• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ještě dočítám...

Stáni, ty toho taky moc nenaspíš co? já spala přerušovaně 5 hodin asi 2 měsíce, jak mi Honzík vstával ve 4:30 a to byla taková únava, že mi z toho fakt už hrabalo!
Já myslím, že vůbec nevadí, že Mišák nemluví, na něm je fakt vidět, že rozumí a ví o co go :slight_smile: a jak si o věci říct, je to šikula. ale bylo by fajn si už pokecat co? :slight_smile: ale Mišák pěkně zpívá, to se mi líbí :slight_smile:

Medi, teda Andulka je fakt úžasná, už se na ní těšim!! no nedivím se, že jste pyšní!! tolik slov co už umí! no ženská se prostě nezapře :slight_smile: Medi a jak mamka, jak dlouho to mamka bude muset mít v klidu?
29. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Leni : sobrá historka :grinning:
mě příde, že Toníkovi taky víc chutnají nezdravý věci. :sweat_smile: Snažím se mu je nedávat, ale někdy taky ustoupím, aby přibíral :pensive:
dnes jsem navařila kotel kuřecí polívky a la moje babička, tu má rád.

leni, já příští týden nemůžu v úterý (máme sraz matek od nás z práce), jinak můžu. :wink:
29. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Petru, já taky ustupuju v hodně věcech, abych do něj vůbec něco dostala :pensive: no co se dá dělat, ale necpu ho čokoládou a sladkým. Já jsem vůbec vděčná za každou věc, která mu chutná, 14 dní po té nemoci jedl krásně, úplně všechno a ted je to opět ve starých kolejích :slight_smile: Kdy máte tu kontrolu? řekla vám doktorka kolik by měl přibrat? a řekla vám vůbec co by měl jíst, aby přibíral?

Zoo tedy asi v pondělí, středu nemůže Stána. Medi, můžeš v pondělí???
30. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Leni : kontrolu máme na začátku listopadu. Ono ani nejde o to, kolik by měl přibrat, ale měl by prostě přibrat víc než doteď os svýho roka přibral... :pensive:
jako něco málo mi řekla, ale nebylo to o tolik jiný než jsem mu doposud dávala....Jediný, co jsem mu nedávala tak často a ona řikala, že to má mít denně je chleba. Rohlíky jeden čas jedl ve velkym ,ale je fakt, že pečivo jinak moc nemíval. prostě časteji třeba chleba s máslem, lučinou atak....
a víc kalorický jídla...třeba do jogurtu přimíchat musli a já nevim co jeste... :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 13:00 • karotky
autor
karotky : je mi líto, ale já tyhle soutěže moc nemusím a kdybych chtěla obetovat 3 koruny, tak pro dítě které znám. soráč

holky, tady je zdokumenotována Toníkova současná mánie (kromě aut)

http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_podzim_2009/#IMG_5049.jpg
30. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj,
petru ty fotky jsou nádhernééééé! To je krásný, jak si je k sobě muchlá ... :grinning: :slight_smile: On je fakt slaďoch :slight_smile:

A taky se přidávám do klubu dětí, které nechtějí jíst ... Dany jí k obědu, když je to úspěch, jenom pár lžiček, někdy si nevezme vůbec nic, kdybych mu dala maso,zeleninu a vedle krajíc suchého chleba, tak si vezme ten chleba ...
On chleba miluje, má ho každý den a mlaská si u něho, ale začal i stávkovat večer u kaše ...
je teda fakt, že přes den sní nějaký ten piškot, dětskou sušenku, křupku, tak nevím, zda mu to nemám dávat vůbec a čekat, dokud nesní oběd ... :confounded: zase na druhou stranu jsem ráda, že něco jí ...
30. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Moni : to je fakt az posledni dobou, to spani s nima asi tri dny...do te doby plysaky dost ignoroval, jen krtka obcas vzal na milost...
vzdycky jsem si rikala, jak by bylo hezky, kdyby mel nejakyho plysaka na psani, proste oblibenyho plysaka a ted ma rovnou dva... :dizzy_face:

