• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
holky, stejně jsem zvědavá, kdo bude první čekat druhý mimčo :slight_smile: a kdo bude mít holku a kdo kluka. bavila jsem se o tom s Mončou a se Stáňou a všechny tři jsme přesvědčený, že druhý bude zase kluk :grinning: ale tajně si přejeme holčičku :grinning: stejně to druhý těhotenství bude tak jiný, člověk už nebude mít na starosti jen sám sebe, ale i prcka, svým způsobem se toho trochu bojim neb jsem si první těhotenství užívala tím, že jsem byla ode všech "obletovaná" a když mi nebylo dobře, tak jsem si prostě lehla a hotovo :slight_smile: ale ted prostě budu muset fungovat na 100%, jako určitě to nějak zvládnu, bude to asi náročný, ale na druhý mimčo se fakt začínám hodně těšit! :slight_smile:

mě ty vedra přijdou už úplně nekonečný!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem vyndala Honzíkovi 2 bazénky a nakonec jsem se tam cachtala já :slight_smile: on na to prostě není, nevím proč. taky jsme dost zavřený doma, venku jsme ráno mezi 7-10 a potom až tak kolem 5 jedem zase ven. fakt už se taky těším na nějaký normální teploty.
21. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky,
tak Petru jaká byla akce? :slight_smile: Užily jste si to?

Taky jsem zvědavá, kdo bude podruhé těhu ... já teda zatím pořád nevím, kdy se do toho pustíme, nejdřív kolem 2.narozek Danyho ale uvidíme ... poslední dobou řešíme trochu bydlení, rádi bychom domeček, ale to je zatím jenom sen ... tak bych možná šla i do práce, no je ještě čas ...
Holky tak tak šmírujete těhule? Jak je teď teplo, tak mi přijde, že jich je kolem spoustu ... já jim to břicho závidím :sunglasses: se těším, až ho zase budu mít ... ale jak píše Lenča ... bude to už jiné, už i pozornost z rodiny a tak ... člověk si nebude moct jen tak lehnout a odpočinout, nebudu sledovat každý týden, jak mimi v bříšku roste, atd ... už bude Dany a tak si myslím, že to druhé těhu si člověk tak nějak už neužije, nebo spíš to tak rychle uteče ...

Leni, já fakt na 150% s klukem počítám ... jsem o tom přesvědčená, že druhé bude taky kluk :sweat_smile:
Kdy jedete na dovču?

Dany teď spí, Martin má ještě dovču, mně je už líp, tak odpoledne jedeme ke známým do bazénu, se už těším, venku je fakt na chcípnutí ... už se těším, až se ochladí

Mi udělali radost tchánovci, v září slavím 30 a tak nám umožnili oslavu u nich na zahradě :slight_smile: jsem ráda, že to nemusím slavit v bytě po částech, ale že se to oslaví při jednom ... dokonce nám pomůžou se vším, tak mě to mile překvapilo :sweat_smile: Sami se nabídli, že zajistí část občerstvení, víno a tak ... tak si to snad užijeme včetně dětiček
21. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Leni : já myslím, že kandidát je Méďa... :slight_smile:
mě by ani tak nevadilo mít druhého kluka, ale docela bych ráda zažila styl hraní holčiček...Takové to klidné hraní s panenkama atak a né jen auta auta a bouchani do vseho kolem :grinning:
Jako já jsem teď ráda za kluka a na táborech mi jsou sympatičtější děti kluci, ale přeci jen, mužské myšlení je mi záhadou a nedovedu si představit, že bych v rodině byla sma aženská :slight_smile:
ale na druhou stranu, puberta holky mi příde horší. I když znám kámošky, co měly pubertu v pohodě (třeba ve skautu).
Já bych byla nejradši kdybych měla dva kluky a třetí holku, ale pořád nevím, jestli si můžeme dovolit (psychicky, fyzicky i finančně) třetí dítě. :sweat_smile:

já se na druhé taky hodně těším, i na porod a šestinedělí...ale z těhotenství mám fakt hrůzu :unamused:
nedávno mě pálila žáha a připomnělo se mi, jak to bylo hrozný.

