• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky,

tak to mě mrzí, že Méďa s Aničkou nedorazí, ale co se dá dělat, že? :confounded: :frowning2:
Abychom tam nakonec nebyly ve třech...

Medi, to je fakt divný s tou neprodlouženou smlouvou :frowning2: ale snad by neměl mít problém sehnat práci jinde, ne? nebo už ve školství být nechce?

Stáni, ráda bych vám nějaké věci vzala, ale moje autíčko je dost malé, celý kufr zabere kočár (naštěstí se tam vejde, to už jsme zkoušely), a ostatní věci budeme mít zastrkané, kde to půjde :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holky, mě mrzí, že vám to takhle komplikuju... :frowning2:

Teď jsem ji hodinu a půl uspávala...kňourala, má zvýšenou teplotu (ale to je podle mě zubama) a je od rána chudák nepříjemná....

Hermi, ono je toho víc, hádka se ségrou, naši, co jedou na 14 dní pryč a my babičky na krku...a teď jsem na to sama, Mar´tas nesmí 14 dní ven...a pokud to chytla Andulka, tak totéž...to jsem na to zvědavá, jak to zvládnem.

Jinak Honza asi moc do školy nechce. Chtěl by zkusit něco s němčinou,t ak uvidíme, včera posal životopis po jedný kamarádce k ní do práce, tak třeba tam bude místo... :frowning2: Každopádně nemůže dělat, co by ho bavilo, páč bychom jinak chcípli hlady. :cry:
4. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Stáni : me to taky napadlo, jako lidi bychom se vesli, ale nevim jak s vecma a s kocarkama. Skoda ze nemas golfky.
A co vsechno beres ? kolik tasek atak...?
Ja jsem schopna se zbalit do jedne cestovni tasky a jedne male, pak velka igelitka jidla. Zidlicku teda brat nebudu a postylku taky brat nemusim....Pokud by to usetrilo misto, tak Tonik muze spat taky se mnou. Se to 2 noci nezblazni. Rano se mnou stejne spi, takze jsem zvykla a z postele uz nepada.
Obleceni Tondy taky muzu omezit. Nemusi mit na kazdy den jiny obleceni. Muzu vzit jen jedno obleceni navic , kdyby neco...Neprocurava se, ale clovek nikdy nevi...

No je to komplikovany, ale co se da delat...
Rodinny vylet by se taky nezblaznil....
Spis vidim problem v tom, ze se nevejdeme. Na tvuj kocarek by asi bylo nutny vzit zahradku si myslim, ale nevim, jestli ji Frantisek ma. Ale asi jo, kdzy jsme uz vezli kola.

Alca bere Lenu a myslim, ze budou dost napechovany....

A petrovi je nejak hodne zle, ze te nemuze vzit ?
Jako pokud by bylo nejhur a musela bys jet vlakem nebo tak, tak to samozrejme nejak vymyslime, ale bylo by samozrejme lepsi , kdyby te vzal Petr. blby je, ze jdu dnes na oslavu kamaradcinych 30 tin a vratim se az pozde vecer. Ale budu na telefonu.

Asi do pul paty budu na webu.
4. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Petru,

nevím, jak je Petrovi teď, ale zas tak vážný to nebude. :slight_smile: Takže nás vzít může. Spíš jsem si říkala, aby oba nemuseli jet tam i zpátky 2x (4x).
Věci nevím, jak se mi povede zabalit, ale jednu sportovní tašku a jednu menší + jídlo, to by snad taky šlo. No ale nejvíc místa zabere ten kočár...
Oblečení pro Mišáka chci taky radši vzít víc. Kdyby bylo hezky, tak by nevadilo, kdyby se polil nebo zmáčel,... a brzy by to uschlo, ale když je možný, že bude pršet, tak mu toho asi radši vezmu víc. :slight_smile:
A když nejede Méďa, tak by měla být jedna postýlka volná, ne?
No ale nebudeme to komplikovat. Jen my teda asi přijedeme později (tipuju tak okolo 21.h). :slight_smile:

Užij si oslavu. :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
holky, já vás nějak nestíhám.....

Medi, to je hrozná škoda, že nejedeš, ale co se dá dělat.... :frowning2: :frowning2:

A jak je na tom Moni? doufám, že je už Danečkovi líp!!!

kolik toho balíte? mě připadá, že toho mám hrozně moc!! jedna taška jen jídlo!! nejhorší je to počasí, že má být asi docela zima, tak musím brát víc věci, jak pro mě, jak pro Jendu, vezmu mu asi fusak do kočáru, abych ho nemusela tolik navlíkat.

