• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
koukám, že píšu jak tatar, tak se omlouvám :sweat_smile:
3. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Jaji, tak ať se ti v nový práci líbí. :dizzy_face:

Medi, tak to zatím vypadá, že nás Petr vezme a pak pojede s kamarádem někam kempovat. Jen na něj něco leze, tak kdyby se mu to zhoršilo, tak by nejel. Tak se radši domluv s holkama na tandemu a kdyby nás Petr nevezl, tak bych se přizpůsobila.

My jsme dneska byli na plavču. Mišákovi se tam celkem líbilo. :slight_smile:

Moc se na vás těšíme. Bych měla začít balit. Hlavně teplý oblečení, co? :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Moni, tak jak to vypadá s Danečkem? Doufám, že bude na víkend zdravuška. :slight_smile:

Leni, to je škoda, že Anička nemůže. Tak ji moc pozdravuj. :dizzy_face:
Mišák ráno taky vstává brzy. Jen někdy udělá výjimku, většinou někdy, když musíme vstávat, a pak ho musím budit. Jako dneska na plavčo v 7:45. :slight_smile: Ale po plavču spal jen asi 45min., tak snad dneska půjde dřív spát nebo aspoň bude spát dýl ráno. :slight_smile:

Petru, my jsme s tím zařizováním taky hodně museli koukat na cenu. Chtělo by to sponzora, co? :grinning:

Medi, koukám, že máš veselo, že pořád někam jezdíte. :slight_smile:
Mišák taky krámuje ve velkým, vypadá to u nás jak po boji, ale začal teda později než Andulka. :slight_smile:
Jinak jedeme do Křižánek, číslo si nepamatuju. Najdu a dám sem odkaz. :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
ahoj holky! tea to mě mrzí, že Ani nejede... snad se Dany dostane z toho nachlezní a budete Mončo moct jet...

v kjolik tam taj budete ? my asi pozdě, ještžě půjdem volit a Tom chodí z práce pozdě...

jinak u nás se vstává v půl šesté poslední dny....

Ali, super! :dizzy_face:
3. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Míšo, jestli pojedeme s Petrem, tak vyjedeme nejdřív okolo 17.-18.h a cestu bych viděla tak na 3 hod., takže přijedeme celkem pozdě. Možná si Petr vezme dovču, ale neví, jestli ji dostane. :dizzy_face:

Tak koukám, že nás tam po ránu bude strašit víc. :grinning: :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Alčo, ok, jsem si myslela, že kdybych jela se Stáňou, tak bych jela dřív, ale budu ráda, když nepojedu sama...aspoň mi můžete něco nakrámovat do auta, ne? :wink: Přece jen luxus ve dvou v kombíku....
:sunglasses:

Dítě mi tu honí kočku, která má zas jaro...a Honza na cestě, musím se jít věnovat rodině, ale večer se snad stavím
Stáni, díky za odkaz :slight_smile: Je škoda, že jsme se pořádně nedomluvily, takhle možná zbytečně taháme naše drahé polovice ven... :wink:
3. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
kopíruju z toho odkazu :frowning2:
Klimaticky patří vrcholové části Českomoravské vrchoviny do chladné klimatické oblasti s delším trváním sněhové pokrývky – průměrná roční teplota 5 – 6° C. V nadmořských výškách okolo 500 m n. m. se červencová teplota pohybuje kolem 16°C, lednová i –4°C. Se vzrůstající nadmořskou výškou stoupají i roční úhrny srážek (cca 650mm). Sněhová pokrývka dosahuje hodnot kolem 40 cm.

Takže asi zase vytáhnu všechny punčochy a bundy...se mi zdá. Má být pěkně nehezky... :frowning2:
3. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Jaji : moc drzim palce, aby se ti v nove praci i byte libilo :wink:

doufam, ze se vsechny sejdem v poradku.

My teda pojedeme rano a asi dorazime tam na obed a pak si tam dame prochazku nebo zajedeme na vylet nekam do okoli a vecer vas budeme vyhlizet :wink: a pak frantisek odjede domu.

