• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Moni, myslím, že většina tich plaveček vcelku UV má, dokonce až 40 jsem viděla, jsem to zjistila, až když jsem dražila ty Jendovo plavky na eBay :slight_smile:

teda s mamkou to nemáš holka lehký :frowning2: nevím, proč si nemůže Danečka užívat, vždyt je to tak úžasný dítě!!!! S nočníkem to mám s mamkou to samé, pořád se mi ptá, jestli už tam Honzíka dávám. A Honzík mi leze úplně všude i na chodníku před barákem :slight_smile:, v trávě, je pořád špinavej a mokrej, to je určitě normální, děláš dobře, že necháš Danyho všude lézt a objevovat, z kočárku by toho moc neprozkoumal. ach jo, mamka ti dává pěkně zabrat....

Moni, v té Lednici to bylo super! Krásný park a zahrady a je tam slepé rameno řeky Dyje a tam jezdí ty lodičky, jízda trvá 25 minut a Honzík byl 20 minut fakt hodnej a koukal a 5 minut se hrozně vztekal a chtěl vystupovat :slight_smile: ale jinak byl celý víkend hrozně hodnej, jen zlobil s jídlem a nechtěl jíst, ale pak jsme mu našli v neděli 2 stoličky, tak to bylo asi ono.

a včera proběhl přesun Honzíka do dětského pokoje a v noci proběhl rychlý přesun zpět k nám do ložnice, ten řev, to jste nezažily!!!! takže ho tam asi ještě chvíli necháme :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tak Honzík už má stoličky???
Hele my taky nebudem Danyho zatím stěhovat do pokoje, je to asi i moje lenost, protože takhle ho mám hned při ruce a kolikrát se v noci vzbudí a jde k nám do postele.
Já tě s Láďou úplně vidím, jak kmitáte a rychle stěhujete Honzíka zpátky ... :sunglasses: :grinning:¨
A co týká ještě kojení ... tak já kojím dál, teď na to kašlu, nějak jsem líná přestat, odstavit ho ... takže dokud nevyhrnuje triko, tak asi budu kojit ... :sunglasses: je to hlavně i z toho, že mi to je pohodlný, uspávám ho u prsa

Zrovna na dnešek byl opět vzhůru od 1-3:10hod :unamused: , to je jako síla ... on nebrečí, ale vypadá to, že se úplně probere a nemůže zabrat, takže se celou dobu překulovat z jednoho boku na druhý a to prostě já spát nedokážu, takže jsem vzhůru s ním ... nebo jestli třeba zuby, ale to by asi brečel ...

Dany teď asi 2x za sebou usnul tvrdě odpoledne v kočárku, což u něho není vůbec zvykem a taky jen co otevřel oči, tak začal strašně řvát ... vypadá to, že se lekne, kde je ... že není v postýlce nebo si to nedokážu vysvětlit ... ale řve jako tur a taky se tak klepe a je celý takový vykulený ... uklidňovala jsem ho snad 1/2 hodiny ...
27. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Moni : jak pise Lena, s mamkou to mas teda fakt tezky...To je hrozny, co ti rika. Taky to porad nedovedu pochopit, ze te porad tak srazi a do vseho ti mluvi a vse kritizuje, misto toho, aby si danyho uzila.

Tchanovci ani nasi mi tohle nastesti nedelaj, bych je brzo poslala nekam.
Tchanovci jsou dokonce tak nesoudny (v dobrem) a poprdeny, ze Tondu jeste obhajujou, kdyz rikam, ze zlobi nebo tak...
Jako oni ho uplne zbostujou a tak to ma u babicek a dedu byt. Mrzi me, ze to tak tvoje mama nema...
:frowning2:
Pritom je Danecek fakt hodne pohodove dite na ktere bych byla hrozne pysna, mit ho doma.
Asi te fakt nemusi moc mrzet, ze si ho nepujcuji, buh vi, co by s nim delali a jak by ho vychovali. Treba by u nich fakt hodne plakal, kdyz by mu ani nedovolili lezt po zemi atak...

