• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Petru, jedete autem nebo letíte?
8. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
hermi : autem. Nejedeme na jedno místo, takže tam auto potřebujeme....
Máme v plánu : Ravenna, den u móře, Assisi, Lago trasimeno, San Gimignano + zastávky v městečkách, kde se nám bude líbit a bude čas.
No mám z toho trochu obavy, ale zase si řikáme, že je to asi poslední možnost na několik let, jet do Itálie po památkách (respektive procházky po městě, do muzeí atak s Tondákem nepujdeme)
Jsem zvědavá, jestli bude ještě na koupání. Já ani tak nemusím, ale že by si Tonda trochu zaplaval v kruhu .
Letos jsem se ještě nekoupala :sweat_smile: a to byli fakt často vedra.
nějak nebyla příležitost. Já ráda plavu, ale jen tam, kde jsme skoro sami :sunglasses:
8. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Petru, díky za info :slight_smile: Jsem pak zvědavá na reference, je možné, že pojedeme cca v květnu do podobných míst (jen furt nevíme, jestli autem, protože manžel si s ním na takovou dálku už netroufá :unamused: ). Jestli Tě to uklidní, já jsem se naposled koupala venku před 3 lety :grinning: Nás to s manželem ani jednoho nebere, valit někam na koupák, kde je hlava na hlavě a nedá se plavat, i v létě chodíme na krytý bazén :grinning: Omrkla jsem Tvé fotky z Petřina (muselo to být hned po nahrání, album mělo 0 zhlédnutí :grinning:), sluší Ti to tam (a Toník samozřejmě k sežrání jako vždy :wink: ). Kde totam je? Připadá mi, že ty první fotky u soch jsou hned někde u spodu a pak jste kdesi nahoře?
8. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Jo, a taková ta výrazná blondýna v černém je Tvoje ségra nebo si to pletu?
8. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Hermi : díky. Jo jo nahrála jsem to teď. Sraz míváme vždycky dole na Újezdě, je tam pomník obětí komunismu a pak se lanovkou přesouváme na nebozízek a tam za restaurací je ve svahu takový dřevěný stůl a lavice...Ten stůl už teda má dost. Vandalové ho uprostřed dost vydlabali.

Vedle toho za křovím (kam teď chodíme čůrat :grinning:) dělají nové dětské hřiště, takže tam už asi nebude tak snadné si ten stůl zabrat.Ale na druhou stranu to bude lepší pro naše děti.
Jako asi by to bylo praktičtější (kvůli dětem atak) pořádat to někde jinde, u hřiště nebo tak, ale je to už osmiletá tradice (Petřín) a to místo už má asi 5 letou tradici, tak se mi to nechce měnit.

S dětmi je to tam v pohodě dokud jsou miminka a jen leží v kočárku a pak s těmi staršími, se kterými se už dá domluvit, aby někam nelítali...Ale Toník je zrovna ve věku, kdy je docela náročný ho přesvědčit, že někam nemá chodit atak, takže si člověk tolik nepokecá. Nemít tam Františka, tak už vůbec.
Navíc si Tonda nějak nechtěl hrát s ostatními dětmi a chtěl být u nás.

No ale bylo to moc fajn.
8. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
jinak, já na koupliště taky nechodím (a nechodila bych i kdybych neměla trauma z plavek), taky mě to nějak nebere a Františka taky ne.

Máme rádi přírodní koupání, kde není moc lidí, stejně tak u moře preferujeme zastrčené pláže, kde skoro nikdo není. Takže to pak nakonec dopadne tak, že se za celé léto nevykoupeme :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
jj blondýna je moje mladší ségra.
8. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Andulce také přejeme vše nej k 1. narozeninám!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Petru, v Toskánsku se podle mě ještě na 100% vykoupete, úplně vám to závidím, hned bych tam jela znovu!!!!

Holky, rozjíždím tipovací soutěž: co bude mít Anička, holku nebo kluka??? :wink: příští týden jde na ultrazvuk, tak to bude už vědět. Já tipuju holčičku :wink:
8. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
A jo, Újezd, nemohla jsem si vzpomenout, jak se jmenuje to místo, kde jsou ty sochy :grinning: (nojo, jsem 3 roky z Prahy). Na tom Petříně to máte pěkné místo, taky bych něco takového brala (my už moc hromadné oslavy neděláme, a když už, vždycky to bylo u nás ve sklepě :unamused: ).

