• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Stáni, jak dopadla svatba?
22. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Anni, to je super, tak to moc gratulujeme. Tak se hlavně nestresuj, ať máš šťastný miminko :wink: Hlavně pohoda a dovča. Takže máte termín kdy? V únoru?

Hermi...no to chápu, ale znáš to s těma biologickejma hodinama :wink: :wink: :wink: :wink:

NAše šikovná holčička teď rozšroubovala flašku, rozlila čaj na koberec a někde našla dudlík, tak si ho vrazila do pusy a leze tu s ním...mě z ní picne!!

Jdeme na druhou na oslavu narozenin Pepči, tak jsem zvědavá, jak bude... :unamused: Ale moc se to netbáří..a. oni to mají na zahradě.
22. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
AHoj holky
tady lije a lije ... :unamused:

Anninko, moc gratuluju k srdíčku! :wink: Tak hlavně pohodu, klídek :sweat_smile: teď ti tady budeme závidět pupíček :slight_smile: A co nastávající tatínek? :slight_smile:

Míšo vítej zpátky, to je fajn, že jste si to tak krásně celá rodina užila :slight_smile:
TEda ten zub ... brrrr, mám z toho husí kůži ... a na dovče super, rozjel se takhle až včera, jo? MOžná změnou teplot ... ještě na jednu stranu, že začal zlobit až tady a ne v Chorvatsku ... tak ať je brzy líp a nebolí to :wink:

Petru, to musí být super sledovat, jak se vám postupně staví hnízdečko ... když jsem se stěhovala do svého prvního bytu, tak jsem se taky pořád chodila dívat a fotila si každé nově postavěné patro, včetně základů :grinning: ¨Budete mít úžasné bydlení a i vše zvládnete, neboj :wink:

Leni, to je fajn, že jste si víkend na Moravě užili! A Jeník je šikula, že už takhle leze po schodech :sweat_smile:
A co cesta autem na MOravu, dobrý?
Mrkla jsem na foto a Honzík je teda v té kostkované košili frajer, moc mu sluší! :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
nechci někoho škádlit ... ale musím se vám pochlubit ... dnes Dany spal do 9:15hod !!!! :sweat_smile:
Je to samo vyjímka a taky se to stalo poprvé ... vstával v 5:45hod, dala ho k prsu do 6:30hod byl vzhůru a lezl po mně v posteli a vypadalo to, že spát už nebude a nakonec si položil hlavičku a usnul ... a teda u mě v posteli, což je k ránu už normální, že je není v postýlce ... :slight_smile: a teď usnul zase ...

Dany celý den od rána do večera žvatlá to svoje "ne-ne-ne" ... o víkendu mě z toho už třeštila hlava, on to říká jako potichu a potom i třeba u toho křičí ... a potom se tomu tlemí, jaký má jedák a jaké dokáže výšky ze sebe dostat ...
22. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Moni, no to musí být na bednu...to chápu. Ro Anče se po mě plazí, klopí hlavičku, ale spát už ani náhodou...a než udělám mlíko, je vzhůru úplně

Honza tu vytuh na koberci... :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se konečně taky hlásím. :slight_smile:

Hermi, svatba ještě nedopadla, je to až tento pátek. :slight_smile: No jsem zvědavá, jak to všechno stihnu připravit. Dneska v noci jsem dodělala cylindr na auto. Tak ještě srdce a pak připravit nějakou srandu po obřadu. :slight_smile: Mají to venku, tak snad nebude pršet. A taky ještě zabalit věci. Mají to v HK, tak tam budeme spát. :slight_smile:

Petru, za figurky moc díky. Jsou nádherný, jsi šikula. :slight_smile: Já jsem je viděla jen na fotce, ale ségře i mamce se moc líbily i naživo. :slight_smile: Tak pak pošleme foto celýho dortu.

