• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ještě k těm, kteří si to zde budou číst (a že jich není málo), tak snad si sami udělají obrázek, já se tady nehodlám obhajovat, jen teda valím oči na to, jak jsi na to Petru zareagovala.... ale nehodlám to dál rozebírat, šlus, ende - pro mě
10. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
jenom pro ostatní, vlastně nevím, co psát - bo chválit nemůžu, pozitiva psát taky ne .. tak snad jen - že dneska mám fakt blbej den, bo jsem dvakrát zmokla, u notáře nechala za ověření několika podpisů 600, za které jsem si chtěla koupit bundu no a taky mě chytla sra.ka po cestě, tak jsem to měla jen tak tak.... je to dost negativní?
10. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Hermi, chtěla jsem se zeptat ohledně těch umyvadel, jak jsi psala, že jste se byli dívat? máš nějaký tip, kde mají hezké a ne tak drahé? protože teď akutně vybírám a jsem z toho dost vyděšená, co chtějí za ceny a hlavně ceny nábytku koupelnového.. uf uf
10. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Míšo, bohužel neporadím :frowning2: Šlo nám totiž čistě jen o rozměry (tzn. že např. do horní koupelny chceme umyvadlo šíře 80, dolů stačí 60 apod.), na konkrétní ceny a značky jsme se dívali jen koutkem oka (budeme to všechno asi pořizovat až příští rok - nebo třeba letos koncem roku, podle finanční situace, teď jsou pro nás důležitější cihly, kačírek apod. :slight_smile:), ale stačila jsem si všimnout, že je na vybavení koupelky padne majlant :frowning2: Tak promiň :frowning2:
10. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Míšo, mě nevadí, že je Fíla pohodář. Přeju ti to...Po tom , co jste si zažili atak...A nevadí mi, když někdo chválí svoje dítě...děláme to tady všechny. Ale prostě jde o styl..to je jedno...
Já jen vím, žes jednou někde psala, jak nechceš být matka, která se chlubí svým dítětem a někdy mi příde, že to děláš. Objevíš se jednou za čas..na ostatní nereaguješ, ale vždy jen stihneš Filípka vychválit do nebes.
Jak řikám, děláme to všechny, ale proč teda někde píšeš, že ti to na matkách vadí ?

To je jedno...Já se tu nechci hádat a nejde mi o to, aby se tu psala jen negativa. To urážení je myslím zbytečné. Každý tu píšeme o tom co nás těší nebo co nás trápí, ale ty jsi začla s tím mě napadat za to co já píšu.
A že tě šokuje moje reakce..?
Hold kalich přetekl..Mě totiž zase šokuje, proč každou chvíli moje příspěvky napadáš, když je vůbec nemyslím zle.
Nejdřív mě to vždycky jen mrzelo, ale teď už mě to fakt naštvalo, takže proto moje šokující reakce...

Mě prostě příde, že tady člověk musí jen chválit a chválit nebo litovat a litovat, jinak je zle...natož aby si dovolil napsat, co jeho dítě....a tím vlastně nedej bůh srovnával :sweat_smile:

prostě už jsem se naštvala, za to se omlouvat nebudu.

taky končím...mám lepší věci na práci...návštěva dorazila.
10. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
a někdy je dobré si vše dočíst, aby člověk právě věděl souvislosti... :wink:
10. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
ano, tak jsem největší kráva na světě jenom proto, že jsem člověk, který říká věci na rovinu. tak za to klidně kráva budu, protože to takhle prostě mám
to, čím mě štveš ty, já tady tak sáhodlouhé výplody psát nebudu, nejsme na základce...

a to, že jsem se už jednou nepohodla s jednou holčinou kvůli tomu, co psala, je pravda - to nebylo jen z mé strany ale i od spousty dalších a už to tam slušně vřelo, takže jsem si to s tou holčinou vyříkala přes IP. To mi přijde normální a děje se to i v běžném životě...

víc fakt psát nebudu, ani ty nemusíš, stejně to čtu jen velmi běžně a další číst ani nebudu... přijde mi krajně nechutné, do jakých rozměrů si dotáhla to, že jsem se ti občas odvážila něco říct...

no a v rámci zachování duševního zdraví si dám pauzu, tak nemusíš mít obavu, že bych ti to tu dál znechucovala - toť vše, víc k tomu ani řádku :wink:
10. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
tak je tu koukám hustá atmosféra.... podpořená i mým příspěvkem, tudíž mám potřebu se k tomu taky vyjádřit...

