• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Leni, naši kamarádi byli teď taky na Šumavě, možná jste se potkali :slight_smile: Jak to vypadá s Honzíkem dneska? Doufám, že už je líp!
31. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Hermi, no možná jo! :slight_smile: kde byli?

Ted jsme se vrátili od doktora, je to prý nějaký rotavirus, v noci ještě zvracel a do toho má šílený průjem a teplotu, zvrací pořád, ale už ne tak intenzivně jako včera. dr. říkala hlavně pít. ale jinak je docela veselej. zato na mě to začíná jít taky, začínám mít křeče v břiše, myslím, že to chytnem všichni tři, to bude veselo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavně aby Honzíkovi bylo brzo líp!
31. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni, vítám zpět z dovči! Chudinka Honzík, tak držím pěsti, ať je to brzy v pořádku. A tobě ať se to nerozjede ... střevní virózy to je strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už vůbec u malých dětí ...
Je dobře, že jste si to ale jinak užili :wink:
A taťka ať je brzy zase jako rybička! Ať mu to operace pomůže a je fit!

Dany mi teď spí, tak mám chvilku ...
my jsme byli včera na hradu Bouzov, bylo to tam moc hezký, Dany byl poprvé i v nafukovacím hradu s balónky, tak byl nadšený, jak se v nich bořil :grinning: Byl i celý den moc hodný, dokonce jsme s ním riskli i malý okruh v hradu a to na věž a při výstupu sem tam něco říkala průvodkyně, tak Dany buď koukal, nebo chodil a v jednu chvíli ho strašně zabavila přiblblá moucha na okně a tak ji tam honil po okně :sunglasses: Schody nahoru jsme zvládli, horší to bylo dolů ... :sweat_smile: ale bylo krásné počásko, tak jsme si i odpočali, že jsme vyjeli ven ...

Taky ho děda svezl v traktůrku na valníku v sobotu, tak koukal ... děda (tchán) nás naložil s tchýní do valníku a jeli jsme po vesnici a po hrázi ... :grinning: Myslím, že jednou bude mít u dědy a babi super prázdniny až bude větší ... :slight_smile:

Jinak švagrový sestře se zabil teď v sobotu kousek od Chrudimi přítel ... autohavárka, byl na místě mrtvý. Tak jsem z toho taková přešlá, že jsem ho znala od vidění a x-krát je potkala spolu ... :frowning2: bylo mu 18 ... bohužel neměl pás, možná by vše dopadlo jinak ... ale to je to kdyby ... :unamused:
31. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
holky, Honzík pořád hrozně zvrací, chce pořád pít, ale po chvíli to všechno letí ven. Ted spí, dokonce usnul sám v postýlce, což je naprosto nevídaný úkaz přes den, takže mu je asi opravdu hodně zle. Já tu mám už šílený hory prádla, všechno pozvracený, nestíhám to prát ani sušit. Zkoušela jsem mu dávat něco proti průjmu, ale je to v rozpustných pytlíčkách do vody a on mi to okamžitě vyhodil, takže nevím jak to do něj dostat.

Moni, to jste si to pěkně užili na výletě co? to je super, že si Daník rozumí s dědečkem a s babičkou, jednou se to bude hodit, přesně jak říkáš, na prázdniny a tak. s tím přítelem švagrové sestry, to je strašný!! na silnicích umře zbytečně takových lidí!!! :frowning2: :frowning2:

Hermi, ještě k tomu znakování, v mém okolí to většina lidí dost nechápe, většinou první reakce je "a neměla bys ho radši učit mluvit než nějaké znaky?", tak se snažím vysvětlit, že znakování děti v mluvení nezbrzdí, naopak jim může hodně pomoct a hlavně můžou komunikovat s okolím, což je ještě víc rozvíjí. Ale někdy ani to vysvětlování nepomůže. většinou ta starší generace je k tomu skeptická. Honzík je z toho nadšenej, ale nějak se mu ted nedaří učit se nové znaky, je pravda, že bych mohla být taky důslednější v tom učení, to je fakt. Ale srandovní je, když se chce předvádět, tak začne dělat všechny znaky najednou, jenom abych ho pochválila nebo aby to ukázal ostatním, co umí.