Ted jsem Tonikovi davala jogurt s bananem, kdyz byl malej, snedl vse a ted taky jen par lzicek... :pensive:
s krupkama, detskejma susenkama a piskotama to mam stejne....

me dr. teda rikala, ze bych mu nemela susenky apod, davat v prubehu dne, ale jakoby k svacine hrstku susenek, k jogurtu nebo k ovoci....
ale obcas mam susenky nebo krupky do MHD, takze to casto nedodrzim... :sweat_smile:

a taky kdyz si o ne rekne, tak mu nedokazu nedat... :sweat_smile:
30. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
na psani = na spani :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
holky geniální seriál na Primě Přešlapy, se tu fakt u toho bavim!!!! :wink:
30. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Leni : mám puštěno jako kulisu :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
já taky, dávám u toho fotky na web, když byste se chtěli pak mrknout
http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/honzikovo-leto-2009
30. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Leni : super fotky. Honzík je úžasnej !! Moc se mi líbí v té čepici s kšiltem jak tam je s tebou a tam je taky úplně jasný čí má oči :dizzy_face:

a pak ty fotky u vody s Láďou, fakt paráda. Je vidět, že jste si léto užili, nebýt té hnusné nemoci.
30. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, skvělý fotky. :slight_smile: Honzík je kouzelnej a je to už taky velkej kluk. :slight_smile: Tak až na tu nemoc to bylo hezký léto, viď?
Přešlapy jsem taky měla puštěný, jen jsem u toho hlídala Mišáka. :slight_smile:
Jojo, taky toho moc nenaspím. Ale můžu si za to i sama, že jsem do noci na netu. No ale co mám dělat, když to nestíhám přes den. :dizzy_face:

Petru, taky úžasný fotky. To je sladký, jak má Toníček oblíbený plyšáky. :dizzy_face: Jak dlouho se Toníček vydrží dívat na TV? Mišáka to teda vůbec nebere. Jediný, na co vydrží koukat, je znělka Ordinace. :grinning: :slight_smile:
Jo a na fotkách z Itálie, jak je tam Toníček v plavkách, vůbec nevypadá vyhuble. :slight_smile:

Moni, Mišák jí jak kdy. Ale třeba chleba nechce vůbec. To chce vždy jen to, co je na něm - sýr, šunka...
Jinak jí celkem dobře obědy a večeře (kaše), ale snídaně a svačiny nic moc. Většinou nějaký ovoce nebo křupky. Taky mu je teda dávám nepravidelně. :slight_smile:

Tak my předběžně počítáme se srazíkem v pondělí. Snad to vyjde. Moc rádi bysme vás viděli. :slight_smile: Leni, kdyby byla ZOO moc daleko, můžeme vymyslet nějaký bližší místo. :slight_smile:

My jsme dneska byli na plavču a Mišák opět většinu probrečel. Byl v klidu, jen když byl těsně u mě nebo když měl sbírat míčky a házet je do košíku. To ho baví. :slight_smile: Tak váhám, jestli má cenu chodit dál, no uvidíme, jak se to bude vyvíjet. :slight_smile:
Jinak měl teď celkem dlouho období, kdy chtěl, abych pořád byla skoro pořád u něj, brečel, jen co jsem udělala krok od něj. Poslední 2 dny to bylo daleko lepší. Tak snad už to bude dobrý. Snad to nezakřiknu, když ho tady pochválím. :slight_smile:
A učí se nový věci, to je roztomilý. Ale mluvení tedy ne. :slight_smile: Teda jako on povídá hodně, ale bez smyslu. Používá ham a ba (=baf). :slight_smile:
Jen teda ty zuby ho celkem zlobí. Rostou mu 3 nebo 4 stoličky. Včera se odpoledne vzbudil a brečel a brečel. Pomohla až zklidňující mastička. Dneska už to bylo lepší, tak snad ho nebudou trápit dlouho. :slight_smile:

To je od nás zatím asi všechno. Mějte se hezky. :slight_smile:
1. říj 2009 v 00:29  • Odpověz
Petru, tohle by mohl být třeba dobrý tip http://www.brydova.cz/recepty/vychytavky/134-potahovaci-hmota-bonbony-
a jsou tam i super recepty, mrkněte.
Stáni, teda s tím plaváním bych byla taky na vážkách, já jsem si docela užila tich probrečených lekcí a měla jsem fakt dost. Teda chudák Mišák s tíma stoličkama, tak at se brzo vyklubou.

