• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky,
tý jo ... je to mazec, Dany šel spát včera po 22hod, když jsme ho od 20hod dávali do postýlky, neskutečný řev, udělala jsem vyjímku jenom kvůli těm teplotám, aby se mu řeve ještě nezvedla ...
Spal za den 2x, Martin dorazil až po 19hod, díky teplotám jsme nebyli vůbec za celý den venku, já byla a jsem fakt zralá na provaz :confounded: Asi i díky tomu očkování je strašně protivný, ukňouraný, vzteká se i kvůli úplným blbostem ... takže fakt si musím napočítat do 3, abych nevyletěla ... Spal v noci s buzením do 3hod, změřila jsem ho a měl 38,7 takže jsem dávala ještě v noci Nurofen a ráno byl bez teploty ... kéž by mu to vydrželo

Odchytávání moče ... holky to byla kovbojka ... odchytávala jsem jí 45 minut a to tak, že jsem ho nechala po probuzení běhat nahatého a já za ním s kelímkem, pouštěla jsem sprchu a nakonec se to povedlo ... dr. mi říkala taky o těch sáčcích, že se dají na pindíka a normálně do plínky a je to v pohodě, bez problémů. Ptala jsem se už ve 2x lékárnách a nemají to nikde ... ale zkusím si je sehnat, abych měla raději doma, kdyby bylo potřeba ... vůbec nevím, jak bych to dělala kdybychom museli na tu pohotovost při teplotě 39 a to s močí ... v té rychlosti a tak :unamused:

U doktorky řev jako blázen, jenomže to mu dneska brali ještě krev z prstu, aby zjistili, zda není zánět v těle ... no já vyšla úplně mokrá, doktorce se něco nezdálo, že by to mohl být i zánět v uchu, takže jsem s kočárkem letěla do nemocnice na ušní, tam plná čekárna, myslíte, že vás někdo z lidí pustí nebo sestra, když viděla prcka???? Ani náhodou :rolling_eyes: takže jsem 45minut čekala se řvoucím Danym v čekárně :angry: Tam jsem ho já a sestra držely, aby se mohl dr. podívat do uší, opět řev ... ale naštěstí to zánět v uchu není, jenom rýmu. Díky tomu že je po očkování, tak má oslabenou imunitu a tak někde chytil nějaký bacil ... ale teče mu z nosu teda strašně ... pořád utíráme nudle :pensive:

Omlouvám se za román, ale jsem k.o. a musela se vypsat :sunglasses: Dany teď spí, tak jdu něco sníst a nejspíš si jdu zchrupnout taky, potom vše dočtu :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
teda Moni, to je síla, musíš být úplně hotová!!!!!! no tak hlavně, že to není zánět v uchu, to je pro tyhle prťata hrozně bolestivý, ono to dá zabrat dospělýmu, natož ročnímu dítěti. Teda ale debilní očkování!!! :angry: no to musel být zážitek v té čekárně, no lidi jsou v tomhle hrozně bezohledný, někoho pustit, to by tam pak chudáci museli čekat o 10 minut déle že? :angry: ale ta sestra vás vzít mohla, ještě když Dany brečel. tak at se brzo uzdraví!!!!
14. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Moni : to je desny :frowning2: nedivim se, ze jsi uplne hotova. V breznu mam par kamaradek, ktere neuznavaji ockovani do dvou let, tak tohle by bylo neco pro ne....
je to fakt desny, jak na to nektery deti reaguji.
Drzim palce, at je Danymu co nejdriv dobre a ty at si brzo odpocines...
14. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám, máme tu Němce na czech openu :slight_smile:

moni, hodně sil, držte se, ať je Danečkovi brzo dobře

leni, nedej se!!!

Ali, pozdě, lae přece, vše nej a samé lepšejší zítřky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
AHoj holky,
jsem vám trochu nevěrná :grinning:

Leni, to je neuvěřitelný pech s tou kartou, to snad ani není možné :astonished: Hrozně moc držím palce, aby se vám ty peníze vrátily!

