• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Medi, gratuluju k prvnímu krůčku! To je šikula! :wink: Tak jen tak dál, uričtě uteče roku ... má ještě docela hodně času na zdokonalení!!!!
Kdy letíte do Švédska?

Petru, užijte si to v ZOO, tady je taky na padnutí, byla jsem s Danym venku dopoledne, teď usnul a odpoledne máme jít za známou, se kterou jsem se seznámila v porodnici, narodili si jí den před narozením Danyho, dvojčátka - kluci, tak jdeme kluky seznámit :sunglasses:

Danyho uspávání je snad čím dál tím víc horší ... chodí spát po 21hod a to jsme ho měli tak krásně naučeného, že do 20hod spal a usnul sám v postýlce. Od té doby, co se postavil no nohy, tak tam řve, chodí dokola, nebo bez držení přechízí po postýlce, sem tam sebou sekne ... takže ho uspávám u nás v posteli a někdy až hodinu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže nejspíš zase přistoupím k tomu, že ho tam prostě v té postýlce nechám vybrečet a snad lehne a usne ... jenom teda zatím neumí moc padat :unamused: padá jako hruška, on si stoupne všechno, ale jak se dostat zase dolů je pro něho zatím problém ... tak mám strach, aby se tam moc neomlátil ...
22. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Alčo, gratuluju k tetičkoství :slight_smile: bylo překvapení a máš foto Melanie? :slight_smile:

Můj zážitek s vosou ze včerejška ... byli jsme se známýma na terásce v restauraci na pivku, chodila jsem tam s Danym, sehnula jsem se a přisedla jsem si na lýtku vosu, takže mě ďobla ... během snad 3 minut mě začaly strašně slzet, svědit oči, uspal se mi nos a víčka na očích začaly bobtnat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže Martin se vrátil domů pro auto a jeli jsme do špitálu na pohotovost, aby mi raději něco píchli ... tak jsem dostala včelu do pr ... a druhou do ruky, pomohlo to, oči trochu splaskly, ale dneska mám ještě to jedno oko o něco menší :sunglasses:
Ale to bych neřekla, že blbá vosa mi udělá takovouhle reakci ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Stáni, taky moc gratuluju Mišákovi k prvním samostatným krůčkům! :wink: šikulka, teda 10-15krůčků sám, to je super! Dany se mi v prostoru sám nespotaví, musí se něčeho chytnout, aby si stoupl
22. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj holky!

Gratuluju Mišákovi k chození! je to šikula! :slight_smile:

a Alče gratuluju k tetkovství! :slight_smile: jak to jde v Blavě??

a Andulce taky gratuluju prvním krůčkům!! :slight_smile:máme to tu samé šikovné děti :slight_smile:

Moni, dobrý zážitek s tou vosou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Náš malý blázen pořád znakuje to letadlo, snad 100x za den :grinning: , já už z něj nemůžu! včera večer jsme ho vzali na letiště, tak koukal na letadla a dneska už tu máme opět koridor, tak má zábavu. Asi bude pilot nebo co! dneska ráno jsem ho jela ven uspat a on pořád znakoval letadlo i když už skoro zavíral očička, ale slyšel je lítat. No ale snaha naučit ho nějaký nový znak je marná, všechno to dělá stejně jako "letadlo", ale snad k tomu nějak dojde sám. Ted už si umí říct, že chce ven v kočárku, ráno mě táhnul nějdřív k botám a pak ke kočárku a dělal brrrrm, jako že jdeme ven na autíčka, no je to s ním ted komedie!:slight_smile: Jinak vůbec tech nechce jíst oběd, takže celá jeho strava je jogurt, rohlík suchý nebo s něčím, broskev, meloun, banán, sušenka a křupka. :slight_smile: taky lítá za chodítkem jak pominutej po celým bytě, chodit sám se mu moc nechce.
22. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Moni : to je sila s tim stipnutim vosy....
my dnes meli s vosama docela problemy v ZOO, byl dost problem se v klidu najist...ja z nich mam fobii a to nejsem alergicka, ale hlavne jsem se bala, aby nestipli Tondu, hlavne do pusinky, kdyz jedl...

