• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Petru, řekla bych, že ta HA pro kojící matky se bere pořád, v kuse, že tam není ta týdenní pauza.
Já jsem na odstavování taky zvědavá. Zatím si to u toho našeho závisláčka nedokážu představit. Má vždycky takovou radost. :slight_smile: Jo to by bylo ideální, kdyby se odstavil sám. :slight_smile:
Už zase ponocuju, i když si to pak vyčítám a ráno jsem hotová... :slight_smile:
Tak dobrou. :slight_smile:
1. čer 2009 v 00:03  • Odpověz
autor
Stáni, aha to jsem nevěděla. Dík :wink:
dobrou
1. čer 2009 v 00:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak u nás se k polednímu kojení schylovalo dlouho, tak jsem to nějak neřešila. Já to měla v hlavě už asi vyplý dýl...:frowning2: Ale chápu to, je to zvláštní pouto mámy s mrnětem

Stáni, tak to ale zjisti, abych se kdyžtak domluvila s holkama, že pojedem aspoň v tandemu. Je to přece jen dlouhá cesta a sama se sice nebojím jezdit s malou, ale na takhle dlouhou cestu nevím, jak by to dopadlo...
Může začít kňučet a pak je to děsný...musím dávat ruku dorazu do sedačky za jízdy nebo pořád stavit...no prostě to není úplně ono... :unamused: :unamused: :unamused: jinak my máme fabii kombi, tak si myslím, že sevejdem v poho...my jeli ve do Německa se dvěma kočárky. Co máš za kočár? Já mám chicco golfky, ty jsou docela skladný...

My HA nepoužíváme, bojím se toho, když vidím co zřejmě způsobily léky s hormony na přechod mamce...tak máme gumové přátele od Durexu :wink: :wink:
1. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
holky, my na cestu tam pojedem s Františkem už ráno. Jednak abychom se vyhnuli zácpám v Praze a jednak, že si uděláme jakoby celodenní výlet někde v okolí chalupy, aby z toho František taky něco měl. Aby prostě nemusel jet takovou dálku a hned zpátky.

Moni : v kolik nejdřív se může člověk ubytovat ? Kdybychom si tam třebal chtěli dát věci a jít se projít .
Ale spíš budeme někde dál od chalupy a dorazíme třeba podobně jako vy. No uvidíme.
1. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky,

Petru, není zač. :slight_smile: Já jsem to taky nevěděla, jen podle toho, co píšou holky. :slight_smile:
Myslíš, že zítra zkusíme opět brusle? :slight_smile:

Medi, já už jsem Petrovi říkala, ať se rozhodne, tak snad večer. :dizzy_face:
Kočár máme sporťák Roan, stejný jako Petru. Ale do kombíka by to mělo být v pohodě. Popř. bych mohla sedět s dětma vzadu a nějaký věci se vejdou na přední sedačku.
A v kolik bys popř. chtěla jet? Taky nějak dřív?
1. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,
volala jsem paní, takže kdyby vás ještě něco napadlo, písněte a já se zase zeptám

1. DOBA PŘÍJEZDU: je možné už kolem oběda, myslím, že se na to ptala Petru, není problém tedy tak přijet a už tam být nebo si udělat nějaký výlet okolo

2. POVLEČENÍ: každý svoje, je sice možnost, ale už za poplatek

3. DĚTSKÁ POSTÝLKA: tak dokonce tam prý jsou dvě dřevěné postýlky (ráda bych si jednu zapykala pro Danyho, snad tam bude líp chrupat než v cestovní, ve které nechce být)
Pokud by se někomu nevešla cestovní postýlka do auta, není problém, vezmu naši :slight_smile:

4. RESTAURACE: jsou tam dvě a prý není problém si tam zajít na jídlo

5. JÍDELNÍ ŽIDLIČKA: tak ta tam je taky

5. PITNÁ VODA: mají tam pitnou vodu a prý moc dobrou :sweat_smile:

6. CENA: bude se platit buď v pátek nebo v neděli, až jak se domluvíme. K té ceně se prý ještě připočítává energie a poplatek úřadu za každou osobu

7. Přezůvky s sebou
1. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Moni, super! nevíš, jestli je tam konvice? tu potřebuju, případně vezmu naší....

