• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Medi : super fotky a video. Anička je super. Ty jo, je z ni uz hrozne velka holka. za chvili ji bude taky rok....

Moni : videa s Daneckem jsou taky bezvadny. krasne leze a uzasne trsa, fakt jsem se pobavila.
s tema padama te chapu. Taky mam hruzu z padu na oblicej.
Fotky jsem nejak minula, jdu je najit.
15. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Petru a kdy se vrhnete vy na druhý? Chceš mít za sebou děti nebo až taky s odstupem těch 4let?
My sem tam na to téma zabruslíme, ale nevím, uvidím, teď by se mi druhého ještě nechtělo, někdy bych chtěla mít rozdíl mezi nima tak ty 3roky při jedné mateřské a někdy si říkám, že třeba půjdu do práce na chvíli a tak ... no uvidíme, ještě je čas ... ale spíš asi při jedné mateřské ...
Kamarádka má hošíčka, tomu je 6let a má roční Velerku a nemůže si to vynachválit, je strašně spokojená, že už Tobias se dokáže o sebe postarat, je rozumný, půjde do školy a že si krásně užívá zase mateřství s Velerkou ... vše má asi pro a proti ...

Medi a neříkala jsi ty, že koncem roku jdete na druhý? Nebo si to s někým pletu ... ?
15. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Moni : mě by se docela líbilo 4 až 5 let od sebe (znám pár rodin, kde to tak mají a líbí se mi to)
Máš pravdu, každý rozdíl mezi dětmi má pro a proti a je na každém, co jemu nejvíc vyhovuje.

Já jsem se nakonec rozhodla pro 3 roky od sebe (pokud to tedy vyjde a nebudu mít problém otěhotnět), takže bychom rádi začli v novém bytě :slight_smile: (březen, duben 2010).
Ideálně bych ráda rodila v únoru nebo v březnu 2011, kdyby to šlo zařídit :grinning:
Ale při naší frekvenci bychom se možná mohly přestat chránit i o něco dřív. :sweat_smile:
Uvidíme. Každopádně bych ráda přibližně 3 roky od sebe, abych měla mateřskou při jednom.
Mezi dětmi se mi do práce nechce. Alespoň né do té mé. Chci si jen přivydělávat dorty, trochu to rozjet, ale to taky až v novém bytě (až budu mít myčku na nádobí a větší lednici)
Takže tak.

JJ Medi je myslím kandidátka na první druhorodičku

:slight_smile:
15. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Petru, a nevíš, jak to je, když bych nestihla porodit druhé do 3.narozek Danyho? Abych nepřišla o mateřskou, tak musím druhé porodit do 3 let prvního dítěte, že jo? A co když budu teprve těhotná, to i tak ztrácím mateřskou a budu dostávat nějakou částku od státu? Já se v tom vůbec nevyznám ... víš, kdybych třeba otěhotněla jenom pár měsíců před 3.narozkama Danyho ...

A co dorty? Pečeš pořád, zakázky jsou?
Já jsem teď konečně objednala dort pro Danyho, tak jsem na něho zvědavá ...

VOlala mi dnes švagrová, že dnes má jedna z dvojčat neštovice, takže to jedna od tříleté sestry dostala ... teď se uvidí, co druhá ... dostala je přesně po 14dnech, co se objevily starší ... ještě že jsme včera nešly společně na koupálko, bych už zase počítala dny, zda je Danÿ dostane nebo ne ... no kéž by měl pokoj a nedostal je
15. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Moni : abych pravdu řekla, tak se v tom moc nevyznám. Snad budou vědět holky. Já jen vím (nedávno mi to někdo řikal), že když nestihnu druhé porodit do tří let Tondy, tak můžu přijít o místo v práci. že už mi ho prostě nemusí držet. Ale nevím, jak je to s tím, když budu těhotná a Tondovi budou tři.
Mám pocit, že musím stihnout nastoupit na druhou mateřskou, takže nastoupit na mateřskou nejpozději 8 týdnů před Tondovejma třetíma narozeninama.
No ale fakt nevím. Musím to někde zjistit.

Ty jo, koukám, jak ty neštovice řádí. Držím palce, aby to Dany nedostal...

Dorty peču, ale zatím jen pro přátele. A ne moc často. Odhadem 3 do měsíce.
No ale v novém bytě bych to ráda rozšířila i pro cizí. :slight_smile: a třeba si na to udělala živnostňák.

