• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
jaji: Tak se neuhoň :slight_smile:

leni, co ty? Jak ti je? Mě teda dneska nic moc...bylo mi pěkně šoufl, Prej bio 1 - ani náhodou...

moni, míšo...co vy? Jak to jde?
26. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:

Lenni, dávej zprávy jo? takhle se neozývat, ostudo ... :grinning:

Medi, no bylo to šílené, přišla jsem do hospody a oni se mi tlemili, že prý jsem miss mokré tričko a kalhoty - vzhledem k bílé barvě si dokážete představit, že bylo vidět fakt vše :grinning:

Medi, no snad ty sedačky uschnou no.... :unamused:

jinak jsem se vrátila z těch všech možných vyšetřeních, mám hlavu jak pátrací balon - jinak vše v pořádku, a mimi je pěknej rychlík, protože od úterka vyrostlo o 7mm - takže dneska má 2,5 cm :grinning: - hýbalo se a mávalo na mě ručičkou - to bylo krásný, asi poprvé jsem si uvědomila, že to je fakt moje a ne nějaký film a docela mě to i dojalo :wink: - v úterý mi vypočítal stáří plodu na 8+4 a dneska na 9+5 :grinning: - takže mimi opravdu dohání to, čím mě zlobilo - termín porodu: 21.1. - přesně stejně, jako měla termín ségra se Sandrou a přesně na narozeniny mého dědy, který mi před 4 roky umřel a jehož jsem kopie - vzhledově i povahově, hodně jsme na sebe byli navázaní, tak mi to přijde takový symbolický :dizzy_face:
26. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
míšo. to je hezký...tak to třeba vyjde. OStatně...Vodnáři jsou nejlepší znamení :sunglasses: Hádej, co jsem já??:wink: Jsem ráda, že je mrně v pořádku.
S tím tričkem si to dovedu představit :grinning: :grinning: No jo, stane se, aspoň se ostatní pobavili, ne?
26. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
no a teď si půjdu zdřímnout, dám si pak oběd a vyrazím vstříc Jinonice :wink:

no a vlastně už příští týden (nebo asi to pondělí potom, podle toho, jestli budu v Praze, chci si udělat týden v PE) jdu na ten screening v I. trimestru - to to letí :grinning: - a už i chutě se mi začínají vracet do normálu, tkaže možná brzy dojde na vínko - a i sestra říkala, že klíďo si vínko dát můžeme, že tím mimču neublížíme - samo ne ho vypít litr, ale občas deci si dát, je úplně OK - prý lepší než pivo, to má hodně kalorií - a že si klíďo i líznout vaječňáku nebo nějaké takové dobroty, takže tak - a prý se může i niva - vše, co je z kravského mléka je prý pasterizované.... :dizzy_face: takže vlastně samé dobré zprávy :dizzy_face:

tak nějak mám pocit ( a nechci nic zakřiknout), že vše se dobře vyvíjí a půjde tak, jak má :dizzy_face:

jo a taky doktor tak zběžně koukal na to šíjové projasnění (nemá tak dobrý UTZ a mimi je ještě malé), ale říkal, že tam žádnou odchylku předběžně nevidí :dizzy_face:
26. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
míšo, tak to je fajn, já měla taky včera jednu skleničku. U nás byla degustace a Honzík přinesl rýnskej ryzlink. Byl mňam, jen mě po něm trochu pálila žáha..:wink: S tou nivou nevím, já když tak jen tepelně upravený...jako v omáčce a podobně, jinak moc ne, se těch plísní přece jen bojím....

