• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ebay je Míšo i v nj...s tím mám zase zkušenosti já...viz kočár, lyže...atd :slight_smile: Jen to poštovný...
29. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
AHoj :slight_smile:
Petru, mrkla jsem na video Toníka ... super :grinning: tanečník jeden :grinning: povedené video! :wink:

Medi, ANinka krásně plave a je vidět,že se jí ve vodě moc líbí! :slight_smile: A je teda dobrá, že se takhle krásně potopí a nebrečí :wink: Jak dlouho trénujete potápění?

Stáni, co svatba? Taky jsem zvědavá :slight_smile:

Leni, tak ty takhle řádíš na ebay, jo? No hele za ty ceny ... jen ta angličtina mi chybí :confounded:
No a Medi u tebe klobouk taky dolů s němčinou ... já jsem angličtinu od školy úplně zapomněla, v práci jsem ji neužívala a tak se mi vše vykouřilo z hlavy ...

Já ulítávám na MMB, ale mám vždy jenom takové chvilky, kdy tam pořád sedím a hledám pro Danyho něco na sebe, ale teď mám zase chvíli pauzu ... :sunglasses: :grinning:
30. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Anninko, a máš už foto z ultrazvuku? To je krásný, že se o tebe manžílek tak stará! :wink:
A jak cítíš? V pohodě?
30. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
A jinak holky Dany se stavííííí ! Tak z toho mám velkou radost, minulý týden v pátek jsem ho nechala chvíli v postýlce, odběhla jsem a on klečel ... tak jsem ho ještě chvíli nechala a odešla jsem, přišla jsem za minutku a on si tam stál :slight_smile:
Chodítko mám zatím schované, asi dva dny se vztekal, že ho nestavím, protože chtěl být na nohách, ale pomohlo to :sweat_smile: Takže teď se staví už všude. Jenom v postýlce se asi 2x praštil do dásní, protože stojí, hopsá radostí a jak se rozdovádí, tak se trefil přímo vrchním zubem do postýlky ... tak snad si to bude pamatovat ...

A jinak když se postaví, tak se začal taky pouštět, stojí a snaží se udělat pár krůčků sám ... někdy v pohodě, jindy by sletěl jako hruška ...
nemá to ještě vymakaný ... padá úplně jako pravítko, to by si ťafku do hlavy pořádnou, tak snad se naučí i padat na zadek :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Moni, vidíš, že to bylo dobře to schovat, ať si na to kluk přijde sám :slight_smile: Šikulka. Dyk mu bude za chvilku rok... :slight_smile:

My jsme byly dneska ráno ve škole, odpoledne nás čekají zase Úvaly...už jsem měla "milý" telefonát od táty...moc se těšíme...

Tak jdu přebalit toho našeho neobyčejného smrdelníka :grinning: a pojedem....
30. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím všechny z Bratislavy. Zatím mám celkem klid, ale myslím, že zítra už bude hůř :slight_smile:.
Anni, byt je naprosto super, jsem z něj fakt nadšená :sunglasses: Aby taky ne, je to v podstatě rok starý dům, byt je krásně zařízený...

Tak se mějte krásně a já se zase ukážu.
Pusu všem!
1. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Moni : to je super, moc gratuluju ! Dany je šikulka...Já myslím, že on to lezení opravdu vynechá, ale bude lepší, když ho dál necháš ať si na vše přijde bez pomoci.
Mám za vás velkou radost.

Já mám teď Tondu na celý den u tchánovců a peču...Dělám dva dorty. pri kamrádky maminku a pro Jeníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Je mi děsný vedro !!!! Za chvíli půjdu do studeneé sprchy.