A jaký bude mít Dany dort ? nebo nás budeš napínat až do fotek z oslavy :sunglasses: ?
15. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
kdyby to někoho zajímalo : http://www.youtube.com/watch?v=JIs-jufrYmI

ještě tam máme jedno nové video. Nic extra, jen se mi líbilo, jak si Toník brebentí pod vousy. :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
No na to pozor..pokud nenastoupíte do práce a nebudou vám držet místo, nemáte nárok na mateřskou ( tu totiž vyplácí zaměstnavatel) a pak se vám může stát, že vám vyměří jen tu 4 letou rodičovskou. Tohle se přihodilo jedný známý.
Já to mám tak, že mi držej místo ze zákona 3 roky, ale mám rodičovskou na dva. A tak jsem se byla ptát, kdy teda musíme porodit. Tak mi řekla, že pokud budu těhotná než bude Ančeti 2, tak si můžu rovnou u zaměstnavatele zažádat o mateřskou a pak mi zase pojede i rodičovská...ale to bych byla blbá, páč se to dá vyřešit i šalomounsky, teda postupem nemocenská (rizikový), mateřská normál 6 neděl před porodem a pak rodičovská na 3 roky.

HOlky, my tu asi máme šotky, nemůžu najít nějaký věci z dovolený, třeba Honzovu MP3 a moji krabičku s náušnicema... :frowning2:
15. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky, jak se tady bavíte o věkovém odstupu mezi dětma, tak já mám pořád hrozný dilema. Na jednou stranu bych je moc chtěla blízko u sebe, aby si pak spolu hráli a měli k sobě blízko a my jako rodina je mohli třeba už za 4 roky brát s sebou na lyže a prostě ty aktivity dělat společně. Na druhé straně, s Jendou ten první rok opravdu nebyl procházka růžovou zahradou, prostě mi to připadalo jako dost záhul, nejvíc kolem 5 a 6 měsíce a pak mezi 9 a 11 měsícem, kdy se začal v noci xkrát budit a přes den být hrozně ukňouraný, no a jak první půlrok prakticky nechtěl být vůbec v kočárku, takže nějaké výlety nebo přesouvání se s ním byl horor, takže si to prostě nedokážu představit, když by takové bylo i to druhé mimčo. No a taky mi připadá, že druhé dítě bude znamenat konec mého osobního života :slight_smile:))), konec vysedávání u počítače :slight_smile: konec chvilkám pro sebe, když Jenda přes den spí :slight_smile:) no a další věc je moje těhotenství - poslední 3 měsíce nařízený klid a břicho mě bolelo tak, že každý pohyb byl problém, tak to si opravdu nedovedu představit, jak bych to s Jendou zvládla, když nemáme prakticky žádné hlídání. Ale na druhé mimčo se hrozně těším, těším se i na to těhotenství :slight_smile: fakt :slight_smile: já bych chtěla zase červencové miminkjo, tak nějak mi to vyhovovalo :slight_smile: takže my asi uvidíme, bud se začneme snažit ted na podzim, ale to by Jenda musel být opravdu zlatej nebo ještě rok počkáme... i když s naší frekvencí, abychom začali už možná ted, aby se to vůbec povedlo :slight_smile:)))))

Jinak co nového u nás.... Jenda je ted nějakej víc společenskej :slight_smile: škoda, že jestě nebyl v Křížánkách, tam to s ním byla fakt krize, od té doby se hrozně zlepšil a vrchol byl ted na jeho narozeniny, kdy se dokonce předváděl a užíval si pozornost ostatních, to prostě nikdy předtím nedělal, fakt jsem koukali jak blázni!!! ted si užívá, když si s ním hraje a věnuje se mu někdo jiný, což je taky docela změna. Jídlo se nám taky zlepšilo, ale taky jak se mu kdy chce :slight_smile:, k snídani má jogurt, dávám už normálně ovocné, nejvíc mu chutnají jogurty Albert smetanové s jahodama, k obědu mu střídám skleničky a něco vařenýho, pak jí ted hodně meloun, po tom se může utlouct, pak mu jedou broskve a taky hrušky, banány, chutná mu nakrájená okurka, no a začal ochutnávat všechno co jíme my, takže pizzu, rizoto, řízek :slight_smile:) sušenky mu chutnají od Biopekárny Zemanka, špaldovo-ovesné, jsou slazené jenom rýžovým sirupem. no ale hit do kočárku je jak jinka než ..... rohlík! :slight_smile:)

