• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoooooj! jsem zde, dítko uloženo, jdu uklízet tu spoušť, která vznikla vybalením tašek...

srazík byxl moc fajn, škoda,že tam nebyla i Hermi, Meďa a Aninka.. ale užili jsme si to! referát nedám, na to jsem moooc unavená :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahoj,
jsme zde taky...dorazili jsme kolem osme.
Bylo to moc fajn. Deti jsou uzasny, ale fotky dodam pozdeji...a tesim se na fotky Leni a Monci...ty moje se mi nelibi...mame rozbitej fotak a je to des....zabery docela pekny, ale kvalita desna....
7. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že jste všechny v pořádku dorazily! :wink:
srazík super,jen jsem docela k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jinak bezva, jsem ráda, že jsem vás mohla po dlouhé době zase vidět :wink:

Petru, to je škoda, ale i tak jsem na fotky zvědavá ... já to taky potom hodím asi na rajče ... já tolik zase fotek nemám ... je jich hodně z chalupy a některé jsou takové tmavé,ale tak snad nějaké se vyberou ...

Dobrou, jdu na kutě, bolí mě celý člověk :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Moni : nektery jsou hezky a nejsou mazly, ale cekala jsem , ze jich bude vic...tech hezkych :frowning2:

ja jeste nemam vybaleno a uz jsem na koni :grinning:
respektive s opicema na ICQ :grinning:
7. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky,

jen hlásím, že jsme v pořádku dojeli. Ale nějak to na mě padlo a mám dost, tak vás dočtu zítra. :slight_smile:

Moc rádi jsme vás všechny viděli a těšíme se, že to někdy zopakujeme. :slight_smile:

Petru, ještě jednou moc díky za odvoz. :slight_smile:

Papa a dobrou a klidnou noc. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
tak tady to máte http://petruna.rajce.idnes.cz/Krizanky_s_Kvetnackama_5.6._-_7.6/
, ale jak řikám, nic extra.....škoda....
už abychom měli nový foťák.....
František u tohodle odřel nějaký důležitý sklíčko a od tý doby jsou ty fotky takový divný....

jdu spát, jsem nějaká mrtvá :sunglasses:
8. čer 2009 v 01:11  • Odpověz
Holky, je super, že jste si to užily...
My zatím nic, žádný pupence...tak doufám....no, ještě se uvidí. Marťásek, chudák to má prej úplně všude, jeden dokonce na očičku...pusa.

My měly klidný víkend, Honza se učí, ve středu ve 2 držte palce. Dneska státnicuje švagr - pedagogika a psychologie.
Holky, kdy jste kupovaly první botičky...petru?? my hodně stojíme, tak o tom fakt uvažuju...
8. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky,

koukám, že ani Léňa se tu včera nestavila, tak jen aby jste věděli, že jsme taky dobře dojeli! Jen teda ta pouť v Kameničkách byl očistec, jak jste projeli vy?
Petru moooc hezký fotky!
Bylo to vážně super!

Tak já mastím do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak já jsem chrupala tak tvrdě jak nepamatuju ... snad před porodem :grinning: úplně tuhoš a Dany to samý, ten se v noci ani jednou neprobudil a chrupal snad i ve stejné poloze až do 6:15hod :sweat_smile:
TeĎ už tu zase relaxuju u kafe, Dany spí ...

Petru,fotky jsou naprosto úžasnýýýýý! Jsou fakt krásný! To teda ty moje ber s rezervou :sunglasses:
Ty jsi jako tady byla ještě v 1:11hod ???? Já bych úplně mrtvá ...
8. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak tady je pár fotek z mého foťáku, některé tam jsou víckrát, ale je to proto, aby jste měly z čeho vybírat :wink: Já to nedokážu nějak promazat kterou nechat a kterou ne ... :sweat_smile:

http://mmoonniikkaa.rajce.idnes.cz/SRAZ/
8. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
už asi potřetí nahrávám fotky na rajče, nějak se mi to nedaří....pak sem hodím odkaz, ale taky jich moc nemám, myslela jsem, že jich je víc. klidně si pak napiště čísla a já vám fotky pošlu.

