• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Leni : vsak já vím...
já mám zase samé fotky Toníka a Danečka a sem tam ostatní kluky.
9. čer 2009 v 01:16  • Odpověz
Ahoj holky, fotky úúúža, čím víc to prohlížím, tím víc mě mrzí, že jsme nejely :frowning2: :cry: :cry:

neštovice zatím nepropukly, ale sestra od dr. mě včera upozornila, že to může trvat i 3 neděle. mě asi picne...

Jinak boty zatím nemám, chtěl jsem se jet podívat do čelákovic, kde prodávaj sežirafový, ale tam jsem se dneska nedostala, páč mi ráno volal kolega, jeslti bych za ním nemohla dorazit do školy, že musí s někým probrat jeden problém (dostal nabídku dělat zástupce ředitelky ve škole v Čakovicích)...tak jsme to rozebírali.. a odpo jsem vyzvedla tchýni a byly se projít a potěšit tátu, kterej se pořád učí. Prosííím, zítra ve dve držte palce...jo?

hermi, mě by taky nidko nedonutil, dát si na hlavu kšiltovku...ale je to tím, že já v ní vypadám jako debil...jak říkala naše skautská vedoucí: " jinej by v tom vypadal jako debil, ale TOBĚ sluší všechno!!!" :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás se teď vstává po šestý, to je mazec, já normálně chodím spát cca okolo půlnoci,t ak to pomalu stahuju, abych se trochu vyspala, včera se podařilo v jedenáct... A po večerech koukám na The big bang theory a dost se bavím,. je to úúúža seriál. :grinning: :grinning:

Jdu klukovi vytáhnou a zkulturnit oblek, koupila jsem mu pro štěstí i novou kravatu, tak snad se bude hodit.
Opatrujte se a pa :wink:
9. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky, tak odešel a je dost nervní..a já za něj. Snad to dá, musí.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Držte ve dvě palce, ať si vytáhne fajn otázky a udělá to.
10. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Medi : drzim palce !!! :wink:
10. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Medi, přidávám se, držím pěsti !!!! :wink:
10. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Medi, tak co? :wink:
10. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Medi, tak coooooooooooooooo???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
10. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak jsem mrkla na facebook, neboť vím, že oba Méďové jsou na něm více než často a jistě, že to tam je:

Medi, máš smůlu, vyzradím to tu:

Honza to má a za JEDNA!!!! šprt :grinning:
10. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Fíla mi ráno přestal mluvit - resp. vydávat zvuky - pouze šíleně mutuje - má plnou pusu moučnivky a ta mu vlezla i na hlasivky a proto nemluví :grinning: a dneska jsme byli na UTZ hlavičky a dobrý! je v pořádku - má teda jen tu hypertonii - ůuž máme první cvik z vojtovky - cvičíme 3x denně, snad to dělám dobře... nejsem si tak moc jistá
10. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jé, Míšo, ty jsi hodná :slight_smile: Já to včera nezvládla, byla jsem s kamarádkou na svatebních šatecha a přišla v osma a Honza si do toho mrdníku tady pozval návštěvu...no prima..a celej den jsem byla ve městě...

Ale má to za jedna :slight_smile: Je šikovnej :slight_smile:Jsem na něj pyšná :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Medi, gratuluji Honzíkovi!!! :dizzy_face: To je lepší než můj manžel, ten dostal za C :grinning: (ale dvojka je taky pěkná známka :dizzy_face:).

