• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky,
děkuji za zkušenosti a postřehy s Ikeou, uvidíme, jak nakonec dopadnem...

Leni, chudák Hozník, držte se!!! Kdy máte jít na kontrolu?

Petru, a kuchyňskou linku si nebudeš nechávat dělat nějakou vyvýšenou - třeba podezděnou? Já se na to strašně těším, od té standardní mě dost bolívají záda, jak se furt shýbám. A začínám uvažovat, že bych si vrchní skříňky nechala udělat až do stropu - budu jich mít málo, tak by se tam aspoň hodně vešlo a nahoře se neusazoval prach. Na všem ostatním šetřit budeme, ale v kuchyni se trápit nechci. Taky chceme na začátku vybavit koupelky, ložnici a kuchyň; ostatní se nějak zplichtí třeba ze starého nábytku a postupně budeme dokupovat. Masiv mám taky ráda, ale nábytek se mi líbí spíš v hranatém, strohém stylu. Je fakt, že Toník je štíhlejší dítko, ale ne nijak extrémně, ti doktoři to někdy řeší zbytečně.

Jaji, ahój :slight_smile: Každé dítě je jiné a myslím, že je vždy dost poznat, jak moc se mu věnují rodiče.
3. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Hermi : to mě nenapadlo, že bych si jí mohla udělat vyvýšenou.
Asi mi ta naše až tak nevadí (mmch chceme stejné skříňky, přecijen jsme jí vybírali loni)
Ale ještě o tom zapřemýšlím, to je dobrý nápad.
V té kuchyni kterou chceme se mi líbí délka dvířek 70 cm, tak to chci stejně, ale je fakt, že máme tu kuchyň tak nešikovně řešenou, že tam nakonec toho úložného prostoru nebude moc a ty skříňky do stropu by taky byli řešením.
Dělala jsem si teď v programu Ikey návrh kuchyně a fakt budu mít problém do skříněk vše dostat (např. tam musím mít i veškeré jídlo)
nevíte někdo, jak se ten výsledný obrázek dá dát do formátu, aby šel dát na stránky (MS, rajce apod...)
nějak to nechápu.
Na MS má spousta holek návrhy kuchyně (3D), tak nevím, jak na to, abych to taky mohla dát na MS.
3. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Petru, zkus Print Screen (někdy je na té klávese jen Prtscr), případně Alt + Prtscr (ono by Ti to mělo "vyfotit" to, co máš na monitoru) a pak v nějakém kreslicím programu dát Vložit a pak to ořežeš nebo bez úprav uložíš jako jpg. Mělo by to fungovat. Pokud ne, napiš a poradím se s naším novým ajťákem :slight_smile:

Mě zvýšená linka nadchla, hned jak jsem o ní poprvé slyšela, uvažuji o 95 cm (tj. o 10 cm vyšší než standard). Zkus prozkoumat Ikeu, i některé běžně prodávané linky mají prý jakési šroubovací nožičky, které se pak zakryjí lištou a linka má pak prostě jen vyšší sokl. Anebo se může udělat podezdívka požadované výšky a standardní linka postavit na ni. Ale bacha, pak budeš potřebovat i horní skříňky pověsit výš, abys mezi nimi měla tak akorát vzdálenost.
3. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Hermi ahoj, už jsme tu vlastně dvě jediné bezdětné...

Je pravda, že obecně jde poznat, jak moc se rodiče dětem věnují, ale někdy vyjímka potvrzuje pravidlo. Třeba právě syn šéfa - myslím, že Darja se Adámkovi věnuje řekla bych "nadprůměrně" ale malej stejně nemluví :grinning:

Petru, chtěla jsem ti poradit, abys sis to vytiskla do PDF, ale pak mi došlo, že to PDF vlastně stejně nepomůže, už mi občas hrabe :sunglasses:. Ale Herminka ti myslím poradila dobře, zkus to přes ten PrintScreen.
3. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Jaji, jojo, jediné bezdětné a asi obě ještě chvíli zůstanem, co? :wink:

PDF je ale taky možnost, z něj jde pak vyříznout obrázek a uložit jako JPG.
3. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
hermi, jaji : díky za radu, zkusím, ale za pomoci Františka, já jsem na tyhle věci úúúúplně levá :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
tak jsem to zvládla sama :slight_smile: , ještě jednou děkuju.

