mu ke 30 tinam chtela dat neco na tenhle zpusob, ale on by z toho proste nemel radost jen proto ze vi, ze to je drahy...
Frantiskovi je z toho duvodu dost tezky dat darek..nic nechce, nic nepotrebuje, rad nakupuje levne :pensive:

ale u vas to asi tak drahe nebude, ne ?
16. kvě 2009 v 00:09  • Odpověz
autor
Leni : Jenik je super...sem se tu usmivala jak mesicek na hnoji...a ty jeho oci...fakt uzasny...

holky ja se zacinam trochu bat, jak budou vase deti reagovat na Tondu. jak tady pisete, ze nejsou moc zvykly na deti, tak se ho asi budou bat... :sweat_smile:

Tonda je sice od malinka na deti zvyklej (jsem casto mimo domov a s detma je v kontaktu skoro denne), ale i tak se jeden cas deti bal (kolem pul roku na nej nesmelo zadne sahnout nebo na nej bafnout)
Ted se to zmenilo...uz docela dlouho se deti neboji...a treba vetsi deti naprosto miluje, ale parkrat jsem zazila, ze se pro zmenu nekdy male deti boji jeho :sweat_smile: ...on je na ne dost hr....chce na ne sahat, neco jim vykladat atd...
no uvidime...ja ho samozrejme hlidam, aby nekomu neco omylem neudelal, ale nerucim za jeho hlasove projevy :grinning:

no jsem na to hrozne zvedava...
myslim, ze takova Anicka se ho bat nebude...to je takova ranarka a myslim, ze Meda taky casto chodi mezi lidi a deti...
16. kvě 2009 v 00:19  • Odpověz
autor
jinak me se ted parkrat zdalo ze cekam nebo mam druhe... :slight_smile:
chute by byli, ale rada bych az v novem byte...a az zhubnu, jestli vubec nekdy zhubnu :sweat_smile:

noa vcera se mi zdalo, ze se nam narodil druhy kluk a ze nam dosel rodny list a tam bylo jmeno Kvetoslav.. :grinning:
jsme s Frantiskem nechapali, proc jsme takove jmeno dali....bylo jasne, ze to bylo ve spechu atak..a tak jsme se ruzne lidi ptali, co mame delat,kdyz chceme dat maly dite prejmenovat... :sunglasses:

ja si porad rikala, vzdyt mu ani nejde nejak rikat.... :grinning:
16. kvě 2009 v 00:31  • Odpověz
autor
ahoj holky
dnes jsme byli v Toulcove dvore (ekologicka farma se zviratkama) na Praze 10, Baby sings tam poradala akci.
A bylo to moc fajn. Tonik byl nadsenej. Byli tam naky hry a rikadla a pisnicky pro deti, povidani o znakovani, prohlidka zviratek a uceni novych znaku apod...fakt fajn...sice trochu chaos, protoze hlavni program presunuli do takovyho pidi salu, kvuli desti a bylo tam fakt hodne deti, ale jinak fajn.

A dokonce jsme v tombole vyhrali hned jako prvni hezky leporelo se zviratkama ze ZOO.

Tonik ted diky dnesku zacal delat znak pro prasatko i kravicku. I se zvukem, takze znak asi nebude za chvili potrebovat, ale i tak jsem zase nadsena z dalsi drobne dovednosti.

Jako Tonik se ted fakt rozznakoval, je to super. Sice to jeste nejsou znaky, ktere by dite nebylo schopne sdelit nejak jinak (udelat zvuk apod.), ale i tak je to moc fajn.
K dnesnimu dni ukazuje asi 10 znaku :slight_smile:
papat, ještě, čepice, kačenka, ptáček, světlo, spát, hodiny...
a v začátku je kravička s tim prasátkem..
pejska mu ukazuju taky dost casto, ale pejska rika : ha ha, takze znak vubec nedela, kdyz ho nepotrebuje. :slight_smile:

akorát kačenku a ptáčka dělá dost podobně a světlo a hodiny taky....
stejne tak je hodne podobny spát a telefonovat :sunglasses:

ale instruktorky řikaly, že ze začátku je to normalni a hodne casty, ze deti delaji nejake znaky hodne podobne.

leni a kdo jste taky chtel znakovat, urcite to nevzdavejte, je to fakt super...Tonik taky zacal pozdeji nez jine deti. I kdyz co jsem dnes slysela na tom setkani, hodne deti zacalo stejne jako on (mezi 10 mesici a rokem), i stejnym znakem.
16. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
jejda, omlouvam se za roman...jen jsem z toho byla nadsena...
16. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Petru s tim znakovanim je to super!!! to jsem ani nevěděla, že se Toníček tak rozjel, to je perfektní, gratuluju! taky jsem chtěla na tu akci jít, ale měli jsme už naplánový ten víkend v Kynžvartu, nakonec jsme dojeli už dneska, od rána tam pršelo. Já zatím znakuju docela málo znaků ale často - pití, jídlo, knížka, auto a ještě, co myslíš, že je lepší, dělat hodně znaků nebo se spíš zaměřit na málo znaků a čekat, až z toho něco začne dělat?

