• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Moni, to je hrůza s Danečkem!!!!! tak snad vám ty antibiotika zaberou!! to musi byt hrůza ho takhle vidět trpět. myslím na vás, at je už všechno v pořádku!!

holky o zubaři mi ani nemluvte, já už se přemlouvám rok, že musím, byla jsem naposledy před svatbou, jsem na tohle strašná!!!! já zase musím najít zubaře úplně nového neb ten můj pro změnu není u pojištovny žádné a musí se u něj vše platit.

ZOO byla super!!! my jsme si to s Honzíkem moc užili, bylo to moc fajn!! nějaké fotky jsou na Facebooku, zítra je dám i na naše stránky.
5. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
5. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky,

Moni, to je mi Danečka moc líto, chudinka. Snad to nebude nic vážnýho, ATB zaberou a Daneček bude zase zdravuška. Pro vás to musí být strašný ho takhle vidět. Držte se, myslíme na vás. :slight_smile:

Petru, Leni, ZOO byla moc fajn a moc se nám tam líbilo. Leni, už se těšíme na fotky. :dizzy_face:
Leni, my chodíme k celkem dobrý zubařce, ale nevím, jestli bere nový pacienty.

Medi, videa jsou skvělý. To jsou tanečníci. :slight_smile: Asi taky zkusím dát Mišákovi špagety, jak si s nima poradí. :slight_smile:

Tak jsem chtěla jít brzy spát, už mám dost, ale zase to nějak nevyšlo. :grinning:

Dobrou noc. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
autor
jo jo ZOO byla fakt bezvadna....Taky jsme si to s Toníkem uzili. Uz se tesim na priste...Co pondeli ? 3 bezva vopice by sly taky.

Mišák s Honzíkem se zase o neco zmenili, co jsem je nevidela. Jsou to bezvadny vesely velky kluci, fakt to bylo moc prima.

Medi : videa jsou super. :grinning: Anca dobre pari a jak si pochutnava....super !
5. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
holky, fotky ze ZOO jsem právě dala na naše stránky, kdo by se chtěl kouknout, je to v albu Honzíkův podzim
2009.
Moni, jak je Danečkovi??
7. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Dany má 4.den antibiotika a je dobrý, dneska jsme byli s močí na kontrole, tak je v pořádku, od pondělka bez horeček. V úterý jdeme na konroloní stěry z nosu a krku a taky na odběr krve, tak snad to bude v pořádku.
Včera jsem s ním už byla na chvíli venku ... konečně ... doma to fakt už bylo na provaz, já se nudila, Dany se nudil ... lítali jsme z jedné místnosti do druhé celý den a tak pořád dokola ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu mrknout na foto ze ZOO! :wink: Je dobře, že jste si to všichni užili.
8. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
a přihodila jsem pár nových fotek Danyho, kdo chce mrknout: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=356278&vReferer=%2Fphotos%2Fmonisek
8. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Medi, video krásný ... Andulka krásně tančí :grinning: , zkusím večer nafotit Danyho, má taky teď pár nových kreací ... máme doma nově DVD "Cvičíme s Míšou" a on to úplně žere, snaží se napodobit děti, jak cvičí ... :grinning:
A koukám, jak jí taky šmakují špagety! :wink:
8. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak jsem omrkla fotky u Léni ze ZOO ... krásný :slight_smile:
jsou krásné fotky, jak chodil Honzík s Tondou za ruku :sweat_smile: A i jak tam všichni tři chlapáci sedí vedle sebe! :wink:
8. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Moni : nádhera, to jsem se zas pokochala....Dany je tak krásný dítě, fakt jedno z nejhezčích co znám a to neřikám jen proto, že se známe...
Hrozně mu sluší jak je ostříhanej, oči to je kapitola sama o sobě a moc hezky ho oblíkáš. Fakt radost pohledět. A jak už chodí, tak vypadá o dost starší.