A taky budu mít do toho všeho Tondu, byt bez výtahu ....no fakt si to nedovedu představit.
Kéž bych alespoň byla lehčí, pohyblivější....
21. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Moni, letos má hrozně moc mých kamarádek (+ ségra) 30. 79 je koukám hodně silný ročník. :slight_smile:
Kdy máš narozky ?
Seš taky panna ?
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Moni, večírek byl moc fajn. nakonec jsem klidně Tondu mohla vzít, protože se na něj kámošky těšily, ale já myslím, že by to s ním byl docela boj - nízký konferenční stolek se spoustou jídla a pití.....to by bylo přesně pro něj...
Bylo to fakt moc fajn, jen je škoda, že nemohli přijít všichni z naší party. Prohlídli jsme staré fotky, četli si různé srandičky, co vytvářela jedna kámoška atd atd....Fakt jsme se hodně nasmáli.
Byl tam jeden kamarád kněz, který měl na začátku srpna narozeniny, tak jsem mu udělala dort, kde jsem nakreslila kostel kde jsme se všichni seznámili.
dám odkaz.
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
21. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Leni, Jeníček fakt běží :grinning: Taky vidím jako nejžhavější kandidátku na druhé Méďu a potom asi Petru. Ale kdoví :slight_smile:

Moni, synovec se taky jednu dobu hrozně bál doktorů, teď už je to OK. To je fajn, že je Ti už líp :slight_smile: Jojo, lidí holt neví, na co by se ptali, tak furt přetřásají plánování dětí :confounded: Jé, tak vy uvažujete o domečku? Taky mi připadá, že je teď všude spousta těhulí a kočárků. Tví tchánovci jsou hrozně, fajn, bývali takoví i dřív?

Petru, dort je skvělý :dizzy_face:, jako ostatně vždy.
21. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
holky mě by taky kluk vůbec nevadil, když by byl hodnej a nebyl tak náročnej, jako náš Honzulín :slight_smile: ale stejně tak můžeme mít uřvanou holčičku, to si člověk asi nevybere, jako asi ty holčičky hodnější jsou, já nevím, moc tohle porovnávání ráda nemám. Prostě bych chtěla holčičku, abych si měla s kým pokecat, až bude starší a ne jen vařila pro 3 chlapy, který bude zajímat jen co bude k jídlu :slight_smile:

tak mám chůvu pro Honzíka!!! mám hroznou radost, je to moje bývalá sousedka a i kamarádka, takže se známe hodně dobře, zkušenosti s hlídáním má, ted si na to dokonce udělala živnosták. takže budu mít jedno odpoledne v týdnu volno!! no těším se! myslím, že to i Honzíkovi prospěje, že si pohraje s někým jiným a já zase trochu vypnu.

Moni, taky šmíruju těhule a závidím jim :wink: to jsou tedy tchánovci hodní, že se takhle nabídli, to je fajn!! budete to mít jen přes den nebo i jako večerní oslavu?

Na dovolenou jedeme v neděli, máme zamluvený hotel na Modravě na Šumavě http://www.klostermannovachata.cz/
nejdřív se musíme ale zastavit u našich, holky, naši jsou ted nějaký špatný, tatka byl minulý týden v nemocnici tady v Praze na Homolce, půjde na 4 operace, budou mu měnit cévy v krku, v břiše a v nohou. No a naše mamča, jak pořád lítalal mezi prací, zahradou a do nemocnice za tatkou, tak minulý týden upadla a má něco s krkem, vyražený zub a sedřený obličej, je to ho na ní moc. No snad to zase bude dobrý.
21. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Petru, narozky mám 11.9. a slavit to budeme v sobotu 12.9.
Bude to oslava tak nějak si myslím v klídku, doufám, že vyjde počasí, objednali jsme kýtu a tak se těším, že posedíme s rodinou a přáteli :wink: Budou tam i děti, takže to bude takové u dětí, u kafíčka, vínka a tak ... no a potom nejspíš posedíme večer, až děti usnou my dospělí :slight_smile:, teda zda nás upírci nechají
Myslím, že ročník 79 je hodně silný ... :sunglasses:

TEda mrkla jsem na dort a moc krásný!!! Čím jsi to vlastně takhle malovala? Jsi dobrá, klobouk dolů :wink: Dort měl určitě velký úspěch

