• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Jééé ahoj Anni,
tak jak je? Už se ti to krátí, co? Tak si hezky užívej poslední dny před porodem :dizzy_face: jo a kdyžtak můžeš dát nějakou aktutální bříškovou fotku :dizzy_face:
Ptala ses, jak se máme...tak já se mám fajn, konečně již rozvedená :sunglasses:
7. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,

chci vám napsat už děsně dlouho, ale pořád jsem nějak neměla odvahu :slight_smile: Snad si mě ještě pamatujete, i když jsem měla jinou přezdívku. Občas k Vám nakouknu, ale teprve teď píšu.

Všem moc gratuluju k miminkům!!! A přidávam se k Jájince, taktéž rozvedená, ale já se stihla znovu vdát :sweat_smile: Nechci to tu rozpitvávat, tak kdyby to někoho zajímalo, tak IP :slight_smile: Máme už téměř desetiměsíční holčičku, takže jsem zvedla počet holčiček, protože pokud se nepletu, tak holčičku má jen Medvjeda :slight_smile:

Jinak přeju krásný rok 2010! Snad se nezlobíte, že jsem Vám sem vpadla :wink:
7. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jajinkaa: no tak hura, ze uz ten rozvod mas za sebou. A co jinak dobry? jsem slysela, ze si zakotvila nekde na slovensku?

No pekne se to krati :sweat_smile: Dneska jsme se byli podivat na porodni sal. Takze zazitek... ufff at uz je to zamnou :slight_smile:
Pokusim se sem hodit nejakou fotku, ale uz se odmitam fotit :wink: jsem jak slon.

Sebastianna: jeeee, tobe to na tech fotkach slusiiiiiiii! Mas krasnou holcicku..dodatecna gratulace! Tak at je rok 2010 jen a jen super!!!
7. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
anni: děkuju moc :slight_smile: já tobě gratuluju a přeju pohodový porod :wink: rodit budeš v podolí, ne? aspoň myslim, že jsem tě viděla na nějaký diskuzi. já tam rodila loni :slight_smile: a fakt nevíte, co to bude? nebo to jen nechcete zveřejnit? a jména? jsem děsně zvědavá :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jůůůů, Sebastianno,tak podle fotek vím, kdo jsi :dizzy_face: Máš krásnou holčičku, takže se dodatečně připojuji ke gratulacím. No jsi tedy rychlík s těmi změnami "stavů", ale jistě jsi udělala dobře a malá je toho důkazem :dizzy_face:.
Jo a mimochodem, zrovna dneska jsem si na tebe vzpomněla, tedy nejen na tebe ale i na ostatní holky, které s námi před 3 lety (to to letí, co?) drbaly na BRMS, co asi tak děláte a jak se máte.

Anni, jo jo, momentálně pracuju v Bratislavě. Firma skoro stejná, akorát na konci je navíc SK :grinning:. V Praze pro mě na jaře moc práce nebylo a nějak mě to nicnedělání přestávalo bavit, tak jsem se rozhodla ten "volný" čas strávit na slovensku. Ale už mě občas chytají roupy a balila bych :grinning: ale aspoň rok tu musím vydržet (takže minimálně do června). No a jinak jsem fakt ráda, že už to mám za sebou, H. si nenechal ujít jedinou příležitost, aby mě neponižoval, neurážel apod., přesto do poslední chvíle rozvod odmítal, že prý k tomu není důvod... no comment.
Tak to je super, že už sis omrkla porodní sál. A co tvoje fóbie z porodu, doufám, že se s blížícím porodem zmenšuje, protože stejně nemáš na výběr a mimčo musí ven :grinning:
7. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
jáji: tak hlavně, že to máš za sebou. to je hustý, když se mají dva lidi rádi a pak se takhle dokáže obrátit :unamused:
7. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,
po delší době nakukuji a nestačím se divit :astonished:

Sebastianno, ahoj, taky vím, kdo jsi, a zírám. Ohromně Ti to sluší, řekla bych, že víc než na první svatbě :grinning:

Holky, všem ještě dodatečně vše nej do nového roku a ať jste vy i vaše děti zdraví a šťastní. A Aničce snadný porod :wink:

Jaji, to je dobře, že už máš rozvod za sebou, nějak se vám to taky táhlo, co? :unamused:

U nás nic nějak extra nového, pořád pokračujeme v krasojízdě s rekonstrukcí, na Vánoce bychom chtěli bydlet, ale to si budeme muset pořádně máknout.
8. led 2010 ve 04:21  • Odpověz
hermi: děkuju moc. no, teď už vypadam trochu jako člověk :sweat_smile:, ale v těhotenství jsem přibrala 20kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jinak přeju brzký bydlení :slight_smile:
8. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
sebastianna : jé ahoj !!!Moc ráda tě tu vidim. jasně že si na tebe pamatujeme. Často jsem si řikala, jak se máš.
Gratuluju k druhé svatbě a hlavne k holčičce. Krásný jméno a hlavně moc hezká holčička. Tobě to taky sekne.
Jinak, si prosím IP s nějakými těmi informacemi, jsem zvědavá
:wink:

Já se mám bezvadně. Tondovi budou v březnu dva a je to super. :dizzy_face:
10. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Jé teď koukám, že máš taky březňátko :dizzy_face: :dizzy_face: Rodit v březnu je super, co ? :slight_smile:
10. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
petru: ahoooj :wink: jj, já jsem si loni říkala, jestli nebude lu s toníčkem přesně o rok, ale nakonec jsme to nestihly o tři dny :slight_smile: březen je podle mě strašně výhodnej, jediný negativum pro mě bylo zimní těhotenství :unamused: napíšu IP :slight_smile:
10. led 2010 v 15:59  • Odpověz
sebastianna: ja jsem nejak nevyplnila ten dotaznik tady. Mel by se jmenovat matyas..pokud to nakonec nebude holcicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, ale pry je to jasny chlapik! :grinning: Jojo, budu v Podoli...snad to bude dobry :wink: Byla si spokojena?

jajinkaa: jeee, teda to je hrozny, kdyz se s tim pak nedokazal vyrovnat a takhle ti to oplacel. Je ale dobre, ze uz to mas za sebou :slight_smile: Ted bude urcite uz lip! Tak zase ta Bratislava je asi obrovska zkusenost vid? No moje fobie.. je takova uz nejaka vysumnela... spis uz se tesim az to budu mit zasebou a prcka v naruci! To bricho uz je fakt hruza...a k tomu ta zima a jak se clovek musi nabalit, taky nic moc.

herminka: diky moc :wink:

Jinak to snezeni je neskutecny, co? U nas na Brevnove to vypada jak na horach :wink: Ani auta sem moc nejezdi, prootze do toho kopce sem nikdo nevyjede... doufam, ze vyjedeme my az pojedeme do porodnice :wink: Porad si myslim, ze to prijde driv. No uvidime...ale manzel rika, ze se u me ma mooooc dobre, ze se mu ven urcite jen tak chtit nebude, i kdyz ja bych si to uz prala.

Tak zatim holky papa a hezky tyden
10. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
sebastiana : no me docela zimní tehotenství vyhovovalo. Nebyla totiz takova zima, nebyl skoro vubec snih, zadny naledi atak...sem Tondu odnosila jen v hodne tlustym svetru :sweat_smile:
Ale kdyz jsem byla v porodnici, tak zrovna snih trochu napadl :slight_smile:
ja mam docela hruzu z letniho tehotenstvi. jak jsem silna, tak nemam leto moc rada i bez tehotenstvi natoz nosit ten silenej bachor, co jsem mela s Tondou.

My už se ted prestavame chranit, tak trochu doufam, ze to nevyjde hned :grinning: , abych prave nemela nejvetsi bricho pres leto. Ale uvidime...tohle clovek proste nenaplanuje :dizzy_face:

Ani : teda to je neskutečný, že už máš v pase 38 tt. Hrozně rychle to uteklo. Už se na vašeho chlapečka moc těšim !!!
Já jsem z toho sněhu nadšená. Asi ptoro že nejsem řidič :sweat_smile:
U nás je to taky jak od Lady a to jsme sídliště. A co teprve jak to musí být krásný ve Kbelích, musím se tam jí t zase někdy podívat.

sebastiana : a kde ted vlastne bydlíš ?
11. led 2010 v 00:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ani, fakt už to máš za pár :dizzy_face: Matyáš je moc hezké jméno.

