• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Moni : Toník se nějak svezl z gauče (asi usnul nebo co, byla jsem v kuchyni a nedívala se na něj) a přistál na hlavě. Nebyl to pád , že by se do té hlavy bouchnul, ale udělal jakoby stojku (naštěstí do bazénku s míčkama), ale asi tam byla nějaká ostrá hračka (mám podezření na autíčko), protože když jsem ho zvedla (brečel jen od leknutí) všimla jsem si, že má čelo sedřený a vedle toho škrábanec (na fotkách už to má skoro zahojený)
Vypadalo to jako sedřenina od koberce , fakt jen ta vrchní kůžička, nic hlubokýho, ale ono jak to pak zaschne, tak to udělá strup.

Jinak Toník je taky pěkně netrpělivej, když mu něco nejde. Ale to on byl vždycky, jen to ted ještě hůř projevuje. Fakt teď kňourá kvůli každý blbosti a někdy mám pocit, že ani sám neví co chce....fakt mi někdy příde, že se vzteká a kňourá jen tak, jakoby měl prostě jen "depku" :grinning: :sweat_smile:

Myslím si, že by mohlo být ještě hůř. Např. stále nemívá hysteráky, ale prostě to te´d není on.

Naštěstí jsou zas jiné příjemné věci, které dřív nebyli. Třeba to, jak se s ním už "domluvíme", to jak má ze všeho kolem sebe rados a vše se snaží pojmenovat, to jak se nám snaží "vyprávět" co viděl atak...
jako na jednu stranu je tohle období moc fajn, jen je často proložené vzteklým boucháním ručičkama :sunglasses:
Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat. Nějak se tím netrápím, jen konstatuji, jak to teď u nás vypadá :wink:

Mmch u tchánovců byl dnes hodnej a hezky jedl (mě už teď i bojkotuje jídlo), takže ty děti to zlobení mají asi fakt víc u rodičů, že prostě zkouší, co si můžou dovolit, kdežto babičku s dědou zlobit nechtějí, protože by byli sami proti sobě :grinning:

postupně dočítám, je fajn, že jste toho tady zase hodně napsali.
10. zář 2009 ve 23:57  • Odpověz
autor
Moni : taky občas plácnu přes plínu, když už to nevydržím. Tonda někdy začne o to víc brečšet, ale pak se zase rychleji uklidní. No asi to není nic výchovnýho, ale fakt si někdy nemůžu pomoct.
Mě třeba moc nerozhází, když si vyřvává něco, co mu zakážu, třeba když jde o jeho bezpečí nebo když mu vezmu něco našeho, co nechci aby zničil..V tu chvíli ho chápu, že brečí, ale prostě má smůlu.
Ale když brečí jakoby bezdůvodně....... :angry: to mám fakt chutě mu naplácat.
a ta jeho netrpělivost mě teda taky rozčiluje....

Moni : VŠE nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí Hlavně hodně zdraví, lásky, pohody, radosti z Danečka a at se ti splní všechno co si přeješ !!! Vítej mezi třicítkama :sunglasses:
11. zář 2009 v 00:04  • Odpověz
autor
jinak, abych to uvedla na pravou míru. Toník uměl zlobit i dřív. Počítám to tak od roka (do roka byl zlatej).
Není to tak, že by začal až teď. To fakt uměl i před tím, už dlouho mívá dny, kdy je protivnej, plačtivej atak....ale to mi přišlo, že to je třeba k zubům apod...byl sice taky na pěst, ale ještě to nebylo vztekání.
teď mi příde, že to je fakt týden vkuse, kdy je spíš děsnej než v pohodě.. On se třeba ráno probudí a hned brečí, když ho hned nevyndám apod....
ale neberte to tak, že se tím nějak trápím. neberu to jako stěžování si, ale pouhé konstatování toho, jaký te´d Toník je.
:wink:

Stáni : plácnutí přes plínu moc dobře znám, když se fakt hodně naštvu...Toník sice pochopitelně nepřestane brečet, ale začne ještě trochu víc, ale o to dřív se uklidní, protože pak se chce hned tulit.
Rozhodně ale nedělám to, že bych se mu za plácnutí omlouvala nebo ho chovala hned jak mu něco zakážu a zvýším hlas.
Nechám ho vždycky vyvztekat (vyřvat) a pak si ho třeba vezmu na klín. žádný mazlení, omlouvání, ňuchání (chci aby věděl , že udělal něco co nemá - třeba že mě plácne nebo tak), ale zároveń mu neodpírám pochování, aby věděl, že i přesto ho mám ráda. Nemohla bych ho třeba zavřít za dveře, jak to třeba dělali naši. Vím, že nás zavírali na záchod nebo do komory, když jsme zlobili apod...
No Toník hlavně ještě není ve věku, kdy to je fakt zlobení (to nás podle mě teprve čeká), ale i tak bych ho nikam nezavírala. Nedovedu si představit, že bych ho někam zavřela v době, kdy řve a vzpíná ručičky.
Neutěšuju ho, ale jen si ho vezmu na klín a chvíli jen tak sedíme než se úplně zklidní...

leni : jsem moc ráda, že už je Honzík zdravej. Tak at ma brzo dost sily na hrani, behani atak...
S tím kojenim jsem to mela stejne.
jak mel Tonik kasel a nechtel jist, tak jsem mu taky davala i pres den (stejne jako ty) a od ty doby chce obcas i pres den. (nastesti jen kdyz jsme doma) Akorat ja jsem slabota a nez aby rval, tak mu dam

:sweat_smile: , né teda pokazdý....kdyz si rika vic jak 2x pres den, tak mu proste nedam a zabavim ho necim jinym, ale ne vzdy to funguje.
On za ten den ted rve tolikrat, ze ho nechci jeste vic drazdit...jako zkousela jsem to, ale fakt rval.
Na druhou stranu si rikam , ze on prece nemuze pochopit, proc jsem mu driv davala a ted ne a ze kdyz mu muzu dat vecer, tak proc by nemohl dostat i pres den....
skoda, ze mu to nemuzu nejak vysvetlit.
No odstavovani bude asi krusny...nejak se mi do toho nechce.

Stáni : to je fajn, ze uz Misak takhle vydrzi u Petra a obcas pohlida....
taky bych vas rada videla. kdyby nevysel vikend, tak ja zas nekdy dojedu do Suchdola....

:wink:

nejak mi pada hlava do klavesnice, dneska pujdu spat driv...
omlouvam se, ze jsem nereagovala na vse a na nektery temata zase psala elaboraty....

:sweat_smile:
11. zář 2009 v 00:45  • Odpověz
Petru, rodiče vás fakt někam zavírali? :astonished: Tyjo, to je drsné! Mě zavíraly do kumbálu vychovatelky v jeslích, když jsem brečela, jak mamka odcházela. Pak jsem se o tom doma nějak zmínila a nevím, jestli si na ně naši nějak došlápli. Dodnes se mi o to sem tam zdá.
11. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
holky, potřebuju se zeptat, jaký máte prohlížeč na fotky? potřebuju si něco stáhnout a nevím co, aby to mělo základní úpravy, jako zmenšování fotek a tak.
11. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moni, vše nej, sice zase nestíhám, ale přesto sis to doufám užila. Nebo oslava teprve následuje (omlouvám se, jsem-li za ignoranta, fakt nestíhám dočíst)
U nás děsný zubový a rýmový dvě noci a jeden den, dneska o chlup lepší, no uvidíme, co bude v noci... :frowning2:

Leni, já prohlížím v tom prohlížeči z Windowsů a ten to umí... A je super, že je Honzíkovi už líp, tak ať je rychle úplně ok.