Míšo, jsem hrozně ráda, že je UZV hlavičky OK!! Snad se té "jen" hypertonie brzo zbavíte! Myslela jsem, že když Tě někde vojtovku učí, zkoušíš si to před tou rehábkou či doktorkou taky, aby Tě mohly zkontrolovat, zda to děláš dobře :confused:
11. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Medi, tak to manželovi gratuluju, je to šikula :wink:
Míšo, super, že UTZ dopadl dobře

Tady lije jako blázen ... určo se i přes Prahu přehnala ta strašná bouře, co? :confused: Jsme to s Danym stihli jen tak tak zdrhnout do baráku
TeĎ jsem dodělala pro Martina dortík, má dnes narozky, tak jsem na rychlovku udělala Tiramisu, tak snad bude chutnat, přijdou Martinovi rodiče i naši, tak tu budeme všichni pohromadě. :slight_smile:

Normálka mám hrozný zážitek z dneška ... jsem jela s Dany na nákup do Hypky a jezdím si tam u jogurtů a najednou za sebou slyším nějaký hlas "kam čumíš ženská", to jako bylo na mě ... takto mě oslovil nějaký důchodce, kterému jsem se tam asi pletla s kočárkem, i když si toho nejsem vůbec vědomá ... tak mu říkala, co si to jako dovoluje, že bohužel nemám oči vzadu a že snad stačí říct - zdovolením - a já mu ráda s kočárkem uhnu a on mi normálkna na to řekl, ať držím hubu, nebo že si půjde stěžovat :confused: :confused: :confused: Na to jsem už neměla slov a byla jsem ticho ... hajzl :angry: Některé nervní, sprosté důchodce fakt nechápu, musela jsem se držet, jinak by nás od sebe trhala ta ochranka u kasy :grinning: No ale chápete to ???? Já tedy vůbec
11. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Hermi, ale jo, učila mě to, byla jsem tam asi hodinu, ale přeci jen jsem furt nejistá ohledně toho bodu... ale ten efekt to má - má si po chvilce jakoby nakročit nohou a rozevírat dlaň a to dělá, tak snad je to dobře, ale občas je to boj, přeci jen má sílu - si nedokážu představit to dělat s větším dítětem - ale je to v poho, sice u toho trochu brečí, ale pak se hned vždy směje a neukápne jeidná slza, takže je to fakt jen vztekání

Moni, že přejeme Martinovi vše nej!!!!!!

a ten chlápek to je teda síla - nesnášim tyhle typy :confounded:
11. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Moni, nestraš s bouří, u nás byl zatím jen mírný deštík. Doufám, že se to nepřižene, jak budu na cestě domů. Ten důchodce byl nějaký divný, ne? :angry: Co si o sobě myslí?! :angry: :angry: :angry:

Míšo, držím palce, ať to Filípkovi pomůže :wink:
11. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
MOni : síla...takových důchodců a nejen důchodců je bohužel pořád ještě hodně.
Taky mám pár podobných zážitků, ale né takhle drsných, že by mi někdo vyslověně nadával.
Mi příde, že některý lidi prostě nesnáší matky s kočárkama.... :sweat_smile:
Mě se jednou stalo, že jsem byla na plošině pro kočárky v busu. byla jsem tam první. Nastoupila nějaká ženská, cca 60 let a stoupla si hned vedle kočárku blízko kol, přitom tam měla několik míst k sezení.
No a pak si najednou začla významě oprašovat kalhoty, jako že jsem jí umazala kolečkem (ale já s kočárkem ani nehla) a nahlas řekla : pitomý kočáry. :sweat_smile: :confused:
nezmohla jsem se ani na slovo, ale lidi na mě pokyvovali hlavou jako , že to je kráva.... :grinning:
11. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
no apak zážitek z restaurace, co sem vyprávěla na srazu....ten taky mluví za vše....
je to děs....a to si myslím, že se nechovám jako matky, co si myslí, že ony a jejich děti jsou středem vesmíru....
Nikdy jsem sebe nebo Tondu někam necpala na úkor ostartních apod....
Tonda si sedá do stojanu na časopisy a pak brečí, že se mu tam zašprajcne zadek... :sweat_smile: jdu ho už po třetí vyndat.... :sunglasses:
11. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Petru, i my, co jsme nebyly na srazu, jsme zvědavé na zážitek z restaurace :wink: Válím se tu smíchy nad Tondou ve stojanu na časopisy :grinning:, Tobě už to asi tak k smíchu není, ale já to úplně vidím před sebou a je mi to děsně směšné :grinning:

Moni, kde jsi vlastně rodila? Na AP psala jedna holka, že pokud bude dost času, pojede do Havlbrodu, jako druhou možnost má Chrudim, a jedině kdyby bylo jó zle, porodí v Pardubicích, kde bydlí.
11. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hermi, já rodila u nás v Chrudimi a byla jsem spokojená, Chrudim je myslím docela v okolí vyhlášená porodnice. Vím, že do Pce moc holek rodit nechce, a je divný hlavně to, že zdravotní sestry z Pce nemocnice jezdí rodit sem :confused: Havlíčkův Brod je asi taky dobrý hlavně díky alternativním porodům, když není žádný problém a jde to hladce, tak je to pohoda ... jsou pro to hlavně rodit přirozeně ... což na jednu stranu je sice fajn, ale na druhou stranu tam rodila moje známá a nechali jí přirozeně rodit hošíčka, který vážil 5,9kg :confused: , narodil se přidušený a je postižený ... :frowning2: myslím, že jinde by udělali automaticky císařský řez při takové váze ... no těžko říct, problém může nastat všude ...

Petru, taky mě pobavilo, že toník si sedá do stojanu ... fakt ho vidím :grinning: Lumpík jeden :sweat_smile:

Jinak my jsme dnes narozky hezky oslavili, bylo to moc fajn, rodiče se spolu v pohodě bavili, tak bylo i docela veselo. Přihodím foto oslavence s dortíkem a Danečkem :slight_smile: A holky musím se pochlubit, ale ten dort byl moc dobrý! :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Hermi : nedivím se, že ti to příde směšný. Já se taky kolikrát musím držet, abych se mu nesmála...
když on se hrozně rád někam štosuje a pak nemůže vylézt..
Teď asi 14 dní ujíždí na sezení v proutěných košíkách z Ikey....mám pár fotek, tak dám pak odkaz...dokonce mám i fotku ze stojanu, ale na ní pláče, tak tam bude za týrané dítě :sunglasses:

Moni, dort je naprosto luxusní !!!!!!!!!!!!!! nechápu, jak si docílila toho nádhernýho polití čokoládou. Já bych to měla hrozně upatlané. a jaký je ten dort vevnitř ?

A Dany spící s mé´dou je fakt k sežrání !

Hermi : ále, byly jsme s březňačkama v jedné hospodě na Malostranské, na zahrádce, na pivko nebo kafíčko. Zahrádka poloprázdná, takže jsme se tam v pohodě vešly i s kočárkama, obsluha v pohodě....
Blízko nás seděl nějaký postarší pár.
Děti byly hodné, v kočárku a syn jedné z nás si docela nahlas brebentil...Nebrečel, nepištěl, jen si povídal takovým tím batolecím způsobem.
A ten chlap, začal, že jako jestli by mohl být ticho...že jsme v restauraci.
na to ta jeho máma : vždyť mu je rok ? jak mu mám říct, že má být ticho ?

No a ten chlap dál mlel něco o tom, že bychom si měly uvědomit, že jsme v restauraci a že za jeho časů děti poslouchaly atak...

