• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Hermi :to je skvělé, že jste tak pohli se stavbou.
Ty otázky na děti jsou děsný. C :angry: hápu, ze ti to vadí.
Pamatuju si, jak mi vadilo, kdyz se me lidi porad ptali, jestli uz nekoho mam. COz bylo obzvalst hrozny, protoze jsem byla v te dobe nestastne zamilovana a smutna z toho, ze jsem smaa.
pak se vdaly segry a lidi porad rikaly : ted si na rade ty atd....to samy s detma...
Pak jsem zacla chodit s Frantiskem a skoro po mesici chozeni se lidi uz ptali na svatbu. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No des....lidi jsou v tomhle fakt hrozny. Asi by to chtelo je nejak utrit.....zeptat se jich na neco podobneho z jejich zivota...Treba prave na ten duchod...

S tim nelehanim si u vztekani....jé to by bylo krasny, kdyby nas lehani minulo, ale vzhledem k tomu, jak se Toník umí mlátit do hlavičky a dupnout si, tak se obávám, že nás to nemine :sweat_smile:
Uvidíme. Prý je nejlepší dítě v tu chvíli ignorovat. Pokud to ovšem jde....v obchodě to musí být hrozný.
No, myslím, že pokud zažiju nějakou scénu v obchodě, tak budu na větší nákupy chodit sama a Tondu dám ke tchýni :grinning:

Holky, mě teď příde, že je Toník hrozně velkej a mohutnej, že přibral...příde mi těžší atak...ale asi to je tím, jak je ostříhanej. prostě mi teď příde nějakej tlustší...že už to není takovej střízlíček, ale myslím, že se mi to jen zdá.
Každopádně nám teď hodně lidi říkají, že vyrostl, takže s výškou to není jen můj pocit.

A má asi 3 nové zuby, takže už jich má skoro 16 :sweat_smile:
je to naše malá kosatka.
:grinning:
26. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Petru, mně přijde Tonda, že strašně vyrostl do výšky taky ... nepřijde mi tlustčí, spíš je to fakt tím letním sestřihem :slight_smile: Je to krásný klučík

Než jsme měli Danyho, tak jsme jezdili se známýma společně na různé výlety a tak ... oni měli v tu dobu ročního Kubu a on se strašně vztekal, pro mě to byla teda fakt antikoncepce a vždycky jsem si říkala, že moje dítě se teda určitě vztekat nebude ... :sunglasses: :sunglasses: Kubu vždy vytáhli úplně fialového z auta a on ležel na benzince na zemi, naběhlý žíly na hlavě a fakt se nedal uklidnit vůbec ničím ... teď mu jsou 4 roky a ještě někdy takové záchvaty má ... a dokonce někdy takové, že má až pěnu u pusy ... to je strašný, co? :fearful: Jako na psychiku rodičů to je myslím taky nic moc ... v tu chvíli asi každého rodiče svrbí ruka ...

Já myslím, že si Dany taky začne co nevidět lehat na zem ... asi to je normální, že se všechny děti takhle vztekají ... já jsem se prý jako malá taky dost vztekala, lehala si na zem a mlátila pěstí do země ... :sunglasses:
26. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Moni : fakt ? Ja to tipovala na HM :slight_smile:

JJ nejhorsi je, kdyz je pokadenej a kope nohama....to se bojim, ze to pak bude mit na nohach a nasledne vsude kolem....kolikrat ho prebaluju na gauci nebo tak a fakt ho nemusim mit od hoven :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Moni : to je sila s tim klucikem zname...
jako Tonda se taky nekdy vzteka (cim dal casteji), ale takhle zatim nikdy....vzdycky to je jen chvili, malo a jde snadno uklidnit..
To bych asi fakt placla, i kdyz je to asi nekdy na nic...:sweat_smile:
ja teda radeji pocitam s tim, ze to Tonik taky bude delat a budu rada mile prekvapena..:grinning:
jak pise Herminka, jsou deti, ktere to nedelaji, tak musime doufat, ze budeme mit stesti.
:wink:
Dany je usmevavej pohodar, tipla bych ho, ze se takhle hodne vztekat nebude.
Vy uz jste si narocne obdobi vybrali.
Ja se od narozeni Tondy porad jakoby chystam na problemy, vzdy aktualni k jeho veku...proste co tak kolem sebe slysim za starosti a vetsinou jsem pak mile prekvapena, ze ten dany problem u nej treba nenastane.

