• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
http://www.youtube.com/watch?v=SabqVg6nQkk
tančící Anče. Měla můj mobil...a zahodila ho...Prostředek videa nuda...můžete poslouchat Wise Gyus :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Tady je pusto...

Jsem byla na setkání s matkama, co chtěj púomoct v tom nově vznikajícím mateřským centru...a koho jsem nepotkala, kdo tam chce učit AJ..pamatujete na "šikovnou" Andreu, co se mnou byla v káboši než ji vyrazili? NO tak ta :slight_smile:

KOupila jsem Pepině k narozkám koberec se Člobrdem :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
19. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
hermi : zkusim to nekde vycist....docela by me to uklidnilo, ze to byva kolem roku....kdyz budu vedet, ze je to normalni vyvoj, nebudu mit tolik chute mu jednu placnout :grinning: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Medi : tančící Andulka je super ! :grinning:
19. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojky
Petru, tedy ty postavičky jsou úžasnýýýý! Já na ně zase valila oči ... ty jsi fakt šikovná :sweat_smile: Jako já je mít na dortu, tak jsem nadmíru spokojená a ani bych je neochutnala, ale schovala na památku :wink:

A jinak ohledně vztekání a tak ... kamarádka má hošíčka narozeného koncem února a taky se jí teď začal vztekat, mlátit ručičkama a tak, když se mu něco nelíbí, tak fakt je to asi ten první vzdor kolem toho roku ... :dizzy_face:

Medi, Andulka je úžasná tanečnice! :wink:
19. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jinak my jsme včera byli u známých v bazénu, pro mě byla voda na první stoupnutí docela chladná, ale jak se tam vlezlo, tak super. Ale Dany byl úplně nadšený, pořád plácal do vody ručičkou a pořád se smál, vůbec se mu nechtělo ven ... fakt malý žabák :grinning: je víc otuželý než my :sunglasses:

Dneska mi skoro celý den nespal, vytáhl 2x spánek po 30 minutách, tak snad bude dobrá noc a bude dospávat :sunglasses:
19. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jo a tu postel jsem nakonec nekoupila ... je fakt, že Dany je ještě malý a do té doby než to začne chápat se mi bude líbit třeba něco úplně jiného ... :slight_smile: No Martin si oddychl, že jsem si to rozmyslela :sunglasses: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
moni :grinning: šikovná.

petru, napiš, cos vyčetla, by mě zajímalo. A jak jsou růstové spurty? Mě připadá, že Andulka vyrostla přes noc..
19. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak nestíhám :frowning2: Za týden si jedu přebírat ten byt, tak jsem celkem v jednom kole... dneska jsem si byla ve Stodůlkách pro všechny svoje věci (zbytky oblečení, nádobí, skleničky a tak), no nabalila jsem 4 krabice :stuck_out_tongue_closed_eyes: H.nebyl doma, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaký komentář...ale věděl o tom dopředu.

Psala vám taky Míša? Prý se mají moooc fajn a Filípkovi se tam moc líbí :dizzy_face: Tak snad si trochu odpočali.

Medi, tančící Andulka je naprosto boží !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak hezky kroutí prdýlkou do rytmu :grinning:

Petru, ty figurky jsou úžasný, jako vůbec nechápu, jak to dokážeš z té hmoty vymodelovat :sweat_smile:

Leni, a copak vám bylo ???? Každopádně si užijte víkend na moravě.

Jů, Moni - koupáníčko tiše závidím. A je super, že se danymu v té vodě tak líbí.

Hermi, tak jsem zvědavá, kdy i ty se přidáš na "druhou stranu barikády" jako Anička :grinning: Pak už budu opravdu jediná bezdětná, ale co, jsem teď přeci jen v trochu jiné situaci :sunglasses:

Tak se mějte všechny moc hezky!!!!
19. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jajinko, tak ať zvládneš v pohodě stěhování! :wink:
Míča nám nepsala, tak hlavně že se jim tam všem líbí a jsou spokojný :wink:
19. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
pardon ... Míča = Míša :wink:
19. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Petru, mrkla jsem i na ostatní tvoje výtvory dortů ... nádhera!!!! :wink: Ty ses teda rozjela!
Já jsem teď zrovna taky objednávala dortík pro Danyho, tak jsem na něj zvědavá ... škoda že jsi tak daleko, hned bych si tě taky zamluvila! :wink:
19. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Medi, to je neuvěřitelný .. holky vy jste si tak podobný, fakt malá Medi :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2898056&vReferer=%2Fphotos%2Fmysojc