Leni, jak Honzík? Na Aničku jsem myslela zrovna včera, ve kterém je už vůbec tt? Tipuji klučíka :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Leni : jo jo Toscánsko, srdeční záležitost, co ? NO ale mám z toho fakt trochu obavy. Toník se v posledním týdnu docela rozjel ve vztekání. Hlavně u jídla. Jako ještě to není úplná tragédie, ale takhle ho neznáme a nějak se nám nechce si na to zvyknout :grinning: a taky mi vadí, že ted bojkotuje některý jídla, který dřív v pohodě jedl, protože v listopadu musíme na tu kontrolu kvůli váze a výšce a bojim se, co bude, když zase nepřibere a nevyroste :angry:
Na Itálii se těším, ale jako vždy mám obavy, aby se nám nic nestalo. A taky si řikám, jestli si to vůbec užijeme, jestli se tam Toník bude nějak vztekat. Naštěstí vydrží dlouho v kočárku. Kdyby bojkotoval kočár, tak bych se na cizinu asi vykašlala a jela jen někam po Čechách, kde by člověk byl na jednom místě, kde je třeba písek nebo tak.

Ty kempy, kde budeme jsou většinou skvěle zařízený pro děti, tak snad i pro takhle prťavý.
No uvidíme. Mám z toho rozporuplné pocity.
Napíšu (třeba Léně) sms, jak jsme na tom :wink:

Aničce bych přála holčičku, ale absolutně si netroufám tipovat. Jsem napnutá a moc se těšim. Je to skvělý, že bude mít taky miminko.

Hermi : já si na nějaké velké oslavy narozenin taky nepotrpím, ale tohle je taková naše tradice, abychom se všichni viděli (o moje narozeniny, i když je to v jejich době, ve výsledku tolik nejde)
Většinou na sebe s přáteli v průběhu roku nemáme moc čas. respektive vidíme se míň než bychom chtěli, protože někdo má děti, někdo pracuje, někdo cestuje...
a tyhle Petříny si většinou každý snaží udělat volno a vidět staré známé a říct si co je nového.
Jsme parta, co se známe cca od roku 1995 + moje ségry + moje nové kamarádky, co znám třeba díky internetu nebo tak.,....a bývá to fakt moc fajn.
Je sranda pozorovat, jak se měníme, jak se rozrůstáme. Poslední tři roky tam bývá hrozně moc dětí (a scházíme se vždy už brzy odpoledne právě kvůli matkám, co pak jdou večer domů) a pokračujeme do noci (večer dochází ti co pracují)
Ještě před 6 lety to byli převážně dámské jízdy, kde jsme plakaly nad tím, jak si nikoho nenajdem, nebudeme mít děti apod...
a teď ?.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No je to sranda. Občas na tyhle akce vezmeme staré fotky, všelijaký blbosti co jsme si psali atak a je to fakt zábava.
8. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Petru, říkala jsem si, že je tam spousta dětí :wink: Toník je fakt až tolik podměrečný? :frowning2: Mně připadá jako úplně normální, spíš štíhlý klučík. My jsme právě taky dělávali takové hromadné oslavy, teď se nějak všichni rozutekli, ale to naše zdravé jádro se schází pravidelně.

Stala se mi dnes legrační věc: přišla mi sem paní, kterou jsem nikdy neviděla a něco po mně chtěla. Vyhověla jsem jí, a ona pak, jestli mi může položit osobní otázku. Když jsem váhavě přisvědčila, zeptala se, zda jsem slečna nebo paní. Odpověděla jsem, že paní a ona na to: "To je škoda, hrozně se mi líbíte - pro syna." Měla jsem co dělat, abych se tam nezačala válet smíchy :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Hermi : super zážitek ! :grinning: :grinning:

JInak s tím Tondou. Mě taky nepříde nějakej neduživej nebo tak, i doktorka mi řikala, že na první pohled jí nepříde nějak extrémně hubenej , ale prostě od roční kontroly prý málo přibral (jen 200 g) a vyrostl jen 3 cm (tu výšku nechápu proč řeší.