Sem se treba v tehotenstvi pripravovala na to, ze bude hodne plakat, probreci noci atak..( i mi to tak lidi porad rikali, at hodne spim, ze uz pak nikdy spat nebudu atd...).a on skoro vubec neplakal a hodne spal...a tak bych mohla pokracovat dal...
ja to tam mam celkove v zivote...jsem rozeny pesimista :unamused: a pak jen s vdecnosti sleduju, ze se moje katastroficke scenare nenaplnuji...

jako nekdy mam fakt obavy, kdy si to taky vyberem, kdyz vidim, jake starosti maji jini...
snad nic hrozneho nepride....
vztekani atak, to jeste jde....hlavne aby deti byli zdravi a spokojeny.
26. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Moni : ja jsem se pry taky vztekala a Frantisek kupodivu taky... :sunglasses:
26. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Právě jsme se s kamarádkou bavily o vztekání a říkala, že viděla v obchoďáku maminku s holčičkou, která už úplně hystericky ječela a ležela na podlaze...tak si maminka lehla k ní a začla stejně ječet, dítě se vyjeveně kouklo a zmlklo, mamina ho sbalila a mazala domů. :wink: :wink:

petru, máš zlatý dítě, buď ráda :slight_smile:

Tož, jdu se věnovat společnosti, asi mě zase čeká kytara :sunglasses:
26. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Moni, moc pěkné video :dizzy_face:

Petru, Toník mi nepřipadá nějaký tlustší, je pořád spíš hubeňourek.

Holky, díky za podporu :wink: Ještě mě dorazilo, že sotva jsem vám to dopsala, přišel manžel od své sestřenice (mají ročního kluka a před týdnem se brali) a že na něj taky doráželi, že už je z jejich rodiny jediný bezdětný (tedy aspoň z těch, kdo přicházejí v úvahu, 15leté sestřenice a 20leté bratrance pomiňme, ale je tam ještě jedna 32letá sestřenka, která ani nemá žádného borce, škoda, že si na ni v tu chvíli manžel nevzpomněl; navíc tchán je nejstarší z 5 sourozenců a je jediný, kdo ještě nemá vnouče). Připadá mi, že se nejvíc vyptávají mladí, kteří sami mají menší či větší dítě, jako by mělo platit, že když mají oni, měli by je mít i všichni ostatní, nebo co. Jak říkáš, Moni, oni se asi fakt ptají, aby řeč nestála, ale myslím si, že toto už dávno není jen konverzační otázka, ale naopak téma dost citlivé, kladla bych to na roveň s otázkou po výši výdělku.
27. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj,

Medi, Andulce přeju všechno nejlepší k jejímu svátku !!!!!!!!!!!! (o víkendu jsem nebyla na netu...)
Jsem moc ráda, že se máte ve Švédsku fajn... tentokrát jste to na letiště stihli včas :grinning: ?

Jinak díky za gratulace k "tetkovství", ale není moc k čemu... svou neteř pravděpodobně nikdy neuvidím.
V Blavě je fajn, práce pomalu přibývá, tak se ani nenudím :slight_smile:

Hermi, máš aktuální fotky vašeho domečku? :dizzy_face:
Chápu, že tě dotazy na miminko rozčilují...
27. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Jaji, fotky zatím nemám, až budou, pošlu odkaz. Album na střeše jsem smazala, tak musím udělat nové na rajčeti.
27. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak na fcb pár nových foteček :slight_smile:

Jaji, děkujem za přání k svátku :slight_smile: Šli jsme to oslavit do teplýho bazénu v Nyköpingu. Bylo tam plno černejch muslimskejch holčiček, který se koupaly v šátcích a oblečený..Anče na ně koukala jako zjara a pořád ukazovala prstem. Venku u bazénu seděla muslimská paňmáma, zabalená v šátcích a vrstvách oblečení a ječela na ty v bazéně :grinning: :grinning: :grinning: Ale holkám se to líbilo.
A neprovokuj s letištěm :grinning: :grinning: :grinning:Tentokrát jsme vyrazili s dvouhodinovým předstihem. Ale nevzali jsme si pro změnu kočár, no...my prostě nemůžeme odjet bez nějakýho karambolu :sunglasses:

Hermi, tak šup s fotkama na net. :wink:
27. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vás po víkendu taky zdravím. :dizzy_face: Mišák mě přes den nenechá moc na PC (objevil krásné tlačítko off :grinning:). Chtěla jsem sem jít včera večer, ale nějak jsem usnula při uspávání Mišáka. :slight_smile:

Oslava byla fajn, myslím, že se vydařila. :dizzy_face: Bylo nás 12 a 3 děti. Jen jsme nakonec byli doma, protože venku se střídalo hezky a déšť. Ale grilování nakonec taky bylo. A bylo veselo,... :slight_smile: Mišák usnul asi ve 22h, my jsme šli spát po půl třetí a Mišák ráno vstával v 6:30. V Ne dopoledne jsme se rozloučili s těmi, co u nás spali, a odpoledne jsme ještě měli návštěvu, moji kamarádku s manželem, co čekají mimčo v říjnu. :slight_smile:

Petru, tak jsem zhlídla fotky Toníka a jsou skvělý. Pobavila jsem se u nich. :dizzy_face: A Toník už je teda velkej kluk. :slight_smile:

Moni, taky skvělý fotky i video. :slight_smile: Daneček je šikula. Udělal teda pořádný pokrok. Jsi pořád psala, že nic nedělá, a nakonec chodí z kluků nejdřív. :slight_smile:

Medi, Andulce dodatečně vše nejlepší k svátku. :dizzy_face: Užijte si dovču. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hermi, to je fajn, že jste pokročili se stavbou. :dizzy_face:
To věřím, že tě štvou otázky na mimčo. Taky bych řekla, že je to taková "konverzační" otázka. Ale máš pravdu, že je "netaktní". Kdybyste se snažili a nešlo to, tak taková otázka může hodně bolet.
Ale jak píšeš - nejdřív se ptají na svatbu, pak na jedno dítě, pak na další,... Nás už se hned po narození Mišáka někteří ptali na 2. mimčo a ptají se dodnes. :slight_smile: Hlavně ti, co děti ještě nemají. :slight_smile:
Nevím, co na to odpovídat. Asi něco jako že až něco bude, dáte vědět.
Brácha se ségry taky pořád ptal, jestli nebude svatba nebo mimčo. Tak vždy, když brácha přišel, ségra už místo pozdravu hlásila, že zatím žádná svatba ani mimčo. :slight_smile:

A připomnělo mi to nějakou scénku, nevím, jestli byla od Šimka a Grossmanna nebo od někoho jinýho. Ani nevím, jak přesně byla, ale něco na způsob: Na svatbách mi všichni příbuzní klepali na rameno a říkali: "A teď je řada na tobě." Přestali, až když jsem jim to samé začal říkat na pohřbech. :grinning: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jé, Medi, taky přeji Andulce vše nej k svátku :dizzy_face: Jsem to hlava děravá :rolling_eyes:

Stáni, to jsem ráda, že jste si oslavu užili. jak vidím, dobře se protáhla :grinning: Tak pozdě jsme snad nekončívali ani zamlada :grinning:

Stáni, musím se smát, že se vás bezdětní ptají na druhé, jó, nevědí, co to je takové dítě mít, co? :slight_smile: Píšu si tu na jedné diskusi se spolužačkou z VŠ a oni prý, než otěhotněla, říkali, že si dítě pořídí, až se budou nudit :grinning: To mi připadá jako fajn blbá odpověď na blbou otázku, a zvlášť v naší situaci se to hodí, protože my se nenudíme v žádném případě :slight_smile: A pak taky psala, že někde četla teorii, že lidé chtějí vidět druhé v podobné situaci, jako jsou sami (což sedí, protože se nás nejčastěji ptají "dětní") nebo že mají pocit, že jim něco utíká (tím, že třeba nemají takovou svobodu jako před dětmi - ale samozřejmě je děti obohacují něčím jiným, to ale tato teorie nezmiňuje) a vskrytu duše závidí, na tom něco může být.
27. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
A jak jsme byli v květnu a červnu na 3 svatbách, tak Petr říkal, že už tenhle rok naštěstí nic nebude. A v sobotu jsme dostali pozvání od jeho kamaráda. V září se budou brát na parníku. :slight_smile:

K tomu vztekání - Moni, kolem roku je to určitě normální. Mišák se vzteká (resp. brečí) už dlouho, když chce něco jinak. Je to jediná možnost, jak může vyjádřit, že něco nechce. Jen to hold každý dítě dává jinak výrazně najevo. :slight_smile:
Mišák se taky vzteká, když něco není po jeho. Ale zatím spíš jen brečí a dá se celkem brzy zabavit něčím jiným. Někdy i přestane sám, když vidí, že to k ničemu nevede, a zkusí to zase za chvíli. :slight_smile: Ale ručičkama zatím nemlátí, jen se kroutí a kope nožičkama, když ho odněkud odnáším a on ještě nechce.
Jo a teda v obchodě je klid jen když ho nechám lézt po zemi, kam chce on, jinak křičí.

Hermi, s těma teoriema máš pravdu. Nebo mi taky přijde, že prostě u těch "dětných" se vše motá kolem dětí, tak na co jinýho se zeptat jiných, než taky na děti. :slight_smile: A někteří si možná ani neuvědomí, že je to citlivý téma. :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Medi : však já ráda jsem.... :wink: , ale i tak raději počítám s tím horším...neumím se tohodle postoje zbavit.
Medi : ten postup té známé při vztekání jsem viděla na nějakém videu na youtube...Věřím, že to na děti funguje, ale já bych na to asi neměla :grinning: :sweat_smile:

Vše nej Aničkám !!!!!!!!!

Hermi : ségra mi řikala, že jí taky synovec připadal mohutnější, když ho ostříhala na krátko, takže to je fakt jen pocit. :slight_smile:

Stáni, to je bezva, že se oslava vydařila.
27. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Stáni, máš pravdu :slight_smile: Já si to obvykle ani moc neberu, ale teď se těch otázek nahromadilo hodně, tak pohár přetekl. Ještě mi napadlo odpovídat popravdě, že manžel ještě nechce, to by jim snad sklaplo :grinning: Svatba na parníku musí být zajímavá :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky ženy,
tak jsme doma z procházky, je tam teda docela dost teplíčko, Dany usnul, tak jsem hned na PC :sunglasses:
Vztekání beru že tedy patří k normálnímu chování u ročních dětí :sunglasses: v parku se začal vztekat, že jsem chtěla změni směr :sunglasses: , on u toho někdy brečí, jindy jenom jakoby dupe a teď když ho při chůzi držím ještě za ručky, tak se jakoby zavěsí a nechce si stoupnout, k tomu zakloní hlavu ... a nemám šanci s ním cokoliv udělat, visí jako opice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Stáni, super, že se oslava vydařilo, muselo to být fajn, i když jak píšeš, počásko jako na apríla. A nějaké foto bude? :sweat_smile:
Teda vy jste fakt samá svatba! :wink: To moje kamarádky jsou už všechny vdané (asi teda dvě jsou ještě bez dětí) a jinak už mají spíš děti 3-6roků
27. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Medi, to koupání v oblečení v bazénu, to věřím, že Anička musela koukat :sweat_smile: Dany teď taky na všechno ukazuje, na psy, kočky, teď začal ukazovat na ptáky ...
Já jsem teda byla docela vykulená v Turecku z místních, kde se ženský koupali v hadrech, v šátkách na hlavě, vlezly celé v těch dlouhých sukních, které měli aspoň 2-3 vrstvy do moře a tak se tam chladili ... potom to na nich oschlo a šlo se domů :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jaké je počasí ve Švédsku, taky máte teplíčko?
27. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
Hermi : souhlas. (s těmi důvody, proč se lidi možná ptají)