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3235031&vReferer=

není to nic extra (moderní atak), ale je to podle mého gusta :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky,

leni, tak co Honzík, doufám, že je to už lepší?

Petru, kuchyň vypadá moc krásně!
Neteři je 3,5 roku a moc nemluví, ale teď co chodí do školky, tak se docela rozpovídala ... a to se jí rodiče hodně věnují a prostě se jí mluvit dřív nechtělo ...

Nestíhám reagovat ... jsem nějak hotová z té smti toho kluka, dneska má rozloučení a nějak mě to fakt vzalo :frowning2: Mám ho pořád před očima, v noci prd spím ...
4. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
holky, tak Honzík pořád špatný, vůbec nejí, musím ho hodně kojit, dostaneme do něj jen po lžičkách přesnídávku, všechno ostatní zvrací, dnes jsme byli u dr. a má už 0,5kg dole :frowning2: je hrozně hubenej a zesláblej, je mi z toho úplně nanic, každej den večer to obrečim, jak jsem z toho hotová, každý den pořád doufáme, že se to začne lepšit. Dr. řekla, že máme vydržet, že se malinké děti s těmito střevními chřipkami špatně vyrovnávají, že jim to dlouho trvá, než se dostanou do normálu. On má chudák po týdnu nejezení tak zesláblý žaludek, že mu prostě skoro nepracuje. Holky, díky bohu že ještě kojím!!!!! jinak nevím, to bychom asi skončili v nemocnici na kapačkách, protože nechce ani moc pít a násilím toho do něj moc nedostaneme. Já jsem z toho fakt zdrblá, jak už krásně chodil a ted se sotva udrží na nohou, lézt taky nechce, když ho položím na postel, tak jen leží a kouká :frowning2: držte nám palce, at je to brzo dobrý....

Moni, to ti věřím, že jsi z toho hotová, tak se drž!

Petru, kuchyn bude moc pěkná, hlavně to okno nad dřezem je super!!! :wink:
4. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
leni : to je hrozný :frowning2: :frowning2: :frowning2: chápu, že jsi z toho špatná a že brečíš.
Moc na vás myslim, aby se to co nejdřív zlepšilo. Ach jo.

Moni : taky bych z tho byla špatná. Člověka tyhle věci vemou, i když toho dotyčného třeba tolik neznají...ale když vidíš, jak trpí jejich okolí a celkově....zbytečný konec mladýho života. Je to děsně smutný.

Jinak, taky znám děti, co nemluví, i když se jim rodiče hodně věnují. Některým dětem se prostě tolik mluvit nechce, nepotřebují to. Oni vše chápou, všemu rozumí, ale nemají potřebu vše "řešit" nahlas atak.

To vidím u Tondy. On sice docela mluví, ale když to srovnám s Klárkou....ona prostě (coby holčička) potřebuje sdělovat svoje emoce :grinning: , zážitky, potřebuje komunikovat slovně...
Toník je jako František :grinning: , nemá potřebu pořád mluvit, myslí si svoje a když mu na něčem záleží, tak něco řekne. Asi bych ani nechtěla aby mluvil pořád :slight_smile: , je to někdy dost únavný, i když je to ze začátku hodně roztomilý.
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že překlad 15 stránkového hnusu odeslán a já mám konečně trochu volněji...

Leni, držte se, je to hustý, ale snad vám to brzy přejde a bude dobře. Pusinku mladýmu, je to kluk statečnej.

U nás vyrostla jedna čtyřka nahoře, bezesný noci, táta se učí, máma nestíhá, všude bordel, do toho to překládání, no prostě pohodička, klídeček.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Snad se tu objevím dřív a častěji než doteď.

petru, Toníček je náhodou borec :slight_smile: NA tý zemi byl fakt vtipnej...a Klárka je miloučká "zmizuinka" byla fakt sladká :grinning: :grinning:

Jsme se rozhodla, že se naučíme spinkat v postýlce. Tak je ticho...řvala od půl druhý...tak uvidíme, jestli spí nebo co se děje, jdu se tam podívat.

