• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky...:slight_smile:
Dneska úspěšná kontrola na neurologii, nemusíme už rehabilitovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jupí. Zejtra volám Zoje a ruším schůzku. Jen nám sepsula botičky a to jsou ze zdravotnický prodejny...ach jo...těch peněz...no, snad je trochu unosíme, tak je bude mít do kočárku. Nejdřív říkala, že maj tak cca 4,5 měsíce děti lézt, než začnou chodit a pak když na tu naši breberku koukala, říkala, že stačí jí dát nějakou židli, o kterou se bude opírat a kterou před sebou potlačí a že začně za chvíli. A že prej se mám podívat v Poličce na boty :grinning: :grinning: :grinning:(my jedem do Litomyšle, takže je to za rohem.. :wink: :wink: :wink: )

Jinak zatím nemáme furt práci pro Honzíka, sice se snažíme a házíme sítě všude kolem, ale nic moc... :unamused: Dostal teda kontakt na jednoho známýho od ségřina muže, kterej je ředitel v jazykovce, ale bohužel by tam byl jen na dohodu a učil by skupinu Rusů česky...no, mě se to moc nezdá, nemám ráda nejsitotu...no, prostě z toho nemám nic moc pocit. Ale je to za 300,- na hodinu.

Hermi, to je ovocná šťáva bez cukru od Hippu..neboj, cola by mě fakt nenapadla... :wink: Sice dávám skleničky a snažím se to střídat s mým jídlem...ale je to dřina. jsem dneska zase zjistila, že nemá ráda mrkev, kukuřici a hrášek...a krůtu...no, zase jí rajčata, květák, brokolici a špenát :wink: :wink: :wink:
A neměj výčitky, žes nic neřekla, někdy se to prostě nehodí...já se z podobnýho důvodu, ale obráceně pohádala se ségrou. Udílela pořád rady a mě došla trpělivost...tak jsem jí vysvětlila, co mi vadí a ona se urazila..No, tak to nebudu řešit, nějak se to vyvrbí... :frowning2:
15. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky
medi, tak super, gratuluju ke kontrole na neurologii. :wink: A proč nemůže mít ANdulka už botičky, když se staví na nožičky? A co děti, které přeskočí lezení a rovnou začnou chodit??? Ptám se hlavně kvůli Danymu ... protože ten se jenom plazí, neleze ... a ještě proč na botky až v Poličce? To jsou otázky viď, ale mě to zajímá :sunglasses:

Do zítřka jsem sama bez martina, je na školení, a dneska jsem toho našeho ďábla uspávala 45minut ... mrkněte se na video: http://www.youtube.com/watch?v=EO-o22We0RY

Jinak cesta v sobotu dobrý, ani jsem se tak nebála ... Dany byl zlatíčko, ani nedutal :slight_smile:
Hermi, já jsem nikdy moc neřídila, na to že jsem si dělala řidičák někdy ve 20, tak jsem toho moc nenajezdila a teď když vidím, co se na silnicích děje, tak se bojím řídit ... ale na druhou stranu si říkám, že musím, protože jak to budu odkládat, tak za volant už nesednu nikdy ... vás pražandy ale obdivuju, já bych se tam v tom provozu asi zbláznila ...
15. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
holky já se teď dívám na to video, ono je takové zdlouhavé, věřím, že pro vás ani ne tak zajímavé ... ale já se tady musím smát, jak on dělá to ne-ne-ne, co je až na konci videa ... :grinning: jestli mu to zůstane, tak mi na vše bude dělat ne-ne-ne :sunglasses: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Moni, to video je super.

Botky v Poličce...vyprávěla mi, že vždycky, když někam jede, proleze obchody s dětskejma botičkama a zkouší je a že tam měli dost těch, který vyhovovaly. Jinak prej nechat zatím bez botiček...prej musí nejdřív dorolovat prstíky ( oni mají prstíky skrčený a postupně jak přenášej váhu se jim narovnávají) a pokud by se daly botičky příliš brzo a špatný (málo měkký podrážky), tak budou vytáčet nožičky do strany a nechodit rovně.

No, já myslím, že si s nima budu chvilku hrát a ohejbat je a ony změknou...