Hermi, o domečku uvažujeme, je to náš sen, ale uvidíme hlavně kvůli financím, protože i na tenhle byt máme hypotéku a ještě si teda pár let poplatíme ... já jsem vždy byla pro byt, ale od té doby, co máme Danyho, tak jsem změnila názor, chybí nám zahrádka, jak pro Danyho, tak i pro nás ... tak snad někdy se nám sen splní :slight_smile:

Jinak tchánovci jsou asi pořád stejný, jenom teď se s nima vídáme mnohem víc, co je Dany a hodně mile mě překvapují i co se týká Danyho. Jak si s ním dokáží hrát, zpívají mu, jsou s ním na procházku, vypráví mu, hrají si s ním na pískovišti u baráku ... no je to takové fajn :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Leni, to je super, že budeš mít chůvu zároveň i kamarádku, že se znáte :wink: Gratuluju, že jsi ji tak brzy sehnala! :sweat_smile: Kdy nastupuje? Jsem zvědavá na první pocity, až budeš mít volno ...
Je fakt, že si takhle zařídíš spoustu potřebných věcí, které prostě s prckem dělat nejdou a odpočneš si :sweat_smile:

To je mi líto, že teď rodiče mají takové špatné období :unamused: Tak snad bude brzy líp ...

Mrkla jsem na hotel, vypadá super! :wink: Určitě si to tam užijete celá rodinka :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Moni : Danymu to moc sluší !!! Te´d je ještě víc jako taťka...

a stříhali jste sami ?
22. srp 2009 v 00:15  • Odpověz
autor
lennik : já si taky myslela, že jsou hodnější holčičky ale když vidím, co píšou holky na březnu nebo tak, tak se holčičky třeba víc a častěji vztekají...
Ale taky neříkám, že všechny....
Jako holčičky si většinou jinak hrajou, většinou dřív mluví atd atd...ale např. znám hodně holčiček , co třeba trpěly víc na prdy než Toník nebo co se víc vztekají a víc "zlobí"...

Já se vsadím, že jestli budu mít druhou holčičku, tak budu mít malou divokou nespavou vzteklinu :grinning:

Leni, to je mi líto, že mají vaši zdravotní problémy. Snad to bude brzo OK. A´t taťkovi dopadnou dobře operace a maka si trochu odpočine !

s tou chůvou mám radost. Jak ses dověděla, že dělá chůvu ? Fakt super, nebudeš tolik nervozni jako bys třeba byla u cizí chůvy a užiješ si volný den. Moc ti to přeju.

Moni : mám jednu kamarádku, která je taky 11.9. Dobré datum, co ? :sweat_smile: Jedna březnacka se ten den vdává.
To je fajn, ze se tchanovci k Danymu tak maji...
Nejaka fungujici babicka a dedecek je fakt potreba.
Tonik tchanovce miluje. Jeho nejcastejsi slovo je ted babí.
Vcera me vzal v obyvaku za ruku a tahl me ke vchodovym dverim a kdyz me tam dotahl,rekl : babí.
kdyz si ho berou, tak je to cca od 12 do sesti a za celou dobu po me nevzdechne a pry je tam moc hodnej. Nebreci, nevzteka se atd...

Cim to je, ze jsou deti hodnejsi u prarodicu nebo tatinku nez u maminek ?
je jasne, ze se jim prarodice a tatinkove venuji vic, protoze s nimi nejsou porad a proste si udelaji cas pouze pro to dite...vse jde na nejakou dobu stranou a zije se jen tim, co chce dite (vnoucek)
ja si proste za cely den nemuzu jen hrat, chovat, cist knizky, povidat si atak...
Musim i uvarit, umejt nadobi a taky potrebuju komunikovat i s nekym jinym nez jen s ditetem (net) atd...

No asi to tak je vsude, co ?
22. srp 2009 v 00:33  • Odpověz
autor
Moni : to jsou gelove potravinarske barvy. :wink:
22. srp 2009 v 00:35  • Odpověz
Moni, Daneček je fakt malej Martin :grinning: kdo ho stříhal?