Me lezeni po zemi, s tim, ze se dite uspini atak pride naprosto v pohode.
Taky jsem Tondu nechavala (a nechavam) vsude lezt, hrabat se v kaminkach, hline, trave atd....
Ty deti jsou u toho zkoumani sveta tak spokojene a na tomhle fakt nevidim nic skodliveho a to i v pripade, ze si Tonda obcas nejaky kaminek strci do pusy.

jak tvoje maminka nevidi deti, co takhle lezou, tak ja zas neznam deti, ktere by mama drzela porad jen v kocaru...
tvoje mamka by asi mela chodit vic mezi matky s detma. :sunglasses:
je to des, ale asi ji nezmenis... :frowning2:

Dany je sikulka, ze uz umi napodobit zviratka.
Tonik mnoukat neumi a znak mu trval silene dlouho nez se ho naucil a to ma kocky kolem sebe, znak jsem ukazovala fakt casto....proste kocka mu fakt nesla.

Leni : nedivim se, ze jste Jenika vratili zase do loznice. Ja myslim, ze se to nemusi nejak lamat pres koleno, kdyz to dite na to jeste neni pripravene.
ja mam pocit, ze jsem asi posledni breznovka, co ma Tondu jeste v loznici. :sweat_smile:
U nas je to teda taky tim, ze mame maly byt a ze by to pro nas bylo o tom, stehovat se do obyvaku, ale i kdybychom meli vic pokoju, tak bych ho i ted mela u nas.
Jednak mi to je taky pohodlny, kdyz se rano vzbudi a navic jsem nekde cetla, ze pro deti neni moc dobre davat je do sveho pokoje moc brzo. (ale nemyslim si, ze je to spatne, kdyz to to dite v pohode zvladne treba v roce) Ze pry muze byt u rodicu klidne 4 roky.
To mi teda pride hodne, ale nepride mi na tom nic spatneho. Ja budu Tondu davat do sveho v novem byte, takze ve dvou letech. Vyuziju tak celkove zmeny, abych ho pak nedavala do jineho pokoje v dobe, kdy budu cekat dalsi...aby to nebral jako krivdu...ze ho odlozim hned jak budu mit dalsi dite.
Navic uz nutne potrebuje pokoj na hrani....hracky po celem obyvaku mi uz docela vadi, i kdzy je rychle je uklidit.
Kde jsou fotky z Hluboke ? jdu je najit.
27. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
ach jo, ja kdyz pisu, tak mi to nepride tak dlouhe a kdyz to pak poslu, tak mam sok....klidne me nectete :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Hermi : diky za info o sladidle. :wink:
27. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Leni : fotky jsou uzasny. Je videt, ze si to Honzík moc uzil a mel moc hezky oblecnei.
Na te lodce jsme byli taky, kdyz jsme byli na Jizni Morave v loni na kolech. :wink:

Koukla jsem i na ostatni fotky a teda nektere moje bych s chuti vymazala z povrchu zemskeho...ale co, takova je hold realita... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mohla bys mi prosim poslat ty, kde jsou spolu kluci v bazenku. ty nemam, zapomnela jsem tenkrat fotak.
nebo si zas pridu s flashkou a poprosim te o prehrani. :wink:
27. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ahoj ponocovatelky, :slight_smile:

tak jsem vás průběžně během odpoledne četla a je toho tolik, že jsem zapomněla, na co jsem chtěla reagovat, ale bylo toho víc, tak to asi taky bude na román. :slight_smile:
Petru, klidně piš romány, já si je ráda přečtu. A navíc to čtení netrvá tak dlouho jako psaní. :dizzy_face:

Moni, to je Dany šikulka s těmi zvířátky. Mně Mišák tyhlety věci nějak ignoruje. Sice se chechtá, když na něj u knížky dělám bébé a mémé, ale zapojit se nějak nehodlá. :slight_smile: Ale co se mu hodí, to se naučí hned. V sobotu ho Petr vozil po bytě v tatře a on si ji teď každý den vytáhne, vleze do ní a čeká na vození. :slight_smile:
Petru, dneska jsem si vzpomněla na Toníčka a jeho oblibu v lezení do krabic. Mišák dneska taky do 2 vlezl. A minulý týden vlezl u kamarádky do krabice s meruňkama. :slight_smile:
Moni, to je mi líto, jaký máš problémy s mamkou. My na nočník taky ještě nedáváme. Naše Dr. říkala, že si to dítě začne uvědomovat tak v roce a půl.
No a k tomu lezení - já taky nechávám Mišáka lézt skoro všude. Naši to berou v pohodě, ale Petrova mamka to nějak špatně nese. Nechtěla jsem ji pomlouvat, jinak je moc hodná a má Mišáka moc ráda, ale když jsme u tohoto tématu... :slight_smile: Jak jsme byli na chatě, tak když jsem nechala na Konopišti lézt Mišáka po trávě a po asfaltový cestičce, tak řekla, že jí z toho stoupají vlasy hrůzou na hlavě. Nechat ho hrát si v blátě (což samozřejmě chtěl nejvíc) jsem před ní radši neriskovala. :slight_smile: Taky by mohl nastydnout v mokrý trávě, mít revma ze studených schodů, odřít si ručičky o betonovou studnu,... Když měl 2 dny trochu teplejší hlavičku a trochu rýmu, tak si samozřejmě neodpustila poznámku typu, když pořád leze v mokrý trávě a v tý špíně... Vím, že se o něj bojí, o to víc, že ho vidí jen občas, ale víte jak,... Já se o něj taky bojím, ale nenechat ho nic dělat, to prostě nejde. No a teď doufám, že to tady nebude někdo známý číst. :slight_smile:

Petru, s tím lezením v obchodě. Byli jsme 2x v Kauflandu. To nakupoval Petr a já hlídala Mišáka. Nechtěl být ve vozíku, ani ťapat, jen lézt. Když jsem ho vzala, tak křičel. A pak jsem byla ve čtvrtek u nás v sámošce, tak to jsem chvilku něco vybírala, pak jsem ho šla odchytnout. Bylo tam málo lidí, tak to šlo. :slight_smile: Do regálů nešel, až na poněkolikátý puštění začal po něčem sahat, tak už jsem ho nepustila. :slight_smile:

Moni, Mišák taky někdy, když třeba chce nosit nebo chce lézt, tak když ho chci postavit, tak "zhadrovatí". Povolí se, krčí nožičky, ruce má ve vzpažení,... :slight_smile:

Leni, i když to není k smíchu, tak vaše odstavování mě pobavilo. U nás by to dopadlo stejně, tak se o to zatím ani nesnažíme. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Stáni : s tou tchyni te chapu. je videt, ze to nemysli zle, na jednu stranu chapu i ji, ale delam to jako ty.... :wink:
Presne jak pises, my se o nase deti taky bojime, ale na druhou stranu je nas strach nemuze porad jen omezovat, v hrani , v rozvoji atd....

Toník mi zvuky zviratek taky hodne dlouho ignoroval a dodnes umi jen psa a lva. Hodne zviratek uz znakuje, ale ty zvuky mu proste nejdou , ani se nasnazi je napodobit.
28. črc 2009 v 00:09  • Odpověz
Ještě k těm otázkám ohledně dětí atd. Mně teď nevadí, když se mě někdo zeptá, kdy chceme druhý. To předpokládají, že děti mít můžeme, když už jedno máme (i když to samozřejmě podruhé jít nemusí). To už mi nepřijde tolik citlivý téma. Jen mi přišlo divný, když se nás na to ptali těsně po narození Mišáka. Citlivý téma mi to přijde u zatím bezdětných, popř. delší dobu po svatbě. I když taky jsem se párkrát zeptala. Zrovna mojí svědkyně jsme se na to nějak zeptali, tak se vymluvili na něco jinýho. Pak už jsem se ale stejně radši neptala. A až když nám oznámili, že čekají mimčo, tak jsme se dozvěděli, že měli nějaký problémy.