Petru, krásný fotky Toníčka s plyšákama!!!!!!!!!!

Holky, na kdy to tak v pondělí vidíte?? v kolik otvíraji v zoo?
1. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
ještě k tomu jídlu.... u nás se ted krmí u televize nebo pouštíme chňapíka, znělku minimaxu, co má rád nebo tak, děláme opičky, ukazujeme pejska, čteme a ukazujeme knížku a Honzík baští, když má zábavu, prostě tu kaši večer nejsme schopný do něj dostat jinak, no tohle kdyby mi někdo řekl, že budu dělat, tak bych si tukala na čelo, že se asi zbláznil, že já si svoje dítě vycepuju a že tohle teda fakt dělat nebude, nějaký odmítání jídla :slight_smile: jo jak s náma ty prďolové někdy cvičí to je neskutečný!!! komu dítě nejí pochopí, nikdo jiný asi ne :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky,

Leni, ZOO otvírají v 9h. Nevím, v kolik se sejít. Nám v poslední době vyhovují srazy okolo 11.h, že tak okolo 10.h vyrážíme. Ale přizpůsobíme se. :slight_smile: A předpokládám, že si tam dojdeme i na oběd. :slight_smile:

Leni, koukám, že s tím jídlem máte veselo. :slight_smile: Já Mišáka při jídle nijak nezabavuju, buď jí nebo ne. Ale taky dost často sní půlku jídla v židličce a dál jí během hraní. :slight_smile:
To máš pravdu, že ti naši prďolkové s námi umí pěkně cvičit. :grinning: :slight_smile: A my hezky skáčeme, jak se jim to hodí. :grinning:
Kamarádka taky říkala, že měli v plánu, že dítě nikdy nebude spát u nich v posteli, nebude mít dudlíka,... a 14 dní po porodu se Toníček rozvaloval uprostřed jejich postele s dudlíkem v puse,... :grinning:

Dneska snad zuby Mišáka tolik nebolely. A byla s ním sranda. Krmili jsme slepičky. A když jsem jim strčila lístek pampelišky a ony se o něj "rvaly", říkala jsem klov-klov a Mišák se chechtal. A taky bere z misky kočičí granule a honí kočky a psa a volá na ně "ham". :slight_smile:
A taky jsem na něj zkusila, ať udělá ham a napít plyšovýmu pejskovi a udělal to. :slight_smile: A ukazuje, kam patří čepička a dělá to, i když je čepička na obrázku v knížce. :slight_smile: No je s nima legrace. :slight_smile:

Po obědě vypadal Mišák na spaní, ale musela jsem ven. Šli jsme koupit legitku na aerobik (snad budu zase chodit). Myslela jsem si, že usne v kočáru, ale ani náhodou. Po návratu jsme byli ještě nějakou dobu venku, nějak se mu nechtělo domů. Ale doma jsem mu pak dala napít a on u toho usnul asi v 16:30. Pak se před šestou a před sedmou vzbudil, ale jak už bylo šero, tak se napil a spal dál. Pak byl vzhůru asi ve 21h, skoro půl hodiny dumlal, ale zase usnul a od tý doby spí. Tak jsem zvědavá, v kolik bude ráno budíček, když spí od 16:30. Bych asi měla jít spát. :slight_smile: Tak dobrou. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz
autor
holky, mě taky vyhovují srazy kolem 11.

s březnovakama v ZOO začínáme obědem kolem té 11 (aby tam nebyl nával) a pak jdeme po zvířatech atak.

Leni : ty stránky znám. Jsou super.
Hmotu z bonbonu taky znám , ale jeste jsem jí nezkousela...Podle me nemuze byt tak dobra jako mlecny marcipan. Ale pry se s ni vyborne potahuje.