ještě jsme se jednou snažili mu vysvětlit, že dítěti je rok a že když si takhle povídá, že nepochopí, proč má být ticho, že to není zlobení...že bychom to pochopili kdyby brečel, ale prostě chlap trval na svém.
No pán si nakonec odsedl... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Petru, díky, pochvala od profesionální cukrářky potěší :wink:
Hele uvnitř je to nepečený dort - Tiramisu, je potřený světlým krémem, ale je to krém z prášku, který se našlehá jenom s mlékem, žádné máslo nic a je strašně dobrý. A tu čokoládu jsem takhle zkusila poprvé, opět jsem si ji koupila už hotovou v sáčku v Kauflandu, dá se jenom do teplé vody, utřihnu růžek a už zdobím ... tohle je první čokoláda, která mi hned tuhla, což jsem chtěla ... takže jak to stékalo po krajích, tak to bylo za pár vteřich tuhé ... a jë krásně křupavá ...
11. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
Moni : prej profesionální cukrářka...ty mě bavíš...
jako jo, nemůžu říct, že by se mi moje dorty nelíbily, ale ještě se mám hodně co učit, aby nebyli takové upatlané, no....
a tu čokoládu v sáčku znám a rozhodně bych s ní nezvládla takhle ozdobit dort....by se mi klepala ruka nebo tak...

jj, tzv české Tiramisu mi taky moc chutná !!!
11. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Holky, obě jste profi cukrářky :wink: :dizzy_face: My dneska děláme opékání (částečně i jako oslavu manželových státnic) a upekla jsem na to včera chleba, ještě ani nevím, jaký je, doufám, že se povedl. A pak taky "prošívanou deku", ať si kamarádi mají na čem smlsnout. K dortům jsem ještě nedospěla :grinning:

Moni, díky za inspiraci, něco podobného možná někdy zkusím. Daneček s medvídkem je roztomilý :dizzy_face:

Petru, to je tedy storka :unamused: Chlap už musel zapomenout, jak to bylo, když měl malé děti. Dobře mu tak, že si odsedl :grinning: Nechtěl ještě náhodou, aby děti taky jedly příborem? :grinning: Přiznám se, že třeba vztekající nebo dlouho brečící děti vadí i mně, ale žvatlání?
12. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Moni, 5,9kg dítě rodit přirozeně? Tyjo :astonished: To je fakt risk (a to jsem velká zastánkyně přirozenosti).
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky!
Moni, super fotky! paráda!

Hermi a má už manžel státnice? jeslti jo, tak gratuluju

jinak já jsem v jednom kole, v noci jedeme a mám pocit, že potřebujem všechno.... ani se do toho auta nevejdem a to nám berou kočár naši.... už abychom seděli v autě...

každopádně se tu mějte moc fajn, užívejte si sluníčka, které má od zítřka přijít a za týden paaa
12. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Míšo, jj, manžel státnicoval minulou středu. Včera nebo předevčírem jsem přemýšlela, kdy že to vlastně pojedete :slight_smile: Tak si to užijte a pořádně si odpočiňte, potřebujete to :wink:
12. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Hermi, to je šikula! muselo se mu ulevit co? tak teď je asi zase celé dny na stavbě co?

jinak jj, snad si to užijeme, pochybuju, že si odpočinem, ale psychicky určitě a navíc Fíla je hrozně rád v cizím prostředí, však holky viděly, jak je spokojenej, když může pozorovat cvrkot kolem, jestli ho něco nebaví, tak být jen tak doma... to by se unudil - ale lidi, děti, stromy, kytky, mraky a tak, to je paráda, to potom nepotřebuje ani hračky ani pozornost :wink:
12. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Míšo, zatím je na stavbě jen o víkendu, do dovolené (jedeme za 14 dní) moc nemá cenu něco začínat, a taky potřeboval dohnat v práci hodiny, před státnicema tam býval vždycky jen asi půl dne (po nich mu přišla personalistka gratulovat a zároveň ho upozornila, že je asi 12 hod. v mínusu :grinning: :unamused: ). Je proveditelné to, že vám rodina s Filípkem pomůže a vy budete mít aspoň trochu času na sebe?

Četla jsem teď o porodu Maove, to je síla, hned tak mě něco nerozbrečí, ale teď jsem měla na krajíčku :cry: Hrozně jim držím palce!
12. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Míšo : užij si dovču !!! Taky bych někam jela, ale nás hlavní dovča čeká až v září.
jak to, že si neodpočinete ? Dyk Fíla toho přes den moc nevyžaduje, jak sama píšeš.