holky já už se tak těším na podzim, to vedro mi už fakt leze krkem (připomeňte mi to, až si tu budu stěžovat, že je pořád zima a prší :grinning: ), včera třeba bylo suprově, ale na tento týden hlásí opět vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Leni, rotavirus je svinstvo, holčička kamarádů ho měla tuším dokonce dvakrát už někdy v půlroce brr (a myslím, že ho chytili i oba rodiče :frowning2:). Držte se!!! Kamarádi bydleli v Kašperských horách, ale nevím, co všechno pochodili a pojezdili. Díky za postřeh se znakováním :wink:, fakt se mi líbí čím dál víc.

Moni, to jste měli pěkný víkend - omrkla jsem i fotky :dizzy_face: To je hrozné, přijít o partnera takový způsobem :astonished:
31. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky...co to čtu?
Leni, držte se...a ť je vám brzo dobře. Pusinky malej, je mi ho líto :frowning2: :frowning2:

Moni, to je děs...s těm a bouračkama...statistiky jsou fakt strašný. Ach jo...aby se člověk bál vyjet na silnici... :cry:

U nás nic moc novýho. Já překládám a HOnza zejtra píš tu klauzuru, tak prosím od 9 do 13 držrt palce, jo? Musí to napsat!!! Anče ťape a rostou nám asi čtyřky, tak je buď unavená nebo rozmrzelá ze zubů, nevím. Každopádně říká teď furt "Papííí" což je původně papír (toaletní, chocí za mnou na záchod) a teď už z toho máme mamíííí a tatííí a babííí a tak...a všude jsou psi, tak se štěká a ptáci, tak se dělá pipipi...a dneska krmila cizího bernskýho salašnickýho psa rohlíkem..a děsně se smála, že jí oblíznul ruku :grinning: :grinning: No prostě je veselo...
:grinning:
1. zář 2009 v 00:17  • Odpověz
autor
AHoj holky,

leni : to je mi líto, že Honzík takhle zvrací a není mu dobře. Snad už to bude jen lepší a vy to nechytnete.
kamarádka to takhle měla taky s celou rodinou, tak doufám, že se vám to vyhne.
Je fajn, ze jste si uzili dovolenou. ten navrat do reality je vzdycky drsnej, co ?

Moni : ten vylet musel byt fajn. Taky jsme si s Tondou jednou dali maly okruh na zamku. No ale bylo to jen tak tak nez zacal zlobit (tj litat a sahat na co nema), takze priste uz ne. Ale nebrecel a byl hodnej, jen proste takhle malemu diteti nemam sanci vysvetlit, ze nema na vse sahat. vsechno ho zajima.

Moni : s tou bourackou to je moc smutny. Takhle mladej kluk...ja se aut tak desim, kdyz to slysim.
Asi pojedeme precijen do te Italie a ja uz se ted hrozne bojim, abychom to prezili :sweat_smile:

Medi : to mi pripomina, na kdy jsi chtela ten dort ? Mam obavy, ze to vyjde zrovna na dobu, kdy budem v Italii. Snad ne, popr bych ti vratila zalohu, ale moc by me to mrzelo. Bohuzel ale do te Italie nemuzeme jet jindy. No ale jeste to neni jisty, jestli pojedem. Hodne ted resime penize na zarizeni bytu a je to fakt maso. A to vybiram fakt levne veci. Nejsem az tak narocna, ale i tak to jsou sileny penize. Hodne veci totiz nechame ve starem byte a budeme vse kupovat nove.

Jinak, Andulka mluvi nejak brzy ne ? :slight_smile: :dizzy_face: Já myslela, ze deti zacinaji mluvit az po roce (myslim hlavne holcicky) :sunglasses: Hold ukecana a rozlítaná po mamince :grinning:
Je to sikulka.
Honzovi drzim palce!