Tak jsem pokecala s kamarádkou do Švédska, jdu zkouknout jeden díl TBBT a pak do hajan. Ten můj drahouš se ještě furt nevrátil z hospody. JJ, svijany jsou nebezpečný.. :wink:
15. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
holky, zcela netradičně jsem přihodila fotky i do alba sem :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak po sto letech se zase hlasim a mam pro vas prekvapko....jsem v 7.tydnu :slight_smile: .... nechci to jeste zakriknout, ale snad to bude dobry. I kdyz jsme si uzili litani po doktorech..... zacalo to totiz tim, ze jsem si udelala test a byl negativni, tak jsem nic neresila, ale po tydnu jsem dostavala priserny krece do podbrisku ( hodne silny bolesti pred ms) ale ty neustavaly, tak jsem jela na pohotovost asi po trech dnech, a prijela jsem tam s tim, ze mam asi zanet mocaku....tak prisel urolog a rekl, ze mam slabej zanet mocaku a dal me antibiotika... ale nejak me to nedalo a radsi druhy den sla na gyn. Doktorka me prohlidla a zeptala se zda jsem si delala test a ja ze jo ze je negativni... a ona me dala injekci na vyvolani ms. a ze kdyby neco at prijdu za tyden... potydnu hroznych bolesti jsem opet dorazila na gyn. tentokrat tam byla jina doktorka..prohlidla me a cela nadsena prohlasila, ze jsem tehotna.... a ja neverila svym vlastnim usim.... na to jsem ji rekla, ze jsem ale brala antibiotika.... tak me poslala na genetiku... minuly patek jsem tam byla..... genetik se zeptal na vsechny mozny a nemozny nemoce v rodine a rekl, ze by to snad melo byt dobry, ale ze mam jeste ve ctvrtek zavolat na nejaky vyjadreni ohledne tech leku... tak to je moje story... tak se ted modlim, aby vse bylo ok.....tak to je moje story :confused:
Jdu na obed pak se tu zase ukazu....
16. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
ANNINKO !!!!!! No to je bomba!!!!!! :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
Strašně moc gratuluju, a držím pěsti, ať je vše v pořádku !!!! Teda to je krásná zpráva !!!! :wink:
A jak se cítíš, je ti dobře? Hlavně že se to takhle zjistilo vše brzy, určtěi to bude v pořádku !!!!
16. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Moni: diky moc. Bohuzel je me dost zle. Ale posledni dva dny je to lepsi, tak doufam, ze uz to bude jen a jen lepsi.....ale porad tomu nejak nemuzu uverit:slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Anninko, to je úžasná zpráva!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hrozně moc držím palce! Asi Tě teď budou dost hlídat, co? To bys za náma mohla chodit častěji, když je pro Tebe koník už aktuální, ne? :wink:

Medi, doufám, žes colu pochopila jako vtip :wink: Andulka je nádherná, dávej fotky častěji i sem, na FCB se registrovat nechci.

Moni, na video mrknu doma :slight_smile: S tím řízením máš pravdu, dneska bohužel člověk může jet vzorně, ale třeba to odnese za nějakého darebáka pod vlivem alkoholu apod. :frowning2: Synovec měl taky období, kdy na všechno říkal NE :grinning: (odhaduji, že zhruba ve věku Danyho).
16. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Moni, Dany je sladkýýý, to je nádherné video :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
hermi...ne, nepochopila...proto jsem to taky vysvětlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne, měla jsem bejt drsnější a říct ti,že byla s rumem :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!! Moc moc moc moc gratuluju. Opatruj se...teď tě budem sledovat ostřížím okem... :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Medi, jasně s rumem, proto Ti Andulka tak dobře spí :grinning:
16. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
hermi...no, moc ne...bohužel. Asi to zkusím s makovým odvarem :grinning: :grinning: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
jééééééééé Anni, to je skvělý !
Moc držim palce, ať je vše OK a ať ti je už brzo dobře.... :wink:

jak píše Hermi, doufám, že tě tu teď uvidíme časteji :wink:
16. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Moni : Dany je jako vždy k sežrání !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Medi : Andulka je super....musím se fakt smát, jak na mě vždy koukne malá Medvjeda :grinning:
16. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahoj holky,

moc se omlouvám, že nereaguju, neb nestíhám....příští pátek si jedu do BA pro klíče od bytu, tak je to hektlické....
ale je tu jedna "věc", na kterou nemůžu nereagovat....

