• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky,

Medi, to věřím, že jsi z toho byla špatná. Tak snad to babičce ty léky a infuze zpomalí.

Leni, s tátou je mi to moc líto.

Leni, to je fajn, že se vám podařilo byt prodat, tak hezky oslavujte. :dizzy_face:
S tou stavbou máte teda pech. Jste se toho konečně zbavili a čeká vás to znovu, viď? To je nepříjemný.
Jé, tak to bude velká oslava. My budeme o víkendu slavit 30-tiny švagrový, ale asi to nebude nic velkýho. :slight_smile:
S tím spaním nic moc, co? Mišák buď nespí přes den vůbec (to pak jde spát okolo 20.h) nebo spí 1x denně. Když už usne, tak spí cca 1-2,5hod., tak to je fajn. Akorát že usne až tak okolo 16.-17.h, takže pak jde spát večer pozdě. :slight_smile:
Návštěva u vás byla moc fajn. Mišák po cestě domů 2x málem usnul, ale vždycky ho něco probralo, takže šel spát až večer. :slight_smile:

Jaji, budeš mít někde fotky věnců? Určitě budou hezký, jsi šikula. :dizzy_face:

My jsme dnes byli na plavču, tak to bylo celkem fajn. Jen radši moc nepotápíme, to se Mišákovi moc nelíbí. A večer jsem byla s kamarádkou cvičit a poprvé hlídal děda (hraje si s Mišákem celkem často, ale dnes byli poprvé sami). I šli ven (mně v 19h končilo cvičení a dědovi začínalo plavání, tak jsme si Mišáka předali) a zvládli to úplně v pohodě. :slight_smile:

Tak se na vás moc těšíme. :slight_smile: Zatím papa. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz
úplně jsem zapomněla napsat, že mi z banky uznali tu reklamaci a vrátili mi ty peníze :wink:

Stáni, to je fajn, že děda už takhle hlídá!!! to je super pro Mišáka, že si zvykne i na někoho jiného. mě ted v pondělí hlídala tchýně skoro celý den. teda ne mě, ale Honzíka :slight_smile: a zvládli to myslím taky docela dobře. to bylo její první hlídání! byla jsem u toho zubaře, nejdřív mi v pátek 2 hodiny odtrhávali zubní kámen, brrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem byla v pondělí na rentgenu a musí ven dvě dolní osmičky, kaz jen jeden a zrovna na té osmičce co půjde ven. takže jsem dopadla vcelku dobře na to, po jaké době to bylo. ale mám brutální zánět dásní, tak ted musím čistit jak zběsilá, aby se to vyléčilo.
26. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Leni, to je fajn, že ti tu reklamaci uznali a penízky vrátili. :slight_smile: A myslíš, že dohledají, kdo to udělal?
To je dobře, že to tchýně s Honzíkem pěkně zvládli. :dizzy_face:
Brrr, toho zubaře, hlavně to trhání osmiček ti vůbec nezávidím. Tak držím palečky, ať to moc nebolí. Kdy na to jdeš? A proč vlastně musej ven? My jsme byli u zubařky v červnu, to už bysme se zase měli objednat... :slight_smile:

U nás dneska nic zvláštního. Přes poledne jsme byli venku asi 2hod. A po obědě Mišák nečekaně usnul asi ve 14:45. Říkala jsem si, že si půjdu lehnout s ním, ale nakonec jsem skončila na netu. A mám tu i jinou práci. :slight_smile:
26. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Jé Leni, to je bezvadná zpráva s těma penězma, mám fakt velkou radost !!! SUper.

S tou stavbou je to teda k vzteku, nedivím se, že tě to štve. Co na to říct. Byla bych taky naštvaná a zklamaná.
Jsem ráda, že hlídání tchýně dopadlo dobře.
Užijte si oslavu, snad bude dort chutnat a hlavně doufám, že sě Láďovi bude líbit, pár kamarádek mi řikalo, že se jim zdá pro třicátníka trochu usedlý. Sna d Láďa není ten typ, co by raději ocenil nějaký prasečinky :grinning:

Stáni, škoda, že jsem neměla čas k Léně taky dorazit, ráda bych vás obě a děti viděla.

Medi : s babičkou mi to je moc líto, tak hlavně aby jí nebylo zle. Držte se ! Ve vaší rodině jsou pořád takový ošklivý starosti , musí to být náročný !

