• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak Mišák usnul asi v 15:10. Tak jsem začala balit. Zatím jsem dala na hromadu oblečení, ale ještě to budu muset protřídit. Ale stejně toho zase určitě bude hodně.

Leni, hezký botičky. :slight_smile: Taky budeme muset nějaký pořídit. :slight_smile:
Mišák mi v obchodech taky vyvádí, tak skoro nikam nechodíme. Minulý týden jsme byli tady u nás v sekáči. Chvíli si hrál v "dětském" koutku a pak objevil krabice s oblečením. Tak to začal tahat ven a strašně se zlobil, když jsem mu to nedovolila. A když jsem ho dala na 2. straně obchodu na zem, okamžitě si to zase zamířil ke krabicím... :slight_smile:
S tím spaním - ideální by bylo, kdyby usínal okolo 20.-21.h a vstával jako teď okolo 7.-8.h, ale to bych chtěla moc. :slight_smile: Brzký vstávání by mi taky asi moc nevyhovovalo, protože bych asi chodila spát pozdě, i kdyby Mišák usínal dřív. Jen teda asi ne tolik pozdě jako teď. Ale už jsem z toho nějak zničená dělat všechno tak pozdě v noci. Hlavně tak pozdě už na to nějak nemám sílu. I když u netu se vždycky proberu. :grinning:

Moni, Mišák má ke snídani chleba s máslem a sýrem nebo šunkou, někdy Lučinu, občas marmeládu. Ale moc toho nesní, většinou si jen párkrát kousne. Asi nemá hlad, jak ráno hodně pije mlíko. :slight_smile:
Obědy už mívá s námi (když je uvařeno, jinak má skleničku s přílohou). Jí většinu věcí, jen ne hodně kořeněný, smažený,... Většinu jídel máme od mamky, ta solí tak normálně. Já solím spíš málo, takže tu sůl už zas až tak nehlídám. :slight_smile:

Nevíte, proč jsem tak nerozhodná? Chci objednat slunečník na kočárek a nevím, jakou barvu. A k tomu ještě nevím, jakou barvu vybereme u golfek. :slight_smile:
Nevíte, jestli třeba béžový slunečník stíní stejně jako černý?

Zatím papa. :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Stáni, ty máš doma asi králíčka duracela, co? :grinning: no vím, že to sranda není, když dítě nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dávají můj oblíbený film, tak se jdu koukat! Na samotě u lesa :slight_smile:

Moni, jaká byla oslava????
31. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Stáni, myslím, že béžový sluneční stíní úplně stejně jako černý :slight_smile: většinou mají ještě nějakou podšívku.
31. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma ze Švédska...dneska to bylo náročný a zejtra nás čeká oslava u našich a budem tam spát...tak jsem zvědavá.

Bylo to fajn, spíš taková sonda do života "švédské" rodiny :slight_smile: Ale moc prima. Jen jsme měli dvy dny 38 teplotu, protože nás zlobí zuby...už máme dvojku vlevo dole a dvojku vpravo nahoře venku :wink: ale bylo to náročný, chuděrka.

Jinak my máme botičky od DPK, doporočila to i naše neuroložka. Nekupujte od Essi, říkala nám paní v obchodě v Litomyšli, že koupili a ušili botičky z kůže, kterou odmítl i automobilový průmysl...takže z nich byly ekzémy atd. Mimoto nemají atest (žirafku). Prodávaj je např. na Proseku na poliklinice...tak na ty bacha.

http://www.dpk.cz/cs/kolekce/
31. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme oslavu za sebou :slight_smile: Bylo to moc fajn, jenom Dany odmítl poprvé spát dopoledne, jako kdyby něco tušil, že se něco chystá ... Martin měl dovču, tak s ním byl venku a já jsem si to doma vše připravila. Usnul až po obědě, oslava byla od 15hod a po 16hod šel chrupat ... byl takový ukňouraný, asi toho na něho bylo moc ... tak spal asi hodinu a potom to bylo lepší, tak snad si to aspoň trochu užil ... :sweat_smile:
Z dárků byl takový vykulený, nevěděl co dřív a možná toho na něho bylo tak nějak moc ... největší úspěch měla tříkolka, s tou jsme večer ještě byli venku :wink:
Jinak dort se povedl a byl vynikající ... jen mi ho bylo úplně líto nakrojit :slight_smile:

Kdo chce, tak tady je pár fotek z oslavy: http://mmoonniikkaa.rajce.idnes.cz/Danyho_1.narozeniny/
31. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
jeste nemam docteno, byli jsme v Ikey , pak v Globusu a pak tu byla segra....

tak zatím jen reakce na fotky Monči...