Petru, to je děs, zavírali? Naše mamka naše vzteky řešila rychlou studenou sprchou...a myslím, že docela zabírala. Jinak naše mladá se vzteká taky a teď je teda docela maman. NAštěstí jsme hodně ve styku s tchánovcema a docela i s našima, takže se snažím ji dávat co nejvíc "z ruky"

Srazík ráda, ale s tím výjezdem to moc nevidím, my jsme ještě fuer skoro bez peněz...:frowning2:
11. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hermi, mě zavírali učitelky ve školce do umývárny, když jsem brečela :angry:

Moni, doufám, že oslava se povedla!!! :wink:

Petru, kdy vyrážíte????

Holky, Honzík se nějak rozjedl, už pěkně běhá a přestal kňourat!!!!!!!! :wink: :wink: dneska už se zase smál a měl dobrou náladu, no po 14 dnech krásná změna!!! kojení jsem zase přes den odbourala, tak snad dobrý.jinak mamánek je taky a velkej! Medi, to je super, že Andulku hodně půjčuješ, myslím, že to je jedině dobře! já bych taky půjčovala, ale většinou není komu :wink: ale ted tu mám na víkend mamku a je to super, Honzík jí zbožňuje! je to fakt škoda, že to má k nám tak daleko.
12. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
ahoj holky, tri dny nam doma nejde internet, tak jsem horzne nastvana, protoze jsme toho ted potrebovali spoustu vyridit. Neco zaplatit, cekali jsem na meil, jestli budeme spat v Mnichove apod.
Nastesti jedeme az zitra rano (spani v Mnichove vyslo jen na cestu zpatky), takze jsme nabehli na internet ke tchanovcum a rychle vyrizujeme co se da....
jako fakt si nedovedu svuj zivot bez internetu predstavit. Nejde jen o nejake krafani tady, i kdyz to mi taky dost chybelo, ale clovek treba hleda ubytovani, plati veci pres internet banking atd atd...

jak jsem tady naposled zdrbla Toníka, tak byl v patek kupodivu cely den hrozne hodnej, zadny vztekani, zadny knourani (a to jsem ho mela skoro cely den na kocare, protoze jsem vyrizovala ruzny veci) a i ted o vikendu to docela slo....tak jsem si rikala, ze jsem ho asi musela poradne zdrbnout, aby se trochu zklidnil.
:sunglasses:
Mozna to byl jen dusledek ockovani nebo zuby, to jak se choval minuly tyden.....
Ale i tak si myslim, ze u nas zacina prvni obdobi vzdoru.

Mmch, mu dost tece z nosu, vcera mel uplne slzavy nemocny oci a z patku na sobotu nam v noci hodne brecel (jakoby bolesti, uplne se svijel), takze tesne pred dovolenou tohle...ale normalne si hraje, je veselej, teplotu nema, takze jedeme.
Asi fakt zuby, ale nevim teda jaky, kdyz uz ma prorizlejch vsech 16 a ty dalsi 4 rostou do tri let...

jinak, jeste k tomu zavirani...nebylo to tak tragickyjako v kauze Kurim :grinning: :sweat_smile: , ale treba na zachod nebo do kumbalu nas zavirali, nez se jakoby "vyvztekame", coz jsem vychovne moc nepochopila, ale co uz....par traumat z detsvi mam, ale to ma dneska kazdej druhej. Hlavni je, ze se mam ted dobre, ze jsem si nasla chlapa, kterej je jinej nez muj tata a ze se mi dari na Tondu nektery podivny vychovny metody neaplikovat.

