• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky,
tak jsme zpět z plavča a taky jsme zvládli nějaký nákupy. :slight_smile: Mišák dneska na plavču moc nadšenej nebyl, spíš se vztekal. Zítra máme ještě náhradu a pak už je konec kurzu. V létě se dá chodit na jednotlivý hodiny, tak uvidíme... :slight_smile:

V noci jsem dodělala srdce na auto. Tak ještě připravit nějaký věci a zabalit. Ale jsem celkem nevyspalá.

Dneska se Mišák pěkně rozčiloval, když jsem ho venku nechtěla pustit na zem. Ale jinak při nákupech byl hodnej. :slight_smile:
V po a út, když jsme nikam nešli, vstával Mišák v 7h. A dneska, když jsme museli vstávat, tak by spal dýl... :slight_smile:
A taky se občas pouští nábytku a balancuje a čeká, co bude. :slight_smile: Zatím padá na kolínka nebo na mě, když jsem blízko. Včera takhle udělal ke mně asi 2-4 krůčky. :slight_smile:

Petru, na parníku to muselo být fajn, jen asi zima, co?
Toník je šikulka s tím znakováním. :slight_smile:

Medi, a vyzvedneš ty golfky sama do MHD? Já pořád váhám, jestli je má cenu kupovat. Stejně bych asi víc využívala sporťák.

Hermi na tu 2-letou rodičovskou (do 2 let dítěte), musíš mít mateřskou min. 380,-/den, x 30 dní (28-31dní) =11400 a to se vypočítává jako 69% (myslím) z hrubýho platu za poslední rok, to je z těch cca 16-17000 hrubýho měsíčně. :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Moni, jak to dopadlo s prádlem? Určitě existují nějaký odbarvovače, ale zkušenosti s tím nemám.
24. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Stáni, díky, takže hrubého, Jo? To je fajn. Sice pro mě časem bude schůdná spíš tříletá varianta (dvouleté dítě by mi nevzali do školky a hlídat rodičům bych ho dávat denně nemohla), ale hodí se to vědět :slight_smile:
Jsi hodná, že tak sestře pomáháš se svatbou. Když jsem se vdávala, měl synovec 2,5 roku a já jsem po sestře nechtěla nic, říkala jsem si, že má svých starostí dost.
24. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
stáni...jsi rychlá, já než odpověděla...

hermi, my by byli bez peněz...a vzhledem k mýmu věku...prostě jsme stejně chtěli druhý mimi brzy
24. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Honzíku : všechno nejlepší k svátku !!!!
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Medi, jasně :slight_smile:

Taky přeji Honzíkovi vše nej k jeho prvnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A raději už předem i k narozeninám (právě 5. se vrátíme, ale až pozdě večer).
24. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky díky!!:slight_smile: já vás vůbec nestíhám, máme tu včera a dneska babičky, tak je tu šumr :slight_smile: slavíme Honzíkovo svátek :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Hermi : jak jste na tom s povodní ? :confused:
Sem zaslechla, že to je u vás docela špatný. Co knihovna a tam, kde bydlí Anka ?
25. čer 2009 v 01:04  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen na skok se poptat Herminky, jak to u vás vypadá? oukám, že se už ptala Petru.... ozvi se Hermi jo?

a zpětně Honzíkovi vše nej k svátku!!! :dizzy_face:
25. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Holky, to je drsné, ale já prakticky o ničem nevím :sweat_smile: (nemohli jsme se to dozvědět ani ze zpráv, protože šla jedině Prima, která o ničem takovém nemluvila), musela jsem se teď pro informace podívat na Idnes a Anopress. Ale myslím, že u nás ve městě to vypadá OK - tedy aspoň ten úsek, co jsme jeli s manželem do práce (jezdíme i skoro kolem Anky - po nábřeží), myslím, že ve městě nic moc nehrozí, řeka byla po povodních v roce 1997 dost upravena. Jak to tak čtu, problém mají spíš obce vedle.
Petru, myslím, že pokud u Anky nemají problém se spodní vodou, nemělo by se nic dít, řeka fakt nevypadá, že by se chtěla vylévat.
25. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Hermi : tak to je fajn. Snad to tak i zůstane. :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Petru, taky doufám. Kolegyně z vedlejšího města (tam, kam se budeme stěhovat) říkala, že u nich to vypadá hůř, u nás fakt není nic.
25. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, taky na to koukám, Hermi, super, že jste v pohodě... :slight_smile:

my byli dneska na plavču, Anče byla asi 6x pod vodou, tak doufám, že to přes léto nezapomeneme :slight_smile:, že bude aspoň trochu koupací počasí. A pak jsme jeli k našim, Andulka dostala parník na sucho i do vody ( s bábovkama, konývkou, lopatkou :slight_smile: super!!! ) a obleček a velikou vodolepku chobotnici :slight_smile:

Já jsem dala Andulku do postýlky, páč řádila a nechtěla se nechat uspat...byla jsem tam jednou a teď je ticho...tak za cca 20 minut...byla zakousnutá do medvěda, ten byl oslintanej a zmáčenej slzičkama, ale podle mě je nejvyšší čas jí nechat, ať se uspí sama. Tak snad usnula. Byl aunavená, ale chtěla čertit.

Jdu asi žehlit, zejtra je zapíjení malý švecový ( kolegovi Rasťovi se narodila minulou neděli holčička Zuzanka) a malýho Brázdy (matyášek se narodil předčasně, o měsíc, ale měl 3,5kg a vše ok)....ale nevím, jak se tam vystřídáme. Asi tam nejdřív pošlu Jeníka a pak ho naženu dom a já tam dorazím.

Jinak mě zase naštval, my počítáme každou korunu a on si vyjede se studenty na jejich výlet...notabene, když tam už vlastně prakticky nepracuje...no, zejtra se vrací, tak uvidím, kolik utratil. Teď nějak nezvládáme, HOnza byl na nemocenský a přišlo povinný ručení, musím vyměnit olej v autě...no, furt něco.
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
To si tu jako trpím samomluvou nebo co???

Petru, koukala jsem na fcb na ty dorty...ty jsi neskutečná. Prosím, upeč mi jeden pro mamku..jedno jakej...nějakej pozitivní, třeba hudební nebo kytkatej nebo prostě nějakej :slight_smile: Má 25.7. narozeniny..den před Ančetiným svátkem...ale kdybys neměla čas, jasný, chápu, koupíme něco u nás v cukrošce...no jo, my lael 24.7. odlítáme...aha...no , já to ještě promyslím...

Sorry...moje mozkové pochody.....

Jsem před chvílí odevzdala auto na výměnu oleje, tak uvidíme, co tam Otík zase najde za zakopanýho psa...
26. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Medi : jasne, klido ti dort pro mamku upecu. Tak dej vedet, az budes presne vedet na kdy :wink:
mohla bych třeba udělat nějakej s houslovym klíčem a notama..Nebo co myslíš, tím hudebním?

pa
26. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
AHoj holky, za 2 hodiny vyrážíme směr Brno a dále Londýn :slight_smile: Mějte se tu hezky, ukážu se nejdřív v pondělí 6.7. :slight_smile:
27. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
hermi : stastnou cestu, pozdravuj na Abbey road :grinning:
uzijte si to !
27. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme měli včera hlídací premiéru u tchánovců...my jsme si vyšli zapíjet mladou Švecovou a mladýho Brázdu :slight_smile:)) a přišli ve dvě moc hezký...Honzík už od půlnoci pokřikoval "mámo, vole, vodveď mě domů!!! " :grinning: :grinning: :grinning: Andulka se prej vzbudila v deset a jekot, tak ji Dana vzala na ruku a ukonejšila, položila, dala ruku a dítě spalo v cestovní postýlce až do rána...

A dneska jsme tam strávili celej den, protože jsme oslavovali Honzy...no a já jsem úplně mrtvá, protože jsem spala na dnešek tak 4 hodiny a do toho ten alkohol. Prolejvala jsem se kafem a pepsi a odpoledne, když jsem mohla, tak jsem nemohla usnout...švagr se slečnou si vzali Anče ven... :frowning2: :frowning2:

Takže za chvilku pošupajdím do vany a do postele... :wink:

petru, vyzjistím to a domluvíme se, ju?Zlatá... :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Medi, nejak me ten facebok taky strhl :slight_smile: ...docela jsem ho ignorovala, ale jak se tam postupne pridavaj dalsi a dalsi kamaradi, tak uz tam taky travim docela dost casu....

neco pro Herminku, ktera na facebooku neni... :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=gdQT0z2kxos
28. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Petru...jsem si všimla :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska úspěšná návštěva u našich - táta teda nebyl doma, ale mamka si mladou užila :wink:
28. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky vsem, a diky vsem.... nemyslete nezanevrela jsem na vas!! Jen jsem od stredy mela az do dneska kurz prvni pomoci...Takze je ze me akreditovana zdravotnice na detske tabory. :grinning: :frowning2: Kurz byl mazec... hodne simulaci (wewewe.zdrsem.cz), ale byla jsem rada za ne. Je fakt, ze jsem mela co delat, abych to zvladla od rana do vecera. Vecer jsem akorat prisla najedla se a padla. Takze jsem dneska rada, ze je konec. Ale mam radost, ze ten kurz mam. Byla tam i prvni pomoc pro deti a miminka... tak jsem rada, ze i to jsem probirali.

