• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Hermi : no já bych ráda zase do Itálie....Toscánsko, Umrie (samozrejme Assisi atak :slight_smile: )
To co jsme jeli na kolech bych ráda jela autem + něco navíc, co jsme na kolech nestihly.
A spát v kempech.
Mám pocit, že s hypotékou už se nějakou dobu nikam za hranice nepodiváme, tak si chci ještě Toscánsko a Umbrii užít. :dizzy_face:

Ale ještě neplánujeme nějak reálně. Ono to ani není potřeba. Ty kempy se nemusí předem rezervovat, takže se jen sbalime a vyrazime.
Snad to vyjde....
Jinak jedeme na týden s pár přáteli na chalupu, kterou koupila Elišky máma. Prodala firmu a koupila krásnou roubenku na Kokořínsku a pak nějaký týden na kola po Čechách.
12. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Petru, to máte pěkné plány na dovolenou, taky bych se tam ráda někdy podívala (tchán se vrátil z Toskánska včera).
12. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Hermi : Tocsánsko fakt vřele doporučuju !!!
A dokud nemáte děti, doporučuju na kole ! :wink:
A Assisi.....to je prostě magický město....i když je občas plné turistů, najdou se tam uličky, kde nikdo není a prostě má neopakovatelnou atmosféru. :dizzy_face:

před chvílí jsem vytáhla z trouby brokolicovej koláč....mňam
12. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
čauky ženy
miláček chrupe, tak jsem si udělala kafe a jdu relaxovat ... jsme totálně promokli v parku, to počásko je tady jako na apríla ...

Míšo, užijte si dovču. Myslím, že to zvládnete v pohodě, máš velkou pomoc u Toma, takže si myslím, že si i určitě odpočnete :wink: Je dobrý, že vám Filípek leží, že neleze, nechodí ... to je už potom horší ... myslím, že je i problém si potom v klídku uvařit kafe, najíst se ... co holky??? :grinning: viz.Křižánky :sunglasses:
Na jaké místo přesně jedete? Tak krásnou dovču :slight_smile:

Petru, to je super, že by jste jeli do Toskánska !!!! A do stanu ... jste dobří, že se prostě nebojíte i s prckem pod stan, já jsem v tomhle asi už rozmazelená ... teda aspoň od té doby, co máme Danyho :sweat_smile:
A kdy začínáte splácet hypotéku?

Já začínám taky přemýšlet nad dovčou, nejdřív jsme si s Martinem mysleli, že nikam k moři nepojedeme s Danečkem, ale teď jak je léto a tak, tak nad tím začínáme přemýšlet, že by se to docela s Danečkem dalo ... nejspíš Chorvatsko, jeli bychom taky na noc, tak snad by tu cestu zvládl a prospal by ji
Mně to moře, sluníčko, palmy ... to jiné prostředí už chybíííííí, loni s pupíkem jsme taky nikde nebyli, tak mě to táhne a láká čím dál tím víc ...
Jenom mám strach v Chorvatsku z přecpaných pláží a tak ... chtěli bychom jet asi přelom srpen/září
Ještě nám známí říkali o Bulharsku, jenomže mně Bulharsko nic neříká, přijde mi to jenom placka, hotely a nikde nic ...
12. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Petru, brokolicový koláč, jo? Hmmm, nech si chutnat !!! :wink:
12. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak teď jsem tady sežrala (nedá se to jinak napsat) celou krabičku lentilek a kokosovou tyčinku ... ale ta byla ... a teď to kafíčko ... to je pohoda

Já jsem od pondělka slaměná vdova, Martin jede na dva dny na školení (tý jo, škoda že ne do Prahy, co? :wink: ), a další víkend má celý inveturu ... mě švihne fakt ... :unamused:
Tak si tady plánuju program, abychom se s Danym nenudili ... a mají být zrovna strašný vedra, ty já ve městě nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Vidíš, tak tam bychom mohly vyrazit příští rok! Mňam, brokolicový koláč bych si dala :dizzy_face:

Jsem zvědavá, jak budeme mít na to opékání, během dneška už asi 3x pršelo a na střídačku pálilo slunko :grinning: :confounded:
12. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Moni : brokolicovej koláč je mňamozní. Koupila jsem si už udělané těsto na koláč a pak improvizovala a fakt mňamka.
Já jak vařenou zeleninu nesnáším, tak zrovna brokolici miluju.

