• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
ja na zacatku nemela chut na nic, natoz na vino...a kdyz jsem pak na nej chut mela, tak mi nechutnalo...za to pivko.....mnam

ted mam na piti chute strasny...tak si to kompenzuju nealko pivem a jednou jsem si dala i maly alko pivo.
a taky se tesim, az si konecne dam nakladanej hermelin.... :slight_smile:

Miso : sem si vsimla, ze uz se angazujes v lednovkach :grinning: :wink:
8. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
urbi, treba nas Lena prekvapi a vydrzi do terminu :slight_smile:
8. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
Petru, jj angažuju - je to fajn vidět, jak jsou na tom ostatní holky a že třeba taky ještě nemají srdíčko nebo tak.... - ale s vámi je nejlíp :wink: - nás je tady takovej ideální počet
8. čer 2008 ve 21:53  • Odpověz
ale aby to nevyznělo, tak tam je to taky moc fajn :wink: - jen se tam zatím ještě tak nevyznám a hlavně vám vidím až do krku :grinning: - vás už mám proplesklé :grinning:
8. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz
těch mojich 8tt vypadá vedle těch Léni 36 tt tak trošku směšně :grinning:
8. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
urbi : ja jsem ted zase docela casto v breznovkach....ze zacatku jsem tam chodila jen hodne vyjimecne, ale kdyz tu nejste, coz je docela casto (ty ty ty), tak krafu tam...ted tam planujeme spolecny vikend, aby mohly i holky z Moravy...To bude mazec....tolik mimin...breznovek je strasne moc, ale kecaci jadro je asi tak 14 holek - plus minus

Medo : nemas fotky z vaseho srazu ?
8. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz
Petru, to bude hukot ten sraz, to jsem teda zvědavá :wink:

jo holky a už vím termín státnic: 15. září - už se mi to krátí :wink:
8. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
holky, ja vím, že se musím šetřit, ale já to dneska měla tak, že bych asi zešílela, když bych neuklidila, prostě šílená těhule v akci!! :grinning: :grinning: taky chci ještě minimálně dva týdny vydržet!!! zítra budu fakt celý den jen ležet! :wink:

Míšo, tak domluveno, až to přijde, tak ti napíšu. Holky, já tomu stejně pořád nevěřim, že už budu rodit, připadám si jak hrozný tele a posera a ještě se mi do toho nechce, mě to břicho snad bude i chybět!! :wink: :wink:
8. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
holky, tak ted jste mi tich 14 dni skoro vyvěštily, ono se to snad splní! :wink:
8. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz
Petru a proč nemůžeš nakládanej hermelín? to se nesmí při kojení? a jak je to s nivou a uzeným lososem, když se kojí, to už se může nebo pořád ne?
8. čer 2008 ve 22:02  • Odpověz
Leni, teda pro mě teď představa nivy a lososa teda nijak příjemná neni.... nějak jsem se přeorientovala hlavně na sladká jídla - ale ne čokoládový - takže krupičku, místo jogurtu sladkou krupici, jesenku, piknik, nektarinky - třeba vůbec nemůžu banány a čokoládu -a co já toho nafutrovala....
to těhotenství je fakt zvláštní :grinning:
8. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz
ty jo Míšo, co já bych dala za to, když bych mohla nivu!!! bych se užrala!! se hrozně těšim, až jí budu moct!!já měla celý těhu chut spíš na slaný, až ted ke konci mě bere občas čokoláda nebo koblihy no a taky jsem normálně od začátku měla chut na ty zakázaný věci - na tatarák, na carpaccio, na lososa, na ty sýry a nepustilo mě to :grinning:
8. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz
jsem teď vyčetla na nějaké diskusi, že ty moje chutě jsou typické pro to, že budu mít holčičku, kdežto chutě na slaný spíš na kluka :wink: - tak jsem na to zvědavá, copak se nám to tam mezi těma pidinožičkama skrývá :grinning:
8. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz
no Míšo říká se to, to je fakt. i když moje ségra to měla úplně obráceně, když čekala malýho Davida, tak se cpala sladkým a když malou Lucinku, tak jedla kyselý a slaný.:slight_smile: ale jsi zvědavá co to je vid? no já bych ti tu holčičku přála, potřebujem tady se Petou, Stánou a Moniskem nejaký nevěsty pro ty naše chlapáky!:slight_smile:
8. čer 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
lennik : muzu, jen jeste nebyla prilezitost.....
8. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz
autor
lennik : teda ze zacatku jsem si ho ani dat nechtela, protoze by po nem mohlo Tondu bolet brisko...ale ted uz na prdy netrpi, tak si ho chci dat....Pri kojeni se muze vsechno jen ne veci, ktere nadymaji a alkohol pochopitelne. Takze treba hodne nadymaj olivy, paprika, zeli, rektvicky, kedlubny...takze tohle zatim nejim...