V ZOO to bylo super, ale fakt nechutny vedro. nastesti bylo odpoledne pod mrakem, tak se to pak docela dalo...

ale bohuzel se mi tam rozjel zanet mocaku nebo co, chodila jsem co 5 minut (nekdy i co 2-3 minuty :sweat_smile:) a pri ceste z vrsku ZOO k hlavni brane jsem musela jit snad 4x. Taky jsem volala Frantiskovi, aby pro me prijel, protoze bych to domu proste nedojela sucha... :sweat_smile:

uz jsem zanet jednou mela, kdyz byl Tonda malej...Uvidim zitra, kdyz se to nezlepsi, volam dr.

Musim jit delat figurky na jeden dort a je docela na pytel, ze u toho musim porad odbihat na WC... :unamused:

leni : to je dobry s tim letadlem :grinning:
neboj, on ty znaky zacne casem rozlisovat...Je to fakt skvely, jak uz se spolu domluvite (to ze chce jit ven na auticka atd...)
22. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
lenik : nejak mi nejdou poslat ty fotky...budu muset posilat po trech.... :unamused:
22. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky,

Moni, to je síla s tou vosou. Já se jich teda taky bojím.
Mišák se naučil sám zvedat taky až v posledním týdnu. A těch 10-15 krůčků chodil v neděli dopoledne, odpoledne už přešel zahradu tam a zpět (cca 20m). Vždycky spadl, zvedl se a ťapal dál. :slight_smile:
Dneska taky trochu ťapal sám, ale asi zjistil, že když spadne, tak to do kolínek bolí (byl nahatej), tak pak chtěl chodit za ruku. :slight_smile:

Leni, to je hezký, jak Honzík znakuje a ukazuje, co chce. :slight_smile:
Mišák má taky rád auta. :slight_smile:

Petru, držím palečky, ať je brzy líp. :dizzy_face: Věřím, že v ZOO bylo hezky, i když horko. Dneska jsem koukala, že už převozník jezdí. :slight_smile:
Dej mi pak, prosím, vědět, jestli v sobotu dorazíte. A jestli jo, tak vem Toníčkovi nějaký starší oblečení. Máme v pískovišti hodně jemný a mokrý písek. Na bábovičky skvělej, ale vůbec nejde dolů. Mišák ho měl včera úplně všude. :slight_smile:

My jsme dneska byli u kamarádky v Podolí. Bylo to fajn, i horko se u bazénku dalo snést, navíc, jak bylo pod mrakem. Cestu jsme taky zvládli celkem v pohodě. Mišák teda opět brečel v metru, vždy začal, když přijíždělo metro. Ale jinak sledoval auta atd. a byl v pohodě. :slight_smile: Jen kolem poledne spal asi půl hoďky, po cestě domů neusnul a stejně večer usnul až ve 21:30, nespavec. :slight_smile:
Moni, u nás taky uspávání nic moc. Poslední dny dávám spát Mišáka tak ve 20:30 a i když předtím vypadá unaveně, v posteli řádí a usne tak ve 21:30.

A od dneška jsem trojnásobná tetka (od bráchy) a Mišák má kromě 2 bratranců první sestřenici. :slight_smile: A porod byl teda rychlovka. Ve 22:30 kontrakce po 17min, po 1:00 po 7min, v 1:30 praskla voda, v 1:45 jeli, ve 2:05 příjezd do porodnice a ve 2:28 bylo mimčo na světě. :slight_smile: Jo a měla 4070g a 52cm. :slight_smile:

Tak se mějte hezky a dobrou. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
Stáni : jj dám vedet...ráda bych dorazila, ale ted to vypadá dost nereálne s tim jak casto chodim na zachod....chodim fakt co 5-10 minut...ale treba se to do soboty zlepsi...do kdy se mam ozvat ?
do zitrka ? do patku ?