mejte se tu moc krasne a prosim myslete na nas, at se v poradku vratime (napisu treba lene sms, jak se mame)
13. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
leni : mam velkou radost, ze uz je Jenik zase v normalu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak, ja Tondu davam hodne hlidat tchanovcum az ted....Cca od roku a ctvrt. Do ty doby jsem nejak nemela potrebu, Tonik byl zlaej, vse jsem s nim udelala tak. Driv to bylo jen o tom, ze jsem jim ho sem tam pujcila na prochazku, ale ted uz jim ho davam na cele odpoledne, nekdy i na cely den.
treba kdyz pecu dorty apod.
A hlavne ted uz je ve veku, kdy si od nej fakt rada odpocinu (viz to knourani, vztekani)
Asi je to normalni, ale u tchanovcu se pry nevzteka a knourani je taky minimalni.
Oni si ho ted hodne uzivaj. Je krasny videt, jak jsou z nej vedle a hlavne on z nich...Fakt je u nich moc spokojenej a vzdy se sem tesi....
13. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky,
díky moc za přání :wink:
Oslava se vydařila, ani kapička nespadla ... sice nebylo sluníčko,ale to vůbec nevadilo, bylo příjemně. Myslím, že jsme si to všichni včetně dětí skvěle užili. :sweat_smile:
Bylo to fajn mít u sebe ten den všechny ty nejbližší :wink: V pátek jsem se docela dost přepila vína s tchýní, jelikož oslava byla u nich na zahradě, tak jsme tam byli už od pátka, aby se to vše připravilo, tak jsme usedly, kecaly a po hodně dlouhé době jsem musela z postele brzdit :sunglasses: :grinning: ale ráno to bylo naštěstí dobrý :sweat_smile:

Petru, přeju krásnou dovču, užijte si to rodinko! :wink:

Leni, jsem ráda, že je Honzík už v pohodě! :wink:

Dneska Dany havaroval, chvilku a spadl přímo obličejem na beton :unamused: byla jsem z toho docela špatná, samo strašný řev, má sedřený celý nosík a pod nosíkem :frowning2:
já nevím, ale on si ty ručičky ani nedá před sebe, padá přímo vždy na hlavu, není to tak často, ale když, tak to odprdne vždy hlava :confused:
13. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
A tady jsou fotky z oslavy, je jich hodně, ale zatím jsem je tam nechala všechny, nepromazavála jsem je, takže věřím, že to pro vás nebude asi moc zábavné, ale kdo chce, mrkněte: http://mmoonniikkaa.rajce.idnes.cz/Moje_tricetiny_-/
13. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
Moni, super, fotky z oslavy, je vidět, že jste si to všichni moc užili!!!! Chudák Dany s tima pádama!

Holky, jak vám přes den usínají děti? já jsem po té Honzíkovo nemoci zavedla spaní v postýlce, nejdřív to bylo docela v pohodě a ted usíná tak po 20 -30ti minutách strašného řevu! je to hrozný ho poslouchat, jak tu vříská :unamused:už ječí, jen jak vidí, že zatahuju rolety a ví co přijde. v kočáru usne líp, chvilku sice taky řve, ale tak 5 minut a je klid.

a ještě se chci zeptat jaké dáváte přes den jídlo, myslím, co k snídani, k obědu, k večeři, jestli dáváte svačiny, potřebuju nějakou inspiraci. Mě se ted Honzík nějak rozjedl a jak jsem byla zvyklá, že moc nejí, tak mu to ted musím nějak upravit, aby neměl hlad.

copak asi Petru v Toskánsku....
15. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Leni, třeba by Ti pomohla tato stránka: http://www.varime-detem.cz/
15. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, jen na skok...

Mám doma Mgr muže. Dneska dostátnicoval s jedničkou :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Jdem slaviti u fotbalu :grinning:
15. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Medi, tak to velká gratulace!!!!!!!!!!!! pěkně to oslavte!! :wink:

Hermi, moc díky za tip, už na to koukám a moc pěkné stránky! :wink:
15. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska dostala svého muže...nechala jsem mu udělat razítko Mgr. Jan.....atd. Byl celej naměkko :slight_smile:

Jinak se učíme sami spinkat, dneska už by to bejvalo klaplo, kdyby se zase neozvaly ty zuby jedny zatracený....ach jo. Jináč se máme dobře, zejtra jdem na plavčo, tak se těšíme :slight_smile: a taky k našim. Mamka jde v pátek na operaci s rukama - karpální tunely. Chudinka. Budu muset fungovat, bude potřebovat hodně pomoct....