Hele, my jedeme pod stan, protože bychom na jiné ubytování neměli :grinning: :grinning: :grinning: a kempy jsou v Itálii fakt super.
ba ne, já mám stanování docela ráda, ale od té doby, co jsem tlustá a nemotorná a co se hodně potím, tak už to pro mě není to co za mlada... :sunglasses:
jako třeba vlézt do stanu nebo vylézt už je pro mě fakt docela kovbojka
:grinning:
Toník bude spát buď v pytli nebo ve spacáku. Podle počasí. Jemu to snad vadit nebude, ty stísněné prostory, ale myslím, že nějaké zážitky z toho bude mít spíš až bude starší.
Ten stan co máme ted jsme ještě nezkoušeli, kupovali jsme kvůli Toníkovi nový větší. Premiéru bude mít na prodlouženém víkendu na táboře, kam jedou přátelé jako vedoucí.
tak uvidíme.

Jako já už jsem teď dost pohodlná, když jsme byli ve stanu na svatební cestě, tak jsem záviděla němcům, jak si vysedávají před karavanem....
:sunglasses:

František je pořád takovej dobrodruh, ale já už jsem fakt hrozně pohodlná. Jezdím pod stan hlavně kvůli němu...
12. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Hermi : a budete opékat buřty ? :grinning:

ne promiň, ale pobavila mě představa, jak se láduješ pečeným buřtem...takové trochu sci-fi... :wink:
12. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Moni : s hypotékou jeste nevím presne...ale asi v zari...fakt nevim.
12. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Moni : já myslím, že by dany moře v pohodě zvládnul. Respektive cestu atak...

Bulharsko je taky fajn, ale Chorvatsko se mi líbi taky víc.

No ale já jsem milovník Itálie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Moni, dovča s Danym bude určitě fajn :wink: Jen to asi bude náročnější, když už je pohyblivější než třeba Filípek, ale ještě kolem něj musíte všechno dělat vy, co?

Petru, jj, buřty :grinning: Na grilování jsme se vykašlali. Já buřt mít nebudu (buřty jsem jedla naposled možná před 17 lety :grinning:), dělám teď raději pomazánku z tofu (doufám, že ji budou jíst i jiní :slight_smile:). Taky si myslím, že jste celkem odvahy jet s Toníkem pod stan. Ale vlastně proč ne? U nás je odpůrcem stanu manžel :grinning:, já jsem jezdila na tábory pod stan od dětství.
12. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Hermi : ja kdyz byla dite, tak jsem burty moc rada nemela, sem z nich kolikrat zvracela, ale ted si ho jednou za cas rada dam :sweat_smile: , ale musí být libovej.
treba prave na tabore....
ale jinak se mi docela dari nejist uzeniny. Jen si sem tam dam detskou sunku nebo obyc sunku na pizze, precijen jsem salamy milovala a jednou za cas proste neco takoveho potrebuju. :sunglasses: :sweat_smile:

Ad stan, treba to vidim moc jednoduse, ale si řikám, že Toník usne kdekoliv a kdykoliv, tak snad to nebude problém. Navíc ve stanu je člověk jen na noc, jinak budeme pořád na nohách (a Tonda v kočárku)

nebo myslíte, že to je nějak riskantní ? nerada bych se nějak unáhlila...
12. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dolouskala a konečně na vás mám chvilku... :slight_smile:

U nás se teď řeší spíš práce než dovolená ( a to ještě Honzíkovi nakázali si vzít dovolenou už od 22.6., takže mu ani ten poslední tejden nezaplatěj ( měl mít prakticky celej červenec zaplacenej dovolenou a to nebude...:frowning2: :confounded: :angry: ) Mám docela vžtek. Ale už se zapojili kamarádi a co kdo věděl o nějaký vhodný práci, tak se ozvali. Do školy nechce, je fakt hodně zklamanej z jednání....