Andulka je krásná! :wink:
19. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Kdo se chce mrknout na Danyho ... naučil se konečně plazit vpřed! :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=LV5SL_mnWys
19. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
A ještě video z dnešního dne, když se viděl v zrcadle: http://www.youtube.com/watch?v=VyeABAUDqHw
19. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
a jdu na kutě, tak dobrou! :wink:
Hezký víkend všem!
19. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Moni : ty videa jsou uzasny !!!! Dany je fakt sikulka. Gratuluju k plazeni. :wink:

hezky vikend !
20. čer 2009 v 00:38  • Odpověz
ahoj holky! příjeli jsme v noci, píšu až teď, bo jsem vám tak dlouho v pauzách u vybalování plodila příspěvek, až jsem ho smazala :grinning:

tak zatím jen ve zratce, pak napíšu víc - bylo to úžasný!!!!!!!!!!! fakt skvělý a Fíla byl naprosto boží... prostě je společenskej, byl šťastnej za lidi kolem a nové prostředí, zamiloval si moře, prostě byl furt v pohodě až všichni nechápali... i cestu zládal úžasně, buď jsme si hráli nebo si hrál sám a nebo spal - to většinou... no a my se tak namslali, že dneska nás trochu prudí to, že on se nudí doma :grinning: je jak vyměněnej, nebaví ho to tu, on je prostě takovej společenskej a doma ho to nebaví...

no a taky jsem strávila svůj první den bez něj - jela jsem s našima na výlet a hlídal Tom :wink:

já bych se tam taaak vrátila!!!!!!
21. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
jo a ještě: Fílovi se tam tak líbilo, že se sám začal přetáčet na břicho! a vykládat, dneska furt říkal MIMI a nebo MIMA a naučil se nevím kde hulákat a to stylem, že to zní jako když někdo hodně nahlas zvrací a pak u toho začne kašlat a tlemí se tomu :grinning:
21. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Anni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bomba! moc gratuluju!!! a těším se na samé pozitivní zprávičky!

a zkoukla jsem videa Danyho i Aničky a jsou to komedianti oba dva :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Míšo : vítej doma. To je fajn, že jste si to tak užili. :slight_smile: Nedivím se, že by ses tam vrátila, muselo to být opravdu super.
A co počasí ? Vůbec nevím, jak je v Chorvatsku v červnu.
Ségry tam jedou příští týden.

Toník je taky radši mezi lidma než se mnou sám doma, tak se těším, až taky někam vyrazíme na dýl než na jeden den.

V nejbližší době nás čekají 3 dny v Krkonoších a kamarádama co mají o 2 měsíce mladší holčičku a a za 2 měsíce čekají druhé.
21. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Jinak, dnes jsme byli ve Kbelích, protože máme možnost koupit zahrádku asi 1 min. autem od našeho budoucího bydlení, tak to zvažujeme a při té příležitosti jsem se byli podívat, jak postupuje stavba a náš byt už má základy. je to super, to takhle vidět.....jak se to už rýsuje....neuvěřitelný, že nám teď někdo staví byt. :slight_smile:
Sem si vždycky myslela, že půjdeme do starého a né že budeme vybírat vnitřek v novém atak...už se na to těším, ale na druhou stranu se na to moc necítím, jsem děsně nerozhodná a navíc nebude moc peněz.

No a vedle našeho domu jsou dva stromy plný třešní, tak jsem si úplně představovala Tondu , jak tam bude s klukama chodit na třešně, až bude chodit do školy atak....
:slight_smile:
No, neměla bych se tak zasnívat....se bojím, že pak něco nevyjde...
Ale dnes jsem prostě byla nadšešá, jaký jsme si vybrali úžasný bydlení ....Byl tam neuvěřitelný klid, všude příroda......

no už se tam moc těšim. :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
leni : super nový fotky. Jéňovi to moc sluší v tý kostkovaný košili. Fakt úžasný !!!
21. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Petru, od koho je ta zahrádka? My sháníme jako divý a nic...

Jinak nový video :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=cgeCv0JulmY

Svatba super, dnešek krizovka, furt řvala.
Míšo, to je paráda :slight_smile: tak to je šikovnej a bude dobře, to jsem moc ráda. Hlavně, že jste si odpočinuli :wink:
21. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj holky!! hlásím návrat z Moravy, kde od pátku chcalo a chcalo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dneska když jsme odjížděli, tak bylo krásně :grinning: Ale Jenda se zabavil i tak, chalupa má schody, tak je slejzal a vylejzal pořád dokola a krásně si hrál s babičkou a dědou :slight_smile:

videa jsou super, Daneček je velkej šikula, jak se krásně plazí a Andulka úúúžasná tanečnice!!!

Míšo, vítej zpátky, jaké tam bylo počasí? to je dobře, že jste si to užili!

Petru, ty figurky jsou fakt super!!:slight_smile:

Jinak k tomu vztekání, Jenda se ted začal vztekat tak, že zatíná pěstičky a šíleně u toho ječí, většinou je to u jídla, když už nechce a nebo když mu na něco řeknu "NE", snažíme se to zatím ignorovat, když to jde :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Tak dneska už v 6:15. Mě z tý naší pusinky hrábne...