A co Monča ? Jak se máte ?

my se máme dobře. Toník se teď dost rozmluvil, tak je to sranda. Už řiká i věty. Je to super.
Hlavně, když chytne povídavou a začne z ničeho nic (třeba u přebalování) lovit v paměti všechny slova co umí říct.

třeba : ááá máma, ááá tátó (řiká to jen v 5 pádu :grinning: ), ááá dadá (traktor), ááá auto (naše nejčastější slovo - asi tak 1000 x za den :grinning:, ááá Pepá atd

Ale na Klárku mít dlouho nebude, její hláška z pondělní ZOO, když Toník upadl : nic se nestalo. (tak jak to píšu, ona většinou nedělá dětský zkomoleniny)

No je to teď úžasný věk, Tonda je vesměs hodnej, je s ním zábava a tak, takže si to užíváme. :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
čus holky, tak jsem zpátky z Moravy, bylo to super, zapařili jsme úplně neuvěřitelně, včera ve sklípku víno, tanec a zpěv :slight_smile:,ale jsem totálně mrtvá! spala jsem dohromady za 2 dny 5 hodin a do toho jsem chcíplá, mám rýmu a kašel, bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice jsme se s Ládou domluvili, že jedno ráno vstane k Honzinovi on, ale nějak na to bohužel nedošlo :slight_smile: jako vstávat v 6 ráno po pařbě je docela hukot! :grinning: ještě Honzin je ted nějake ukňouranej, tak jsme z něj na mrtvici! jdu do vany a spát, zítra napíšu víc.
29. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
leni, super že sis to užila....Věřím, že seš mrtvola. Tak at ten spanek a vse brzo dozenes a hlavne, at ti je brzo dobre !!!
Na Morave se paří super :dizzy_face: :grinning:
30. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Petru, na Moravě se fakt paří super!!!!! jako zamlada to bylo vždycky až skoro do rána, ale ted když se vstává k děcku, je to už trochu jiný, ale furt to stálo zato! :slight_smile: máme tam spoustu známých, přímo vinařů, což je super, že člověk pije fakt dobrý víno!!! naštěstí Honzík spí celou noc, tak je to paráda! dřív bych se nervovala, že jsme někde bez signálu a nevím, jestli tam třeba nebrečí. Jinak u nás ted ukňouraný období, celej den se mu musím věnovat a někdy kňourá i když se mu věnuju, to je pak fakt k nasrání (pardon!), nevím, jestli zuby nebo co. ale neudělám doma absolutně nic, je tu binec jak v tanku! no snad ho to zase přejde. :slight_smile:

Petru, to je super, že vám dělá Toník takovou radost :slight_smile: , to musí být fajn, když už povídá!!!! Ovšem Klárka ta musí být hustá! :grinning: nic se nestalo :grinning: :grinning:

náš tatka je dneska na operaci. bohuzel mu nevezmou jen chodidlo, ale musí mu amputovat nohu až nad kolenem, holky já si to vůbec nedokážu představit, že tatka bude bez nohy, pořád mi to nedochází, dozvěděla jsem se to teprve včera. jsme z toho všichni takový mimo....
30. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Leni : to je šílený s tím taťkou, je mi to moc líto !!!!!!! :frowning2:

jinak už se moc těším na viděnou. Jsem vás dlouho neviděla !

Mít známé na Moravě musí být fakt super, tak to se tam ten dort vysloveně hodil, ne ? :sunglasses:

ja dnes byla na oslave jednoho roku jedny holcicky od matky co se pridala k opicim a bylo to super.

Jak jsem jednou psala, ze si na chate Tonda nechtel hrat s detma, tak se to zacina zlepsovat. Dneska si hral uzasne. A jak se smal....fakt krasnej pohled. takhle nejak si vyhral s neteri, tak ze by vzal na milost i vrstevniky ?
fakt jsem z nej dneska mela radost. Me by teda nevadilo, kdyby se stranil, ale bylo hezky, jak je spokojenej a taky me moc tesilo, ze je na deti hodnej, nebere jim hracky atak.
Klarka spadla z gauce a on sam od sebe k ni sel, ukazoval znak pro plače a pak ji hladil po vlaskach.

No jsem z dneska fakt nadsena.