Moni, Dany měl úžasnou oslavu. jsi dobrá, že jsi dělala i výzdobu. Dany dostal krásný dárky a dort naprosto dokonalej...oproti mým je takovej čistej, paní je moc šikovná.
Můžu se zeptat, co bylo uvnitř a jak chutnal ?
No a všem vám to moc slušelo !!!! No prostě paráda, je vidět, že jste si to užili.

A co tříkolka ? já o ní taky uvažovala, ale František byl trochu proti, on nějak celkově nemá rád, když Toníkovi kupuju nový hračky, prý jich má dost.
Já když vidím , co mají některé děti kamarádek, tak mi příde, že toho nemáme až tak moc, hlavně nemáme nic drahého, tak bych ráda zase nakoupila něco nového.
31. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Petru, díky :wink:
Dort byl oříškový a náplň byla nugátová, byl vynikající, my krémy takové ty máslové moc nemusíme, ale tenhle nebyl vůbec přeslazený a těžký, fakt jsme si šmakovali ... dlouho jsem dortík neměla a snědl se celý, zbyl nám jenom kousek pařezu :grinning:

Z tříkolky měl asi největší radost, objednávala jsem ji z MMB novou, hlavně je venku nadšený z toho, že může koukat okolo co kde je, hned se chytil řidítek a jeli jsme :sweat_smile:
Mně se na ní líbí to, že teď je ještě malý a tak má nožičky na takové ploše pod řidítky a až vyroste, tak už dosáhne na šlapky ... že s tím poroste a taky mi vyhovuje ta tyč ... :wink:

Dany taky mi nepřijde, že by měl nějak moc hraček, nebo má teda plnou truhlu, ale spíš takových hodně levných a taky samá chrastítka ... až teď o narozkách dostal víc nových větších hraček
31. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
Holky touhle dobou loni jsem byla přijatá v porodnici na sál ... :sweat_smile: už je to tady, pořád čučím na hodiny a vzpomínám co a jak v tu dobu bylo ... :sunglasses: zítra to ráno asi ořvu ... :sunglasses:
31. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
ještě že se vracím k tomu dortu ... Danyho s ním nebylo vůbec možné vyfotit ... to byl takový cvrkot :grinning: myslela jsem si, že ho třeba posadím na zem a dám k němu dortík ... no to by bylo po dortu hned ...
31. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Moni, super fotky...ty jsi neskutečně hubená...moc vám to sluší dohromady :slight_smile:
31. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
Monišku, teda Dnaeček má takové oslavy a Ty se nepříjdeš ani pochlubit na srpen :frowning2: , tak vše jen to nej, hlavně ať je zdravý a dělá vám samou radost...Jinak fotečky suprové, udělala jsi krásnou výzdobu a dortík úžasný, já malé chci shodou náhod taky nechat udělat křemílka, ale celého :wink:
31. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
Moni, přejeme Danečkovi všechno nejlepší k 1. narozeninám. :slight_smile: Hlavně zdravíčko a skvělý rodiče. :slight_smile:
Oslava vypadá skvěle - výzdoba, dortík, spousta nových hraček, Dany se všude směje. :slight_smile: Věřím, že jste si to užili. :slight_smile: Moc vám to tam všem sluší. :slight_smile: A Méďa má pravdu, že jsi neskutečně hubená. :dizzy_face:
Napsala bys mi, prosím, odkud jsi objednávala tu tříkolku? Zatím jsem o ní neuvažovala, ale vypadá moc pěkně. :slight_smile:
A užijte si dovču. :dizzy_face:

Ahoj Medi, vítejte zpět. :dizzy_face: To je fajn, že jste si to hezky užili. :dizzy_face:
Snad Andulku přestanou ty zoubky brzy zlobit. :slight_smile:

Leni, někdy mám pocit, že máme králíčka Duracela. :slight_smile: Jen nevím, kde tu energii pořád bere. :slight_smile:

Tak my snad máme většinu věcí zabalenou, zbytek snad zvládneme dopoledne. :slight_smile:
Nevím, jestli se dostanu k netu (záleží, jestli ti kamarádi s sebou budou mít notebook), tak kdyby ne, tak se mějte moc hezky. :slight_smile:
1. srp 2009 v 01:25  • Odpověz
autor
Moni : věřím, že ta tříkolka musí být super...
asi o ní ještě zauvažuju...myslím, že by se to Tondovi taky líbilo. A taky už mu chci koupit takovou tu plastovou motorku na ven.I když, ségra řikala, že by mi mohla dát jednu po synovci.
le je víc typu, ja bych potrebovala aby byla stabilni (kolecka vzadu dal od sebe) a nizka....Tonik to na jedne nizke zkousel jednou v parku a uz by mu to asi slo. Zkousel to na trave a docela dobry, tak si myslim, ze na chodniku uz by jel...

Moni : nedivim se, ze se dojimas...ja se taky dojimala. A Tonika fotila presne v dobu, kdy se narodil atak...no fakt jsem z toho byla vedle.....
porod a vse kolem byl uzasny zazitek. :dizzy_face:

Jinak, uz je vlastne prvniho, takze DANECKU , VSECHNO NEJLEPSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 01:27  • Odpověz
autor
ha, Stáňa je tu taky....sem si myslela, že popreju prvni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co ze nespis ?
1. srp 2009 v 01:28  • Odpověz
autor
Stáni : uzijte si dovcu !!!!

medi : vitej zpet, dortik uz na tebe ceka v lednici...No, jsem z nej rozpacita, tak snad se bude libit...je takovy obyc... :sweat_smile:
1. srp 2009 v 01:30  • Odpověz
Danečkovi přeju všechno nejlepší k jeho 1.narozeninám.

Fotečky jsou moooooc krásné :dizzy_face:
1. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Moni, Danečkovi, vše nej ke krásným prvním narozeninám :dizzy_face: Fotky jsou nádherné, vy jste tak krásná rodinka :slight_smile:

Petru, díky za SMS, mám obrovskou radost!!!
1. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Danečku! přejeme ti celá rodina vše nej!!!!!!!! ať jsi pořád tak prima klučina a máš kolem sebe prima lidi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
tak jsem konecne docetla predchozi stranku.
Moni, s tou autosedackou je to teda des. Snad uz vam vratili penize...

me se obcas stane, ze neco nemaj, napisou mi, jestli nahodou nechci podobny zbozi (ktery je samozrejme drazsi), ale kdyz odmitnu, tak prachy vrati.

jinak Tonda snida vetsinou jogurt (bud samotny nebo s ovocem), banan nebo chleba s lucinou nebo rohlik se syrem.

obedva to co my, pokud to neni smazeny a chutna mu. Jeho jidlo ale solim min, protoze taky hodne solime.

ma rad polivky, rizoto, kure s bramborem, testoviny s tunakem atd....a silene mu chutnal losos u Leni :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Daneček všem moc děkuje :wink:
Ráno jsem trochu utírala slzy, tak nějak mě to dojalo ... prohlížela jsem si album, když se Dany zrovna narodil ... takové pidi miminko a když se teď na něj podívám, tak je to už takový hošíček ... :sweat_smile:

Dneska s námi Daník obědval, dala jsem mu králíka se špenátem a bramborem a moc mu chutnalo. :slight_smile: Byli jsme odpoledne na výletě v zámecké zahradě v Častolovicích, bylo to teda chvílema strašný vedro, nejlíp tam bylo večer, Dany tam pobíhal po zahradě, honil tam páva a byl spokojený :sweat_smile: A usnul až ve 21:30hod, to je síla :pensive:

Zítra odjíždíme na týden na tu Vysočinu, tak tu nebudu, ozvu se v sobotu večer, tak se tu mějte a všechny zdravím!!!!
1. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
kdo chce mrknout, přihodila jsem na rajče pár fotek z dnešního dne Danyho: http://mmoonniikkaa.rajce.idnes.cz/Danyho_1.narozeniny/
1. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
autor
Moni : uzijte si to na dovce !!!

