• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Seb :slight_smile:))) tak to máte taky veselo po ránu :slight_smile:)
Filip spí ve svém pokoji, máme danou chůvičku a já mám špunty v uších :grinning: , protože on se hrozně mele a mluví se spaní, takže to bych s mým blbým spaním byla furt vzhůru, takže mě ráno vzbudí až když už mě volá, takže vlastně nevím, jak dlouho předtím si tam povídá... ale pak začne volat "mama" a "bití" (to je pití, i když občas bych mu jednu pleskla, když vidím ty hodiny :slight_smile:))), a pouští takovou tu natahovací hračku s dětskou melodií a to už vím, že je zle a že už za ním musím
2. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
2. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
ahojky, tak jsem tak nějak dočetla, ale vůbec nevím na co dřív reagovat :slight_smile:

Moni, krásná fotka z maškarního, moc vám to slušelo!!!!!!!!!!

Petru, moc pěkný fotky Toníčka! ten sestřih mu moc sluší! vypadá tak nějak úplně jinak skoro bez vlasů :slight_smile:

tak koukám, že nejsme sami, kdo vstává mezi 5 a 6 :slight_smile: je to fakt masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedávno jsem četla někde rozhovor s Bárou Basikovou a psala, že jí ten její syn spí do 10, že si to každá maminka musí umět zařídit, že ona to například dělá tak, že ráno neroztahuje závěsy. Holky, tak to zkuste! :grinning: bych jí pujčila Honzíka na týden :grinning: by jí přešly chytrý rady! :grinning: u nás je vstávačka tak do 5ti minut od probuzení, prostě žádný polehávání v posteli, ale rovnou hraní, zapnout telču a tak. zkoušeli jsme už asi všechno, abychom ho udrželi aspon na chvilku v ložnici :wink:
2. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Leni, ta Basiková je taky fakt chytrá..... grrr... ono jaksi v pět není třeba roztahovat závěsy že, když je tma jak v řiti....
2. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
holky nějak ještě postupně dočítám..

Alčo, se strejdou je mi to líto, ale máš pravdu, že v téhle situaci to bylo asi opravdu vysvobození :frowning2: pro něj i pro všechny okolo.

Medi, musí to být těžký s babi. tak se držte!!!!!

Seb, moc díky za nabídku! jsi hodná! taky se mi budou třást kolena, jestli tam za nima do Podolí půjdu :wink: zítra přislíbila hlídání tchýně, tak jestli Anička napíše, že můžu přijít, tak pak dodám nějaké fotky :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Teda holky, tady se to zase rozjelo :slight_smile:

My spíme do šesti, pak se ječí maminkááá a pak ji přenesu k nám. Ale do sedmi je luxus, většinou od půl sedmý kříčí ťapitýýý ťapitýýý a opadu opadu (opravdu) a kejvá hlavou, pak zahodí dudlík a řve budíííík (dudlík) A dneska to upgradeovala....začala fňukat a pak povídá "pááče (pláče) Áňa já opadu". U nás se docela povídá po ránu :wink:

Snad bude Annince prcek spinkat jako neviňátko :slight_smile:

urbi: Jj, tak pět prosím tě neroztahuj závěs, jo... :grinning: :grinning: :grinning: To jsou mi nápady...
2. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Medi :slight_smile:))))))))) budííík je taky dobrej :slight_smile:))))))))

jo a díky teda za rady se závěsem, takže to je určitě tím, že máme žaluzie :slight_smile:))))záhada vyřešena, díky Báro Basiková :angry:
2. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
tak závěsy jsou slušný :grinning: my je pořídili, aby se malý líp usínalo v létě a měla trochu větší pocit večera, když je do deseti světlo, takže se fakt naučila usínat tak, že do 19 většinou spí :slight_smile: ale i kdyby bylo v 5 světlo, tak já mam závěsy zatažený a dítko žvaní a tleská a říká: papa (rozuměj papat :grinning: ), takže ani závěsy u nás nejsou funkční :grinning:

leni: já se tam chystam s lu na její narozeniny :slight_smile: to bude děsná nostalgie, ale chci se tam jít podívat :dizzy_face: tak aničku moc pozdravuj a hlavně dodej nějakou fotku :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Tý jo, tady to teda jede :sunglasses:

Leni, ty závěsy od Báry B. mě tedy pobavili ... my máme také zataženo a Dany i tak vstává brzy, a jak jsem už psala, byly doby, že byl vzhůru od půlnoci do čtyř a to po tmě :rolling_eyes: No kéž bychom to měly tak jednoduché jako Bára, co? :sunglasses: :grinning: Ale jak píše Míša, možná byl vzhůru díka fakt žaluziím, takže na druhé pořídíme závěsy :sunglasses:

Urbi, to je Fík šikulka, že už spí takhle sám v pokojíčku :slight_smile: Dany spí v ložnici v postýlce, ale v noci se většinou probudí a chce jít k nám, takže spíme všichni spolu v posteli ... už jsem si na to zvykla, i když se tam točí, jednou mám u hlavy jeho nohy, jindy hlavu ... když se zapomene nastěhovat, tak se budím, že tam není :sweat_smile:
A koukám, že i do druhého dítka jste se rozhodli, to je dobře, vím, že jsi říkala na Křižánkách, že ani náhodou, jedině když by byl císař, jsem ráda, že to změnilo :wink: mít dobrého doktora je základ, co?

Medi, koukám, že Andulka teda taky slušně povídá :slight_smile:
s babi mi to je moc líto :unamused:

Petru, tyrkysová čepička je upletená od jedné paní z MMB, kdyby jste měl někdo zájem, dám na ní odkaz :slight_smile: Plete je za 120Kč
A teda KLárka mě pobavilam, to je neuvěřitelný, že takový prcek takhle mluví :grinning: to musí mít doma s ní fakt veselo :slight_smile:

Leni, Anničku od nás určitě moc pozdravuj a těším se na vyprávění a hlavně fotečku Matyáška :wink:

Ještě jsem chtěla napsat ohledně spaní a probuzení, tak Dany vstává většinou kolem 6-´7hod a většinou ještě minimálně tak 30min leží a mazlí se :slight_smile: to bych ho sežrala, hladí nás po obličeji prtíky, nebo něco žvatlá, ale leží, takže to je dobrý :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky,

moc gratulujeme Aničce k narození Matyáška. Ať hezky roste a dělá jim jen samou radost. :slight_smile:
To si chudinka teda užila. Moc se těším na fotky Matyáška a na vyprávění. Leni, jestli za ní půjdeš, tak ji moc pozdravuj. :slight_smile:

Medi, s babičkou je mi to líto, snad se to zlepší. Držte se. :dizzy_face:

Jaji, se strejdou je to taky moc smutný, ale máš pravdu, že v jeho stavu je to spíš vysvobození.

Leni, s tou BB a závěsy jsi mě pobavila. A u dalších vtipných komentářů jsem se taky zasmála. :grinning:

Jinak koukám, že všichni, včetně Filípka a Lu už povídají. Mišák se k tomu nějak nemá. Něco taky říká, ale spíš si vystačí s pár zvířátkama, ham a svojí hatmatilkou. :slight_smile:
Petru, Klárka je teda dobrá. :slight_smile: Já jsem teď potkala paní z ulice s vnučkou, který teď byly 2 roky. A prý mluví pořád a říká už i takový věci jako: Ten pejsek tady sedí a čeká, protože si se mnou chce hrát. :slight_smile:

Co se týče spaní, tak Mišák měl taky období, kdy vstával brzy, teď je to naštěstí lepší, ťuk ťuk ťuk. Vstává okolo 8 - 8:30, občas i v 9h. Ale zas přes den nespí (to pak jde spát okolo 20-20:30) nebo spí až tak v 16-18h a pak jde spát tak ve 22-23h, což taky ale není nic moc. A v noci se pořád tak 2-3x budí. Spí s námi (se mnou) v posteli, tak se napije a spí dál. Já pořád ponocuju, tak jsem ráda, že vstává později, i když chodí později spát. :slight_smile:
3. únor 2010 v 00:19  • Odpověz
Petru, moc hezký fotky. Toník už je fakt velkej kluk. A je s ním veselo, co? :slight_smile:

Moni, taky moc pěkný fotky. Na maškarním vám to moc slušelo. A Dany v paruce je skvělej. :slight_smile:
Já jsem na mimibazaru taky narazila na jednu paní, co háčkovala čepice, ale nevím, jestli je to ta samá. Ta Danyho čepka je hezoučká. :dizzy_face:

Dneska u nás byla kamarádka se synkem, tak to bylo fajn. A večer jsem byla s tátou na běžkách, to bylo taky dobrý. Ale teď venku pěkně fučí, tak uvidíme, jak bude zítra. :slight_smile:

Pa a dobrou noc. :slight_smile:
3. únor 2010 v 00:37  • Odpověz
Ahoj holky, pokud někdo chcete háčkovanaý čepice, tak jedna holčina ze zářijovek háčkuje skvěle. A bude, myslím, ráda za každej kšeft :slight_smile:

u nás je to dneska drsný, už od devíti se po mě válí... :frowning2: :frowning2: :frowning2: něco se asi děje. Asi další zub nebo tak něco.... :unamused:
3. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
nejak nestiham docitat, jak jste se rozjely...makam zase na dortu a hodne kecam na vopicich... :slight_smile:

Jaji : se strejdou mi to je líto. Je to smutný.

Medi : váš budík nemá chybu. :grinning:
Tondak je po ranu taky hrozne ukecanej. je to sranda...
hlavne o vikendu, když je doma i Frantisek. To sedi mezi nama a rika s ukazovanim : to je táta, to je máma. Tata dela haji, pikoty (piškoty), pipi (pití), auta, auta....
a pak pojmenovava hracky a veci v mistnosti. a často za kazdym slovem řika hm, aby si to potvrdil :grinning:

Jinak, u nas se vstava kolem osmy nejdriv...Vzbudi se samozrejme driv, ale pak jde k nam a vetsinou jeste usne nebo si sám hraje. Ve spani mame od narozeni fakt kliku.
Je to fajn, jinak bych nemohla tolik ponocovat a ja nejvic veci udelam v noci.

ted se nam teda zacal mezi 1-3 budit (ne vzdy) a chodi si pro me do obyvaku (ja v tu dobu jsem bud na netu nebo delam na dortech...)
V osm jde spat do svyho a kdyz se vzbudi, tak ho Frantisek vynda , no a on jak si uz otevre dvere, tak vetsinou pride a : máma taky hají a rázně ukáže na ložnici :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
stani : lyže zavidim, ale ja bych radši sjezdovky...lyzovala bych az bych brecela...Frantisek je spíš běžkař a ted zrovna jede na tři dny na Šumavu. :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
Moni : hodila bys mi odkaz na tu paní z MMB ?
3. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
jeste docitam podrobnejc...

Medi : s babičkou je to moc smutný. co k tomu říct.... :frowning2:

teda s tím ranním vstáváním to musí být náročný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem zvedava jak to bude s druhym deckem...ale radsi si to moc nemaluju....
asi to bude konecna s dortama atak...no uvidime.
3. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Petru, se tady musím smát, jak píšeš, co už Tonda říká a tak :grinning: Je to s nima sranda, co? A jak už tvoří slova dohromady do krátkých slov, to je šikula. Dany teda moc ještě nemluví, nebo spíš mluví takovou svou ťami-Ťami :sunglasses: , ale umí říct chleba=chba, bombon=bombm, dík=díííí, máma, táta, teto, papat, ... ale těším se, až se rozluví víc a víc ...

