• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Alčo : to je hezký s tím dárkem ! :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Petru, krásné fotky z Krkonoš! Jste dobrý, že jste s Toníkem teda vyšlápli na Sněžku!!!! :wink:
Jinak koupila jsem Danymu stejné tričko s tím tygrem nebo co to je, jak měl v ZOO ve Dvoře ... Toníkovi moc sluší! :slight_smile:
Mně se strašně líbí ta fotka, jak tam Tonda vykukuje z té pláštěnky na kočárku. Je super, že vám takhle v pohodě vydrží, takovou dálku na Sněžku a na zádech nebo v náručí! My když jsme vyjeli lanovkou na Černou Horu, tak jsme nahoře nikam moc nemohli, protože Danymu se nelíbillo v kočárku ...
A co Tonda, byli jste u doktorky? Ať je brzy fit!

Alčo, to je hezký, že si takhle vzpomněli! Co jsi dostala? :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak včera jsem to už nestihla a ani vás nemám dočtené, ale musela jsem se podívat na fotky Petru - ty jsou úžasné! Z Toníka, se mi zdá, roste ještě větší slaďoch než byl dosud :wink:

Alčo, jasně, fotky budou, jen jsem je ještě ani neviděla a musím je vytřídit, máme jich skoro 700 :grinning:
7. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Zdravím Herminko!
Viď ... taky se Tondy nemůžu nabažit ... je to krasavec! :wink: A přijde mi už takový o hodně větší ... stejně se ty děti po tom roce mi přijde mění ... výraz ve tváři a tak celkově :slight_smile: Toník je nádherné dítě!

A taky se těším potom na fotečky od tebe! :wink:
7. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Moni, přišlo mi koště (dřevěné a z proutí) s dovětkem, že to tady mám tím koštětem rychle zamést a pak se na něm rychle vrátit za nimi....
7. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Alčo, to je krásný dárek ... originální, věřím, že tě to dojalo
7. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Moni : tak to už máme to tričko tři. :grinning: Taky se mi líbí. Máte k tomu i ty ponožky ?
Mišák ho má taky, jestli si vzpomeneš jak ho kluci měli v Křižánkách. (mimochodem, dnes jsem ti konečně poslaa fotky na CD)

MOni, no nevim, jestli vydrží v pohodě. Když jsme šli dolů, tak už kňoural, ale jakmile jsem ho přendala k Františkovi, tak byl zase v pohodě. Ale víc vydržel (v kočárku, i v nosítku) , když ještě nechodil. To je jasný. Teď už víc co to je chodit, tak už taky nevydrží nějak extra dlouho. V kočárku teda jo, ale třeba v tom nosítku a v autosedačce ho to po pár hodinách nebaví.

A děkujeme za pochvalu Tondy, se úplně stydím.... :slight_smile:
však Dany a všechny děti tady jsou taky krásný. :dizzy_face: Taky se u vašcih fotek kochám.
7. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Moni : Toník má jen kašel a měl trochu teploty. Dr. řikala, že na průduškách nic nemá, tak sem ráda. Máme se přijít ukázat v pátek dopoledne, dávat kapky a na teplotu Nurofen (když bude vysoká)
Takže jsem tam ani nemusela, to jsem věděla sama, ale vždycky je lepší jít než něco podcenit.
Prý můžeme i ven, jen by neměl moc běhat. On je v pohodě, normálně si hraje atak, ale je takovej kňouravej a chce častěji chovat než normálně. A sem tam prostě kašle, což zní hrozně, ale není to naštěstí nějak extra často ä v noci se kašlem vzbudil jen 2x.
Takže dobrý. Snad bude fit do soboty. Chceme jet, za kamarády na 4 dny na tábor. Mají to u Raspenavy u hejnic.
Dřív se jezdilo ke Klatovům a dvakrát k hranicím s Rakouskem, tak letos poprvé na sever. Jsem zvědavá.
Taky poprvé provětráme náš nový větší stan. Jsem zvědavá na Tondu ve stanu, snad to půjde.
taky přemýšlím, že vezmeme neteř, aby měla nějaký zážitky. myslím, že by se jí tam mohlo líbit. Ona je hodně šikovná (komunikativní atak), tak si myslím, že by se i ve svých 5 letech mohla zapojit do nějakých her...taky nikdy nic takového nezažila. Jako třeba táborák, spaní ve stanu, ani nikdy nejela vlakem :sweat_smile:
Ségra žije trochu jinak než já, tak si myslím, že by se jí to mohlo líbit. Uvidíme.
Navíc, ségra chodí do práce a naši nemůžou hlídat pořád, máma má dost práce s tátou.
7. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
jaji : super darek :grinning:
7. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Petru, já jak jsem to tričko viděla na klukách na Křižánkách, tak se mi strašně líbilo a tak jsem ho nakonec (bez ponožek) sehnala od jedné paní na MMB. Ale zatím je mu trochu větší, je to velikost 86, ale to je za pár :grinning:

To je prostě super, že s ním takhle cestujete! Já si vždycky moc ráda prohlížím fotky, co jste kde s Toníkem podnikali ... ať už nějaký babinec nebo výlet :sweat_smile:
Jsem zvědavá na zážitky ze stanování! Myslím, že by neteř mohla mít velký zážitek, věřím, že by se jí ve stanu líbilo, bude to pro ni něco úplně nového :slight_smile: Hele tak zase hezky foťáček, ať se můžeme pokochat! :wink:

Věřím, že to Toník bude v pohodě, ty děti se z toho tak nějak rychle dostanou! A jak to nemá na průduškách, tak to bude dobrý. Vem si, jaký měl strašný kašel Dany na Křižánkách.
Já taky jdu radši zbytečně k doktorce, ale radši aby ho viděla, než jít potom pozdě ...

Holky to je dusno, co? Já byla po obědě s Danym ve městě a strašný, uf, jsem sotva dolezla domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra zase ochlazení do 20st, to je teda léto ...
7. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Petru a díky moc za CD, zrovna dneska jsem ti chtěla psát! Díky, už se těším na fotečky! :wink:
7. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Moni, jojo, taky Toníka žeru :dizzy_face:

Alčo, perfektní dárek :dizzy_face:

Dneska se nějak vyjadřuju v krátkých větách :grinning: Časem to napravím povídáním o Anglii, ale víc řeknou stejně fotky.
7. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Moni : no ale kdybys viděla jak třeba cestuje Zuzka s Klárkou z březňaček...kam se hrabeme. Ono to takhle vypadá, protože hodně fotím, ale příde mi, že jsme teď šíleně dlouho nikde nebyli, že to teď bylo po dlouhé době. Ale je fakt, že mezi lidi (do města ) chodím často. Na sídlišti je to vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Fakt zaplať panbu, že Toníkovi nikdy nevadil kočárek. Není to ale naše zásluha, prostě jsme měli štěstí.

Hermi : už se moc těším na fotky ! Do Londýna bych se ráda podívala. Já tam nikdy nebyla.
7. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Taky bych brala jet do Londýna! :wink: Petru, ty umíš anglicky?

A jak cestuje ta Zuzka s KLárkou? POvídej, to mě zajímá ...
7. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
už jsem omrkla album té Zuzky, ta Klárka je teda nádherná holčička, má krásný kukadla :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Moni : anglicky neumím. Já jí ve škole nikdy neměla a sama jsem se nikdy nedokopala. začínala jsem několikrát jako samouk nebo v kurzu, ale vždycky jsem to nakonec vzdala.