Petru, na Toníčka jsem koukla na FB a Jenda si trsnul s Toníčkem na Michaela Jacksona :slight_smile: moc se mu to video líbí! a to video z tábora nemá chybu, jak čutá hlavou do balonu :slight_smile:) no a fotky jsou super, úplně jsem jsi zavzpomínala na doby, kdy jsem já jezdila na tábory! pro děti je to prostě perfektní! no a chápu, že hlídání dvou dětí bylo náročný, mě někdy stačí Jenda a jsem hotová!! :slight_smile:

sorry, trochu román, ale už jsem dlouho nic nevyplodila :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
15. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
lennik : uplne te chapu s temi pro a proti pro druhe dite...mam to stejne...
ja uz teda vim presne, kdy zacneme (i kdyz bychom taky meli zacit uz ted, s nasi frekvenci), ale taky se toho bojim..taky si myslim, ze zkonci muj osobni zivot, moje ponocovani, moje vysedavani s kamaradkama v pizzerii nebo tak...

jako po 4 dnech s neteri a s Tondou naraz a to jsme meli k ruce Frantiska se fakt desim toho mit vic deti...

ale jedinacka nechci, v tom mam jasno...a taky se tesim na dalsi porod a na dalsi novorozene...
jen to tehu, kdyby nekdo vzal za me...

nebude to jednoduchy, ale na druhou stranu, stoji to za to...ty deti navic brzo vyrostou a pak uz to nebude takovy zahul.

No jsem na to zvedava....

uz se tesim, az tu bude nekdo cekat druhe...v breznovkach uz se docela slusne tehotni.
15. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
Leni: videa super !!!!
Jeník se úžasně řechtá.
Moc ti přeju, že je ted víc společenskej . Vím, jak tě to v Křižánkách mrzelo.
15. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se hlásím, ale dočteno ještě nemám, jen dnešek. :slight_smile: Mišák mě u PC skoro nenechá a když spal, potřebovala jsem vyřídit nějaký maily a taky hledáme ubytko na dovču. :slight_smile:

Leni, to je dobře, že je Honzík víc společenskej. :slight_smile: Doufám, že Mišák taky někdy bude. Teď chce být pořád jen se mnou, někdy vezme na milost Petra (ráno se na něj směje, i když přijde z práce, ale dlouho s ním být nechce). A třeba na chatě byl stejně pořád se mnou. Jen poslední den byl v pohodě i s babičkou, ale musela jsem stejně sedět u nich. A teď mi i přijde, že i doma už si tak nehraje sám. Teda on si sám hraje, ale musím u něj sedět. Ale jinak je s ním i sranda. :slight_smile: Už se víc pouští, ale pořád je to jen pár krůčků. Ale to neva. :slight_smile: Včera poprvé udělal dřep bez držení a poprvé se sám v prostoru postavil, ale dneska už zase ne. :slight_smile:
Myslím, že ses někdy ptala na botičky. Mně Dr. řekla, že až bude chodit víc. Já je zatím dávám na ven, doma ještě ne.

Co se týče věkovýho rozdílu dětí, tak my bysme chtěli taky přibližně 3 roky (i když plánovat se to samozřejmě nedá). Nedokážu si představit, že bych teď nebo někdy brzy měla k Mišákovi další mimčo. Stejně jak psala Léňa, taky to nebyla zrovna procházka růžovou zahradou. I když určitě to může být ještě daleko horší. :slight_smile: Jo a s tou frekvencí jsme na tom stejně. :grinning:
Mně v práci drží místo 3 roky, ale nevím, jak to je, kdyby bylo další mimčo. To, myslím, personální nevěděla a nějak jsme to zamluvily. Měla jsem pocit, že na mateřskou je nárok, když se na ní nastoupí do 3 (popř. 2 nebo 4) let věku dítěte, no ale nevím, jak je to s tím držením místa v práci, jak psala Méďa. Se na to budu muset nějak zeptat. :slight_smile: Kdyby mateřská nevyšla, tak se pak rovnou dostává rodičovská. A tím pádem pak asi teda není výběr délky rodičovský a musí se na tu 4-letou.
Medi, a na nemocenskou by nárok byl, i kdyby člověk nenastoupil do práce? Nemusejí být odpracovaný nějaký dny nebo tak něco?
16. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
Jinak všechny fotky i videa (co jsem stihla zkouknout) jsou moc pěkný. :slight_smile: Jsou to všichni šikulkové. :slight_smile:
Petru, ten tábor je fajn, je vidět, jak si to Toník užil. :slight_smile:

Moc děkuju za přání k narozkám. :slight_smile:
Jen oslava se nekonala, protože většina lidí v ten prodloužený víkend nemohla. A ani to nevadilo, protože jsme odjížděli na tu chatu a byla jsem ráda, že jsem zabalila. :grinning:
Ale máme náhradní termín - sobota 25.7. Tak pokud máte chuť a čas, moc rádi vás uvidíme. :slight_smile: I jsem si říkala, že by se u nás dalo přespat, buď doma nebo na zahradě ve stanech. :slight_smile:
16. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
autor
ahoj Stáno,
ty jo...to musi byt silene narocny, kdyz Misak nechce byt ani u Petra. Si fakt vubec neodpocines, co ?
To je mi te fakt lito. :frowning2:
To se nedivim, ze se druheho desis...ale verim, ze se to zlomi a bude to fajn.
Misak je super, uz se tesim az se uvidime.
Dala bych zase nejaky brusle.
16. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Stáno : mam pocit, ze v terminu 25.7. nic nemam, tak si to pisu.
S prespanim bych ti dala vedet.
16. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
holky, Jendu jsem ráno naučila znak "letadlo", protože nad nás zase přesunuli koridor a letadla tady lítala každý 3 minuty, tak je pozoroval. a ted tam hřmí a on ukazuje pořád letadlo, asi mu to připomíná ten zvuk, ale dělá to pořád dokola, se tu hrozně směju! :wink: a taky už umí znak "napít", ale to zatím znakuje i když žízeň nemá :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Stáni, já jsem příští víkend na Moravě, takže mi to zase nevyjde, škoda.

S Mišákem to teda musí být pěknej záhul, když ho máš pořád na krku ty, to si nedovedu představit! jako já mám Jendu hodně, ale mít ho takhle pořád to by mi asi švihlo! to tě fakt obdivuju, že to zvládáš. Jenda si taky sám nehraje skoro vůbec, pořád musím u něj sedět a nějak ho bavit někdy mu stačí, že u něj sedím a on si hraje, nebo někdy mu stačí, když něco dělám a on vidí, že tam jsem a hraje si, ale třeba v kuchyni mě nenechá udělat vůbec nic, to kvílí, že chce nahoru a vidět co dělám :slight_smile: Mnohem víc se ted zabaví venku, dokonce i v kočárku vydrží sedět a koukat, ale musíme jet :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Leni : mam radost z toho vaseho znakovani !!! A delala si letadlo nejak podle sebe nebo podle Baby sings ?
18. črc 2009 v 00:20  • Odpověz
Leni, to je super, že takhle Honzík znakuje! :wink: Jak dlouho mu trvalo, že začal ukazovat první znak?
Já se taky chystám, mám půjčené vše potřebné, tak to musím prostudovat a taky bych to chtěla zkusit ...
Petru, Tonda začal dělat za jak dlouho první znak? Dany dělá sám od sebe znak na světlo, ale to je spíš asi náhoda :sweat_smile:

Stáni, klobouk dolů, já bych se zcvokla mít Danyho pořád u sebe ... sice ho mám taky většinu dne, ale odpoledne se těším, až přijde Martin z práce a vezme si ho aspoň na chvilku.
Dany si taky vůbec nehraje sám, nic moc ho nezabaví, aby u nějaké hračky seděl a hrál si, takže jsem pořád u něho
18. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Moni : jestli si ho znak svetlo nekdy ucila, tak sem presvedcena, ze to dela vedome.
Tonik poprve ukazal svetlo v 10 mesicih a ucila jsem ho znaky od pul roku...ale nebyla jsem vubec dusledna...Ukazovlaa jsem mu papat a obcas svetlo a porad nic...az pak jsem mu jeden vecer na radu jedny holky ukazovala svetlo fakt dusledne a porad dokola, v ramci hry rozsvecovani a zhasinani a druhej den to umel. Takze neco je fakt o duslednosti, coz me docela chybi.

Tonda ted znakuje fakt hodne a je to super, taky uz trosicku zacina opakovat nektery slova (a rict jich umi asi 8)....ale na nejake velke mluveni to zatim neni...takze my znakovani fakt vyuzijeme hodne.
Ale treba nektere holcicky z breznatek uz krasne mluvi, i ve vetach a to co Tonda umi zaznakovat, ony proste reknou, takze nektere maminy holcicek by znakovani ani poradne nevyuzily.