Tonda s Klarkou a Tedakem jsou bezvadna trojka :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
30. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Petru, promin, jeste jsem ti nepochválila ten dort, jsem fakt blbá, mi to úplně vypadlo, jak tu furt řeším toho tatku, tak jsem mimo! Dort byl super, moc se všem líbil!!!!!! no prostě se tam hodil, proto jsem to i chtěla udělat s tím vínem, kdybychom to slavili doma, tak by na dortu bylo určitě něco jinýho. :slight_smile: a moje skorošvagrová se rozplívala, že tam u nich se nedá vůbec nic takovýho nikde sehnat! :slight_smile:

to je fajn, že se ted Toník takhle druží a je hodnej k dětem! musí to být hezký pocit, když se takhle pěkně chová (ke Klárce když spadla). je dobře, že má kamarády, se kterýma se pravidelně vídá.
30. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
super fotky!!!! připadá mi, že se ted Toník zase trochu změnil v obličeji a vypadá starší. je to už velkej klučík! :slight_smile:
30. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Leni : ale tys mi dort chválila. :wink: Tuším , žes psala sms. A i kdyby ne, tak se nic neděje, ale jsem ráda, když vím, jak to dopadlo. Málokdo se pak ozve s referencí, tak mi nezbývá doufat, že byl zákazník spokojenej :wink: :sweat_smile:
je jasný, že teď myslíš hlavně na taťku, to je to nejdůležitější, aby to zvládnul a vy taky.

S tím Tondou to bylo jen pár situací, není to až takovej svatoušek :sunglasses: , taky umí strčit, aby věděl, co to s tím druhým udělá nebo v legraci plácnout...
ale ve výsledku je zatím fakt hodnej. S tou Klárkou mě to překvapilo. Dřív byl spíš ignorant.
Ale je vidět, že už jí zná a má jí rád. Teďáka se trochu bojí, má z něj respekt. Je na něj moc hrr , když se s ním chce třeba muchlovat nebo mu bere hračky, tak to vždycky obrečí a chce abych ho zachraňovala :grinning:

To družení bylo doteď jen s jednotlivci nebo se staršími (neteř), až nedávno v ZOO a dnes na oslavě byl docela společenskej. Do té doby ani ťuk.
Ti kamarádi vrstevníci jsou opravdu moc fajn. Jsem zvědavá, jaký mezi nima budou vztahy, až budou starší.

Jé já se tak těším na Jeníka a Mišáka. Oni jsou taky jak vrstevníci. Ten věkový rozdíl už není skoro znát.
Jsem zvědavá, jak se k sobě budou mít. Myslím, že už si spolu taky dost vyhrajou.

Musím jít spát, jsem teď chodila kvůli dortům kolem druhý třetí a už cejtím, jak jsem grogy.

Moc na tebe a vašeho taťku myslím. je mi to fakt moc líto, čím teď procházíte !
30. lis 2009 ve 23:34  • Odpověz
AHoj holky, ostuda se jde nahlásit ...
Máme se dobře, Dany řádí o 106, tak si to užíváme :sunglasses: Předělávali jsme mu pokojíček, tak sem potom hodím foto. Vymyslela jsem si, že bych chtěla pro Danyho domeček, tak se Martin se svým taťkou do toho pustili a už ho má v pokojíčku. Koupili jsme mu tam i matraci, že až bude starší, že by tam mohl i spát, tak uvidíme ... zatím se tam chodí jenom mazlit s plyšáky :slight_smile:

Dany se teď docela rozjel, všude chce lézt, venku chodí kam chce on, ne kam chci já ... hodně pozoruje, snaží se napodobovat nás ve všem, je to teď s ním sranda :grinning: Taky se snaží říkat "bota" "banán", ale rozumím tomu spíš jenom já :sunglasses: naučil se nově zvuk kozy a hada :sweat_smile:

Leni, to je mi moc líto tvého taŤky, musí to být hodně těžký i na psychiku jak pro vás rodinu, tak hlavně pro něho .... :pensive: :frowning2: Moc na vás myslím, ať je líp ...
Jinak ohledně zubaře ... my jdeme s Danym příští týden, já byla ostuda naposledy jako těhotná a už se děsím teď, já se zubaře fakt bojím, šla bych radši znovu rodit než k němu ... na Danyho jsem zvědavá, spíš se tam povozí na křesle ...
holky, už jste byly s prcky u zubaře?