Moni, s tím stěhováním do dětskýho pokoje a s kojením z "pohodlnosti" to máme stejně. Mišák taky skončil u nás v posteli, protože jsem nezvládala k němu několikrát v noci vstávat a zase ho vracet do postýlky. A s kojením taky pokračuju, i když teda Mišák už za tričko tahá. :slight_smile: Otázky ohledně kojení taky nemám moc ráda - teda od kamarádek mi to nevadí. :slight_smile:
28. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
Petru, za prvé nechci Mišáka strachem omezovat v rozvoji a za druhý jsem ráda, že se něčím zabaví. Myslím, že kdo má dítě na starosti celý den, tak mu určitě povolí víc věcí, aby se chvilku zabavilo.
A když Mišák nechce být v kočáru nebo se mi kroutí v náručí a chce na zem, tak co mám dělat? Je jasný, že když je to nebezpečný, tak ho nepustím, i když se vzteká. Ale jinak ať si poznává svět. :slight_smile: I když to znamená převlíkání, praní špinavých věcí, zašívání prodřených tepláků,... :grinning: :slight_smile:

Moni, ještě jak jsi psala o tom přebalování. Mišák někdy hezky v klidu leží, ale někdy ho na zádech prostě neudržím. To je pak boj nandat plínu. A zrovna včera se Mišák chechtal, když jsem ho honila po posteli a snažila se mu nandat tepláky. :slight_smile:
28. črc 2009 v 00:30  • Odpověz
Moni, ten příští týden je na hledání ubytování nějak zakletý, si snad všichni vzali dovolenou najednou. My jsme hledali v Jizerkách a asi na 3 místech měli tento týden plný, ale týden před i po volný. Ale nakonec jsme našli, snad to bude dobrý. Tak ať něco najdete. :slight_smile:

Koukám, že jsou všichni kluci pěkně zubatí. :slight_smile: Mišák má už hodně dlouho 6 zubů. A asi ho tam občas nějaký další zloběj, ale ještě nevykoukly. :slight_smile:

Tak snad jsem odpověděla na všechno. :dizzy_face:
Dobrou noc a hezký den. :slight_smile:
28. črc 2009 v 00:51  • Odpověz
Petru, doufám, že oceníš, že jsem tě nenechala samotnou v psaní románů. :grinning: :slight_smile:
28. črc 2009 v 00:52  • Odpověz
autor
Stáni : to je jasný. Přece nebude mít děti na rukách celé dny nebo nebudou celé dny v kočárku....
Ono samo o sobě stačí, když ti naši kluci vyžadují na těch rukách být, tak je pak člověk i rád za chvíle, kdy chtějí být na zemi a poznávat svět.

Holky, já jsem tak ráda, že nejsem jediná "divná" kdo kojí i po roce... :sunglasses: :grinning:
Mě by nevadilo kojit rok a půl....přežila bych i dva roky, ale to už nechci...

Horší ale je, že už mě Toník taky začíná svlíkat. Sice umí pro kojení použít znak, ale když mám velký výstřih, tak mi tam stejně leze. Před lidmi to naštěstí nedělá, ale doma často.
A taky mi vadí, jak jsem tu asi možná pslaa, že už zase chce i přes den.
krásně jsem kojila jen dvakrát denne a ted kojím kolikrát 4x i 5x :sweat_smile:
No, jsem na to zvedava. mela jsem prestat, kdyz chtel jen rano a vecer...ted jak chce zase i pres den (jen kdyz jsme doma), tak to bude tezky mu nedat.. :unamused:

Stani : jj jsem rada, ze nejsem sama, kdo pise romany... :grinning:
28. črc 2009 ve 02:15  • Odpověz
autor
nebude =nebudeme
28. črc 2009 ve 02:16  • Odpověz
autor
jeste k tomu kojeni....Zkousela jsem mu nedat, ale pak jsem nemla to srdce ho nechat brecet. V tomhle jsem mekka.
V nekterych situacich mi nevadi , nechat ho brecet a nepolevit...kdyz mu treba nechci vratit neco nebezpecneho nebo tak...ale u toho kojeni mi to pirde takovy kruty....kdyz je to vec, ktera mu neskodi, kterou ma rad atak...