Petro, rozhodně jsem svým příspěvkem neřekla, že vy ostatní si tu stěžujete na každý prd, spíš sem tím myslela, že když si postěžuje Míša, už opravdu neví kudy kam... možná to bylo ode mě nefér, protože jsem s Míšou v užším kontaktu, tak vím víc než vy osatní, ale to je ve finále jedno.
Teď budu drsná zase já, beru se za nezaujatého (ve smyslu, že nemám své vlastní dítě) čtenáře této diskuze, diskuze je o tom, abychom tady společně sdílely své problémy a radosti, ale minimálně mě opravdu nebaví číst asi posté, jaké všechny Tonda prodělal nemoci a jaké měl nebo neměl reakce při každé nemoci některého z ostatních dětí. Samozřejmě, že když se vyskytne něco "nového", je to jiné, ale o Tondových rýmách a kašlích píšeš naprosto pokaždé a pokaždé to samé, když je některé z ostatních dětí nemocné.
Někdy opravdu postačí jen reagovat na ostatní a né ke všem událostem, novým zážitkům a umům ostatních dětí psát, jak to měl Tonda, všechny si to jistě dobře pamatujeme.

Ostatní snad prominou mou ostrou reakci, ale už jsem toho měla tak akorát...
10. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
No ahoj, koukám dost hustá atmosféra ... dnes je asi nějaký divný den či co, tak se tedy přidám se svým názorem taky ...

Takže já vůbec nechápu, co se tady vlastně řeší ... už ráno jsem psala, že jsem z příspěvku Petry nikde nevyčetla, že by někde v něm napsala, že je kašel horší než horečky ... a to jsem si to teď šla přečíst ještě jednou, takže nechápu, proč se to tady řeší ... nikdo se do nikoho určitě nenavážel.
Možná to, co se tady řeší má kořeny úplně někde jinde a prostě se to střádalo, střádalo až to ruplo ... a myslím, že to i vysvětluje tak trochu naše dva tábory na Křižánkách ... nevím, zda to tak přišlo i ostatním, píšu to za sebe, ale mně to tak přišlo ... spol já,Petra,Lenča,Stáňa x Alča a Míša
Nebo vám to tak nepřišlo???? Ale o Křižánkách tady psát snad ani nechci ...

Hold ne každý každému sedne ... možná nám i ty Křižánky trochu pomohly se blíž poznat ...

Ohledně příspěvků Petry, jsem si tedy mezi námi taky několikrát všimla, že se třeba Míšo trochu navážíš do Petry ... nevím, zda se to zdálo jenom mě, ale myslím, že kolikrát se to mohlo taky Petry dotknout. Ale to musíš vědět ty, zda to bylo napsáno normálně, nechtíc nebo co se v tobě odehrává vůči Petře ...

