• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Hermi, díky! právě manžela potřebuji trochu nadopovat, aby nebyl furt nemocný!!!! už mě to začíná trochu unavovat neb jsem pak na vše sama, i rýmička je u chlapa velmi vážná nemoc, myslím, že to známe všechny :wink: Ted se o něj už zase něco pokouší, myslím, že to chytil od Honzíka.
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
máme nová videa, když byste se chtěly kouknout
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/2009_10_01_archive.html
10. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
kdo má zájem taky dávám aktuální video Danyho :slight_smile: Je to teď takový tanečník ...
http://www.youtube.com/watch?v=4aaurzxUS8g

a ještě jedno tančící: http://www.youtube.com/watch?v=aFQZHG3Npfs

a tady: http://www.youtube.com/watch?v=-_HSRf-MhHo
10. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Leni, dívala jsem se na videa Honzíka ... to je už tak velký klučík!
KOukám, že je to taky velký tanečník :sunglasses: krásná videa! A má krásné hafana,taky jsem uvažovala o takovém, viděla jsem ho teď v Tescu, ale mám strach, aby se nám potom Dany vešel do pokojíčku ... už teď tam toho má tolik :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
a kdo chce, přihodila jsem pár nových fotek: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=356278&vReferer=
10. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Moni, teda Dany, to je šikula!!!! jak krásně umí zvířátka, to je super!! a jak trsá, to je úžasný! a taky už hrozně vyrostl, co jsem ho neviděla!! hafíka má Honzík s Ikey, vybral si ho tam a už ho nepustil, tak jsme ho museli koupit :slight_smile: má ho hrozně rád, pořád ho objímá :slight_smile:
10. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
holky, ty vaše videa jsou super. Kluci jsou bezvadný. Oba se moc hezky hejbou.

Moni : netancoval Dany v té druhé písničce na Joshe Grobana ? toho miluju !!!! :dizzy_face:
a fotky opět nádherný. Dany je fakt krasavec a krásně umí zvuky.
Prosim tě, kde jste koupili tu plastovou mašinku? Ta by se Toníkovi hrozně líbila. Miluje vláčky a auta a v týhle mašince by určitě rád auta vozil :slight_smile:

Leni : Honzík je moc roztomilej jak všude tahá toho psa a hezky znakuje.
Koukám, že jeho záliba ve splachování a pouštění vody se vám docela prodraží, co ? :grinning: :sweat_smile:
Na videích mluví tvoje mamka nebo tchýně ? :sunglasses:
11. lis 2009 v 00:22  • Odpověz
Petru, no my jsme si s tím pěkně naběhli, že jsme mu to pouštění kohoutku a splachování párkrát dovolili, takže ted máme pár hysteráčků denně kvůli záchodu neb ho to nechceme nechat už dělat. to bychom se fakt nedoplatili, on by tu vodu pouštěl klidně celý den! na videu mluví moje mamka, já jí občas nechám něco natočit, protože jí Honzík poslouchá jak cvičená opička, mě už ignoruje, tak něco natočit je docela zázrak. a fotek ted mám taky hrozně málo, připadá mi, že všechny jsou mázlý, jak chvilku nepostojí.

a jak ti dopadl ten doktor, měla jsi tam jít tento týden ne?
11. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Leni : to znám...občas taky nedomyslim důsledky a nechám Tondu něco dělat jen aby se zabavil a přitom pak nechci aby to dělal pořád. Dětem v tomhle věku nejde vysvětlit, že může jen jednou nebo párkrát a pak už ne.
Navíc to nemá fakt logiku : proč jsem včera mohl a dneska ne ? Chápu, že to ty děti nechtěj přijmout. Je potřeba to nedovolit od začátku, ale kdo má všechny tyhle situace rychle odhadnout, co ?
Člověk si řekne, vždy´t to až tak nevadí, pro jednou....

jé jak já tohle znám :wink:

nebo se občas přichytím, že dávám špatný vzor. :unamused:
např. občas uklízím hračky stylem (teď se to snažím nedělat), že s nimi házím do krabic apod...a pak po Tondovi chci aby neházel hračkama :sweat_smile: :sweat_smile:
No chybama se člověk učí no...