Petru, mě to taky připadá, že u kohokoli jiného je Honzík hodnější než se mnou. Myslím, že je to tím, že maminku už mají okoukanou a taky možná trochu už mají ponorku a nudí se, aspon tak mi to někdy přijde, když jsme doma.

o kamarádce jsem věděla dlouho, že hlídá děti, ale nevěděla jsem, že může i v týdnu a ted jsme spolu náhodou mluvily, tak jsem jí říkala, že je škoda, že nehlídá i v týdnu a ona mi řekla, že by to šlo, no a bylo to :slight_smile:

dneska jdu ke kadeřnici, se těším jak malá! :slight_smile:
22. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
tak mám kraťounký mikádo, vpředu delší, vzadu úplně kraťounký, ale líbí se mi to, furt to jde do culíku, tak dobrý:slight_smile: dala bych foto, ale nemám pořád opravenej komp a na tomhle starým to nejde.

loučim se, budu až příští neděli, no nevím, jak to bez netu vydržím :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj ženy a matky :slight_smile:
Zdravím po víkendu na Brdech na vandru. Nějak nestíhám, Honza se učí na státnice, do toho vzal učení ( 100 hodinový intenzivní kurz češtiny pro cizince...) a tady je zmatek a bordel jako v tanku...

Dočtu vás později.
Na fcb mám fota, ale něco se m mrsknu :slight_smile: Bylo to vážně parádní, jsem nadšená a doufám, že se ještě jednou letos urodí.

K druhým dětem, my bychom rádi začali někdy zjara, no, uvidíme :sunglasses: A je mi to teď asi fakt jedno. KDyž vidím toho našeho draka.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
25. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Medi, perfektní fotky z vandru :dizzy_face: Ančí byla taky nadšená?
25. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky,

Medi, moc hezký fotky z vandru. Jak se to líbilo Andulce? :slight_smile:

Leni, doufám, že si hezky užíváte dovču. :slight_smile: A je fajn, že jsi našla kamarádku na hlídání. :dizzy_face:
S rodiči mi je to líto, držím palečky, ať jsou brzy oba fit. :slight_smile:
Tak to jsem na tvůj nový účes zvědavá. Taky bych si potřebovala zajít ke kadeřnici. :slight_smile:

Moni, jak uvažujete o domečku, to byste chtěli v Chrudimi?
Potvrzuju, že zahrada je fajn. Teda když člověk chodí do školy nebo do práce a o víkendu má jiný zájmy, tak ji zas až tak nevyužije. Ale s Mišákem jsem fakt ráda, že ji máme. :slight_smile:
Daneček má hezký nový sestřih. :slight_smile: A skvělý fotky.

Petru, to máš pravdu, že ostatní si udělají čas jen na hraní s dítětem, ale mamka potřebuje stihnout i něco jinýho, a tím pádem se mu nemůže tolik věnovat.
Máš pravdu, že ročník 79 je silný, ale ty roky předtím (75-78) byly silnější. :dizzy_face:

U nás žádný velký novinky nejsou. :slight_smile:
Mišák běhá jak o závod. Jen nevím, kde bere energii. :slight_smile:
Ve znakování ani mluvení pokroky nejsou (i když co chce, pochopí rychle). Jen si teda Mišák vymyslel svůj znak - pro vyjádření ještě, taky, pojď sem,... Prostě směrem k tý věci nebo osobě natáhne ruku. A buď natahuje a skrčuje prsty nebo jakoby luská. :slight_smile: Včera takhle ukazoval na babičku a pak na kelímek, takže z toho jasně bylo poznat: Ty jdi a podej mi to. :grinning:
Jo a taky mě Mišák pořád někam tahá. Vždycky pro mě přijde, vezme mě za ruku a tahá mě po bytě nebo mě dovede k hračkám,... A dřív si třeba s kolíčkama hrál sám a teď mě po nějaký době vezme za ruku a chce, abych mu pomáhala. :slight_smile:
Pak je to taky daleko lepší s hlídáním - že už se Mišák konečně nechá hlídat od Petra. V činnostech, který ho bavěj, je mu skoro jedno, kdo s ním je. Občas vzal na milost i babičku, tak snad už to bude lepší. Jen bohužel Petr ani babička nemají moc času. Ale Petra musím pochválit, že ho minulý týden asi 3x hlídal. :slight_smile:
A v neděli jsem byla asi po sto letech s Petrem běhat. Okruh v lese, asi 3,5km, vydržela jsem ho běžet skoro celý (kromě 1 kopečku), ale bylo to hlemýždí tempo a nohy mě bolí ještě teď. :slight_smile: No je vidět, že už hodně dlouho neběhám. Mezitím jsem tancovala, občas si zaběhla nějaký orienťák, ale tancování je jiný pohyb a u orienťáku neběžím v kuse (teda kdo to uběhne a mapuje za běhu, tak běžet v kuse může). No a poslední cca 3 roky jsem nedělala skoro nic (kromě toho aerobiku poslední rok). Tak uvidím, jestli se do toho zase dám. :dizzy_face:
A při tom běhání hlídala Mišáka na zahradě babička. Pak se vypravili i na procházku po ulicích (Mišák nás vždy dotáhne ke vratům a chce ťapat venku). A když se vrátili, Mišák udělal výraz - dokonalou podkovičku. Mámo, tys mě tady nechala, já jsem tě šel hledat, ale tys mi utekla. A pak chtěl k tátovi. A teprve po chvíli ťapání s tátou vzal na milost i mě. :slight_smile:

Tak to je od nás asi všechno, tak snad se zase brzy ukážu. :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Stáni, máš pravdu, je fajn, když člověk může s dítětem vyjít na zahradu, ono si tam může bezpečně pohrát atd. My jako bezdětní zahradu ještě tolik neoceníme - jen jako zdroj plodin :grinning: Manžel se hrozně těší, až budeme mít terasu, ale nevím nevím, kolik tam toho nasedí :grinning:

Holky, jak vnímají vaše znakování rodiny? Neříká vám někdo, že je to blbost, že se kvůli tomu nenaučí mluvit, proč jim znakujete, když slyší, apod.? To jsou argumenty, které mi napadly, že by případní odpůrci mohli mít (které bych třeba čekala od své maminky, která je jinak zlatá).
26. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Danyho stříhala kamarádka ... jsme to zkoušeli doma s Martinem a ten náš strojek ty jemný vlásky vůbec nebral, u kámošky jsme ho stříhali asi na 3x, vždycky chvilku, pustili jsme ho proběhnout po zahradě a zase ... docela i držel, šlo to. :slight_smile: No teď je to fakt Martin v menším :grinning: A přijde mi, že ten sestřih ho změnil, že vypadá už takový starší ...

Medi, fotky super!!!! Jak se to líbilo Andulce? :slight_smile:

Leni, doufám, že si dovču hezky užíváte, počásko máte nádherný! A jsem zvědavá na foto nového sestřihu! :wink:

Stáni, to je fajn, že už Mišák vydrží i u tatínka na hlídání, co? Člověk si aspoň chvíli ödpočne. :slight_smile:
Se musím smát, jak popisuješ, jak si o věci Míša "říká" :grinning: Dany teď taky pořád na něho ukazuje a říká u toho teda "deda", to je teď mi přijde úplně všechno ... :sweat_smile:

Dany se rozjel, už chce chodit sám, sem tam se teda chytne prstu, ale jinak je strašně zvědavý, vše ho zajímá a je s ním sranda :sunglasses: Fakt si ho teď užíváme, jak se zdokonaluje, jak se při určitých věcech tváří a tak ...
Je neuvěřitelný, jak se ty děti mění ...

Ohledně domečku, nevím, zda bychom chtěli přímo v Chrudimi, možná spíš blíž k Pardubicím. Mě to tady leze v tom bytě na budku, je tady fakt slyšet všechno, každý večer dusot koní nad námi :confounded: Ale jak jsem psala, zatím to je spíš sen, pomůže nám leda tak Sportka :sunglasses:
27. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám vás, dostala jsem překlady a tak jedu... :unamused:

myslím, že Ančeti se vandr líbil, líbilo se jí být v krosničce, měli jsme ji ve výši očí a taky spousta novejch zvuků a vůní...a spaní venku a oheň a tak... :wink:

Všechny zdravím a jdu něco dělat....taky bych se asi měla najíst nebo tak něco...
27. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Petru, přejeme Ti všechno nejlepší k tvým včerejším narozeninám. :dizzy_face:
Jsem to chtěla stihnout do půlnoci, ale Mišák usnul pozdě a já jsem u uspávání taky usnula. :slight_smile:
29. srp 2009 v 01:54  • Odpověz
autor
Stáni : děkuju.