ANNINKO, tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc držím palečky, aby vše bylo OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak nestíhám reagovat, i když bych moc chtěla. Snad časem, ale to už budu mimo téma. :dizzy_face:

Anninko, to je skvělá zpráva. :slight_smile: Moc gratulujeme a držíme všechny palečky, co máme, ať je všechno v pořádku. :slight_smile: Taky doufám, že se sem za námi přijdeš podívat častěji a budeš mít jen samé dobré zprávy. :slight_smile:

My jsme včera s mamkou a tátou pekli linecký ségře na svatbu (příští pátek), dneska jsem ho slepovala. No včera jsem šla spát ve 3, dneska po 1h, tak mám celkem dost. Přes den jsem si s Mišákem nemohla jít lehnout, protože se vyspal po cestě od zubařky a zítra (dneska) máme plavčo, to taky nebude spát doma. A ve čt a pá jedeme na návštěvu, to se taky nevyspím. Tak snad o víkendu. Ale ještě musím ségře vytvořit výzdobu na auta, takže noci budou veselý. :slight_smile:

Hezký den. :slight_smile:
17. čer 2009 v 00:58  • Odpověz
autor
Stáni, já taky ponocuju kvůli svatbě tvojí ségry :grinning: :grinning:

Před chvílí jsem dodělala nevěstu a prostě nejsem spokojená. :sweat_smile: Z dálky to je fajn, na fotce asi taky, ale z blízka je to takový hatla patla...Trvalo mi dlouho než sem přišla na to, jak jí udělat tu sukni , přitom na obrázku to vypadá tak jednoduše..a pořád mi ta nevěsta příde taková divná - špatné držení těla, divný zadek atd
:sweat_smile:

Jako když mi někdo píše, že jsem šikovná, tak leda tak na dorty jako celek, ale na figurky teda šikovná nejsem, když jednu dělám 3 hodiny a i tak je divná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sem zjistila, že neumím figurky "oblíkat".
Asi pro příště zůstanu u pohádkových postaviček , zvířátek a broučků....lidi jsou fakt vopruz....

Stáni, bylo by fajn, kdyby ségra měla něco v záloze, protože si myslím, že se jí figurky nebudou líbit :sweat_smile:
Taky nevím, jestli jdou převézt neporušené, když budou sedící.
Budu je muse předat tak, aby na něčem seděli.

Sem si zase vzala velké sousto, no....není nad dorty s vykrajováním.
Stáni, to není nic proti tvé objednávce, kývla sem ráda, ale myslím, že jsem neodhadla své možnosti....
17. čer 2009 ve 02:46  • Odpověz
autor
Stáni : ženich už by mi neměl trvat tak dlouho, ale stejně....
kdybys měla možnost někde koupit hezčí figurky (klíďo pošlu nevěstu MMS kou), nebudu se zlobit....

nebudu tu nevěstu brát jako marnou práci, ale jako procvičení se a zjištění svých možností... :wink:
17. čer 2009 ve 02:49  • Odpověz
Ahoj holky...
jsem groggy...jsem se včera zapomněla na pivě :grinning: :grinning: Tak je mi dneska trošku ouvej. Oni tam hráli...

Musím vám nahrát Andulku, jak tančím. my včera učůrávali...stojí na těch vratkejch nožičkách a dělá super pohyby i nohama...No komik. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsme koupili sedačku do auta, nějak nám přes tejden vyrostla a začala kopat nožičkama do sedačky a to už se bojím, že je to nebezpečný. Tak jsme to vyhlídli na netu a šli koupit. Byla pěkně mastná, ale mluvila jsem s tátou (kterej měl v plánu nám ji vybrat a kupodivu jsem vybrala správně!!! a ve správným krámě!!! takže byl spokojenej, se asi něco stalo, není nikdy...) a přispějou půlkou. Tak super. A třeba něco přijde i z druhý strany :sunglasses:

JDu to zase uložit, je to vzhůru od čtvrt na sedm... :frowning2:
18. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky, tady je nějak mrtvo, co?
Medi, tak to se na video těším, jsem na Aničku zvědavá, jak trsá :grinning: Je to teda fakt drak :wink:
Jakou jste vybrali autosedačku?
Někde jsem četla, že ve vajíčku by dítě mělo být tak cca do 12měsíců, že je možné ještě vajíčko používat se pozná dle toho, že nad hlavičkou by měly být 2cm ještě volno po okraj sedačky .... prý je bezpečnější dítě mít do 12měsíců ve vajíčku, ale nevím, co je na tom pravdy. Dany taky kope nožičkama do sedačky, ale pořád má místo nad hlavičkou ... zkusím to někde najít na netu, kde jsem to četla ...
Ale taky se chystáme pomalinku koupit novou autosedačku ...