jinak , jako je fajn, že mám na vše prostor, když tu Toník neni a že mám čas i na jiný věci, ale i tak se mi stýská.
Už se těším, až ho večer přivezou. :dizzy_face:
Jsem na něm fakt docela závislá :sweat_smile: Doufám, že na něm nebudu tak viset, až bude starší. To by byl chudák.
Ale cítím, že už je to lepší než dřív. Když byl malinkej, tak jsem neměla vůbec potřebu nechat ho hlídat a někam jít sama nebo tak. Docela mě to u sebe překvapilo. myslela jsem, že ho budu "pučovat" často, ale fakt jsem za celou dobu neměla potřebu.....
Pučila jsem ho spíš kvůli tchánovcům, aby si ho užili a jemu, aby si užil babičku s dědou, ale kvůli sobě prostě nemusím.
Až teď co peču dorty a nechci vše dělat po nocích.
1. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak Dany začal dnes lézt ... sice jenom trochu, ale už ví, jak na to ... on fakt dělá od toho 10.měsíce pokroky, asi by vše stihl do svých 1.narozek :wink:
Ale všude se teda staví, to je hlídáníčko :sunglasses: dneska se pustil a udělal asi 5 krůčků sám ke stolu :sweat_smile:

A jinak neteř tříletá má ode dneška neštovice, včera večer jí našli pár prvních pupínků a já s Danym u ní byla v pondělí
:fearful: , takže je možné, že Dany bude mít neštovice :unamused: Ach jo.
Na netu jsem vyčetla, že nakažlivé jsou nějak těsně než se objeví pupínky a to tak odpovídá se dá říct, no kéž by je nechytil. Nevíte jak to je, když je dítě kojené, zda to má nějaký vliv? Inkubační doba kolem 14dní, tak jsem na to zvědavá ... švagrová má ještě k tříleté Verče ty dvojčátka, ty jsou zatím v pohodě ...

Petru, tak ty pečeš ... to věřím, že ti je u trouby teplíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak já se už těším na tvoje další nové výtvory!!!! :wink:
Dívala jsem se na foto z parníku, moc hezký!

A vůbec se nedivím, že se ti po Toníčkovi stýská ... já teda hlídání pro Danyho nemám, ale vím, že by se mi taky stýskalo, že bych byla myšlenkami pořád u něho, co asi dělá, zda nebrečí a tak ...
doufám, že až jednou bude Dany u babičky a dědy, že se zlepším a nebudu taky na něm tak závislá :sunglasses:
1. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Medi, jak jste to měli vy s neštovicema? Jak dlouho před nalezením pupínků se Andulka viděla s tím prckem, co potom měl neštovice?
1. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky, tady je děsnej bordel, balíme, do toho připravujem oslavu ke třicetinám kamaráda - tajnou - na zítra...no bomba..tu spadla.
Jo, mám novej sestřih. Červenej melír a vlasy zezadu na krku na krátko. vystříhaný mikádo :grinning: :grinning: fouká mi na krk, to je super.

Moni, inkubační doba u takhle malejch je už od týdne, ale až 3neděle. Marťas se osypal do týdne. No, záleží na tom, jak moc jste byli v kontaktu...oni můžou a nemusej být nakažliví už 2 dny pře výsevem pupínků. My byli s nima třeba jen v Tescu a děli jely vedle sebe v kočáře, čili ta šance byla docela malá, ale přesto jsem se bála s váma jet, blbý je totiž, že nevíš, jestli se osype a jestli už není nakažlivej.....píšu jako mongol, snad mi rozumíš...

Jaji, to je skvělý, že se ti byteček líbí, aspoň tam budeš rychleji zabydlená. Koukej podávat rychle zprávy, jak to jde, jak se máš, fota a tak...
2. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Čau holky,

tak v první řadě přeju předem Honzíkovi všechno nejlepší k 1.narozeninám, o víkendu se nedotanu k netu... Hezky si užijte oslavu a těším se na fotečky!!!

Medi, užijte si dovču (teda doufám, že jsem to nepopletla a jedete teď na dovču... :sunglasses: ).

Moni, to je super, že Dany teď dělá samé pokroky, jsem zvědavá, jestli tomu roku uteče :grinning: ještě má měsíc, že?