No, o kontrole mi ani nemluv....Jsem nejspíš spletla datum a mám tam jít až 9.11. (né 9.11)

Pěkně mě to naštvalo. Jsem totiž přesvědčená o tom, že do telefonu vůbec nepadlo slovo o prosinci...
Pani zmínila druhýho a na to já řikám, že nemůžu, jestli by to nešlo v to další pondělí.
A ona, že teda devátýho...
Jenže pak se na Bulovce v kartotéce dozvim, že ten dr. ke kterému mám jít tam je jen ve středu a že jsem objednaná až na prosinec.
nejspíš čekaly, že vím jaky mají čekací lhůty. :angry:
Fakt si neuvědomuju, že by řekli prosinec..no to je už jedno...hold musim bejt ještě měsíc nervní. Jsem se radovala, že už to budu mít za sebou, stálo mě to bolení břicha a noční můry (jaký z toho mám trauma) a nic z toho...

včera jsem byla na kožnim, tak tam to snad bylo úspěšný. A zítra jdu na endokrinologii..Jsem šla nějak do sebe a oběhávám to, co už jsem měla oběhat dávno
:sweat_smile:
11. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, ale moc nestíhám...
Dneska nám sdělili výsledky babiččiny krve, má leukémii, chemo a ozařování v jejím stavu nepadá v úvahu, takže leda transfúze nebo medikamenty... :frowning2:

Jinak se máme docela dobře, jsme trochu nachcípaný, ale nic tragickýho, Andulka je dáreček, pěkně zlobí. Všechny vás zdravíme a posíláme pusu.
12. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Medi, to je mi moc líto babičky!!!! :frowning2: s některýma věcma se prostě nedá nic dělat. náš tatka přišel v pondělí o palec na noze a ted má bohužel špatné i to druhé chodidlo a tam to asi vezmou celý, takže bude asi bez jedné nohy, chodidla. fakt to zdraví je nejdůležitější ze všeho, když není, tak je to všechno v pr.... :frowning2:
12. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Petru, to přesně znám, jednou dovolíš a už se vezeš, oni si to tak pamatujou!! jednou to uděláš pro srandu a je to! si pamatuju, jak jsme v létě házeli kamínky venku do kýble a Honzík pak chodil házet věci do záchodu, no prostě pro něj v tom žádný rozdíl není :slight_smile:
To je dobře, že jsi oběhneš všechny ty doktory, je to stres, to chápu, já jsem z doktorů úplně hotová, je mi blbě týden dopředu, třeba ted toho zubaře, nechala jsem to dlouho a vím, že mi budou asi vrtat víc zubů, tak se fakt bojim.
12. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Leni, Medi, je mi to moc líto :((( fakt to zdraví někdy zní jak fráze, ale přitom je to fakt to nejdůležitější... držím palce!
12. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
12. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Medi : to je mi moc líto. Ach jo.

Leni : je mi líto, že má tvůj taťka takové problémy. Zní to šíleně, že mu vezmou kus nohy. :frowning2: :frowning2:
přeju hodně sil celé rodině !!!

u nás taky blbý. Táta byl v noci na třetí operaci , protože mu se mu nějak nezahojila jizva a tekl mu z ní hnis.
To měl vlastně před těmi 8 lety (8 let otevřenou ránu po operaci vředů) a tím, že s tím nikam nešel, tak dopadl před rokem , tak jak dopadl. Loni se mu ale jizva zahojila, jak byl 2 měsíce v nemocnici, ale teď je to zase nějaký blbý.
Už jsem pěkně nervozni, protoze mi zatim nikdo z rodiny nevolal, jak to dopadlo.(byl na operaci nejak po devaty)
Volat se bojim.
Sice jsem s tatou nikdy nemela dobry vztah, ale pochopitelne mu preju zdravi a aby tu byl co nejdyl.

holky, drzte se !!!
12. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
tak táta je v pořádku. Teda, operaci přežil, ale vyhráno stále neni. Doktor prý mámě včera řekl, ať se připraví na nejhorší, tak si "užila výbornou" noc... :frowning2:

je to děs...Nejhorší to má máma, takže se někdy skoro víc bojim o ní než o tátu. V sobotu tam jedeme, tak jí snad trochu rozptýlíme.