PSala jsem, že Honza má klauzuru z čj za jedna? Jestli ne, jsem ostuda.... :wink:
4. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, chudák Honzík. Moc držíme palečky, ať je mu brzy líp. Posíláme pusinku a moc na vás myslíme. Držte se. :slight_smile:
To věřím, že to vždy obrečíš.

Moni, to věřím, že jsi z toho špatná. Zbytečně ukončený mladý život. Ach jo.

Petru, ty fotky bytu (domu) vypadají moc hezky a okolí, hřiště, atd. skvělý. :dizzy_face:
A návrh kuchyně taky moc hezký. :dizzy_face:
A v albu na střeše máš krásný věcičky. Na půdě a u našich občas najdeme nějakou starou věc, tak na tebe popř. budu myslet. :slight_smile:

Hermi, my máme z Ikey sedačku, skříňky v obýváku a TV stolek, to je všechno fajn. A pak ještě 2 šatní skříně, ale ty nejlevnější, a na těch je znát, že kvalita není úplně nejlepší. Ty ostatní věci byly dražší a jsou dobrý. Teda sedačka byla taky levná, ale jsme s ní hodně spokojení. :slight_smile:

Hermi, Petru, my máme kuchyňskou linku zvýšenou. Nožičky a krycí lišta mají místo 12cm 18cm, takže linku máme ve výšce 92cm a jsme moc spokojení. A díky tomu se nám podařilo i zakrýt 14cm schodek, který nešel odstranit. Takže vpředu jsou nožičky 18cm a vzadu jen 4cm (uříznuté). :slight_smile:
A kuchyň máme od firmy Decodom a jsme moc spokojení. Je to slovenská firma, největší pobočka v ČR je v Brandýse nad Labem, kde mají i hodně vystavených kuchyní. A taky je nabízejí v Hornbachu, Asku,...
Mají velký výběr typů skříněk i dvířek. :dizzy_face:
Petru, ohledně ceny postele - my máme domo - robo (dělal nám ji táta), úplně obyč., takže taky šetříme, kde můžem.

Jaji, to je fajn, že se ti v Blavě líbí. :dizzy_face:

Medi, myslím, že o Honzovi jsi nepsala, tak velká gratulace. :dizzy_face: Co ho ještě čeká?
Andulka je kouzelná a moc roztomilá. :slight_smile: A je to šikulka. :dizzy_face:

No koukám, že u Toníčka je vidět, že je starší, ale ostatní (Mišák, Honzík, Daneček i Andulka) jsou na tom všichni přibližně nastejno. :slight_smile:
Co se týče zubů, tak Mišák jich má pořád 6, už hodně dlouho se žádný nový neobjevil.
Pohybově je Mišák pěknej čertík. Pořád někde ťape a běhá. Nevím, kde bere energii. Dneska víc jak 20min. běhal po balkónu tam a zpět a klidně by běhal dál. :dizzy_face: A taky vyrážíme na procházky po okolních ulicích. :slight_smile:
No ale do mluvení se mu nechce. Přesně, jak psala Petru, asi nemá potřebu něco sdělovat. Je vidět, že chápe a rozumí. Co chce, na to si ukáže nebo luskne, ale mluvení nepotřebuje. :slight_smile:
Včera jsem mu dávala kousek sýra. A pak dostal kaši. Snědl asi půlku, pak mě odstrkal do kuchyně, a když jsem nic nedělala, ukázal na linku, že chce ještě sýr. A když chce zvednout, tak se mě chytne za nohy a zvedne nožičku. Když nejsem dostatečně rychlá, tak si 2x dupne. :slight_smile:
No je s ním sranda. :slight_smile: Akorát má teď období, že pořád chce, abych byla u něj (ještě víc než dřív). Třeba si jen dojdu pro mobil nebo pro pití a on se hned rozbrečí. Stejně tak, když nechci jít někam, kam on chce,... No ale hlavně, že je zdravej. :slight_smile: Jen jsme měli pár nehod. Minulou sobotu jsem ho vyklopila z tatry. A včera to vzal o postel do obočí a venku na chodníku chytal zajíce, ale nedal si tam ruce, tak má modřinu na čele. A nedávno mu zmizela z čela modřina, kterou si udělal o zábradlí na balkoně, nějak nestihl zastavit. Ale krev naštěstí zatím netekla (když nepočítám škrábance na kolenou). :slight_smile:
A je dobrý, že už nebrečí u Petra (když s ním dělá věci, co on chce). :slight_smile:

Tak to je zatím asi všechno, mějte se hezky, snad se zase brzy ukážu. :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Medi : Honzovi moc gratuluju !!!!

Stáni, Hermi : vy jste mě normálně nalodali na tu vyvýšenou kuchyň. jak moc je to náročný ? A máme si o to řikat tý firmě (jsou moc fajn) nebo si to udělat samy ?

Stáni : musíme se někdy zase sejít (brusle nebo tak), nějak dlouho jsem vás neviděla.
Teď mám docela šrumec,ale snad něco brzo spácháme.

Zvala jsem vás, pražandy vůbec na Petřín ? Tohle pondělí, cca o 16:00. :wink:
4. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Stáni, s těmi starými věcmi z půdy bys byla moc hodná :wink:
4. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Leni, hrozně mě mrzí, že je Honzíkovi pořád zle :cry: Držte se, přeju, ať je brzo líp!!!

Medi, JSI ostuda :grinning:, ale sdělilas nám to aspo%n teď. Moc Honzovi gratluuji!

Stáni, děkuji za info o Ikei. Když tu máte všechny tak pozitivní ohlasy, začínáme o ní uvažovat. Tvůj tatínek je moc šikovný, že vám vyrobil postel, smekám. Mišák je tedy aktivní, tak to má být :wink:

Petru, abych se přiznala, netuším, jak moc náročná je zvýšená linka, ale být váma, zkusila bych se firmy aspoň zeptat :wink: (myslím, že pokud má ty šroubovací nožičky, je to to nejmenší). Fakt si myslím, že to stojí za to, budeš u ní dělat pravděpodobně celý život :wink:
4. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Leni, moc na vás myslím, ať je Honzíkovi líp! Tohle je strašný ... :unamused: chudinka ...

Medi, moc gratuluju Honzovi! :wink:

Petru, mrkla jsem na foto bydlení, vypadá to suprově! :wink: a to hřiště je taky krásný, to se bude hodit, co? :slight_smile:

Stáni, to se teda Mišák rozjel, šikula! :wink: Dany je teď taky docela mamiňák, hlavně teda v noci, když se probudí a já jdu třeba pro čaj, tak začne hodně brečet a to je vedle Martin ... nikdy to nedělal, až tento týden ... ale jinak přes den dobrý, to může být u kohokoliv, i když si mě očkem hlídá, zda jsem poblíž :sweat_smile:
Dneska měl taky Dany nehodu ... spadl hlavou při pádu na futra u dveří, takže jsme foukali a ledovali bouli na hlavě, má ji hezky vprostřed na čele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dany taky zvedá ručičky a jednu nohu, když chce vzít do náruče, začal dělat zvuk auta a to tak, že začne strašně mručet, naběhnou mu všechny žíly na hlavičce, dává do toho všechnu sílu ... :grinning: A když jdem kolem vody, tak dělá pusinkou kapříka :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky, dávám k dobru dvě nová videa, natočená na dovolené na Šumavě :slight_smile:
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/

díky, že na nás myslíte!! SNAD!!!! už to bude zítra lepší!!!!

Moni, tak s kapříkem dělá Honzík úplně to samé, taky dělá rybičku, když jdeme okolo vody :slight_smile:

Medi, moooc gratuluju Honzovi!!!!!! Jak stíháš ty překlady, děláš to po večerech?

Petru, myslím, že jsi nás zvala na Petřín, aspon mě to přišlo do mailu, jestli bude Honzík už dobrej, tak bychom se ukázali, máme to kousek!
4. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Leni, videa jsou úžasná, hlavně "kuk" :grinning: :dizzy_face: Doufám, že už je Honzíkovi skutečně líp!