Já se tu zatím pomalu rozkoukávám, všichni na mě koukají jak na nějakou cvičenou opici... Vůbec netuším, co budu dělat o víkendu, zůstávám tady (teď jsem jezdila víc než dost a ten benzín přeci jen něco stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Tak asi půjdu poznávat krásy města, ale začíná mě slušně bolet v krku, tak ještě aby se mi nerozjela angína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jaji, opatruj se a víš, že existuje něco jako internetová kavárna, tak kdyby ti bylo ouvej, někdo online určo bude :slight_smile: I když my teda asi ne. Zkusíme si sebou na dovču vzít Ufona, ale kdo ví, jakej je tam signál....

Tož, kdybychom ho neměli, přejem Jeníčkovi vše nej nej nej, ať hezky roste a mají ho všichni nejrač :slight_smile: :wink:

Tady je megabordel...to snad i vyfotím...no ble. :unamused: Jak tohle sbalím? Navíc dneska tchýně večer hlídá a my budem zase spát u nich, takže doufám, že nic na dnešek Ančeti nezapomenu vzí, že bude mít oblečky a ostatní věci...
3. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem ostuda, že se hlásím po takové době. :slight_smile: Nějak jsem nestíhala. :dizzy_face: Mišák mě moc nechce pustit k počítači (a taky se naučil mačkat to hezký modrý tlačítko, kterým se vypne PC :slight_smile: ). Ve čtvrtek Mišák poprvé vylezl na gauč. Když tam vyleze, tak za ním musím, protože začne hopsat a stoupá si a pouští se. :slight_smile: A taky trénuje samostatnou chůzi, jde mu to čím dál líp, ale taky ho musím víc hlídat. Se pustí, rozejde se, ale zastavit v prostoru ještě neumí. :slight_smile: Včera už ušel asi 5-6m. A taky se u toho chechtá. A venku už taky udělal pár krůčků. :slight_smile:
Ve čtvrtek jsme byli u Dr. na očkování, tak má Mišák 80 cm a 9,7 kg. :slight_smile:

Jinak svatba byla moc hezká. :slight_smile: Počasí krásně vyšlo, bylo polojasno, ani horko, ani zima. Jen večer pršelo, ale to už se bylo kam schovat. Svatba byla v parku, tak Mišák při obřadu lezl po zemi a honil kachnu. :slight_smile:
A bylo tam spousta lidí a spousta jídla,... :slight_smile:
Zatím mám fotky z obřadu od kamarádů, brzy snad budou i další. Tak jestli se chcete podívat, pošlu vám odkazy na fotky mailem. :dizzy_face:
Petru, figurky byly nádherný, ještě jednou moc díky. :dizzy_face: Pak ti pošlu fotku celýho dortu (i když ho udělali trochu jinak než měla ségra představu).

Leni, nebudu na netu, tak přejeme Honzíkovi všechno nejlepší k jeho zítřejším 1. narozeninám. :slight_smile: Hezky to oslavte. :slight_smile:

Moni, to je Dany šikulka, jaký dělá pokroky. :dizzy_face:

Jaji, tak ať se ti v nový práci líbí. :slight_smile:

Jinak všechny dětičky na fotkách i videích jsou kouzelný. Jsou to šikulky. :slight_smile:

Mějte se hezky na dovolených. :slight_smile:
4. črc 2009 v 00:39  • Odpověz
Ještě jsem si uvědomila, že jsem někomu slibovala odkaz na deku na zahradu, tak tady je:
http://www.babylife.cz/deky/emitex-piknik-deka-140x120-cm-akce
4. črc 2009 v 01:26  • Odpověz
Stáni, všechno nej k dnešním narozeninám!!!!! užij si oslavu!! :slight_smile:

Mišákovi a Daníkovi gratuluju moc k pokrokům!!

Medi, pěknou dovolenou!

Alčo, tak at se v Blavě daří a at nejsi nemocná!!

Děkujeme moc za přání a Honzík vám všem posílá velkou pusu! :wink: Dneska to musím všechno připravit, uklidit, nakoupit a zítra v poledne to vypukne :wink: ta oslava :wink: bude grilovačka, spoustu pití a jídla, tak doufám, že nebude pršet. Dort s krtečkem od Péti je u tchánovců, uvidím ho až zítra, ale abyste se taky pokochaly
http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/#Snimek_101.jpg je krásnej!!!!!!