Stáni : ta citace se Šimka je super....tohle by zavřelo pusu asi hodně lidem.....
Mě se teď taky lidi ptají na druhé, od někoho mi to nevadí. Když je to prostě v rámci konverzace s nějakou kamarádkou...Mě tyhle všetečné otázky vadí hlavně u cizích nebo takových těch známích, co je člověk vidí jednou za 100 let, ale je jasné, že třeba nevědí co říct.

Ale když člověk děti nemá, tak mi přijde fakt nevkusný říkat : teď si na řadě ty (taky jsem si to vyslechla a v dobe, kdy jsem ani nemela chlapa , to fakt bolelo)....pride mi to nevkusny jednak kvůli tomu, kdyby to tomu páru nešlo a byli z toho smutný a taky proto, kdyby ten pár nebo jednotlivec třeba děti vůbec nechtěl.

Mě třeba nepříde nic hrozného na tom, že někdo děti nechce vůbec. určitě bych mu necpala, jak je to úžasný a o co se ochuzuje. Lidi, co se dobrovolne rozhodnou deti nemít, podle me vi proc a je to lepsi nez kdyz je ma nekdo , kdo se o ne neumi postarat a tyra je apod....

Stáni : ty pouštíš Mišáka v obchodě na zem ? na to bych neměla, Tondu někde honit. To bych nenakoupila. Určitě by běžel tam, kam ja nechci. On ti nevydrži v obchodě v kocarku ?
A nevytahuje veci z regalu ? Ja bych se bala, aby tam Tonda neco neznicil a neschazoval kominy plechovek :grinning:
27. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Moni : sem se zapomněla zeptat. Co to měl Dany za super obleček do vody ?
To je takový ten vodní UV obleček ? Nevím, jak to nazvat. Holky v březnu myslím taky něco takoveho maji.
Dany v tom vypadá suprove.
27. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Muslimske koupani by mi dost vyhovovalo... :grinning: Bych se konecne taky mohla jit koupat...ted to nejak nezvladam :sweat_smile:

Moni, taky povazuju vztekani za normalni. Jak psala Stana, patri to k vyvoji a ty deti si takhle rikaji, ze se jim neco nelibi. Nekdo vic nekdo min...

Normalni mi nepride takovy to fakt drsny vztekani, kdy to dite lezi, mlati sebou a nejde uklidnit a histericky breci a krici...
ale tim nerikam, ze se mi to nemuze stat nebo ze bych vedela, jak se tomu vyhnout :sweat_smile: ...radeji s tim zase pocitam a necham se rada prekvapit, kdyz to Tonda delat nebude.. :grinning:
27. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Frantisek byl dnes na krvi, tak prisel domu kolem jedny a ted si vzal Tonika ven.
Musim jit uklidit a chci udelat jeden dietni moucnik (nizkotucny tvaroh, nizkokaloricek sladidlo, boruvky, jabka..)
Mam to z kniozky Hubneme s rozumem :grinning:

Mela bych se sebou zase neco delat, byt prisna jako v listopadu...
Bohuzel ta motivace je mala, kdyz vim, ze pristi rok bych byla rada zase tehotna.
Takze sem tak nejak bez vule drit, kdyz vim, ze to pak bude zase na novo..
Kazdopadne musim shcodit aspon neco, abych pripadne otehotnela s mensi vahou nez mam ted.
Omlouvam se za stale opakujici se tema....

Jinak, volal nam sef stavby, ze uz mame hrubou stavbu hotovou (o dva mesice driv) a ze muzeme dat bance vypis z katastru atak...
Tyhle veci ma na starosti Frantisek, tak to dnes po krvi obehal. V tomhle je hrozne sikovnej, jak vse zvladne vyridit. Ja na papirovani a urady nemam bunky. :pensive:
27. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
omlouvam se za romany.... :pensive:
27. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
ahojky holky, jen v rychlosti jsem vás prolítla, dítě na chvilku spalo, ale ted už ho tam slyším, jak se vrtí, tak toho moc nestihnu napsat.