V ZOO mi přišlo, že jsou kluci všichni stejně staří, jak už všichni chodí, fakt bezvadná partička :dizzy_face:
8. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit. JSem dneska úplně hotová. Ráno mi volala babi, že ať radši dneska nejezdíme (byli jsem domluvený na zejtra) a zněla divně, tak jsem tam jela. Byla úplně sinalá, hrozně dejchavičná...no, že prej měla ráno tlak 111/51 a tak jsem ji přemluvila, aby zavolala doktorce...ta nám řekla, že máme měřit tlak a puls (ten měla strašně nízkej, jen 41) a tak mi doktorka poradila, ať zavolám rychlou...takže máme babi v nemocnici. JE stabilizovaná, dehydrovaná ( tři dny spala a nepila skoro nic), na kapačkách a zejtra jí udělaj nějaký vyšetření. Ach jo.... :frowning2: Doktor ze záchranky byl hrozně nepříjemnej, jako přoč prej voláme RZ po 3 dnech atd...tak jsem furt dokola opakovala, řže mi to řekla její ošetřiující dr...že proč jsem ji neodvezla, když mám tady auto - o tom nechtěla ani slyšet, že prej se na pondělí objednala do IKEMu k nějakýmu profesorovi nebo co a že to snad přežije....do toho mi ječel táta do telefonu, hlavně, ať prej jim řeknu, žýe ji nemaj vézt do Českýho Brodu - no, kam si asi myslíte, že vozej lidi z Úval, že....a já si asi můžu vymejšlet, kam ji povezou.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Ach jo, den blbec. Na sboru se bude na koncertě dávat repertoár, kterej vůůůbec neumím, takže docela práce...no, uvidíme. Možná tenhle koncert vzdám :wink:

Moni, jsem moc ráda, že je Danymu už mnohem líp :slight_smile: Tak ať je brzy ouplně zdráv :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
jeee, Medi, tak at je babičce brzo líp!!!!!

u nás dneska proběhlo první uspávání bez kojení a úúúúplně v pohodě, dítě je na tom zdá se míň závislý než já, jsem si myslela jak bude vyvádět a nic :slight_smile: takže když by to šlo dobře, tak bych přestala kojit úplně, jen nevím, jestli se mi přestane dělat mlíko nebo jak se to dělá, nevíte někdo? jo a Honzík se dneska probudil s hroznou rýmou, celej den byl hrozně usoplenej, lítalo to z něj šíleně a u toho hrozně slintal, tak si myslím, že to jsou zuby, už to měl párktrát, takovou tu dvoudenní rýmu, no uvidíme.

Moni, to je super, že je Danymu už líp, tak at to vydrží!!! super nový fotky, hrozně se mi líbí ten pletený svetřík s čepičkou, krásná barva a Dany už je fakt velkej, ty děti se tak hrozně změní, když začnou chodit! je to krásnej chlapeček!!
8. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Medi, to je síla :unamused: , tak aŤ je to brzy lepší a babička je fit ...

Jinak díky za pochvalu Danyho :wink:
Leni, ten pletený komplet mu upletla moje babička, udělalo mi to velkou radost, že je to od ní pro Danečka ... :slight_smile:

Petru, ještě kojíš? Vím, že Stáňa ještě jo, u Lenči teď čtu, že HOnzík v pohodě usnul bez kojení ... Leni, to je super! Tak jen tak dál
Zrovna dneska jsem se o kojení bavila s dr na kontrole, Danyho kojím tak 3 měsíce už jenom z jednoho prsa, a tak nějak začínám přemýšlet, že ho už taky odstavím a taky i proto, že vůbec nevím, kolik toho mlíka vypije .. někdy mi přijde že pije a jindy mi přijde, že to spíš žmoulá před usnutím ... tak aby mu nechybělo mlíko ...
Takže jsem dneska koupila Sunar a že mu ho dám, než půjde spát ... no tak nic, asi 2x si cucnul a nechtěl to ... takže jsem zase kojila ... tak teda nevím, jak budu odnaučovat, ale přes den ho už nekojím skoro vůbec, jenom ráno po probuzení a večer před spaním, přes den usne už i bez prsa, tak si myslím, že nemůže být zas tak závislý ... ale Sunar mu teda nejede ... nebo aspoň zatím ne ...
8. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Medi : to je mi lito s babickou. Snad bude v poradku.