My máme dovču naplánovanou. Nejdřív tejden v chatičce v kempu v Litomyšli s babičkou, pak jedem na festival do Jindřichova Hradce na 3 dny a pak máme zaplacenou letenku do Švédka za kamarádkou, co se mi tam na 2 rokyodstěhovala (manžel je Švéd a dostal tem na 2 roky práci)

JInak jsem našemu miláčkovi dneska koupila botičky :grinning: trochu se jí nelíbilo, že když klečí, nemá nožičky připlácnutý na zemi, ale jinak je snad v poho :grinning: A já si koupila 2 trička. JSem tlustá jako buřt, jak jsem se teď moc neměla šanci hejbat, mám zase 3 kg nahoře :frowning2: A s nežráním to taky moc nejde...např dneska jsem večeřela v devět...to nesmím jít před půlnocí spát... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Moni, Daneček je kousek :slight_smile: Je k sežrání:slight_smile: on i ten dort, je moc prima. Mám ráda tyhle lehký dorty. A buřtíky???Mňam...i když já si radši na klacku opeču sýr :slight_smile: Je to větší zábava...spadne - nespadne.

Míšo, užijte si moře, dovolenou a sebe navzájem :slight_smile:

Zítra mám na odpo tchýni, tak musím jet nakoupit v klidu....ale ať si můj milý nemyslí, že se tomu vyhne. Je na rozlučce se svobodou...já jdu zejtra druhý půlce. Budem za služtičky a každá jsme si něco vymyslela...jedna bude lakovat nehty, ovívat vějířem, dolévat víno...já budu čistit boty a říkat Sáhibe, paní továrníková :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=mHmhMZHhjhQ
Nový video..nový boty :grinning: :grinning: :grinning: ....Anče vypadá trochu jako opilá :grinning:
12. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
Medi : super, sem se fakt pobavila !!! Ančí je boží....
12. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz
Petru, nemyslím si, že by ses s Toníkem do stanu unáhlila, kamarádi byli loni se čtyřměsíčním a zvládali to všichni (včetně malého) dobře (ale jen 1-2 noci). Hlavně aby mu nebyla v noci zima, v ničem jiném problém nevidím (ale nejsem matka, že :grinning:).

Medi, ten Honzův zaměstnavatel je nějaký divné, ne? :confounded: Ančí v botičkách je úžasná :dizzy_face: V té flašce nemá colu, že ne? :grinning:

U nás bylo opékání skvělé, špekáčky prý libové :grinning:, tofu pomazánka měla úspěch :slight_smile: Byli tam taky kamarádi s holčičkou stejně starou jako Anička od Médi, ale ta zdaleka tak akční není. Ale hrozně mě mrzí, že jsem jim nic neřekla na to, že s ní chodí, když ještě ani neleze a sama se nestaví :frowning2: (podobně jako Dany chce už hrozně ťapat). Nechtěla jsem být za prudičku a vševědku a kecat jim do toho, ale teď si to vyčítám :cry: Snad s ní půjdou brzo k doktorce a zeptají se na to. Achjo :frowning2:

A co naše Bratislavčanka Alča, nemáte někdo zprávy?
13. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
AHoj holky :wink:
Medi, teda ANička je naprosto super! Je to drak ale v 9 měsících!!!! :sweat_smile: A je ti teda strašně podobná, škoda, že jsem ji nemohla vidět "naživo" na Křižánkách :slight_smile:

Petru, já myslím, že to je taky ve stanu v pohodě, když je dobrý počásko, tak si myslím se není proč bát. Já jsem to psala proto, že jsem už asi zlenivělá a pohodlná či co, jako já musím mít koupelnu u sebe a tak :sunglasses: A jak píše Herminka, myslím že jediné aby nebyla zima, ale to ty si určo poradíš :wink: Toníček bude mít zážitek hned od malička! :sweat_smile:

Hermi ohledně holčičky ... myslím, že se ty nemusíš určitě trápit kvůli tomu, že jsi jim to neřekla ... víš, myslím, že ne každý rodič to vezme v pohodě a dá ti za pravdu a to nemyslím vůbec ve zlém ... ale je strašně moc rodičů, které takhle děti staví na nožičky, aniž by ještě lezly a tak ...
Já teda asi mezi ně taky patřím ... fakt nevím ... Dany taky neleze, ale na nohách je pořád a to ho teda já postavím :pensive: ptala jsem se na to doktorky, že neleze, ale když slejzá už sám z gauče a chodí kolem stolu, zda ho můžu držet v podpaží a chodit s ním a ona mi říkala, že pokud neměl problémy s kyčlema a nebudu to nějak přehánět, že mu tím neublížím ...

Holky, co jste byli na Křižánkách ... co si o tom myslíte, když jste viděli Danyho? Já nad tím potom přemýšlím, zda mu nějak neubližuju ... ale vy jste ho viděli, tak by mě zajímal váš názor ...

Dany se začal velkou rychlostí koncem týdne plazit, nejdřív se pořád točil na břiše a sem tam se někam posunul, teď couvá jako rak a od včerejška se plazí dopředu :grinning: takže už před ním neschovám nic ...
Taky když ho postavím, tak už několik vteřin stojí, včera stál sám a držel si ovladač od telky a byl strašně šťastný :grinning: no jaký chlap s ovladačem v ruce není šťastný, že? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
13. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Holky šel vám MK dopoledne? Mně vůbec ... házelo mi to chybu, že neexistuju ... :confused:
ale už je to v pohodě ... existuju :grinning:

Jinak až se mi Dany vyspí, tak jedu autem s Danečkem do Pce, Martin tam má firemní akci, hrajou tenis se zákazníky, večer mají kýtu, tak se tam jedeme podívat ... jedu poprvé sama takhle s Danečkem, když vypustím Chrudim, a jsem docela nervní už teď ... já to nechápu, že se bojím jezdit ... :confounded:
13. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Moni, tak jo, nebudu mít špatné svědomí :wink: Ale nějak nenápadně jsem to zmínit mohla... Myslela jsem, že si Dany stoupá, není to tak? A celkově je asi "pohyblivější" než Barunka. Vlezla jsem tu okolo desáté a na úvodní stránce byla jen grafika, ale žádný text ani fotky. Asi něco spravují (někde jsem četla, že by měla být úplně nová verze se spoustou nových funkcí, jsem zvědavá, kdy jsi spustí).
13. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Moni, a před Danym ses nebála jezdit sama? Pokud to předtím bylo bez problémů, nedivila bych se, máš teď za něj obrovskou zodpovědnost. To se poddá, uvidíš :wink:
13. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Moni : na me Dany pusobil hodne stabilne a ze by uz opravdu rad chodil....nepusobilo to na me nejak divne. A navic, ty s nim nechodis nejak casto nebo tak. Opravdu si myslim, ze dany je jiny pripad nez ta holcicka, co pise Herminka..