Noci už se taky zlepšili ne ? Navíc vztává Tom. A na děti vás tam taky bude hodně. Myslíš jako , že budete v jednom kole po památkách nebo tak ?
Je fakt , že já si na dovolené odpočinu většinou taky jen psychicky, protože hodně chodíme po památkách nebo jsme rovnou na dovolené na kole. :sunglasses:

Toník byl taky takové miminko, když jsme byli venku stačilo mu pozorovat okolí. :slight_smile:
Bylo skvělý, že jsem už od začátku mohla chodit mezi lidi a oni k nám.
Předevčírem jsem se probírala starýma fotkama, abych nějaké nechala konečně vytisknout a padla na mě úžasná nostalgie. První půl rok byl Tonda tak neuvěřitelně hodnej a nenáročnej.
Třeba jsem nesoudná matka a jen jsem to neviděla, ale první půl rok a řekla bych že i první rok to byla fakt hlavně pohoda.
Neměl ještě svoje teplákové dny apod... :grinning: , ale i teď je to moc fajn, i když už občas prudí. Ale to hlavně doma, když máme program venku, tak je většinou hodnej. To mu musí fakt něco být, aby venku prudil..
12. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Hermi : presne, kdyz to dite v restauraci hodne breci nebo se vzteka, tak to chapu, ze to nekomu vadi...ale tenhle klucik fakt jen zvatlal....

Proto te Leni chapu, ze si nechtela byt v te restauraci v nedeli na chalupe, kdyz Jenik zacinal trochu plakat.
Taky radeji vyklizim pole, nez aby tam treba nekoho moje dite rusilo.
Nam by samozrejme nevadilo, kdyby Jenik nebo kdokoliv jinej plakal, ale co vime, jak na tom jsou ostatni nebo personal.
Tonik vetsinou v restauraci neplace, ale zase dela to, ze hrozne rad hulaka, pisti a proste rad vydava nejaky zvuky a verim tomu, ze to muze byt nekomu neprijemny. Me to teda obcas neprijemny je, kdyz jen tam pro zabavu pokrikuje nebo tak. Kdyz nepomuze dudlik jako roubik :sunglasses: , tak taky odchazim.
To ze mam dite neznamena, ze jsem stredem vesmiru a ze se mi vsichni musi podridit.
Proto mi pride super ta pizzerie na Palmovce....tam se nejaky Tondovo pisteni a hulakani ztrati :grinning:

V beznych restauracich ale uz taky nevydrzi dlouho, zacne se brzo nudit a chce behat a to taky neni moc prijemny, abych ho nekde po restauraci honila...a odtrhavala ho od stolu, ze se chce seznamovat a nebo zebrat :sweat_smile:
Na chalupe jsem z nej taky byla v restauraci nervozni, protoze se nudil a chtel tahat za ubrus a ty drobky, co tam po nem zustaly...no skoda mluvit... :sunglasses:
takze ja uz chodim prevazne do restauraci se zahradkou nebo s detskymi koutky.

Kdyz byl Tonik lezici mimino, tak to bylo uplne super, to vydrzel neomezenou dobu. Bud spal nebo koukal.
12. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Petru, kam vlastně jedete? Pro mě je dovolená taky spojená s psychickým odpočinkem - ležet při ní nepotřebuji :grinning: (přece jen nemám až zas tolik fyzicky náročné povolání), naopak v Rumunsku jsem při tom zápřahu po práci ani nevzdechla (dělala se tehdy zrovna revize a já jsem si na kolegyně vzpomněla jen jedinkrát). Je fajn, že jsi udělala na sraz dort s daty narození dětí, pamatuji si totiž jen Jeníka (je stejně jako manžel), tak na ně můžu kdykoli mrknout :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.