Seb, mohla bych taky poprosit o nějaké informace o Tvých peripetiích do IP? :wink:

Petru, ahoj. Na opicích jsem vyšmírovala, že měl Toník nějaké problémy přes svátky. Už je to OK? To jsem zvědavá, jak dlouho na sebe nechá sourozenec pro Toníka čekat :dizzy_face:
11. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
Hermi : jo jo , už je to dobrý. Dnes jsme byli poprvé mezi lidma. Měla jsem sraz s opicema v pizzerii na Palmovce, už jsem měla absťák.
Toník zvracel a měl průjem, ale to jsi asi četla. Teplotu měl naštěstí jen jeden den, ale první dny byli děsný.
Asi to chytl od někoho v rodině (mělo to pár příbuznejch)

Se sourozencem to asi nebude tak rychlý jako u Tondy, přecijen ještě trochu kojím (chtěla jsem odstavit mezi svátky, ale Tonda vůbec nic nejedl, jen pil mlíko, tak jsem mu to nechtěla brát a ještě ho trápit, když mu bylo blbě) , MS totál nepravidelná, frekvence imtimností o dost jiná než po svatbě :grinning: :grinning: apod.
ale já nikam nespěchám. Mám to tak nějak napůl, chtění nebo nechtění otěhotnět.
Ale v květnu už asi začnu být nervózní, protože bych kvůli práci potřebovala otěhotnět do června :slight_smile:

a jak se máš ty ? U vás musí být ten sníh teprve něco, když vidím, co je tady... :sunglasses:
Jo, Anka s Pavlem si koupili domeček. Nějakej novej, moderní. Líbil se jim uvnitř a nechtěli nějakou rujnu s několikaletou rekonstrukcí.
Viděla jsem se s ní na začátku prosince. Vypadá spokojeně a Cyril je úžasný hodný miminko. Moc jí to přeju.
11. led 2010 v 19:23  • Odpověz
anni: to je krásný jméno :slight_smile: neboj, pak budeš ráda, žes tu zimu vydržela a budeš chodit ven s kočárkem na jarní procházky :slight_smile: držim palce, ať to máš brzy za sebou. mně říkali od první kontroly v podolí, že je vše připraveno, tak jsem se těšila, že by to mohlo přijít o něco dřív, no a nakonec jsem přenášela a malou mi vyvolávali :frowning2: jinak jsem byla v podolí moc spokojená, tak kdyby tě něco zajímalo, tak písni IP :slight_smile:

petru: a vy v těch kbelích nejste? to mi asi nějak uniklo :sweat_smile: jinak přeju hezký snažení :slight_smile: bydlim pořád v praze :wink:

hermi: to víš, že napíšu, jdu na to :wink:
11. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
sebastianna : do Kbel se stehujeme nekdy na jare....(nejpozdeji do dubna)
Uz se moc tesime !! :dizzy_face: :dizzy_face:

me Tonika taky malem vyvolavali (jestli si pamatujete), ale nastesti se rozhodl den pred kontrolou sam....
a vsude vypravim, jak mi v den terminu sestra rikala, ze uz mam pravidelne kontrakce, ze do utery porodim a rodila jsem az v patek a pri prijmu mi jina sestra rekla, ze kdybych rodila, tak vypadam jinak...a ja byla na 4 cm a Tonda byl do 4 hodin venku.. :sweat_smile: :grinning:
11. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
anni, sebas : ja byla v Podoli za kamaradkou a strasne se mi tam libilo ! Docela by se mi libilo, jit priste rodit tam, ale zase na Bulovce uz to znam, je to blizko...doktori super....jen to sestinedeli... :sweat_smile:
Prelet pres kukaččí hnízdo :grinning:
11. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
autor
sebastiana : ne¨mas nekde odkaz na svatebni fotky ? (do IP) ta v pase je moc krasna...
11. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
Sebastianno, díky za IP, nemělas to lehké :zipper_mouth:

Petru, je u nás děsně sněhu. Ale ještě jsme neměli čas jít na běžky. A já nevím, jestli v dohledné době půjdu, protože jsem dneska cestou do práce strašně hnusně spadla na kostrč :cry: Tak jsem si vzpomněla na Tebe - jednak na chválu zimního těhotenství (představila jsem si stejný pád ženské pár měsíců před porodem) a jednak na to, že vlastně nevím, jaks dopadla u doktora! S tím těhotněním do června to myslíš tak, abys porodila do T. 3 let, že?
12. led 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky!
Jééé Sebastianno ahoj, taky si tě pamatuju, to jsem ráda, že jsi nakoukla! :wink: Mrkla jsem na foto, moc ti to sluší a máte nádhernou holčičku :slight_smile: Prosím, prosím taky info do IP, díky :wink:

Tady je taky strašně moc sněhu, je to jako na horách. Bohužel s kočárkem se ani nedá vyjet, protože na chodníkách jsou vyšlapané jenom úzké cestičky, takže většinou přenáším v náručí, protože Danymu se v tom sněhu špatně chodí. Na bobech sedět nechce, tak ještě scháníme ohrádku, že vyzkouším sáňky, zda to nebude lepší :slight_smile:

Herminko, au kostrč ... to bolí pekelně ...
a kdy se vy pustíte do mimča? Neříkala jsi tento rok na jaře nebo si to pletu?

Aninko, Matyáš je krásné jméno! :wink: Teda strašně rychle to uteklo, že už máš 38tt, než se naděješ, tak máš prcka v náručí! Tyhle poslední týdny stojí tak nějak na prd, to je fakt ... já jsem ke konci už jenom seděla s nohama nahoře :grinning: , byly strašný vedra, celá nateklá ... no uf. :sunglasses: A manžel jde k porodu?

Petru, to jsem ráda, že je už Toník zdravý! To jste si asi užili, trvalo to docela dlouho že jo?
A jinak držím pěsti, ať to těhu vyjde dle tvých představ! Holky stejně, jak je to dlouho, co byly svatby, první těhu a teď se tu už plánuje druhé těhotenství ...
Jako u mě to bude zase zajímavý, tak jak jsem nevěděla s prvním, jako kdy a tak (viz. Lázně Bohdaneč), takt o bude i s druhým ... :sunglasses: Já vůbec nevím, zda při jedné mateřské nebo jít na chvíli do práce a mít mimčo až dýl ... no uvidíme
:sweat_smile:

Alčo, tak hlavně že už jsi zase svobodná :sunglasses: a že to máš za sebou!
12. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
A ještě jsem zapomněla napsat, že už nekojím! Stalo se to zcela neplánovaně, mezi svátky jsem dostala antibiotika na pohotovosti, protože mě delší dobu bolelo v krku a nic nezabíralo, tak jsem je vyfasovala. Jenomže jsem se tam zapomněla zeptat, zda u toho můžu kojit, doma jsem snědla první prášek a potom volala na pohotovost, zda můžu a samo nemohla jsem ... tak jsem to trochu ořvala, protože jsem na konec kojení ještě nebyla připravená :sunglasses: , Danymu to vůbec nepřišlo, nikdy nebyl závislý na prsu, takže nikdy nevytahoval triko a tak ... takže já jsem byla větší závislák než on ... kojila jsem ho teď už jenom 2x denně a to ráno a večer a ani ten den, když jsem ho šla uspávat nevyžadoval cucat ... takže jsem ráda, stejně jsem chtěla teď na jaře někdy přestat, takže to bylo utnutý takovým šokem hlavně pro mě :grinning: :sunglasses:
12. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
petru: fotky nikde na netu nemam :frowning2:

moni: ahoj :slight_smile: děkuju :slight_smile: s tim kojenim mě to mrzí, ale když to dany nesl dobře, tak aspoň tak. to je děsný, jak na to člověk pořád musí myslet, že kojí a že skoro nic nemůže. a oni se bohužel u doktora moc neptaj, když vidí, že dítko už neni miminko :frowning2:

hermi: já spadla loni ve 32. týdnu, ale po rukou a naštěstí docela dobře. brr, kostrč :frowning2: snad už to nebolí. já teda zimní těhotenství ráda neměla, ale pak to má skoro samý výhody. procházky na jaře a v létě, kojení kdekoliv, mimčo už docela vnímá první vánoce, začíná chodit okolo jara, takže chudák neleží v blátě atd. :slight_smile: kvůli tomu bych se obětovala i u příštího a tu zimu vydržela :grinning:
12. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky, taky zdravím, nějak jsem se zapomněla na facebooku :wink:

U nás je po očkování spalničky - zarděnky - příušnice a je to nějaký divoký. Anče stojí v postýlce a ječí mama a já už po dnešku nemám sil. Celej den se na mě věší a umí být opravdu kva kva kvalitní.