Se stanem si taky myslim, ze jde opravdu jen o to, aby tam Tondovi nebyla zima, tak snad to bude ok, kdyz vezmeme teply fusak.
Moni, ja jsem taky pohodlna, ale v Italii jsou fakt skvely kempy a kdyz budeme mit stan blizko sprch, tak to nebude tak hrozny...ale vim, co myslis....taky uz mam radsi, kdyz jsem nekde kde je postel a vlastni koupelna :slight_smile:

Kdyz jsme na svatebni ceste po nekolika nocich ve stanu byli v Hostelu, tak jsme si pripadali jako v raji.... :slight_smile: a to jsme dokonce jednou byli v Hostelu, kde byli zensky a chlapi zvlast :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nejaky katolicky Hostel v Perugii) :sunglasses: a ja byla na pokoji s nejakou italkou, cernoskou a francouzskou :grinning: , sem si pripadala jak na nejakym mezinarodnim tabore... :sunglasses:
13. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Moni, ona ta Barunka je fakt ještě oproti Danymu "miminko" (byť jsem Danyho neviděla naživo). Navíc s ní jen za ty cca 2 hodiny, co u nás byli, chodili docela dost :frowning2: Ale říkej někomu něco, když sama děti nemáš :unamused:

Petru, až večer jsem si všimla v kalendáři, že měl Toníček svátek, tak všechno nej! :dizzy_face: Ten hostel mě pobavil, to jste spolu na pokoji nemohli být, když jste manželé? :astonished:
14. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Hermi : nemohli. Řikali jsme jim, že jsme manželé ale spíš šlo taky o to, že tam neměli dost pokojů na to, aby tam byl nějaký pár jen ve dvou.

K té Barunce, ono to není jen o tom, že ty děti nemáš, ale i když je máš, tak si často člověk neriskne něco někomu říkat.
Některé matky jsou hned jako vosy.... :sweat_smile: , když se jim naznačí, že něco dělají špatně.

V něčem si někdo dá poradit, ale v něčem je to prostě o ústa :grinning:

Mě třeba nevadí, když mi někdo poradí ve věcech o kterých toho moc nevím (třeba ta zdravá výživa nebo tak), ale kdyby mi třeba někdo začal řikat, že znakování Tondu brzdí a že proč ho raději neučím mluvit :sweat_smile: :astonished: (to ze srandy pronesl švagr) , tak to mi taky vadí....
Ale to je prostě lidská neinformovanost, že kritizují něco, o čem vůbec nic nevědí.
Ale že by se s dítětem neměli dělat věci dokud je samo neumí, to už je dneska dost známá věc. Každá doktorka to melduje, všude to píšou.

Tohle je vždycky problém.
Znám málo matek, co si troufnou někoho upozornit na nějakou evidentní chybu. A naopak znám hodně holek, co je i někdo cizí na něco upozornil...jako že : proč nemá vaše dítě čepičku, je vítr ? není mu zima ? v tom šátku mu ničíte záda apod....
14. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
s Františkem jsme jednou jeli s kočárkem po eskalátorech....(když jsem sama a mám jet dolů po schodech, tak jezdím výtahem nebo dojdu pěšky do jiné stanice, kde mají výtah)
Ale byla jsem s Františkem a měli jsme golfky, takže jsme prostě jeli po schodech.
S golfkama se mi blbě najíždí zezadu, tak jsem najela zepředu a držela je v předklonu. František to jistil pod kočárkem.
No a nějaká paní : to stojíte špatně, s kočárkem se najíždí tak aby jste byla pod ním. Takhle ten kočár pustíte a zabijete malého i lidi pod váma.... :sweat_smile: :grinning:

Tak jsem jí řekla, že s velkým kočárkem jezdím po zadu, ale že s golfkama je to těžší, jak nemají spojená řidítka atak a že jsme na to dva a jistíme to a tak...
a ona že pracovala v metru a že ví jak to má být.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pořád mlela svojí, že Tondu zabijem...