jinak, ja mela prvni pulku tehu na slanym a ke konci na sladkym a to tak ze brutalne - palacinky, krupicka, taky jesenka a pikao (fakt prasarna) apod-
8. čer 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
jo a nivu muzes, kdyz projde varem, ale taky jsem si ji pro jistotu moc nedavala....
8. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz
Leni, no však, vždyť už jsme si to přeci domlouvali - jak my budem pařit v obýváku a oni provozovat hromadný sex v dětském pokoji :grinning: :grinning:

holky jdu spát - bo mě dostaly ty palačinky..... mnam - měla jsem je před týdnem :wink:
8. čer 2008 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj vespolek :slight_smile:
My měli teda rušný víkend, jsem se sem ani nedostala....v sobotu babička, naši, ségra...a večer kamarádka na pokec a fotbal...a včera jsme byli na pohotovosti, páč má Honza zlomenej palce ze sobotního fotbalu (nějakej 100kg hromotluk mu na něj hupsnul - a ještě jim dal 2 góly) a já jsem si u toho uklízení zřejmě zaplokovala záda. Odpoledne jsme byli u tchýně..a zkejsli do půl jedenáctý (oba fotbaly) a v noci HOnza nemohl spát, tak šel sundat to bednění,co měl na noze. A dneska ráno měl jít na 7 k doktorce, ale to se bez toho zabalení nohy bojí a já mám mít perný program, takže ho zřejmě za chvilku povezu na polikliniku na Prosek, kde mu to snad znovu nějak spevněj a já pak jedu na ekg za máminou známou a musím jet k babi jí vyplnit nějako složenku (sama to neumí a bojí se, že by to nezvládla)...

leni: Ty jsi fakt cvok...uklízet..a nemáš ty náhodou ležet??

hermi: No sláva, my si už říkaly, co s tebou je

petru: Na stránkách záříjovek jsou fotky ze srazu u Pajci nebo u girll v albu myslím...tak kdybys tam zabloudila...:wink:

jaji: Vínečko tiše závidím též, taky bych do něj hnedle šla...ale houbec...budu si muset na chvilku nechat zajít chuť... :frowning2:
9. čer 2008 v 06:35  • Odpověz
Ahojky holky, super, že máme přesunutou diskusi sem na MK :sweat_smile:
zdravím vás po víkendu, počásko bylo docela dobrý, tak jsme s manželem relaxovali, byli jsme na návštěvě u známých a přivezla jsem si další krabici oblečků pro Danečka. Už toho mám tolik v tom nejmenším, že to nemá šanci mít ani snad všechno na sobě :grinning: V sobotu jsme měli návštěvu obou babiček, ještě nebyli u nás v novém bytě, tak jsme je chtěli pozvat, ještě než se prcek narodí. :slight_smile:

Lenni, ty blázínku ... takhle uklízet a makat! No jsem napnutá, kdy se Jeník začne drát na svět ... stejně to ale uteklo, co? A jak se jinak cítíš? A koukej už taky holka jedna odpočívat! :wink:

Herminko, to jsem ráda, že jsi se na nás přišla po takové době podívat! :sweat_smile:

Míšo, už to vědí rodiče? Jak se jinak cítíš? Kdy jdeš k doktorovi? :slight_smile:

Medi, ty jsi koukám taky v jednom fofru, co? Tak ať vše klapne! :wink:

My jdeme zítra na poslední utz s manželem, tak jsem zvědavá, jak je prcek velký a zda je hlavičkou dolů, já to pořád tak nějak nedokážu odhadnout. :slight_smile:
9. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
Medi, moc,moc gratuluju k holčičce! :wink:
9. čer 2008 v 07:34  • Odpověz
Ahoooj,

tak jsem tu, jak sem slíbila :wink: (z práce). Tedy vy jste kecalky obecný.... jo víno bylo dobroučký :sunglasses: dala jsem si za vás za všechny :grinning:

mně se dneska nechce nic dělat.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra jdeme do divadla, tak moooc těším. Jdeme na Fidlovačku, tam já to miluju...

Medi, tedy ten tvůj Honza má pořád něco viď? Ať se mu nožka brzy zahojí.

Míšo, tak 15.září ???? Jééé to já asi budu zrovna v Irsku :frowning2: ale nevim to přesně, možná už budeme zpět... Neboj kočko, uteče ti to jak voda, budeš za hvězdu a hlavně to konečně budeš mít za sebou. Nevíš co M.? Jestli jde taky nebo je tak "busy", že nepůjde..
9. čer 2008 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky,
trochu jste mi zavařily s tím přesunem - manžel se díval docela dívně, že koníkuju :grinning: (BRMS už tak nějak bral :grinning:).
Petru, doufám, že se uvidíme na dýl, ne jen v kostele :wink:

Míšo, doufám, že je líp! Doufám, že to byla jen záležitost, ktará patří k Tvému stavu :wink:

Jáji, taky tě ráda vidím :wink: S rekonstrukcí se to má tak, že tento týden chceme podat projekt na ohlášku a už máme v zahradě nachystanou krytinu :dizzy_face: Manžel zatím dělá "přípravné a vyklízecí práce" :grinning: Užijte si to zítra v divadle - na Fidlovačce jsem jednou taky byla, to divadlo se mi líbilo moc, jen hra byla celkem o ničem :grinning:

Lenni, už si dej od uklízení pohov a odpočívej, ať Jeník ještě zůstane chvilku v bříšku, je mu tam dobře :wink:

Medi, vy si to tedy vybíráte, snad se to Honzovi bude rychle hojit.

