• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
lenik : IP o znakovani.... :wink:
17. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
leni : fotky super. jenik uz je fakt velkej kluk a je to fakt sladoch a koukam, ze uz napustili to brouzdaliste v ZOO, ja kdyz tam byla naposled, tak bylo jeste prazdny...
Se tesim, jak tam budu s Tonikem v lete chodit...
17. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, nějak teď nestíhám...přes den vůbec, to jsme furt někde v luftě, večer bylo teď trochu veselo a navíc je Honza u rodičů, učí se na státnici z nj. Tak jsem tu slaměná vdova a je to mazec, když jsem tu sama. Nejsem zvyklá.

Alčo, já odtuda, odtudná, je mi hanba, takže dodatečně...jak se tak přeje a ještě víc, zdraví hlavně, málo nervů a nepříjemností, usměvavý lidi okolo a pohodu přejem ze srdce všichni tři :slight_smile:

Míšo, s Tomem se počítá a já se ráda seznámím :wink: Určitě jděte na tu neurologii. Nám myslím neuroložka poradila dobře a pomohla pak ta Vojtovka. Hodně. Tak se toho neboj. A co se tý doktorky týče...šla bych nejdřív na tu neurologii a podle toho, co ti řekne se asi rozhodla, ale pokud je nějakej větší problém, tak bych asi nezůstávala, protože i ta dr by měla mít rozum a než pořád opakova, že je vše Ok, radši poslat i pro svůj klid a pocit, že jsem nic nezanedbala k odborníkovi, ne? :frowning2: Bohužel se někdy ti doktoři k matkám staví jako k hysrterkám.
Mám tu kamarádku, která měla pořád pocit, žě nezvládá, že něco dělá blbě, nadávala si, plašila, manžel věčně v háji....a pak nakonec zavolala psychologovi známýmu a dozvěděla se, že měla normální poprodní depresi, že ji ale zázračně překonala sama...(podle mě ji donutila situace)...ale všichni si mysleli, že prdlá hysterka a ono houby.

Jinak jsme byli včera na svatbě kamarádů, bylo to fajn, v parku ve Ctěnicích, je to tam moc hezký, takovej altán, nevěsta byla moc krásná...je vysoká a hubená a má šmrnc a ženich je taky čahoun. Já jsem jim už ráno jela pro kytky a dorty, odpoledne jsme jim dělali překvápko ( koupili jsme jim formule na dálkový ovládání a v hospodě jeli velkou cenu Doně pivoně - to je ta hospoda, měli na sobě lyžařský brejle, oletený palčáky a šály, měli jsme i asistentky s deštníkama a pouštěli Tři roky jezdím bez nehod.. :grinning: :grinning: :grinning: bylo to fajn)
Domů jsme šli v půl sedmý a naše dcera usínala d19:14 do 21:24....krizovka, jsem žehlila a Honaz uspával...no děs. Dneska cca hodinu - nechala jsem ji řvát. Když to Honza není, tak ji musím naučit spát. Stoupá si v postýlce, staví se na hlavu, obrací se na kolena a budí se...no veselý miminko. A ráno v 6 hodin vstávat...

Dneska byl klidnej den, tak já ho půjdu klidně ukončit do postýlky :slight_smile:

leni, Jenda se skvěle směje :slight_smile: :slight_smile:

děkujem za pochvaly Andulky a na fcb jsou 4 nový fota :slight_smile:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2012708&id=1188433762&saved#/photo.php?pid=30191585&id=1188433762
17. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Míšo, mrzí mě, že jsi nchalzená, to Ti na spaní taky moc nepřidá, co? :frowning2: Doufám, že pro vás budou mít na neurologii dobré zprávy! Nádherné fotky :dizzy_face:

Petru, tak to bychom si s Františkem rozuměli, u nás jsem ta spořivější zase já :slight_smile: Ten let jsme měli asi relativně levný, letěli jsme totiž s manželovým kolegou, který to má jako koníčka a jako příležitost se proletět. Takže to nedělá na kšeft, jen se s ním podělíme o náklady. Ale i tak jsme za to dali 1200 za osobu, to bych asi "dobrovolně" nedala. Mrzí mě, že Tě heslama odrazuji, ale nehodlám na tom nic měnit, jsem starý paranoik :grinning: Květoslav je u nás Květoš :grinning: Chápu Tvé nadšení ve znakování, jen tu o něm piš! Takže Ty jsi nebyla na žádném kurzu? Myslela jsem, že ano. Tak to sis jen někde na netu objednala příručku?