Stani : jsem zvedava, jakou budete mit noc, respektive, kdy budete mit rano..

Leni : Toník taky líp jí, kdyz kouka na krtka nebo prasatko Pepu. Kdyby na nic nekoukal, tak jidlo povazuje za zbytecny zdrzovani od hrani.

jo a Toník bude asi polívkovej a omáčkovej..což je docela průšvih protože já dělám jen dvě polívky a omáčky taky nedělám....hold budu muset...

v tomhel tydnu jsem ty svoje dve polivky udelala a jedl uplne krasne a hdne...

a ted mam jeden super recept na kure na paprice. Dala mi ho jedna breznovka, co ji hlka taky nechce moc jist a tohle ji pry jede....
Delala jsem to dnes Frantiskovi k veceri a nam k obedu a musela jsem si dat taky trochu jak to bylo dobry...
a Tonik po te co ochutnal snedl jeste celou misku a to i presto, ze byl po veceri

:sweat_smile:
2. říj 2009 v 01:45  • Odpověz
autor
Leni : konečně ti budu moct vrátit to DVD :sweat_smile:
2. říj 2009 v 01:45  • Odpověz
Petru, napiš prosím recept na to kuře. Začínám teď trochu vařit českou kuchyni, protože na stavbě pro mě není práce a domácím vařením dost ušetříme (pro 4 navařím za tolik, co bychom dali v hospodě za oběd pro jednoho). A tvrdě makající chlapy bych zeleninou moc neuhostila :slight_smile: O kuřeti na paprice jsem uvažovala, ale úplně nevím, jak na něj.
3. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Petru, prosím taky o receptík, ráda ho vyzkouším nám i Danymu :wink: Díky
3. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
ahoj holky, recept napíšu do IP... :wink:
já si fakt mlaskala...a už se těším, že to uvařím zas. Já to dělala s kuřecími řízky, protože jsem doma neměla žádné s kostí a bylo to výborný ale holky z opic řikaly, že s masem s kostí (nejlepe takove ty kuřecí čtvrtky bez stehenní kosti) je to pry nejlepsi, ze ta kuze a kost pusti lepsi smak...
4. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Petru, pošli mi to taky, jestli je to stejný jako dělám já, když to tady tak vychvaluješ, tak to musím taky zkusit :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru, můžu, prosím, taky poprosit o recept? :dizzy_face:

Holky, platí tedy zítra ta ZOO? V 11h u hlavního vchodu?
A ví o tom Méďa? A půjdeme za každého počasí?
To je otázek, co? :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jak Mišák v týdnu usnul v 16:30, tak pak se sice v noci a ráno budil, ale vstávali jsme asi v 7:30. :slight_smile:
A v pá + so usnul krásně po obědě, okolo 13:30, ani jsem to nečekala. :slight_smile: Ráno většinou vstává okolo 7:30, ale dneska se nějak zapomněl (i když se budil, ale zase usnul) a spali jsme do 9h. :slight_smile:
Jen teda nevím, co budu dělat, až nebudu kojit, protože ve dne a v noci jinak než při kojení neusne.
Dneska jsme byli u P. rodičů na oslavě svátku táty a bráchy a dodatečně Mišáka. Mišák byl celkem v pohodě, ze začátku tam běhal a smál se,... pak už ale byl unavený a chtěl být jen se mnou. No celý den nespal, usnul po cestě domů asi v 19:15. :slight_smile:
Tak jsem tu Mišáka hezky vychválila se spaním, tak snad to nezakřiknu. :slight_smile:

Petru, Františkovi vše nejlepší k svátku. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Stáni : platí. V 11 před ZOO.

No, já bych šla, i kdyby bylo chladno...ale pokud by mělo pršet, tak bychom se mohli sejít v pizzerii na Palmovce, co řikáte ?

Domluvíme se zítra po sms, kdyby bylo u někoho něco jinak....