Petru, Květoslav! :slight_smile:

Hermi, já jsem taky dřív praktikovala cibulový čaj, ale ted jak kojím, tak si takovou cibulovou bombu nemůžu dovolit, kvůli Jendovi.

Míšo, taky doufám, že přijedeš na celý víkend!!! a Toma vem s sebou, přeci to všechny chápeme! máš opravdu obětavého chlapa s tím vstáváním, to se jen tak nevidí, klobouk dolů!! ad spaní - ptala jsem se dr a řekla mi, at vydržím, že je to určitě jen přechodný a že to můžou být zuby. No kéž by měla pravdu. Já už mám i stavy, že v noci nemůžu usnout, takže i když Jenda spí, já čučím do stropu a přes den na něj vůbec nemám energii jak jsem nevyspalá. Ale třeba včera se vzbudil v noci už jen 2x, tak kéž by mu to vydrželo!!! No ale ty jeho vstávačky v 5 ráno už jsou téměř pravidlem. Takže holky, kdo by si chtěl na srazu v 5 ráno pokecat, jsem k dispozici :slight_smile:, zato večer odpadávám tak kolem 22 :slight_smile:

holky, já si myslím, že dětičky si to budou užívat, Petru neboj, že by se Toníčka bály, hele Jenda třeba není moc na děti zvyklý, ale ted s náma byly v Kynžvartu kamarádi se stejně starým chlapečkem a byl nadšenej, nejdřív si trochu nafackovali a zatahali se za vlasy :slight_smile: a tak a pak už si hráli vedle sebe a napodobovali co dělá ten druhej, chtěli pořád stejnou hračku, no byla to fakt sranda! jo a musím zakoupit nějakou cestovní jídelní židličku neb po včerejší a dnešní zkušenosti vím, že nelze naše dítě bez židličky prostě nakrmit, to je naprosto nemožný!!! takže Alčo, další krám do auta :grinning:
16. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že my taky dnes nedojeli ... kvůli počasí, tady lilo od rána a tak vyrážíme zítra ráno. :wink:

Petru, to znakování zní super ... tady nic takového jako kurz a tak není ... nebo jsem o tom aspoň neslyšela. Se těším, až znakování uvidím u Toníčka :wink:

Míšo, určitě vezmi manžela s sebou :slight_smile: Myslím, že se tam v pohodě všechny vejdeme :sweat_smile:

Leni, to jak píšeš, že se kluci napodobovali ... no to by bylo super, to by mohl obkouknout Dany, jak se staví na kolínka a tak :grinning: já mu to ukazuju pořád a prd ... :grinning: :sunglasses:

A jinak jako jedeme na týden na dovču a přijde mi, že se nevejdeme ani snad do auta ... táhneme toho tolik, ale přijde mi, že všechno budeme potřebovat ... :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Míšo, krásný nové fotečky !!!! Teda to bude frajer v Chorvatsku!!!! :wink: a moc se mi líbí ta fotka ve vaničce a jak tam chrupe s tou plínkou přes hlavičku ... jsem chvíli hledala, kde vlastně je :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky, koukám na nové fotečky kluků. Teda Míšo, u té poslední fotky jsem koukala, co to vlastně je :grinning: to je výborný. jinak si myslím, že Chorvatky budou teda koukat na drát, je to frajer :wink: Moni, Dany je krásnej a ty modrý kukadla! a ty hadříky, hmmmm! :wink: přijde mi, že ted hrozně vyrostl.
přihodila jsem nové fotky na naše stránky, ale nechce se mi to dávat znova sem do alba, tak kdyžtak mrkněte
http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/honzik-mezi-nami-uz-10_mesicu
16. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Moni : ja taky nechodila na zadny kurz s tim znakovanim. kamoska z breznovek tam byla a rikala, ze fajn, ale ze to neni nutny.
Ja jak me ty Tondovi uspechy z posledni doby nakoply jsem ve ted ve znakovani o neco duslednejsi a fakt je to uzasny...Dneska se naucil delat kyticku a rybicku....
taky jsme mu dnes pousteli od Baby sings jedno DVD se znakama (dela je tam medved, kresleny panacci a deti) a Tonda z toho byl uplne vedle...kdyz tam byla scena jak opicka schazuje knizky, tak se smal a pak ukazal znak "jeste" :slight_smile:
tak jsme mu to vratili, byl uplne nadsenej....

ja uz jsem to taky skoro vzdavala, ale hodne lidi rikalo (v diskuzi o znakovani, na webu), ze se to pak najednou zlomi a dite se nauci vic znaku behem kratke doby...proste az bude jeho cas....

Tonik ukazal prvni znak v 10 mesicich, ale myslim, ze jeho cas nadesel prave ted...kolem 14 mesicu.
Doufam, ze vam neco ze znaku ukaze na srazu.

Akorat je z toho ted Tonik tak nadsenej, z toho jak ho za kazdy znak chvalime, ze nekdy ukazuje vsechno mozny, jen kvuli ty chvilce slavy...a vubec to nema oduvodneny tim, ze by tu vec nebo zvire videl :grinning:
17. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.