Ale i tak znam kluky, co taky hodne mluvi a holcicky, co skoro vubec, takze je fakt na ty mamine, aby usoudila, jestli Baby sings opravdu vyuzije. Ja jsem jeho propagator, protoze nam hodne usnadnilo komunikaci a Tondovi prineslo i radost atak...proste tak jak se to pise v tech priruckach, odpadlo hodne stresovych situaci pro Tondu atak....ale jsou deti, ktere fakt umi zopakovat slovo hodne brzo.

Jedna kamaradka z breznovek chtela taky znakovat, ale holcicka zacla brzo opakovat slova a tak neznakujou.
18. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Holky, jen zdravím, jsme ok, jen nestíhám...pár fotek na fcb, jinak všechny zdravím a Stáně dodatečně vše nej :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím z rozpálené Bratislavy, je tu neskutečný vedro, v sobotu se ochladilo o 20°c, ale dnes je už zase hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám, že se máte všichni fajn, tak to jsem moc ráda. Všechny nové fotky jako vždy super!

Já jsem od minulého úterý teta - švagrovi a jeho přítelkyni se narodila holčička Melánie. Ani jsem ještě neviděla její fotku, do soukromého mailu se v pracovní době nedostanu, tak ani nevím, jestli mi manžel nějakou neposlal... ale dost o tom pochybuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně urvala na chvilku i sem k vám...poreferovat.

Foklová růže v Jindřichově Hradci byla super. První den byla Andulka vzhůru do deseti a pak vytuhla a přežila i masivní útok Vlasty Redla, kterej testoval spravenou kytaru...ale zato druhej den večer jsme to zabalili po Epy de myi a bylo to jen dobře, protože se přihnala šílená bouřka, nádvořím zámku a posléze přístupovou cestou dolů se hnala voda, který bylo po kotníky...a to my už byli v penziónu. Anče ale nechtěla spinkat a do deseti fakt kvílela, bylo jí vedro a měla žízeň a do toho zuby...no prostě to bylo něco.
V sobotu ráno lilo jako z konve, tak jsme se rozhodli pro výlet od Třeboně, kterej skončil místo na zámku v restauraci na třeboňským kaprovi (měli jsme kapří hranolky a kapra na hruškách se švestkovou omáčkou :slight_smile: mňam, mňam) a pak se vrátili na koncert...ale po šestý jsme to zabalili a i když jsme měli zaplacenou ještě jednu noc, řekli jsme si, že to nemá cenu a jeli dom.

Včera jsme byli v Úvalech a dneska na beach volejbale se ségrou a švagrem. Děti se tam popelily v píšku a byly skoro dvě hodiny hodný...až na dva plačtivý momenty, kdy chtěl dát Marťas Ančeti pusinku a povalil ji na zem a prouhý si ji přidržel moc.. :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=R1VzIc2lw68 video z dneška. A je tam v mých videech i jak Marťas telefonuje, je fakt vtipnej :slight_smile:

Zejtra mě čeká nakupování s tchýní a taky budem mít novou ledničku. Nevlastní otec švagrovy přítelkyně dělá v Baumaticu a prodávaj dvě bouchý lednice s mrazákem dole...původní cena 15000,- naše cena 5000,- a to nám ještě Honzova mamka slíbila 3000,- příspěvek...takže super lednice za 2000,- to jde ne? :wink: :wink:
20. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj ženy, včera jsem sem mrskla pár nových fotek...pro ty, jež stále ignorují fcb :wink:

Jinak co jinak? :sunglasses:
21. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,

Medi, krásný fotky a video. :dizzy_face: Koukala jsem, že je Andulka velká skoro jako Marťas. :slight_smile:
A lednička za super cenu. :dizzy_face:

Petru, tak to by bylo fajn, kdybyste mohli na oslavu přijít. Pozvání platí samozřejmě i pro Františka. :slight_smile: Zatím to vypadá na začátek okolo 15.h, jak to kdo stihne, ale klidně i dřív. :dizzy_face:
Druhýho dítěte se přímo neděsím, ale teď si nedovedu představit mít k Mišákovi mimčo. Doufám, že nebude pořád závislej jen na mně (i když mi to pak bude chybět :slight_smile: ). On je Mišák celkem v pohodě, i když se vztekat umí, ale hlídat ho pořád je celkem vysilující. :slight_smile:
Když se Petr vrátí z práce, tak k němu Mišák jde, vezme ho za ruce a chce chodit, ale tak za 5 min. ho to přejde. :slight_smile: Ale v sobotu ho vzal Petr na spaní v kočárku ven asi na 1,5hod., tak to bylo fajn. A pak ho hlídal odpoledne ještě asi půl hoďky, než jsem dožehlila, ale to většinu času seděl Mišák za dveřma a brečel. :slight_smile:

Doma Mišák už ťapal, ale ne moc daleko. Několik kroků a spíš, když ho někdo chytal. V neděli jsem s ním byla na zahradě a on se rozchodil. Měl v ruce kolíček na prádlo, tak měl asi pocit, že se drží, a ťapkal. Nejdřív tak 10-15 kroků, spadl, postavil se (to je taky novinka) a ťapal dál. A odpoledne už přešel zahradu tam a zpět i s otočkama. :slight_smile: Když padá, tak na kolínka. Ale zvedne se a ťape dál. :slight_smile: Včera nejdřív moc nechodil, ale pak chytil květináč a zase se rozťapal. :slight_smile: A už se začal víc pouštět i doma. :slight_smile: No ale až ho přestane bavit ťapat na tom kousku zahrady, to bude hlídání. :slight_smile: A dneska už ťapal sám i po chodníku. :slight_smile:

Petru, na brusle nebo do ZOO zas někdy můžeme vyrazit. Jen pro nás je to teď komplikovanější, jak bylo ve Vltavě víc vody, tak nejezdil převozník. Jsme se tam jednou s kamarádkou vypravily a nástupiště plavalo několik metrů od břehu. Tak jsme to musely obejít přes Stromovku. Což bylo fajn, ale je to delší a sama bych tam asi nešla. No ale nevím, jestli už převozník náhodou nejezdí.

Leni, to je škoda, že na oslavu nemůžete. Tak se popř. můžeme domluvit na nějaký srazík. :dizzy_face:
To je Honzík šikula s tím znakováním. U nás létají letadla pořád, tak to by ho to bavilo. :slight_smile:
Já s tím znakováním váhám. Asi bych nebyla důsledná. A taky Mišák se naučí jen co chce. Někdy mu ukážu nějakou kravinu (něco někam vhodit, dát tátovi kamínek na botu,...) a naučí se ji hned. A jiný věci, co asi nepotřebuje (jak je velký, pá-pá,...) mi vesele několik měsíců ignoruje. Tak by asi záleželo, do jaký kategorie by znakování zařadil. :grinning: :slight_smile:
A jinak hodně povídá a "zpívá", ale zatím bez významu. :slight_smile:

Jaji, gratulace k tetkovství. :dizzy_face:
A jak se ti líbí v práci? Co kolegové? :slight_smile:

Jo a ještě jsme byli s kamarádkou v aquaparku v Kladně. Bylo to celkem fajn, ale většinu času jsme strávili ve vířivce, protože jinde byla pro kluky celkem chladná voda. A Mišáka pak nejvíc bavilo lézt po čtyřech dokola kolem vířivky. :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky, ahój, zdravím, moc nestíhám, ale myslím na vás :slight_smile:
Medi, video krásné, mně se Andulka zdá dokonce větší než Marťas. A díky za umístění fotek i pro nás ignoranty FCB :grinning:
21. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Stáni : jé gratuluju k Mišákovu chození.

Medi : video zkouknu později, nějak nestíhám.
21. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Medi : to video je bezvadný !!!!
Koukám, že už Andulka stojí bez držení, šikulka.
A Marťas je teda neuvěřitelně roztomilej klučík, ale to on byl vždycky.
21. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
HOlky, máme novinku, Anče stojí mez držení a včera udělala sama krok ode mne k HOnzovi :slight_smile: No to se posmějem, až to začne chodit, páč vbec neposlouchá. Asi bude nejdřív tvrdej trénink, aby na to naše NE reagovala, zatím si sedne, usmívá se a dělá na nás "nenene" a jde si za svým :grinning:

Zkouším vymyslet, co s sebiou sbalíme do toho Švédska,ale moc mi to teda nemyslí :frowning2:
22. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Medi : gratuluju k chozeni. Koukam, ze Andulka bude prvni kdo urcite utece roku..ale myslim, ze zhavim kandidatem je i Danecek :slight_smile:
Me uz na tom videu prislo, ze casto stoji bez drzeni. Je to holcicka sikovna.

ja razim do ZOO, ma byt vedro, tak se asi nalozim do brouzdaliste a nevylezu.....
22. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.