• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Moni, nádherný fotky !!!!! Něco už jsem viděla na MMB, ale ráda jsem se koukla znova.
Mě už je úplně blbý psát, jak jsem z danyho hotová, ale vždycky to musím znova napsat. Neskutečně hezký dítě. A oblečky opět super.
V tom obleku mu to sekne a fotky s holčičkama jsou prostě super. Malej milovník. Dvojčátka jsou hrozně hezký a teda nechápu, jak je rodiče od sebe rozlišej.
Fakt krásný.
Prosim tě, co máte za foťák? mě příde, že máš všechny fotky hrozně pěkný (ostrý) a tak...a taky teda pěkný záběry, což už není foťákem..

Vy jste Danyho te´d stříhali ? Tonda má te´d hrozně dlouhý vlasy, ale já nějak váhám jestli stříhat na zimu :sweat_smile:
13. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Petru díky :wink:
Dvojčátka jsou krásný, jsou si hodně moc podobné, ale jsou to dvojvaječná dvojčata, já je už od sebe rozliším, ale že mi to dalo :sunglasses: Každá je trošku jiná, má jiný tvar hlavičky a záchrana teda jsou taky naušničky, mají kytičky, ale každá má jinou barvu kamínků :slight_smile:
Co se týká ještě fotek ... máme Panasonic LUMIX DMC-FZ7, jsem s ním strašně moc spokojená. A fotky jsou ostré, ale taky kolikrát se vůbec nevede. Ale myslím, že z toho množství, co nafotím, by nebylo možné nemít fotku, která je docela hezká, že se na ní Dany kouká, není mázlá a tak ... já jsem vyloženě magor :grinning: , takže foťák tahám všude a aby jsi měla představu, tak třeba na Štědrý den jsem nafotila 280fotek :sunglasses: a potom z toho vyberu jenom pár těch povedených ... co se narodil Dany, tak foťák vycvakl něco přes 16tis. fotografií :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

Jinak Dany je ostříhaný od roku potřetí, teď naposledy jsme ho stříhali strojkem před Silvestrem :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
Moni : s focením jsem na tom úplně stejně ! :wink: Ale Toník není až tak fotogenickej jako dany...on se kolikrát prostě nepodivá a nepodivá..apod.
Taky se snažím fotky třídit, dřív než je dám na rajče, ale i tak tam mám nudné fotky nebo se opakujou atak.
U tebe není ani jedna fotka nudná, je vidět, že si s tím dáváš práci.

Ty jo, sem si myslea, že jsou holčičky jednovaječný. Přídou mi stejné.

Tondu taky čeká stříhání, asi nebudu čekat na teplo. Už mu ty vlasy docela vadí..

za chvíli přijde kamarádka se dvěma klukama, to bude čoro moro....

nepříde vám, že nám to tu Sebastiana zase trochu rozjela ? :dizzy_face:
Díky Seb...
ale i tak už fakt není tolik času kecat....a když tu nikdo neni, tak kecám na opicích. V podstatě při každé volné chvilce.
14. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Petru, my u focení děláme pořád nějaké opičárny a tak, aby se Dany podíval, ale nás má na háku a kašle na nás :sunglasses: , ale je to kolikrát komedie :sweat_smile: Mně se tvoje fotky líbí moc, však jsem ti psala, že ti čučím na album každý den :slight_smile: , nepřijdou mi stejné ani náhodou, ráda se dívám, co jste podnikli s Tondou a vy jste myslím dost akční! Takže se je na co dívat :slight_smile:

My Danyho stříháme i teď přes zimu, venku má čapku, tak mu určitě myslím zima není. Budete stříhat nebo strojkem?

Užij si návštěvu!