Ještě mě napadlo, jestli v té chalupě je třeba jar a utěrky na nádobí, Moni, nebudeš ještě volat paní? nebo nemohl byste to případně někdo vzít? beru tedy čaj, kafe, cukr a jedno mlíko, já piju kafe s mlíkem, tak snad by nám mohlo jedno stačit, no i když..., jestli ještě někdo pijete s mlíkem, tak prosím raději vezměte ještě jedno, já tu už žádný nemám a do obchodu už se zítra nedostanu.

Ted jsem složila golfky, jsou super, lehoučký, ale Jenda v nich ještě není zvyklej, tak vezmeme radši sporták.
4. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Stani : to se neda nic delat...tak hold kluci pojedou 4x....co se da delat, hlavne prosim dorazte !!!!! :wink:
4. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
ahoj holky, teda, moc mě mrzí, že Méďa nemůže.. ach jo, nějak se nám ta banda rozpadla.. já teda hlásím ,že jedem, jen se dneksa musím asi ožrat či co, byla jsem vybírat věci do bytu a jsem v totální depresi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sbaleno nemám nic, nakoupeno taky ne .... ale nebojte, stihnu to :wink:
4. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Méďo, ach jo ... to je škoda :frowning2:
U nás to zatím taky není jistota ... Dany je teda docela v pohodě, rýma je na ústupu, už mu neteče z nosu, i když ještě něco odsávám. Ale noc byla nic moc :unamused: , budil ho suchý kašel ... během dne je to lepší ... jen si říkám, zda jsem to nezavinila i já tím, že jsem na mokrou plínu nakapala eukalyptus ... zda ho to spíš nedráždilo, jsem si myslela, aby se mu líp dýchalo ... :confused: Takže pokud dnešní noc bude dobrá, tak přijedeme, kdyby kašlal, tak s ním zítra jdu k doktorce a poradím se s ní.
Ale měla jsem tady dnes na návštěvě kamarádku s ročním prckem a bylo to snad v pohodě, ale fakt bych si strašně vyčítala, kdyby na prťata Dany hodil nějaký bacil ... takže dám vědět až zítra, jako i kdybychom jeli (a to my bychom moc rádi :wink: ) tak sem tam bude určo kašlat, jenom aby jste s tím počítali, ale kdyby se vám nezdál, tak holky to by jste mi museli na férovku říct, sbalím a pofrčíme domů, Martin by pro nás hned přijel, jo?

Leni, polštáře tam jsou obdélníkové, jar a utěrky tam asi nejsou, já vezmu papírové utěrky a látkovou, jenom jar mám jenom jeden, tak kdyby jste někdo mohl vzít ...
Míšo, rychlovarná konvice tam je, dokonce i myčka (ale bez tablet)

No a počasí tam je teď 8st, paní říkala, že nám už chaloupku vytápí. Říkala jsem jí, že mezi prvníma dorazí nejspíš paní Rybářová, takže vás Petru bude očekávat kolem toho oběda :wink:

Jinak nevím jak to udělat ... počítám s tím, jak jsme se domluvily, že pobyt zaplatím paní já za všechny a potom to rozpočítáme, ale nevím, kdybychom náhodou nemohli dorazit ... zda by to nemohl někdo vzít za mě? Nebo to stačí, když dám zítra vědět dopoledne? A potom kdybychom nejeli, tak aby jste si to měly čas některá z vás zařídit?

Raději taky píšu tel. na paní: 604/974 120
4. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Moni, určitě doraž!!! Danymu určitě jen poklašlává a nic víc mu není, tak určitě doražte, myslím, že jsme se na tom všechny shodly. Jako Jenda tu rýmu nebo kašel může chytit taky kdekoliv, třeba dneska na plavání si tam s děckama ožužlávali hračky navzájem, takže si myslím, že to bude v pohodě!! Sbalila jsem ted nějaké tablety do myčky a jar zkusím vzít taky. Já peníze klidně s sebou vezmu, kolik to Moni vychází na celý víkend cca? platíme za celou chalupu, at je nás tam víc nebo míň že? dej mi MOni vědět zítra dopoledne, pošli mi sms, dám ti do IP mobil. koukala jsem taky na tu předpověd a na zítra hlásí v noci jen 3 stupně a na sobotu bohužel déšt, tak musíme holt prckům vymyslet nějaký program, vemte s sebou hodně hraček!!!! :grinning:
4. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Moni, já opět za sebe píšu, že my vás berem i s kašlem a rýmou a jinýma "srandama", strašně by mě mrzelo, kdybych Danyho nemohla pomuchlovat, to mi přeci nemůžeš udělat - já a Anthony, to je dávná láska :grinning: :grinning:

holky, peru, žehlím, nestíhám, nic nemám.... však mi vše půjčíte že? :grinning:

a náš mimin bude mít program tím, že se bude koukat na ty vaše opičáky malý, to ho baví.... :wink: a my si poradíme ne? :wink: i přes nepřízeň toho nahoře :wink:
4. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky,

Moni, my vás taky bereme i s rýmou. :slight_smile:

Jestli nezapomenu, tak jar vezmu, utěrku už mám připravenou. :dizzy_face:

Vypadalo to, že nás poveze Petr. Ale říkal, že pokud by mu bylo špatně (bolela by ho hlava a měl teplotu), že to by si na 400km netroufl. Tak jsme se domluvily s Petru, že pojedeme s nima. No snad se vejdeme, jsem na to zvědavá. :slight_smile:

No ale zatím nemám nic zabalenýho, jen mám oblečení na hromadě, tak jdu na to. A zítra budu asi na kafi. :grinning: :slight_smile:
4. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
ahoj , taky balim ted, pac jsem byla na oslave...

Moni : prosim jedte !!!!! Jako jestli Tonik od Danyho neco chyti, tak to na MK budu tajit, aby sis to nevycitala :sunglasses:
Me fakt nevadi, kdyz by mel Tonik rymu. Ale myslim, ze nakazlivy nejste a nikdo nic nechyti. A i kdyby, nikdo to nebude brat jako tragedii a vycitat ti to...

Hele, ale ja nevim, jestli dorazime kolem obeda...Rekla jsem mozna...
Urcite dorazime prvni, ale nevim, jak to stihnem. Zkomplikovalo se to tim, ze vezeme Stanu (Ale nevadi nam to) a musime dopoledne jet 45 min do Suchdola a pak zase 45 min pres celou Prahu na dalnici na Brno...A pochybuju, ze se z domova dostanu driv nez v 9:30.

Snad se vejdeme a kluci nebudou brecet...ach jo, to jsou komplikace....
a kdyby do toho jeste nejela Monca a bylo hnusne a Tonda se nudil (chodici dite uz je fakt des drzet cely den v dome), tak sem total otravena.... :unamused:

no jdu balit, bojim se, ze neco zapomenu...jako vzdy.... :sweat_smile:
5. čer 2009 v 00:21  • Odpověz
ahojky!
Moni, jak je?

já teda hlásím, že mám opět taky rýmu... ale vzhledem k tomu, že mě to samé chytlo už po páté za poslední dva měsíce, tak myslim,že to je spíš nějaká alergie.... tak snad vás taky nenakazím.... a aspoň by si Monča nevyčítala, že to máte od Danyho, ale budete nadávat mně :grinning: tak snad to nevadí, hold ty vaše mrňata nebudu pusinkovat, ale fakt to vypadá spíš na alergii....

jinak noc trága, málam nás snědl, a mně se furt zdálo o tom blbym topení v bytě... :confounded: budu vyprávět...

Fíla je vtipnej, se krásně naučil otáčet na jeden bok a je tam furt - bo odsud vidí na televizi :grinning:
5. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Míšo : neboj, nadávat se bude mě......taky mi včera v noci trochu začola rýma, ale je to fakt jen málo, ještě se to nerozjelo....
Ale já alergii nemám, takže jestli budou děti nemocný, nemůže za to Dany, ale já :sunglasses: :grinning:

Já vždycky nastydnu, když se mění takhle hodně počasí a myslím, že hodně z nás by klidně mohlo omarodit na chalupě jen z toho, že jedeme do zimy. V Praze je přecijen tepleji..
Takže Moni, žádné výčitky....Pokud budeme nemocný, přišli jsme k tomu samy...jasný ?
5. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Petru, no já v Praze nejsem :grinning:
a ještě mě napadlo, jestli už třeba nepotřebuješ nějaké ty materiály na znakování, nepřivezla bys mi něco na čumendu? :dizzy_face:
5. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
čau ženy :wink:

jdu si mýt hlavu, pak nákup, zabalit, odvolit a hurá pro Léňu. Jo a ještě předat Amálku na hlídání :confused:
Moc se na vás těším!
5. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já hlásím, že to vypadá, že doräzíme :wink: Noc byla dobrá, zakašlal snad jenom 1x a odkašlává, už to není ten suchý kašel, rýma je už taky dobrá ... takže snad to bude v pohodě a kdyby něco, tak není problém odjet domů. Je fakt, že nastydnout můžeme i tam ....