Petru, tak ten dort byl pro Láďu, já ho ukoukávala na facebooku :sweat_smile: , byl nádhernýýýý!
Já vždy žasnu, když si prohlížím tvoje dorty, fakt nádhera! :wink:
Toník je suprový klučík, mrkla jsem na foto. Je neuvěřitelný, jak se ty dětičky mění před očima, co? Krásná fotka, jak se tulí k Františkovi :sweat_smile: A teda s Klárkou a Teďákem ... to je trojka :sunglasses: :grinning:

Stáni, to je super, že děda takhle skvěle zvládl hlídání, člověk si aspoň na chvilku oddychne, co?
My jdeme 18.12. na vánoční mecheche s Martinem, tak budou poprvé naši mít na delší dobu a to i s uspáním, tak jsem na to zvědavá ... ale tak snad když bude unavený, tak usne, i když teď měl takové období, že když jela třeba pryč, tak začal brečet, ale jenom chvilku, jen co jsem zavřela dveře tak dobrý ...
2. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak mrkněte, kdo chcete, Dany je majitelem nového rodinného domu: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=356278
2. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
ještě chytí přidělat záclonky a dveře ... :slight_smile:
2. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, to je mi táty moc líto. Pro vás i pro něj to musí být strašně náročný. Tak se držte, moc na vás myslíme.
Je fajn, že jste tak hezky zapařili. :slight_smile: Ale máš pravdu, že pak to vstávání je horší. :slight_smile:

Petru, skvělý fotky. Toník je šikula a s Klárkou a Teďákem jsou bezva trojka. :slight_smile: To je fajn, že tak hezky mluví a že se hezky chová k dětem. :slight_smile:
Jinak mě taky zajímalo, jaký měl Láďa dort, tak jsem se podívala na mimibazar a teda klobouk dolů. Ten dort je nádhernej, jsi šikovná. A ty ostatní dorty a postavičky jsou taky úžasný. :dizzy_face: Vypadá to, že máš celkem dost zájemců, ne?
Leni, nebylo vám líto to umělecký dílo od Péti nakrojit? :grinning:

Moni, Dany už je taky pěknej čertík, viď? :slight_smile: No je s nima veselo. :slight_smile:
Domeček je skvělej. Super nápad a stavitelé jsou šikovní. :dizzy_face: Z čeho je to postavený?
S Míšou jsme byli u zubařky jednou, asi ve 14 měs. A jen si napsala, kolik má zubů. Viděla je jen jak se Míša smál. V prosinci bysme měli jít znovu, ale nejsem si jistá, jestli ordinuje, protože od ledna je na nové adrese, tak se možná stěhuje.

My jsme byli o víkendu na oslavě 30tin švagrový a pak jsme ještě na chvíli přejeli na oslavu narozenin P. kamaráda. A včera jsem měla na návštěvě bývalé kolegyňky z práce. Tak to bylo moc fajn. Mišák byl taky hodnej. Na 1. oslavě se ze začátku dost styděl, ale pak si hezky hrál. A včera, když přišla první kolegyňka, tak jí hned zapojil do hraní. :slight_smile:
Dneska jsme byli na plavču, tak to bylo celkem fajn. Mišák usnul v buse a teď ještě spí. Už skoro 2 hoďky, tak bude asi brzy vstávat. :slight_smile: Už vstává...

Zatím papa, mějte se moc hezky a moc se na vás těšíme. :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, to je mi moc líto táty.... přeji vám všem hodně sil.
A jak se má Anička ????

Moni, ten domeček je suprovej :slight_smile:

Stáni, děkuju za optání na věnce... udělala jsem jich celkem 15, pak už mě to ani nebavilo, ale vydělala jsem si na benzín do Prahy a zpět, takže jsem musela vydržet :slight_smile:. Fotky asi nikde dávat nebudu, ještě nevím...

Já mám teď taky "veselo" - v neděli měli autonehodu tátova teta s manželem (asi měl nějakou srdeční nebo mozkovou příhodu podle tetiný výpovědi) - narazili do stromu a auto začalo hořet, ona má zlomená žebra a protrženou slezinu, on má popáleniny na víc jak 60% těla, včera mu amputovali pravou ruku v zápěstí, vůbec se ale neví, jestli to přežije.
No a včera zemřela Honzova babička. To že mi to nikdo od nich nedal vědět pominu, zavolala mi to moje mamka. Tak teď čekám, kdy bude pohřeb a jak to vyřeším..už nemám dovolenou (tedy mám, ale na Vánoce) tak se budu muset nějak domluvit se šéfem...
3. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojky,

Jáji, koukám, že máš taky smutný zprávy. Ach jo. Tak snad se z toho tátova teta se strejdou dostanou. Držíme palečky.

