• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Stáni, já to čekala, že se mi to vrátí jako bumerang!!!! :grinning: :grinning: :grinning: když já miluju jaro a podzim!!! a v zimě mám depku, že je zima a v létě chcípám vedrem :grinning: bych se měla někam odstěhovat, jen nevím kam!!! :grinning:

Petru, teda s tou kostrčí by to asi chtělo spravit, než budeš podruhé těhu, no ale nezávidím ti to teda :unamused: to jsi teda dobrá, žes to vůbec tak dlouho vydržela!
15. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
leni : no, jsem spíš blbá, že jsem to neřešila hned, ale já si prostě pořád myslela, že to přejde....až te´d jsem se po tom začla víc pídit a ženský co jí měli zlomenou popisujou přesně co mám já :sweat_smile:
no uvidíme, třeba to zlomený neni, ale skoro byxch byla ráda, kdyby jo, protože to se dá snadno (byť bolestivě )řešit.

az se vratim z dovoleny (jedu s opicema na 5 dni do Ceskyho raje), tak si to vybeham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, ja se tak tesila na podzim, byla jsem z nej tak nadsena, kdyz prestalo vedro a byl takovy ten slunecny podzim a ted prsi, snezi....jako zimu mam rada, ale podzim jeste radsi a jestli fakt nebude, tak je to hrozna skoda...
lituju vsechny teplomily, co s prichodem zimy maji depky....pro ne to musi bejt jeste horsi...

pro me je tohle porad lepsi nez parna :sweat_smile: jsem asi divna...

ale zase pro Tondu tohle neni. Stacilo by aby neprselo a nebyl takovej vitr, zima jako takova nevadi, to se jen vic obliknem.
15. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
leni : ja se stehuju s tebou, nekam kde jen jen jaro a podzim :wink:
15. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
AHoj holky,
tak Dany má krev v pořádku ... jsem si oddychla, uf. Byl se mnou na pokyn dr na odběrech Martin, prý aby bylo víc rukou, tak já jsem ho držela na klíně a sestra s Martinem ho drželi a dr brala krev ... brečel, ale dobrý, zvládl to
TeĎ má zase rýmu, ale to snad už bude v pohodě, jsem s ním už dva dny zalezlá doma, raději ... když je po antibiotikách, aby se mu to zase nevrátilo, ale je to síla ho zabavit ...

O počasí mě ani nemluvte, je to síla ... já se taky strašně těšila na podzim ... miluju jaro a podzim, ale tak snad nebude rovnou zima a je to jenom na chvíli a zase se vrátí aspoň trochu podzimní teploty a sluníčko :wink:

Petru, to ti nezávidím to s tou kostrčí ... ale je pravda, že k dr by jsi s tím asi měla jít, aby jsi byla zase fit ... musí to být dost nepříjemný ...
Kdy jedeš na dovču s opicema? To je fajn, že se takhle domluvíte a razíte s dětičkama! Tak třeba už povezete i sáňky a boby!

Medi teda koukám, ty jsi taky pořád někde na cestách, co? :sweat_smile:
Tak ať je to s babi brzy lepší!

Stáni, tak super, že se Mišákovi takhle na plovču líbilo! :wink: Dany jde taky na očkování koncem října v 15.měsících na spalničky, přiušnice a zarděnky. KOlik Mišák váží a měří?
15. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Moni : je to mam radost, ze ma Dany vysledky z krve v poradku a je sikulka, ze tu injekci zvladnul !!!

S opicema jedeme od 26.10. od pondeli do patku.

Vsak jsme si v Krizankach rikaly, ze by bylo fajn jet na vic dni, tak snad pojedu na vic dni i s vama, bylo by to fajn.

Jede nas 5 holek a 5 deti (vsechny stejne stare), tak to bude hukot. Ty holcicky z nasi party jsou neuveritelny s tim mluvenim...fakt sranda.
Tonik se taky docela rozmluvil (jako ze pridal dalsi slova a snazi se opakovat , ale vetsinou to ma jen ten ton a nemluvi porad, jen kdyz ma kecavou naladu), ale holky uz reknou uplne cokoliv, delaji kratke vety, jedna uz doplnuje basnicky atd atd....a mluvi PORAAAD....az jsem skoro rada ze mam kluka :grinning:

jako treba hlaska Klarky : kde je surikata? :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky,
po pár dnech jsem se dostala k netu. U nás je pěkné nadělení - sněhu spousta (i ve městě - ale dnes je malinko nad nulou, tak trochu odtává), popadané stromy nebo větve, spousta lidí bez proudu (někteří od středečního večera doteď, v práci taktéž, ale jen do 9 dnes ráno, doma nám to vždy vypadne na celé odpoledne), silnice do některých dědin jsou uzavřené (ale většinou se tam dá dostat nějakou objížďkou). Spousta míst pod stromy je zabezpečena páskami proti vstupu, aby na někoho něco nespadlo. Snad každý, kdo má zahradu, má poničené stromy. Doma jsme celkem vysmátí, v případě výpadku nám jen neteče teplá voda, studená ano, a můžeme si topit dřevem a vaříme na plynu, takže to jde. Ale někdo má na elektřinu opravdu všechno (topení, vodu, vaření), to je potom zlé :frowning2: V takových situacích si člověk uvědomí, jak moc je naše civilizace na elektřině závislá :unamused:

Medi, u nás mimi zatím nic, co vy? :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Teda Hermi, u vás to teda muselo vypadat! s tou elektřinou máš teda pravdu, když je pak výpadek, tak jsou lidi potmě, v zimě a ještě si ani nemůžou nic uvařit, ani vodu ohřát :unamused:

Petru, kde je surikata? :grinning: :grinning: Klárka musí být boží!!!!

holky pomoooooc!! dítě má snad vzteklinu, jak se vzteká a muž mi tu umírá na kašlíček a bolení hlavičky!!!! Jako když by chlapi měli být těhotní a rodit, tak fakt vymřeme!!!!
17. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
leni : taky si myslím, že by chlapi rodit nemohli :wink:

no já nad tím přemýšlela, co bychom dělali bez elektřiny a asi by jsme konečně víc ....ehm tento... :grinning:
a taky bychom konečně hráli víc společenský hry. :dizzy_face:

svítili bychom si svíčkama a vodu ohřejvali na plynovym vařiči, co máme na čundry :slight_smile: :sweat_smile:

docela vtipná představa v paneláku, ale bylo by to fajn....

ovšem dýl jak 3 dny bez TV a PC bych já asi byla dost vyřízená :sweat_smile: :sweat_smile:
a bez DVD, miluju filmy a nedovedu si představit život bez nich (né že bych koukala každej den, ale dlouhodobě bych to bez DVD zvládala těžce :sweat_smile: )....to samý hudba...

uf, bez elektřiny by to bylo fakt blbý :confused:

Hermi : myslela jsem na vás, jestli jste hodně zasypaný. Když si vezmu, jak to u vás vypadalo v únoru. :sweat_smile:

to počasí je fakt šílený. Mě teda vadí jen déšť a vítr, to že je kosa mi samo o sobě nevadí. Doufám, že ještě ten podzim bude...sem se na něj tak těšila :frowning2:

Tonda má zase rýmu jako trám, ale naštěstí je v pohodě, normálně si hraje, blbne atak....aspoň si to odmarodí teď a na chatu s opicema snad bude fit...hlavně abych to od něj nechytla já, kvůli tý chatě ...
17. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Holky, tady je zas mrtvo, v poslední době je to nějak často...

Petru kam jedete s opicema? co Toník, jak se vyvíjí rýma?

já začínám docela docela odpadávat, už 14 dní mám na krku dítě úplně sama vkuse, muž mi tu stále umírá na gauči, nějak ta jeho nemoc nemá konce, a já toho mám plné kecky! :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem příííííjemná, to si dokážete představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík má ted docela vztekací období, dřív bylo docela lehký ho zaujmout něčím jiným, ted už to nějak přestává fungovat, prostě jak se na něco upne, je konec. Miluje ted splachování záchodu a pouštění vody z kohoutku v kuchyni a když ho to nechci nechat dělat, tak máme veselo. ale počasí ted vypadá docela dobře, tak můžeme být dost venku, tak snad to ještě chvíli vydrží.

já bych vám toho tady tolik napsala nebýt mých milých šmíráků, tímto je opět zdravím a divím se, že je to fakt ještě baví!
19. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Leni : do Českýho ráje, do vesnice Mužský :grinning:

Toník už má rýmu lepší, už jen odsávám ty zadní hnusy....ale celou dobu mi bylo dobře...nejevil známky nemoci...tak nevím, co to bylo.