Alčo to, jak jsi napsala tvůj příspěvek, z toho mám tedy taky husí kůži ... píšeš nezaujatě, nebož nemáš dítě ...
Tak můj názor je ten, že kdyby jsi dítě měla, viděla by jsi to jinak a to nemyslím nějak vůbec zle, chápu tě, protože kdybych neměla prcka, tak by mě tady taky nebavilo číst o problémech, nemocech, které se týkají dětí ... ale tyto stránky jsou o dětech a proto se tady o nich píše ...
A to, že tě nebaví číst asi po sté, co Toník prodělal za nemoce a jaké měl na ně reakce ... tak věřím, že tě nemůžou bavit číst ani moje příspěvky, neboť já se taky opakuju ... zrovna teď, když si to vše četla zpět, abych mohla reagovat, tak včera večer jsem něco napsala o Danym a jeho horečkách a úplně to samé jsem psala dnes ráno. Prostě si nepamatuju, co jsem kam psala a beru to, že když to někdo nechce číst, tak ať to nečte a je to.
Když máš prcka a někdo tady napíše, že má nějaký problém, nemoc, tak já teda píšu za sebe, že úplně přirozeně si vybavím, jak to probíhalo u Danyho a píšu o tom, a vím, že to píšu pořád dokola, myslím, že to tady děláme všechny mámy a nevidím na tom nic špatného. A po pravdě si tak nějak vůbec neuvědomuju, že by Petra tady dokola pořád psala o rýmě Toníka ... ?? Možná dáš za pravdu, až se sama staneš mámou ... doufám, že jsem tě neurazila, ale chtěla jsem napsat, jak to cítím

Tak jsem to tak nějak napsala ... to by člověk neřekl, co vznikne za diskusi z kašle a horečky ... :frowning2:
10. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jak z téhle věty od Petry mohlo vzniknout to, co tady vzniklo za diskusi????
"Jako já většinou z nějakých teplot nebo rými nepanikařim (jen u první jsem byla docela vyplesklá, to je jasný- první nemoc), ale ten kašel, to je fakt brutus.. "
Myslím, že ze slov "z nějakých teplot nepanikařím" určitě nebyly myšleny 40 horečky !!!!! To snad uznáte ! Z takových teplot vysokých asi panikaří každý ... takže si stojím za svým, že se do tebe tímto Míšo nikdo nenavážel ... a Petra myslela zvýšené teploty a ne horečky ... a to by asi nebylo možné, aby máma nepanikařila při 40 ...
10. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
:unamused: teda koukám, že ta naše rádoby-klidná diskuse jde pěkně do kytek ... :frowning2:
10. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Moni, asi jo, asi jak píšeš, je to asi z něčeho, co už musí být v každém delší dobu a teď to bouchlo... :pensive:

to, že s Alčou si máme co říct i jinak a často se vídáme, voláme si a jsme sobě vzájemně oporou v dobách, kdy to má ať jedna nebo druhá těžké, beru jako největší plus toho, co jsem tady našla - prima kámošku - i kdyby nic jiného, za tohle jsem vděčná - a to, že jsme potřebovaly probrat věci, které jsou hodně soukromé, to je fakt... týkají se jen a jen Alči a mně, máme si prostě co říct... ale to je podle mě normální, v každé skupině si člověk najde někoho, kdo je mu nejblíž... ale jinak si myslím, že kromě chvil, kdy jsme si potřebovaly probrat něco osobně a kromě toho, že Fíla prostě Alču žere z jednoho prostého důvodu a to toho, že ji zná, si myslím a za sebe upřímně říkám, že jsme partu netrhaly - dětičky jsem si užila všechny stejně, to mi nemůžete nikdo vyčítat, spíš možná naopak Fíla byl někdy v pozadí, což mi ale přijde logické, protože nic neumí oproti klukům, kteří blbnou a tím si logicky přivolávají pozornost. a že jsem je moc ráda viděla a všechny si poňuňala, to jsem si fakt užila. a i s vámi všema mi bylo fajn - jestli to vy máte jinak, tak to mě mrzí, ale z mé strany to tak je. To, že mě některé reakce Petru vytáčejí, je pravda... ostatně ale taky nejsem sama, jak Petra sama stihla poznamenat, že já jsem zde měla s někým nedorozumění, tak ona sama ho měla taky v jiné diskusi a mi to zkrátka přijde normální - my každá máme svou hlavu... a prostě když se mi něco nezdá, ozvu se, to je snad taky nromání ne? jenže to právě Petru asi moc ráda nemá...