Aničkám vše nej!!!! (dodatečně) :slight_smile:

jak jste tu psali, jak se lidi ptají, kdy už budou děti, tak musím říct, že i já se občas někoho takhle zeptám a nedojde mi, že by to mohlo být třeba citlivé téma, prostě mi to tak ujede, nedávno jsem takhle zeptala kamarádky, co se loni vdávala a ona mi odpověděla tak stručně, že je mi jasné, že se snaží a nejde jim to, tak jsem si pak říkala, že já jsem blbá nedržela pusu!!! je to každýho věc a nikomu do toho nic není. a když už jsme u toho, jak se lidi blbě ptají - tak mě se ted skoro každý ptá jestli ještě kojím a PROČ ještě kojím!!!!! no hlavně tedy starší generace a chtějí to hrozně řešit! no to mi přijde docela intimní věc, do které nikomu nic není a fakt mě to už dost otravuje, jako neberu kamarádky, který mají děti, s těma to klído řeším, ale jinak mi to teda dost vadí.

Moni, super video, Dany je skvělej!! a jak se rozchodil, to je šikulka!! to Honzík je pěkně línej, chodit vůbec nechce a chce se zase nosit, milostpán! :slight_smile:

Petru, my taky pouštíme Honzíka v obchodě na zem, když nám řve ve vozíku a už to není k vydržení, to pak jeden z nás líta za ním a druhý nakupuje, naštěstí jezdíme na velký nákupy s Ládou spolu. Ale taky už chce schazovat věci z regálů a to se pak začne vztekat, když mu to nedovolíme. Jo a jinak u nás taky vztekání na denním pořádku, u přebalování už někdy musím plácnout, jinak bych mu tu plínu nedala, tak musím.

Medi, s tím zapomenutým kočárem, to je teda gól! no ještě že kamarádka měla náhradní!!! musím mrknout na fotky na FB.

jinak my jsme ted byli na víkend na Moravě... fotky máme na stránkách, když byste se chtěli kouknout.
27. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Petru, taky mi připadá divné říkat někomu, že je v něčem na řadě. Leda to oplatit á la Šimek+Grossmann :grinning: A taky je rozhodnutím každého, zda děti mít nebo ne, ale musí se na tom shodnout oba, aby z toho jeden nebyl ukřivděn (stejně je to třeba se svatbou, kdy holky papouškují po svém příteli, že papír nepotřebují, a přitom by se vdaly rády), neodsuzuji nikoho, kdo děti nechce, ať je to z jakéhokoli důvodu. Problém by to byl jen v křesťanském manželství. Dívala jsem se na další dorty, jsou krásné jako vždy! Jestli Ti do toho můžu kecat, sladidla jsou pěkné svinstvo, lepší je osladit míň a raději medem nebo třtinovým cukrem. V hubnutí Ti držím palce!!

Leni, co je komu do toho, že ještě kojíš? :angry: Moje ségra kojila do 2 let, možná i dýl, už nevím přesně.
27. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
leni : jak jsem psala, ze mi nevadi, kdyz se tak zeptaji kamaradky, tak stejne tak se nekterych kamaradek taky nekdy zeptam...treba kdy chteji druhe ...doufam, ze by mi rekly, kdyby jim to vadilo.
je jasny, ze to kazdemu nekdy ujede,kdyz se rec stoci k detem nebo tak. ale myslim, ze mezi kamaradkami se to nejak snese.
ja to ptani nemam rada hlavne u cizich nebo vzdaleneho pribuzenstva...a hlavne mi to pride desny, kdyz clovek jeste ani nema partnera.