Týjo, 15 věnců, to sis mákla. :dizzy_face: Určitě jsou hezký. :dizzy_face:
Já jsem ozdobila jen jednu větvičku a jeden svícínek. A ještě uvažuju o nějaké větvičce na dveře, ale nevím, jestli se k tomu dostanu. Když už mám chvilku, tak jsem na netu a koukám po dárcích, hlavně teda po hračkách. :slight_smile:

Děda dneska přišel dřív z práce, tak si vzal Míšu ven, tak mám chvilku volno. :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Jáji, no teda koukám, že u vás taky samé smutné zprávy!! teda to je síla s tou autonehodou! držím palce, at to teta s manželem zvládnou!!!!!!!

Stáni, to je paráda mít chvilku pro sebe co? :slight_smile: no my jsme tady v úterý s Ládou říkali, jaký je super mít po ruce babičku nebo dědu na hlídání, bylo nám hrozně špatně, oběma, tak jsme se celý den o Honzíka střídali, byla to docela síla! naštěstí to od nás Honzík nechytl a nám už je taky ted dobře.

Moni, krásnej domeček!!! a i ty zdi máte nádherně namalovaný, to ty sama? dělala jsi to podle nějakých šablon nebo jen tak od ruky? Jinak já ještě taky u zubaře s Honzíkem nebyla, půjdeme spolu až někdy v lednu, ale ta dentální hygienistka co jsem u ní byla mi radila jaké kartáčky a pasty a hlavně jaké pasty ne a tak. chci ho objednat jen samotného, aby mě pak nic nedělali a mohli jsme jít rovnou domů, nedovedu si představit, že by mi třeba vrtal zub, to by se Honzík asi zbláznil! :slight_smile:

Honzík už spí 2 hodiny, to už tady ale dlouho nebylo!!! :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
postupne docitam, tak postupne reaguju :

Moni : ahoooooooooj ! Hele, ja proste z kazdych novych fotek Danyho proste nemuzu...to je tak nadherny dite....vim, ze to pisu porad dokola, ale zase mi vyrazil dech...si vzdycky rikam, ze uz snad hezci byt nemuze a on jo....jako vsechny deti jsou nejak hezke, roztomile, ale on je proste dokonalej, nemuzu si pomoct..

domecek je super. Skvely napad. Dany se ma, ze ma takove rodice a pribuzne....pokojicek ma uplne snovy....ty stromy a kocku atd jsi kreslila ty vid ? jsi fakt sikovna...hlavne ta kocka me dostala...
3. pro 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Stani : ahoj....jo jo zajemcu je ted docela hodne. V listopadu jsem delala 7 dortu. diky za pochvalu...dortu i Tondy....
jako je hodny, ale zase ho neprechvalte.... :wink: umi i zlobit a umi me nastvat, uplnej svatousek to teda fakt neni. Ale dela nam prevazne radost, to jo.
mluveni je sranda, ale vetsinou mu rozumime jenom my. neco rika jasne, neco proste umime prelozit jen my a pak placa nesmysli....
a nemluvi porad (nastesti) jako nektere jine deti v jeho veku.

My byli s Tondou u zubarky jednou a zuby videla jen jak brecel :grinning:
Misák je borec, ze se tam smál :dizzy_face:

Alčo, s tou nehodou a babičkou mi to je líto. Doufám, že bude teta s manželem v pořádku. On na tom musí být teda špatně :frowning2:
popáleniny jsou hnus. Ach jo.

Leni : to me mrzi, ze jste padli oba, muselo to byt narocny. Ted je takovy pitomy obdobi na nemoce atak... :confounded:
4. pro 2009 v 00:12  • Odpověz
autor
Danečkovi všechno nejlepší k dnešnímu svátku !!!!!
17. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky,

taky přejeme Danečkovi všechno nejlepší k svátku. :slight_smile:

A jak se máte?
Snad brzy napíšu víc, nějak nestíhám. :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj všem!

jdu Vám popřát krásné Vánoce, ať je prožijete v klidu a v pohodě a nový rok ať Vám přinese to, co od něj očekáváte :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
ahoj,
nějak jsem nestihla popřát tady, když už jsem přála přes meil.

Doufám, že jste si to všechny užily podle svých představ, prckové byli nadšený z dárků a tak vůbec.

my jsme se měli moc fajn.

fotky jsou tady, kdyby jste chtěly mrknout :

http://zida.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/

doufám, že sem brzy dodáte vaše fotky a vaše zážitky.

pa
26. pro 2009 ve 02:18  • Odpověz
Ahoj holky, jsem fakt ostuda, nějak se sem prostě nedostanu...ne, že bych nebyla online, ale jsem nemožná....