Dala jsem fota na fcb a taky na naše stránky, pro ty, co se nechtějí připojit k velké světové rodině uživatelů tohoto vynálezu :wink: :wink: :wink:

Včera večer děs běs, nechtěla zase spinkat, ale v noci ok. A teď dopo jsme daly ještě 2 hoďky :wink:

Leni, super, jak lezete. My teda slejzáme z gauče, pod dozorem a nijak zvlášť šikovně, ale to přijde. :grinning:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky, mám vytrženej zub a byl to masakr- rvala to 3/4 hodiny, nakonec musela rozřezat dáseň a rozseknout kost.... jsem hotová, čekám, až to přijde k sobě, hubu mám sešitou.... bože můj, já taky nemůžu mít nic normálně... a to nemluvím o noci, kdy jsme skoro nespali, bo asi malýmu rostou zuby či co, ale furt brečel a chtěl pít... já chci zpátkydo chorvatksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

medi 6:15 bereme někteří jako úspěch :wink:
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky holky, tak zase po tydnu jsem tu...mela jsem toho nejak hodne..... skoncila jsem totiz v praci - dostali jsem padaka - komplet zrusili casak, takze jsem dostali odstupny.... a odedneska jsem na nemocensky, takze uz mam prazdniny :grinning: .. ale dva dny v kuse jsem to resila s pravnikem, co je nejvyhodnejsi, takze jsem rada ze to nakonec dopadlo takhle :slight_smile: Jo a dneska jsem byla na ultrazvuku a bije drobeckovi srdce o stosest, tak jsem si oddechla....

Miso: tak to je fajn, ze jste si to takhle uzili.
Alco: tak at jde dobre stehovani
Peto: na fotecky se musim taky kouknout.. akorat je nemuzu nikde najit
Leni: Ty fotky cos me poslala jsou super...Honzik je hodny sladoch :wink:
Moni a Medo: vsechny ty videa musim ted dohnat, kdyz budu mit vic casu..
22. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Míšo, chudáčku, tak to se asi budeš muset něčím nadopovat, páč to bude mazec. Moc na tebe myslím...

6:15 je strašný, vstávala dřív okolo osmý a to byla paráda...ani náááhodou. To radši ráno vstanu a večer budu mít chvilku pro sebe. b N m m
22. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,
mám za sebou propitý a projezený víkend :grinning: V pátek večer jsme byli na akci od manžela z práce, v sobotu slavil manželův strýc šedesátku a včera oslava svátku a narozenin u našich :slight_smile: Akorát na těch prvních dvou akcích jsem celkem vymrzla a pobolívá mě v krku, musím se do soboty vykurýrovat, nerada bych jela na dovolenou nemocná.

Zhlédla jsem videa dětí, jsou to zlatíčka! Andulka cítí rytmus odmalinka, má po kom :slight_smile: Dany se úžasně (a rychle!) plazí a v zrcadle je k sežrání :slight_smile:

Medi, je možné, že Andulka spurtuje, viděla jsem včera po týdnu holčičku od kaamrádů (tu, o které jsem psala, že ji furt staví na nožky) a připadalo mi, že vyrostla o strašný kus! Nové video omrknu zase doma. Díky za umístění fotek i mimo ten celosvětový výmysl :grinning: :dizzy_face:

Jaji, přeji příjemný a úspěšný začátek v nové práci, městě i zemi :slight_smile: No, myslím, že ještě zůstanu v jednom táboře s Tebou, vidím to na děti fakt až tak za ten rok a půl - svezu se asi s holkama na druhé vlně :slight_smile: Na té oslavě byly dvě těhotné manželovy sestřenice a dvě holčičky 2,5 a 1 rok, tak mě to zase nahlodalo, ale racionálně vím, že ještě nemůžeme. Když jsem po návratu poškádlila manžela, že když jsem ty malé holčičky viděla, hned bych chtěla taky, odvětil na to, že asi nebudeme moct chodit tam, kde jsou takové malé děti :grinning: Ale nemyslel to špatně, teď fakt není vhodná doba. Ale doufám, že do 30 aspoň první dítě zvládnu...

Míšo, to je perfektní, že jste si odpočali a Filípkovi to prospělo :slight_smile: A že sis mohla odfrknout i Ty a Tom byl hlídací tatínek :dizzy_face: Z mluvení a přetáčení mám radost i za vás! Zuby vás trápí oba? Achjo :frowning2: Tak ať je to brzo v pořádku! Kojíš ještě nebo si už můžeš dát ibáč nebo něco podobného?

Petru, to jsme dvě, taky jsem nerozhodná (ale i u blbostí) a na zařizování už nebude moc peněz. Ale nějak to zvládnem :wink: A kdy že byste měli bydlet? Už příští jaro?

Leni, počasí o víkendu stálo za houby, u nás se vždycky vyčasilo až kolem osmé večer :confounded: Honzíkovi to v ksotkované košili sluší :dizzy_face:

Anni, můžu se zeptat, ve kterém časáku jsi dělala (klidně do IP)? Gratuluji k srdíčku a držím palce i nadále.
22. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.