a to, že jsme s Ali spoustu věcí probíraly osobně, tak to se nezlobte, ale je to logické, navíc, kdo se zajímal o to, jak se třeba Ali má? jj vím, že třeba ses Moni zeptala, bohužel to bylo hned zabarikádováno tím, jak to měla Petru s rodičema apod... je potom divné, že jsme měly potřebu probrat to samy?

takže já to za sebe asi shrnu tak, že je zřejmé, že tu asi nejsme s Ali moc vítány, ok, beru to... budu načuhovat, to přiznávám, protože mě prostě zajímá, jak se kluci a Anče mají a taky jak Herminka žije a tak, ale nebudu tady prudit příspěvkama - ač jsem nahoře napsala, že si dám pauzu, tento příspěvek ještě jsem si neodpustila...

takže to tu neukončujte, vzdáme to my :wink: a myslím to v dobrém, tak mě nechytejte za slova, dkyxž se vám to u mě tak nelíbí :grinning: pardon, ale musím se tomu smát, nic jiného už mi nezbývá - jako že mi to líto je, to mi teda je... ale co naděláme už že... :wink:
10. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
mě taky přijde krajně nechutné do jakých rozměrů se dotáhlo to, že jsem se odvážila něco říct :wink: :grinning:
11. črc 2009 v 00:30  • Odpověz
autor
Jináč, Tonda byl nemocnej asi tak 5x (rýmy, 2x kašel a 1x viroza), takže se omlouvám všem, že jsem to tu tak strašně mockrát zmínila a že jsem se tu opakovala a psala o prdu, protože taková rýma , kašel a viróze je prostě nazajímavý prd a prostě to nestojí za zmínku, protože to není dost vážné. To chápu.
Ale není nic jednoduššího než nezajímavé prdy prostě nečíst... :wink: a číst a reagovat jen na ty opravdové nemoci a trápení.

Ale na druhou stranu je logické, že když někdo napíše o nějaké nemoci, tak se ostatní přidají s tím, jak to bylo u nich a tím pádem se třeba opakují s informací, která už proběhla a chápu, že je to pro někoho krajně nezáživné, obzvláš´t pokud on dítě nemá.
Já nemám potřebu psát o Tondový rýmě, ale v rámci konverzace (když zrovna nemám co napsat) to prostě zmíním. myslím, že většinu holek to zas tak nedráždí, když píšu pro ně nezajímavé věci.

A taky se omlouvám, že jsem v Křižánkách zazdila Alču nějakým svým plkáním o rodině, jistě to nebylo nic důležitého, jako vše co říkám nebo vyprávim. Vím, že skáču do řeči a byla bych ráda, kdybych to nedělala , ale myslím, že nejsem jediná, kdo je "slyšet".
Když se sejde babinec, tak jsou většinou víc slyšet ty ukecané a chápu, že ukecaná ukecanou většinou nesnese páč jí bere prostor.

Jsem nakonec svým způsobem ráda, že se to tu rozřízlo, i když je to nepříjemné, ale jak je vidět Míša a Alča mě nesnáší delší dobu než já pocituju nesympatie, takže aspoň měly možnost to konečně projevit a jistě se jim taky částečně ulevilo, že už nemusí hrát divadlo, jak si všechny rozumíme. :wink:
Je to svým způsobem opravdu úleva. Aspoň už nemusím při každém svém příspěvku trnout, jestli se Míši zase nedotknu, protože už ty příspěvky mít prostě nebudu.

A mě osobně taky nedělá problém sem nepřispívat a tím pádem nikoho nedráždit.
Je mi úplně jasné, že se to tu bez mých výlevů o Tondovi obejde a já aspoň budu mít víc času na jiné věci, které díky MK zanedbávám.