Mám dilema...nevím vůbec, co mám vařit :frowning2: Mám tu mletý, ale nechce se mi nic moc patlat.... :confounded: jdu něco najít...
26. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
Medi, já vařit nebudu, mám tu rizoto od včerejška a babi mi poslala francouzské brambory - tak nevím, co si vybrat :grinning: - ale to není provokace :grinning:
26. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
jo a dostala jsem takovou krabici s různejma časákama a tak - a taky krásnej dudlíček od Nuku a nějakej drink pro těhule, tak ho piju - jů já budu zdravá :grinning:
a taky jsem si včera koupila první věc na mimi - krásné bílé zateplené dupačky na zimu - jůůůůůůůůůůůů :grinning:
26. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
:slight_smile: míšo, ještě jsi neobjevila krásu mimiaukce a mimibazaru? No to já teda jo. Včera jsem vyhrála odsávačku na mlíko a dneska jsem si přihodila namrněcí ponožtičky... :grinning:
26. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
Medi, já nechtěla zatím nic kupovat, ale ségra mě tady tahala po obchodech a sekáčích a to jsem prostě neodolala - je to úplně nové a krásné a za ty peníze, to tam nešlo nechat - a miminku v tom bude krásně teploučko :wink: - a od ségry mám zákaz nákupu, bo mi skoro všechno dá - teda pokud to bude holka, pokud kluk, tak to asi ne - ona bude mít kluka letního, ale Sandra byla holka zimní a moje mimi bude taky zimní - takže vlastně nemám první věc, na půdě mám 3 pytle věcí :grinning:
26. čer 2008 v 10:58  • Odpověz
jo a tchánovci nám koupí prý kočár, tak nemusím šetřit :grinning: - a mým postupným favoritem se stává Jané :grinning:
26. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
ahojky holky!!!!!
jdu se nahlásit, jsem ostuda, vím a stydím!!! :confused: :wink: Jsem celá a v pořádku, na bouřky jsme zatím imunní, jen mladýho to vždycky nějak nabudí, dneska lítal celou noc jak splašenej, hrozně se mu líbilo štouchat me do žeber, úžasný, auuuuuuuuuu :frowning2:, takže jsem usnula az 7 ráno a vstávala jsem před chvílí. Včera jsme byly s kamarádkou na Andělu a jsou slevy úplně všude, tak jsem zase dotáhla nějaké úžasné oblečky na Jéňu, ale už na většího, krásnou bundičku, pár cool fotbalistických triček, no fešák to bude. :wink: Holky mě připadá, že na mě každej čumí, i ta kamarádka včera říkala, že si toho taky všimla, všichni mi hrozně koukají na břicho. :grinning: I když je pravda, že už vypadám, jak kdybych kradla obr meloun!!

Míšo.... to jsem ráda, že to všechno dopadlo dobře a že mimčo prospívá, to je supeeeeer!!!!! :wink: S tima oblečkama to máš super, tak to abys ještě měla tu holčičku, ne? :wink: Já bych ti jí mooooc přála! Já mám smůlu, všechny moje kamarádky po kterých jsem mohla podědit oblečky mají holčičky.:slight_smile: Jané kočárek jsem chtěla taky moc, už jsme ho skoro kupovali. Jo a jinak, to mimčo je tam jedno, že jo? :slight_smile::slight_smile: S tima sýrama je to to dobrý, podle mě ti každej řekne něco jinýho, mě doktorka nezakázala nic. Ale taky jim tepelně upravený všechno, smaženej hermelín i nivu a dávám si i uzenýho lososa.

Medi, tak si moc užij kurz!!!S tím autem to je pech! Mimibazar je výbornej, taky jsem tam koupila pár věciček.:slight_smile:
26. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
leni: No tak to jsme rády, že jste zaím 2v1 :wink: Tak hezky držte a opatrujte se. Tos v tom vedru lítala u Anděla?Myslíš v Tescu?

míšo, Jané je moc prima...ale hlavně jukni, jak je u něj velká korbočka, aby se ti tam prtís/ka vešel/a :slight_smile: Ale zase když uiž bude větší, bude léto,tak to bude asi stačit :slight_smile:

Jdem na ten předporodní kurz, tak uvidíme, jak to dneska půjde, je tam hnusný dusno, ble...jsem se oblíkla a ještě než jsem vyrazila jsem spocená...no prima..
Jdu najít nějakej sešit na poznámky nebo tak něco. :wink:
26. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz
jé Léňa je ještě celá :grinning: - jinak už fakt letím, nebo to nestihnu :unamused:
26. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru, s tou kamarádkou je to děsný, chudinka. Tak snad se z toho brzy dostanou a podaří se jim další mimi. Vím, že ten věk taky dělá hodně na psychiku, ale jedna moje kamarádka má děti v 37 a 39 letech a jsou zdravé. Stejně je to nespravedlivý - někdo miminko chce a umře mu a někdo má zdravé mimčo a odloží ho.
Máš pravdu, já jsem se taky pořád bála. A bojím se i teď.