Leni : Tonk taky miva rymu od zubu, tak snad budete mit za ty dva dny pokoj.

moni : jj kojim. cca od roka jsem kojila jen rano a vecer , pripadne v noci (to jinak neusne, kdyz se vzbudi), pak mel Toni kprvni virozu a nechtel jist, tak jsem kojila i pres den a od ty doby pak chtel i pres den :sweat_smile: a ja mu nedokazala nedat..
takze jsem kojila tak trikrat denne.

ted jsem mu to denni kojeni taky utla, dam mu jen kdyz uz je nejhur (kdyz mu nejde usnout a rve), jinak zase jen rano a vecer a kdyz to jde, vecer jde bez kojeni spat.

Povedlo se mi to uz nekolikrat, ze si vecer na mliko nevzpomnel, ale rano to zatim nehrozi...
To ho kojim, abych mela klid a jeste spal :sweat_smile:
kdyz bych mu nedala tak rve a uz neusne, takze to je moje pohodlnost...

ja chtela kojit rok a pul, ale obavam se, ze budu do dvou :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Moni : jo jinak, ja zkousela vsechny mozny UM a absolutne ne... :frowning2:

ale vsichni mi rikaji, ze to chce trpelivost a nabizet porad dokola...
9. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Moni, já taky zkoušela UM, Sunar, Nutrilon a nějaké to Junior mléko od Nestlé a nechtěl to, po jednom se mi dokonce pozvracel, tak to nebudu hrotit, doktorka říkala, že UM dávat nemusím, když jí kaši a jogurty. Já si teda taky nedokážu představit, že by mi vypil třeba celou lahev, normálně si přes den jen tak cucá vody co má v pítku a nevypije hodně, nejvíc vypije když mu dám něco sladkého, to by se strhal!! :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jaký byl víkend? tady to v poslední době dost vázne a moc se tu nepíše :frowning2:

my jsme byli včera u našich a s tatkou to nevypadá dobře, jsem z toho špatná, připadá mi, že vůbec nebojuje, holky on za rok zestárnul tak o 20 let, je to fakt síla! a nejvíc je mi líto mamči....je to hrozně smutný

Honzík má pořád rýmu, ale ta se lepší, skoro nic mu není, zato začal dneska kašlat a když jsem mu večer dávala kapky na kašel co mu nechutnaj, tak se poblil a vyblil mi celou kaši, co jsem do něj asi půl hodiny horko těžko dostávala, to potěší :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže šel spát hladovej, tak se těším, jaká bude noc.

Nevíte, jak dlouho je infekční rýma? jde mi o to, kdy můžeme už někam vyrazit, ale po 6ti dnech už by to snad mělo být ok ne?
11. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Leni : to je mi líto, jak s tatou, tak s mamkou a i s Honzikem, ze kasle...
se vam ty starosti nejak nahrnuli, co ? :frowning2: :unamused:
s rymou nevim. Ale typla bych ze tyden.
11. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Leni, je mi hrozně líto, jak je to s Tvým tatínkem :frowning2: Pokud chceš tvorbu mléka úplně zastavit, pij šalvějový čaj a jsou na to tuším i nějaká homeopatika.
12. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
ahoj Hermi, proč šalvějový čaj ? co to dělá ? to pozastavuje tvorbu ?

já slyšela, že se dá něco jíst nebo pít teď nevim a to mlíko pak díétěti nechutná a přestane ho chtít. byla bych fakt ráda, kdbyy se Toník odstavil sám.
12. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Leni, tak to je mi moc líto s taťkou, držím pěsti, ať se to zlepší :wink: Věřím, že je to náročný ...

Já jsem slyšela ohledně odstavení, že jsou nějaké prášky, po kterých by dětem mělo přestat mlíko chutnat ... jsem se na Sunar vyprdla a zatím ho dál kojím, ale je fakt, že čím je dítě starší, tím je asi horší a horší ho kojit přestat ...