Holky, které se se mnou budou chtít dělit o každý nezajímavý prd si mě najdou :grinning: :sunglasses:
11. črc 2009 v 01:22  • Odpověz
autor
další román jako na základce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 01:22  • Odpověz
autor
Míšo : a ještě poslední věc, i když to číst nebudeš...
mě nevadí, když se mi někdo odváží něco říct. Stejně tak očekávám, že se někdo nepo...když se já odvážím něco říct.
Mě kritika zas tak nevadí, jak si ty asi myslíš. Nevadí mi, když mi někdo vmete, že moc mluvim, nebo že někoho nepustim ke slovu atd atd...protože si uvědomuju, že to dělám a že to může lézt na nervy, fakt se nedivím lidem, co mě za to a za další věci nemusej (to je úplně normální, nemůžu být sympatická všem, to je jasný), ale dost mi vadí, když mě někdo chytá za slovo a cpe mi do pusy věci, které jsem neřekla a ani tak nemyslela.
A to tys mi udělala už po několikátý a prostě už sem si to nechtěla nechat líbit. To je celý. Bohužel to neumím napsat tak stručně jako ty. :sunglasses:

myslím, že by se ti ulevilo, když by sis přestala myslet, že se někdo snaží kritizovat tvoje dítě.
Jedna napíše, že máš dítě placku, druhá, že tvoje dítě má "jen" horečku, ktežto její hrozný hrozitánský kašel....
no nevim....myslím, že to tak vidíš jen ty a nejspíš i pár tvých přátel, když jim to patřičně podáš. :sweat_smile:

neznám nikoho, kdo by si takovou
11. črc 2009 v 01:55  • Odpověz
jasně Petru, ty jsi svatá, já jsem totálně out, beru... ok, tím bych to uzavřela, pokud tě baví se tady vzájemně napadat a psát si o tom, jaká kdo jsme, tak navrhuju přes IP, ať tuhle diskusi nezahodíme úplně - OK? jsme přeci dospělé ženské, i když, kdo si tohle přečte, asi o tom zapochybuje. Já už se fakt nemíním dohadovat, jaká kdo jsme nebo nejsme, to bychom to tady mohly vzít popořádku a postupně každou probrat od zhora až dolu - chce se ti? mně ne...

a neboj, kamarády mám, mám jich dost :wink:
11. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
když o tom tak celém přemýšlím, tak je stejně všechno tak, jak psala Herminka - nepochopilas ty mě, nepochopila jsem já tebe, asi jsme se o to ani jedna nesnažily - já ten svůj komentář nepsala vůbec ve zlém, tys na to vylítla, bo už se ti to zdálo asi moc, stejně jako už mě se zdálo moc něco jiného....
11. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
a ještě poslední věc: nikdy jsme s Alčou neřekly, že tě nesnášíme nebo jsme nesnášely - to jsi nám vložila do úst ty, i když to na mě nemáš ráda, vidíš, děláš to taky :wink:
11. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Dobré odpoledne,

tyto reakce jsem přesně očekávala, že já nematka jsem si dovolila "zasahovat" do vašich miminkovských témat..... a vlastně vůbec nevím, co já na tomto serveru pohledávám, když dítě nemám, nečekám a ani v nejbližší době neplánuji (jaksi mi k tomu pár věcí schází...mojí vlastní vinou/ resp.protože jsem to tak chtěla).

Moniko, nebudu tady dopodrobna rozepisovat, jestli a která víc a která míň píšete pořád dokola o tom samém. Kdybych si myslela a měla z diskuze ten pocit, tak bych to upřímně napsala třeba i tobě, že se stále opakuješ...ale tento pocit z ostatních včetně tebe prostě nemám, tak jsem napsala jen Petru. Ano, všechny srovnáváte vaše děti, vzájemně si sdělujete zkušenosti, ale tak nějak normálně, bohužel u Petry mi to přišlo extrémní.

Ohledně Křížánek - mrzí mě, že jsi to vnímala tak radikálně, bohužel nemám dítě a povídat si s vámi od rána do večera o těhotenství, porodu, kojení, nespaní apod. jsem jaksi nemohla, neb nemám ty své zkušenosti. Tím neříkám, že to nebylo zajímavé, to rozhodně ne. Jiná témata jsem jaksi v drtivé většině času nezaznamenala. Ale nemůžeš se na mě zlobit, že jsem si chtěla povídat i o jiných věcech...