Medi, Andulka krásně mluví :dizzy_face:

Petru, pěkné fotky z Vysočiny, Toníka žeru jako vždy :slight_smile: (hlavně Bořek je skvělý). Ti vaši kamarádi kněží tam sloužili mši? Já jsem teď zažila poprvé domácí mši u našeho kamaráda kněze, co nás oddával (nemá teď farnost) a moc se mi to líbilo, bylo to něco úplně jiného. Úžasně píšeš o znakování :dizzy_face:

Moni, máš to náročné :frowning2: Už je to s Danym lepší? Achjo, blbé očkování :angry: (taky jsem odpůrce).

Potkala jsem se dnes s kamarádkou z gymplu, která má klučinu stejně starého jako Mišák od Stáni (myslím, že je mezi nimi jen den rozdíl), věděla jsem, že je těhotná, ale druhé dítě se jí má narodit už teď v srpnu, docela mazec. Říkala jsem si, že než my se rozhoupem k prvnímu dítěti, oni budou mít minimálně 3 :grinning:
15. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
15. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
v sobotu jsem byla na fajn svatbě v Českém dubu. Novomanželům jsem dělala svatební dort.
Byla jsem z toho docela nervózní, ale líbil se a chutnal, tak jsem si oddychla a možná se zase někdy do nějakého pustím.
fotky dortu jsou tady, kdyby to někoho zajímalo :
http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/#IMG_3368.jpg

Hermi : jj, ráno sloužili mši. Psali jsme Jeronýmovi sms, at si přiveze "nádobíčko". :grinning:
Já jsem podobných mší zažila hodně (hlavně v mládí), taky mše v lese na kameni apod....
taky se mi to líbí.
17. srp 2009 v 01:29  • Odpověz
autor
reklamu znám, je hodně vtipná . :slight_smile:
17. srp 2009 v 01:31  • Odpověz
Petru, dort je nádherný :dizzy_face:, jak dlouho jsi na něm dělala?
17. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Petru, ten dort je nádhernýýýý! Ty jsi fakt šikula, věřím že se moc líbil a chutnal! :wink:

Dany je od soboty bez teploty, uf. Ale má rýmu a z toho asi i kašel, naštěstí ne dávivý, ale spíš z té rýmy, tak snad to bude dobrý. O víkendu jsem s ním ani radši moc nechodila na sluníčko, aby se mu to nezhoršilo, ve středu se máme přijít ukázat doktorce a opět s močí ... naštěstí jsem už koupila ty sáčky na pindíka :sunglasses:
Venku je krásně, tak jsem s ním teď hned ráno vyjela na dvě hodiny na procházku a potom půjdeme zase až k večeru, už teď tam je teda vedro. No doufám, že bude už v pohodě a že i s tím kašlem budu moct jít ven, jinak se doma unudíme ...

V neděli jsme byli na oslavě 95.narozeniny babičky Martina, tak to bylo fajn, sešla se docela velká rodina, bylo tam hodně dětiček, tak si to Dany užíval. Nejvíc se mu líbilo vozit kočárek s panenkou :sweat_smile:

Petru, foto je super z Kokořínska! Krásná chaloupka a taky se mi moc líbí fotka Toníka - Bořek stavitel :grinning:
Kdy razíte na tu dovču do Toskánska?
17. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Hermi, ta reklama je dobrá ... :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Moni : to je dobře, že už je Danymu trochu líp. Oni ty vedra tomu taky nepřidají co ? Toník od malička vedra nesnáší, takže včera byl pěkně protivnej a plačtivej.