tak jsme jí pak ignorovali, ať si mele....
14. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Petru, u takových řečí je nejlepší ignorance. Co jiného taky dělat, že? Cizímu bych si nikdy nedovolila něco říkat (přes net jo, viz diskuse o Activii :grinning:, ale osobně ne), toto byla kámoška a asi by to vzala v pohodě (ale nechtěla jsem být za tu špatnou).
14. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Petru, mrkla jsem na dorty a líbí se mi prase Pepina i Nemo :wink: , jsi fakt borka! Je bruslení s kočárem lepší ("stabilnější") než bez něj? Město, kde budeme bydlet je celkem na rovině a skoro za barákem máme téměř nepoužívanou asfaltku a staví se tam i krásná cyklostezka (dnes jsme po ní jeli, ale přes ty hromady štěrku to byl celkem masakr :grinning:), tak si říkám, že bych si pak brusle pořídila a bruslila s dítkem v kočáře. Ale říkávám, že bych potřebovala brusle se zábradlím :grinning:, ale kočár jakoby zajistí stabilitu, ne?
14. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Hermi : s kočárkem se na jednu stranu bruslí hůř, ale na druhou stranu je to opravdu stabilnější, bezpečnější...(teda pro tebe, pro dítko je bezpečnější, když maminka brusle nemá :grinning: )

Tak to je fajn, že bys měla kde bruslit a že tam dělají i cyklostezku.

já jdu bruslit možná zítra se Stáňou. Ve vedrech je to příjemnější než chodit pěšky.
Uvidíme.

Díky za pochvalu dortů :wink:

Ad kritika matek....dnes jsem byla na písku se dvěma březňačkama a jedna těhotná maminka tam kouřila :unamused: :frowning2: :angry:
Myslíš, že bych jí něco řekla ? Ona vždy šla trochu stranou, tak jí to asi trochu blbý bylo....ale je smutný, že je tak závislá, že nedokáže přestat ani v těhotenství :frowning2: , chudák dítě.
14. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
U nás bych si na brusle netroufla, bydlíme totiž na docela prudkém kopci (ale jen půl km), to bych nedala dolů ani nahoru :grinning: Ale pak budeme bydlet na rovině :slight_smile: U nás se teď konečně rozhoupali k cyklostezkám, už bylo načase, někde se muselo chtě nechtě jezdit po hlavní cestě (po té, po které jste asi přijížděli, ona pak vede ještě dál na Slovensko a podél řeky se tam vystaví cyklostezka, už se těším). Kouřící těhotné fakt nemůžu vidět :angry: Kozinka teď byla v tom hubnoucím pořadu na Primě, že? Kdysi předtím jsem se dívala do nějakého jejího alba a říkala si, že pěkně zhubla, a on jí pomohl ten pořad. Je dobrá! Ale já bych asi neměla na to jít prezentovat své špeky (kterých tedy moc nemám, ale kdybych měla) do TV půlce národa. Ale ten pořad je dělaný celkem pěkně, občas se na něj podívám, není to taková drsňárna jako ten předchozí. Ale docela někdy zírám, jaké mají lidi mezery ve stravě :astonished: Ale to jsme furt u téhož jako v tématu Activia.
14. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Hermi : jo jo Kozinka byla na Prime..breznovky zvedli Prime sledovanost :grinning:
Já bych nešla do TV s ničím, na tož s tím jak vypadám.
Ale Kozinka je krásná holka v obličeji a umí ty kila prodat, před lety i vyhrála miss XXL. Na to bych já fakt neměla, aby mě viděli spolužáci atd....prostě bych se hrozně styděla, zvlášť za to, že jsem to nechala dojít tak daleko :sweat_smile:

jako za to, jak vypadám teď může i tehotenství, ale nemuzu se na to moc vymlouvat, protoze jsem mela nad vahu i pred tehotenstvim, takze si za to muzu sama...
no nic...vecne tema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes byli na CT2 v poradu Zasveceni frantiskani. Kluci co je vsechny znam, bohuzel jsem to nestihla, tak budu nahravat v utery v noci opakovani. Byl tam i nas oddavajici...
14. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.