Leni, promiň, nedošlo mi, že cibule není pro kojící (nebo vlastně pro kojené dítko) to pravé :slight_smile:

Moni, Dany mi připadá čím dál podobnější na manžela :slight_smile:

Medi, manžel se taky učí na státnice, ale zatím to nějak nepřehání. Má je 3.6. Naštěstí má ještě čas se mnou vyrazit na kolo (sama jezdím nerada), byli jsme včera a parádně jsme si mákli, ale docela je už vedro.
18. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Leni, dobrý komentář k fotkám :slight_smile: A budu se opakovat, Jéňa je krasavec, díky těm očím bude jednou pěkný lamač dívčích srdcí :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj holky!

tak hlásím, že u nás je trochu líp - úponě se bojim to psát, že to zakřiknu - spaní se o tisíc procent zlepšilo, mylsím ale, že to je hlavně zásluha mého důmyslného držáku dudla, viz album :grinning: a hned je na světě líp, když je člověk aspoň trochu vyspalej

a začal používat tu pravou ručičku a dneska dokonce ukázkově pásl! tak mám radost, že se zlepšuje! na neuro už jsme objednaní, djeme příští týden

zkoukla jsem fotky a videa! Daneček je prostě boží, ty kukadla! Jéňa stejně tak nádhernej, je to navíc šikulka! a Andulína je teda bobíšek krásnej!

Petru, to znakování zní skvěle! Těším se na Tondu, jak to vypadá v reálu! fakt prima, jen tak dál!
18. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hermi, to nachalzení mám už 2 týdny, nemůžu se toho zbavit.... ale už je to lepší, ale nos mám furt ucpanej a kapesník je můj nej kamarád

a jak pokračujete na domečku?
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Míšo, Filípek se nádherně směje :dizzy_face: :dizzy_face: (viděla jsem jen to první video, právě přišel manžel, tak jsem to raději vypla :grinning:). Držím palce, ať se spaní ještě zlepšuje! Jo, a máš diagnostikovanou nějakou alergii?
18. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Míšo, Filípek je boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile: to je super, že se vám to spaní zlepšilo, hned je trochu líp co? Jenda ted od soboty spí docela dobře, 2x za noc se vzbudí, i kdyz ani to tady nechci psát, abych to nezakřikla, ale ještě jednu novinku máme a to, že Jenda pije! hurááááá! zvítězil hrneček NUK a instantní čaj Sunárek, i kdyz jsem si řekla, že nic takovýho mu dávat nebudu, převařenou vodu prostě nepil, ted jsem zkoušel všechno možný a nic jinýho prostě nechce, ale hodně mu to ředím a vypije tak 100ml denně, tak snad je to v pohodě. a taky se ted začal šíleně vztekat, třeba když mu něco vezmu, třeba když jí trávu, kamínky, papírový kapesník a tak, tak ječí jak kdybych ho vraždila :slight_smile: jo a rozbil nám chůvu, jak pořád s něčím tříská, tak jsme museli koupit novou, kluk šikovnej! :slight_smile:

Medi, taky to máte veselý s tim uspáváním co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono to pujde, párkrát si pořve a pak se to naučí!

Hermi, no někdy to nedojde ani mě, že to nemůžu :slight_smile:, když jsem měla tu rýmu a průdušky asi někdy v únoru, tak jsem si normálně ten čaj z cibule udělala a Láda mi říká, to bys asi neměla ne, když kojíš. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska bylo řvaní jen jednou, pak jsem ale zůstala u ní a držela jí ruku v postýlce, ale nakonec asi po 10 minutách usnula....ale předtíms e tím řevem posr....takže to stálo za to. Jinak odsáváme, máme rýmu, ale už je to lepší, jen když se vzteká a řve (teď se vzteká, že nemůže dolů, když si stoupne a o něco se opře...tak jí tam strkám různý věci, aby se o to opřela a šla na kolena...) tak má bubliny u nosu a soplíky bezvadný.
A dneska mi jedla udělalnou zeleninu doma...sice jen půl viapohárku, ale první vlaštovka.
Odpoledne si ji vzala Dana - tchýně a já měla do šesti pré :slight_smile: tak jsem se vysprchovala, umyla hlavu a uklidila a tak...a pak šla na kafe s kamarádkou :slight_smile:

Leni, tak to je super. U nás vedou ovocný čaje od megafytu - konkrétně lesní jahůdky a třešně. A vodu teda taky nee...ale kupodivu ani ty šťávičky. To jí moc nejede. Já to vždycky nechám dlouho v ylouhovat, aby to mělo chuť, ne jen těch 4-5 minut, jak píšou.

míšo, to je brouk...jak si povídá a jak se žulí...to bude další lamač dívčích srdcí, myslím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A s tím nachlazením...zkoušelas zázvor?