Petru, zapomněla jsem Ti pochválit kuchyň, vypadá moc pěkně. Už aby byla, co? :slight_smile: Dívám se dobře, že radiátor budete mít vedle příborníku? My to totiž taky teď řešíme, na straně okna totiž bude po celé délce zdi linka, tak uvažujeme, jestli dát topení pod okno za linku a/nebo pak ještě jinde. V čem sis dělala návrh? V tom ikeáckém návrháři nebo máš nějaký jiný fajný software?
5. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Tak Honzíkovi už je dneska trochu líp! sice ještě moc nepapá, ale už má víc energie, už trochu chodí, začíná dělat kravinky a smát se, tak snad to vydrží!! a dneska ani jednou neblinkal, což je super! mě tenhle týden připadalo, jako bych se vrátila o půl roku zpátky, kdy Honzík ještě nelezl a všude jsem ho nosila, bylo to takový zvláštní, když jsem včera nahrávala ty videa, tak mi to přišlo, že je to úplně jiný dítě. snad se nám to vrátí všechno do normálu :slight_smile: no ale co je super, Honzík začal spát přes den v postýlce!!!! teda nechci to zakřiknout! :wink: ale jak byl unavenej, tak jsem ho tam začala dávat a vydrželo mu to! naposledy spal přes den v postýlce, když mu byl asi měsíc :grinning: ale bojím se, aby to naše slavný jídlo nebylo ještě horší než předtím, no uvidíme. Vidím to ještě tak na týden, než bude úplně v pořádku, možná i dýl.
5. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Leni : to jsem ráda, že už se Honzík vrací do normálu. Muselo to být fakt náročný, vidět hov takovém stavu :unamused:
Videa jsou opravdu bezvadný !!! Honzík je fakt smíšek.

Hermi : díky.
JJ radiátor vedle příborníku. Jako docela s tím bojujem. Ve standardu ho totiž dělají asi 140 cm a to by se nám tam ten příborník nevešel, takže jsme si zažádali o metrový výkonější radiátor.
Mě ta naše kuchyň příde v několika věcech docela nepratická. Ve výsledku je tam fakt málo možností jak to udělat.
Chtěla jsem kuchyň do U abych měla víc uložnýho prostoru (mám hodně krámů na dorty atak), ale to by se nám tam pak nevešel jídelní stůl a židle a to i v případě, že by to jedno rameno linky mělo užší skříňky...no těch problémů, co jsme museli vyřešit bylo víc.
Jako byt se nám líbí a tak, ale v některých věcech je oříšek ho zařídit.

Jako třeba tam je fakt málo úložnýho prostoru.
V předsíni je ve standardu komora, ale to bychom pak neměli kam dát šatní skříně (ložnice je děsně malinká), takže tam mít komoru nebudeme a dáme tam skříně, co máme teď v předsíni (kupovali jsme je před rokem)

atd atd...

no je to náročný, ale baví mě to. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Petru, úložný prostory jsou strašně důležitý, tak to věřím, že to řešíte. já nemít tady komoru, tak mám v bytě o hodně víc krámů, lifruju tam fakt všechno a že my tich krámů máme! :slight_smile: ve starém bytě jsme měli zas velkou garáž, tak to bylo taky fajn. co mi ted teda fakt hodně chybí je velká skříň, protože mám strašně moc věcí a mám to poschovávaný po různých krabicích, něco je v komoře, něco ve sklepě, tak furt něco hledám a je to naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve starém bytě jsem si nechala udělat super vestavnou skřín a tam se toho vešlo a měla jsem to všechno pěkně pohromadě.
5. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Leni, me pride, ze vy mate v byte hrozne malo veci a moc se mi to libi. To nase 2+kk je dost preplacany, taky diky mym serepetičkám.
Me komora pride hrozne fajn, ale to bychom asi v loznici museli mit na obleceni vestaveny skrine a to by zas nebyla kam dat detska postylka.
Tonik uz bude ve svem, ale pocitam s druhym....
NO, jeste zkusim zapremyslet, jestli by to precijen nejak neslo...Snad neni pozde s nahlasenim komory. Frantisek uz nase zmeny projednaval....
No ale kdyz komora nebude, tak to taky nejak pujde.