Mohla bych tu psát asi další a další elaboráty, ale nějak se mi už ani nechce. Došlo tady k vícestranému nepochopení, každému vadí něco jiného a jednou už to muselo bouchnot.
Mějte se všechny krásně....
11. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
No tak jsem tu, dočetla jsem si, co se tady dál rozebíralo ... no tak jsme si to všechno hezky řekly a nevím, co k tomu dodat dýl ... je škoda, že to tak skončilo, ale co dá dělat ... každá jsme si k tomu svoje řekly ... jen jsem nečekala, že některé příspěvky budou docela ostré ... dle tedy mého mínění ...

Alčo, co se týká Křižánek ... já tě chápu a i mi bylo jasné, že se tam pořád mluvilo o dětech, ale prostě máme děti a tak je jasné, že se tam o nich a o tom všem okolo jako je porod, kojení atd. bude mluvit ...
I jsem si všimla nebo mi to tak přišlo, že se tam možná i díky tomu moc dobře mezi námi necítíš ... a i jsem se snažila navodit rozhovor jinam ... a za sebe píšu, že mě třeba bylo hloupý se tě ptát, co je nového, co se stalo, proč se to stalo, jak se cítíš atd ... proto když na to došlo téma, jsem rovnou říkala, že nevím, zda ti to není nepříjemné ... myslím, že je to dost osobní a ne každému může sedět si o tom s někým povídat ... proto jsem se ani nechtěla tak nějak vyptávat ... :pensive:
11. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
No jinak my jsme dnes měli celodenní výlet ... jeli jsme do Zoo do Jihlavy, bylo to moc fajn. Dany celou cestu tam a zpět prospal a v zoo koukal na zvířata, dobu tam honil kůzlata, z nich byl přímo nadšený, vůbec se jich nebál ... docela se mi tam i spravila nálada.

Teď jsme tady měli moje rodiče a Dany byl s mojí mamkou v pokojíčku a jak jsem vám psala, že se pořád pouští a chodí už sám, tak spadl ... :unamused: a to přímo na obličej ... hlavou se bouchl o skříň a jak má skříň dole sokl, tak jak zvedl hlavičku, tak se bouchl do nosánku u kořene ... tak strašně plakal, ale spíš bych řekla se lekl, vůbec jsem nevěděla, že se bouchl tam ... až když jsem ho vykoupala, on se zklidnil, tak na nose má fialovou čáru, takže to musela být asi docela rána a bude mít nejspíš modřinu ...
Vím, že takových pádů, modřin, boulí bude ještě strašně moc, ale já jsem fakt jako třicetiletá matka, která má první dítě a ze všeho se děsí ... já vždycky když někde sletí, tak už myslím na nejhorší ...
11. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Moni, já jsem si ale ty křížánky vážně s vámi moc užila, samozřejmě jsem věděla, že v 99% procentech půjde o děti a nijak mi to nevadilo.
Co se mé osoby týče, tak jsem ti myslím řekla, že mi vůbec nevadí, že se ptáš a ráda jsem na všechno odpověděla, ale holt se vždy rozhovor rychle stočil jinam....

Jsem moc ráda, že jste si dnešní celodenní výlet do zoo užili!
Danymu posílám pofoukání na nosík....holt tyto úrazy k začátkům chození patří :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
Holky, co mi to tady děláte....nemohly byste na to zapomenout a brát to jako nedorozumění. Myslím, že ani jedna z vás o nemyslela zle. Dyk se známe dost dlouho na to, abyste věděly, jak která reaguje na co...sakra. Jsem právě řešila, jestli si pojedu pro barvu, že se mi vymyly ty melíry a vy takhle....co já s tím teď. Nebudu to komentovat, páč to za mě udělali jiní, ale neurážejte se a neodcházejte, jo? Já se sem chodím uklidňovat mezi normální lidi. :cry: :cry: :cry: :cry:

Alčo, jak je? Co nového?