Zítra jedem za babi do Úval, tak se večer zase zastavím, pokud vše klapne. Teď asi půjdu zalízt do hajan, abych to trochu dospala. :wink:
18. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Míšo : to mám radost, že je to u vás lepší. Zkoukla jsem fotky a Filípek se zase tak hrozně změnil a vyrostl.. :astonished: . :slight_smile: Pořád mám pocit, že je to novorozenec :grinning: (náš malej benjamínek) a najednou na mě kouká úžasný batole :slight_smile:

videa jsou taky bezva. Filípek se krásně směje.
:slight_smile: sem se tady u toho uculovala jak blázen.

hermi : jj já jen trochu pročetla net ( stránky baby sings a diskuzi tady na MK) a objednala si materiály bez toho aniž bych šla na kurz. Knížku, nějaký leporela , DVD atak...stálo mě to asi kolem 600.

No a ted v sobotu jsem byla na setkani baby sings s nazvem " znakujeme v ZOO " nebo nejak tak. bylo to v Toulcove dvore, protoze prazska ZOO to prej nejak neumoznila..nechapu proc.
A tam byla taky moznost se trochu poptat, rict jak to u nas je, zeptat se jestli to delame dobre atd...takze to bylo prinosny setkani.

dnes mam zase zazitky...

jednak Tonik uz chodi venku ! byla jsem v ZOO se Stanou a jeji kamoskou (pslaa jsem ji dopoledne jestli by nesla do ZOO a ona mi volala ze zrovna brusli u Troji :slight_smile: )
No a Tonik tam na hristi sam od sebe chodil, jsem uplne koukala. Do te doby venku fakt ne.
A pak u kuzlatek chodil jako das a skoro nepadal. Fakt uzasny (vsak ono me to nadseni prejde :grinning: )

no a pak zazitek se znakovanim : sedeli jsme na obede a Stana venku kojila.....
Tonik zacal knourat a snazil se dostat ven z kocarku....
Byl vyspaly, najezeny, nechtel ani piskot ani napit a porad knoural...nevedela jsem co chce, tak jsem usoudila, ze chce proste ven z kocarku (normalne mu ale kocarek nevadi) no a nejednou ukazal znak pro mlicko (kojeni), ktery jsem ho ucila vcera vecer, aby mi neslikal tricko, s cimz bohuzel trochu zacina... :unamused:

venku uz ho nekojim (kojim jen rano a vecer), ale jak videl ze pije Misa, tak chtel taky. Dala jsem mu tedy napit, jen si cucnul, pak zpatky do kocarku a byl klid.... :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
leni : blahopreju k piti !!!!Tonikovi taky trvalo nez zacal pit neco jineho nez mliko....u nas vyhral hrnek s brckem od Babylove a ovocny caj Lerox (nebo tak nejak )a cista voda...
Koupila jsem i tu lesni jahudku, jak pise Meda, tak uvidim....

no ale i tak pije dost malo :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
Hermi : ja na fotky rada kouknu i s heslem :slight_smile: , jen mi to nekdy dyl trva :wink: , takze klidne dal zaheslovavej, ja to chapu :wink:
18. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Míšo, dneska máte výročí, že (snad jsem to nespletla :grinning:)? Tak přeju všechno nej a ať to spolu vydržíte minimálně do stovky :wink: A ještě Ti dlužím odpověď na baráček - ten teď "spí", manžel se musí učit, začneme zase až po tom 3. červnu, kdy odstátnicuje. Ale jsem na něj pyšná, dostal včera posudky na diplomku a oba byly velice pochvalné a za A :slight_smile:

Leni, jak člověk musí někdy hledat všelijaké okliky a lsti, aby dělaly něco, co potřebuješ, co?

Medi, možná je to blbost, ale jen mi napadá, když Andulce luhuješ ten čaj dýl, jestli se tam příliš nevyluhují kyseliny z toho ovoce a není to třeba problém na zuby?
19. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,

všechny fotečky i videa dětí jsou jako vždy báječné. I fotky z vyhlídkového letu jsou super.

Víc bohužel nestíhám, mám teď spoustu zařizování, protože od 1.7. se stěhuju do Bratislavy a nastupuji tam na nové místo. S tím je spojená strašná spousta zařizování :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zítra tam jedu poprvé kouknout na nějaké byty, tak jsem na to zvědavá.

Mějte se všechny moc krásně a už se těším na srazík, že se všechny uvidíme.
19. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jaji, do Bratislavy? A co Tě tam přivedlo? To je zajímavé!
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Hermi, přivedla mě tam nabídka od mého bývalého / budoucího šéfa :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jaji, tak to je ještě zajímavější :grinning:
19. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, dneska 2 hodiny uspávání...děs...

hermi, já doufám, že ne, já si taky nechávám čaj v hrnku, dokud ho nevypiju, ale když to necháš krátce, tak je bez chuti :wink:
Jdu si něco pustit a spát, jsem fakt mrtvá :unamused:
19. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj po ránu, u nás noc opět trága, ty jo, já bych tak spala!!!!!!! :confounded:

Míšo, jak jsi to psala s tou rýmou, mě taky pořád teče z nosu, tak jsem si říkala, jestli to nemůže být alergie, protože už mi nic není, ale z nosu mi teče jak o život.

tento týden máme návštěvní, v pondělí kamarádka, včera mamča a dneska kamarádka s holčičkama (3a5let), minule po Jendovi hodili celkem těžkou hračku, naštěstí se netrefily, tak doufám, že dneska budou hodnější, Jenda si s nima minule chtěl hrát a oni ho celou dobu odstrkovaly, tak mi ho bylo líto...