včera jsme (díky Alče :slight_smile: ) dojeli v pořádku. Honzík spal celou cestu, šikula jeden, asi ho ta celá akce zmohla, no mě teda taky. :slight_smile: ale hrozně ráda jsem vás všechny viděla!!!!!!!! i dětičky!!! omlouvám se, že jsem byla včera protivná, ale to Honzíkovo kvílení jsem už nějak nedávala :unamused: hrozně mě to mrzelo. ale s ním nic neudělám, prostě si dýl zvyká na lidi i cizí prostředí... ale včera když přijel domů, tak tu lítal a smál se, úplně jiný dítě.

dneska zas vstával v 5, a v noci se xkrát vzbudil a řval, si říkám, jestli se vůbec ještě někdy vyspím!!!! :sweat_smile: no nic jdu gruntovat, je to tu jak u prasátek, tak pa!
8. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky, fotky nádherné, muselo to být skvělé!! Doufám, že srazík brzo zopakujeme v plné sestavě :wink:
8. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Dany s Jéňou byli dobrá dvojka, co? Fotky s mobilama nemají chybu :grinning: A jak se dělí o křupky :grinning: Musím se smát, jak vás vidím v těch kšiltovkách - to fakt člověka mateřství tak změní, že si dá na hlavu, něco, co by si na ni jinak v životě nedal? :grinning:
8. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
holky, mě ty fotky nejdou nahrát :frowning2: :frowning2: už to tady zkouším asi 2 hodiny a pořád mi to hlásí nějakou chybu, že fotky nejdou zkopírovat na rajče, tak nevím, doufám, že nemám v počítači nějakýho vira....

fotky máte krásný!!! taky si pak napíšu čísla a poprosím o poslání.

Hermi, škoda, že jsi s námi nebyla!! Jinak, já už kšiltovky i kapsáče nosila dřív, jen ne pořád jako ted :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak jsme byli nakrmit kačeny v parku a šel chrupat ... :wink:
Hermi, já taky nosila kšiltovku i před Danym, do práci sice ne, ale jinak jo :sweat_smile:

Leni, vždyť byl Honzík v pohodě, každé dítě je jiné :slight_smile: vůbec mi nepřijde, že by Jenda nějak hodně kňoural, plakal ...
to je divný, že ti to hlásí chybu ... no já si počkám, už se na ně klepu!!!! :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Medi : ja na stani davala boticky po synovci, nebyli moc noseny a sandalky jsem kupovala, kdyz zacal Tonik delat prvni krucky.
A zavreny novy botky jsem koupila tak pred 14 dny, az kdyz Tonik zacal chodit venku vic jiste...
Bala jsem se kupovat nove boty jen na stani, protoze z toho deti hrozne rychle vyrostou a boty jsou silene drahy.
Jako je dobry je mit uz na stoupani, pokud si stoupa i venku, ale jak rikam, na to podle me staci treba botky po nekom.
Tonda se treba poprve sam postavil v 8 mesici, ale chodit zacal az ve 14 mesicich. Takze mezi tim pul roku !!!
:sweat_smile:

nemam docteno, dopoledne jsme si lehli a vzbudili se ted a oba jsme jeste neobedvali....
Nejak nas ten vikend zmohl :sunglasses:

tesim se na Monci fotky.

Leni, kdybys tech mych chtela nejak vic, tak klido muzu v tydnu prijit s flashkou, ale rada prijdu i bez fotek :wink:
8. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Petru, už jsem dávala odkaz, tak mrkni ... ale jak říkám, nic moc ... mám hodně spíš z chalupy ... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Medi, já kupovala Danymu botky teď, protože chce být na nohách ... kupovala jsem nový, ale cena strašná :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou teda kožený, ortopedický, ale dávala jsem za ně 690,-Kč ... a pevně doufám, že aspoň do podzima vydrží a nevyroste mu z nich nožka ...
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Leni : uplne te chapu, ze te mrzelo, ze Jenik obcas plakal, to by mrzelo kazdou, zadna nemame rada, kdyz nam dite place nebo se mu neco nelibi. Ale jak pise Monca, kazde dite je jine a neznamena to, ze Jenik zlobil, ale proste ma rad jine veci a mezi ne spousta zenskych a deti treba tolik nepatri.
Tonda se treba hrozne rad predvadi a miluje pozornost, takze on je mezi spoustou lidi ve svem zivlu a miluje to a ke kazdemu chce , ale Jenik, co jsem ho tak videla u vas, je proste jiny typ ditete. Ma rad svuj klid, svoje zazemi, rad cte, proste mi pride takovy klidny dite, co bych za to nekdy dala :wink:
jako kdyz jsem byla u vas, tak byl Jenik uplne zlaty dite, byl ve svem, byl hostitel
:slight_smile: a porad se usmival. Davovky proste nejsou jeho parketa.
Pride mi, ze podobny je i Misak. Ten si tak uzasne dokaze hrat s jednou hrackou, coz ja treba tak casto neznam.