Moni, Medi, videa moc pěkný, to jsou teda rarášci. :slight_smile:
Leni, fotky moc hezký, Honzík je fakt frája. :slight_smile:

Anni, držíme palečky, ať je všechno v pořádku. Už se těšíme na bříško. :slight_smile:

Míšo, to je fajn, že jste si to na dovče užili. :slight_smile: A z toho trhání zubu mám husí kůži...brr.

Medi, jak jsi psala, že děti mají lézt 4-5 měsíců, tak to Mišák tak nějak dodržel. A co se týče botiček, tak doma mu je nedávám vůbec a venku jsem mu je začala dávat až na začátku června a ani mu je nedávám vždycky. Spíš mu vadily při lezení. Teď už chce víc ťapat, tak je má častěji, ale někdy ťape v ponožkách. Snad to nevadí. :slight_smile:

Nám Dr. říkala, že Mišáka nemáme učit chodit. Ale už celkem v pohodě chodí kolem nábytku, tak jsme s ním začali chodit i za ručičky. Poslední týden ho to strašně baví. Už to zvládá i za jednu ruku a chechtá se tomu. :slight_smile:
A v sobotu stál u krabice asi půl metru ode mě a najednou se pustil a udělal takový 2 pidikrůčky. :slight_smile: A od tý doby se pouští (když jsem blízko) a chytá rovnováhu. To bude pádů. :slight_smile:

A co se týče vstávání, tak Mišák hodně dlouho vstával okolo 5:30-6:30. A tak poslední 2 týdny vstává okolo 7.-8.hod., někdy dřív, někdy později. Ale pak doma usíná až okolo 14.-15.h (v kočáru by usnul asi i dřív) a spí tak 1-2 hod. (včera spal se 2 probuzeníma 3 hod.) a večer usíná tak ve 21:30-22. A to jsem většinou tak unavená, že na chvíli usnu s ním a pak všechno doháním po nocích.

Moni, Mišák taky hodně povídá, ale naštěstí moc nekřičí, jen někdy. :slight_smile:
Dneska si pouštěl 4 hudební hračky najednou, to bylo taky dobrý. :grinning: :slight_smile:

Jo a ještě k tomu vztekání. Mišák se taky vzteká (umí to odmalička :slight_smile: ). Hlavně, když mu něco nedovolím. Nejvíc, když chce venku na zem a já ho nechci pustit. Nebo když ho ze země vezmu, když ještě nechce. To brečí, celej se kroutí a kope nožičkama. :slight_smile: A doma naopak někdy brečí, když ho nechci vzít nebo když ho položím.

Ve čt a pá jsme byli u kamarádky. Je kastelánka na Krásném Dvoře, tak jsme spali u nich v bytě na zámku. :slight_smile: A mají skoro 9 měs. holčičku a ta je moc hodná. :slight_smile: Mišák byl taky celkem v pohodě, jen mě musí mít nablízku. A je celkově takovej brečavější.

Jo a strach z metra pořád trvá. Ve St jsme jeli k zubařce a jen co jsme sešli 1. schody, rozbrečel se. Vzala jsem ho k sobě, tak to nebrečel, ale tiskl se ke mně. A u zubařky byl v pohodě, i se nechal pochovat a nebrečel (jinak brečí u všech). Jen si zapsala, kolik má zubů, řekla nám něco o čištění a že mu nemáme dávat sladký nápoje a to bylo všechno. Mně naštěstí taky nic nedělala. Ťuky ťuk. :slight_smile:

Omlouvám se za román. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
A protože se 4.7. přidám ke třicátnicím, ráda bych vás pozvala na oslavu narozek. Bude to v sobotu 4.7. u nás na Suchdole. Tak jestli máte čas a chuť, budeme se na vás těšit. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
jééé holky tady je dočítání.....

dokoukám Zoufalý manželky (Toník spí) a dočtu vás.... :wink:
22. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
tady jsou fotky ze stavby našeho bytu
http://petruna.rajce.idnes.cz/Kbely/#IMG_8564.jpg
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Stáni : jéééééééééé to mě mrzí...já jedu na svátky do Krkonoš.....