Leni : a co tvoje mamka ? Musí to být pro ní taky moc těžký, co ? :unamused:
12. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Petru, tak to je dobře, že je táta v pořádku, tak držím palce, at to dobře dopadne!

u nás je to stejně, je nám hrozně líto mamky, i když tatky samozřejmě taky, měli jsme vždycky úžasný vztah, ale mamka to ted tahne a prakticky už 15 let od tatky infarktu se o něj stará, vždycky to bylo jakžtakž v pohodě, občas byl v nemocnici, pořád mu něco bylo, ale mohl se hýbat, jezdili na dovolenou, tatka dělal na zahradě, trávil tam prakticky celé dny, prostě fungovali normálně. ale ty poslední dva roky mu pořád něco bylo a hodně ležel, ted od ledna je prakticky pořád v nemocnici, takže z mamky je vlastně ošetřovatelka a vyhlídka na lepší časy už bohužel moc není. Ona je hrozně statečná, ale už je toho na ní letos prostě moc. ještě se jí letos oběsil brácha a ted jí umřela sestra, prostě samé hrůzy, tak se jen modlíme, aby to psychicky všechno vydržela. když si člověk uvědomí kolik je našim let, tak je to fakt hrozně smutný....

dneska Láda poprvé ukládal Honzíka. chci už definitivně přestat kojit. Honzík brečel asi 10 minut a spal, tak doufám, že to půjde dobře.
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
jejda Leni, to je desny, co vsechno musi tvoje mamka prezit....se strejdou a tetou mi to je lito.

jo jo , je to stejny jako u nas. S tim rozdilem, ze mamka je osetrovatelka teprve rok.
A nasi jsou taky mlady lidi. V jejich veku lidi jezdi lyzovat, na tury, parit atd atd...(kdyz to vidim jinde)

Zrovna dneska rikal Frantisek, ze presne to, co se deje s nasim tatou se deje s lidma kolem 80ti.
ze maji nejaky problem a pak se to s nimi tahne az do smrti. Ze uz to proste nikdy nebude dobry.

Nas tata si za to muze sam, ale i tak mi ho je lito...
taky si z toho beru priklad, ze bych opravdu mela zhubnout...ze s tim souvisi taky spousta zdravotnich komplikaci atd...

drzim palce s odstavovanim. ja az budu chtit prestat, tak zacnu spat v obyvaku a Frantisek hold bude rano utesovat nebo tak. Mam zkusenost, ze kdyz se Tonda probudi v noci a jde tam Frantisek, tak spi hned dal, ale kdyz tam jdu ja, zacne si vyrvavat mliko. :confounded:

Ted se mi zase dari nekojit vecer, tak snad to taky brzo utnu.
13. lis 2009 v 00:47  • Odpověz
no Petru přesně, já myslela, že tyhle nemoci rodičů budeme řešit až jim bude 80 a ne když je jim 60.

s tím odstavováním to beru postupně. začala jsem poslední 3 týdny kojit i ráno, kolem 4-5 se Honzík budí, nakojím a spí dál. když nenakojím, tak řev a vydrží klidně hodinu nespat. takže ted mu odstřihnu to večerní a pak po cca 14 dnech, až si večer zvykne, mu nebudu dávat ani ráno, tak snad to zvládneme. dneska jsem to ořvala, protože Honzík hrozně brečel, volal "mama" a "ňam". ted vím, že jsem to měla utnout už dřív, protože už když ho oblíkám do pyžamka, tak už vykřikuje "ňam,ňam" a směje se, jak se na to kojení těší. uffff, fakt jsem si přála, aby se odstavil sám, tohle jsem nechtěla nikdy podstupovat.