hermi : no ze začátku se na to tvářili přesně jak píšeš, ale nechali si to vysvetlit. A ted se jim to libi, kdyz vidi, jak to opravdu usnadnuje komunikaci. :slight_smile:
ale i tak se stale setkavam s nazory o kterych pises.
At si kazdy rika co chce. ja vim co vim. Tonik rika srozumitelne asi 7 slov, pak se obcas snazi neco vyslovit, ale moc mu to nejde a pak brebenti svoji hatlamtilkou, takze u nas je znakovani fakt potreba. Umi ukazat neco pres 30 slov a je to proste fajn.
Akorat ze jsem malo akcni na uceni novych znaku, takze si obcas Tonik musi neco vymyslet sam :slight_smile:

Moni : jo jo, tohle je hezke obdobi, ale i tak si obcas postesknu po tom hodnem statickem miminku......to byla takova pohodicka. Ale zase nebyla takova sranda.

Tonik ted hodne rika "má taky", porad resi, co ma za jaky casti tela a jestli je mame taky a hrozne ho bavi, ze ma bebi a tata taky...(skrabanec) to nam rika kazdy den nekolikrat. Ukaze na Frantiskuv skrabanec, pak na svuj a rekne : má taky

:grinning:

pak ted u nas jede slovo krtecek...zni to asi jako : k tece...no proste by to asi nekdo jinej nepoznal, ale ja to v tom slysim.
Porad ho ted vyzaduje na DVD.

taky cely dny vola : babí, tátóó a mamí....nějak se naučil í, tak ty slova ted rika v tomhle tvaru.
je to sranda.
Nedavno me vzal za ruku a tahl me ke dverim a rekl : za babí (to z ale bylo takovy polkly), nevim jestli jsem vam to nepsala.
oni si ho ted cca jednou tydne berou na cele odpoledne i s obedem a on je tam hrozne spokojeny....takze o babi porad mluvi.

a kdyz vidi tchana, tak ukazuje znak pro kocicku. Maji kocky a tchan mu je vzdycky pomaha honit
:grinning:

no je to proste malej chlapecek a zadny mimino.
29. srp 2009 ve 02:48  • Odpověz
Ahoj holky...pro změnu překládám, tak jen nakukuju a nestíháááámééééééééé...

Petru, jsem lempl, dodatečně vše nej, hlavně zdraví, hodnýho syna a milujícího, trpělivýho a tolerantního manžela, bezproblémové vztahy v rodině a spoustu přátel vždycky po ruce :slight_smile: To vše od myšojcí rodiny :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpátky, ještě napíšu později jak jsme se měli, ted moc nestíhám, mám tu asi milion poblinkaných věcí, Honzík nám od odpoledne hrozně zvrací, naposledy asi před půl hodinou, nevíme co mu je. Říkám si, jestli jet na pohotovost nebo čekat do rána, no asi uvidíme jaká bude noc, když by pořád zvracel, tak asi pojedeme. No nic jdu prát, chudinka je mi ho tak líto!
30. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
tak Honzíka jsme uložili a už se dvakrát probudil a zvracel a má trochu teplotu, vypadá to na nějakou střevní chřipku, mě klepne! chudinka malej!
30. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Petru dodatečně vše nej k narozeninám!!!!!!!!!!! :wink:
30. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak ted k naší dovče. Měli jsme se moc fajn!! Ale museli jsme to Honzíkovi trochu přispůsobit, první dva dny na Modravě nám řval v kočárku, chodit nechtěl, tak jsme ho pořád tahali, takže po 2 dnech jsme byli s Ládou totál odrovnaný :grinning:, tak jsme to zabalili a jeli k našim do Klatov, kde si užíval babičky a babička Honzíka :slight_smile: no je pravda, že prostě bylo hrozný vedro a i já jsme byla nervní, když jsme pochodovali 15 kiláků a nebylo se kam schovat, tohle počasí jen ideální někam k vodě, ale na tury je to naprd, ještě s malým prdolou :slight_smile: ale holky Modrava je krásná, doporučuju, super s dětma na kola nebo i jen tak na chození (v případě, že vám dítě chce sedět v kočárku :grinning: ) bylo tam hrozně moc lidí s dětma. takže dovča byla super, jsme docela i odpočatý, díky mojí mamče :slight_smile: jinak tatka jde zítra na operaci tady v Praze, fakt už je na tom hrozně špatně, tak snad ho tam dají dohromady!
30. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.