gratuluju k tetkovstvi !
23. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
Ahojky,

Petru, tak jak je? Stačí, když dáte vědět v sobotu, uvidíš, jak ti bude. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky holky, dítě vyjímečně spí, tak vás jdu pozdravit, snažím se od rána sbalit na Moravu, ale nějak mi to s Jendou nejde, je zase ukňouranej a chce, abych se mu věnovala. No u nás zase spaní tragédie, v noci se budí tak 5x a řve, ale to je řev holky, já se vždycky tak leknu, že mám málem infarkt, jak kdyby ho vraždili a ráno se vzbudil ve 4.15! a to včera spal celkem za celý den 30 minut! já nevím, kde to dítě bere energii!! já už teda žádnou nemám! měla jsem tu naše, ale utahal nás teda všechny naprosto dokonale, jsem tu večer všichni seděli jak mátohy! já mám dva opary, asi z toho nevyspání a vypadám úúúúúžasně a to jsem se včera musela fotit na pas, super! :angry: po víkendu ho stěhujeme do jeho pokoje a začne odstavování od nočního kojení, sice to už říkám po xté, ale ted už to fakt myslím vážně! :wink: takhle to dál nejde...

Medi, užijte si to Švédsko!!!!

Stáni, dobrá rychlovka ten porod! a gratuluju teto! :slight_smile:

Peti, tak snad se ti ten zánět nerozjede!

všem přeju krásný víkend! pa
24. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Leni, to je mi lito, ze mate takove noci. Drzim palce, at se ti podari nocni odstaveni.
Ja uz taky chci odstavit, celkove....na jednu stranu se mi moc nechce, na druhou stranu vim, ze uz musim....

dnes se ti pokusim poslat ty fotky. Promin, ze mi to tak trva.

Vcera jsme Tondu vzali strojkem :sunglasses:, docela se mi to líbí. Jak už jednou byl docela na krátko, tak to nebyl takový šok.

Hezky vikend vsem !
24. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj
my taky měli noc nic moc ... byl vzhůru od 23-1:20hod :unamused: a vstával v 5:30hod, ale teď mi spí už 2 hodiny, až mi to je už dlouhý ... :sunglasses:
Leni, tak se drž, věřím, že je to náročné ... třeba se to fakt zlepší, až ho odstěhujete do pokojíčku :wink: A užijte si víkend na Moravě

Stáni, ten porod byl teda fakt rychlovka, gratuluju teto :wink: A užij si oslavu! :sweat_smile:

Petru, co ten močák? Je to lepší? Musela jsi k dr?
Těším se na foto nového Toníka! :wink: A držel ti v pohodě? Já chci Danymu příští týden po narozkách šmiknout ofinku, leze mu to pořád do očí
24. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky dík! když by aspon spal trochu víc přes den, když už nespí v noci a takhle brzo vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak by se to ještě dalo. já to fakt nechápu!

Petru, hod pak foto Toníčka v novém sestřihu :wink:
24. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky,

já taky někdy nechápu, kde bere Mišák energii, když nespí. Jsem ráda, že nejsme sami, i když teď je to oproti vám v pohodě. :slight_smile: Leni, to fakt nevím, kde bereš energii. Ale taky měl Mišák období, kdy usínal ve 22h, několikrát se budil a vstával v 6h. A přes den spal třeba 2x20min. Teď usíná okolo 21:30, budí se tak 2-3x, vstává mezi 7.-8.h a ve dne spí 1x tak od 14h tak hoďku až dvě, když při probuzení dostane napít a zůstanu ležet u něj, tak někdy i 3h. :slight_smile:
Dneska byl vzhůru před 6.h, to ještě usnul. V 7h mě šťouchal do pusy a očí. Nějak jsem nereagovala a najednou jsem se vzbudila v 8h a on taky ještě spal. :slight_smile:
Jak vstával Mišák brzy, tak Petr říkal, že mu to vrátí, že ho v 15ti bude budit v sobotu v 6h. :grinning: :slight_smile:

Petru, taky jsem zvědavá na Toníčka v novém sestřihu. :dizzy_face: My jsme Mišáka ještě nestříhali, moc není co, ale vzadu a přes uši už to má celkem dlouhý, tak nás to taky čeká. :slight_smile: Jen nevím, jestli zvolit strojek nebo nůžky. Oboje bude asi boj. :slight_smile:

Leni, zrovna jsem si říkala, jak jste na tom s odstavováním. :dizzy_face: Já se k tomu zatím nechystám, neumím si to u toho našeho závisláčka přestavit. :slight_smile:
Užijte si víkend na Moravě. :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Moni : je to lepsi...uz chodim "jen" po pul hodinach, nekdy vydrzim i dyl :sweat_smile:
kdyz sedim, tak vydrzim jeste dyl....ale venku funguje i psychika, takze tam se mi chce hned jak vyjdu z baraku.
Dnes jsem riskla jit na postu a do kramu a bylo to jen tak tak... :sweat_smile:
U dr. jsem nebyla, protoze se to porad zlepsuje...ale mam z toho blebj pocit, abych neco nezanedbala. Piju urologickej caj, brusinkovou stvu a jim brusinky, ale obavam se, ze to nestaci.

Kdyby mela dr. v Cimicich, tak tam jdu, ale mam doktorku na Letny, kam bych sama s Tondou nedojela (no, na Vltavsky je WC, tak mozna jo) a jeste se k ni musi objednvat, coz me pekne stve. Mam radsi, kdyz muzu jit rovnou, kdyz mam problem...Kolikrt potrebuju akutne naky leky a musim cekat den nebo i dva... :sweat_smile: :confused:

Jinak, fotky Tondy v sestrihu dodam vecer. Dam pak odkaz na rajce. musim tam pridat i dalsi fotky, at v tom nemam binec.
Treba fotky z jara se mi na rajceti dost pomichali (casove) a je docela narocny je srovnat, kdy co bylo...musim to rozklikavat a koukat na datum vyfoceni atd...

Ja Tondu strihala uz po ctvrty. Jednou kdyz byl malinkej a mel takovy vlasovy mapy, nekde nic a nekde haro :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak v 10 mesicih a po roce...to bylo nuzkama a ted konecne strojkem (pucil nam ho kamarad)

pa pa
24. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
AHoj holky, zdravím z Nyköpingu u Stockholmu :slight_smile:

Máme s sebou notebook a pár fotek je už online na fcb :slight_smile:
Let v poho, Anče trochu ječela, ale nakonec usnula. Jo a jsme pěkný blbci, páč jsme si zapomněli doma kočár. Ještě, že tu má Káťa dva... JInak jsme se včera byli projít v přístavu a večer popíjeli mojito..to bylo fajn. Nejlepší bylo ovšem ráno, tady vychází slunce strašně brzo, takže Anče v půl šestý auf a že jako vstávat, nespat. Tak dostala mlíko a pak teda milostivě do půl osmý...
Dneska nás čeká safari..teda až se děti a můj muž vzdbudí. Tak se těším a zase pošlu nějaký fota.

Nestíhám dočítat, se nezlobte :wink:
Všechny zdravíme, do Pelhřímova, Prahy, Bratislavy :wink: :wink: :wink:
25. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Medi : to je super, ze se mate fajn..
zapomneli kocar, jo ? Tak to je dobry :grinning:

kdyby nekdo chtel, pridala jsem nejaky novy fotky : http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_leto_2009/#IMG_1934.jpg
25. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Medi, to je dobře, že si to ve Švédsku užíváte a že Anička zvládla dobře let! :wink: Těším se na foto a vyprávění :slight_smile:
Dobrý, že jste zapomněli kočárek ... to jste zjistili až ve Švédsku? :grinning: :sunglasses:

Petru, fotky moc hezký! :wink: Toníčkovi nový sestřih moc sluší, je to frajer! A jak ti držel při stříhání?
Jinka u jedné fotky máš, že se Tonda nechytal u říkanky o bramboře ... jednu takovou taky říkám Danymu, není to něco takového??? "kulálí se ze dvora, velikánská brambora, neviděla, neslyšela, spadla na ni závora, .... " :grinning: nebo se pletu, dělá se u toho i různě rukama a tak ...
A jak ti je, je to lepší?