On je hodně vysokej, 86 cm , ale prý vzhledem k tomu, že měl v roce 83, prý víc než děti v jeho věku, tak by teď prý měl mít víc...Asi že neroste rovnoměrně nebo co...jako tohle fakt nechápu, proč to vadí. Ale dr. se proste jen sychruje. Nevím, co by mu mohlo být, pokud je to opravdu špatně. A taky nevím, co bude dělat, když do listopadu nepřibere. :unamused: :sweat_smile:
jako doteď docela dobře jedl, necpal se, ale problémy nedělal, jen občas, když ho něco bolelo (zuby)
Te´d teda už trochu problémy začíná dělat, ale né každý den, ale příde mi, že to spíš souvisí s obdobím vzdoru než že by mu nechutnalo nebo neměl hlad.
Já ho jídlo nenutím, když nechce. Nevzdávám to hned, ale prostě mu to necpu, když brečí a začne to plivat nebo tak.
No fakt nevím. Znám děti, co jedí míň, u jídla dělají velké problémy a váhu mají lepší nebo stejnu ale jejich dr. to neřeší.

Neteři budou dva roky v prosinci a ma kolem 9 kilo, je prtava a moc ji neroste hlava a taky to segry dr. nijak nekomentuje.
No uvidíme. Snad mu opravdu nic neni. Doktoři pak člověka jen děsí, aby v blbostech viděl vážné nemoce... :angry:
8. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Hermi, díky za optání, Honzík už docela dobrý, včera ještě nevypadal dobře, ale už docela jí, ale je zase extrémně ukňučenej, dneska byl megaprotivnej, pořád kňoural a kňoural, celej den, jako má v puse obr bouli, jak mu roste stolička, tak si myslím, že ho to asi pěkně bolí. A taky jak by chtěl už běhat, ale ještě nemá tolik síly, tak pořád padá a štve ho to, tak pak řve, no komedie je to s ním! :wink:

Petru, Toskánsko je srdeční záležitost, moje taky :wink: :wink: , já bych tam jela hned znova, ale s Honzíkem si na to netroufneme, přesně z důvodů, jaké píšeš. S Toníčkovo váhou bych si nedělala takovou starost, vždyt na tom přeci tak nezáleží, jestli přibírá nějak tabulkově, nechápu, že z toho tvoje doktorka dělá takovou vědu! chápu to, když jsou miminka malinká, tak že s tím prudí skoro všichni doktoři, ale v roce a půl? nenechala bych se tím rozhodit, vždyt třeba oproti Honzíkovi Toníček jí ukázkově.
8. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi to zase nějak nevyšlo dostat se na net dřív.

Medi, přejeme Andulce vše nejlepší k jejím včerejším 1. narozeninám. Doufám, že jste to hezky oslavili/oslavíte. :slight_smile:

Leni, já Aničce tipuju taky holčičku. A jak se jim vede? :dizzy_face:
To je dobře, že už je Honzíkovi líp. Jen ho zas chudáčka trápí zoubky... Mišákovi teď roste 7. zub, dvojka dole. :slight_smile:

Petru, to je fajn, že jste si Petřín hezky užili. Děkujeme za pozvání. Taky jsme uvažovali, že dorazíme, ale nakonec nám to nevyšlo.
To je fajn, že pojedete na dovču. Určitě tam bude krásně. :dizzy_face: Já bych taky někam jela, ale teda dlouhou cestu autem si s Mišákem nedokážu představit. :slight_smile:

No a víc napíšu později. Ráno jdeme na 1. plavčo, tak abych nebyla úplně vyřízená. No jsem zvědavá, jak se to bude Mišákovi po takový době líbit. :slight_smile:
9. zář 2009 v 00:46  • Odpověz
autor
Leni : no jestli to právě nebude ten problém...nepřibírá i když jí. Nevím, co to může být.
Bych řekla, že to prostě vyběhá, ale nevim...ti doktoři člověka fakt leda vyplašej.
Dr. mi řikala, že dostává asi málo kalorií. Myslím, že asi neumím vařit vyváženou stravu na vitamíny, kalorie atak...
taky často vařím pořád dokola to samé a příde mi, že u tchýně mu chutná víc.
Třeba kdyby byl měsíc u tchýně, tak by přibíral ukázkově :sweat_smile: No fakt nevím.
Dneska jídlo docela bojkotoval :confounded:

Leni, chudák Honzík. Ten si teda užívá. Doufám, že brzo nabere sílu, aby zase mohl běhat. Musí to být pro vás pro oba náročný. Hlavně, že už mu je trochu líp.