Leni : s kojenim je to taky desny, ze nekdo takhle vyzvida a reci proc....me se nastesti lidi uz moc neptaji, asi si mysli : v tomhle veku by preci nekojila :grinning: :grinning:
jednou jsem tu mela zname ze zakladky a ty se hrozne divili, ze kojim a ze jim to pride divny...a to bylo Tondvoi 10 mesicu.
Co by rikaly ted, si radeji nebudu predstavovat :grinning:
Me vzdycky prislo divny, kdyz se me na kojeni zaptel nakej chlap (kolega z prace, kamarad atak)
Ale vetsinou to byl otec od maleho ditete, tak asi jen vyzvidal jak je to u nas...nevim...

Leni : aha, tak ve dvou to asi nejak jde...ja si nedovedla predstavit, ze bych mela mit Tondu mimo vozik nebo kocar a sama nakupovat a jeste ho hlidat.

Hermi sladidly si myslela ty nizkokaloricky ? jak jsem psala o tom moucniku ?
No, tuhle knizku psali odbornici na zdravou vyzivu a do vetsiny tech moucniku pisou trochu nizkokalorickyho sladidla, tak jsem z toho zmatena.
Ta knizka je celkove zamerena na zdravou vyzivu, neni to o zadne diete....

http://www.lekarna.cz/hubneme-s-rozumem-v-praxi-1/
27. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Petru, ze sladidel je vhodný (dokonce prospěšný) jen xylitol, jinak je to chemie a navíc i jídlo s umělým sladidlem způsobí vylučování inzulínu a kolísání cukru v krvi.
27. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Leni, super fotky, už jsem je omrkla a Honzík má super klobouk, sekne mu! :wink:
Hezky jste panečku výletovali, a dokonce Honzík i plul na lodičce ... jak se mu to líbilo?
Zrovna dneska jsem scháněla ubytování v okolí Hluboké a nic ... vše je obsazeno, chtěli jsme vyrazit někam příští týden, tak ještě uvidíme ..

Petru, Dany má takové plavečky v celku, myslím, že to nemá UV ... ale je aspoň takhle trochá víc chráněný proti sluníčku :sunglasses: Mně v něm přijde takový legrační, když chodil takhle ve vodě, tak vypadal jako potapěč :grinning:
27. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dneska jsem zase byla tak trochu vytočený z mojí mamky ... ptala se mě, zda už dávám Danyho na nočník, tak jsem jí řekla, že ne, že si myslím, že je na to ještě malý a že by to stejně nechápal, co po něm chci ... a ona hned že bych už měla, že čím dřív, tím líp ... potom zda mu vařím polévku, tak to jsem řekla, že taky ne ... :confounded:
A potom nás viděla venku a divila se, že nechám Danyho lézt po kolínkách po trávě (bude míš špinavé kalhoty od trávy) nebo po kamínkách, které on miluje (že si odře boty) :angry: Tak jsem jí říkala, že na tom nevidím nic špatného, jen ať si to vše prozkoumá, vždyť je to dítě a vše je pro něho přeci nové, nevidím na tom nic špatného, když boty odře, tak se nedá nic dělat, bosého ho tam přeci nenechám a když se ušpiní, tak to jde vyprat a i kdyby ne, tak hold se nedá nic dělat ...
Tak mi říkala, že to teda vidí takhle na hřišti před barákem poprvé, že by takhle malé dítě někdo nechal lézt ... my jsme prý s bráchou vždy seděli v kočárku :confused: :rolling_eyes:
Docela jsem měla po náladě ...

A když si tady už zase tak stěžuju ... tak hold povozit Danyho asi do jeho 1.narozenin nestihnou ... bydlí od nás 5minut chůze a co je na světě, tak si ho ještě ani jednou nepovozili ... :frowning2:
Ale když vidím, že máme zcela rozlišné názory, tak bych asi měla být ráda, stejně bych byla nervózní, zda nepláče ...
27. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
a ještě jsem zapomněla, dneska Dany poprvé napodobil chrochtání prasátka, když jsem mu ho ukazovala na obrázku, pejska už umí dýl, ale ještě se naučil "mňau" u kočičky ... neumí to samo takhle říkat jako já, ale napadobuje to slovo, když mu řeknu kočička ...
27. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.