Fotky opet krasny, jak psala Herminka, vy jste fakt moc hezka rodina. Vsichni jste takovy hezky lidi. Tobe to neuveritelne slusi, az zavidim :sunglasses:
Dobra je ta akcni fotka Danyho padu...to je fakt presny...a jak jdou s Martinem zady k tobe... :dizzy_face: :dizzy_face:
Danecek mel krasnej narozeninovej den a je sikulka, ze takhle brzo chodi. On celou tu dobu odpocival, aby to v roce mohl poradne rozjet :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

petru, dort se mamince líbil, byla dojatá :slight_smile:

Holky, Anče se nám celá osypala, tak jsme dneska byli na pohotovosti, pí dr nám neřekla takřka nic, takže zejtra půjdeme k doktorce, ale podle mě je to ta šestá nemoc. Ve Švésku měla 2 (možná 3)dny horečku a včera se osypala..má to na zádíčkách, bříšku a obličeji. Jsem zvědavá, jak bude vypadat ráno, pusinka. Dali jsme jí fenistilový kapky a po nich byla hodně unavená, pořád se tulila a dávala mi hlavu na rameno a kňourala...chuděrka. :frowning2: :frowning2:
Tak na nás myslete.

Moni, dodatečně vše nej Danečkovi, fota super :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Medi : tak ať je Anička brzo OK... :frowning2:

jsem rada, ze se mamince dort libil. :wink:
2. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Danečkovi dodatečně ještě tady přejeme vše nej k narozeninám!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: fotky jsou super!!!

Medi, tak at je to s Andulkou brzo v pořádku!!!!!
3. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky, já vám tak závidím (to myslím v dobrým!), že vám děti dobře jedí!! u nás opět bojtok skoro všeho jídla, od všeho si vezme jen pár lžiček a končí! asi nemá smysl to nějak zásadně řešit, ale chtěla bych, aby měl dobrou výživu, když ted začíná chodit a má spoustu pohybu. no já nevím, co s tím, snad to bude časem dobrý, já ani neznám žádný jiný dítě, který by taky nejedlo.... :frowning2: :frowning2:

ale jinak ho musím pochválit, vstává ted okolo 6.30, což je zásadní zlepšení oproti budíčkům před 5 :grinning:

dneska udělal sám asi 5 kroků, ale ještě je hodně nejistý.
3. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Stáni a Moni, užijte si dovču!!! :wink:
3. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
lennik : gratuluju k prvním krůčkům !!

Hele, já znám děti co taky nejedí. V březnu jich pár je.
Asi se s tim nedá nic moc dělat. Doktoři říkají, že žádné dítě dobrovolně neumře hlady... :sweat_smile:
jedna holčička , co skoro vůbec nejí prý hodně pije mlíko, tak jí to asi stačí.

A jedné březnovky kluk začal jíst až teď v 16 měsících, tak se to třeba u Jendy taky zlomí.
Musí to být opravdu náročný. Držim palce, a´t se to brzo změní.
3. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Petru, s tím mlíkem nad tím taky přemýšlím, že mu začnu dávat třeba Sunar nebo tak, tam má aspon nějaký výživný látky, nechce se mi ho začít znovu kojit přes den, to fakt ne, když už jsem tak úspěšně přestala :slight_smile: když jsme doma, tak ho zkouším nechat úplně o hladu, když prostě nechce jíst a řve, tak ho vyndám ze židličky a basta, žádnej rohlík, křupky nebo tak, ale když někde jsme, tak to taky moc nejde. Jako snad se to fakt zlomí, v to doufám!!!!!!:slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
leni : ja myslim, ze to tak nemuze byt porad...zkus to umely mliko, i kdyz se to prodrazi. :cry:
taky bych bejt tebou znova nekojila...je fajn, ze se ti povedlo to pres den vynechat.

treba to muze byt jen zubama....sice si rikala, ze uz to trva dyl, ale zoubky preci taky nerostou chvili.
Tonik kdyz ho zuby boli nejvic, tak taky neji...je to treba i tyden, kdyz moc nechce jist a odmita i veci, ktere ma normalne rad.
drzim palce...

bezim na postu..
3. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.