A ještě jsem chtěla napsat k dortům ... tý brďo, jsou nádherné ... nedivím se, že je o ně zájem, fakt jako od profesionála! Bych ani nevěděla, jaký vybrat! :slight_smile:

HOlky, jak teď řešíte ten sníh? S kočárkem se u nás nedá vůbec vyjet, jsou chodníky ve špatném stavu, hodně rozježděného sněhu a tak, my máme trojkolku a docela se bojím,abych ho někde nevyklopila. Tak jsme koupili boby s tím, že bude určitě nadšený ... nebyl ... nadšený jsme byli jenom my :sweat_smile: Nechce na nich sedět a když chvilku sedí, tak po chvíli začne kňourat a chce dolů. Jenomže v tom sněhu nechce ani chodit, což se nedivím, špatně se chodí i dospělému, tak dnes půjčíme sáňky, Martin koupí ohrádku a zkusíme ještě saně a jestli ani to ne, tak snad ať už je brzy jaro :sunglasses:
14. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že to tu zas pomalu ožívá :slight_smile:

Ani, to je moc dobře, že fóbie z porodu je spíš na ústupu :dizzy_face:. Jsem moc na tvého prďolku zěvdavá :slight_smile:

Moni, jako vždy krásný fotky. Ostříhanej Dany vypadá tak velce (to je divný slovo :grinning:, jako že vypadá starší).

Hermi ahoj, a jak jste pokročili na stavbě za minulý rok? Máš někde aktuální fotečky. Držím palce, aby vám stavba šla od ruky a mohli jste brzy bydlet :slight_smile:

Petro, mám na tebe technický dotaz ohledně dortů (mimochodem moc hezké) - když korpus potahuješ tou mandlovkou, tak mezi korpus a tu mandlovku něco natíráš nebo se to dává na suchý korpus?

V pondělí si jdu pro novou občanku, když jsem to říkala šéfovi, tak se smál a popřál mi, ať si brzy můžu jít zas pro novou :slight_smile: Tak jsem mu řekla, že zrovna on by mi to moc asi přát neměl, protože jestli bude nějaký předpoklad pro další změnu občanky, žak tady dám na 99% výpověď (zatím převažuje to, že se chci vrátit do čech, slováci jsou divní :sunglasses: ).
14. led 2010 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky, i já se v rychlosti hlásím, že žijem a máme se fajn :slight_smile:

Seb! my už jsme si psaly :wink: občas kouknu na albíčko a malá je úžasná - a navíc jsem nadšená z toho jména ,fakt super volba!

na fotky všech koukám pravidelně, jen jsem dlouho neviděla žádné fotky Míši od Stáni, tak snad brzy někde Mišáka uvidím

Moni, já s trojkolkou zatím v poho i v tom hlubokém sněhu, občas jsem ho vzala na sáně, ale jezdíme ven každý den a dobrý

Anni, teda ty už jsi na rozpadnutí! moc ti přeju, aby vše bylo v pohodě a pořádku. Souhlasim s holkama, že pak je to všechno takový automatický! a ty to zvládneš!

Hermi, taky bych domeček ráda viděla

my už přes měsíc bydlíme v novém a jsme moc spokojení! ještě tu je spousta věcí na dodělání, čekáme jednak na ještě stavební úpravy a jednak na penízky, ale jinak super.

jinak za týden bude Filipovi rok, je to fakt neuvěřitelný, jak to letí.... možná že v létě zkusíme další miminko, uvidíme, jak na tom budem.... ale ještě jsem chtěla do druhého mimi zhubnout, ale vidím to bledě :(
14. led 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
jaji : pod mandlovou hmotou by měl být máslový krém (já dělám pudinkovomáslový) nebo marmeláda nebo nutela.
Nesmí tam být šlehačkový nebo tvarohový krém, ten by mandlovou hmotu rozpouštěl.
Mám zkušenost, že když se mi z prokrojení kousek tvarohovýho krému dostane k mandlovce, tak to hned začne téct, takže teď dělám v prokrojení takový jakoby máslový mantinel.

Moni : vezmeme ho strojkem. Minule to bylo strojkem a docela to zvládl v pohodě a je pak vše stejný.
Moni, podívej se na MMB na dorty a zjistíš, že jsem stále velký amatér, ale jsem ráda, že se dorty líbí, to je jasný. A zatím mě to stále baví.
Ráda bych začla zkoušet nějaké 3D (umím jen prsa), tak si dám na zácvik nějaký dorty pro rodinu.