Jde na mě nějaká nostalgie, touhle dobou přesně před rokem jsem začala mít první kontrakce a v noci jsem jela rodit. ach jo, to to uteklo, zítra to asi ořvu! :wink:

tady jsou nějaká naše nová videa
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/
4. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak už to píšu podruhé ... se to seklo a vše se mi smazalo a to jsem se zrovna tak rozepsala ...

Medi, krásnou dovču, užijte si to rodinko! :wink:

ALčo, ať se ti v novém bytečku a práci líbí :wink:

Stáni, to je fajn, že se svatba vyvedla! Já bych ráda fotečky viděla, díky :wink:
A co Mišák, jak zvládl celý den na svatbě?
A gratulace k prvním krůčkům pro Mišáka! To je šikulka ... 5-6m to je už náhodou kus! :wink:
Stáni přidávám se taky a přeje vše nej k Tvým krásným kulatinám! :wink: Užij si oslavu!

Leni, tak vy máte zítra už oslavu prvních narozeniny Honzíka ... hele já to taky ořvu, uteklo to strašně rychle, co? KOlikrát si vzpomenu, že loni touhle dobou jsem byla v posledním tažení :sweat_smile:
Přejeme Honzíkovi vše nej-nej k jeho velkým prvním narozkám! :slight_smile: Užijte si to, ať vše klapne dle vašich představ a těším se na vyprávění a fotečky! :wink:
A jinak dort je naprosto úžasný ... věřím, že bude mít velký úspěch :slight_smile:
Mrkla jsem na videa ... to je krásný, jak HOnzík už ťape!!!!! A líbí se mi moc video, jak taťkové hrají s kluky fotbálek a úplně super je, jak Honzík závodí v lezení s Láďou :grinning:

Petru, dort krásnýýýý, fakt klobouk dolů, jsi šikula! :wink: Škoda, že bydlíš od nás tak daleko, hned bych si u tebe taky nechala pro Danyho upéct dortík!
4. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jinak Dany se zdokonaluje v lezení ... už ho používá víc než plazení. A dneska si přešel sám z dětskéh pokoje do obýváku, jenom teda neumí vůbec padat a tak jsem pořád za ním ... dneska se praštil snad 3x do hlavy :unamused: , tak to je vždy řev a slzičky ... no snad se naučí padat brzy na zadek ...

Taky jsme včera koupili golfky, tak jsem zvědavá, jak se mu v nich bude líbit, až vyrazíme na procházku :sweat_smile:

U nás je teď velká katastrofa uspávání ... ze dne na den se to změnilo a prostě pořád stojí v postýlce a nespí ... v noci se na dnešek vzbudil v 1hod ráno a byl hodinu vzhůru a to i u nás v posteli, pořád tam lítal z jedné strany na druhou, stoupal si na nohy ... no strašný :unamused: a teď jsem ho uspala a po 1/2hodině opět vzhůru ... a přes den taky katastrofa, dnes za celý den dal 2x po 30minutách ...

A má další zub ... už sedmý! Dneska jsem mu našla dokonce dva najednou ... :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahoj holky!
jsem tu, abych popřála Honzíkovi vše nej!!!!!!!!! ať má samé prima dny s prima rodiči!

to to uteklo, neuvěřitelné....

Stáni, tobě také vše nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ráda se podívám na fotky!

Medi, užijte si to!

dort od Petry je jako vždy božský! nechápu jako... obzvlášť zajíc nemá chybu, povedlo se ti vystihnout ten jeho veselý výraz... jsem fakt v šoku, jak jsi šikovná!!!!!

Moni, teda, Daneček je šikulka!