Ja mam jeste docel ahodne veci u dedy u ktereho jsem bydlela 3 roky, potrebovala bych tam zajet, odstehovat a vyhazet vse, co nepotrebuju. No asi to bude vetsina, kdyz jsem to nepotrebovala 4 roky.
Ale zase tam mam naky knizky, videokazety, kterych se nechci zbavovat, protoze tam mam veci, co DVD nemam. Atd atd....
Jenze s mym dedou je potiz, ze on uz nekolik let "umira" a nechce prijimat navstevy, protoze je pry nemoznej, nemelo by to smysl a pod...Clovek tam musi jet bez ohlaseni, coz je dost neslusny, ale kdyz zavolame, ze prijedeme, tak si proste nenecha vymluvit, ze se u nej jen otocime a proste rekne nejezdete....nechapu ho....jinej clovek by byl rad, ze ma rodina zajem a on ma svoji pritelkyni (sousedku) a nas uz nepotrebuje... :unamused:
6. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Petru, zase záleží jak by ta komora byla velká, ale je pravda, že mě přijde, že se tam vejde o hodně víc věcí, než kdybych měla v chodbě třeba skříně, protože tam jdou udělat různý háčky, regály a věci různě poskládat až do stropu, taky tam jdou šoupnout větší věci, prostě to jde dobře přispůsobit, třeba v Ikee mají spoustu regálků a poliček do komor a je to fakt hodně praktický. nechci tě nějak přemlouvat, jen jak to vidím já z mého pohledu.

Jinak mě třeba náš byt přijde pořád takovej nezabydlenej, v tom se s Ládou neshodneme, mě se líbí třeba fotky na zdech a on nerad vrtá do zdi a nemá rád něco na zdech, ale snad se mi nějak čas podaří ho zlomit. :angry: :wink: mě se hrozně líbí ty "bytečky" v Ikee, jak to mají zařízený, jsou tam skvělý nápady, maj to všechno vyladěný do detailu, fakt super.
6. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Leni : no ja to jeste proberu s Frantiskem. me komora taky pride hrozne fajn, ale proste bychom museli vymyslet, kam davat obleceni.
Mame dve velke hezke skrine az do stropu v predsini, ktery si chceme vzit do noveho bytu, protoze skrin je obr polozka, pokud clovek chce kvalitni.
Tu vetsi jsme planovali do predsine a tu mensi k nam do loznice. Obe se do loznice nevejdou.

No, jak rikam, jeste to promyslim. Chapu tve duvody pro komoru :wink:
6. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Petru, užijte si dneska ten Petřín! chtěla jsem se taky zastavit, ale Honzík včera zase zvracel a pořád to ještě není ono, navíc je dneska šíííleně ukňučenej, do toho všeho mu lezou 3 trojky a jedna stolička, no jako by toho nebylo málo :angry: a taky mi včera psala ségra, že taky chytla tu střevní chřipku a to tady byla v pátek a to jsem si myslela, že už Honzík nemůže být infekční po 6ti dnech.
7. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Medi, Andulce přeju všechno nejlepší k 1.narozeninám !!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 07:01  • Odpověz
Andulce vše nej!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
Aničce přejeme vše nej-nej k jejím krásným 1.narozeninám! :wink: Užijte si oslavu! :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Andulce všechno nejlepší k roku !!!

Medi : dej vědět, jak s dortem. Kdyby jsi ho chtěla třeba na 13.9. (neděle), tak bych to snad zvládla.
Nebo teď na pátek. Mám už sice nějaké objednávky, ale dva až tři dorty většinou zvládnu, když mi tchýně pohlídá.

Nakonec do té Itálie pojedeme . Od 13.9. večer do 23.9.
Takže pokud to nevyjde, abych ti dort dělala, musím ti vrátit tu zálohu, co jsi mi minule vnutila :wink: :slight_smile: :sunglasses:
8. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Taky přeji Aničce vše nej :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.