Moni : náš sporťák je na ušlapaný sníh naprosto v pohodě a tam kde jsou haldy hold musím zabrat, ale spíš te´d chodíme ven se sáňkama nebo s bobama.
Boby máme ale blbý, po Františkovi (asi jsem to sem už psala, ztrácím přehled). Toník na nich padá do lehu, protože to tam mají jakoby zvednutý u nohou, takže čekám, až mi přijdou jiný z MMB.
Sáňky máme takový ty obrovský s ohrádkou, tak tam je v pohodě, ale zase jsou hrozně těžký na poponášení po silnici a i když je Toník baleťák hubenej, dost se už pronese.

Včera jsme se byli podívat na byt (už jsou hotové obklady v koupelnách a byli jsme vybrat barvu na spáry), tak jsem vzala Tondu do Erga a byl to dost záhul. Na zádech by to bylo v pohodě, ale neumím si ho tam dát sama. No a na břicho už je velkej a těžkej. Večer mě dost boleli záda.
14. led 2010 v 17:20  • Odpověz
ahoj holky,

petru: sice nevim, co za diskuzi jsou opice, ale jsem ráda, že se to tu rozjelo :wink:

urbi: díky :dizzy_face: filípek je 21., viď? to je fakt děsný, jak to letí :confused: tak ať se vám hezky bydlí :slight_smile:

jinak, já koukala na všechny alba včera a máte všechny moc krásný děti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se o nich nedá říct miminka :grinning:

my sáně nemáme, ale asi bych je ani nevyužila, protože nikde neni souvislej povrch, kudy bych mohla projet, ale s kočárkem je to docela boj, když najedeme do nějakých hromad sněhu :unamused:
14. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
Seb : s holkama z března 2008, co jsme si víc rozuměly a co se hodně scházíme jsme se trhly, takže většinou kecám tam.

:wink:
14. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se taky hlásím, že žijeme. :slight_smile:

To je dobře, že to tady ožilo. :dizzy_face: Jen jsem chtěla reagovat na víc věcí a už jsem zapomněla na co všechno... A taky se nemůžu moc rozepisovat vzhledem k pokročilé hodině.

Seb: Ahoj, to jsem moc ráda, že ses ozvala. Taky jsem si říkala, jak se máš atd. Moc gratuluju k 2. manželství a k nádherné holčičce, moc vám to sluší. :dizzy_face:
Můžu, prosím, poprosit taky o info do IP? Jsem zvědavka zvědavá. :slight_smile:

Petru, zkoukla jsem na mimibazaru dorty a fakt nádhera. To se nedivím, že je o ně zájem. :dizzy_face:
To je mi líto, že byl Toník nemocnej, tak snad už je to dobrý. :slight_smile:
Tak držím palečky při snažení, jsem zvědavá, kdy bude mít Toníček sourozence. :slight_smile: My jsme říkali, že počkáme do jara, tak uvidíme. Ale taky se obávám, že to nepůjde tak rychle, z důvodů, jak jsi psala. Ještě kojím a nemám MS,... Stejně to uteklo, není to tak dávno, co jsme tu plánovaly svatby. :slight_smile:
To bydlení hezky pokračuje, co? To už za chvíli budete bydlet. :dizzy_face:

Moni, tak to je dobře, že Dany vzal odstavení tak v pohodě. U nás to zatím nevypadá.Mišák je závisláček. A kdybych mu přestala dávat, tak by ve dne nespal (teď usíná okolo 16.h nebo nespí vůbec), v noci by se asi jen tak neutišil a ráno bysme vstávali v 6h, což se mi moc nehodí vzhledem k tomu, v kolik chodím spát... Teď vstáváme okolo 8.h.
Fotky jako vždy nádherný. :dizzy_face: My jsme Mišáka ještě nestříhali, ale už se na to dlouho chystáme. :slight_smile:
My jezdíme venku se sáňkama. Nesypou tu silnice, tak se tu dá krásně jezdit, jen je to někdy rozoraný od aut.
Sáňky se Mišákovi nejdřív nelíbily, on vůbec tak všeobecně nemá rád novinky (i nový botičky nebo čepička byly s brekem), ale tak napotřetí už to bylo fajn. A včera jsme vyzkoušeli boby, z těch zatím nadšený není.
Jinak se nám sníh moc líbí, běžky nazouváme na dvoře,... ale věřím, že pro řidiče nic moc...