U nás Vánoce proběhly prima, všem moc děkujeme za přání a pééfka :slight_smile:

Andulka byla zlatá, baštila polívku s opraženou houskou, rybu a měla udělaný svůj salát, u stromečku byla zlatá, opravdu si to užívala, dělala jéééé jéééé a my byli naměkko :sunglasses: Pak nastala kažodroční Tour de Vánoce, jak říká Honza a do 27.12. jsme objížděli příbuzný a teď jsme zase samá návštěva....no prostě se nezastavíme. Nejdřív jsem dva měsíce chodila spát v jednu, páč jsem vyráběla haldy ramínek, teď chodím spát ve dvanáct, páč s u nás dveře netrhnou....

Takže, kdo bude chtít, na mém účtu na youtube jsou videa a všem přejem ještě jednou vše nej do nového roku, hlavně zdraví, ostatní dorazí :wink:
30. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
holky, všechno dobré v novém roce !!!! Hlavně ať jsou všichni vaši blízcí zdraví a vy zdravé a spokojené !

Medi : to je super, že si to Andulka takhle užila.

:dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky,

přišla jsem vás pozdravit v Novém roce a popřát vám vše dobré - hlavně zdraví a štěstí,ostatní si musí každý zajistit sám :slight_smile:.

koukám, že už sem vůbec nechodíte,asi se scházíte jinde :confused:
Doufám, že sem aspoň Léňa dá informaci, až se Aničce narodí malej - ani vlastně nevím, jaké má vybrané jméno.

Tak se všechny mějte moc krásně.
A.
1. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem vás taky konečně přišla pozdravit v novém roce. Přejeme vám všem i dětičkám hodně zdravíčka a štěstíčka, lásky, sluníčka a pohody. :slight_smile: No prostě ať se máte co nejlíp. :slight_smile:

Medi, to je fajn, že se vánoce Andulce tak líbily. :dizzy_face:

Petru, skvělý fotky. Je vidět, že se vánoce u vás povedly a Toníček byl nadšenej. :slight_smile:
Jak se osvědčila rampa s autíčky? Já jsem ji sháněla před vánocema taky, ale v internetových obchodech už nějak nebyly nebo nebrali objednávky. Tak snad půjde sehnat teď. :slight_smile:

Jaji, jinde se nescházíme nebo o tom teda nevím. Spíš bych řekla, že nebyl čas a síla sem psát. Tak doufám, že se to zlepší. :dizzy_face:
Anička má, myslím, vybrané jméno Matyáš.

U nás byly Vánoce a Silvestr fajn, spousta návštěv atd. :slight_smile: Jen to nějak rychle uteklo.
Mišákovi se nejvíc líbily blikající světýlka venku, ale jinak ho to moc nebralo. Rozbalování dárků ho zdržovalo od hraček a knížek, takže z toho nebyl nijak nadšený. :slight_smile:

Jinak u nás nic novýho. S Mišákem je sranda. A pokud je po jeho a hrajeme si s ním, tak je zlatíčko. Jinak se umí pěkně vztekat. A taky už zjistil, že když si s ním hrajou dědové nebo babičky, tak je to lepší, protože se mu plně věnujou a nikam mu neutíkají jako máma. Takže pokud jsou v dosahu (popř. i jiní dospělí), tak mě vůbec nepotřebuje. Naopak brečí, když ho jdu dávat spát. :slight_smile: Můj táta k nám chodí hodně často, tak je to fajn. :slight_smile:

Tak se mějte moc hezky a doufám, že to tu zase trochu oživne. A taky, že se někdy uvidíme. :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem proste ostuda ostudna.... chci vsem poprat krasny a uzasny novy rok :dizzy_face:
Ted jak mam pred porodem a porad neco hledam, tak se tu uz snad budu ukazovat vic.
Doufam, ze jste si uzili krasne Vanoce. Jak se vsichni mate??
Stapet: s detma to musi byt uzasne proziti Vanoc... uz se taky tesim. Dedeckove a babicky jsou vzdycky nejlepsi, prootze se venuji jen detem a nekrafaji..... to rika i moje neter :wink:
Zatim se mejte krasne a slbuju, ze sem zitra zase juknu :slight_smile:
6. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.