• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
míšo: NO jasně, někdo si musí dokazovat, jakej je vlasně chudák a že ho nikdo pořádně nepolitoval...taky miluju takový to...když vy škodovku, tak my Mercedes.. :grinning:

moni: Já mám pastu elmex a koupila jsem ji normoš v drogerce. Mě teda dásně krvácej, ale nic tragickýho. Mám měkkej kartáček a snažím se bejt poctivá s čistěním...tak snad je vše bez kazů - aspoň to tvrdil
27. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem si vás vůbec nemohla přečíst - celý den jsme byli v práci bez proudu - šííleně se to vleklo :confounded: U nás ta bouřka byla taky docela děsná popadalo sousta stromů. Manžel se musí zítra podívat, jestli nám to něco neudělalo s uskladněným materiálem na rekonstrukci, doufám, že to bude OK.

Míšo, doufám, že jsi OK a nenachladila ses po tom zmoknutí. To je pěkné, jak píšeš o miminku :dizzy_face: A ten děda, to je ten, co máš po něm tu sbírku autogramů, že? Ten dokument byl výborný! Sice jsem ho nevnímala 100%, protože jsem u toho zpracovávala něco ke stavbě, ale ti lidé byli obdivuhodní, akorát mi pořád nedocházelo, jak se o děti můžou starat dva nevidomí :astonished:

Petru, užijte si dovolenou! V těch místech jsme byli před měsícem a půl na prodlouženém víkendu - jak jsme měli výročí svatby :slight_smile: Je to tam moc fajn, ne moc náročné (pokud se člověk nepustí zrovna do pálavských kopců :grinning:) a převážně se dá jezdit po cyklostezkách a zapadlých silničkách. Jste dobří, že si troufáteuž s tak malým Tondou na dovču :slight_smile:

Jáji, ahój :slight_smile:

Medi, jojo vondáři jsou fajn, jeden je můj dlouholetý výborný kamarád. Ale na horoskopy jinak nevěřím :wink: Jo, a ty soustrastné pohledy - vždyť už máš jasné těhotenské bříško, tak neplaš, určitě se na Tebe dívají jako na těhulku (i když někteří chlapi to nepoznají, zrovna nedávno říkal manžel, že manželka našeho souseda je při těle, a já jsem pak na první pohled viděla, že je těhotná :grinning:).

Lenni, tak ještě pořád jsi celá? Opatruj se a vydrž to s tím malým divochem!

Moni, to jste měli pěkný výlet :slight_smile: A to ježdění po okreskách znám, taky nemáme dálniční známku a štve mě, že i když jedeme do Čech tak 2x za rok, už tu cestu znám jak své boty a děsně se mi to vleče.

Holky, výborné jsou taky kartáčky Curaprox (naše zubařka je prodává za 45,-):
http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/48
http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/963

Dneska máme výročí chození - 4 roky. Ale bohužel to nijak neoslavíme, protože jsem v práci 24 hodin od dnešních 12.00 do téže hodiny zítra. Ale aspoň si zítra zajdem na oběd :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz
hermi: 24 hodin? to máte nějakou akci?
27. čer 2008 v 17:37  • Odpověz
Hermi, dík za tip, ten kartáček jsem si koupila, sice stál asi 80 Kc, ale to je jedno - no nechala jsem tam celkově 350,-, tak snad to aspoň pomůže - na vnitřní dásni se mi objevila kupa malých puchýřků - ne afty, ale takové puchýřky, tak snad to zabere a uleví se i zubu - tkaže doufám, že zub bolí od té dásně a ne ta dáseň od zubu

Hermi, mám stejnou otázku jako Méďa, co tam děláte 24 hhodin????
27. čer 2008 v 18:02  • Odpověz
Holky, konečně, už jsem myslela, že se tu se mnou nikdo nechce bavit :grinning:
Jojo, máme akci - nocování pro dospělé. Ale možná, že se jim tam spát ani nebude chtít a půjdem domů :grinning: (lépe řečeno, kolygně to tak plánují, asi). Takže se může stát, že manžílka překvapím a dojedu domů. A zítra mám normálně pracovní sobotu - jako každý měsíc :slight_smile:
27. čer 2008 v 18:37  • Odpověz
hermi: no to je teda věc? A máte tam hodně lidí? My takhle dělali ve škole noc s Máchou a bylo to fajn :slight_smile:

Honzík se odešel bavit s deváťákama od nich ze školy...uděllali si tady v LIďáku oslavu a večer jdou na diskotéku...Tak snad tam už nebude. Zítra musí ve 4 vstávat, protože jedou stavět tábor až k Náchodu a kamarád, kterje ho veze nemá dálniční známku. Tak chtějí vyjet v 5 hodin. JSem na ně zvědavá. Oba jsou to ospalci...