holky, se picnu - podepsali jsme asi tak před hodinou tu smlouvu na byt!!!!!!! do 15. 6!!!! po nás chtějí vybrat veškeré zařízení - tzn. podlahy, obklady, dveře.... ach jo, vždyť ani nevím, odkud budu mít linku a to musím vybírat podle toho!!!!!!!!!!!! asi mě omejou... :frowning2:
1. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Moni, ty jsi poklad. :wink:
Stáni, mě je to asi jedno, se rozhodni ty. No, to se snad vejde, my máme sporťák a ten se dá dát na přední sedadlo. Jestli by ti to nevadilo, bylo by lepší, kdybys jela vzadu s dětma...to bych byla moc ráda. Jsi hubená :wink: tak se vejdeš :slight_smile:

ještě se večer stavím, děsne to mrní, je unavená, byly jsme na plavču a byla asi 8x pod vodou...
1. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Jinak dnes jsem byla s Danym u dr. na 10 měsíční kontrole, tak váží 9350g a měří víc 75cm ... nevešel se jim tam na přebalovák, kde mají metr, mají ho tam do 75cm a nohu mu přesahovaly :grinning: je to čahoun

Ptala se mě, zda už leze, zda chodí kolem nábytku, tak jsem jí říkala, že nic nedělá, ale že¨teda už slézá z gauče a stojí na nohách a má tendenci chodit kolem gauče, nebo spíš si ještě nevěří, ale nožičkama by už chodil okolo ... tak o rehabilataci neříkala nic, prý je každé dítě jiné a Dany má pořád ještě čas
A prý když se chce být na nožičkách, tak že ho můžu i vodit pod paží chvilku, ne nějak pořád během dne, ale sem tam ho můžu vzít na nožky /dívala se, zda měl v pořádku kyčle a tak snad to je v pohodě/

Dany se u dr. nějak bál, začal fňukat, jen co sestřička otevřela dveře, tak mu tekly slzy jako hrachy, ani mu nic nedělali a brečel ...

A co mě docela štve ... Dany se dnes probudil s rýmou, tečou mu nudle o 106 :confounded: a začal trochu kuckat ... tak doufám, že to bude dobrý, že budeme moct v sobotu dorazit ...
Noc jsme měli strašnou, nejspíš zuby, budil se ze spaní a vyloženě brečel ... to se nám ještě nestalo u těch 3 zubanců, co už má ... tak spal s námi v posteli, ale stejně byl snad každou 1/2hod vzhůru a brečel nebo kňoural ... do toho Martina chytil v noci moudrák ... tak jsme měli "veselo" od 1-2hod ráno jsem s Danym byla v obýváku a dívali jsme se na krtka ...
1. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
no a dneska byl divnej den - děti všechny protivný, mamka se vybrouala v autě, ale naštěstí se jí nic nestalo... ségře nejelo auto.... no divný no - večer se opijem na oslavu toho, že 20 let budeme žrát listí a hurá do vybírání... bohužel takhle žádného designéra nestihnu kontaktovat, budu to muset vybrat sama a to mě děsí :frowning2:
1. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Ani mi nemluvte, jsem myslela, že to uspím, ale nechce a nechce..tak si tu hraje. Mě se ráno zabokoval systém na plavání, tak jsem to musela řešit, pak se pohádala se ségrou a nakonec zapomněla prachy na plavčo doma...no, prostě bájo. Anče je umrněná od šesti a nechce spát, tak nevím, asi ji nechám ještě chvíli kňučet a pak to půjdu zkusit unova uspat...

Míšo, hlavně, že je mamka ok :unamused: ty to zvládneš všechno vybrat, se nebojím :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky,
vidím, že se tu plánuje ve velkém srazík :slight_smile: Doufám, že budete vydatně fotit :dizzy_face:

Míšo, přístup neuroložky se mi líbí :slight_smile: Hlavně, že se mamce nic nestalo!!! Tyjo, to máte fakt chvilku na výběr vybavení :astonished: , ale myslím, že jsi sama šikovné designérka :wink: Mohla bys mi prosím napsat do IP, na kolik vás ten byt vyjde - jen tak pro srovnání (vzhledem k tomu, že bydlíme ve skoro stejných městech).

Moni, Dany nádherně slézá!

Medi, Andulka fakt ťape? Tyjo, to je fofrník, to čučím!

Leni, pokud bereš gestagenní HA (Cerazette a myslím, že je ještě jedna), můžeš mít nepravidelně MS nebo špinit, záleží, jak ji Tvé tělo snáší.