Jinak, my se dnes meli fajn. Frantisek mel volno , tak jsme vyrazili na kola (po cyklostezce podel Vltavy)
Nakonec jsme ujeli asi 32 km. Na to, ze jsme meli v planu se jen trosku projet, abychom vyzkouseli novou sedacku na kolo. Tonikovi se v ni moc libi. Bylo to fakt moc fajn, jak zpusobne sedel a koukal na svet.
Koupili jsme ji hlavne kvuli tomu, abych mohla jezdit sama s Tondou, kdyz je Frantisek v praci. S Crozerem nemam sanci.

Leni : taky jsem si vikend uzivala, ze uz nebylo takove vedro a pripojuju se k fanouskum podzimu !!!
Doufam, ze tech dni, kdy je pocasi akorat bude vic, abych mohla delat vetsi prochazky a jezdit na kole a na bruslich. Ve vedrech to nedavam a doma mi roste zadek
:frowning2:

zitra jdeme na prohlidku v roce a pul, tak jsem zvedava. :slight_smile:
Tonik nam fakt roste pred ocima. Je to uzasny, jak je kazdy den o trochu jinaci. Taky se ted docela rozmluvil. Obcas uz neco zopakuje po nas.
Ted treba hodne rika krteček (samozrejme bez R) a dnes ke svym slovum pridal hačí.
Se znakovkou mame taky porad super zazitky, ale jsem fakt nedusledna v uceni novych znaku.... :sweat_smile:
kdyz me pride ze jsou si vsechny podobne a Tonik pak nektery slova dela skoro stejne a pak to nema takovy smysl, kdyz nevime co ukazuje. Ale i tak je to super vynalez pro deti, co se jim do opakovani slov nechce .
jako treba Andulka, jak tak koukam, by znakovku moc nevyuzila, kdyz uz ted krasne opakuje.
Tonik treba umi zaznakovat spoustu zviratek, ale jejich zvuky atak se mu delat nechce. Umi jen psa, kravicku, kozu, ovci a lva. Mnau ho proste nebere a znak pro kocku se naucil taky dlouho po tom, co jsem mu ho zacla ukazovat.

Ted ukazuje znak pro kocku hned jak vidi tchana, kdyz si pro nej prijde (tchanovci maji kocky) :slight_smile:
jestli jsem to teda uz nerikala.

a kdyz jedeme nekam vytahem, tak hulaká : za babí :grinning:
no je to sranda...

holky, ale kdyby jste videly Klarku od Zuzika z breznovek..to je neco, jak ona mluvi. fakt sranda.
Treba jednou rekla slovo maximální. Uz ma obdobi "co to je" a dokonce pry mluvi ze spani a jednou rekla : co to je ? a odpovedela si "prasatko", pak pry jednou zuzce rekla : dej plinu zadeckovi...

no proste mluvi fakt uzasne a zopakuje skoro vse. leni, to se tes, az ji uvidis.
1. zář 2009 v 01:53  • Odpověz
autor
omlouvam se za roman....jsem tu ted nejakou dobu nebyla, tak to stoji za to... :pensive:

vsak to nemusite cist :wink:
1. zář 2009 v 01:53  • Odpověz
tak dneska jsem lehla i já, ale jen obrazne "lehla", mám tu ukňouranýho Honzíka, kterej chce jenom nosit, takže docela hukot, motá se mi hlava, je mi zle od žaludku a mám průjem, fakt luxusní! doufám, že zítra lehne i Láda, tak budu skákat ještě kolem něho :slight_smile: jinak Honzík už 2 dny vůbec nic nejedl, dneska jsem do něj konečně nacpala pár lžiček toho prášku proti průjmu a ted docela i pije, no ale kojím ho, aby měl aspon nějakou výživu, je jak mátoha, vůbec se neudrží na nohou, jak je slabej. holky, snad ho to brzo přejde, tohle je fakt hrozný! dala jsem ho do postýlky, ale už tam brečí, tak asi neusnul. já zas napíšu večer.
1. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Medi, to je Andulka fakt šikovná, že takhle povídá! to náš mladej dělá haha na pejska, ale zní to spíš jako hmmhmm, jak při tom má zavřenou pusu, jinak nic, ale divný je, že třeba kolem 9. měsíce začal říkat táta a fakt krásně, každej večer, když Láda přišel z práce, tak to říkal, asi měsíc mu to vydrželo a pak jak když utne a nic. občas ještě řekne "ně" když něco nechce :slight_smile: Jo a Honzík má už 10 zubů a roste mu 11ej :slight_smile: pořád měl v puse jen 4 jedničky a najedou se to tam nějak objevilo :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Honzík usnul, tak mám ještě čas. stejně dneska nic jinýho ani dělat nezvládnu, mrká tady na mě megahora prádla, ale to fakt nedám.

Petru, teda Zuzky Klárka je fakt výborná, prej "maximálně"!!!!! :grinning: :grinning: jsem na ní fakt zvědavá!! Musíme nějak domluvit ten sraz, Jana je ted v Chorvatsku, tak až přijede, tak to naplánujeme. včera jsem si na tebe vzpomněla, když jsem listovala novým katalogem Ikea a můj oblíbený Leksvik nábytek už skoro nedělají, takže my máme v ložnici jednu skřín Leksvik a druhou budeme mít nějakou jinou, fakt super! taky jsem chtěla koupit druhou komodu k Honzíkovi do pokoje a už jí taky nedělají, to je jejich hrozná nevýhoda, že některý věci prostě mají jen krátkou dobu.To zařizování bytu, když to musíte koupit skoro všechno najednou, to je pak pěkná darda!
1. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
jinak ještě k tomu vedru, já se těším na podzim z více důvodů,jeden je ten, že máme zahradu na jiho-západ, takže tam ted v létě skoro nejsme neb je tam totální výheň, dá se tam být jen ráno a pak to tam praží až do večera. Další je ten, že Honzík fakt to vedro nemusí, je vždycky hrozně ukňouranej, no a další důvod je, že jízda v mhd v tomto počasí je opravdu zážitek, bleeeee! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
lennik : to je fakt desny, ze je vam obema tak zle. Musi to byt drsny, starat se o placici nemocny dite, kdyz jsi sama nemocna. :unamused:

na sraz se tesim, ale teda nevim, jestli nebude az v rijnu. :sweat_smile:
14.9. totiz mozna pojedeme na dovcu my. Ale jeste no neni jsity.

Ikea me timhle taky stve. Jako my neco koupime uz ted, z toho Leksviku (to co neni v katalogu 2010), protoze proste chci mit v obyvaku nabytek sladenej a ne od kazdyho neco.
Chci koupit treba jednu knihovnu 198 cm. Pristi rok budou mit jen tu vyssi a ja bych chtela aby ty dve knihovny, co budeme mit (jedna s dvirkama) byli stejne vysoky.

Jako uz takhle budeme mit konferencni stolek i TV stolek z jinych serii. No ale tam je to i kvuli cene. Musela jsem trochu udelat skrty v puvodnich planech.

takze treba misto dlouhyho TV stolku Leksvik asi za 4 ticice budeme mit mensi stolek za 998 ze serie Grevback (taky antik styl)
jako to je docela rozdil v cene co ? :grinning:
No, bohuzel i v kvalite, ale jako pri nasich prijmech, to proste jinak nejde, no....

v kuchyni jsem taky chtela stul pro 4-8 lidi od Leksviku a zidle Ingolf, ale dohromady by t vyslo asi na 11000.
Takze nakonec budeme mit stul se ctyrma zidlema (taky antik moridlo) za 2600 (se vsim vsudy) :grinning:

Leni, kdyby te to zajimalo, tak tady mam neco z toho co se mi libi : http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=425880&vReferer=

mame docela podobny vkus, z toho co jsem videla u vas doma. Vas nabytek se mi moc libi.
Mmch oé kterem nabytku jsi rikala, ze neni kvalitni ?
1. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
s podzimem mas naprostou pravdu.