Takže já jdu balit, nechtěla jsem to zakřiknout, tak jsem včera nic nebalila ... no hlavně abych na něco nezapomněla.
Holky můžu vzít cestovní postýlku, nechcete ji některá půjčit, aby jste aspoň o něco měly míň věcí v autě? Chápu, že budete narvaný ....
5. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Alčo, vy dorazíte v kolik asi tak?
Já počítám že my s Danym tak kolem 16hod

No už se na vás všechny těšíme :slight_smile: Snad i počasí nebude tak strašný
5. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Moni, my budeme vyrážet z Prahy okolo 15h, takže podle četnosti zácp v Praze a na dálnici snad okolo 18h.
5. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Míšo : ráda přivezu, ale zatím jen na tu čumendu, páč vše používáme.

Moni : postýlku vem, já jí neberu, páč vezeme Stáňu a budeme narvaný. Tak když bude ta tvoje volná, ráda si jí půjčím.

tak , já už se jen vyčůrám, oblíknu Tondu a vyrážíme směr Suchdol...
:sunglasses:
5. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
holky, tak my asi dorazíme jako poslední....
5. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Medi, to znám, manžel se taky nedávno přihlásil do výběrka ve státní sféře, kde byla uvedena platová třída, a když jsme našli, kolik by to bylo, taky bychom se museli jít pást :frowning2: Ale byla to práce, o které manžel sní...

Vidím, že se to se srazíkem komplikuje :frowning2: Takže nakonec dorazí Léňa, Alča, Petru, Stáňa, Míša a Moni?
Holky, šťastnou cestu a užijte si to :wink:
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
holky tak já dostala MS v plné parádě! je mi šíleně blbě!!! a nemůžu si vzít ani prášek, mě asi klepne! fakt první MS po porodu si to líp načasovat nemohla!!! :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Leni, prášek si vem a mlíko odsaješ.... a nebo třeba aspoň brufen, ten se může ne?
teda to je fakt pech
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Míšo, brufen nemůžu a mlíko bych možná odsála, ale co dám pak Jendovi? pořád ho kojím 3x denně a bála bych se, že by to pak stejně v tom mlíku měl ....no uf, snad to zvládnu, při představě 3 hodin v autě je mi fakt zle ještě víc, no snad to nebude tak hrozný, no Alčo, snad ti tam nebudu blinkat.... :unamused:
5. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Leni, sakryš ... :unamused: a nechceš zavolat na gyndu, co si můžeš vzít za prášek, když kojíš? Paralen asi nepomůže, ale určitě něco je ...
5. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak co, jak se tam máte ? :slight_smile:
Já jsem před hodinou dorazila od voleb, dávám si chvilku oraz a pak trochu pofackuji domácnost.
6. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak pupínky zatím nejsou, ale jinak je to stejně odtroubený, furt kňourá, zuby úřadujou...

Marťas chudák je celej osypanej, prej to má, pusa, i vedle oka. A ségra na nerv, ráno jsem se s ní hádala...trochu to zas přepískla, ale pak volala, že má nervy na pochodu a že se omlouvá, tak aspoň že to uznala...to jsem ráda. Ale je mi jich líto...a jestli my to taky máme, kdo se postará o babičky to netuším... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

hermi, všude píšou, že bylo málo lidí,t ak to byla brnkačka, ne? :wink: :wink: :wink: Jj, státní správa...prachy naskočej jen praxí - lety...jinak teda nic moc, co? :unamused:
6. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Medi, tak na vás myslím, aby bezpupínkový stav vydržel :wink: Achjo, je to u vás drsné, držím palce!
U voleb byla spíš nuda :unamused: (i když jsem se v komisi sešla s fajn lidma), večer musíme rychle sčítat, ať tam netrčíme do půlnoci. Jj, státní správa, sama mám tabulkový plat a štve mě, že se víc cení praxe než vzdělání :unamused:
7. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Holkýýý, nejste už některá zpátky, my chceme referát a fotky :grinning:
7. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.