A taky hrozně rád vozí kočárek, ale asamotný, panenku z něj vyhazuje :grinning:

Moni : s Toskánskem to ještě není jisté. Pokud bychom jeli, tak v druhé půlce září, ale nějak se bojíme toho, kolik by to stálo. Já bych jela ráda, ale uvidíme, jak na tom budeme s penězma. Teď jsme museli zaplatit 650 tisíc jako první splátku bytu. 300 šlo ze stavebního spoření (úvěr) a zbytek z našich úspor. Je to maso....
ale na byt se hrozně těším....už se to blíží. Pořád mám strach, že se něco stane a nevyjde to....Nějak se mi blbě věří tomu, že bych měla spokojený vztah, dítě se kterým nejsou zatím žádné problémy a hezký byt....
je to moc štěstí najednou a já na to nějak nejsem zvyklá :sweat_smile:

díky za pochvalu dortu. Ani nevím, jak dlouho mi trval, protože to člověk dělá postupně. Dělala jsem k němu ještě jeden dort a když je to tak nějak při jednom, je to i lepší. Ten další dort nebyl těžký na zdobení (Bohemka), tak to šlo.
A figurky mi kupodivu docela šli a kytičky jsou jen vykrajování, co je pohoda a ty pruhy byli taqky snadnější než jsem čeklaa...Takže klidně kývnu na další svatbu. :slight_smile:

Jen zase řeším dilema, kolik si říct :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Petru, věřím, že penízky se teď rozkutálí raz dva ... v dnešní době to bydlení fakt stojí spoustu peněz ... taky splácíme hypotéku a ještě pár let splácet budeme
Je super, že budete mít krásný byteček, budeš zařizovat a tak ... :slight_smile: My na dovču k moři až příští rok ... možná teď někam na týden vyrazíme tady, ale uvidíme ...

A v jakém stadiu je teď byt? Máš nějaké nové foto? K nastěhování příští rok na jaře?
17. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Petru, vše nej k svátku :dizzy_face: Jojo, na bydlení ty peníze doslova letí :frowning2: Můžu se zeptat, na kolik vás vyšlo Toskánsko před těma dvěma lety (klidně to IP, jak chceš)? Nevím, jestli jsem tu psala, že ten náš kamarád kněz jede ještě studovat do Říma, chtěli bychom se za ním vypravit (asi příští rok v květnu - dobrá oslava výročí, ne? :slight_smile:) a podívat se i trochu po Itálii (nejraději i s kolama, ale to by se vidělo).

Moni, jsem moc ráda, že je Danymu líp :dizzy_face: Martinova babička se tedy dožila požehnaného věku, v jaké je kondici? Ptám se proto, že moje babička bude mít na podzim 89, ale posledních asi 10 let má veliké problémy s pamětí (stařecká demence nebo Alzheimer, nemá to diagnostikované) a do toho asi před 3 lety si zlomila nohu v krčku a od té doby je už úplně upoutaná na lůžko a odkázaná na pomoc druhých (stará se o ni teta - její snacha), je to hrozně smutné :frowning2:
17. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Hermi : zeptám se Františka, kolik nás ta Itálie stála. V těhle věcech má přehled on...
Ale myslím, že to bylo docela v pohodě, na to, kolik jsme toho viděli.
Měli jsme levné letenky (Sky Europe, který ale te´d krachujou :sweat_smile: ) a spali jsme v kempech ve stanu.
Nešetřila jsem jen na zmrzlině....tu jsem musela mít skoro denně a není tam zrovna levná :grinning:

to bych vám přála, jet do Říma a zajezdit si po Itálii na kole....ráda ti dám různý doporučení na kempy a tak....
Můžu případně půjčit průvodce po Itálii od Lonely planet. Ale je možný, že už přeložili aktuálnější verzi.

Moni : my se právě bojíme, že příštích pár let (dokud nebudu pracovat) , nebude na dovolenou do ciziny, tak to je jeden z důvodů, proč uvažujeme o Itálii letos.
Mě o cizinu nebo moře až tolik nejde, dovolená může být hezká i v Čechách, ale třeba Itálii miluju a fakt bych tam ráda jela i s Tondou. Moře miluju taky, ale nemusím ho vidět každý rok. To si myslím, že máme všechny podobně.
Takže u vás CHorvatsko letos padá ?