Stani : a jak to mas s odjezdem ? To pro tebe Petr prijede ? Ja jen, kdo teda zpatky pojede s Medou. Jestli chces jet ty, tak nevadi :wink:

holky znate serial Prasatko Peppa ? Koupila jsem si DVD (jeste potrebuju sehnat 2 dily) a uplne to zeru...Tonik teda taky :grinning:
3. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Holky, vy se se mnou bojíte, přiznejte to.... :wink:
3. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Medi : ja se bojim s kazdym....s Frantiskem nejmin... :wink:
se klidne priznam :grinning:
3. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky,
Alčo taky přeju, ať se ti v nové práci a bytečku líbí! :wink:

Jinak Dany frká pořád, ale už to není ta vodnatá rýma, která mu tekla pořád ... ale odsáváme, je to mnohem lepší, i když pořád tam je ... taky začal kašlat :unamused: , ne nějak moc, sem tam přes den, ale má takový dráždivý kašel na sucho, jako by ho tam šimralo ... a je bez teploty, i když ta byla spíš k těm zubům
Tak já vůbec nevím, jak to bude ... Dany je v pohodě, na něm není vidět, že by mu něco bylo, ale mám strach, kdyby kašlal, aby na prcky nehodil nějaký bacil ... minule mi dr. říkala, když takhle kašlal, že to spíš vypadá na nějakou alergii, ale nevím, nevím ... dávám Stoptussin 4x denně

Medi, snad tam taková zima nebude, mám tam babičku na Vysočině a musím říct, že tam je teplo i v létě, určitě vic jak 16st !!! :wink: Chladněji tam o něco bude, ale myslím, že ne o tolik
3. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Medi, já se nebojim, zajeď pro mě a budu celou cestu klidně Aničce zpívat operu :grinning: :grinning: :grinning:

Moni, já teda mluvím za sebe, a teď teda aby to nevyznělo divně, ale určitě kvůli mně a Fílovi se bát nemusíš... my prostě furt chodíme mezi lidi a tím pádem rýmu a kašel může chytnout všude, tomu se neubráním, takže pokud ho Dany nebude líbat :grinning: , tak to bude v poho, takže za sebe hlasuju, abyste dorazili! :wink:

a se zimou si poradíme - já teď můžu asi 4. den pít :grinning: :grinning: :grinning: takže se těšte, že budu často na šrot :grinning: budou mi stačit dvě deci :grinning:
3. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Míšo : taky jsem neco takoveho chtela napsat, ale bala jsem se, abych tu nebyla za matku, co ji nevadi, kdyz je jeji dite nemocny... :sunglasses: :sweat_smile:
mame to jako vy....taky jsme porad mezi lidmi, takze se rymam a tak stejne nevyhnem.

Moni, takze za nas taky hlasuju, aby jste jeli klidne i s rymou....hlavne aby Daneckovi bylo dobre, je jasny, ze kdyby mu bylo zle, ze to nema cenu...
ale nakazeni se taky nebojim.... :wink:
3. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Moni : nadherny fotky Danecka...
pro me je to proste missák kvetnackovych miminek...sem zvedava , jak na nej bude reagovat Tonda, je totiz zatim vic na chlapecky nez na holcicky :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky díky :wink: on je v pohodě, jenom mu sem tam teče nudle a sem tam zakašle, ale jinak nemocně vážně nevypadá, to bych samozřejmě nejela a zůstala s ním doma, i když vás chci všechny moc vidět :wink:
Strašně by mě mrzelo, kdyby potom byl někdo z prcků nastydlý ... :confused:

Petru, díky :wink: jsem taky zvědavá, jak bude Dany reagovat ... :slight_smile: snad to bude v pohodě

Já už tady píšu, jako že na 100% dorazíme a přitom musím stejně počkat, až jak bude Danymu zítra a v pátek a taky na názor ostatních maminek :sweat_smile:
Ale fakt se mi zdá být dnes Dany lepší než včera, to jsem vážně pochybovala, zda dorazím ...
3. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Hezký večer,

tak ten náš nespavec konečně usnul. :slight_smile: Už ve 20:30 vypadal strašně ospale a jen co jsem ho dala na postel, začal být veselej, povídal, šmrdolil se,... a usnul po 21:15. :slight_smile:

Medi, tak je všechno jinak. :slight_smile: Petrovi není dobře, takže nikam nepojede, tak jestli nás ještě bereš, jeli bysme s tebou. :slight_smile: Dneska jsem naházela nějaký věci do tašky a asi toho budeme mít strašně moc (2 tašky asi určitě), tak snad se vejdeme. :slight_smile: Budete toho mít taky tolik? Nějak neumím balit skromně (hlavně pro Míšu), když navíc nevíme, jak bude... :slight_smile:
Jen přemýšlím, jak to udělat, abys pro nás nemusela zajíždět až k nám. Se všema věcma se určitě nikam nepřesunu. Tak jediná možnost asi je, že by k vám Petr zítra večer odvezl nějaký věci a my bysme pak někam v pátek dojeli MHD. Ideálně na metru A nebo C, kde jsou eskalátory nebo výtah. :slight_smile:
Nebo by Petr v Pá mohl jít na odpolední a ráno nás k vám nebo někam hodit, ale to by muselo být celkem brzy, v 10:30 musí být v práci (na Dejvický).

Petru, Petr počítá s tím, že pro nás v neděli přijede, takže jak chceš ty. :slight_smile:

Moni, nám taky rýma nevadí. To může chytit kdykoli a kdekoli... Tak doufáme, že budete moct přijet. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Stáni díky, doufám že budeme moct dorazit :slight_smile:

A jak to je vlastně s jídlem? Jak se domluvíme? Každá nakoupí něco?

Stáni, jestli dorazíme i my, tak s sebou nejspíš dotáhnu i vysavač, abych mohla odsávat rýmu :grinning: myslím, že budeme taky slušně napakovaný ...
3. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Moni,
s jídlem je to zatím v plánu tak, že Petru zajišťuje jeden oběd a jednu večeři (pizza a rizoto) a my jí to zaplatíme. Na jeden oběd půjdeme. Takže pro sebe něco na páteční večeři, na obě snídaně, na svačinky a asi i něco na večer. :slight_smile: Holky, je to tak? :dizzy_face:

Tak to je fajn, že s sebou vezmete vysavač (odsávačka na vysavač je fajn, jen je trochu neskladná, viď? Teda ten vysavač. :slight_smile: ) To já taky vezmu odsávačku, kdyby náhodou něco. :slight_smile: No Petr má teď taky rýmu, tak doufám, že to nechytneme a taky to nebudeme šířit... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Tak jsme na 5000. příspěvku. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Stani : tak ja bych teda jela s Medou zpatky. A kdyby neco, kdyby treba Petr onemocnel, ze by nemohl v nedeli dorazit, tak neni problem, Frantiskovi zavolam a dojede on.

Moni : jj , ja nakoupim veci na jeden obed a jednu veceri a pak si to rozpocitame.
Taky neco upecu ke kavicce.
A na jeden obed bychom mohly do restaurace.
Patecni veceri si kazdej obstara sama a snidane bych dala tak nejak dohromady taky z domacich zasob...

Fakt doufam, ze se vsechny sejdem v poradku...skoda ze nemuze ta Anicka... :frowning2:
4. čer 2009 v 00:49  • Odpověz
No to je slovo do pranice...

Stáni, to by bylo super, páč bych si to mohla v klidu naskládat do auta...Zkusím se domluvit s Honzou, aby tu byl a pohlídal...Jinak na C je Prosek, Letňany konečná, což je za rohem...