ale ráda bych tě pak navštívila a oslavila to třeba sólo....
22. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
postupne docitam, takze postupne reaguju... :slight_smile:

Míšo : to je síla. To ti trhali osmičku ? já měla jít taky na trhání, ale protože tam mám dva mrtvý zuby, tak mi zubař řekl, že jí tam raději nechá, aby tam bylo něco živýho :sweat_smile:
proč ti ho trhali ? muselo to bejt drsný....ble

Ani : jééééééééé gratuluju k srdíčku !!!!! to je úžasný, jsem dojatá. A máš fotku ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Hermi : chapu, ze te deti berou, kdyz je vidis.....Me vzdycky hodiny nejvic bily, kdyz jsem videla nejake hodne, roztomile.....a pak stacil jeden den u kamosky, co mela previta a preslo me to... :grinning:

jé tak, ze bys dala prvni miminko az my budeme mit druhe ? to by bylo super :dizzy_face:
My bychom se meli stehovat pristi jaro (brezen, duben), na jednu stranu mi pride, ze to bude brzo, ale na druhou stranu si rikam, ze uz budou Tonikovi 2 a to mi pride neskutecny..

v novem bychom chteli zacit pracovat na druhem miminku, tak doufam, ze to pujde snadno jako u Tondy.

A vy byste meli v novem bydlet kdy ? omlouvam se, asi jsi to uz nekolikrat psala, ale ja mam ve spouste informaci gulas... :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Stáni : gratuluju k prvním krůčkům. Ty pády být nemusí, Toníkovi to od prvních krůčků trvalo ještě dlouho než začal chodit a pádyx jsme moc neměli. :slight_smile:

Tak to je fajn, že ti Mišák spí do 7 nebo 8....takhle Toník taky spával, po tom, co bylo kolem 4 nebo5 kojení a hned usnutí, ale teď spí celou noc bez probuzení a to si pak chce hrát třebauž od 6....
což teda není nic pro mě...
naštěstí si teď většinou hraje sám a já chrápu dál :sweat_smile: :slight_smile:
Ložnici sem přizpůsobila tak, aby tam nebylo nic, co by mohl spolknout nebo tak, takže mu tam snad nic nehrozí.
Dnes si po té šesté chvíli hrál, pak si vlezl ke mě do postele a usnul u mě , pak se zase vzbudil a šel si hrát (to nevím v kolik) a pak jsem se vzbudila já a on nikde. Sem se docela lekla, našla jsem ho spícího na koberci u našich nohou :sweat_smile: , tak jsem ho přendala do postele a spali jsme ještě do 11... :dizzy_face:
se mi zdáli nějaký hezký sny, tak se mi nechtělo z pelechu...když by Toník plakal nebo tak, tak samozřejmě vztanu, ale když je hodnej, tak se válim....já jsem noční pták a ranní povaleč :grinning:

Stáni, ale to spaní ve 21:30 - 22:00 to je síla. To ti teda nezávidim....jsem zvyklá, že mám od osmi svůj klid....
na úklid hraček, na pečení dortů, na věnování se Františkovi, na kámošky na ICQ atd atd....

Tchýni teď propustili z práce, tak má čas si Tondu brát na celé odpoledne(chodila odpoledne uklízet) tak jsem jí nedávno poprvé využila , abych mohla péct dort přes den a né v noci, tak je to fajn..
Toník je u nich moc spokojenej. Vůbec mě teď nepotřebuje. někdy mám pocit, že mě má jen na mlíko. :grinning: Na hraní atak teď tíhne víc k Františkovi a u tchánovců je taky víc s nima a já tam být vůbec nemusím...
Někdy mi to je trochu líto, ale je to tak lepší a praktičtější...hlavně aby byl spokojenej on. :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
omlouvám se za romány :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Stáni, ahá, myslela jsem, že svatba byla v sobotu :slight_smile: Mišák si prosazuje svou už odmalinka, co?