Takze me zitra zacinaji prazdniny, juupiiiiiii!!!! :slight_smile:

Hermi: jak to u vas vypada? To co jsem videla ve zpravach je hruza.... je me moc lito vsech!!!

Alco: jaky je novy byt?

Monisek: No tatinek bych rekla, ze je nadseny zatim vic nez ja.... me jak je porad zle, tak ani nemam moc casu premyslet, a taky se porad bojim zda bude vse ok.....ale to se asi budu bat az do konce a pak az bude drobecek na svete tak taky. Priklad jak je nadseny tatinek: minuly tyden jsem meli rozlucku v praci a kdyz jsem dorazila v deset domu tak Petr lezel v posteli a cetl si knizku o tehotenstvi a hned me zacal rikat co a jak bych mela delat, a ze se nesmim stresovat... a porad se koukal na fotku, jak asi ted vypada... byl fakt roztomilej... :slight_smile:

Holky, ale teda reknu vam.... ani jedna ste nemela takovej pupek jak ja... uz ted vypadam jak ve ctvrtym.. Hruza!!!
Uz me vubec nic neni... zatim jsem si koupila jen tehu teplacky, takze chodim porad v nich a kdyz musim ven tak mam rozepnuty dziny a pres ne kosili.... Musim zajit do toho CA se kouknout po nejakych dzinach, protoze v HM meli kalhoty, ze bych se do nich vesla asi tak 5x.

Jaky mate v planu vubec prazdniny? Jedete nekam na dovolenou??

zatim dobrou noc, jdu spinkat pada me hlava.
28. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
anni : seš si jistá, že si pamatuješ moje fotky z těhotenství ? :slight_smile:

Petr je fakt dobrej....je to moc fajn, ze to tak proziva...ty obavy jsou normalni....hodne z nas je melo...
hele a tu prvni pomoc pro deti a miminka bys nam mohla nekdy u Leni prevypravet, ne ?
abych byla klidnejsi... :wink:

dobrou vsem
29. čer 2009 v 00:34  • Odpověz
Ahoj holky, dneska (pro změnu) perný den. Anče celý dopoledne mrnila a kňourala...asi ten druhej horní zub...PSala jsme vám vůbec, že máme první horní zubák venku??? Odpolende jsme měli náhradu plavání, tak to bylo bomba, Honza byl s námi, Andula se řehonila, potápěla, řádila, Honza fotil, tak až to proberu, mrsknu to na youtube a na fcb...a možná , Hermi, že i sem něco málo, no... :slight_smile:

Po plavču jsme měli domluvenou návštěvu, kamarádku se kterou chodím zpívat do Čakovic a volala už ráno hroznou zprávu, že paní Žofáková, naše sbormistrová zemřela. Tak to byl teda šok. Prej minulej tejden se jim hodně nelíbila, odvezli ji do Motola, zjistili jí zápal plic, následně embolii, upadla od kómatu a dneska brzo ráno umřela. Jsem z toho hodně smutná, byla naprosto báječná, uměla se na všechny usmívat a z nás vydupat neskutečný věci...učila i sólovej zpěv... :cry: :frowning2:

Tak a já se pomalu jdu chystat na tvoření. Kamarád má 30 a my mu tajně pořádáme oslavu. Chceme mu koupit kurz angličtiny, protože se konečně odhodlal si dodělat maturitu a bude aj potřebovat. Nic neví, hospoda je domluvená, pečený kolena objednaný...tak mu chcem vyrobit transparenty a girlandy a tak... koupila jsem krepák, ale nic jinýho v Tescu neměli, páč je asi před táborama a jsou v takovejch věcch vykoupený, no.. :frowning2:

Tak já jdu na ty fota

Anninko, to je super, že Petr takhle zjihnul :slight_smile: Moc vám to přeju, ale má pravdu, čím víc budeš v klidu, tím klidnější a pohodovější bude mímo. Tak si to užívej, hezky si blinkej, ono to přejde a pak to bude jen skvělý !!!
29. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
29. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Medi, super video z plavání!!!! já bych taky chtěla, aby si to Jenda takhle užíval, tak snad mu to od září už půjde a nebude tam řvát.