Leni, zkoukla jse mvidea a to, jak se předhánějí v lezení nemá chybu

stáni, tak Mišák už takhle fofruje jo? šikula

u nás je vše ve znamení jednoho velkého shonu kvůli bytu ...

jinak už jsme přestali cvičit vojtovku, stačilo málo! mám z něj radost, přetáčí se na obě strany na břicho, snaží se plazit, hezky spinká, přes den je pohodář.. zkrátka nemá to chybu! fakt nemáme teď si na co stěžovat, max na to jeho blití, tkeré je snad čim dál horší.....
4. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
a taky vzpomínám na Herminku, jak asi se mají v Londýně! od kámošky vím, že tam je super počásko, tak to jim to hezky vychází :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z Litomyšle :slight_smile:
Chcípe mi notebook, tak jen ve zkratce: cesta děs, vedro, stálo to..., Anče má asi úpal, chuděrka, dvakrát blinkala. Babi ok, HOnzík Ok, Andulka snad ve výsledku taky. Já groggy, na dnešek jsem spala 4 hodiny a jela 160 km...

Zítra to dočtu :slight_smile: Všechny pusáme. Pa
:sunglasses: :grinning:

Jeníčkovi vše nej :slight_smile: Doufám, že to nemotám...
teda, psát potmě před chatkou, když neumíte všema deseti je hustoles... :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahojky holky, tak dnešek byl super, Honzík si to moc užil s celou rodinou, fakt byl úplně úžasnej!!
zítra písnu víc, musím jít chrupat, zítra jedeme na výlet.
taky jsou fotky:
http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/honzikovi-1_narozeniny
5. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpátky :slight_smile: Jen zdravím, manžel mi rve notebook z rukou, bo s ním valí na stavbu, tak se snad ozvu večer. Bylo to úžasné!
Pa a dodatečně vše nej Stáně a Jeníkovi :dizzy_face:
6. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
AHoj holky, zdravím z Litomyšle...

Je to náročnější, než jsem si myslela, ale bojuju. Babi už není taková čiperka, jako bejvala, nestíhá mýmu zrychlenýmu tempu, já mám pocit, že se jí málo věnuju a vznikaj nedorozumění. A já si to pak suším v sobě, jsem na přesdržtičku a Honzík, chudák, neví, co se děje...

no, ale jinak dobrý. Anče teda teďka zrovna hejká, asi ji chuděrku zase berou zuby. Máme už 4 a myslím, že další budou následovat rychle... :frowning2: Se moc nevyspíme.

Dneska jsme se byli podívat na Svojanově, byly tam rytířský hry, ale nic moc, no. Tak jsme si prošli hrad, Andulku jsme měli v baby björnu a byla docela hodná. Babi seděla venku ve stínu, že to lezení po hradech už není pro ni...A odpoledne jsme vyzkoušeli místní koupaliště, ale bohužel se zkazilopočasí, tak jsme bli ve vodě jen jednou. Ale snad není všem dnům konec :slight_smile:

Zdravíme všechny.

Jeníček na fotkách je super, ještě jednou gratulujeme. My jsme se rozhodli, že žádný velkolepý slávy nebudou, jen v soukromí, u našich a u tchánovců...ale žýdný tajtrlíky, ty dělala ségra a nebylo to nic moc... :grinning:
6. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky!
Medi, tak to je fajn, že si to docela užíváte v Litomyšli? Jsi tam sami s babičkou a Aničkou? A na jak dlouho?
Pro babi věřím, že je nic moc počásko ... co?

Herminko, vítám tě zpátky! těším se na vyprávění, co jste viděli, navštívili atd :wink:

Míšo, to je fajn, že je v takové pohodě a užíváš si to, tak jen tak dál :sweat_smile:

Jinak my jsme dnes měli návštěvu ... bylo to super, přijela za námi z Prahy Lenča s Láďou a Honzíkem. Bylo to moc fajn, Dany s Honzíkem doopravdy jako dvojčata ... to je dvojka :grinning:
Hodím pár foteček z dnešní návštěvy :wink:

Dlouho tu nebyla Petru, kdepak jsi?
6. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
ahoj holky,
uz jsem psala sms, ale jeste jednou preju vse nej Jenickovi k roku !! Je super, ze si oslavu tak uzil. Tonik byl na prvni narozeniny nemocnej, ale nastesti to docela slo.
Je to mazec, co ? ta nostalgie atak...taky jsem byla dojata.
Fotky z narozenin uzasny !!!! Jenik je krasavec !