Já se asi půjdu projít. JSem tu sama a nudím se...A venku je hezky.
27. čer 2008 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám přišlo jen pár lidí, ale bylo to moc fajn. Nakonec jsem manžílose opravdu překvapila příchodem v jednu (ještě nespal, on je celkem noční pták) a teď jsem opět v práci, ale taaak se mi nechtělo :rolling_eyes:

Medi, tak jak dopadl manžel se vstáváním po pařbě? :grinning:

Na dnešek nemám plány moc valné, dopoledne jsem v práci a odpo budu asi dospávat :grinning: a trochu pofackuji úklid. Pokud manžel natrhá třešně, tak je nějak zpracuji, ale moc mě ta představa neláká :grinning:
28. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

hermi: No to se ti nedivim. Honza nakonec dorazil asi v půl desátý, byl rozumnej...tak jsme šli spát docela brzo, takže ráno vstal. Jak vypadal to netuším.. :grinning: Psal mi před chvílí, že už jous na míště ( Police nad Metují, Broumovsko ) a že je loukan eposekaná, takže nemůžou zatím začít nic stavět a musí počkat na traktor se sekačkou...nebo si pokosit kus na landsknecht a kuchyň sami...aby to mohli postavit.Tak doufám, že budou mít trochu rozumný počasí, stavět tábor ve vedruje fakt opruz... :frowning2:
28. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
NO koukám, že jste se teda dneska moc nesnažily,...či spíš vůůbec nesnažily :sunglasses: Ostudy. :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
Tak nás zase tahám skoro z konce stránky...no holky, doufám, že když už nejste tady, tak si to aspoň UŽÍVÁTE jinde :slight_smile:

leni, jste ještě celí? :sweat_smile:
29. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Medi, Ty si tu píšeš sama, co? :grinning: Jak si užíváš víkend? A co Honzík, posekali jim to tam nakonec?
My jsme včera po práci byli s manželem a jeho bráchou na obědě a odpoledne jel manžel na stavbu a já jsem trochu poklidila a pospávala - podle plánu :grinning: Taky mi včera přišla ta kabelka, na kterou jsem tu dávala odkaz, je nádherná, hned dnes jsem ji provětrala :slight_smile: Odpoledne chceme vyrazit na kole, ale protože mi není zrovna nejlépe (při MS vždy dost trpím), asi jen nějakou kratinkou trasu a po rovině :grinning:

Leni? :confused:
29. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz
Hermi: No jo, jsem totiž tak trochu magor...trpím tu samomluvou :slight_smile:
Posekali jim to, Honzik je na cestě domů, tak snad dorazí v pořádku všichni, chcem koukat na fotbal...
29. čer 2008 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky, tak o víkendu byl tady klídek co? ještě že máme Méďu :wink:

my teď přijeli do Práglu, jsem nějaká unavená z toho horka - jinak víkend celkem fajn, až na ten můj zub a dásně, ale pečlivé promazávání teatree olejem a také pomocí Paralenu je to dneska lepší!!!!! hurá!!!!!!!!!!!!
29. čer 2008 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky!!

tak se hlásím až na konci víkendu, nějak jsem se vůbec nedostala na počítač. Včera jsme byli u našich na Šumavě, v noci Jéňa opět řádil, nespala jsem skoro vůbec, tak jsem to dnes částečně doháněla přes den, no ale moc mi to nešlo, jsem utahaná jak kotě + návštěva tchánovců, kterou nevím, jestli zde mám líčit, jak jsem rozčílená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak u nás žádné příznaky blížícího se porodu, až na to, že Jéňa fakt hodně a nepříjemně kope.

Medi, komu dneska fandíte?

Hermi, co jsi prováděla s třešněma? já jich tu mám docela hodně a přemýšlím, co s nima.
29. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit po víkendu! Jak jste se měly?
Lennik, takže Jeník dál takhle vyvádí, jo? :slight_smile: Věřím, že v noci to musí být fakt nepříjemný, vy fakt budete mít nějakého fotbalistu! :wink:

Já jsem se dnes zhrozila, když jsem ráno vlezla na váhu ... docela tady už plaším ... protože ve středu jsem byla v poradně a váhu jsem měla o ani deko víc jak v 32tt a dnes to je 5dní, co mě vážili a mám o 3,5kg nahoře ... což za 5dní je docela nářez ... a to fakt jím pořád stejně, tak nejspíš voda nebo fakt nevím ... bojím se, aby to nešlo takhle dál a nenechali mě potom v nemocnici po další kontrole, kdyby to šlo takhle nahoru ... ale moč i tlak jsem měla v pořádku, tak nevím ...
Je fakt, že jsem se vážila po vydatné snídani a 1/2 l čaje a včera jsme byli u známých na grilovačce odpoledne a tam jsem vylohnila taky cca 1,5 l jenom tam a to nepočítám kolik vody ještě doma, než jsme vyrazili, tak možná to mám pořád v sobě ... :rolling_eyes:

Jinak já jsem se dnes pustila do velkého úklidu, manžel umyl všechny okna, šikulka :sweat_smile: , vyprala a vyžehlila záclony, vyndala jsem si věci do porodnice a zítra si zabalím :sweat_smile:

Taky máme strašných třešní u rodičů na zahradě a zatím jsem z nich dělala jenom bublaninu :slight_smile:
29. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
Lenni, mrkla jsem ti do albíčka ... máš tedy už fakt ukázkové bříško! To má panečku Jeník bejvák! :wink: A moc ti to sluší těhulko!
29. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
medi, koukám, že taky hodně nakupuješ přes mimibazar, že jo? Máš tam krásné kousku v albíčku!
Tu odsávačku mám úplně stejnou už taky doma z mimibazaru :slight_smile:

A co Medi, Míšo, jak snášíte těhulky tyhle tepla?
29. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz
Moni s tou tvojí váhou, to může být jen takový skok, na konci 8.mesice se hodne přibírá a ještě jsi se vážila najezená a když máš jinak všechno v pořádku a tlak i moč v pohodě, tak by to nemělo být nic vážného, ale chápu docela, že tě to znepokojuje.

Taky jsem ti mrkla do albíčka, máš tam krásnou novou fotku s ponožtičkama.:slight_smile:

To má Jeník mega bejvák co?:slight_smile: Mě připadá to moje břicho už fakt ohromný!!!! Já jsem vážně zvědavá, kolik bude ten náš prďolka vážit!!
29. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz
Tak jsem si myslela, že vyhrajou Němci, ale nic....tak jsme zase nic nevyhráli...sakra a tak hezky to vypadalo :cry: Mohli jsme dostat nějaký penízky....

moni: nehroť to, to bude tím jídlem a pitím...schválně se zvaž zejtra ráno...

leni: Jenda je docela divoch, co? Chudinko...doufám, že Andule nebude taková dračice... :grinning: Aby mě nenechala vyspat... :grinning:
29. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz
Leni, téda ten Jéňa ti dává co? už jen pár dní, vydrž prťka!!!!

Mončo, zkus to ráno a uvidíš, že ta váha půjde dolů!!"

Medi, hurááá, my fandili španělům, tak máme radost - krásný to fotbal a to já fotbal nesnáším :wink:
29. čer 2008 ve 22:58  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska zahajuju jo?
já odteď musím pekelně začít makat na diplomce, mám na to vlastně 3 týdny - tak jdu na to - tento týden musím ještě projít a vypsat různé věci z knížek a nějakého cizojazyčného zdroje a příští týden chci napsat ten výzkum -to bude porod, aby to bylo formálně správně :wink:
a dneska chci prát, takže kde je to sluníčko!!!!!??????
30. čer 2008 v 08:20  • Odpověz
Krásné ráno! :slight_smile:
Tak váha dnes je 76,5kg ... sice to jsou pořád od úterka 2kg nahoře, ale míň než 78 ... tak uvidím. Nebo to bude prostě tak, že ke konci přiberu hodně, i když jím normálně ... asi to Daneček potřebuje ... hmmm. :dizzy_face:

Míšo, dneska je právě supééér počasí, já jsem strašně ráda teď když sluníčko zaleze :grinning:
Tak ať se daří práce s diplomkou! :wink: Máš to hezky rozvržené, já bych byla v tomhle úplně mimo :sweat_smile:
30. čer 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,
moni: sice není slunce, ale bylas tam? JSem se málem sesula na schodech. Je tam děsnej tlak. Přes Prahu se má do 12 hodin přehnat bouřka, vichřice až 22m/s, menší toky rozvodnit...no jsem na to zvědavá. Takže Míšo, žádný věšení venku asi nebude...
Pěkně pracuj na diplomce a koukej se ozývat. Já se chci zase vypdavit do DM drogošky, mám ještě nějaký slevový kupóny na vložky do podprsenky a na nějakou kosmetiku pro maminky a miminka...tak uvidím, co koupím. Už jsem poslala penízky na vyhraný aukce, tak teď doufám, že co nejdřív dorazej balíčky.. :grinning: Taky budu muset na poštu, už tam 2 mám.. :sunglasses:
30. čer 2008 v 08:55  • Odpověz
moni: No vidíš, já se vždycky ráno svlíknu do naha, předtím si dojdu na záchůdek a pak se teprve vážím...a někdy to dělá třeba i kilo rozdílu :grinning: :grinning: :grinning:
míšo, vyfoť bříško, už roste?
30. čer 2008 v 08:56  • Odpověz
ha, tak už jste tady... takže je tam hnusně Méďo jo? a zase bouřka? nechci.....
ale vedro taky nechcu
jinak bříško roste, poprosím manžu o fotečku jo? :wink: takové ty u zrcadla se mi nějak nedaří - akorát já nikdy břicho neměla, takže tohle břicho je u mě mega, ale ostatní říkají, že tam nic nemám - jen ti, kteří znali mou plošinu :grinning: - zato prdel bych potřebovala ubrat :grinning: - ale je fakt, že pořád mám asi 1,5 kila dole...