My byli dnes od oběda u tchánovců, počásko docela dobrý, tak jsme byli celý den venku. Dany chce pořád ťapat, takže už mě bolí záda, jak jsem pořád schrbená k němu ... ale v chůzi je čím dál tím víc lepší a lepší ... už přejde sám půl místnosti :wink:
No a začal se docela vztekat ... tak nevím, zda už teď první vzdor???? Přijde mi to ale nějak brzy ... začal si přidupávat nožkou třeba jenom kvůli tomu, že nechci jít tam, kam chce jít on, nebo když mu něco seberu z ruky, tuhle se vztekal kvůli tomu, že mu nešla otevřít skříňka :confused: nebo když ho chci dát do kočárku a on nechce, to ho teda vyloženě lámu, aby si sednul ...

Tak hezký zbytek víkendíku! :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Moni : ty jo, tak to Dany už krásně chodí. Super.
Hele, to vztekání mi příde v tomhle věku normální. Říká se, že s tím děti začínají kolem roku, s tím prosazováním si svojí.
Toník to taky dělá (komu to příde jako srovnávání, ať nečte dál)
Přesně jak píšeš. Zatím to není velké vztekání, takové ty záchvaty vzteku, kdy dítě dlouho hystericky brečí a nejde utišit zatím neznáme, ale zadupání , bouchnutí ručičkou nebo lámání do kočárku už teda známe moc dobře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Toník tedy ještě dělá to, že když mu něco nedovolíme, tak se bije do hlavičky nebo hlavičkou bouchá do madla kočárku :sweat_smile: :sweat_smile: Vypadá do děsně. Ale udělá to jen párkrát a jde snadno uklidnit. (zatím)

No ale myslím, že už nám fakt hodně brzo začne takové to pravé vztekání, kdy si dítě lehne na zem atak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes si totiž Tonda poprvé kleknul a bouchal rukama do země, tak jsme se na sebe s Františkem podívali a s úsměvem prohlásili : tak a je to tady...za chvíli si lehne :grinning: :grinning:
Ale nebylo to nic hroznýho. Zatím to jsou jen hodně krátkodobý akce :sunglasses: a většinou to je kvůli tomu, že se mu nevěnujeme tak jak by on chtěl (třeba vařim, František něco dělá v bytě) nebo, že mu sebereme něco nebezpečného nebo mu nedovolíme lézt do výšek...
Ale někdy to jen obrečí, vzteká se jen, když má blbej den :sunglasses:
No, hodné miminko už je pryč a už máme malého kluka, co má svojí hlavu :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
co se týče stříhání, držel kupodivu dobře. Jen ke konci, když jsem dorovnávala vlasy kolem uší a u krku už se cukal. Ale jinak fakt v pohodě.
Jo jo, je to ta básnička. mě se hrozně líbí, ale neumím jí. :sweat_smile:
Můžeš mi napsat jak to je ?
Já Toníkovi moc básničky neříkám, jsem děsná a to mám asi 2 knížky říkanek a různých her s dětmi.
Dřív, když sem se snažila mu něco přečíst, tak do knížky bouchal nebo jí kousal, tak jsem to nějak vzdala.
Ale teď už u knížky vydrží, tak to musím napravit.
U mě je problém, že skoro nic neznám z paměti. :sweat_smile:
Toník zná snad jen Vařila myšička kašičku. :sweat_smile:

Jedinou výhodu, jakou to má, že to po mě pak pořád nevyžaduje :grinning: Ba ne, chci ho něco ukazovacího naučit, z toho mála je vidět, že by ho to bavilo.