Stáni, ty lyže ti taky závidím, zrovna dneska jel Martin od práce do Jánek na sjezdovky, jsem si myslela, že budou mít počásko nic moc a teď mi volal, prý azuro a nádherně, tak tiše závidím :zipper_mouth:

Petru a tady je odkaz: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=97897
3. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Moni : Dany náhodou řiká samý dulezity veci :slight_smile: :dizzy_face: , fakt super. :slight_smile:

jako já nevim, k cemu jsou Tondovi treba slova : díja (díra), býle (brýle), hůa (sova) apod...
učim ho dík a furt nic, přitom slova s í mu jdou...ale je fakt, že nejsem důsledná.
Navic uz docela slusne opakuje, ale je sranda, ktery slova ho zaujmou a ktery ne...
Hrozne se mi líbí když riká Klárka (neumim to napsat, tak jak to řiká, ale je to jasná Klárka)

u nás ale jasne vede slovo auto, auta....to je asi tak tisíckrá za den...a vzdycky tak nadsene :grinning: ¨

Frantisek má pocit, že mluvi porad, ze je hrozne ukecanej, ale myslim, ze hodne deti keca vic.
Treba vanda od Lenky...to je taky neco...ta uz jede basnicky atak...i kdyz holky v tomhle veku uz basnicky casto umi, ale i tam zustavam v nemem uzasu, co z holcicek kamaradek vypadne :grinning:
3. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
moni : četlas, jak jsou na MMB paf z Danyho ? se jim nedivim... :wink:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2596516&user=0&order=0&typ=1
3. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj,
tu se to rozjelo!

Medi, je mi to s babičkou hrozně líto :frowning2:, držte se!

Míšo, to je dobře, že sis našla fajn doktorku, snad se tím Tvým strachem bude dát něco dělat.

To vám děti tak brzo vstávají, že vás trénují na návrat do práce, ne? :grinning: Pardon :zipper_mouth:

Vy už snad plánujete letos toho sourozence skoro všechny, jak se tak dívám, ne?
3. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Hermi : že by ses svezla s druhou vlnou ? :wink:
3. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Petru, je to možné :slight_smile: Vždycky jsem si myslela, že to tak dopadne. Vám pak už půjdou první děti do školy a já se budu trápit s kojencem :grinning:
3. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
Hermi : tak to držím palce, a´t je všechno tak, jak si přejete.
co si pamatuju, tak kdyz jsi poprve zminila, ze se mozna svezes s druhou vlnou, tak mi to prislo silene daleko a uz je to tady... :sweat_smile: :slight_smile:

No co jsem takhle mluvila s holkama (Lenča, Monisek a Stana), tak se nam vsem chce do druhyho miminka, ale desime se tehotenstvi...
snad to nejak pujde...spousta maminek to zvladla, tak proc ne my...

musim jit neco delat, Tonik se vzbudil a ja jsem zase nejak podezrele dlouho na netu...
3. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky,

tady to nějak ožilo, to je dobře. :dizzy_face:

Hermi, mně 2. vlna taky přišla daleko a už je to tady. :slight_smile: Tak ať se vám to taky vydaří, jak budete chtít. A jak postupuje rekonstrukce domečku?

Petru, já se těhotenství nebojím, já se na něj těším. Jen se bojím, jestli půjde otěhotnět a pak, aby těhotenství nebylo rizikový. Nevím, jak bych dodržovala klidový režim. A taky si zatím nedokážu představit, jak zvládnout Míšu a malý mimčo, ale to je zatím za dlouho, Míša bude starší, nějak to půjde, bude to muset jít. :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Běžkování bylo včera fajn, ale jeli jsme jen asi 3km okruh, nebyl čas. No a dneska je to měkký, tak nevím, jestli to půjde. Na běžkách jsem byla asi 5x, ale vždy jen tady u nás. Na sjezdovkách bych si taky ráda zajezdila. Máme jet na hory v březnu, tak snad to vyjde. :slight_smile:

Moni, Danymu ta čepička moc sluší, je to fešák. :slight_smile:
Díky za odkaz, ta paní je teda šikovná. :dizzy_face:

Míšo, to je dobře, že jsi našla dobrou doktorku. :slight_smile:
Nám tu otevřeli novou gynekologii, tak taky uvažuju o změně, že bych to měla blíž. Ale zatím asi zůstanu u toho mýho Dr. a časem uvidím. :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Holky, věřím, že druhé těhotenství je náročné, když se člověk musí starat o první dítě, které si toho ještě samo moc neudělá, a nemůže si odpočinout, kdy potřebuje. Ale ženská vydrží hodně :slight_smile: Na jiné diskusi jsem četla, že holky měly v těhotenství celkem problém při přebalování, tak radši děti odplenit, než otěhotníte :slight_smile:

Na běžkách jsme byli zatím jednou, asi 13 km. Tento víkend chceme zase.