Leni, co Anička? Kdy má vůbec termín?
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=412360
Holky, dala jsem sem pár foteček z narozenin :slight_smile:
16. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Medi, nádherné fotky :dizzy_face: A Honzíkovi gratulace veliká!!!
17. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky,

Moni, krásný fotky z oslavy, je vidět, že jste si to všichni, včetně dětí, užili. :slight_smile:
Chudák Dany s těma pádama. Časem se snad naučí, že si před sebe musí dát ručičky. :slight_smile: Mišák naštěstí většinou padá na kolínka nebo si před sebe ručičky dá. Ale 2x už taky spadl venku na hlavičku, ale měl jen na čele modřinku.

Medi, velká gratulace Honzovi. :dizzy_face: A fotky z oslavy moc hezký. Jen Andulku pořád beru jako maličkou, jak jsme se dlouho neviděli, a ona už je to velká holka. :slight_smile:
Mamce držíme palce, ať operace dobře dopadne a ať se brzy vše zahojí. To jí budou dělat obě ruce najednou?

Leni, Mišák ráno nesnídá (asi nemá hlad, jak se hodně napije mlíka). Většinou jen plátek sýra, chleba nechce. Dopoledne má nějaký ovoce, křupky,... Oběd - ten jí celkem dobře. Buď už jídlo s námi nebo skleničku s přílohou. Recepty ti ale neporadím, většinou máme jídlo od mamky. Taky se budu muset někde inspirovat. Ke svačině zase ovoce, nebo jogurt, podle toho, jak spí. A moc toho teda nesní. A už moc nechce bílý jogurty. A k veřeči kaši (pokud mi teda nesní moji večeři - květákový mozeček, jako dneska :slight_smile: ).
No a s tím spaním ti taky neporadím. :slight_smile: Mišák přes den doma usíná jen při kojení, ale musí být unavenej. Dřív usínal okolo 14.h, teď tak v 15-16h. V po a út to bylo taky s brekem. 2x mi slezl z postele, tak jsem ho pak nechala dole brečet (na postel nevyleze, máme ji zvýšenou) a po chvíli jsem ho vzala nahoru a při kojení usnul. A spí cca 2hod., s 1 probuzením. Včera spal po plavču po cestě domů asi 40min., a celkem mu trvalo než usnul. No a dneska pro změnu nespal vůbec. Sice vstával v 8h, ale večer před 20.h tu lítal a měl energie víc než já s Petrem dohromady. No ale ve 20h usnul, jinak chodí spát okolo 21:30. Doufám, že si denní spaní nehodlá zrušit (už to bylo potřetí). No ale třeba v pátek jsme byli bruslit a to v kočáru usnul v pohodě a spal hodinu a půl. A aspoň vstává okolo 7:30-8h, snad to nezakřiknu. :slight_smile: No uvidíme, jak si to ten náš králíček Duracell naplánuje. :slight_smile:
A vždycky mě potěší, když mi někdo vypráví, jak mu dítko spí 2x denně nebo chodí spát v 19 a vstává v 8. :slight_smile:
Ale hlavně, že je Mišák zdravej. :slight_smile:

A nejsem si jistá, jestli jsem ho pochválila, že konečně začal dělat jak je velikej a papa. :slight_smile: Někomu to hold trvá trochu dýl. :slight_smile: A taky začal ukazovat, kde mám nos. A když mu řeknu blik, tak ukáže na lustr a jakoby znakuje. A při jídle (nebo než jdeme jíst) někdy říká ham a dává si prst do pusy - si vymyslel znak. Nedělá toho moc, ale jinak je vidět, že rozumí. :slight_smile:

Omlouvám se za román, ale někdo je psát musí, když je Petru pryč. :grinning: Jakpak se asi mají? Snad dobře. :slight_smile:

Dobrou noc.
17. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojky holky, teda tady to teda "žije" :grinning: Stáni ještě že jsi napsala román, aspon je co číst :slight_smile: :slight_smile:

u nás docela novinky, Honzík říká "díky" a "dej", "ňam" a "táta" a "máma" a taky začal neuvěřitelně jíst, jako pořád je vybíravej, ale třeba ovoce by jedl po kilech, to jsme u něj fakt nezažili, tak se nestačíme divit, je i vidět, že ho jídlo začalo konečně bavit, jupíííííí!! no a taky už spal poprvé!!!!!!! celou noc od 19 do 6, no ale bohužel v tich 6 konečná a už spát nechce a dneska vstával už v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže ne že by se mi nelíbilo spát 6 hodin v kuse, ale k vstávání v 5 bych se fakt nechtěla vracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no tak uvidíme. :wink:

Stáni, to je Mišák šikula, jaké dělá pokroky a vymýšlí si sám znaky! :wink:

Medi, krásný fotky z narozenin! :sweat_smile:

A Monča tu dlouho nebyla!

Petru jsem psala sms, tak dám hned vědět, až odepíše.

Anička byla na ultrazvuku a už jim měli říkat, co čekají, ale mimčo bylo otočený zádama, takže nebylo nic vidět. Jdou ted v úterý znovu, tak snad to bude vidět. :slight_smile: a termín mají asi 1.2. myslím, ted si nejsem jistá, několikrát to Aničce měnili. a už se krásně kulatí a moc jí to sluší!!!!
20. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
holky, Petru zdraví z Toskánska, zítra jedou k moři a pak už domů.

já se tu dneska celý večer mořím s instalací počítače, no a nadávám tady u toho šíleně, vůbec tomu totiž nerozumim. ale musím si nainstalovat znovu operační systém a nějaký další věci, no fakt úžasný, vůbec nevím o co gou! sice počítač už funguje, ale je to děs, nic tam není jak bylo předtím, nefunguje mi internet a nevím proč, no to zas bude práce na týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebovala bych někoho šikovnýho kdo by k tomu sednul a měl to za chvilku hotový, já tu u toho fakt ztrácim nervy.
21. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak se tu zastvuju na chvilku. Muž se mi opíjí v Deltě , tak si tu užívám sama. Teď jsem dlouhe žvanila s kamarádkou, tak jsem fakt nezvládla jít žehlit. No, zejtra mě čeká flám, táta bude hlídat, tak to teda nevím, kdy to vyžehlíme...

Byli jsme o víkendu na chatě u kamaráda, super počasí, na fcb mám fota, co fotil kamarád Marek a Pižla, jsou parádní, jukněte. Anče ráno v poho, odpo teď furt umrněná. Většinou nechce jít dopo spát, tak jde těsně po obědě, ale spí mi tak 45 minut a hotovo...a to je do večera zase unavená jako blázen. Spí ten tvrdej spánek a pak jí vžýdycky vzbudí nějaký zvuky - pes, sousedka, děti....nevím, co budu dělat, spí jedině, když si s ní lehnu. Ani v kočáře to není o moc dýl...A trajdat denně dvě hodiny po venku se mi teda nechce...jako v kuse chodit. Páč jak zastavím, je to v háji. TAdy není jediný klidný místo..

Leni, to ti nezávidím, ten PC. Mě furt padá Mozilla, už mi z ní hrabe. Někdy i po 5 minutách.
Je super, jak se Jenda rozjedl, to ti přeju, už bylo na čase. Jako s tím spaní. To už půjde. A nejde ho dát večer o chlup později? Nebo ho víc nafutrovat? Se nejvíc vzbuděj hlady a žízní.