Jinak, s močákem to docela jde. Dnes mi k tomu všemu teda bylo nějak divně, bolela mě hlava a v noci jsem zvracela, ale nechci si tu jen stěžovat. zase bude dobře.
25. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsme byli v zoo v Kolmardenu, je tam i safari, ale to jsme nezvládli, zato jsme byli v delfináriu :slight_smile: To se holkám líbilo, páč tam hopsali delfíni :slight_smile:

Moni, my se taky vztekáme, když se Ančeti něco zakáže, když je nespokojená...a tak, je to normální od 11 měsíce :slight_smile: U nás je to i u jídla, nechce vůbec mrkev a zkuste najít skleničku bez mrkve. Nadlidskej úkol. Tak točíme dokola asi 4 druhy a občas něco uvařím. Ale dr mi říkala, že do roka klidně skleničky, že je to zkontrolovaný a lepší než něco z krámu plný dusičnanů...

Dneska jdem s holkama do bazénu, mají tu teplej pro mrňata :slight_smile: Nevím, jestli jsem psala,že bydlíme u kamarádky, která je tu s manželem, kterej je původem Švéd na dva roky, páč MAx tu dostal práci...pak se zase vrátí do Kbel.Mají o 8 dní mladší holčičku Ellu Josephine :slight_smile:

U nás se jede nejradši Šla Nanynka do zelí a Paci paci a Pak Eskymáci, to jsou máci....:slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Medi : jé delfinárium, to závidím. To je jedno z mých velkých přání, vidět na vlastní oči delfíny. :slight_smile:
26. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Medi, delfíny taky závidím :frowning2: Já jsem na nich byla na Costa Brava a na Mallorce, jsou úžasný ... můj sen je se s nima koupat ... vím, že někde ta možnost je, možná jsem slyšela, že v Tunisu ... tak snad někdy ... :sunglasses:

Dany se vzteká, ale je to fakt asi ten roční vzdor, kdy to prostě zkouší ... dneska jsem ho opět lámala v kočárku, nechtěl vůbec sedět ... a horor to je teda při oblékání, to je katastrofa. Vůbec nechce, stát, sedět, ležet, takže ho držím a on se mi propíná v náručí, nebo si lehá na záda, takže to je fakt boj kdo z koho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My dneska byli na koňské farmě uprostřed lesů, bylo to super, je tam i restaurace, vše přizpůsobený pro prťata, seděli jsme venku, Dany si dal 1,5hod spánku v kočárku, tak jsme s Martinem měli na venkovní terásce pohodičku a vegáč po dlouhé době ... no jsme si říkali ... jako za svobodna :grinning:
Dany koukal na koně docela vykuleně, ale jednoho si i pohladil po čumáku :sweat_smile: A potom nás proháněl po hřišti.

Jinak dneska si už šel sám z ložnice do obýváku, já jsem jenom za ním kdyby náhodou padal, ale den ode dne je stabilnější a fakt už chodí sám, i si u toho už kouše křupku :grinning:
26. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Petru, co se týče říkanek a básniček ... jsme na tom stejně :sunglasses: já neumím snad žádnou a to ani písničky ... nemám asi pamatováku, ale umím jenom paci-paci :sunglasses:
Ale na netu jsem si jednou vytiskla nějaké říkanky a tu bramboru mu říkám a on se tomu strašně směje, tak tu si už pamatuju, je to takhle:

"Kutálí se ze dvora velikánská brambora. (ruce máme před sebou a motáme s nimi jako že kutálíme)
Neviděla, neslyšela (dlaněmi zakryjeme, oči, uši)
spadla na ni závora (dvakrát tleskenem rukama)
Kam koukáš ty závoro? (pravou rukou se vztečeným ukazovákem děleme "ty-ty-ty")
Na tebe, ty bramboro! (levou rukou se vztyčeným ukazovákem děláme "ty-ty-ty")
Kdyby tudy projel vlak (krouživými pohyby rukou předvádíme vlak)
byl by z tebe bramborák!" (opět do rytmu tleskáme) :grinning:
26. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
26. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
A tady je Dany na videu ... jeho cit k hudbě :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=OTdUWk9y5FM
26. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Moni : moc dekuju za básnicku o brambore, :grinning: musim ji nekam opsat.