Míšo, to je fajn, že už bydlíte v novém bytě. Tak ať se vám tam hezky bydlí. To to letí, že už i Filípkovi bude rok. :slight_smile: Já na alba nějak nemám čas. Tak nejlepší způsob, jak vidět Míšu, je asi když je nějaký srazík a holky fotí a pak sem dají fotky. Nebo mám něco v mailu, můžu poslat, máš pořád stejný mail?

Anni, tobě už se to taky krátí, viď?
Tak moc držím palečky, ať všechno proběhne v pořádku. Moc se těším na mimouška. :slight_smile:

Tak jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám. :dizzy_face:
A taky se omlouvám za román. :slight_smile: Mějte se hezky. :slight_smile:
15. led 2010 v 01:44  • Odpověz
petru: dorty jsou fakt moc krásný. jsi šikulka :wink:

stapet: ahoj :wink:

k tomu druhýmu miminku - taky se obávam, že to s tim kojenim nepůjde jen tak :sweat_smile:
15. led 2010 v 15:30  • Odpověz
petru: ty jo, teď jsem pročítala tvoje album, jak byl mazec jen posledních 25minut porodu :wink: já rodila necelejch 6hodin, což je vlastně krátká doba, ale asi 5,5hodiny bolestí jak kráva. strašně moc bych si přála zažít druhej porod přirozeně, bez vyvolání. oni teda říkaj, že vyvolávanej bývá bolestivější, ale kratší, když se to díky indukci rozjede :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásnej zážitek z porodu byl pro mě až závěr - to si pamatuju jako úplně bezbolestný, nástřih jsem jen slyšela, ale necítila :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:40  • Odpověz
vypadá to, že si píšu jen sama se sebou, co? :grinning: :grinning: :grinning:

ještě k porodu :slight_smile: já si nedovedu představit, že bych nebyla od začátku do konce v soukromí jen s manželem :sweat_smile: představa, jak lezu po zemi před nějakou cizí paní :grinning: :grinning: :grinning: jen doufam, že až to zase přijde, tak bude v podolí volno :slight_smile:

anni: nemáš nějakou fotku s bříškem?
15. led 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
seb : mě taky hrozilo vyvolání, že byl Tonda velkej, ale naštěstí se rozhodl sám den před poradnou, která měla rozhodnout.
Taky jsem se vyvolání děsila. Řikají to všichni, že to víc bolí, jak se to rozběhne najednou, žádné postupné bolesti.
Já to měla krásně postupně a mazec byla poslední hodina a čtvrt, od prdnutí vody, ale úplně nejhorší těch posledních 25 min. Já v tom mám teda zahrnutý i tlačení, byť každej řiká, že to je to nejmenší.
Já myslím, že pro toho, kdo měl šílený dlouhý kontrakce už to pak je pohoda (to tlačení), ale já to měla naopak.
Teda nejhorší bylo, když jsem měla kontrakce na tlačení a ještě jsem nesměla tlačit. brrrr

Te´d se trochu obávám, že jestli je pravda, že druhý děti bejvaj větší, tak že už to buď nedám přirozeně (což teda není až taková tragédie, ale ráda bych to měla jako minule) nebo že mě tentokrát kvůli velikosti mimča vyvolávačka nemine.
No asi bych radši vyvolávačku než pak rodit a nezvládnout to a jít na nůž po hodinách bolesti.

Uf, a to ještě druhý nečekám :grinning:
Já myslím, že te´d nám to bude trvat dlouho. V únoru chci přestat kojit, tak doufám, že se mi pak nějak upraví MS, případně si zase skáknu k dr. pro Duphaston jako u Tondy.