Já jsem byla s kamarádkou celou sobotu na nákupech v Praze, taťka to zvládla na 1*, měl Danyho celý den a prý v pohodě, tak jsem ráda. Ale musím se přiznat, že se mi Danečkovi teda trochu stýskalo, přeci jenom jsme pořád spolu a teď celý den až do večera sama ... ale jinak jsem si odpočalo, to zase jo :grinning:

To je kosa, co? Začínám pomalinku vybalovat zimní bundu ... to přišlo letos nějak hodně brzy, minulý víkend skoro na krátký rukáv a teď taková zima. Dany si začal strhávat z hlavy čepice, dneska jsem mu dala ráno venku rukavice, tak to ani náhodou, to jsem sbírala celou cestu po zemi ...
Dneska mu brala dr stěry z krku a z nosu a zítra máme přijít na krev, budou mu ji brát z žíly, tak prý raději tatínka s sebou :confused: , to bude něco ho udržet ... ale zase bude jistota, že je v pořádku

Leni a co Honzík rýma a kašel, je to už lepší? Teď je na tohle počásko jako dělaný ... doufám, že je mu už líp :wink:
13. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, s tátou je mi to moc líto, snad se to otočí a bude líp.
A co Honzík? Ještě ho trápí rýma?
S tím kojením je asi dobrý postupně přestávat, kojit míň a míň, aby nebyla "poptávka" a tělo tvořilo míň mlíka, ale nějakou dobu to asi trvá. Určitě jsou i nějaký léky na zastavení. Taky bych byla radši, kdyby se Mišák odstavil sám, ale zatím to na to teda nevypadá. Možná tak v 15ti, jak si dělá srandu Petr. :grinning: :slight_smile:
Minulou noc se Mišák hodně budil, tak jsem mu už zkoušela nedat, ale hned se rozbrečel. V noci by možná ještě usnul, ale k ránu by se určitě probral natolik, že by už nespal, takže to, stejně jako Petru, z pohodlnosti nebudu riskovat. :slight_smile:

Moni, to je fajn, že jsi měla volný den a že to Martin s Danym tak hezky zvládli. :slight_smile: Mišák teď taky začíná být rád s Petrem, tak je to fajn. :slight_smile:
Tak ať Danečka u Dr. moc netrápí a hlavně, ať je všechno v pořádku. :slight_smile:
Tady je taky pěkná zima. Minulý týden jsme byli skoro v tričku a dneska je asi 7st. Mišák nesnesl klobouček v létě, ale zimní čepičku naštěstí pochopil, že musí mít. A rukavičky si nejdřív sundaval, ale pak byl s Petrem venku a prý když mu Petr říkal, že musíme dát rukavičky, tak odevzdaně nastavil ručičky a nechal si je nandat. :slight_smile: A dneska si je nechal celkem v pohodě. :slight_smile:

Medi, tak co babička? Už je to lepší?
13. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak přemýšlím, co se u nás událo, od posledního psaní. Ve středu jsme byli na plavču, ze začátku byl Mišák neutrální, ale pak se celkem smál. Ale radši jsme ho teda nepotápěli. :slight_smile: A odpol. jsme se byli projít v Šárce, tam to bylo moc hezký a bylo krásně teploučko. :slight_smile:
Ve čtvrtek jsem byla cvičit, tak po dlouhý době hlídala babička (a chvíli táta). A Mišák byl v pohodě, vůbec jsem mu nechyběla. :slight_smile:
V pátek jsme byli u kamarádky, co čeká za 3 týdny mimčo. Tak jsem na něj moc zvědavá. :slight_smile: A byli jsme se projít k dálnici, dívali jsme se na ni z mostu, to bylo něco pro Mišáka. :slight_smile: Auta, letadla a pejsci jsou teď v oblibě. :slight_smile:
V neděli nás přijel navštívit Petrův kamarád s 11 měsíční holčičkou. A byli jsme se podívat u letiště u přistávací dráhy, to bylo fajn. :slight_smile: Mišák to teda prospal. :slight_smile:
A dneska jsme se byli projít s kamarádkou, s klukama a pejskama do lesa, tak to bylo moc hezký, jen se s těma prďolkama toho nedá moc ujít. :slight_smile: A odpol. přijeli babička s dědou, tak si s nima Mišák hraje, ale stejně mě každou chvilku někam tahá. :slight_smile:
Se spaním je to jak kdy, asi 7x už Mišák nespal celý den. Zrovna včera, a vůbec nebyl unavenej, narozdíl ode mě. :slight_smile: Ale to jde aspoň večer dřív spát. Dneska usnul asi ve 14h, asi ho ta procházka lesem unavila. :slight_smile: Jinak se pořád v noci budí, tak 3x, jak kdy. A vstáváme okolo 7-8h, tak to je fajn. :slight_smile:
A včera byl kouzelnej - stál před troubou a jak se v ní viděl, tak před ní dělal všechno, co umí: jak je velikej, jak se má, paci-paci, dupy-dupy,... :slight_smile:
A to je asi zatím všechno, zatím papa. :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
holky, teda venku to je hnus fialovej!!! brrrrrrrrrrrrrr!!!! jako minulej týden počasí jak v létě a ted jak na Sibiři!! Já ještě nemám ani kombinézu ani zimní bundu ani boty pro Honzíka, tak doufám, že zítra nezačne sněžit!!!