dneska mi dorazil adventní věnec, tak už mám hezky našlápnuto na Vánoce :grinning: , nejsem zručná, tak objednávám na Fleru :grinning:
13. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Leni : presne...me to bude taky trhat srdce, az mu nedam, kdyz bude chtit. Tonik si o mlicko rika znakem a kdyz delam ze ho nevidim nebo reaguju, ze mlicko ted nebude (to kdyz si vzpomene pres den), tak ten znak vzdycky zacne delat vyraznejs a vyraznejs, jako ze jsem uplne natvrdla a ze je preci jasny, co chce.
Ale pres den bud nechce, nebo to prijme bez problemu...rozptylim ho necim jinym.
Vecer uz taky par dni nekojim a zatim v pohode, ale kdyz se vzbudi k ranu (5 hodina) nebo po probuzeni (8 hodina) tak mliko vyzaduje hodne . Jednak chce jit k nam (coz mi nevadi), ale jakmile ho dam k nam, instiktivne se v polospanku po me sape a hleda prso. Kdyz se k nemu otocim zady, tak breci. A kdyz mu dam, tak se hrozne nadsene pricucne a uplne vrni blahem...
takze se mi taky nechce mu to brat, kdyz mi to v podstate nevadi, ale tech duvodu proc uz prestat uz zacina byt vic.

No tak vam drzim palce, at to zvladnete !!!

Leni, hod odkaz na adventni venec. Ja jsem zase lina ho delat sama, takze si radeji koupim nejaky hezci nez bych byla schopna udelat.

A neznici se cestou ?
14. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Petru, věnec jsem objednávala tenhle http://www.fler.cz/zbozi?id=495236 Došel úplně v pohodě, bylo to hodně zabalený v novinách
14. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vás po nějaký době zase zdravím. :slight_smile:

Leni, Petru, to je mi moc líto, že mají tátové takové zdravotní problémy. Pro maminky to musí být hodně těžké. Tak držíme palečky, ať se to nezhoršuje. Moc na vás myslíme. Zdraví je vážně nejdůležitější. :dizzy_face:

Medi, s babičkou mě to taky moc mrzí. Snad léky a infuze pomůžou. :dizzy_face:

Míšo, jak dopadla kontrola? Doufám, že je Filípek v pořádku. :slight_smile:
14. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Leni : věnec je moc hezkej. Ty šišky jsou super, ale radši bych jehličí. Koukala jsem se na Fleru a asi ho koupim v krámu, páč s tim poštovnym to vyjde docela draho.

Ahoj Stáňo !
14. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj Petru, taky ponocuješ? Noc je ještě mladá, co? :dizzy_face:

Leni, věnec je moc hezký. :dizzy_face:

Leni, to věřím, že jsi obrečela odstavování. Držte se. :slight_smile: Já taky pořád doufám, že se Mišák odstaví sám, ale zatím to teda nevypadá. Ve dne kojíme taky, ale už ne tak často. Hlavně, když se ho snažím uspat, což se někdy povede, někdy ne (bez kojení ale neusne ve dne vůbec). Pak kojím večer, někdy u toho usne, někdy ne. No a v noci a k ránu nic jinýho nepomáhá. A nějak nemám sílu ho to odnaučovat. A kdybych mu k ránu nedala, určitě by se probral a nějak se mi nechce vstávat v 6h, když spává konečně cca do 7:30-8h. :slight_smile:
Když Mišák přes den usne (usíná ale až okolo 15.-17.h), tak spí cca 1,5-2h, ale pak jde večer spát až okolo 21:30-22h. A když přes den nespí, usíná okolo 20.h. :slight_smile:

Leni, Moni, skvělý videa a fotky. Kluci už jsou tak velký. :slight_smile: Jsou to šikulové. :slight_smile:
My už jsme se taky konečně registrovali na youtube, ale s tím naším netem to nahrávání videí moc nejde.

Petru, jak je Toníčkovi? Už je to dobrý?
To mě mrzí, že musíš čekat na to vyšetření ještě měsíc.