Vim, ze nepije na zizen, ani na hlad, ale proste je pro me hrozne tezky mu nedat.
Ale je fakt, ze nejsem dusledna v tom, ho treba zkusit zabavit, misto toho abych mu dala napit.
No, tim ze me poslednich 14 dni kojeni uz trochu vadi (ze chce zase pres den, ze mi leze do trika tak), tak je fakt idelani cas prestat.
V dobe, kdy me to jen bavilo (coz bylo nedavno) bych to asi nezvladla...nebo bych to hodne obrecela.
No ale i tak mi bude lito, ze uz koncim a bude mi to chybet, ale zase je mi jasne, ze uz je velkej a ze nemuzu kojit do jeho puberty :grinning:
28. črc 2009 ve 02:22  • Odpověz
Vidím, že tu byl noční spolek matek :grinning:

Stáni, čemu říkáš "delší dobu po svatbě", jsme to už třeba i my? :slight_smile:

Moni, takže se nakonec nechystáte k moři, ale poznávat krásy naší vlasti? :slight_smile: Tak ať se vám podaří nějaké fajn ubytko najít :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Včera jsme měli moc hezký den se Stáňou, Míšou, Petru a Toníčkem :slight_smile: nějaké fotky jsou na stránkách, pro ty co nemají uloženou adresu posílám do IP (Stáni :grinning: )

Honzík dneska spal vyjímečně do 7 a ted už hodinu chrupe, tak že by zase nastaly lepší časy? :slight_smile:

Jinak s kojením, já už kojím jen večer před spaním a v noci většinou už jen 2x, takže se to dá a uvidíme jak dál :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Leni, můžu poprosit o adresu do IP? Hledala jsem to na jedněch vašich stránkách, ale buď blbě nebo marně :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Leni, tak to je fajn, že jste "zapařily" :grinning: :sunglasses: Foto moc hezký, co jsem viděla Míšu naposledy na Křižánkách, tak mi přijde, že se hodně změnil, je už takový "dospělejší" :slight_smile:
Kluci, sluší vám to! :sweat_smile:

Mně teď Dany usnul, čekám, až dorazí Martin z práce a jedu s kámoškama na kafíčko na terásku do kavárny, no už se nemůžu dočkat ... to je zatím podruhé, co takhle bude sama někde bez Danyho :slight_smile:
A taťka bude hlídat ...

Dneska dorazila nová autosedačka, tak jsem zvědavá, jak se v ní bude Danymu cestovat, když bude otočený ve směru jízdy ... o víkendu jí prubneme

Herminko, na dovču jedeme teď o víkendu, vyrazíme hned den po Danečkových narozkách a nakonec jedeme na Vysočinu k mojí babičce, máme tam s našima místnost, kde můžeme přespat. Chtěli jsme ty jižních čechy, ale je všude plno, takže jsme to nakonec vyřešili takhle a přelom srpen/září to vypadá zatím na Chorvatsko, ale to se rozhodneme až těsně koncem srpna, až dle Danyho a tak ... :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak opět zdravím v noci. :slight_smile:

Leni, moc ráda jsem vás viděla, bylo to fajn. Moc děkujeme za pohostinnost. :slight_smile: A máte moc hezký byteček a zahradu. Moc se mi líbilo, jak máte výstup z bytu hned na zahradu. Kluci jsou všichni šikulové. :slight_smile:
Děkuju za adresu v IP, snad už si to budu pamatovat. :slight_smile:
Tak to by bylo fajn, kdyby Honzík začal líp spát, snad mu to vydrží. :slight_smile:

Moni, jak sis užila kafčo s kamarádkama? A jak to spolu zvládli Martin s Danečkem? :slight_smile:
Tak dej pak vědět, jak se Danymu líbila nová sedačka. :slight_smile:

Petru, děkuju za dort, je mňam. :dizzy_face:

Hermi, já bych to pochopila, kdyby se někdo ptal na mimčo hned nebo brzy po svatbě. To se to tak nějak čeká, že po svatbě se plánuje mimčo. Ale samozřejmě nikde není daný, že hned po svatbě chtějí všichni mimčo nebo že se naopak někdo nesnaží i před svatbou.
Nevím, jak přesně určit "delší" dobu, ale vás už bych se na mimčo asi neptala. :slight_smile:

Mišák včera usnul opět před 22.h, ale vydržel spát do 8h (i když byl několikrát vzhůru). Dneska šel spát zase ve 21:45, tak snad si ráno přispí. :slight_smile:
Dneska jsme měli na návštěvě Petrovy rodiče, bylo to celkem fajn. :slight_smile: Mišák před nima krásně ukazoval, jak se za těch 17 dní, co ho neviděli, naučil ťapkat. Byli hezky překvapení. :slight_smile:

Papa a hezký den. :slight_smile:
30. črc 2009 v 00:37  • Odpověz
Ahojky :wink:
teď jsem dodělala dortík pro Danyho, zítra vyzvedne Martin velký marcipánový a Danymu jsem teď udělala malý jablíčkový :wink: aby taky ochutnal :sweat_smile:

včera v kavárně super, fakt mi to bodlo, že jsem na chvíli vypadla a podrbala si :sunglasses: Martin to zvládl skvěle, hlídal Danyho 4 hodiny a vím, že by zvládl v pohodě i celý den. Byli spolu v parku ťapat a krmit kačeny :sweat_smile:

Stáni, tak to máš taky takovou noční sovičku, co? To chodí spát dlouho ... no u nás to je teda o něco málo lepší, včera usnul po 21hod ... poprvé jsem ho neuspávala v posteli, ale nakojila a dala rovnou do postýlky ... chvíli kňoural, chodil dokola a za 15 minut ticho, tak jsem se šla mrknout a on chrupal ... ale to byla poloha, vypadalo to, že se snažil ještě postavit a u toho usnul :sunglasses: :grinning:
30. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Moni : jaký bude mít Dany marcipánový dort ? jaký motiv ?
nebo si máme počkat na fotky ?

:wink:
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Petru pošli ti ho na e-mail, jaký jsem vybrala ... :slight_smile:

Holky já jsem tak vytočená ... týká se to té autosedačky ...
9.7. jsem ji objednala přes internet, poslali ZF, já zaplatila ještě ten den, když ani za týden nedorazila, takj sem tam volala, kde je jako ta autosedačka a oni nám v klidu oznámili, že bohužel není skladem :angry: a že neví ani, kdy dorazí ... potom nám napsali, že mají dorazit někde z Holandska nebo co a že nám garantují, že do týdne bude ... bohužel nebyla :confounded: , minulou středu mi napsali, že tedy není a že se omlouvají, tak jsem písla, ať tedy vrátí ihned peníze, které jsem jim zaplatila ... dnes je 30.7. a peníze nikde :confounded: včera jsme se celý den nemohli k nim dovolat, dneska taky ne, až teď jsem napsala e-mail, ať mi laskavě napíšou, kdy vraceli peníze zpět a budete se divit, oni je ještě nezaslali ... takže 3týdny jim tam leží peníze, vědí, že autosedačka nebude a pohoda :rolling_eyes:
Tak prý dnes to vrátí ... no jsem zlostí bez sebe :angry: Za autosedačku jsme platili přes 6tis, pro někoho asi nic moc částka, jak to tak vypadá ...

Leni ty máš rodiče z Kladna, viď? Je to zrovna obchod z Kladna: http://www.nej-kocarky.cz/
30. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Moni, no to je teda síla s tou autosedačkou!! klidně si nechají poslat peníze, když ví, že nebude!! to jsou zmetci!!!!! a už jste jí objednali jinde?

Já mám rodiče z Klatov :slight_smile:

Stáni, Mišák je teda noční pták, ale zase ráno chrupe do 8, tak si vyber :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem si po dnešním ponocování chtěla jít lehnout s Mišákem a nějak mi to nevyšlo. A už spí hoďku, tak bude za chvíli vstávat.