S Láďou je to drsný....že máš Honzíka sama a ještě se starat o Láďu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ti chlapi jsou v nemoci fakt nemožný. :angry:
a ženská musí fungovat i v horečkách...

To vztekání zase brzo přejde, neboj....naštěstí mají ty děti vždy jen nějaké období a pak je to zase dobrý, ale musí to být síla..

ti šmíráci mě mrzí.
tenhle týden čas nemám, ale až se vrátim z tý dovči, tak se musíme zase sejít, ať můžem v klidu pokecat a ty si trochu dáchneš.
19. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Petru, Mužský :grinning: to je vtipný :slight_smile:

jako nemocnej chlap to je tragédie, no a přesně, já vím, že kdybych byla nemocná já, musím normálně fungovat a lehnu si až večer s Honzíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i proto mě to tak štve.

šmíráci jsou vtipní, já už se tomu směju, že je to fakt baví, i když tady vůbec nic nepíšu, co by mohli použít. Jen mě fakt mrzí, že tu s vámi nemůžu normálně podrbat o všem. asi vám budu psát aspon ty největší perly do IP, abych to aspon ze sebe dostala :grinning:
19. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
holky, byla jsem dnes v bance pro nové platební karty. Před 3 týdny jsem měla schůzku s bankéřkou a ta mi poradila, jak se zabezpečit proti zneužití karty. na placení přes internet mám kreditní kartu(ne debetní, ale kreditní, peníze, který na ní jsou nejsou moje a já každý měsíc posílám bance kolik utratím, nestojí mě to nic), která je pojištěná proti zneužití. Na platby v obchodech mám kartu Maestro, není embosovaná, vždycky se zadává pin a prakticky zneužití není možné, ty embosované karty prý nejsou moc bezpečné. Já tomu moc nerozumím, aspon tak mi to bylo vysvětleno. to je tak, když by vás to zajímalo, já jsem ted úplně paranoidní, jak mi vybrali ten účet a to ještě tu reklamaci pořád vyřizujou.

pěkný den! :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
holky, jestli někdo sháníte kombinézu, tak jsem dneska koupila v Hervisu nádhernou, nepromokavou, vypadá, že je hodně teplá, za 699,-, zlevněnou z 1799,- :wink:
21. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Leni : díky za typ, škoda, že ted nemáme moc prachy. Snad budeme mít nějakou po synovci. Ale zní to fakt super.

Je fajn, že máte nové (lepší) karty. Pořád doufám, že i ta reklamace dopadne dobře. :wink:
21. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj ženy, pěkně vás zanedbávám, co?
Nezlobte se, prostě nestíhám nebo nemám morál...

Babi je po zákroku - dostala kardiostimulátor, ale podle toho, co řekl primář tátovi, tak má ještě nějakej problém s krví, tak si říkám a doufám, že kdyby to bylo něco neléčitelnýho, nedávali by jí stimulátor...ne? :frowning2: :frowning2:

Anče je šílenej maman, moc nespí, dneska 30 minut v autě...jela jsem za babi (ale tou druhou do centra), myslela jsem, že vytuhne cestou zpět, no ani náhodou, kŇourala celou cestu. My jely ještě do Ikei, ani tam ale v kočáře nespala...no, nevím, asi mě připravuje na jedno spaní denně....ale kdyby aspoň hodinu, hodinu a půl...

Leni, přeju hodně sil, s těma chlapama je to asi všude stejný. Ten můj je taky Marťan :grinning:

Petru, Toníček má ty rýmy docela často, co? :frowning2:

Hermi, no tak hlavně, že jste v pořádku. Je to drsný, ak si s náma ta příroda zahrává, co? No, myslím, že jsme si to zasloužili....

Zejtra máme plavčo a večer kadeřník. POtřebuju obnovit melír :grinning:
Mějte se tu, snad se zase brzy ukážu :wink: :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
medi : ahoooj. No Tondovi teče z nosu tak jednou za dva měsíce (i kdyz ted je to po mesici). A né vždy to je velká rýma, takže mi to nepříde tak hrozný. Vetsi rymu mel tak 3-4x.