Anni, jeeee, Petr je dobrej, jak si čte knížku :slight_smile:) tak hlavně, že se o tebe stará, ted to je důležitý!

Stáni, tak jaká byla ta svatba?? to jsi si teda mákla, dělat po nocích pro ségru tolik věcí, tos toho moc nenaspala co? no hlavně, jestli jste si to užili!

Hermi, užij si London!!!!! :slight_smile:

Holky, já ted ujíždím na eBay!!!! to je mor největší!! dneska mi přišli 3 balíčky a 5 je na cestě, no ale nekupte to za ty ceny, plavečky k moři pro Jendu za 90,-, zimní krásný kabátek z Nextu za 100,- atd. Ale teda je to žrout času!

Jenda dneska udělal svoje první krůčky, od gauče ke mě udělal tak 2 kroky a začíná se víc pouštět a stojí a čeká co bude, ale už vydrží docela chvíli stát bez držení, tak jsem na něj zvědavá, ale hrozně se mu to líbí a tlemí se u toho.:slight_smile:
A já chci přestat kojit, a to úplně, tak musím vymyslet nějakou strategii, jak nejlíp na to, už ted kojím jen ráno a večer a pak 2-3x v noci, ale to je takové kojení - ucumlání se ke spánku, takže s tím chci taky skončit, no Jendovi nastanou v noci krušné časy a mě taky, protože bude řvát, když mu nedám, tak doufám, že to zvládneme oba bez újmy :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahoj holky, já vůbec nestíhám! když už jsem tady, přiznávám, že jdu pokecat na ledňáky, kde někdo je, ale dočítání a reagování nestíhám - furt řešíme věci kolem bytu ale hurááá, už asi máme koupelnu! jsem ráda a taky máme první návrh kuchyně... jen se obávám té ceny.. no jo no, mám představu a těžko se z ní slevuje - jsem hrozná, bych byla shcopná navrnout interiér v hodnotě milionu... jsem magor

Leni, super! moc gratulu k chození

Medi, video super!

jinak u nás - přetáčení na břicho a je tam prostě furt - vydží tam hodiny a hraje si, dělá letadlo, to je skvělý! jinak na vojtovce nám řekli, že se krásně spravil a že asi přestaneme cvičti, bo svůj účel to splnilo a že by se jen zbytečně hodil hodně dopředu! jinak se snaží plazit, za morčetem se posune kam potřebuje a cpe si kolena pod sebe a vzteká se,l že mu nejde lézt - je šikulka fakt! tak máme radost
¨
no ale řádí u něj moučnivka už dlouho -a zse to má na hlasivkách a nemůže mluvit, a hodně ho to bolí a nejí..

Anni, to je krásný, jak se Petr stará, jsem z toho dojatá!
29. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
jo Leni a kdybys měla na e-bay něco, co by mohl mít Fíla, tak dej vědět, bo jsme nějak přestali dědit po Adámkovi... Fíla ho jaksi dorostl a máme útrum.... tak budu potřebovat různé věci... tak kdybys tam něco zajímavého viděla, dej vědět.. já na to naštěstí umím málo anglicky... ale teda mě neberou ani české aukro či mimibazar... nějak mě to nebaví, bych potřebovala, aby mi tam někdo nakupoval
29. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Míšo, teda Filípek je šikula!!!!!!!! to už vám brzo poleze!! s tou moučnivkou je to hrůza, chudinka!!

Míšo, když bys měla holčičku, tak by se tam nakupovalo!!!!!!! na kluky je to horší, ale jde to, pořád se ta dá vybrat. Mě to taky nebralo, byla jsem tam zaregistrovaná do roku 2007, až ted mě to chytlo, kam se hrabe aukro, tam je to drahý jak prase, tady máš prostě ty ceny jinde, aspon mě to přijde. a jakou má ted Filípek velikost?
29. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Leni, člověk by si řekl, blbá moučnivka, ale fakt teda je to blbý, leze mu to dolu, pusu (dásně, patro) v jednom bílém fleku, u jídla brečí, cpu to do něj násilím - naštěstí už jí přesnídávky a tak, takže to mu tam nacpu, mlíko (flašku) vystrkává a nepije.... ale snad mu zase brzy pomůže lék, co na to má

no teď má tak 74 většinou, věřím, že to tam je super, teĎ bych to fakt využila, ale jak říkám, má ANJ není tak dobrá
29. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.