Holky, Honzovi včera oznámila říďa, že s ním neprodlouží smlouvu...čičli dostal výpověď... :frowning2: :frowning2: Je z toho hodně zdrbanej, líbilo se mu tam. Jako důvod uvedla, že ořišel párkrát o pár minut pppozdě ( on říká, že asi 4x) a že si vzal volno v době maturit ( mu měla říct ne, učil se na test)...prostě podivný to je, si mylím, že má někoho jinýho a musela si vybrat...bych to tak viděla...ach jo. No tak poslal včera životopis kamarádce, která dělá v ústavu pro jazyk český při UK a učej cizince...tak uvidíme. Jinak fakt nevíme, co bude dělat. Chce něco s němčinou, ale nechce se mi znova to všechno nový učení absolvovat... :unamused: :confounded: No, každopádně má zaplacenou dovču v červenci, takže do srpna musí někam nastoupit...nebo to nějak vymyslet a nechat se zaměstnat. :cry: :cry: :cry: :cry: Jsme to tu včera řešili dlouho do noci...
4. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Holky, égra mi právě volala, že Marťas má neštovice, tak doufám, že nás nenakazil, ale vzhledem k tomu, že jsme s ním byli v neděli a v pondělí, je to docela pravděpodobný, tak nevím, co s tím... :unamused: :unamused: :unamused: Asi bude teda rozumnější, když zůstanem doma.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Jéé, Medi, to je škoda, ach jo.
Před nějakou dobou jsem toto řešila s kamarádkou. Pokud by se Andulka nakazila až teď v Po nebo Út, tak by začala být infekční až cca po 14 dnech (po inkubační době). A dřív se asi nakazit nemohla, protože Marťas začal být infekční cca 3 dny před tím, než se objevily puchýřky. Jedině, že byste se i vy viděly cca před 14 dny s někým, kdo je měl a Marťase nakazil. Tak snad bude Andulka v pořádku. Ale chápu, že to nechceš riskovat.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Plané_neštovice

S Honzou je mi to moc líto. Taky bych řekla, že ředitelka asi někoho má, jinak by ho nevyhodila kvůli takovým "blbostem". Tak držím palečky, ať brzy najde něco jinýho. A učit už nechce?
4. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Medi : to je mi lito ze nejdes :frowning2: :confounded: , ale chapu te....

s Honzou me to taky moc mrzi, ach jo... :unamused:
to jsou teda zpravy.... :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
http://cs.wikipedia.org/wiki/Plane_neštovice
Ten 1. odkaz asi nebude fungovat, zkouším to ještě jednou.
4. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
http://cs.wikipedia.org/wiki/Plane_nestovice

tak do třetice, asi tam nesmí být ty háčky a čárky. Ale v odkazu jinak jsou. Tak kdyby to nefungovalo, musí se odkaz přepsat nebo překopírovat.
4. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Petru, tak mě napadlo, jestli bysme se nevešli k vám. Ale to je asi moc věcí, co? A taky bych vám nerada kazila "rodinný výlet".
A v neděli by pro nás mohl přijet Petr a že bysme zase vzali my vás. Jen teda nějaký věci by asi musela vzít Alča, pokud by jí to nevadilo. A nevím, jestli bysme se do Felicie vešli. U kamarádky jsem se ke 2 sedačkám vešla, ale má větší auto a 1 sedačka byla vajíčko.
No a nevím, kdy budu balit. To naše zlatíčko nechce spát, i když už vypadá unaveně. Chvílema si i hraje sám, ale spíš mi visí na nohách. A když začnu dělat hromádky s věcma, bude mi je rozhazovat. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ségře doktorka řekla, že u takhle malejch se to může projevit už púo týdnu a my se viděli minulej tejden ve středu a pak v neděli...a taky že infekční to může být už den, dva před výsevem. Takže já fakt nebudu riskovat, že se mi v neděli osype a my vás všechny nakazíme. A navíc...kdyb fakt měla neštovice a nastydla se...je to prej nebezpečný, tak to taky nechci riskovat...a mám fakt vztek, páč jsem si všechno přesunula, těšila se na vás....a te%d mám jen černý svědomí, že jsme možná nakazili Ellču ( kamarádky dceru) se kterou jsme byly v po na plavču...a měla jsem Marťáskovu hračku a ona ji žužlala a oni se stěhujou příští týden na 2 roky do Švédska... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ach jo, co se to teď zase děje?
4. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Medi, hrozně mě mrzí, že Honzovi neprodloužili smlouvu :frowning2: Doufám, že se mu brzo povede najít něco nového. Ale krize by se učitelů týkat neměla, ne? A ještě ty neštovice do toho? :frowning2:
4. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.