Tonda treba kdyz jsme spolu samy doma, tak je protivnej. Proste ja s nim mezi lidi musim, abych s nim vydrzela.
Na navstevach, v ZOO, na vyletech je proste v pohode (vetsinou), ale doma...to je casto fakt zralej na babybox :sunglasses:
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jak píše Petra ... Leni já si myslím, že si i Honzík zvykne na dětičky a dospělé ... vůbec bych si s tím nelámala hlavu, já jsem taky ne nervy, když Dany kňourá mezi lidma ... protože hned mě začne vrtat v hlavě, co si o něm budou myslet ostatní ... a přitom jaké dítě nekŇourá, že? :slight_smile:
Některé děti jsou spíš v klídku a pohodě doma, nepotřebují mít kolem sebe spoustu dětí a tak ... ale já si fakt myslím, že je to tím, že není tolik zvyklý být mězi dětma ... že nás tam na něho bylo hodně ... ale i tak mi přišel v pohodě ... hele vem si, jak řádili kluci spolu! :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Moni : fotky uzasny !!! Rozhodne ostrejsi nez ty moje. Pak si napisu, ktere chci.
Kluci s mobilama a krupkama jsou fakt super. :grinning:

Leni : na tech Moncinych fotkach je krasne videt, jak je Jenicek v pohode a vysmatej, kdyz je jen s jednim ditetem....proste v davovkach si nelibuje a vubec se mu nedivim :wink:
8. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak to zkouším znovu, doufám, že se to tentokrát nahraje!

holky, já vím, Jenda je prostě svůj a nemá moc rád změnu a hodně lidí okolo sebe, já už jsem to zjistila, že i když s ním ted o hodně víc někam chodím, tak je to pořád stejný, ale mě to nevadí, je to prostě můj Jenda :slight_smile:, jen prostě to, že tak kvílel celý víkend fakt hodně, mě dostalo a bylo mi to líto, že si to víc neužívá. Ale s Danym byli teda povedená dvojka, spolu se pěkně vyřádili, to bylo super!
8. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Petru "to je casto fakt zralej na babybox" - já Tě žeru :grinning:

Aha, vzpomínám si totiž, jak Míša psala, že teď chodí furt v teniskách a dokonce i v kšiltovce, měla jsem pocit, že jste takovou změnu udělaly všechny :slight_smile: Pro mě je totiž nepředstavitelné, že bych si ji dala na hlavu :grinning:
8. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
http://lenickacz.rajce.idnes.cz/Vysocina_5.-7.6._2009/

holky, tak mrkněte, dala jsem tam všechny, at je z čeho vybírat
8. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Leni, fotky úžasnýýýýý! :wink: Určo si jich spoutu nechám přeposlat ... teda Jenda s Danym nemají chybu ... to je teda dvojka :grinning:
8. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Leni, ty u těch dveří nemají chybu ... kulihrášci ... a líbí se mi i ta fotka, jak tam důležitě "čtou" na gauči knížku o krtečkovi ... :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky, skvělý fotky!!!!!!!!!!!!! napíšu, které budu chtít, fakt moc hezký :wink:

no a Fíla má novou zábavu - a to sezení... neustále se přitahuje za vše, na co dosáhne... no jsem zvědavá, co nám řekne zítra na fyzioterapii...

mějte fajn noc :wink:
8. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Leni : taky by mi bylo líto, kdyby si ten víkend Toník neužíval. Úplně tě chápu. Je bezva, že si to Jenda užil aspoň s danečkem. Oni dva spolu, to bylo fakt něco :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Leni : super fotky, ale ty, kde jsem já....no mám zase depku...na fotkách se fakt nezvládám. Zrcadlo je teda milosrdnější.
A mám reklamaci, že na fotkách vůbec není Toník :sunglasses:
:grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Petru, no já vím!!!! se fakt Toníčkovi moc omlouvám :slight_smile:, když já měla ten foťák skoro pořád nahoře a nebo když jsem fotila, tak tam zrovna nebyl. Ale já mu to zase někdy vynahradím, slibuju!!! :sunglasses: :wink:
8. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.