Honzíkovi ještě odsávám rýmu, ale už je mu fajn! a pořád ted říká "ňam", říká to celý den, furt dokola a úplně na všechno, jsem z něj už úplně šílená!

Stáni, mě taky Honzík brečel, když jsem mu nedala v noci, ale když jsem to 14 dní vydržela, tak pak začal spát celou noc. Mě to spoustu lidí říkalo, at to tak udělám, jsem tomu moc nevěřila, ale fakt to tak je. Trvalo mi to ale hrozně dlouho, než jsem se k tomu dokopala, ale stálo to za to, ted spí od 19.30 do cca 6.30 bez probuzení.

Moni, tak at Danečka dneska moc netrápí!!!!!
14. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Holky, ano, šalvěj by měla zastavovat tvorbu mléka.

U nás je fakt nechutně, ráno mrzlo a furt sněží, fuj. Doufám, že se to do příští soboty umoudří, budeme nasazovat okna :dizzy_face: (bohužel jen na horním patře).
14. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase hlásím...

Leni, to je mi líto s tím tvým tatínkem...držím všechny palce a ty se drž.

Moni, nevím, jak sunar, ségra ho taky zkusila, odstavuila mladýho, ale zase bejt úplně bez mlíka zatím podle mě ještě nemůže, tak ho zkusila a nechutnal mu. Dneska jsem jí přivezla Hami, tak uvidíme a poreferuji :slight_smile:

Naše babi sedí na posteli, poslouchá rádio a docela komunikuje, pochopila, že je to vážný a že je nemocná, tak nedělá žádný vylomeniny. Dneska byla na rtg a v pátek ji vezou do KOlína na izotopy (to je prej vyšetření, kde zjistěj, jestli neměla plicní embolii), tak uvidíme, jak to dopadne. JInak přes víkend tam zcela jistě bude a pak se uvidí.

Jsem opět v jednom letu, Úvaly, Č. Brod, Praha, babičky, prababičky..atd.
Jo, Honza by měl mít teď zas jeden 100hod kurz a k tomu mu volala říďa ze Satalic (máma našeho kamaráda), že má krizovku, že jí dala jedna kolegyně výpověď, tak půjde Honza suplovat čj do Satalic na ZŠ.

PEtru, jak stavíte?
Hermi, co mimi?
Leni, u nás rýma cca 5dní...trvala.
Stáni, to je prima, že už tolik Mišák nefňuká po mámě, že se srovnává. On to zvládne, je šikovnej a ty budeš mít trochu víc času na sebe. Taky máte program, koukám nabytej, až to hezký není :wink: :wink: :wink:

Jdu koukat na fotbal a fandit :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky, tak asi už budeme moct dělat huhuláka ne? :grinning: když nám tak krásně sněží! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty brdo, tak z léta rovnou do zimy, jako na 15.října je to teda hustý počasí! jdu dneska kupovat zimní botičky a aspon dvoje rukavice a čepice, abysme mohli vůbec vylézt ven!