Jinak Honza pořád nic moc práci, flikuje to, jak se dá, jazykovky, hodiny pro kamarádku, doučka atd.... Takže s pěnězmama to taky není nijak závratný, ale jinak žijem . Kbely jsou zasypaný sněhem, prej je ho tu nejvíc v Praze, auto mám zasypaný, takže se ani nikam nedostanem, chodíme jen s bobama na krátký prochajdy :slight_smile:

Moni, tak to je dobře, že nebyla žádná kojící krize, když to pak člověk čte, co děti dělají a jak matky krizí....tak to je prima, ne?

Ani, to je teda fakt za pár, přeju klidný a pohodový a hlavně rychlý porod a doufám, že se hnedle dozvíme, až něco bude.

Hermi, vy pořád nic? žádný radostný očekávání?

Tak já se za vámi zasejc přijdu podívat, ju? Fota na fcb, jinak videa na youtube na mým účtu :grinning:
12. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
autor
Hermi : jo jo, do tří let Tondy. Ráda bych mateřskou navazovala, ale na druhou stranu by mi vůbec nevadilo mít děti třeba i 4 roky od sebe. Ségra to tak má a je spokojená.
na druhou stranu už začínám mít chutě na malé miminko :dizzy_face:
Pár kamarádek má teď čerstvý mimčo a bere mě to. S Toníkem je teď sranda a tak, ale docela se mi stýzká po době, kdy byl malinkej. Né že bych to chtěla vracet, každý období bylo super, ale však víte jak to myslím.
No, sice se nechráníme, ale ráda bych otěhotněla, až trochu zhubnu. Dnes mě zase vyděsili v Sama doma s těhotenstvím a nadváhou (u mě už obezita :sweat_smile: ) a celkově sama vím, že čím těžší budu , tím to bude horší.
Taky bych se ráda stěhovala do nového netěhotná...
ale zase se už nechi chránit, kdyby to vyšlo brzo, tak mi to nebude vadit.
No fakt se to ve mě taky pěkně mele. Však se to nějak vyřeší samo :grinning:

Moni, s tím kojením docela závidím, i když jsi k tomu přišla docela drsně. Taky bych to ořvala. Ale zase už máš pokoj a Dany je šikulka, že to tak vzal.
Léňa mi psala, že už taky nekojí. Toník teď mlíko docela vyžaduje. Snažím se kojit jen jednou denně (ale když počítám noc, tak to je někdy i dvakrát)
Chci ho odstavit ze dne na den někdy v únoru nebo tak nějak. Lidi mi říkají, že u takhle velkého dítěte je blbý mu jednou dát a jednou nedat.(když chce)
Radí mi, zalepit si bradavky náplastí a tvrdit mu, že mám bebí a že to prostě nejde. Jako řev bude (na obou srtranách), ale co se dá dělat, když jsem neměla to štěstí, aby se odstavil sám.

Hermi : s kostrčí jsem byla 9.12. na ortopedii. Rengenovali mě a prý jí mám moc rovnou a dlouhou (jsem hold opice :grinning:) a proto mě bolí. dr. řikal že je to prostě evidentní podle obrázku, proč mám bolesti. Ale že se to nedá řešit jinak než operací (vyndat jí)
Prý by ale ještě počkal. Že prý když cítím zlepšení oproti době po porodu, tak se to ještě může zlepšit samo.
Že by se do operace nehrnul. :sweat_smile:
No tak hlavně že vím, v čem je problém.