U nás je v uvažování ještě Litva (nebo Lotyšsko, si ty země pletu) na kolech.
kamarádky tam teď byli týden a řikali, že to tam je pro kola s dítětem ideální. Dlouhé cyklostezky po pobřeží, bez aut, po rovině....
tak mě to láká.
A taky máme možnost jet na pár dní do Budapešti ke kamarádce. To by bylo v říjnu. Už jsme tam byli v roce 2006, taky v říjnu a bylo to tam úžasný, tak bych tam ráda jela znova.
Já jsem takový ten cestovatel, co se pořád vrací na místa, kde se mu líbilo, než že bych objevovala nová :sweat_smile:

Moni : Martin má stejně starou babičku jako František :wink:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
jinak, byt už má střechu, okna a te´d už si máme nahlásit, kde chceme vypínače, jestli chceme posouvat nějakou příčku, dveře atak...

no, já už si v duchu zařizuju, mám už vybraný nábytek a tak.. :grinning: , ale bojím se, že než ho budeme kupovat, už nebude v prodeji. Hodně věcí mám vybráno s Ikey, takový ten antik styl, ale Ikea je známá tím, že má věci v prodeji jen chvíli. Kdybychom měli hodně peněz, mám vše od truhláře (taky ten antik styl), ale pro nás je cenově dostupná fakt jen Ikea, Idea a Sconto.

tady jsou fotky ze Kbel, které jsem asi neukazovala : http://petruna.rajce.idnes.cz/Kbely/#IMG_2285.jpg

a tady mám co se mi líbí : http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=425880&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Petru, budu ráda, když se Františka zeptáš, díky. DO Litvy nebo Estonska bychom se rádi podívali taky, ale pokud říkáš, že je to fajn s dětma, tak počkáme :slight_smile: My právě naopak poznáváme rádi nová místa (ale máme s tím problém pak na kole - jeden navrhne, kam bychom mohli vyrazit, a druhý "néé, tam jsme byli nedávno" :grinning:). To je perfektní, že můžete sledovat, jak váš byt roste :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Petru, vše nej k svátku :slight_smile:

Holky, my chodíme a je to mazec...Předevčírem se rozhodla, že je to trapný dělat jen dva tři kroky mezi mnou a HOnzou a namířila si to u tchýně přes obývák k Tomovi do pokoje...dvakrát chytala balanc, ale došla. A teď furt ječí ťa ťa...že jako chodit... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Czech Open a němci byli super, byli jsme s nima v sobotu v The Pub na Knížecí (tchýně hlídala) a já měla 4 dvanáctky plzně a jak se mi krásně mluvilo. Celou sobotu jsme trajdali s nima po Praze, byli na Petříně, na Hradě atd...tak jsme byli dobře unavení :slight_smile: A Anče spala do půl druhý jako zlatíčko a pak byla do půl 5 vzhůru. A já spala všehovšudy jen 2 hodiny, páč v půl 7 vyspinkaný miminko v postýlce... bylo tam vedro, tak asi proto ( spali jsme u tchýně)

Pokusím se toho našeho draka natočit... :sunglasses:

Zatím pa, dočtui to večer, HOnza jde na fotbal...koucour není doma, myši budou u netu :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Medi, i Tobě vše nej k svátku (nějak mi to dnes pomalu pálí :rolling_eyes: ). Adulka je fakt drak :wink: , jasně, jaképak kousky, když už, tak už :grinning:
17. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Hermi, babi na 95 je docela ještě štramanda :slight_smile: má dobrého pamatováka a pálí jí to a přijde mi, že normálně jako moc neslyší, ale slyší jenom to, co slyšet chce ... :sweat_smile: takže kolikrát úplně žasnu, že jí snad nic neujde ... sleduje různé telenovely a vyprácí, co se tam stalo atd ... stará se o ní její sestra, ale tím, že jí donese jídlo, pomůže do vany, z vany ... jinak chodí (o berlích) ještě sama ... je to fakt požehnaný věk :slight_smile:

Petru, vše nej k Tvému dnešnímu svátku! :wink:
Jinak nakonec do Chorvatska nejedeme a necháme si moře až na příští rok, Dany bude mít ještě zdarma letenku, tak toho využijeme a někam vyrazíme. Přemýšleli jsme, že letos prostě vyrazíme, ale Martin zrovna minulý týden přišel s tím, že to u nich ve firmě taky není teď zrovna růžové, takže raději si korunky necháme a uvidíme, jak to vše bude ...