Stáni, to je náhoda, u nás taky zrovna otevřeli novou gynekologii a uvažovala jsem o změně. Můj doktor je perfektní, ale vždycky se u něj čeká, i když je člověk objednaný (teď naposled jsem čekala 2 hodiny, samozřejmě mě objednali v pracovní době, takže nejenom, že za mě musel někdo dělat, ale kolegyně mě navíc podezřívá z těhotenství :grinning: ).
3. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
ahoj holky, za chvilku stáhnu fotky krasavce Matyáška a pošlu vám ho do mailu. Je to fakt děsnej slaďoch, nádherný miminko, takovej vyžehlenej, voňavej, no co vám mám povídat!!!! byla jsem dojatá jak blázen!!!!! držela jsem ho asi půl hodiny a spinkal, jen párkrát se zavrtěl, jinak je prý moc hodnej a pěkně spinká. Aničce už je líp. Já jak jsem vešla do porodnice, tak jsem na schodech potkala doktora, co mě rodil, no měla jsem snad zástavu srdce, to vám řeknu :grinning:

za chvilku vás dočtu....
3. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Leni, už jsem ho omrkla ... je to krasevec, přesně jak píšeš, takový vyžehlený ... nepomačkaný, no fakt nádhernýý, moc se jim povedl :slight_smile: A co zážitky z porodu? Jsem ráda, že se Anninka už cítí líp a že si užívá Matyáška :slight_smile:
Věřím, že jsi byla dojatá, já bych byla taky ... tyhle maličký miminka jsou tak kouzelný, zranitelný ...

Petru, díky za odkaz, jsem ráda, že se Dany v čepičce líbí :sweat_smile: :wink:

Jinak my zatím sourozence Danymu neplánujeme :sunglasses: , ale víte jak to bylo s Danečkem ... taky to nebylo nějaké dlouhodobé plánování (Lázně Bohdaneč) :grinning: :sunglasses: a najednou jsem byla těhu :sweat_smile: , takže s druhým uvidíme. Martin o druhém zatím vůbec nechce slyšet, tak ho moc nedráždím :wink: Na jednu stranu bych druhé chtěla do těch tří let a na druhou stranu možná půjdu na chvíli do práce, no uvidíme, ještě je čas ... ale na druhé těhu se moc těším! Doufám, že bude bezproblémové jako to první
3. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Matyášek je nádhernej! má úžasné rtíky, a jak píšete, je krásně uhlazenej, žádné šrámy nikde... krásný miminko!
3. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Stáni, Honzík taky ještě nepovídá, ani se nesnaží, pořád říká jen děti, Pepa a ňam :slight_smile: jinak hodně znakuje.

S druhým těhu taky pořád nevím, na jednu stranu bych chtěla (po dnešní návštěvě jsem teda zase nalomená :slight_smile:), ale na druhou stranu se bojim, že budu mít opět klidový režim. Kdybych tu měla po ruce tchýni nebo mamku, tak se asi nerozmýšlim, ale takhle úplně bez hlídání se mi do toho fakt nechce, chci aby byl Honzík už trochu samostatnější, nemusela jsem ho nosit, víc se už zabavil. Jo a taky ted cítím, že si musím trochu "odfrknout" budu znovu těhotná. A taky chci ještě udělat konečně ten řidičák :slight_smile:

Petru, ještě že máš Toníčka, jinak bys ponocovala až do rána :wink: to je dobrý, jak si takhle chodí pro maminku :slight_smile:

Hermi, já teda netuším, na co me Honzík trénuje s tím vstáváním :wink: :slight_smile:, ale já do práce vstávala v 7.30 :slight_smile: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.