Stáni, jejda, já zapomněla na Mišákův svátek. Kamarádům z práce jsem napslaa sms a zapomněla jsem, že znám ještě jednoho Michala....a to našeho Mišáka :sweat_smile: :sunglasses:
dodatečně vše nej...

díky za přání františkovi
4. říj 2009 ve 23:59  • Odpověz
AHoj holky, užijte si to v zOO! :wink:

Dany je opět nemocný :confounded: , včera v noci začal brečet a odpoledne měl 40 teploty, takže zase zábaly, odchytli jsme moč a jeli ne do chrudimské nemocnice, ale rovnou do Hradce. Protože tady jsme byli 2x a nic s ním nedělali, vždy vzali moč, krev a když to bylo v pořádku, tak jsme jenom měli srazit teploty, jenomže po týdnu to má zase zpátky a mě to přijde divný, přeci něco mu ty teploty musí v tělíčku vyvolávat. Před týd¨nem mu vyšel ze stěrů v krku hemofil, ale dr. říkala, že to je v pohodě, že tohodle má každý druhý, ale zase včera v Hradci říkali, že si to nemyslí, že zrovna Danymu může tenhle bacil ty horečky vovolávat, tak dostal antibiotika, od večera je bez teploty, tak to musím zaťukat ... :confused: teď usnul, i v noci spal hezky, sem tam se probudil, ale jinak dobrý ...
Já už jsem za těch 14dní úplně vyřízená ... chvíli klid, potom rovnou 40, včera byl úplně hotový, jenom ležel a koukal, žádný úsměv, žádné chození, hraní, nic ... je to strašný takhle vidět prcka ... když ho viděli v nemocnici, tak říkali, že je takový špatný, že mu ani krev nebudou brát, že pomůžou antibiotika ...
V Hradci mi říkali, že nemusím dávat vědět své dr. druhý den pokud bude tři dny bez teploty, jenom kdyby se mu to mělo vracet, ale mě to nedalo, tak jsem tam teď volala, tak se máme přijít ve čtvrtek ukázat a prý udělá nějaké další vyšetření jako krev a nevím co ještě ... ach jo :unamused: prý toho bude řada ... tak to nechápu, v nemocnici řeknou, že se to přeléčí a bude to snad dobrý a dr mu i přesto, kdyby měl být v pořádku bude dělat další vyšetření ... on už teď brečí v čekárně, jak se bojí ... vím, že pokud to je nutný a pro něho dobrý, tak jedině dobře, ale nechápu, že každý řekne něco jiného ... :frowning2:
5. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Moni : to je mi moc líto :frowning2:
ach jo !

doufam, ze se z toho Dany brzo vylize a ze to nebude nic vazneho....drz se !
musi to byt desny, kdyz mas najednou z veseleho kluka chlapecka co jen lezi a smutne kouka...
moc na vas myslim
5. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem lempl a nestíhám vás.,
Lenik mi včera psala o zoo....jsem ale byla ještě v jedenáct u zubařky. Nejen, že mi vyndala nervy, čistila kanálky a seděla jsem tam asi hodinu, ale ještě mám asi 5 mezizubních kazů :cry: :cry: :cry: :cry: No jo, jsem rok nebyla u zubaře, co bych chtěla...jo a zapomněla jsem na zánět dásní :cry:

Jinak jsem dneska v jednom kole, byla tu ségra s rodinou...
http://www.youtube.com/my_videos?pi=0&ps=20&sf=added&sa=0&sq=&dm=1
Jsou nová videa. Špagety od oběda a pak tančící mrňata. Je to odkaz na mou stránku, tak to snad najdete
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moni, uzdravte se :frowning2: Myslíme na vás
5. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Medi : me se tam objevili moje vide ana youtube :sweat_smile: :grinning:

ja jdu k zubari pozitri.....taky asi po roce....mam ulomenou pulku stolicky a vedle asi i kaz, protoze me to tam dlouho dost boli, nastesti ne porad....
ale cekala jsem, az budu mit novou pojistovnu, pac tu predchozi muj zubar nechtel... :confounded:

normalne se zubare nebojim , kdyz mam kaz, ale ta dira v zubu me desi...az mi tam bude vrtat , tak bude dost blizko nerv....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
5. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.