Stáni, po injekcích se plodnost vrací docela dlouho, myslím, že Tě zatím nemusí znepokojovat, že nemáš MS. Nám vyhovuje víc Pharmatex krém, aplikace je sice trochu nepraktická (je k němu přiložen plastový aplikátor, jediný pro celé balení), ale docela pěkně voní a hlavně neštípe a nemusí se čekat na nástup účinku. U globulí musíš 5 minut čekat, než se rozpustí a můžou trochu štípat (mají jinou pomocnou látku), ale zase jsou praktičtější na použití. Jinak sestra kojila nějak do dvou let, synovec se pak odstavil sám. Jo, manžel se onehdy ptal, kdo je to ten Petr A., kterého mám ve Skypu :grinning:

Nevím, jestli jsem vám psala, že jsem byla celý minulý týden slaměnka, manžel byl od pondělka do sobotky v Holandsku. A včera jsme taky nikde nebyli, když bylo tak hnusně, achjo :frowning2:
1. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky, jen nakukuju, ráno jsem psala příspěvek, ale koukám, že se to neuložilo :angry: dneska jsme byli s Jendou celý den s kamarádkou na Ladronce, bylo tam krásně!

Moni, mám ještě dotaz k tomu povlečení, já mám všechno povlečení z Ikea a tam mají ty malé polštářky, má tam paní malé nebo velké polštáře? Moc díky!!! snad bude Danymu v pátek už dobře, ta rýma je hodně často k zubům, ty jo, snad dorazíte!!!!!!

Míšo a dali vám alespon nějaké katalogy z čeho vybírat? mají nějaké svoje dodavatele nebo si to musíte objíždět a shánět sami? já tě chápu, já bych z toho byla hotová, jsem v tomhle hrozně nerozhodná, a ještě ke všemu na to nemám cit. Tak hodně štěstí při výběru!

Medi, vy taky bojujete s tím spaním co? a budí se Andulka v noci nebo spí dobře? Jenda zase usíná úplně v pohodě, ale zato si to v noci vynahrazuje a neustále se budí...

Hermi, beru Azalii, to je ta druhá, tak to jsem nevěděla, že můžu mít nepravidelně MS.

o posledním kojení mi ani nemluvte, já to ořvu víc než Jenda, ale chci ho odstavit co nejdříve, ideálně něco málo po 1.roce.
1. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Stáni : je brusle by byli fajn....Snad nebude prset, ale je super, ze neni vedro.
V kolik a kde ?

Míšo : muzu se zeptat, kde budete nakupovat nabytek a kde beres inspiraci ? My se sice stehujeme az pristi jaro, ale ceka nas to taky, tak me jen zajima, kde se inspiruji ostatni...
Vubec nevim, kde zacit a taky si nemuzeme dovolit dat za vybaveni nejak moc...
takze to vidim hlavne na Ikeu :sweat_smile:

ja bych taky brala bytoveho designera, ale mam strach, ze by byl drahy. A Frantisek by ho urcite nechtel.

:frowning2:

My budeme "o chlebu a vode" 30 let, tak z toho mam docela strach, ale jinak to u nas neslo, no....

Moni : jsem moc rada, ze jste meli uspesnou poradnu a doufam, ze budete do vikendu zdravy..

to jen z toho co jsem zahlidla, jdu docist poradne....
1. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Petru, na brusle se asi domluvíme zítra. Teď prší, tak uvidíme, jak bude ráno. A čas asi podle toho, jak to budeme stíhat. :slight_smile: Můžeš celý den nebo máš odpoledne tu návštěvu, o které jsi, myslím, mluvila?
Co se týče zařizování, tak nejlepší inspirace jsou obchody s nábytkem a na podlahy, obklady,... ty obchody jako Hornbach,...jen je to teda časově náročný a Petra to vůbec nebavilo. :dizzy_face:
Mě zařizování bavilo, jen ty dohady s Petrem nic moc. :dizzy_face:

Míšo, no to vám na to teda moc času nedali. Taky mě zajímá, jestli je to jako obvykle, že ti dají vybrat z několika možností od jejich dodavatele. S tou kuchyní je to nepříjemný, tak jedině, jestli máte přibližnou představu o barvě, co časem vyberete. A to jde o podlahu nebo i o obklady? Protože obklady v kuchyni většinou v ceně nebývají.
Ale jsi šikulka a určitě vyberete to nejlepší. :dizzy_face:
To byl den, co? Hlavně, že se mamce nic nestalo. :slight_smile:

Moni, díky za zařizování. Jsi jednička. :dizzy_face:
Koukám, že Dany pěkně vyrostl. To je velkej jako Mišák teď. No ještě, že tam bude Anička s Filípkem, jinak by byl Mišák nejmenší. :slight_smile:

Hermi, díky za info. Právě jsem si říkala, že globule se budou líp aplikovat, tak díky za info o kladech krému. :slight_smile:
To už jsem si v letáku přečetla, že po injekcích trvá dýl obnovení plodnosti. Snad se to dá do roka do pořádku. :slight_smile:
A uvěřil ti manžel, že Petr A. je tvoje kamarádka? :grinning:

Medi, Petr mi ještě neřekl, jak se rozhodl (nějak jsme spolu večer nemluvili). Díval se na něco na netu a snad se domlouval s tím kámošem. Tak snad zítra dám vědět. :slight_smile:

Mišák se dneska vzbudil brzy, ale naštěstí ještě usnul, takže jsme vstávali až v 7:40 (včera v 6). :slight_smile: No ale už druhý den mi pak usnul až odpoledne (včera v 14:45 a dneska v 15:30). Pak spí tak 2 hod. (s 1-2 probuzeními). Ale večer pak usíná až okolo 21:30-22. A další den si klidně zase vstává brzy ráno. :slight_smile:
Tak budu muset změnit procházky a zařizování. Chodili jsme až odpoledne po spaní, ale teď jak pozdě usíná, tak později vstává a třeba obchody už pak nestíhám... :slight_smile:

Tak dobrou noc. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz
autor
Stani : ok, domluvime se zitra, vlastne dneska :slight_smile:
Podle me nema byt vedro, takze je jedno, jestli to udelame tak jako minule...abychom nemusely rano brzo vstavat...
2. čer 2009 v 00:12  • Odpověz
autor
Ted sem docetla...

Miso: jsem rada, ze je mamka OK..
s tim zarizovanim je to teda drsny...mit na to tak malo casu, ja jsem hrozne nerozhodna, pak se jeste shodnout s Frantiskem (coz nastesti neni az takovy problem)...no kazdopadne bych z toho byla leda nerovzni a neuzila bych si to....
Proto se chci rozhlyzet uz ted, aby to pak nebylo vse najendou, ale nevim odkud zacit....

U nas je blby to, ze na to zarizovani nebude moc penez, takze to tim bude hodne omezeny...

kdyby zalezelo na me a mely jsme na to penize, tak bych si najala bytovyho designera a chtela bych veskery nabytek od truhlare na miru...miluju drevo....
takhle to proste budeme muset nejak splacat z Ikey, Sconta, Kiky...atd
2. čer 2009 v 00:45  • Odpověz
Tak u nás je víkend v ohrožení :unamused:
Noc katastrofa,byla jsem s Danym vzhůru do 3hod do rána ... má strašnou rýmu, vůbec nemohl spát, brečel, u prsa taky nemohl být, protože se nemohl nadechnout, takže jsme v noci odsávali násilím :confounded: jsem jako mumie :rolling_eyes:
Po obědě měl teplotu 38,3 teď šel chrupat a má 38 bez odečtu, tak uvidím, až se vzbudí, nevím, zda ta teplota, rýma je k zubům nebo zda je nastydlý ... :frowning2:
2. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně dorazila i sem :slight_smile:

Dneska to byl zase hektickej den a zejtra bude zas, jedem k babi a k našim do Úval, včera jsem byla se ségrou nakupovat (parádně mě naštvala) a pak plavčo...Dnesak jsem byla u babi v Praze, vyzvedla Honzíka u gymplu, jela s ním k nim, byla s tchýní v cukrošce, pak u nich doma...a tam jsme zjistili, že má Anče pravděpodobně zub nahoře...:slight_smile:Kňourá už 3 dny a á trošku rýmu..tak si myslím, že je to tutovka.

Holky, pokud by to nevadilo, mohla bych si zamluvit tu druhou postýlku? Nebo na ni máte někdo zálusk? Já jinak vezmu tu naši cestovní, ale nemám ji vyzkoušenou a nechci si Anče brát moc do postele,,,i když to tak většinou dopadá...pokud někde jsme. :slight_smile: Ale zatím neměla moc problém se pak vrátit zas do svých hajánek.