Alčo, gratuluju k přesunu!! :wink: :wink:

Hermi, mě připadá, že už jsem v tich oklikách mistr!!!!! :grinning: ale někdy se můžu stavět na hlavu a dítě si stejně dělá co chce. :slight_smile:

Petru, super, že už máte takové úspěchy se znakováním!!

Medi, to máš skvělý, že si Andulku tchýně někdy vezme a máš chvilku pro sebe, to je hned člověku líp! :slight_smile: a přeju, at se to uspávání brzo spraví!!
20. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Leni, alergie to být může, ta může vzniknout v jakémkoli věku, navíc těhotenství je v tom snad taky rizikové :frowning2: Zkus se poradit s nějakým doktorem.

Holky, já jsem tak vytočená, naše fotky z létání už má půlka města :angry: , rozeslala je jedna koelgyně. Není to nic tajného, ale štve mě to z principu - když mám album zaheslované, asi nechci, aby ho viděl každý hej počkej, ne? :confounded: Nehledě k tomu, že jsem stejná hesla měla i na ostatní alba na rajčeti.
20. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Hermi : to je děs....to by mě taky naštvalo :unamused:
20. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
tak jsem konečně přidala pár aktuálních fotek, snad vás to nehodí na začátek alba, nějak to blbne...

http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_od_1._narozenin_-_jaro_2009/#IMG_2312.jpg
21. kvě 2009 v 01:48  • Odpověz
autor
jo a včera jsem zapomněla napsat, že nám schválili tu hypotéku... :slight_smile:
tak jsem ráda. Ale začnou nám krušné časy...Vždycky jsem si řikala, jak je to fajn, že nemáme žádné dluhy a teď už přišla řada i na nás.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Petru, krušné časy, to je, ale budete mít krásné bydlení :dizzy_face: Gratuluji! Toníčkovi to na fotkách sluší :dizzy_face:
Ohledně těch fotek jsme si to s kolegyní vyříkaly.
21. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky...dneska je to teda děs...kamarádka mi ji dvakrát vzbudila..jednou, když mě vytáhla na nákupa musela se vrátit domů na kojení, přestože mě ujišťovala, že tam má rozmražený mlíko, takže ji otec nakrmí....to spala 10 minut a podruhé její holčička po 25 minutách na prochajdě...to už jsem fakt rostla...takže tu hejká, kňourá, spát nechtěla, leze po mě, štípe mě...a tak...no bájo.

Hermi, to je k vzteku....to bych jí teda asi něco řekla od plic.
21. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Tu je nějak mrtvo :confused:

Medi, "umoudřila" se nakonec Andulka? Já jsem byla hlavně vzteklá, když jsem se to dozvěděla předevčírem od tchána (řekli mu sousedi, že jim to přišlo od někoho, jehož jméno jsem vůbec neznala). Pak jsem to včera nadhodila na poradě (téměř jistě jsem věděla, kdo to poslal, ale neukázala jsem prstem, jen obecně jsem řekla, že se takové věci nedělají), nejdřív všichni "já jsem to neposlal" a pak se tato kolegyně kajícně přiznala, že to ale poslala jen jednomu známému (shodou okolností manželovu kolegovi), tak nevím. Ale snad z toho bude mít ponaučení. Hesla jsem samozřejmě změnila.

A s tím souvisí podobná věc. Jak možná víte, stále chodím na BRMS na jednu diskusi, a na titulní straně často vidím alba s úvodní fotkou Mončiného účesu. Tato holka si ho dala už i do svatebního :unamused: :
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=364929&vReferer=
22. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Hermi, s tou kolegyní by mě to taky naštvalo a dost, tohle se fakt nedělá, je přeci slušnost se zeptat, jestli to můžu někomu poslat, obzvláště když je tam heslo. no ale některý lidi to holt nechápou....

Myslíš, že to je fotka přimo Monči?? já si nějak nevybavuju, že bych jí viděla... a myslím, že i Monča měla jiné kytky, teda pokud se nepletu!

Míšo, vše nej k dnešním narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně hooooodně moc klidných a prospaných nocí! :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Petru, krásný nový fotky Toníčka, obvzláště ty od tety Zuzky jsou super!!!! :wink:
22. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.