My se vrátili z Litomyšle, docela utahaní. Včera mě v Hradci málem sestřelil nějakej vůl, když jsem vyjížděla z parkoviště. Fakt jsem už čekala na ránu. BLe, bylo mi z toho šoufl. Ještě 20 minut se mi klepaly ruce na volantu...
Tak teď peru a uklízím a tak. Je tu hustej binec. A ve čtvrtek zase pádíme do jižních Čech na ten festival do Jindřichova Hradce, tak jsem zvědavá, jestli mi to všechno uschne a tak.
Včera večer jsem se zase pěkně naštavala, Ten můj mužskej nemá rozum. POřád spoléhá, že mu vyjde ta jazykovka a nehledá nic jinýho....a to je až od října. Do tý doby asi budem jíst kořínky. Má sice naslibovaný nějaký učení po firmách, ale obávám se, že tím tolik nevydělá, no tak jsme si to trochu vysvětlovali...

Ančeti rostou zuby, tak kňourá, ale jinak ťape v novech botičkách, červenejch, moc se jí líběj :slight_smile: Snaží se stát sama a ťape za jednu ruku :slight_smile: Fotky jsou na fcb. Vrznu něco na stránky, abych to nemusela zmenšovat, jo? :wink:
12. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Já vás mám rád všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
12. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Medi, dík, že na mě tak myslíš :dizzy_face: Anče je roztomilá a Ty vypadáš štíhle :wink: Mrkla jsem tam i na fotky ze srazíku u Stáni, kde byli Toník s Mišákem úplní drobečci a Léňa ještě těhotná, je tak dávno :slight_smile:

K tomu sporu jsem se chtěla vyjádřit ještě včera, ale byla jsem mimo PC. Chci jen říct, že si nemyslím, že by Petru psala o Toníkovi nejvíc nebo že by se nejvíc opakovala. A jinak, pokud čtu něco o některém dítěti opravdu poněkolikáté, prostě danou pasáž přeskočím, nevidím v tom problém. A pořád si myslím, že psané často vyzní jinak, než to bylo myšleno.

U nás teď nic nového, manžel byl včera na stavbě, pro mě tam práce nebyla, tak jsem konečně umravnila domácnost, ale příští týden se asi začnu učit s míchačkou :slight_smile: A dneska, pokud se neudělá škaredě, vyrazíme na nějaké kratší kolo. Ale trochu z toho mám obavy, rozjelo se mi astma a blbě se mi při zátěži dýchá :frowning2:

Moni, to je fajn, že jste si ZOO užili. Snad se Danymu zraněný nosík brzo spraví :slight_smile:
12. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Hermi, to je nepříjemný,to ta blbá vlhkost ve vzduchu, ne? U nás nešly dovřít žádný dveře, bylo to fakt fuj...A jsi fakt milá, páč jsem všechny fotky s pneumatikama na břiše vyřadila... :wink: takže štíhle vypadám, protože mám Anče na břiše :grinning:
12. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
holky, koukám jak puk co se tady dělo :pensive: :pensive: nedá mi to a musím reagovat alespon ve zkratce, teprve ted jsem se dostala k netu, i když se to tady už celé uzavřelo. je mi opravdu smutno z některých reakcí a už vůbec nechápu, proč se to tady celé rozjelo, ten Petru příspěvek mi přišel v pohodě a nechápu, proč a co se Míši dotklo. a ještě jedna věc, doposud jsme si tu všichni psaly, co jsme chtěli, co nás trápilo nebo jsme se chtěli jen podělit o nějakou radost a zážitky, každý má svůj styl příspěvků, někdo se víc rozepisuje (a třeba se i opakuje), někdo píše stručně, někdo píše víc o sobě, někdo reaguje na druhé, ale to je každého věc co si sem napíše, a přijde mi pod úroveň někomu říkat, co a jak má psát nebo nemá psát. takže tolik za mě, můj pohled na věc....
12. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=lXHbNiUzWt8
Anče u kočárku

Holky, neblbněte, a buďte zase prima, jo?
Souhlas s Léňou, každej píše, jak umí, někdo víc někdo míň :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.