Seb : za jak dlouho se vám podařilo miminko ?
15. led 2010 v 18:53  • Odpověz
petru: tak právě kontrakce u tlačení už byly jediný, který nebolely a hlavně jsem už mohla tlačit, teda ono nevim, jak by mi to asimohli zakázat, když už jsem prostě rodila, aniž bych chtěla :grinning: :grinning: :grinning: jinak malá se povedla vlastně téměř hned :slight_smile: ale s tim druhym taky nevim, páč taky kojim, ale zase to, že člověk nemá ms, neznamená, že nemůže otěhotnět. nějak to nechci řešit. prostě budeme rádi, když to vyjde mezi luciannčinýma 2. a 3. narozeninama :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
seb : já to měla právě zakázaný, že prý neni zašlá branka :sweat_smile: :angry: ...a Tonďák se už dral ven :sweat_smile: brrr
dodnes nevim, jestli jsem měla tu sestru poslechnout. Protože když za chvíli přišla dr. tak už mi tlačit dovolila a divila se, že se ujišťuju, že opravdu můžu. To už byla úleva, ale tlačení mi moc nešlo. I tak to pak bylo rychlý, ale já měla pocit, že to trvá min. půl hodiny..
O čase mě pak zpětně informoval František, měla jsem to hodně zkreslený. :grinning:

Jé to jsem si zavzpomínala.. Ale jak se řiká, u druhýho už se člověk asi bojí trochu víc, když ví do čeho jde :sunglasses: :sweat_smile:

jsem ted zase ponocovala s dortem. tentokrát pro tátu. Moc mě to bavilo.

dobrou
16. led 2010 ve 02:10  • Odpověz
ahoj holky, tady se zase rodilo :grinning: :grinning: je to hrozně hezký, jak vzpomínáme na naše porody :slight_smile: pro mě bylo taky tlačení nejhorší z celýho porodu, když teda nepočítám šití :stuck_out_tongue_closed_eyes:, párkrát jsem si blbě zatlačila do obličeje, to jsem vypadala, popraskaný žilky v celým obličeji. taky si myslím, že se u druhýho budu bát víc, ale zase na druhý straně budu klidnější z toho prostředí a tak, vím, co se bude dít, už z toho člověk nebude tak vyjukanej. kéž by platilo to, že druhej porod je rychlejší :slight_smile:

jak jste psaly o odstavování od kojení, tak já jsem si taky myslela, že to bude děsný, že bude brečet, nebude chtít usínat, bude dělat scény a tak a nic takovýho se nekonalo, asi jsem byla víc závislá já než on :slight_smile: brečel akorát asi 2x, když už nedostal večer a v noci se to nějak upravilo samo, jsem fakt ráda, že už nekojím, když to vezmu zpětně, tak jsem to už měla utnout dávno, ale to se lehko říká.

jdu ještě dočíst, co se tu dělo
19. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
seb: super, že jsi se k nám zase připojila a doufám, že se připojíš i na nějaký další srazík! :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
lennik: moc ráda :slight_smile: ad druhej porod: já zase doufam, že si ho víc užiju. přála bych si, aby proběhl bez vyvolávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tlačení byla fakt nejlepší fáze :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Petru, dort pro rodiče úžasnej!!!! :wink: :wink: :wink:

ad sníh - at už sleze proboha! :wink: Honzík nechce na boby, to ječí, jak kdybych ho vraždila a kočárek to radši ani nekomentuju!!!! s trojkolkou je to fakt zážitek! :grinning: takže nějaké radovánky ve sněhu jsem si moc neužili, Honzík na začátku nechtěl vůbec ven, pak už jo, ale stejně chtěl jen nosit, takže se docela těším na jaro :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
seb: to vyvolávání musela být síla, snad každý, komu vyvolávali mi říkal, že to byla šílená bolest!!! já si to vůbec nedokážu představit, mě právě ty moje porodní bolesti nepřišly tak hrozný, čekala jsem to o dost horší!
19. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
lennik: no, jak jsem psala, že jsem lezla po čtyřech, tak jsem, bohužel, nepřeháněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem se snažila najít nějakou úlevovou polohu, ale už jsem se nějak nedokázala zvednout :frowning2: vůbec jsem nechápala, čemu se jako říká úlevový polohy, přišlo mi děsně vtipný, že bych si měla hopsat na míči, nebo se sprchovat nebo, že by mě manžel nějak masíroval :grinning: hahaha, já měla kontrakce snad furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já furt doufam, že podruhý to bude bez vyvolání a pozvolnějc :wink:

s tim sněhem je to fakt děs. já mam sníh ráda, ale v praze je to naprd :unamused:
19. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
ahoj holky,
Leni, vždycky když čtu o tvém porodu, tak jako bych četla o svém. měly jsme to fakt dost podobný.