Petru, tak jsem se taky dívala na tu rampu a vypadá to dobře. Asi to taky objednám. Jen jsem teda koukala, že je celkem velký rozpětí cen (290,- - 700,-).
Ještě chceme Mišákovi koupit motorku - odrážedlo. Jednu má, ale moc velkou. Nejvíc ho ale teda baví, když on běhá po bytě a my za ním s motorkou běháme (to ho naučil děda). :slight_smile:
Pak uvažuju o bazénku a balonkách. A taky o houpacím koni. Hodně ho teď baví houpat se na dětském lehátku. :slight_smile:

Jinak Mišák pořád nemluví (kromě ham a ba = baf), ale je vidět, že hodně rozumí a chápe. A hodně si pamatuje.
A jinak pořád běhá a někam nás tahá. A taky nám něco nosí (kolíčky, hračky). A rád si prohlíží knížky. Jo a asi po roce ho přestaly bavit kelímky. Teď má oblíbenou vhazovačku, domeček. Poměrně rychle se to naučil a umí tam všechny tvary vhodit, i si domeček otáčí (otvory jsou ve střeše i ve stěnách). Taky už mi dával tvary do ruky a natáčel mi domeček, kam to mám hodit. :slight_smile:
A taky už je to daleko lepší s Petrem - někdy už s ním chce být i víc než se mnou. A taky s návštěvama. Většinou se na ně směje a nosí jim hračky. A 2x už si chytil za ruku i cizí paní - sousedku, aby mu chytila pejska a on si ho mohl pohladit a paní od nás z ulice, tu chtěl odvést někam pryč. :slight_smile:
Taky k nám častěji chodí děda, tak si na něj Mišák zvykl a hezky si hrajou. Mišák mu třeba přes půl bytu nosil kolíčky a vydrželo mu to skoro půl hodiny. A u našich bere kočičí sušenky a po jedné je nosí (taky přes půl bytu) pejskovi a říká u toho ham. A taky rád "loví" koťata. Ty z toho takovou radost nemají. :slight_smile:
A když jsme venku a Mišák si to někam cupitá, tak dřív se vracel, když jsem za ním nešla. Ale teď se jen ohlídne, jestli mě vidí (někdy ani to ne) a cupitá dál. A nebo se zastaví, ale nevrátí se ani o kousek. Protože ví, že za ním přiběhnu. :slight_smile:
No je s nima veselo, co?

Taky jsme se byli podívat za kamarádkou v porodnici. Adámek je úžasnej, roztomiloučkej. Jen je k neuvěření, že byl Mišák taky tak malej, tedy ještě menší. Jak jsem to miminko viděla, tak už se moc těším na další, i když to bude náročný. Ale zatím si to s tím naším ďáblíkem nedokážu představit (třeba co bude dělat, když budu půl hodiny kojit? Nebo se někam vypravit,...). No ještě nějakou dobu počkáme. :slight_smile:

Leni, jak jsi psala o vánočním srazíku, ty máš něco v plánu? Jiný srazík už asi nestihneme. Ale moc už se těšíme, až vás zase někdy všechny uvidíme. :slight_smile:

Omlouvám se za román. :dizzy_face:

Papa a dobrou noc. :slight_smile:
14. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen na skok, ještě jsem úplně nedočetla Stáni román :slight_smile: doted jsem cucela na Superstar, sousedi maji nahore "radostnou chvilku", tak tu stejně musím ještě chvilku sedět neb u toho se fakt nedá usnout, ta paní to hodně nahlas prožívá + jim dost vrže postel :grinning:

Holky, když chodíte ven, jak se vám daří se rychle vypravit? u nás je to akce tak na půl hodiny, někdy i déle, Honzík se vůbec nechce oblíkat! řve u toho šíleně! jako jak to někdo zvládne se dvěma dětma nechápu!!! jako pro mě je to momentálně trochu antikoncepce, když si představím sebe s pupkem, sotva se valim a že bych tu měla honit Honzíka po bytě, to bych fakt nedala!!!! jako fakt obdivuju lidi, co mají děti hodně blízko po sobě, to musí být mazec! on má ted nějaký divoký období nebo co, chvílema mi přijde úplně nezvladatelnej, jako nějaký příkazy jako "pojd sem", když je takhle rozjetej, to vůbec neregistruje :wink:

tak dobrou, už je ticho, tak snad už skončili :wink:
15. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
tak neskončili :slight_smile: do prčic, zrovna dneska, když se mi chce spát!

a ještě k odstavování, Honzík už nebrečí, takže dobrý, spíš to chvílema mrzí mě, protože to byla taková naše chvilka večer, k pomazlení. ale pořád mu dávám ještě ráno, tak uvidíme, jak půjde pak to ranní, to bude asi větší oříšek.