Petru, já chci vidět figurky!!!! :sweat_smile: Takže ty jsi se dala už na svatební dortík, jo? Doufám, že se pochlubíš, nevěřím, že se ti figurky nepovedly :wink: Určitě jsou krásný :sweat_smile:

Stáni, koukám, že máš tedy program v týdny taky pěkně namačkaný :slight_smile: Tak ať se svatba ségře vydaří! A co dorty tady v té škole, volala si sem ségra nebo jste sehnali někde jindy?

Dany mi teď spí, byli jsme venku a je tam na padnutí, odpoledne jedeme ke známým do bazénu, tak jsem zvědavá na Danyho, minule když jsme tam byli, tak pořád chtěl být u bazénu a cákat ... tak se dnes možná bude poprvé koupat v bazénku, když počásko vydrží :slight_smile:

Holky, včera jsem zase byla na MMB a našla jsem tam vyvýšenou postel do dětského pokoje ... Martin s tím teda moc nesouhlasí, že bych jako teď kupovala Danymu postel ... ale jedná se o postel, ze které jde udělat jakoby domeček, má i skluzavku a tak jsem si říkala, že když má Daneček už dětský pokojíček, že by se mu třeba v tom domečku líbilo ... i když možná je malý ... no nevím ... měl by dole matraci, koše s hračkami ... co myslíte? Je to tahle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24192142
No ale asi hodně předbíhám a možná lepší počkat až tak za rok ... jenom mi včera padla zrovna do oka, že něco takového bych chtěla ... a myslím, že je i slušná cena ... a do albíčka vám hodím ještě tu samou postel oblíknutou do domečku, tak mrkněte ... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky, tak se zase hlásím, jsme toho ted měli nějak moc, nemoci a tak....

Medi a jakou máte autosedačku? Já tam mám Jendu už asi 2 měsíce, ve vajíčku být vůbec nechtěl. Andulka takhle brzo vstává jo? no to ještě nemá na Jendu, ten vstává po 5, někdy i před 5, v sobotu třeba ve 4:30, prevít! :wink:

Moni využijte dneska bazén, počasí se má nějak zkazit. Ta postel je krásná. Myslím, že by jí Dany opravdu využil až později, myslím tu klouzačku, spaní v posteli a tak, ale určitě by se mu třeba líbilo hraní v domečku. Na obrázku to vypadá moc hezky, ten hrad se mi moc líbí a cena je super!!!!

Holky, dneska dorazily hračky pro Jendu k narozeninám (hrací želvička a bubínky) a tak jsem to před ním rozbalovala a on si s tím chvíli hrál a úplně pískal radostí, tak jsem ho chvilku nechala a pak že mu to vezmu a uklidím to, no to byl jekot!!!! takže myslím, že nadšení u rozbalování dárků snad bude. no a mě pak hrábne z toho, jak to tady bude pořád hrát, už ted mi tady pořád hejká ten pes od Fisher Price, to je taky věc!

Zítra ráno jedeme na celý víkend na Moravu, tak doufám, že nebude pršet.
18. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Moni : zatím jen figurky (podle obrázku), dortík budou mít z cukrárny.
N ale svatební budu taky dělat, v srpnu. Kamarádce.
Nebude to ale klasika svatební, spíš to co dělám běžně, akorát dvoupatrový....
No ale necítím se na to.... :sweat_smile:

fotky dodám. Ty figurky jsou takové netypické, jak řikám, podle obrázku.
18. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Moni : me se ta postel líbí moc, ale asi je fakt pro Danyho jeste brzo...
Toník třeba miluje lézt naklouzačky, což je dost o strach, že z ní sletí.....takže bych klouzačku asi zvážila. Protože kdyby jí měl Toník v pokojíčku a já ho tam třeba někdy nechala samotnýho, tak bych se fakt bála, že si něco udělá.
Nebála bych se třeba u dvou nebo tříletýho dítězte, ale Tonda je teď fakt sám sobě ještě nebezpečnej....