Moni, tak to je fajn, že jsi měla včera "volno". :slight_smile:
S tou autosedačkou je to děs, to věřím, že tě to naštvalo. My jsme objednávali autosedačku na babylife.cz (nevím, jestli mají tu vaší vybranou). Objednala jsem ji v úterý večer a ve čtvrtek okolo poledne ji přivezli. Tak snad vám 2. pokus objednávání vyjde. :slight_smile:
Táta měl něco podobnýho. Objednal si dílenský vysavač, v dubnu řekli, že bude v červnu, pak na konci srpna. V srpnu volali, že ho mají a pošlou ho. A asi za týden volali, že byly špatný, že je vracej výrobci. No ale peníze se jim zatím neposílaly.

Leni, no nevím, co je lepší. Jsem ráda, že Mišák nevstává tak brzy jako dřív. Ale zas když si potřebuju večer něco přichystat nebo jít na net, tak se k tomu dostanu po 22.hod. Pokud teda u Mišáka neusnu. :slight_smile:
Většinou vstává okolo 7:30, dneska taky. :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Leni, ajo ... KLatovy ... jsem to popletla :sunglasses:
My jsme autosedačku nakonec objednali od někoho jiného, takže už ji máme doma, byla tady taky za 3 dny, ale u toho prvního mi jde o princip, no snad tedy dneska ty peníze poslali ...

Dany teď taky chrupe, byli jsme po obědě venku a přišla jsem úplně hotová, to je strašný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stáni, no úplně tě chápu, taky jsem radši, když Dany vstane dřív ráno a já s ním, než když večer ponocuje a já potom můžu jít rovnou spát s ním ...
Dany vstává většinou v 6:30
30. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Holky,co dáváte prckům třeba ke snídani? Dany dnes měl chleba s Lučinou, no pár kostiček snědl, ale žádná sláva ... dneska jsem mu koupila dětský sýr od Apetita, tak jsem zvědavá, zítra mu ho zkusím dát ...

A ještě ohledně obědů po roce ... Dany s námi měl poprvé oběd v úterý, měli jsme kuře s bramborem, tak jsem u dala od nás a moc si šmakoval ... dáváte už normálně jakékoliv jídlo, které vaříte? Už i normálně solíte?
Díky
30. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Stáni, chápu to tvoje ponocování, když by mi Honzík usínal takhle pozdě, taky bych chtěla ještě něco stihnout, to je jediný čas, který mám pro sebe a kdy můžu pořádně na net a tak. Ted už večer nic nedělám, maximálně vařím a uklízím v kuchyni, ale po 20 hodině mám "padla" a co není udělané musí počkat. :wink:

Moni, já zkouším Honzíkovi dávat už všechno, ale on skoro nic nechce, maximálně si kousne nebo ochutná a pak už nechce, měl už lososa s bramborem, rizoto, rozmixovanou bramboračku, nechtěl nic, snažím se to míň solit a my si to pak dosolíme, protože solíme oba docela dost. Jediný, co po čem se mi vrhal byly hranolky :slight_smile: ty mu jely :slight_smile: k snídani dávám jogurt a ted mu k tomu přidávám nějaké ovoce, jako do mističky vedle. U nás je teda všeobecně jídlo tak trochu "mučení v židličce" :slight_smile:

za chvilku jedem Honzíkovi koupit botičky, tak snad u Bati budou nějaký mít
30. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
tak máme botičky http://www.bata.cz/artikl/75843 a taky jsme koupili bačkůrky na doma. chtěla jsem i nějaký sandálky, ale vůbec neměli velikosti. Honzík se nám ted v obchodech vždycky strašně splaší, úplně chytá amok, dneska tam shazoval krabice s botama a vztekal se jak blázen, když jsme ho nechtěli nechat.
30. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky, nevíte, jak uspat jednoho malýho prďolu? :slight_smile: Včera usnul ve 21:45, v noci byl několikrát vzhůru, vstával v 7:45 a nějak nehodlá jít dneska spát. :slight_smile: Já bych spala hned, to nevím, kdy budu balit... :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.