Petru, v pohodě, taky se na něco někdy vyptávám x-krát :slight_smile: Měli bychom se nastěhovat příští rok na podzim (tj. 2010), ale pokud by se to nestíhalo, tak až na jaře 2011. Ale doufám v tu optimističtější variantu a tím pádem "snažilkování" po nastěhování :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Petru, nějak teď na Tebe pořád myslím - jednak mě od včerejška nějak zlobí kyčle a jednak jsem právě upekla na cestu sušenky, jejichž těsto je výborné i syrové :grinning: (a to mi jinak syrová těsta nechutnají).
22. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Hermi : ty si pamatuješ, že mám ráda syrový těsto ? :grinning: :grinning:

holky, nevim, jestli jsem to sem dávala, ale z tohodle nemůžu : http://www.snotr.com/video/2630
tomu řikám ukecaný dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
petru - posílalas to mailem. Taky koukám, jak vám to tam roste.

Byli jsme na oslavě Pepinky a Jeníčka, bylo to moc fajn, dostali jsme bublifuk a frkačku, prolezla se po zahradě, otrkala mezi dětma, zkusila kousek dortu z pribiňáka...no fajn..jen to počasí nic moc.

Jdu to zkusit uspat, je to omrněný... :wink:
22. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Petru, jo, pamatuju, na blbosti mě užije :grinning:

Medi, tak TO dobře uspi :grinning:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
hermi: Tak jsem to uspala...to miminko :grinning:

Hodila jsem do alba fota ze svatby, speciálně kvůli tobě, mrkni :slight_smile: Abys nemusela...no dyk víš.. :sunglasses: :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky, tak jsem nahrála na youtube to video, co natáčeli kluci na svatbu těch našich kamarádů.... Je to hustý

http://www.youtube.com/watch?v=mrnRKOsO0wM

Užijte si to :slight_smile:My se tlemili jako blbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Medi, moc vám to jako rodince sluší na fotkách! :wink: Já teda taky spíš kouknu na fotky tady než tam, víš kde :grinning: :grinning: :grinning: A Andulka se krásně směje :wink:
Jak se "to" daří uspat? Doufám, že v tuhle hodinu to už spí :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Petru, to video je hustý ... si nedokážu představit mít doma tak ukecané dítě ... :grinning:
22. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Holky, mrkněte na rošťáka: http://www.youtube.com/watch?v=6lVMvPWwPbE
jak se tam pouští, to reaguje na znělku reklamy ... :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
22. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Medi : super !!!!! vy jste na dárky proste uzasna particka ! Pro vas co se znate to musi byt jeste lepsi...
22. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Moni, boží, je šikula, jak ťape...teda to je rychlost...jak rychle přešel od lezení k chození, co?

petru: Ale jak se u toho hlavně vyblbli oni...to si nedovedeš představit. A jen co se ke mně dostane nahrávka z toho divadla, tak to lupnu na youtube...to bylo taky boží!!!
22. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Medi, mrkla jsem na překvápko na video, je to super :grinning: Věřím, že si u toho museli užít ... :grinning:

Dany neleze ... nějak to přeskočil, jenom se plazí ... :slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Moni : úžasný !!!Moc gratuluju !
To je pořád "neleze neleze" a nakonec chodí dřív než všichni kluci tady :dizzy_face: :slight_smile:
Tonda takhle chodil až ve 13 měsících. (první dva krůčky do náruče v 11 měsících, pak dlouho nic a opravdové chození až ve 14 m.)
Na to jak se poměrně brzo plazil (5m) a lezl (8m) si s chozením dal docela na čas.
Dany podle mě určitě uteče roku :slight_smile: a až se příště uvidíme, tak Toníkovi uteče :grinning: (ten je ještě docela vrávorací)
Super. A ten Martinův výraz, jak se bojí aby nespadl.... :slight_smile: prostě starostlivej tatínek. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 00:48  • Odpověz
autor
Moni : a co chodítko ? Daneček je asi nadšenej, co ? :slight_smile:
23. čer 2009 v 00:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.