Medi, to je dobře, že je babi líp a hlavně že jí to došlo! to je někdy hrozně důležitý!! náš tatka dost bojkotuje dietu kvůli cukrovce a kvůli tomu je na tom tak špatně..., ale neuděláme s ním nic, hučíme do něj horem dolem...
15. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak u nas taky snezi....zimni cepice nastesti mam z lonska, ale musela jsem doobjednat rukavicee a taky musim vyrazit na zimni boty :sweat_smile:

Moni : co Danecek ? Jak zvladl brani krve ?

ja vas docitala uz vcea a predevcirem, tak ted nevim na co vse reagovat....

my se mame moc fajn. Tonik zacina docela mluvit, z hracek ted kralujou auta (hlavne anglicaky) a je s nim fakt sranda.

postupne zjistuju, jak me tehotenstvi a kojeni zhuntovalo...
minuly tyden mi trhali osmicku, na internetu jsem zjistila, ze mam nejspsi zlomenou kostrc a nejak se premlouvam jit na ortopedii, protoze to narovanni se dela hmatem do konecniku a pry to boli, tak se mi nechce, ale musim...

od porodu nemuzu v urcity poloze sedet a nekdy me to boli i v klidu. Musim sedet tak ,aabych dala vahu na jednu pulku zadku nebo sedet hodne predklonena....na kostrc si proste rok a pul nesednu :sweat_smile:
porad jsem cekala ze se tžo zpravi samo, ale pokud to mam fakt zlomeny, tak by to mohlo vadit dalsimu porodu a nechci si to nechvat opravit, az budu tehotna...
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
leni, s tatkou to mas podobny jako ja...

nas tata zase porad kouri a my nic nezmuzeme...pritom jeho plice byla jedna z veci kvuli kterym se z te operace loni malem nedostal :angry:

s nasim tatou je to vubec spatny...nedavno prestal na dve hodiny uplne videt (od te operace hodne spatne vidi), taky na tom neni dobre psychicky, ale nastesti si asi vse neuvedomuje naplno...

vic mi je lito mamy :sweat_smile: bojime se, aby se z toho jednou nezhroutila .

no v kazdy rodine je neco, co ? :frowning2:
15. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky,

Leni, a nestěžovala sis nedávno, že je moc horko? :grinning: Myslím, žes to chtěla připomenout. :grinning:
No ale je pravda, že ten přechod léto - zima mohl být pomalejší. Minulou středu, když jsme byli v tričku, bych fakt neřekla, že za týden vytáhnu kombinézu a půjdeme sněhovou vánicí. :slight_smile: Ale prý se má ještě oteplit, no uvidíme. :slight_smile:
My naštěstí zimní oblečení pro Míšu máme, od sestřenice, ale taky jsem narychlo hledala zimní čepice a rukavice. A kombinéz máme několik a Míšovi je i ta, co nosil loni. :slight_smile: Ale asi před měsícem jsme kupovali podzimní botky a říkali jsme si, že na zimní je ještě brzy. To jsme zaváhali, snad je ještě budou mít, myslím, že o ně teď bude velký zájem. :slight_smile:

Leni, Petru, to je mi líto s vašima tátama, snad se to zlepší.

Petru, tak snad to s tou kostrčí nebude nějak vážný a půjde to srovnat. :dizzy_face:

Medi, no teď se nám pár akcí sešlo, ale zas až tak moc toho nebylo. Myslím, že na vás nemáme. :dizzy_face: Vy toho zvládáte daleko víc. :dizzy_face:
To je fajn, že má Honza práci. A snad bude babičce líp. :dizzy_face:

Včera jsme byli na plavču a Mišák byl v pohodě. Skoro celou dobu se smál a dokonce šel několikrát dobrovolně ke cvičitelce. A jednou ani nechtěl zpátky ke mně. :slight_smile:
A večer jsem byla cvičit, hlídal Petr a zvládli to v pohodě. :slight_smile:
Dneska jsme byli u Dr. na 18 měs. kontrole. To to letí. :slight_smile: Mišák byl v pohodě, hrál si s kostkama,... Ale vážení, měření a očkování (4. Hexa) se mu teda vůbec nelíbilo a dával to jasně najevo. :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.