Stani : a tobe vse nej k narozeninam ! Vitej mezi stařešinama :wink:
Zitra kouknu do diaře a napisu ti, kdybych mohla na tu oslavu.
Jinak, Jana nedavno porodila. Prenasela 14 dni :astonished: , maji kluka kamila.
Zitra jsem k ni mela jet, ale Tonik je nemocnej, tak az tam pojedu priste, muzes se pripojit.

Miso : to je fajn, ze si to ted uzivate. Ja si takhle uzivala prvni pulrok...vse bylo naprosto bez chybicky...od narozeni az po prvni pul rok a myslim, ze i prvni rok byl naprosto v pohode....
Ted uz si Tonik zacina prosazovat svou, tak uz to neni takova idyla, ale zase zacina mluvit, hodne znakuje, takze i ted je to super....ale proste do roka, to byla jedna velka idyla a pohoda.

Moni, bylo by mi cti, upect daneckovi dort, tak je fakt skoda, ze nebydlite bliz.
JInac, my tend byli od patku do dneska v Krkonosich a svete div se, vyslapla jsem si na Snezku. Nikdy jsem tam nebyla, pac nesnasim kopce :grinning:
Ale byli jsme asi 7 km od ni, tak jsme tam proste sli....Tonika jsem mela na zadech v Ergu...
Bylo to fajn, ale priste jedine lanovkou :grinning:

dam pak odkaz na fotky.
Jen je skoda, ze to Tonik omarodil....hrozne se tam menilo pocasi....byl treba velky rozdil jen v tom, jestli sviti slunicko nebo je pod mrakem...chvili vedro a Tonik spocenej, chvili zima a studeny vitr....takze Tonik hodne kasle a mel horecku....zitra pujdu k dr.

Je Jelinci byli u Kvochu , jo ? taky se nekdy vetreme....a hlavne se tesime, az prijedete do Prahy a dame spolecne ZOO.
7. črc 2009 v 00:36  • Odpověz
autor
a vitam Herminku zpatky z Londyna... :slight_smile:
7. črc 2009 v 00:36  • Odpověz
autor
Stani : moc gratuluju k prvnim Mišákových krůčkům ...Už se tesim, az se kluci spolu probehnou....no spis, projodu...Tonda to behani zatim moc neovlada... :slight_smile: , ale snazi se :grinning:
7. črc 2009 v 00:37  • Odpověz
autor
Medi : co Anicka a upal ? Snad to nic nebylo. A ty zuby to je taky des....my teda nastesti tech blbych noci moc nemeli, ale dovedu si to predstavit.
Litomysl je nadherna. jsme tam byli s Frantiskem na vikend den po tom, co jsem zjistila, ze jsem tehotna , takze mega vzpominky :slight_smile:
7. črc 2009 v 00:44  • Odpověz
Zdravím při úterku,

skoukla jsem fotky z oslavy Honzíkových narozenin - paráda !!!!
Peti, dortík opět jak od profíka :grinning:
No a fotky z výletu do Chrudimi jsou taky boží - kluci jsou fakt dobrá dvojka :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně ty fotky z trávy jsou fakt suprový.

Medi, doufám, že dál v pohodě dovolenkujete, nebuď na přesdržtičku (hezkej výraz, taky ho o sobě často používám) - raděj to ze sebe pěkně ventiluj :wink: .

Ani, tak jak je těhulko???

Stáni, dodatečně všechno nej k narozeninám !!!

Hermi, to je super, že jste si dovču hezky užili. Budou fotečky?

Já se mám celkem fajn, jsem víceméně pořád v práci, ale po té dlouhé době nicnedělání mě to vážně baví a taky co bych dělala sama doma, že? Moc lidí tu zatím neznám a zas nejsem povaha, abych se sebrala a sama vyrazila někam do víru velkoměsta :grinning:
Dneska mi dorazil balíček s dárkem od bývalých kolegů, tak mě to nějak dojalo :cry:
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
fotky z Krkonoš...http://zida.rajce.idnes.cz/Krkonose-3.-6.7.09/

Moni, Leni : Tonik ma taky jednu takovou košili, taky do modra....to by byla trojka..
kluci jsou super. Máte fakt moc krásný děti.
7. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.