Stáni, Honzík taky nemluví, říká jen "děti" a "haha" (pejsek) a "ňam" :slight_smile: někdy už bych si docela i pokecala :slight_smile: ale asi si ještě počkáme, co? :slight_smile: to je super, že si Mišák hraje i s někým jiným!! tak jen tak dál! :slight_smile:
15. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
tak tady se ale fakt nic neděje....

já jdu zítra po dlouhé době k zubaři, tak je mi tak všelijak, se docela bojím :slight_smile: ale vím, že to poslední návštěva určitě nebude, čeká mě toho asi docela dost.

nemáte prosím nějaký dobrý zapékací recept? já ted pořád zapékám, cokoliv je po ruce:slight_smile:, občas se mi to povede, občas je to dost hrůza :slight_smile:

dnes jsme tu měli prima návštěvu, Stáňu s Mišákem, bylo to moc fajn, pak hodím nějaké fotky.
19. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vás zas po nějaké době zdravím.
Četla jsem o těch nemocech vašich rodičů a prarodičů - je mi to moc líto a přeju, ať se všem jejich zrdavotní stav zlepší!!!

Taky koukám na fotky - letí to letí, už jsou to veliké děti.
V pondělí jsem byla navštívit Míšu, Filípek už je taky velikej a šikovnej kluk :slight_smile:

Já jsem si na příští týden zajistila celkem slušnou zábavu - budu zas dělat adventní věnce, jednak pro mamku, ale pak už mám 5 "objednávek" kolegyň z práce. Tak jsem na sebe zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se všechny opatrujte a mějte se krásně!
20. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase po delší době ozývám....jsem nemožná, vím :wink:

Tak nám řekli, co s babi, že to snad půjde hodně zpomalit těma transfúzema, případně lékama, tak se nám trochu ulevilo, ale byla jsem z toho tejden úplně mimo, to vám teda povím

Teď je u nás zase hoňka, jezdím mezi rodičema a prarodičema, snažím se vyrobit nějaký dárky, páč nejsou skorem žádný peníze a nevím moc, kam dřív. A když si sem sednu, tak se zaseknu na fcb, kde mastím farmu a akvárko, čumím do toho a nevńímám.

Stáni, to je super, že se Mišík takhle osamostatňuje, to jsem ráda, už kvůli tobě.

Leni, děkuji za pozvání a pokud se nic nesemele, tak se s vámi rády uvidíme :slight_smile:

Tak já jdu zasejc barvit :slight_smile:
21. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Medi, babičky je mi moc líto!! nedivím se, že tě to vzalo! mě už ted ty zprávy o tatkovi moc nerozhodí, protože už to řešíme tak dlouho, že už člověk tak trochu otupí. taťka ted přijde o skoro celé chodidlo na jedné noze, zůstane mu jen pata, tak snad bude moct aspon trochu chodit.

Medi, doufám, že se vám nic nesemele a uvidíme se!!!

My jsme dneska předali náš prodaný byt, takže tu tak trochu oslavujeme... :slight_smile:

Jinak u nás by se opět mělo stavět, jako kam se přestěhujeme, tam se staví!!! :angry: docela mě to štve, je tu krásný klídek a má to být nějaká megastavba, přesně u nás před vchodem, tak nás to fakt štve! Má to stavět jedna firma M......v, tam myslím pracuje Alča, jestli se nepletu. no snad se to ještě nějak protáhne než začnou stavět.

Alčo, jak jdou věnce???

Honzík ted zacal spát jen 1x denne a dá maximálně hodku, nekdy půl hodky a to se s ním ještě musí jezdit, frajer, takže už ted neudělám doma vůbec nic :wink: myslím, že je to docela slušná přípravka na druhý mimčo :grinning:

v pátek jedeme na Moravu slavit Ládovo 30tiny, tak tam to bude divočina.... :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.