Teď mu jen dva dny teklo z nosu a ted jeste odsávám, protoze to ma trochu vzadu, ale krom cervenejch oci prvni dva dny mu nic nebylo...
On vetsinu rým má bez teplot a ze je normalne veselej, hraje si atak, takze to je v pohode.
me vadi, kdyz pak k tomu i kasle, nechce jist a blbe se mu spi v noci..(to ted nebylo)

antibiotika za celou dobu co je na svete jeste nemel a virozu (s horeckama) mel jen jednou, takze docela dobry...
ja ani s tema rymama a mirnym kaslem k dr. nechodim, takze jsme u dr. byli s nemoci jen dvakrat a ona ma pocit, jak to neni zdravy dite... :sunglasses:

ja sla jen s tou virozou a kaslem, kdyz k tomu mel horecky, jinak fakt ne....pokud nema horecku a neni mu viditelne blbe, tak ho jen odsavam nebo mu davam kapky na kasel.

Medi : jdete v sobotu na otevreni parku ? my jo :wink:

mohla bych ti tam vratit ten preplatek, ale momentalne uz nemam z ceho....(ucet , kde mam materskou a kterej mam k dispozici uz je zase skoro na nule :sweat_smile: )

ale v listopadu ti to uz musim dat, napis mi sim to cislo uctu o ktery te uz pekne dlouho prosim :sunglasses: :wink:
22. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Medi : jsem rada, ze uz je to s babi lepsi....snad to s tou krvi nebude nic vaznyho...
22. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Medi, tak snad to s babi bude všechno nakonec dobrý!

Petru, kdy vyrážíte na ten výlet s opicema?

Já tu mám dneska na hlídání mamču, tak vyklízíme starej byt a garáž, konečně to prodáváme! ale tich krámů, co člověk nashromáždí, to je škoda mluvit!

Holky, nechcete někdo takovou pečící pánev, třeba pro někoho, my jí dostali jako svatební dar a použili jsme jí 1x, nic za ní nechceme, jen kdyby si jí tak někdo odvezl. je to takhle
http://www.bilezbozi.cz/specialitky/tefal-7854532-astucio je v původní krabici, záruka už na to asi není

a nepotřebujete někdo ledničku? měli jsme jí 5 let v bytě, je úplně v pořádku, nikdy neopravovaná, je to takhle http://www.datart.cz/katalog/Chladnicka-s-mrazakem-Indesit-BAAN-33-VPS.html
za tu bysme nějaký peníz chtěli, ale to by bylo na domluvě

tak jen kdybyste o někom věděly. díky!
24. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
lenni : hele my bychom si tu pánev klidně vzali :wink: , já zepajkám často a kdybyh jí taky nevyužila, tak bych jí dala dál

a je možný, že bychom brali i tu ledničku. :grinning: Do novýho bytu potřebujeme novou (respektive jinou než máme teď) a bylo by nám jedno, že by byla z druhé ruky pokud by vysla levneji nez nejaka nova a vyhovovala nam velikosti atak...
domluvime se pres IP ?

na chatu jedu v pondeli a budeme tam do patku, tak se tesim....
24. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
a mam velkou radost, ze se vam konecne povedlo prodat byt !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
kdyby jste jeste neco potrebovali prodat, udat, tak se ptejte Rybářů :grinning:
budem rádi za kazdej usetrenej peníz, nemusime mit v novem byte vse nove...
a ty mas stejny vkus jako ja, takze se fakt klidne ptej, kdyz budes mit problem neco prodat nebo tak :wink:
24. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak babi nám včera převezli do Prahy na Karlák, protože měla pneumotorax....no, takže má hadičku, odsávaj jí ten vzduch a do toho se jim hodně nelíbí babiččiny krvinky, dokonce něco říkali o leukemii a taky jí našli cukrovku...chudák, si to na starý kolena vybírá. No, zejtra za ní jedu, tak snad bude zase ok. Táta říkal,že byla dneska docela veselá, no... :frowning2:

Anče je divoch, tak nic moc nestíhám, je tady bordel jako v tanku, ale já nemám morál něco dělat.