No Zuzka je prostě pořád někde v luftu. Hodně cestujou po čechách atak....taky Klárku vozí v tom vozíku za kolo ...mě příde, že jsou prostě každou chvíli někde v přírodě atak...teď byli i v Chorvatsku, teď někdy jedou na Šumavu...prostě pořád něco...
My dáme větší akce třeba jen 4x do roka, kdežto ona třeba 10x (odhaduju)

Sem se teď dokoukala na pohřeb Michaela Jacksona a dost jsem si pobrečela. bylo to moc dojemný.
Já sice nebyla nějaká zapálená fanynka, ale měla jsem ho ráda a některý jeho věci se mi hodně líbili.
Byl to podivín, ale docela mě jeho smrt vzala. Nečekala jsem, že to budu tak prožívat.
7. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Petru, my jsme v Londýně taky byli oba poprvé. Bylo to fajn, ale zbytek Anglie se mi líbil víc, hlavně Lake District (ten bych ráda viděla ještě jednou, v den, kdy jsme se vydali na celodenní túru, totiž lilo a museli jsme se vrátit, ale i tak jsme mohli poznat, jak je nádherný). Ale Londýn byl taky moc pěkný - na to, že je to tak velké město a všude tolik lidí. Docela dobrodružné bylo metro, mají tam 12 linek, ale blbě jsme jeli jen jednou :grinning: Léně děkuji za tip na Primark, nakoupili jsme tam hlavně pro manžela, ale i já jsem si tam vybrala jedny šatičky (snad je v tom letošním létě ještě užiju). Posílám odkazy do IP (zahleslované :wink:).
7. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
Moni a Leni, podívala jsem se teprve teď na fotky Jéni a Danyho a jsou fakt jak bráškové, nádhera :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Herminko, no to je nádhera ... jsem se teda fakt pokochovala :wink: Věřím, že jste si to v Anglii moc užili ... nádherná příroda ... a moc ti to tam s manželem sluší! :wink: a viděli jste teda toho moc!
A to ubytování ... hmmm :slight_smile:
7. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
Hermi : zatím jsem videla jen ty prvni fotky a super. Fakt bych tam rada jela. Já mám mesta ráda. nemusím jezdit na dovolenou nutne jen do prirody.
A pobavila me anglicka snidane...to sis asi moc nepochutnala, co ? Me to teda prislo dost odpuzujici a to moc rada jim.

zitra kouknu na zbytek fotek.
7. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Petru, fotky z Krkonoš super! obdivuju Toníčka, že s vámi zvládne takové tury! a obdivuju výstup na Sněžku, mě by tam pěšky nikdo nedostal! :grinning:

Hermi, zatím jsem prohlídla jen fotky z Londýna, je to paráda, všude kde jste byli, jsem byla taky, British Museum miluju, tam jsem byla asi tak 10x a londýnské metro to je hukot co? :slight_smile: ale je pravda, že značené to tam mají docela přehledně. Fronty na kabinky v Primarku nemají chybu :slight_smile: počasí vám asi podle fotek vyšlo pěkně, to je super!

My vyrážíme za chvilku do Klatov, zítra si uděláme výlet na Černé jezero a v pátek do Kynžvartu a v sobotu má mamka oslavu 60tin.

Jinak výlet do Chrudimi za Kvochovcema :slight_smile: se moc povedl!!!! :slight_smile: http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/vylet-za-kamaradem-danikem-do-chrudimi
8. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak Dany usnul, tak jsem zvědavá na jak dlouho ...

Hele tak si uděláme ještě společný výlet do Anglie, ne? :slight_smile: Bez dětiček, hezky dámská jízda! Já jsem v Anglii nikdy nebyla, taky bych ji ráda jednou viděla

Leni, tak si užijte hezký den. Láďa má dovču?
Černé jezero je dole na Šumavě nebo kde je? Možná si to pletu ... ale něco mi to říká ...
8. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Já bych někam vyrazila na dovču tady, ale přijde mi, že je snad teď všechno pod vodou ...
miluju Krknoše, než se narodil Dany, tak jsme jezdili do Krkonoš docela často a i na týden a dělali jsme každý den třeba tůry přes 30km, nohy jsme druhý den ani necítili, ale vyšlápli jsme znovu, nedalo nám to ... to si teď budu muset ještě počkat, ale proto Petru tě fakt taky obdivuju, že prostě Toníčka dáte na záda a můžete jít, je to šikulka, že je takhle zvyklý a zvládá to v pohodě! :wink:
8. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Moni, beru tě za slovo a uděláme někdy dámskou jízdu třeba do Londýna, až budou kluci větší :slight_smile:

Láda má dovolenou celý týden, tak je to fajn, je to poprvé co má od narození Honzíka delší dovolenou, tak si to užíváme. jj, Černé jezero je na Šumavě a právě jak jedeme k našim do Klatov (to už je taky Šumava), tak to máme odtamtud blízko a můžeme podnikat různé výlety. Jenže nám Honzík taky nevydrží v kočárku, tak musíme vybírat jen krátké trasy :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
dámskou jízdu - kdokoliv se připojí, můžeme něco naplánovat! :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Leni, tak si to moc užijte, tak já jsem tam u toho černého jezera byla a taky tam je nějaký vodopád nebo něco takového, je to tam moc hezký. Plánujeme, že bychom taky vyrazili na týden na Šumavu nebo Moravu :slight_smile: Tak se těším na fotečky z výletu!
8. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak já se dobrovolně hlásím na dámskou jízdu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Leni, užijte di minidovču!!!
Už u vás došlo ke shodě na téma dovolená u moře...?

Hermi, díky za dokaz. Juknu na fotky ale později, v pracovní době je tento server nepřístupný.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Moni : no ale my fakt nechodíme nějak často. Jako máš pravdu, že Toník vydrží na zádech (ale co chodí, tak musíme dělat víc přestávek) a taky vydrží v kočárku (tam není problém vůbec), ale nejsme nějaký velký výletníci.
Teď se nějaké akce nakupili, tak jsem ráda, ale jinak se fakt stydím sbírat chválu za výletničení, když vím, že to u nás až tak často není. :wink: Teď se to sešlo, ale fakt po docela dlouhé době.

Jsem zvědavá na Tondu na táboře. Jedeme od soboty do úterý, když bude OK....
No, tyhle prázdniny máme docela program, tak jsem fakt ráda.
Jednou jsem se s Františkem rafla , :sweat_smile: protože mi přišlo, že nikam moc nejezdíme a že vše musím plánovat já....tak se to teď zlomilo.
8. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Leni : fotky z výletu u Kvochovců jsou super. Kluci jsou fakt výborná dvojka. Black and White :grinning:
8. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsme se byli s manželem dívat na umyvadla a dřezy (zatím jen kvůli rozměrům, za 2 týdny má přijet M. strýc instalatér, tak ať víme, co se kam má udělat), ach to vybírání, to moc nedávám :grinning:, naštěstí to zatím bylo jen nezávazně, jen pro zjištění rozměrů.

Moni, Danymu se v nosítku nelíbí? To ubytování nebyla žádná láce, 2 noci vyšly skoro stejně jako 3 noci v Londýně (ubytování v UK je celkově hodně drahé). Ale byl to luxus, jen teď lituji, že jsme kamaráda na chvíli neposlali někam samotného :grinning: Dany s Jéňou jsou fakt skvělá dvojka :dizzy_face:

Leni, myslela jsem si, že všechna místa znáš :wink: Jojo, metro je drsné, ale značené to mají líp než v Praze (když jsme přiletěli, v Dejvicích spousta cizinců nastupovala do metra, které už dál nejede), jenže jak se ty linky občas rozvětvují, jednou jsme jeli špatně :grinning: Jó, v Primarku si manžel kupoval věci od oka a já zkoušela na oblečení, na ty fronty jsme neměli nervy :grinning: Už si to nepřečteš, ale přeju vám příjemnou dovču na Šumavě :dizzy_face:

Petru, na snídani byl naštěstí vždycky výběr, jen manžel si vždy dával full English :slight_smile:, párky a slaninu bych nepozřela. Vaše výlety se mi taky moc líbí, řekla bych, že jezdíte fakt dost, troufám si říct, že víc než běžní lidé s ročním dítětem.

Na dámskou jízdu se zatím nehlásím, ale kdoví? :slight_smile:

Už se nějak dlouho neukázala Míša, je někde pryč?
8. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.