Tonik taky vedro nesnasi.
1. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Leni, držím palce, ať vás to oba co nejdřív přejde a Láďa to nechytí!! Četla jsem o rehydratačním nápoji Kulíšek, ale asi znáš http://www.kulisek-ors.cz/

Zařizování je hrozná pecka, na jednu stranu bych se těšila, že si konečně něco zařídím po svém, na druhou vím, že taky budeme muset dost hledět na peníze :frowning2: Ve stávajícím bydlení máme totiž svou jen postel a všechno ostatní budeme muset koupit nové. Ale říkám si, že se to dá pořizovat i po částech (ale jen koupelky, WC a kuchyň, které se musí udělat před nastěhováním, budou dávat dohromady pěknou částku).
1. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Holky, a jste s nábytkem z Ikei spokojené, vždycky mi připadalo, že tam mají dost šunt, nerozvržou se třeba židle brzo? Jedni naši kamarádi si zařizovali byt 4+1 (bohužel jsou v něm i dva a čtvrt roku po svatbě sami) a dost věcí si nechávali dělat, vše vypadá krásně a kvalitně, ale taky za to zaplatili nemálo, to si asi nebudem moct dovolit :unamused:
1. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Hermi : my zatím z Ikey nábytek neměli. Tohle 2 +kk jsme zařizovali především z Idey, protože je ještě levnější. Ale ta dělá nábytek jen ve světlém dřevě (tuším, že borovice masiv)
Z Ikey máme jen kuchyń a s tou jsme spokojený.

Já myslím, že ten dražší ikeáckej nábytek, co třeba chceme my, je kvalitní. No dražší, on je pořád dost levnej, oproti tomu mít vše na míru od truhláře neb prostě v nějakém jiém obchodě se dřevem.
já jsem ujetá na msiv, takže Ikea je pro mě nejlevnější alternativa, která se mi líbí. :pensive:

Se zařizováním. No, hodně věcí jde opravdu postupně. třeba Toníkův pokojíček a ložnici můžeme mít provizorní, ale jak píšeš, peníze za kuchyń a koupelnu, obzvlášť pokud budeme mít dvě koupelny...to je šílený. A to taky máme zvolený levný nábytek. Koupelny cca do 10 tisíc (vanu, umyvadlo a baterii máme ve standardu bytu a chceme se do něj vejít, i když je nasazený dost nízko) a kuchyň bez spotřebičů nás vychází na 32 tisíc.
Ty spotřebiče, to je děs, budeme kupovat novou lednici, pračku, indukční desku, troubu....

A to taky máme vybráno fakt nejlacinějš, co to jde...
No hrůza.

Musím spočítat, kolik nás vychází interiér po tom, co jsem v něm trochu udělala škrty :unamused: :pensive:
1. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
jako třeba současnou postel, kterou si budeme kupovat znova, protože proti ní nic nemáme máme za 1600 :grinning: z Idey. Je to masiv, ale toho dřeva tam moc neni.

když si vezmu, kolik stojí normálně postele, za kolik je má většina lidí co znám, tak mi jsme fakt jak u sociálů :grinning: , ale co nadělám, když naše příjmi nejsou zrovna závratné.
Zase je František v práci spokojenej, chodí domu brzo atak. Raději se uskromním, než aby byl od rána do večera v práci a chodil domů úplně mrtvej a vydělával víc.