seb : fakt si myslím, že to bylo tím vyvoláním.
mě porod začal kontrakcema a když mi na hekárně řikali, že můžu jít na balón a do sprchy, tak jsem nechápala proč, když to ještě nezačlo pořádně bolet.
Pak mi dali klystýr a já si v hlavě řikala, proč mi ho dávají už ted, když kámošky řikaly, že jim klystýr ulevil od hrozných bolestí.
Mě začly opravdový bolesti až po píchnutí vody a to bylo cca hodinu a půl před porodem...takže fakt super.
Do té doby jsem to vnímala jen jako větší menstruační bolesti. (mívala jsem brutus bolesti v pubertě, který mi přišly horší než kontrakce, protože mezi nima nebyli ty intervaly klidu)
Každýmu bych přála takový porod a sobě u druhého.

Mě sníh zatím nevadí, páč náš sporťák zvládá, ale co mi přijde typický, že mám na poště k vyzvednutí nový boby a sníh už pomalu taje :sweat_smile:
No ale utěšuju se tím, že je využiju jindy a nebo jinde.

leni, dlouho jsme se neviděly. bych zas mohla někdy dorazit, co ? :wink:
20. led 2010 v 18:23  • Odpověz
petru: mně nějak klystýr pořád odkládaly, pak mi přišly píchnout vodu, tak jsem jim řekla, jestli by mi třeba takhle neudělali ten klystýr nejdřív a oni se vyděsili - jéé, my vám ještě vlastně nedělali :grinning: jenže já fakt měla kontrakce pořád, takže mi ještě nanapustila všechnu tu vodu a já to vrátila zpátky :sweat_smile: myslela jsem, že se propadnu, ale to se fakt nedalo. manžel říkal, že mi tam tý vody pustila tak třetinu :grinning: :grinning: :grinning: nechápu, jak to někdo může udržet :grinning: :grinning: :grinning: pardon, je to asi nechutný, ale mně to teď zpětně přijde děsně vtipný. potom někdy mi přišla paní dr. píchnout vodu a to mě děsila, že teď teprve přijdou ty správný porodní bolesti - jsem myslela, že jí zabiju. tak jsem jen nechápala, co horšího ještě může přijít, no a nakonec nepřišlo nic,bolesti furt stejný, spíš mi přišlo, že se mi trochu ulevilo, že to zase postupuje někam dál :slight_smile:
20. led 2010 v 18:43  • Odpověz
petru: dort je krásnej :dizzy_face:
20. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Petru, taky mi přijde, že jsme měli porod hodně podobný :wink:

Seb, s tím klystýrem to je vtipný :wink: udržet to při kontrakcích byla fakt síla! vyvolávaný porody jsou fakt úplně jiný, mě právě taky kamarádka říkala, že normálně i mlátila hlavou do zdi, že si myslela, že se z tý bolesti zblázní! fakt bych ti přála druhý porod normální!

Petru, klidně se někdy nahlaš, budu ráda!

V pátek jdu na trhání osmičky, tak se docela bojim :unamused:, už mi trhali 2 a bylo to v pohodě, ale tohle jsou dolní, ty bejvaj horší. a za měsíc mě čeká další. a pak rovnátka na 2 roky. už se těším!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky,

jen probíhám, k porodům stejně nemám co dodat :sunglasses:

Ale chci dnes popřát všechno nejlepší Filípkovi k jeho 1.narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj!
Taky nemám co dodat k porodům :slight_smile:

On má Filípek už rok? To to uteklo! Tak všechno nej :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahojky, Jaji, Hermi, Filípek děkuje :dizzy_face:
21. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Filípkovi taky přejeme vše nej, nej, hlavně štěstíčko a zdravíčko!!! :wink:
21. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.