Leni, my docela spíme, trochu se budí těma zubama, ale já dělám, že ji neslyším, dvakrát, třikrát hejkne a většinou zase usne...no, někdy se posadí nebo vyleze na všechny 4 a kouká...a to pak musí ke mě, neboť jinak ji další hodinu uspávám v postýlce a na to většinou nemám morál :wink:

Moni, to je trumpetka mrňavej...Ale třeba je to těma zubákama. Mě říkala včera jedna mača na plavání, že její syn měl 40 horečky ze zubů. A kašle nebo něco jinýho? Rýma může být u zubů taky docela častá. :frowning2:

Stáni, zjisti to, jak to bude, jo?

U nás právě začíná bouřka, jdu si otevřít okno....jsem úúúchyl.. :grinning: :grinning: Miluju bouřky
2. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Moni, jééé, to snad ne!!! teda snad to bude jen k zubům a Dany nebude nemocný!!! tak držím palce a doufám, že dorazíte! at je líp!

Medi, no tak Jenda stojí v postýlce tak 4x za noc a musí být kojo, jinak šílenej řev, někdy i vícekrát, prostě stojí nebo sedí a řve.

Holky, dneska spal Jenda do 8.30!!!! no já myslela, jestli není nemocnej nebo tak něco. vzbudil se klasicky už v 5.30, ale pak ještě usnul u mě. jsem spala takhle dlouho asi po půl roce! :slight_smile: a Láda kvůli nám zaspal, jak je zvyklej, že ho ráno budíme, tak si ani neřídí budíka, když má nás :slight_smile:

Anička je taky nemocná a na sraz nedorazí :frowning2:
2. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ach jo, holky, se nám to nějak sype...
Navíc prej nemá být nic moc počasí...

Tak co mám nakoupit? Nějaký mňaminky?

Leni, to je teda drsný...no, my nekojíme, tudíž to neznáme... :wink: :wink:
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Holky já to naše zvíře teprve teď uspala :confused: , on teda spal odpoledne dvě hodiny až do 18hod, tak měl naspáno a nechtělo se mu ...
s řevem jsme opět odsávali rýmu, to je strašný, on nedrží, začne ječet jen co se pustí vysavač, takže já mu držím ruce, Martin jednou rukou hlavu a druhou odsává ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo
Jinak ve 20hod měl teplotu 38, ale teď se mi zdál být už v pohodě, jako řádí o 106, na nemocného nevypadá, no kéž by to bylo dobrý a mohli jsme dorazit ... já nevím, zda to má k zubům nebo nějaká viróza ...
Ale nejspíš se mu prořezává jednička nahoře, strašně slintá a pořád si tam něco rve ... ale začal trochu i kašlat, ale to si říkám že může být z té rýmy ... ještě pořád máme pár dní na vykulírování, tak snad to klapne ...

Anička je taky nemocná? To je škoda ... jsem zvědavá, kolik se nás tam nakonec sejde ...

Leni, to je fakt masakr ... tý jo, takže pořád kojíš v noci ... já si právě myslela, že už nekojíš v noci, že se odnaučování podařilo ... já kojím taky v noci, ale tak 1-2x
a do 8:30hod chrupat, to je super! To sis takhle naposledy pochrupala než se narodil, co? :grinning:

Dany předevčírem spal dopoledne 3hod 15minut ... já už jsem byla nervózní, pořád jsem ho chodila kontrolovat ... ale on je na to spaní docela v pohodě ... on mi totiž spí až dvě hodiny dopoledne a potom ještě dvě hodiny odpoledne ... někdy míň, ale většinou je to takhle :slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Medi, myslím, že by se to mělo od pátku to počásko lepšit ... nebo aspoň v sobotu a neděli tam už bylo 19st, což už docela jde ... :slight_smile:
Byla u vás bouřka? Většinou když v Praze lije tak za 2hodiny to je u nás ... tady zatím nic ... :sunglasses:
Jinak myslím, že ta druhá postýlka je volná ... nejdřív si ji zamlouvala Petru, ale myslím, že nakonec bere pro Toníčka cestovní

Míšo, moc gratluju k bytečku! Určitě vše zvládnete, i když to zařizování musíte teda zmáknout fofrem :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Petru, Stáni, jak bylo na bruslích?
2. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Medi, a jaká je předpověd? já ještě nekoukala... ty jo, ještě kdyby třeba pršelo, tak to by byl pech, ale snad ne!!!