Leni, to tě obdivuju, že ještě takhle cestuješ a v takových vedrech. A nediv se, že se ti všichni dívají na bříško - prostě to přitahuje pohledy - určitě to nikdo nemyslí špatně. Zvlášť, když jsi tak krásná těhulka. :slight_smile:

Míšo, jsem ráda, že jsme se viděly, i když to bylo jen na chvilku. Jen teda bylo blbý, že si Mišák zrovna dost ublinknul. A jak jsem ho měla zrovna svlečenýho, jen v látkový pleně, tak jsem neměla ani ruku ani plínu po ruce, abych mu to hned utřela.
Sandra je moc hezká princeznička a má nádherný kukadla. :slight_smile:
Tak snad ti to v knihovně půjde od ruky, abys tam nemusela nocovat. :grinning:

S Míšou jsme se viděly na Ládví - byla jsem na návštěvě u kamarádky, která bydlí pod nimi. Máme to sice trochu z ruky, ale chtěla jsem ji ještě vidět s bříškem. Ona k nám jet nemohla, protože je na rizikovce - ve 28.tt se jí zkrátil čípek, měla křeče,... teď ukončila 35.tt, tak snad to bude v pořádku. Do 3 týdnů by měla mít mimčo. Když neporodí do 38tt+3 sama, tak jí budou dělat císaře. Je totiž malá a drobná, tak s velkým mimčem by mohly být problémy. Nechtěli vědět, co to bude, tak jsem zvědavá. Kamarádka říkala, že buď se budou Mišák s jejich klučíkem prát nebo bude Mišák jejich princeznu svádět. Pak říkala, že by bylo dobrý, kdyby se časem dali dohromady... a dodala - teda pokud to bude holka. :grinning: :slight_smile:

Medi, s tím autem - to se nám taky jednou stalo a taky byl zrovna slejvák. :grinning: Od tý doby si dáváme pozor. :grinning:

Včera jsme tu bouřku přežili v autě. Zrovna jsme jeli od kamarádky k Petrovým rodičům. Pak jsme ještě přebíhali v dešti od auta ke vchodu. Na Mišáka spadlo pár kapek a ukázal nám, jak umí krásně řvát. :slight_smile:
Na RHB to snad bylo dobrý. Ta nožička je v pohodě. Mišák je asi o trošičku později, ale podle mě na to má nárok, když se narodil dřív. Máme cvičit, ale mně to zatím přijde zbytečný. Mišákovi se to nelíbí. A dělá pokroky i bez cvičení. A přece nemusí být na týden přesně podle tabulek. Kdybysme tam nešli kvůli té nožičce, tak by to zatím nikdo neřešil a Mišák by měl klid. Na bříšku už se tolik nevzteká, někdy se mu to i celkem líbí a i se mu někdy povede hezky zvednout hlavičku. :slight_smile:
Jsem zvědavá, kolik bude vážit za 2 týdny na 3 měs. kontrole. Roste jako z vody. Nesla jsem kamarádce nějaký oblečky a když jsem viděla, co měl Mišák na sobě ze začátku a bylo mu to velký... :slight_smile: To je neuvěřitelný. :slight_smile:
Jen si teď říkám, že jsme měli Mišáka po určitých odstupech fotit vedle nějaký věci nebo hračky, aby bylo vidět, jak roste. Protože takhle mi to ani tak nepřijde a na fotkách to taky tak nevyzní.