Ufff...tak já zase asi jdu něco dělat, v kuchyni je strašnej bordel...
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: papa
21. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
holky, tak už vím, co bude mít Anička :wink: :wink: ale nepovim, počkám, až to sem napíše sama :wink:
22. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
Leni a kdy to sem Anička napíše??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby to nebylo až oznámení, že se mimčo narodilo.

Jinak všechny zdravím, mám teď v práci blázinec, takže moc nestíhám.
Očkem sleduju, jak se všichni máte.
22. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Alčo, určitě to sem napíše brzo :wink: ještě jí to připomenu. :wink:
22. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Medi, mě ta Mozilla taky pořád padá, už jedu přes Explorer
22. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
AHoj holky, jsem tu ...
My jsme zase měli lítačku s Danym po doktorech, v neděli jsme odjeli na Vysočinu a v noci z neděle na pondělek kolem 1hod začal naříkat a brečet, nebyl k utišení, jenom když jsem ho nosila v náručí, tak sem tam na chvilku usnul a jakmile jsem ho položila, tak začal znovu brečet ... trvalo to tak do 6hod do rána :frowning2: hned jsme se sbalili a jeli s ním zpátky do Chrudimi k doktorce, ta nás vzala přednostně a poslala na vyšetření do nemocnice. bylo to strašný, měl horečku 39,2 byl nevyspalý, bolavý ... strašný pohled :frowning2: V nemocnici jsme s ním strávili 4 hodiny, brali mu krev, moč, poslali nás na ušní, nosní, krční, na ultrazvuk bříška ... a nakonec to vypadá tak, že měl bolení bříška a proto tak naříkal, ukázalo se to na ultrazvuku. Vůbec nevím z čeho, protože nejedl nic nového, neznámého ... ale hlavně že je jinak v pořádku, z krve mu vyšlo, že je chudokrevný, tak dostal nějaké kapičky. Bylo mi ho tak líto, měl úplně napuchlá očička od pláče, únavy, vůbec na nás nereagoval, dělali mu i testy na meningokoka ... strašně jsem si oddychla, že si nás tam nenechali a že je v pořádku ... večer začal už běhat, usmívat se a hrát si, dokonce si ukázal na rohlík, snědl přesnídávku, tak jsem už věděla, že je v pohodě a že je to zase náš Daneček :sweat_smile: Teploty mu do večera taky klesly a včera jsme se byly ukázat naší doktorce a už byl v pohodě, ale jak se bál dřív doktorky, tak teď je to po zážitku z nemocnice dvojnásobný strach, brečí už v čekárně ...

Medi, Dany spí už taky jenom 1x denně, ale naštěstí teda aspoň tu hodinku někdy to vytáhne až na dvě hodinky. Ale včera jsem si myslela, že bude dohánět spánek a vstával v 7hod a usnul až v 19:30 ... za celý den ani na minutku nezavřel oči ... :sunglasses: A má taky slabý spánek ... stačí že někdo v baráku práskne dveřma, nebo se proběhne slon nad námi a je vzhůru ...

Leni, co PC? Už se těším na nové fotečky Honzíka! :wink:
A co tatínek, jak je na tom?
Dany se budí v noci jak kdy ... někdy hned po půlnoci a stěhuje se k nám do postele a potom ho zase přenáším do postýlky a jindy až ráno třeba ve 4 nebo v 5hod, bereme si ho k sobě, dám ho k prsu a většinou ještě na chvilku usne. Ale vstává kolem 7hod, vyjímečně kolem 8hod

jsem zvědavá na Petru, na zážítky z dovči :wink:
23. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
leni, to je super, že se Honzík takhle rozpovídal :sweat_smile:
Dany poznává na fotkách martina a křičí "tata", "mama" umí taky, ale to spíš jenom když je ospalý nebo se vzteká :sunglasses: , a umí nově ukázat lva, když mu řeknu, ať jde dát pití myšičce (má takovou nafukovací skákací myš), tak aniž bych mu ji ukázala, vezme si svůj hrníček s pitím a jde dát napíš myšce, to je tak roztomilý :sweat_smile:
A taky se schovává za závěs a my děláme že ho jako nevidíme a hledáme ho a on tam dobu vydrží stát schovaný a potom vykoukne a my na něj "baf, tady je Daneček" a on se radostí může zbláznit :grinning:

A ještě k tomu spaní ... tuhle jsem potkala jednu známou s dvojčaty, má kluky 8 měsíců, bylo před 17hod a ona spěchala domů, že jdou kluci spát, tak jsem si říkala, že když jdou spát takhle dlouho odpoledne, v kolik asi chodí spát večer ... a nestačila jsem si divit, oni chodí spát normálně po 17hod každý den a vstávají v 7 hod ráno ... celou dobu spí, jenom se vzbudí třeba na mlíčko a zase spí ... chápete to???? Já ne :confused: :sweat_smile:

STáni, to je super, že Mišák si takhle vymýšlí svoje "znakování" :wink:
23. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
hurááá, tak PC už funguje!!!! teda aspon internet, podařilo se mi nainstalovat sítovou kartu, tak už to jede. holky, když byste někdo potřebovaly přeinstalovat počítač, tak se na mě s klidem obraťte, já jsem už jak profík :grinning: teda ještě tam jsou nějaké malé zádrhele, které je třeba dořešit, ale to už snad půjde rychle.

Moni, teda chudák Daneček, to jste si teda užili, tak hlavně, že mu nic vážného nezjistili a je zdravej!!!!

Teda dítě co chodí spát v 17 a vstává v 7 bych taky chtěla!! :wink: kde se asi dá takové pořídit?? :grinning: :grinning: :grinning:

Náš tatka už má 2 operace za sebou a 2 před sebou, ale je na tom dobře, je sice hrozně zesláblej, jak je takovou dobu po nemocnicích, ale snad ho fakt dají dohromady, musíme doufat!

Honzík ted miluje plyšáky. Hlavně pejsky. Vezme si je do náruče a tulí se k nim. V neděli jsme byli v Ikee a on tam viděl takovýho velkýho plyšovýho psa a jak miluje pejsky, tak se od něj nechtěl hnout a museli jsme ho koupit, no a psa furt tahá po celým bytě, pes větší než Honzík, ráno se jen vzbudí a už kříčí haha, no komedie!! :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Leni, tak kdy to sem ta Anička napíše, já to chci vědět. Ale tipuju holčičku :slight_smile:

Moni, takový dítě by se mi taky hodilo...kdyby spalo jako Růža Šípkojc :slight_smile: U nás teda teď zase nastal tvrdej režim a žádný, že se nebude spát dopoledne. Teď mi tu chrupou oba. Honza skončil ten intenzivní 100hodinovej kurz a čeká do půlky října na novej. Takže je doma, mezi občasnejma hodinama, doučkama, němčinama attd.
Až se vzbuděj, jedem za mamkou. Má za sebou operaci karpálních tunelů, ale vypadá docel dobře. Nevím, jestli to do ní takhle pere p. Zvěřina, ale pokud jo, sláva mu. Bála se toho, že to bude hodně bolet, ale zatím to vypadá docela prima.
U nás je taky teď nová hra...Andulko, kde máš pupík, kde má táta pupík, máma pupík (pokud ho objeví pod špekama :slight_smile: a je to super. Anče křčí pipíííík...:grinning: :grinning: Taky umíme hačí a hají...sama si říká hají, kyž je unavená. Je to pusa:slight_smile:
Kdy se zase uvidíme? Až Petru dorazí? :wink:

šla bych konečně do tý Zoo, jsme tam letos ještě nebyli. :unamused:
24. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.