Moni, no asi 14 dní se mi to dařilo v noci nekojit, tak už jsem se radovala, ale pak ho trápily zuby a začal zase řvát a já byla tak hotová, že jsem mu radši dala a on zase spal. ale určitě to chci zase zkusit, takhle už to dál nejde, už je velkej a vím, že se hlady nebudí. a přes den mi právě taky už moc nespí, dopoledne tak 30-45 minut a odpoledne tak hodku nekdy min, dřív taky spal 2 hodiny dopo a 2 odpo, ale o tom si ted můžu nechat zdát. :slight_smile:

tak snad se Dany vykurýruje!!!!!!!!!!
2. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
máme dneska výročí a hádejte kdo na to zapomněl? :grinning:
2. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Medi : postylku si klidne vezmi ty. ja jsem ji chtela v dobe, kdy jsem si myslela, ze pojedu vlakem... :slight_smile:

Moni : jejda, jestli nepojedete tak budu moc zklamana....snad je to jen od zubu...kdyby Daneckovi bylo dobre a "jen" mu teklo z nosu, tak bych hlasovala pro to, aby jste jeli....
ale pokud by mu melo byt zle, tak to je jasne, ze by se vam ani nikam nechtelo....

Leni, to me mrzi, ze Anicka nepojede.... :frowning2: Tak ji alespon moc pozdravuj!!!
leni, jak sem ti davala tu knizku s rikadly, tak jsem si ji koupila taky a je to prvni knizka, kterou Tonik vyslovene vyzaduje...je to sranda...Ukaze znak kravicka (protoze jich tam par je) a pak sedi na kline jako pribitej a co umi z obrazku znakovat znakuje a je u toho hrozne stastnej a soustredenej...
akorat, ze jsem ji mela rano v posteli a Tonik zmuchlal par listu, zatim co jsem spala...
Hrozne se mi libi, ze si dokaze rict o prohlizeni knizky (nikdy pred tim mi knizky nenosil)a ze u toho vydrzi, aniz by do knizky bouchal nebo kousal... :sunglasses:

Moni : na bruslich jsme nakonec nebyli...nakonec se nam nechtelo... :sweat_smile: :grinning:
ja byla nejak grogy, spali jsme s Tonikem do pul 12 (po tom , co jsme si chvili hrali a cetli)

Jinak spani pres den mate stejne jako my... :wink:
3. čer 2009 v 00:01  • Odpověz
autor
Leni, gratuluju k výročí !!!
3. čer 2009 v 00:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem koukala na tu předpověď, tak má být oblačno až zataženo, teploty 13 - 19°C...no to není teda nic moc. Asi bychom měly vymyslet nějaký program, jinak se nám ty miminka pobijou a unuděj... :wink:
Pošlete mi, prosím někdo odkaz na ten domeček, musím si pomalu najít cestu, abych byla připravená :slight_smile:

Andulína mi tu právě rozkramařila půl pokoje..shodila přebalovací tašku, vytahala z ní věci, naházela to do bedny s hračkama...to jsem zvědavá, co nám dneska bude chybět...jedem do Úval. :wink:

Mějte se a doufám, že chorobám je už líp.

Jo, koukla jsem ne ten zub a eneska jsem nic neviděla, tak nevím :frowning2:
3. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem dneska podepsala dohodu o ukončení praconího poměru a příští týden podepisuju v BA smlouvu novou, tak jsem z toho najednou taková rozpačitá... ale popravdě se už celkem do BA těším, našla jsem si celkem hezký byt v novostavbě a vybavený :dizzy_face:

Stále sleduju předpověď počasí a nic moc tedy :unamused: Tak holt budeme muset sebou vzít teplé oblečení :sweat_smile:
Moc mě mrzí, že nemůže jet ani Anička, tak pevně věřím že aspoň Monika s danym dorazí :wink:
Jé, ale už se na vás moc těším :dizzy_face:
Leni, zítra se ozvu, abychom doladily podrobnosti, ale počítám s tou půl třetí, že bcyh byla u tebe. Medi, kdyžtak si v pátek dopoledne cinkneme, abychom domluvily kdyžtak ten tandem :wink:
3. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.