Zatím papa. :slight_smile:
26. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz
Stáni, taky jsem vás moc ráda viděla - Mišák teda pořádně vyrostl, je to fakt rozdíl - a jak se na mě smál opičák jeden :wink: - Sandra pak našim ukazovala, že dole bylo miminko :grinning:

já se vrátila z knihovny, přehodnotila jsem plány a prdim na to - prošla jsem si pár diplomek a pár knih půjčila domů a víc na to kašlu - takže zítra už tam nepojedu a budu doma psát - a pojedu do práce s lístkem na peníze a pro lístky na Judas Priest - tatkovi k narozkám :wink:
26. čer 2008 v 16:39  • Odpověz
holky, kde jste? :confused:
v albu je fotečka a první úlovek :grinning: - jen mi tam nejdou k fotkám přidávat popisky, nevím proč :frowning2:
26. čer 2008 v 18:54  • Odpověz
Jeeee,Míšo, fotečka miminka!!!!! Krásný!!!! :wink: a ty dupačky jsou super!!
26. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
Holky já skučím!! (asi už vám se do porodu budu chodit jen skučet, musíte to vydržet :slight_smile:) dítě sebou hází už od odpoledne, to se fakt nedá! marně se snažím najít nějakou polohu ve který by dal pokoj, už jsme byli i na procházce, ale nic, pořád kope.....snad dá aspon v noci pokoj, já už jsem úplně vyřízená. Do toho mě bolí tříslo a vystřeluje mi to do stehna.No musím ještě jeden, dva týdny vydržet!!!!Začínám se na ten porod fakt těšit!:slight_smile:

Mám vás moooooc pozdravovat od Aničky!!! Má toho hrozně moc v práci a nestíhá.
26. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
míšo: Jééééééé...mrnísek :grinning: JSem ráda, že jsi rozumná a šla jsi na noc z knihovny domů :grinning:

stáni: No dyk, hlavně, když dělá pokroky, je to kluk šikovnej, vy všechno zvládnete, neboj.

leni: No to ti věřím. My byli dneska na tom předporodním kurzu a Andule se celou dobu mlela a otáčela a čutala až mi břicho poskakovalo.

No nic, zase se sem mrknu, jestli tu někdo nejste, teď jsu koukat na to španělsko -ruský drama :grinning:
26. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz
Leni, tý jo, tak Jéňa takhle vyvádí jo? no asi se s tím nedá nic dělat co? tak si vždycky tady aspoň zanadávej :grinning:

holky nekoukaly jste teď na ČT2 na ten dokument o těch 3 rodinách? to bylo něco nádhernýho, ti lidi.... já před nimi smekám, před jejich úžasnou bojovností a citlivostí a tak.... no jsem fakt z toho dojatá, ale velmi pozitivně naladěná, nádhera!!!
26. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
míšo, o čem to bylo? já to neviděla... :unamused:
26. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz
Medi bylo to o třech rodinách - natáčely je v průběhu 6ti let - první rodina oba rodiče nevidomí, druhá rodina oba rodiče neslyšící a třetí rodina maminka na vozíčku - všichni měli po dvou dětech - ten přístup jejich, ty děti a to zachycení toho vývoje, fakt nádhera - třeba to bude na netu, fakt to stálo za zkouknutí
26. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
holky k čemu je taková ta čárka na břiše - od pupíku dolu? začíná se mi dělat
26. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz
míšo, fakt? Já ji teda moc nemám...to je prostě změna pigmentace...ale není k ničemu, myslím :grinning: :grinning: Já ji mám jen drobnou pod pupíkem...ale ségra měla přes celý břicho.. :grinning:
26. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz
tak když je k ničemu, tak to jí nechci :grinning:
26. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
jo, míšo, zkus jí poručit.. :grinning:
26. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz
jdu jí domlouvat :grinning:
26. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
No to by mě teda fakt zajímalo, jak to dopadlo...budeš muset poreferovat :sunglasses: :sunglasses: A mažeš břuch? :slight_smile: Nám dneska říkali, ať mažem, že je to jen pro dobro věci :slight_smile: :sunglasses:
26. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
urbi : ja na to koukala...bylo to super, jak na konci kazdej z nich rikal,, ze to jeho postizeni je nejjednodusi... :sweat_smile:
26. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
petru: Jsou to statečný lidi...mám nevidomou kamarádku a ta zvládne vše... :wink:
26. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.