sebastiana : s tema výhodama jarního dítka nemuzu nez souhlasit :wink: :dizzy_face:
Me to tehotenství v zime nevadilo, páč tu zimu fakt nebyl skoro sníh, ani moc velka zima atak...(ale to uz jsem tu myslim psala)
ja se strasne potila a predstava, ze to obr bricho nosim v cervenci...z toho mi bylo vazne zle.
Jestli otehotnim na leto, tak ho asi stravim doma u vetraku :sweat_smile:
ono je ale blby, ze ted uz k tomu budu mit i Tonika, ktery samozrejme musi chodit i ven a do toho byt bez vytahu... :sweat_smile:
no desim se toho, ale treba to nejak pujde...treba to nebude tak hrozny jako minule...ale jsem ted skoro o 20 kilo tezsi nez pred svatbou, tak si iluze moc nedelam. :pensive: :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja jdu pokracovat na dalsim dortu. Za leden mam 9 objednavek (z toho 4 za sebou), tak uz to zacina docela vydelavat :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 v 00:03  • Odpověz
autor
Medi : zítra jedem do Kbel, tak jsem zvedava, jestli se tam dostanem (jedem MHD)
Mame tam sraz kvuli obkladum :slight_smile:
Vezmu sane, tak kdybys mela cas a chut se potkat, budu na telefonu.
Spi se sanema do autobusu ? :sweat_smile:
boby mame pitomy po Frantiskovi. Tonda v nich pada do lehu.
Budem tam nejak po obede.
13. led 2010 v 00:07  • Odpověz
Juuuu, tady se to spravne rozjelo :slight_smile:

Peto: tak to je super s tima dortama, ze se ti to tahle rozjelo! Je to super, kdyz si clovek muze takhle prijit na nejakou tu korunku :wink: Ja snad doufam, ze se to rozjede i u me. Delala jsem hodne grafickych veci pred Vanoci. Tak to bylo taky fajn. Tak jsem zvedava zda to budu zvladas i s tim drobeckem nasim.
S tim zimnim tehu bych souhlasila, kdyby ted nebylo tolik snehu, ale i tak se to da. A je fakt ze v lete jsem jeste byla v pohode a ted tech par mesicu uz jsem vydrzela a ted to mam za par. A pak snad uz konecne prijde jaro a leto :slight_smile:
Me se to v Podoli taky hodne libi, ty porodni pokoje jsou super, ze tam ma clovek soukr. po cely porod. Jen se modlim, aby tam meli volno az to na me prijde, protoze ted se u apolinare maluje...tak to asi vsechno pojede do Podoli, ale uvidime..pokud me nepraskne voda, pokusim se jet co nejpozdeji :grinning: Jen abych petovi neporodila v aute. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mysojc: diky moc, snad to bude rychly. :wink:

Monisek: tak jeste, ze to odsateveni probehlo takhle mozna drsne, ale zase v pohode. jojo manzel chce byt u porosu, tak jsem na nas dva zvedava, jak to zvladneme :wink: :dizzy_face:

Sebastiana: jo to mas pravdu, ze to je vlastne docela dobry cas... vanoce uz vnima a pak na jare uz skoro bude chodit.. uz se tesim a zaroven si to nedokazu vubec predstavit, ale to asi nikdo :dizzy_face: Tak to jsem rada, ze si byla moc spokojena... tak snad budu taky :dizzy_face: Seb, posles me do IP neco ohledne toho co se stalo? Diky
13. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
Anni : presně jak píšeš. Podle mě si to každá z nás nedovedla představit...Porod a pak mít dítě....a je to tak zvláštně přirozený, automatický...jakoby ty děti s náma byli odjakživa :dizzy_face:
Moc ti přeju pohodový a rychlý porod a strašně se těším na první dojmy. :dizzy_face:
13. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Peto: diky, za podporu!!! Mam strach, ale to je asi normalni. Uz si preju aby to bylo za mnou a drzela jsem spuntika v naruci:slight_smile:
13. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Anni, je to přesně tak, jak to napsala Petra :wink: Jako kdyby ten prcek byl s námi odjakživa, vše přijde přirozeně a tak nějak samo :sweat_smile: A strach jsme měly určitě každá ... člověk pořádně neví, do čeho jde a co ho čeká, ale zvládnete to s tatínkem v pohodě! :wink:
13. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.