Dívala jsem se na foto bytu ... krásně se to rýsuje, to podkroví je nádherný! :wink:

Medi, to je Anči šikulka! :sweat_smile: A musíš za ní chodit nebo si to štráduje už úplně sama? Dany taky chodí po bytě už sám i teda venku, ale pořád jsem za ním, kolikrát se mu zamotají nohy a letí k zemi na hlavu ...
Ale je den ode dne v chůzi lepší a lepší ... venku chodí většinou s námi za ruku nebo se drží kočárku a jde

Jak jsme byli na té oslavě o víkendu, tak ho byla radost pozorovat, bylo tam hodně dětiček, všechny teda od dvou let výš a on se na ně tak krásně culil a pozoroval, co dělají ... a když se honili, tak on se snažil utíkat taky a pištěl u toho radostí, to dělá vždy, když si myslí, že ho někdo honí ... :grinning: taky šel spát až někdy ve 22hod, můra noční :sunglasses:
17. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
No jo Medi, jsem trdlo ... taky přeju vše nej-nej k svátku :sunglasses:
mám hlavu děravou :sunglasses: , jak je někdo pod přezdívkou, tak to je u mě hotovo ... :pensive:
17. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Petru, na svatbě jste měli s sebou Toníčka?

A ještě jsem se chtěla poradit ohledně jídla ... mně teď Dany snad už 2.týden zlobí s jídlem ... v pohodě s ní jogurt, přesnídávku ... ale co se týká obědu tak je to teda síla ... včera ani dnes si nevzal ani jednu lžičku s jídlem ... vzteká se u toho a násilím to do něho dávat nechci ... :confused:
Dětské sušenky, piškoty, křupky, rohlík, chleba ... to mu samo problém nedělá ... ale maso jo ... tak vůbec nevím, co s tím ...
Když vynechá takhle úplně oběd, dali by jste odpoledne normálně přesnídávko, ovoce, jak jste zvyklé nebo místo toho zkusit zase ten oběd?
Mám strach, že se mi zvykne jenom na to, co mu chütná a nebude mi jíst maso v poledne ... ????
17. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
no jo, Meda je vlastne taky Petra. Medi, tak taky vse nej !!! :wink: :wink:
je vtipny, ze znam docela hodne Peter, ale zadny se nerika Petro....pritom je to takove pekne jmeno :grinning: :grinning: :wink:
17. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Moni : me Tonik odmita jidlo, kdyz ho trapi zuby, ale to pak odmita i ten rohlik atak...
ja to nehrotim a dam mu to, co pozre....a kdyz nechce nic, nedostane nic...nenutim ho.
k obedu mel kolikrat jogurt nebo presnidavku, protoze jsme treba byli nekde, kde neslo dat normalni obed...a zatim mi nejak obedy nebojkotuje...nekdy ji uplne v pohode, nekdy dela trochu fory...
tak moc neporadim...

Moni : jo jo na jedne z tvych fotek je super videt, jak Danyho chytas :grinning: :grinning: , takova ustrasena maminka v akci...ale nedivim se ti, pokud Dany pada na oblicej a hlavicku.
Tonik padal vetsinou na kolena, takze jsem ho nechavala padat...ale jednou sel z kopce a ja to neodhadla a prokousl si hodne ret a teklo hodne krve....protoze se prastil do obliceje :sweat_smile:

na svatbe byl s nami, ja ho tak nejak taham vsude pokud to jde...ale na tehle svatbe ho zrovna trapila stolicka a odpoledne po svatebnim obede byl docela plactivej a casto chtel chovat, takze jsme si to az tak neuzili, jak bychom si to uzili bez nej...a taky tam bylo strasne vos a bylo docela narocny uhlidat, aby ho naka nepichla.
i uspavani trvalo dyl nez jindy. jemu nevadi spat v cizim prostredi , ale mel proste blbej den , takze brecel i vecer....nic tragickyho, ale nebyla to ta nase bezna pohoda, na kterou jsme zvykly....ale zase nechavat ho u tchyne, kdyz ho trapi zuby a je protivnej, to bych jim neudelala.
Tonik ale nastesti blbe snasi jen nektere zuby, uz jich ma tusim 16 a rozhodne netrpel 16x.

No ja mam v tomhle porad takovy rozpor...na jednu stranu bychom si nejake akce uzili lip bez nej, na druhou stranu, kdyz jsme nekde bez nej, tak na nej porad myslim, chybi mi tam a tak....
17. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
omlouvam se za romany...zase neumim byt strucna...

jeste jsem chtela rict, ze mi pride zajimavy, jak ma clovek pred ditetem nebo v tehotenstvi jine predstavy nez je pak realita..

ja si vzdycky myslela, ze budu davat Tonika hodne hlidat tchanovcum, i na noc a ze si budu dal uzivat posezeni s kamaradkama atak....chodit na ruzne kulturni akce atd atd...a normalne tu potrebu nemam...

kolikrat mam moznost nekam jit a ja jsem radsi doma s Tonikem :sweat_smile:
a to ho mam obcas plne zuby, kdyz na me treba visi, ze ani nemuzu v klidu umejt nadobi.
ja nevim, jestli to je moje lenost nebo to, ze me to s Tondou tak bavi, ale kazdopodane mi zatim vubec nechybi muj predchozi zivot...
segry rikaj, ze je takhle bavil prvni rok a ze ta krize u nich prisla taky pozdeji...az treba zacne to prave zlobeni atak...

no zase tu plkam, klidne me nectete :wink:
17. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Moni : moc hezký nový fotky !!
17. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru a Medi, přejeme Vám taky všechno nejlepší k svátku. :slight_smile:

Moni, to je dobře, že už je Danečkovi líp. :slight_smile:

Petru, ten byt se hezky rýsuje. Vypadá moc pěkně. :dizzy_face:
A dort nádhernej, jsi šikulka. Ty figurky jsou skvělý. :slight_smile:

No a na víc snad budu reagovat později. To naše zlatíčko se dneska rozhodlo vůbec nespat, tak mám celkem dost. Jsem zvědavá, v kolik půjde večer spát. Doufám, že dřív než ve svých 22h, když celý den nespal... No nevím, po kom to má. :slight_smile:
Asi ještě půjdeme ven, už se mu zase nelíbí, že jsem na netu. :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
holky, hlásím, že Honzík dneska začal sám chodit!! už včera to trochu pokoušel a ještě se bál a dneska mi utekl z koupelny až k televizi (kdo u nás byl ví, že je to docela dálka) a pak už lítal sám a hrozně se mu to líbilo. Docela teda běhá rychle, zatím padá na kolínka a na ruce, takže dobrý. Ale je to šikula, máme velkou radost!!!

jdu vás dočíst!!! jste toho dneska nakecaly!! :wink:

Petrám vše nej k svátku!!!! :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=fNcapdbx31U

Leni, nám oběma upřímnou soustrast :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Petru, jak píšeš o tom rozporu, zda nechávat někde a víc si to užít nebo brát s sebou, tak já to mám tak, že já mám stoprocentní důvěru jen s mojí mamčou, že je s ním v pohodě, jinak mám prostě nervy, když bychom bydleli někde blízko u našich, tak vím, že bych jim ho dávala často a měla nějaký ten svůj klídek :slight_smile: nebo aspon čas na úklid. Ted hledám někoho na hlídání na jeden den v týdnu, tak uvidíme, jak to dopadne.
17. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.