Ono to bude taky lepší, až budu vydělávat i já, ale pokud bych se vrátila na AP, tak by to zas o tolik nebylo.
Musím hold rozjet ty dorty a nebo si nejít něco jiného, což mě docela děsí.
1. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Hermi, Kulíška máme, myslím, že je to fakt dobrý, ale zatím jsem ho pila jen já :slight_smile:, Honzík mi to nepozře, leda po lžičkách, jenomže jsem za ním dneska celý den běhala se Smectou, co je proti průjmu a dávala mu to po lžičkách, tak možná zítra jestli už nebude mít tolik průjem, zkusím Kulíška, ale stejně jak mě ted vidí se lžičkou, ví o co jde a začne mávat rukama a nemůžu to do něj dostat, tak celý den vymýšlím, jak ho obelstit. No a doktorka mi ještě řekne, abych mu dávala hořkej černej čaj, to už fakt nevím, jak bych to udělala :grinning:
1. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, doufám, že bude Honzíkovi brzy dobře! A tobě taky.
Co ty "ztracené" peníze, nějak se to vyvýjí ?

Medi, Andulína je šikulka s tím mluvením. Sestřenky dcerka taky mluvila strašně brzy a ve dvou letech už bez problému mluvila v souvětích a bylo jí rozumět. Minulý týden jsem asi hodinu hlídala syna šéfovi a byla jsem trochu v šoku, když nebyl schopen ve svých 3 letech říct jakoukoli větu a vždy když něco řekl jsem musela dlouho přemýšlet, co tím myslel :grinning: Ale každé dítě je samozřejmě jiné a nakonec budou mluvit všichni :grinning:
A jak dnes dopadl Honza?

Moni, koukala jsem na nové fotky - jako vždy super! Dany je slaďoch.

Petro, Toník už je tááák velkej...je šílený jak to letí, už mu je rok a půl...

Hermi, jak pokračujete s rekonstrukcí?

Tak se mějte všichni hezky.
1. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Petru, jestli jsem ti někdy říkala, že jsme koupili něco nekvalitního, tak je to komoda z Ikey co máme v ložnici, byla docela levná, ale myslím, že už jí taky nedělají a už jsme si řekli, že komodu z Ikey koupíme radši dražší.

Ty věci, co máš na střeše se mi moc líbí, ta truhla z Ikea nemá chybu, sedačka je super a dřevěný nábytek do koupelny se mi líbí taky moc!mě se hrozně líbí takový ten venkovský styl, jenže k nám do bytu se to moc nehodí, až budemem mít jednou nějaký baráček (to je taky ve hvězdách), tak bych si ho zařídila ve stylu Leksvik nábytku, :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Hermi, nábytek z Ikey máme a jsme moc spokojeni (až na tu jednu komodu), jak píše Petru, oni mají fakt levné věci a u tich je otazník, jak je to s kvalitou a pak mají dražší věci (ale pořád hodně dostupné), které bych řekla, že kvalitní opravdu jsou. židle zatím máme jen krátce, tak to nemůžu říct.

Alčo, reklamace v bance zatím probíhá, ještě to bude asi hodně dlouho trvat, no já pořád doufám, že to dopadne dobře a ty peníze mi vrátí. Jak je v Blavě? :slight_smile:

Nám už je trochu líp, Honzík už je trochu živější, ale pořád zesláblej, jak pořád skoro nejí, snad už zítra budu schopná do něj něco dostat. Mě už je taky docela dobře, tak snad už se to nerozjede.
1. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Leni : a nevis jak se ta komoda jmenovala ? nebyl to nahodou Grevback ? ja jen ze z ni chceme TV stolek, kterej je taky podezrele levnej. Vzhledove mi to pride podobne.
leni : já ten náš byt budu mít trochu do takoveho toho starsiho stylu, hodne Leksviku atak :slight_smile:, ale kdybych mela chalupu, tak se realizuju jeste lip :wink:
mame stejny vkus

Alco : jj, je to sileny..rok a pul...za chvili budu mit dvoulety dite...pomoc :slight_smile:

dnes jsme byli na kontrole a pry ho mam vic krmit :sweat_smile:
ze pry od roku hrozne malo pribral a malo vyrostl...
ma ted 10,3 kg a 86 cm a v roce mel 10,1 a 83 cm. :sweat_smile:

a to, jak obcas chodi po spickach pry nevadi...mame doma hubeneho baleťáka :grinning: :sweat_smile:

me pride, ze ji docela dost, ale pry ji malo kaloricky...
takze sobe ubirat kalorie a Tonikovi pridavat. :sunglasses:
1. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Petru, myslim, ze to byla Grevback, ted jsem ji na strankach uz nenasla, ale u stolku je to neco jineho nez u komody, levného stolku pod televizi bych se nebála, ale tu komodu každý den otvíráš a zavíráš a jakmile to není kvalitní, tak se to projeví, aspon z mé zkušenosti.