Stáni, ahooooj. :slight_smile:
9. zář 2009 v 01:16  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkujeme za gratulace :slight_smile: JSem se sem nějak zase nedostala. byla jsem u babičky v centru, pak za Jíťou, která se na den vrátila z chalupy a večer jsem jela na zpívání na Vyšehrad a o půlnoci jsem to už nezvládla.. :wink:

Jinak to vypadá dobře s Honzovou prací. Zatím sice nemá jistou tu jazykovku, ale byl včera na pohovoru v Möbelixu, že bude učit jejich rakouskýho šéfa, docela mladýho kluka čj...a kdyby nedostal práci v kazykovce, tak mu daj tam. Nebo může být obojí, ale to nevím, jeslti není moc.

Dneska nás čeká roční prohlídka.
Fotky z oslav jsou na fcb, tak jukněte, Hermi, něco sem taky časem umístím a mám tam i tři odkazy na nová videa...zkusím to sem namrskat.. :slight_smile:

Doufám, že jsou všichni zdraví :slight_smile:Nebo, že je to aspoň lepší.
9. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Medi, videa perfektní :dizzy_face: Domamsi je pustím ještě jednou se zvukem :grinning:
10. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Medi : videa jsou moc fajn. Andulka je bezvadná !!! :dizzy_face:

Ztrácím přehled, co jsem psala vám a co na opice, ale my ted mále luxusní období vzdoru nebo co to je...Poslední týden je Tonda fakt děsnej, když není po jeho.
Dřív mu taková spousta věcí nevadila a ted kňourá kvůli každý kravině a i se nám začíná vztekat. Dneska se vztekal i ze spaní :grinning:

Teď ho mají tchánovci, tak jsem zvědavá, jestli si to u nich taky dovolí. František je z toho docela přešlej, oba jsme si zvykli na hodnýho chlapečka :grinning: , tak mu musím pořád vysvětlovat, že je to normální, že to je období, kdy si děti sebe víc uvědomují atd.....ale samotnou mě to Tondovo chování taky pěkně rozčiluje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem docela netrpělivá a když dlouho kňourá a mě příde že bezdůvodně, tak na něj dost zvýšim hlas. Nikam to nevede, ale mě se uleví :sweat_smile:
Nebo když do nás vzteky plácne...to mě svrbí ruka :sunglasses:

no jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat a taky jestli s takovyhle Tonďákem přežijeme dovolenou :grinning:

jinak, včera jsem byla se Zuzkou s březňaček na výletě v Příbrami (za další březňačkou ) a bylo to moooc fajn.

http://petruna.rajce.idnes.cz/9.9._Pribram_se_Zuzkou_a_Jancou/
10. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Petru, doufám, že Toníka brzo vzdor přejde :wink: Fotky perfektní, nejvíc se mi líbí ty jak tam chodí s Klárkou za ruku (tady vypadají jak můj s mojů: http://petruna.rajce.idnes.cz/9.9._Pribram_se_Zuzkou_a_Jancou/#IMG_3771.jpg :grinning:) a na fotce "baleťák Tonďák" mi hrozně připomíná Františka. V neděli už jedete, že?
10. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
hermi : díky. Jo jo jedeme v neděli pokud budeme mít možnost přespat u benediktinek v Mnichově (mám tam kamarádku), jinak bychom jeli v pondělí.

z toho jak se Toník vodil s Klárkou jsem ještě pořád mimo, bylo to hrozně hezký. :dizzy_face:
Vždycky když si vyklouzli, tak se hned zase chytli. A Klárka říkala : ručičkůůůů

jen tu fotku trochu kazí ten dudlík. Přes den ho Toník mívá jen v MHD nebo když je protivnej.....a tady byl myslím chvíli před tím než spolu chodili protiva.
Příde mi, že se na té fotce tváří hrozně zodpovědně, jako že se o Klárku postará a ona tam vypadá tak nevině.... :dizzy_face: takže mi tam ten dudlík prostě nesedí :grinning:

Jinak Toníka mám u tchánovců, jak už jsem psala a i když bych asi měla něco dělat, jdu si pustit film Babel, ještě jsem to neviděla.
10. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Medi, krásná videa! Jak Anička krásně krmí ... to Dany teď taky dělá moc rád, o všechno se podělí a chce všechny krmit :wink: Moc to Aničce sluší, krásná holčička :wink:

Petru, mrkla jsem na foto, moc hezký jak z Petřína, tak z výletu :sweat_smile: Ta fotka je fakt povedená, jak se Tonda drží s Klárkou na ručičku ...
a copak to má Tonda na čelíčku? Někde havaroval?
Pokud se sem už nedostanu, tak vám přeju moc hezkou, sluníčkovou dovču, užijte si to celá rodinka! :wink:
10. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Co se týká vzdoru a tak ... Dany se taky začal docela vztekat, nebo mlátí třeba do nějaké věci, když mu něco nejde ... venku se při vzteku zatím jenom kleká ... :sweat_smile:
Věřím, že to pro Františka a i tebe musí být nepříjemný, ale myslím, že to kolem toho roku k tomu patří (nebo se tak aspoň uklidňuju :sunglasses: )
A jinak já se teda taky kolikrát neudržím a docela zvednu hlas ... teď je to hlavně díky tomu, že když ho chci dát do kočárku, tak se vzepře a prostě ho "lámu" třeba 5 minut, než ho posadím ... dělá to venku, což bych i pochopila, že chce běhat, ale dělá mi to i doma, když chceme jít ven ...
A taky když se vzteká, tak mě kolikrát pěkně svrbí pěkně ruka, někdy mu plácnu přes zadek, ale přes tu plínu stejně nic necítí :sunglasses: ale začne jako brečet a když se na něho podívám potom, tak se začne smát ... takže mě má jasně na háku :grinning: :pensive:

Zítra už odjíždíme k tchánovcům a v neděli mám tu oslavu, tak snad vydrží počasí, máme to venku na zahradě, tak by mě mrzelo, kdyby mělo nějak hodně pršet ...
10. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Leni, co Honzík???? Doufám, že už je zdravý :wink:
A Aničce typuju holčičku :wink: jsem zvědavá, co prozradí ultrazvuk :slight_smile: Kdy má termín?
Kamarádka čeká holčičku za měsíc, tak se těším, až si pochovám pidi-miminko :wink: a očmuchám, ty dětičky tak krásně voní :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Moni, vše nej, nej, nej z zítřejším narozeninám!!!!!!!!!!!!!!! hodně štěstí, zdraví a spokojenou rodinku :slight_smile: užijte si oslavu!!!

Andulka je super s tím krmením a na houpačce!!! :wink:

Fotky Tondy a Klárky jsou boží!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:jak se vedou za ruce, to nemá chybu!! :grinning:

Petru, tak s tím vztekáním to musí být síla!! zvlášt, když jste fakt zvyklí, že je Toník hodnej a celkem v pohodě. tak snad to fakt bude jen přechodné období!! jako u nás je to ted taky síla, Honzík je strašně ukňouranej, nevzteká se, prostě řve při jakékoliv příležitosti, už jsme z toho s Ládou na nervy, prostě kňourá celej den, ani nemá třeba důvod, prostě je celkově nějakej nespokojenej, částečně je to z toho, že jsem ho kojila asi 4x denne, když byl nemocnej, no a on to ted chce pořád a protože mu nedávám, tak je nepříčetnej. Ale asi to bude i nějaký jiný důvod, jsem si dneska koupila pár chytrých knížek o výchově, tak jdu studovat.

jo a ještě zdravím moje milé šmíráky, kteří mě tu pravidelně šmírují a přeju příjemné počteníčko :wink:
10. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
jinak ještě Honzík už je zdravý, teda už docela jí, ale ještě mu pořád chybí pořádná energie na chození. dokonce bych řekla, že má větší apetit než předtím :slight_smile: jo a zůstalo mu usínání v postýlce přes den, juchůůůů! :wink:
10. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Moni, vše nej k narozeninám a užij si oslavu :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni, jsem ráda, že je Honzík už v pořádku, věřím, že to brzo dožene :wink: Šmíráci? :confused:

Mám dobrou příhodu se synovcem. Celé prázdniny chodil místo školky k našim (tj. ke své babičce a dědovi), protože měl v květnu zápal plic a navíc jim pak rekonstruovali ve školce kuchyň. Jeden den ho taťka chtěl vzít na procházku, kterou jsme pořádali my v práci. Synovec se rozhodl, že nejde, ale moje mamka mu říká: "Jiříčku, bude tam teta Herminka." On hned pookřál a říká:¨"Dědo, já jdu s tebou." :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, to je dobře, že už je Honzík zdravej. Tak ať rychle nabere energii. A je fajn, že usíná i přes den v postýlce. Mišák spí ve dne taky doma, ale pořád usíná až tak okolo 15.h. Dneska nespal vůbec, tak večer usnul ve 20h (normálně chodí spát tak okolo 21:30).