No, hlavně ta změna času, jsem na to zvědavá, v kolik to bude. Dala jsem ji spát o chlup později, tak snad to nebude jako dneska v půl šestý ( takže pátý)
24. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Medi : s babičkou je mi to moc líto.....ach jo. :frowning2:
ve vasi rodine je kazdou chvili neco, vid ? musi to byt narocny, porad se o nekoho blizkeho bat.

ráda jsem tě dnes viděla. Už se do Kbel moc těším, je to fakt bezvadná část prahy....
když jsem před dvěma lety jednou prohlásila, že bych tam chtěla někdy bydlet, netušila jsem, že to bude tak brzo.

jinak, my zas máme problémy s tátou. Nevim, jestli jsem to sem psala. Je zase v nemocnici. uskripla se mi kyla a mel dve operace...nastesti je obe prezil, i se v pohode probudil, ale jeho stav je vaznej. Je na JIPce v Ml. Boleslavi a doktori rikaj, ze tu dlouho nebude, ze ma to telo dost zhuntovany....

blby je, ze se tata dost boji smrti (kdo by se nebal), tak se boji spat, aby se pry probudil atak....
musi to byt desny. Zvlast v tomhle veku...(55)

jako on je na tom se zdravym jako 80 tilety .... :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
ajaj holky, to se zase dějou věci, to je mi tak líto!!! Medi, chudák babi :frowning2: a Petru s tvým tátou je to teda síla! :frowning2: s naším tatkou je to taky špatný, on má ted kvůli té cukrovce takové problémy, že jsem si to ani nedokázala představit, co to může způsobit, taky mě připadá ve svých 63 letech jak na 80 :frowning2:

Petru, domluvíme se přes IP!
25. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
jinak nevíte někdo, jak říct dítěti, že je změna času? :grinning: :grinning: a že se vstává až o hodinu později? :grinning: u nás taky hrozí vstávání v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík je s babičkou venku, hrozně si to s ní užívá!!!!!! je s ní tak hodnej! mě to tak mrzí, že mamča nemůže jezdit častěji, protože se musí starat o tatku.... a my tam ted z jistých důvodů taky jezdit nemůžeme, takže te to naprd.

dneska tu mám tchánovce na oběd, tak jdu něco dělat, at to tady trochu vypadá. budu dělat lasagne, tak snad se povedou.
25. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Petru, to je super, že se vám ve Kbelích líbí, těším se, že tam za vámi budeme jezdit do parku! :wink:
25. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím zas po nějaké době.

mrzí mě, že tu čtu takové smutné zprávy :frowning2:. Doufám, že zas bude všem líp !!! Je tovždy trápení, když je někdo z rodiny takhle nemocný :frowning2:

Leni, koukám, že jste konečně prodali byt, tak to se vám asi ulevilo, že?
A proč nemůžete jezdit k vašim?

Průběžně koukám, jak vám dětičky krásně rostou. Jsou to všichni fešáci.

Já se mám pořád stejně. Vlastně jednu novinku taky mám - už zas budu svobodná, už čekám jen na dopis...

Tak se mějte všechny moc hezky :dizzy_face:
25. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
ahoj Alčo! tak gratuluju, že už zase budeš slečna! :slight_smile: teda spíš gratuluju, že už to máš všechno za sebou.... Jak je v Blavě? líbí se ti tam?

Byt ted prodáváme, úleva to bude, hlavně finanční!!!

o rodičích radši napíšu do IP, je to takové trochu citlivé a ne moc publikovatelné.

Já jsem si dneska zašla po dlouhé době na nákupy, Láda hlídal, ale jen co jsem dojela do centra, tak mě začala tak brutálně bolet hlava, že jsem do hodiny jela domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Leni, díky. Úplně všechno za sebou ještě nemám, ale to se netýkalo přímo manželství, ale jistých závazků z dřívější doby, ale snad to do konce roku taky dotáhnu do konce...
To je škoda, že sis nákupy neužila, když Láďa hlídal.
A IP klidně napiš :wink:
28. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase po chvíli hlásím. Dneska to byl den jako malovaný, Anče vyráchala vařečky kočce v pití, pak do toho šlápla, pak jídlo zaťapala do koberce, zaprasila sebe, židličku, sedačku, roztahala, roznesla, co mohla a hlavně od rána kňourala a kňourala a brečela a válela se po mě a visela na mě....no hrůza. Asi zuby nebo co.

Jinak babi pustí v sobotu domů, ale myslí si, že má leukemii, na transplantaci kostní dřeně je moc stará, tak to budou řešit transfúzema, no, taky nic moc.

Petru, to je strašný. 55 je fakt mladej.....Leni, totéž, tvůj táta je mladší než můj. Držím palečky, holky, moc moc.

Jaji, tak super, že se to rozlousklo :wink:
29. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.