Jak víc krmit? to jako fakt? mě nepřijde Toníček nějak hubenej (teda už jsem ho dlouho neviděla), ale vyhublej mi nepřijde. a poradila ti doktorka co mu máš dávat?
1. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
holky, Honzík je pořád špatnej :frowning2: :frowning2: má pořád průjem :frowning2: a nechce vůbec jíst, hrozně zhubnul. dneska jsem do něj horko těžko nacpala rozmačkanou čtvrtku banánu s piškotem a když to snědl, tak jsem mu chtěla dát trochu toho roztoku, co má na průjem a jak mu to nechutná, tak ho to natáhlo a celé to vyblinkal, jsem myslela, že mě omejou! já už fakt doufám, že to zítra bude už lepší, je to hroznej pohled na něj, jen polehává, klidně vydrží hodinu číst knížky u mě na klíně, pobrekává, fakt je mi ho hrozně líto!! :frowning2: :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:21 • jjjitule
autor
Leni, to me mrzi, ze mate takovy trable...ach jo :frowning2:

Jinak, dr rikala, ze ma proste malo kalorii, tak ze mu mam davat k ovoci treba jeste kus chleba, k jogurtu treba par piskotu, detskych susenek....jenze ja treba ty piskoty a detsky susenky davam podle me dost, skoro vic nez bych chtela, ale davam je taky hlavne proto, ze je hubenej.

no ja myslim, ze to mozna bude trochu tim, ze Tonik docela hodne spi a nekdy se stane, ze tim pride o jedno jidlo...nekdy rovnou obedvame, kolikrat prospi svacinu a pak uz je hned vecere atak.....
nevim.

jako docela me stve, ze me od jeho narozeni porad nekdo buzeruje, ze malo pribyva. Segra ma holcicku, ktery budou ted dva roky, ma porad stejne velkou hlavicku asi pul roku, je mensi nez Tonda, v roce mela 7 kilo a segre nikdy nikdo nic nerekl...tak nechapu, co se jim porad na Tondovi nelibi.
Öna teda dr. rikala, ze ji nepride neduzivej nebo tak, ale ze na to, kolik mel v roce, by ted proste mel mit vic... :angry:
3. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
jinak, vcera jsem vzala Zuzku z breznovek na vylet do Kbel, podivat se na byt (z venku) a jsem hrozne nadsena. Taky z toho, jaky tam delaji park s hristem hned u domu atak...
uz se tam citim jako doma a to tam jeste nebydlime.

fotky dodam...

a koho jsme to nepotkaly v cukrarne :grinning:
meda mi jednou rikala, ze tam maji fajn cukrarnu, tak jsme se tam vcera nahodou potkaly :grinning:

Andulka je boziiii, jak krasne chodi, fakt jsem zasla, jak je sikovna...kam se na ni hrabou nasi kluci v cho¨zeni a mluveni...no jo, to jsou ty sikovne holcicky...
z Klarky jsem vcera taky nemohla, je to fakt desne vtipny, jak krasne mluvi.
3. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
te viděli na samostatných albech, ale i tak : http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_leto_2009/#IMG_2998.jpg

na knci jsou fotky ze Kbel :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Leni, to je mi moc líto, že se Honzík takhle pořád trápí...snad už se to přehoupne a bude líp!
Jinak v Blavě je celkem fajn, hodně práce, takže se nenudím :wink:
3. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.