Petru, to věřím, že je to období vzdoru nepříjemný. Zvlášť, když na to nejste "zvyklí". :dizzy_face:
Mišák má teď taky kňouravý období. Teda doma. Venku je to daleko lepší, ale to je asi i tím, že tam jsem s ním. Doma mu utíkám a to se mu nelíbí. :slight_smile: Ale fakt stačí, že jen odcházím (třeba na chvilku, pro něco) a hned brečí. Nebo když nechci jít, kam chce on,... No taky je veselo. Dneska dopoledne brečel skoro pořád, tak už jsem to nevydržela a dostal na zadek (přes plínu). Tak brečel samozřejmě ještě víc, ale člověk si trochu uleví. Znáte to, že jo? :slight_smile: Teda normálně Mišáka nebiju, ale tohle už se nedalo...
Je teda lepší, že nějakou dobu může hlídat i Petr, že Mišákovi je jedno, kdo si s ním hraje (já nebo Petr), hlavně, že si hraje. Ale Petr nějak nemá čas... No nebudu to tady komentovat... :slight_smile:
Jinak pokud jsem u Mišáka, tak je fajn. A musím zaťukat, že je hodnej a celkem poslouchá. Dneska se u kamarádky vrhnul na kytku, utrhl kousek listu. Tak jsem mu to zakázala a pak už se tý kytky ani nedotkl. A když jdeme po chodníku a on chce jít jinam, tak když za ním nejdu, vrátí se. I když teda smlouvá :slight_smile:
A jinak je sranda, když chodíme na procházky do okolí, že Mišák nechodí, ale běhá, tak jako rychle cupitá. :slight_smile: Je to srandovní. :slight_smile: Už mi říkaly i sousedky, že to má po tátovi a dědovi (chodí běhat). :slight_smile:

Moni, všechno nejlepší k zítřejším narozeninám. :slight_smile: A ať vám vyjde oslava. :dizzy_face:
Dneska jsem byla u kamarádky, co čeká mimčo (nechtějí vědět co) v listopadu, tak se taky moc těším. :slight_smile: A druhá kamarádka čeká mimčo (kluka) v říjnu. :slight_smile:

Medi, videa Andulky jsou skvělý. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Hermi, koukám, že jsi oblíbená teta. :slight_smile:
A že jsi mohla mít ženicha, jak jsi nedávno psala. :grinning:
Jak jsi chválila tátu, že nám dělal postel, tak ta naše postel není bůhvíjaká, je obyčejná, ale máš pravdu, že táta šikovnej je. Fakt dokáže vyrobit a udělat spoustu věcí. Hodně nám při rekonstrukci pomáhal. A největším dílem (u nás) jsou asi venkovní schody k nám do patra. :slight_smile:

Petru, ještě k tý kuchyni. Pokud máte/budete mít šroubovací nožičky, tak se stačí zeptat v Ikee, jestli nedělají i ty vyšší. Petrův brácha má kuchyň z Ikey a má ji zvýšenou. :slight_smile: Jinak by se to asi muselo řešit tou podezdívkou a to by asi bylo nejlepší říct tý firmě, co vám to dělá, nebo byste si to pak dodělali sami. :dizzy_face:

Petru, fotky z Petřína i z Příbrami jsou skvělý. :slight_smile:
A Toník teda nevypadá nějak vyhuble. Podle mě všechno vyběhá. :slight_smile: A každý dítě přibírá jinak. :slight_smile:

Včera jsme byli na plavču. Ze začátku byl Mišák nadšenej, smál se atd. No ale nelíbilo se mu potopení. To pak brečel celkem dlouho a uklidnilo ho až sbírání míčků. :slight_smile: A vůbec se ode mě nechtěl hnout, ani se posadit na břeh,... Ale pak v herně už byl zase v pohodě. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
Holky, jak tady vidím ty fotky a videa všech dětiček, tak bych vás zase někdy moc ráda viděla. :slight_smile:
Co byste řekly nějakému dalšímu společnému víkendu? Třeba i s chlapama, pokud by chtěli jet. A asi ne moc daleko od Prahy, směrem na HK, třeba okolí Kolína, Poděbrad,... :slight_smile:
Co vy na to?
10. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.