My jsme měli víkend takový "domácí", jen v sobotu večer jsme vyrazili na bazén, jinak jsme byli doma, protože oba dny bylo hnusně :frowning2:
9. čer 2008 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky :wink:
tak koukám, že zatím plní diskuse svůj účel, že je nás tu víc :wink:

Medi, vy fakt neumíte být v klidu co? :grinning: - a jakej jsi měla zážitek z toho 3D? stojí to za to?

Mončo a kdy jdete zítra? já jdu taky zítra odpoledne na srdíčko, tak snad už bude a bude vše OK, abych mohla být klidná :wink: jinak naši to věděli téměř hned, i tchánovci, měla jsem hned potom oslavu narozenin a tu mojí slavnou bouračku, tak jsme jim to řekli - všichni měli radost :dizzy_face:

a hele, Alča je tu :dizzy_face: vy jedete do Irska? tý jo... bledá závist . Jinak M. nejde - to víš, hvězda toho má dost... zatím to vypadá, že jdeme jen 3!!!!

Hermi :dizzy_face: , to jsem ráda, že jsi tu s námi :dizzy_face: - u vás bylo hnusně? tady v sobotu pěkně a v něděli takové přeháňky ... - takže už se chystáte na stavbu jo? no tak ať vám to jde pěkně od ruky :wink:

už je mi celkem líp, asi mi něco nesedlo... ale nějak mám ta dopoledne horší... to spíš musím ležet a tak...
9. čer 2008 v 09:22  • Odpověz
holky a vyhlašuju anketu o to, jakej nick mám mít - tak hlasujte :wink: já blíženec se sama neumím rozhodnout :grinning:
9. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
ježiš já mám takovou radost, že za váma můžu i v práci :dizzy_face:

Hermi, tak ať vám ta rekonstrukce dobře probíhá!

Míšo, mě je úplně jedno, jakej máš nick :sunglasses: to sem ti ale moc nepomohla, co?
Jo jo, jedeme na 10 dní do Irska - zatím máme pouze letenky, teď budeme zamlouvat auto a nějaké bydlení v Dublinu a ostatní bydlení budeme řešit až na místě - pojedeme totiž zas autem kam se nám bude chtít :dizzy_face:
A upřímně jsem fakt ráda, že M. na státnice nejde...
9. čer 2008 v 10:03  • Odpověz
Míšo, my jdeme zítra na 8hod ráno, tak jsem zvědavá, hlavně aby bylo vše tak, jak má být :slight_smile: A ráda bych věděla váhu prcka, ve 20tt mi to dr. neřekl, ale to asi nebylo tak podstatné, ale teď bych to ráda věděla, jak je prcek velký, tak snad mi to řekne ...
A tobě držím moc pěsti, ať se miminko se srdíčkem krásně ukáže! :wink:

Jáji, to je super, že letíte do Irska ... tiše závidím :sweat_smile: Určitě to bude krásný ... máte už nějak naplánovanou trasu, kde je co k vidění a tak?
9. čer 2008 v 10:18  • Odpověz
Ty opice jedna, jakto že mi neporadíš???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta dovča vypadá lákavě.... no nic, budu na tebe vzpomínat od učení :grinning: - holky Pražandy, ale uvědomujete si, že už tady s vámi budu jen tak dva max tři měsíce??? tak si mě koukejte užít!

Mončo, taky budu držet palce na kontrolu, určitě bude vše v pořádku - já si na to zítra vezmu brýle, abych na tu obrazovku viděla :grinning: - no a chystám se mu říct o té krávě sestře, tak uvidíme, nakolik budu rozněžněná nebo nešťastná - to se projeví v tom mém výlevu
9. čer 2008 v 10:24  • Odpověz
Moni, zatím nebyl moc čas plánovat. Pár dní pobudeme v Dublinu a pak vyrazíme někam na jihozápad, já chci určitě do Corku.
Ať ti dobře dopadne zítřejší kontrola!
9. čer 2008 v 10:24  • Odpověz
Holky díky :wink:
A kam vy ostatní netěhulky plánujete dovču?

Je to neuvěřitelný, ale ještě 2x jsem na mateřské ... zítra si beru dovču, a do práce jdu už jenom středa,čtvrtek :confused: Ale už se těším, tak tady teď vyklízím stůl, skartuju všechny ty papíry, co jsem si tady za ty roky nastřádala a je to ... zvláštní pocit, že se sem vrátím až za několik let ...
9. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.