No každopádně byhc mu nějakou takovou postýlku taky ráda koupila (myslím, s domečkem atak...., i ta klouzačka mi příde super.

Leni : uzijte si vikend na Morave !!!

já mám ted vegás. Poustim si na netu Gilmourova devcata a Sex ve meste a popijim jahodovy koktejl...

Tchyne uz nepracuje, tak si vzala na odpoledne Tondu :slight_smile:
Doufam, ze bude hodnej....ale u cizich byva vetsinou hodnej, zlobi jen me :grinning:
posledni tyden se zacina trochu vztekat, kdyz mu neco nedovolim nebo tak...celej rok a ctvrt se moc nevztekal, tak na to nejsem zvykla a dost mi to vadi, ale mela bych si uvedomit, ze snad neexistuje dite, ktere by se nekdy nevztekalo... :sweat_smile:

Jako zatim porad nemiva hysteraky (myslim takove ty dlouhe, vetsinou jde uklidnit brzo a snadno), ale uz docela vztekle placa rucickama, bud do zeme, nebo do sebe a nekdy i do me....kdyz mu neco nejde nebo jak jsem psala, kdyz mu neco nedovolim atak....

No fakt doufam, ze to je jen bezna faze detskyho rozvoje...protoze me opravdu desi vztekajici se deti....
nevadi mi kdyz se Tonda snazi si neco vybrecet , ale to placani rucickou me rozciluje

asi jsem moc narocna... :grinning:

a navic, ja byla pekne vztekly dite a Franc pry taky, tak co bych chtela :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
holky, tady jsou ty figurky....http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/#IMG_8516.jpg

no na fotce a ze předu vypadají líp než ve skutečnosti, ale jinak s nimi nejsem moc spokojená :unamused:
taky doufám, že budou držet na dortu....
a už vůbec nevím, jestli se na ten dort budou hodit....stylem, velikostí atd.....

Stáni, jaký bude mít ségra dort ?
No, když tak ty figurky nepoužijete no... :sweat_smile:
18. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Medi, Andulka má být po kom veselá kopa :slight_smile: O sedačkách jsem četla totéž co Monča.

Moni, postel je pěkná, záleží, jestli tam pro ni máte místo.

Petru, figurky jsou nádherné! Klidně bych je brala :slight_smile: Není teď Toník v období vzdoru?
18. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky..

Moni, Leni, Hermi, sedačka jí byla už malá, nejen, že kopala do sedačky, ale měla hlavičku moc vysoko. My máme Römer Duo Isofix (má dobrý crash testy, taky stála 7,5 tisíc) a tak je do 9 - 18 kg a já si myslím, že Andulka bude mít tak 8,5 kg, takže se snad nic neděje. Je tam fakt napevno.

Petru, ty figurky jsou boží...co máš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jdem taky v sobotu na svatbu, jedem do Plzně. Žení se Robert (to je HOnzův spolužák ze střední a kromě jiného mají společnou sestru Martinu s HOnzou...ta, co žije ve Švédku...taková dlouhá historie.Honzův táta a Bobbyho maminka byli manželé.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ) Honza teď dodělává s ostatníma poslední věci na překvápku na svatbu. Budou drsný :wink: :grinning: :grinning:

Leni, to je super, že se ti ty hračky tak povedly. To bude super oslava :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Hermi : no já právě nevím, kdy přichází období vzdoru.
Myslela jsem, že až později....
Takové to, že na vše řekně NE, i když to tak nemyslí je myslím až ve 3 letech, ale nevím...

Já si myslím (doufám), že jen přichází do období, kdy si začíná uvědomovat, že je individualita a že si může prosadit svou a nemusí dělat vše, co chtějí rodiče....nebo tak nějak...že už se prostě prosazuje.
fakt netuším. jako zatím je to fakt pohoda, proti tomu co občas někde vidím, ale i tak je to takový nezvyk...

když mě třeba vzteky plácne (nastesti to nedela casto), tak mám chut mu to vrátit :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Petru, já mám právě dojem, že první období vzdoru je už kolem toho roku. Ale možná kecám, fakt o tom nic moc nevím. A znovu opakuji, že figurky jsou úžasné, nechmuř kvůli nim!
18. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.