jé tak pak dej vědět, co měli v DM jo?
Mončo, vždyť teď Daneček terpv nabírá svalovou hmotu ne?
30. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
Medi, tak venku jsem ještě nebyla ... sedím u PC a čučím přes žaluzky ven ... tak to asi žádné město nebude, co jsem měla v plánu ... a jestli má přijít nějaká bouřka do Prahy, tak za 2hodiny to je na 99% u nás ... :rolling_eyes:
Chtěla jsem si jít koupit lněné semínko, že ho zkusím svařit, jak doporučují porodní báby :grinning: , prý je to hnus, ale kdyby to mělo usnadnit porod ...

Daneček teprve teď asi začne pořádně nabírat ... ale jsem si myslela, že si to vytáhne hezky z maminky, co mu tam za těch 8 měsíců uložila ... :slight_smile:

Míšo, bříško určitě vyfoť :wink:
Já jsem taky vždycky byla plošina ... a proto já když jsem tam už viděla mega-břuch s Danečkem, tak jsem ho viděla jenom já a nikdo jiný ... :grinning:
30. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
Mončo, radši teda ven nechoď, je fakt, že ten tlak cítím, mám hlavu jak balon, ale kafe se mi dávat nechce... a nemám tu nic k jídlu, ale do obchodu se mi taky nechce - zkusim něco vymysllet....

no s tim bříškem to mám to samé - i když ty máš postavu celkově takovou pevnější než já... ale ostatní to taky nevidí, jen já, Tom, naši.... ale ostatní ne :grinning:
30. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Tak jsem zpět z dovolené, prokousala jsem se asi 90 pracovními e-maily a dalšími asi 70 soukromými a teď se snažím volat, ale nebaví mě to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak dovča byla naprosto úžasná, krásně jsme si odpočinuli a užili si to. :sunglasses: Teď vás budu postupně dočítat, tak doufám, že to nebudou romány. :sweat_smile:
30. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
Uff, tak jsem vás v rychlosti pročetla. :sweat_smile: :wink:

petru: To s kamarádkou je mi moc líto, je to strašný... :frowning2:

urbi: Míšo, krásná fotečka z UTZ. :wink:

Jsem ráda, že všem těhulkám se daří dobře a Leni ty se drž, už to máž "za pár". Jenda asi bude fakt fotbalista, jak tak čtu ty tvoje příspěvky... :sweat_smile: :wink:

Jinak my byli s manželem v sobotu na jedný akci - jednalo se o program pro postižené děti a musím vám říct, že neskutečně obdivuju ty děti i jejich rodiče, musí to být pro ně strašně těžký... Byli tam děti i dospěláci na vozíčku nebo s jiným postižením (třeba že neměli takový cit v rukách nebo mentálně postižené). Měli jsme pro ně připravený program - jedna paní (manželka Liborova kolegy z práce) má taky lehce postiženého syna a s těmahle lidma se schází, takže to zorganizovala, myslím, že pro ty děti to byl zážitek - byli tam vojáci, hasiči, zdravotníci a různé hry a večer se opékaly buřty. :dizzy_face:

Co se dovči týče, tak jsme projeli většinu zajímavých míst v jižních Čechách, které jsme nestihli navštívit vloni. Jo a v neděli jsme se stavovali v Českém Krumlově, jakožto vzpomínka na svatební cestu. :grinning: Byl tam historický trh s doprovodným programem, moc krásný. :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
ahojky holky, krásné ránko!
teda vy už tady takhle povídáte a já teprve vstávala. :slight_smile: Ale spala jsem moooc dobře huráááááá!!! :wink: :wink:

Fakt je tam hnusný vzduch jo? Já měla mít dneska sraz s kolegyní z práce někde v centru, tak nevím, nevím, zda vyrazím a ještě když má být ta bouřka.....Zatím to teda nevypadá.....

Míšo, vyfot bříško.... :wink:

Já jsem vyfotila pupik z dnešního rána a dala ho vedle fotky ze 34.týdne, aby byl vidět ten rozdíl.....

Amorous, to je super, že jste si užili dovču!!

Medi, z DMka mám tady nějaké kuponky, tak tam musim vyrazit!
30. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.