Fotek jsem si vsimla uz na hlavni strance MK. Dany je uzasnej. Fakt krasnej klucik a opet nadherny hadriky. To pruhovany triko se mi moc libi.
A ta jedna fotka je, jak jde Dany sam ? Ty jo, to je sikulka, ze uz chodi i venku.
A ze uz ujde doma takovy kus, to je fakt uzasny...
Moc gratuluju k uteceni roku
:wink:

jinak, my mame boje pri prebalovani, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to jsem asi rikala, kdyz jsme se videly.
26. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Moni : video super !!! :grinning: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Medi, pobavilas mě zapomenutým kočárem :grinning: Užijte si to ve Švédsku :dizzy_face:

Petru, Toníkovi to sluší, čekala jsem, že bude ostříhaný víc :grinning: Myslím, že na lehání dojít nemusí, pokud si vzpomínám, synovec si nikdy nelehal.

Moni, krásné fotky :dizzy_face: Chystáte se někam na tu dovolenou?

My jsme teď hodně pohli se stavbou, manžel měl týden dovolenou a měli jsme tu jeho strýce instalatéra, takže se vyzdilo kus příček a jsou praktickyhotové rozvody vody v horním patře. Dneska jsme vyrazili na perfektní kolo :dizzy_face:
Začíná mě štvát, že všichni strkají nos do našich dětí:angry: Tzn. ptají se, kdy je budeme mít. Zhruba rok a půl jsme měli od takových otázek pokoj (když pochopili, že hned po svatbě nebudou) a teď se to rozjelo nebývalou měrou. Co jim je do toho? Mě by nenapadlo takové otázky klást, přece jen je to v dnešní době dost citlivé téma a asi si neuvědomují, že se třeba celé 2 roky můžeme neúspěšně snažit a jsme z toho zoufalí (to náš případ není, ale to nemůžou vědět). Nejdřív se všichni ptali, kdy se vezmeme, teď na děti; na co se budou vyptávat, až děti odrostou a bude zřejmé, že další už nebudou - na to, kdy půjdeme do důchodu?
26. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Petru, to triko má Dany z "hrabáku" za 20,-Kč :sunglasses:
Dany už chodí i po venku, ale ještě si tak nevěří a je radši, kdy jdu za ním a dám mu prst, že se přidržuje :sweat_smile:

Ohledně boje při přebalování, já už mám kolikrát fakt nervy na pochodu a někdy bych mu už i plácla přes zadek ... protože tu plínu na něj nemůžu vůbec dát ... :unamused: a nejhorší je, když je pokaděný a nechce postát ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hermi na dovču se chystáme ... nejspíš vyrazíme hned příští víkend ... a vypadá to na jižní čechy, ale zatím nemůžu sehnat ubytování, překvapivě je to docela obsazené ... ale snad něco seženeme

No nás se taky takhle pořád někdo ptal, nejdřív kdy bude svatba a když bylo po svatbě, tak kdy bude prcek ... :rolling_eyes: leze to na nervy a je fakt, že to může být o to víc nepříjemný, kdyby to bylo tak, jak píšeš, že nemůžou vědět, že se nesnažíte ... to fakt potom trapný :unamused:
Myslím, že i potom si člověk něco najde, na co se budou ptát ... :sunglasses: no třeba o důchodu :grinning: kolikrát mi přijde, že se ty lidi ptají, aby snad řeč nestála ...
A je super, že máte tak velký pokrok ve stavbě!
26. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.