• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
vypadlo mi tam slovo "než" než budu znovu těhotná
3. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

nestíham, ale děkuju léně za fotky :slight_smile: matyášek je krásnej, takovej ňuňanej :dizzy_face:

leni: taky si přijdu unavená, ale chtěla bych, aby děti byly od sebe relativně kousek :wink: no, uvidíme, jak to půjde. určitě nechci dřív než tak v květnu, aby to nebylo moc zimní mimi :slight_smile:, no a pak uvidíme :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
leni, dík za fota:slight_smile:
4. únor 2010 v 00:31  • Odpověz
autor
Leni : díky za fotky. Matyášek je fakt krásnej !!!! jé já bych si tak ráda pochovala čertvý miminko :dizzy_face:
4. únor 2010 v 01:17  • Odpověz
Teda Matyášek je krasaveček :slight_smile: A ty rty.... no nádhernej :dizzy_face:
4. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

petru, jaký je čertvý miminko??? To by mě fakt zajímalo.

Tak jsem si byla zazpívat, holky, já dostala sólo a to je děs, já se klepu jako ratl :grinning: A ještě je to vysoko a tak...Ale zatím to nějak zvládám.

Jinak naše díte bylo dneska na pár faciček, můj otec mě včera nabádal, že se mám snažit, aby u něčeho vydržela, což mi moc není jasný, jak mám dělat, když Anče lítá od jednoho k druhýmu. Snažím se, aby si hrála sama, ale celý dopoledne mi tahá knihy a chce si číst. Zvlášť oblíbenej je šáša v jedný knize s říkadlama, co jsou ouplně debilní a vůbec se nerýmujou. Tak tam koukáme radši jen na obrázky....a jinak naše hrdinka víla Amálka a Říkadla od Lady a od KAinara jsou na denním pořádku. Jo a taky se nám teď děsně líbí páááááf (páv v jedný knize se zvířátkama)...takby mě teda zajímalo, jak ji mám přinutit, aby si chvíli sama s něčím hrála.

Dneska jsem rozhodnuta vyhodit Honzu z notebooku a hodit sem pár aktuálních fotek.

Hermi, pořád bojkotuješ fcb? :wink: :wink: :wink:
4. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
přihodila jsem sem aktuální fotky mladé slečny :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
4. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Matyášek je nádherný :dizzy_face:

Medi, jaké je čertvý miminko? Čert ví :grinning: FCB bojkotuji, díky, žes mi dala nějaké fotky sem :wink: Anče je rarach :grinning:
5. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Medi, myslím, že tam Petru jen vypadlo písmenko, ne? :wink: :wink:

Fotky super, Andulína je už fakt slečna!!!! :slight_smile: knihy u nás taky frčí, začal si i číst sám, ale ohýbá ty knížky tak, že už jich pár zlámal a zničil, takže už radši čtu s ním. :slight_smile:

Hermi, já bych FCB taky nejradši bojkotovala, v hodně směrech mi to prostě nesedí, ted jak se tam ještě rozjeli takové věci jako "Zjistěte kdo si prohlíží váš profil, kdo si prohlíží vaše fotky" atd, to už mi přijde prostě jako šmírování a spoustu dalších věcí tam nemám ráda, ale prostě bez toho bych s některými kamarády přišla o kontakt.
5. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Leni, ale to se přece dá nastavit a zařídit, aby si fotky prohlíželi jen vybraní jedinci :slight_smile:

Hermi, proti gustu ... :slight_smile: :grinning:
Rarach to teda je, to máš pravdu, ale zase se nenudím, no...

Teď zalezli s tátou do hajan.
Právě jsem naskenovala kamarádce básničky od Kainara z knížky Říkadla, tak kdyby měl někdo zájem...nejsou všechny, jsou bez obrázků.
5. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
ahojky!

Medi, fotky znám z FB, je to číslo :slight_smile:)

mně se FB nejdřív moc nezdál ale teď si ho nemůžu vynachválit, i když teda mě štve to farmaření a tak, bo se mi to zobrazuje na hlavní straně a já jsem líná si to přenastavit jinak :slight_smile:)))

Petru, jsem viděla fotky od Zuzika od vás z opic a ona má další miminko?????? nebo to není její? bo ani nevim, že by byla těhotná.... ale jestli jo, tak vybrali super jméno - Šimona bych moc chtěla, ale to asi s jiným tatínkem :slight_smile:))

my odjíždíme za chvíli lyžovat do Jeseníků s naší pražskou partou, tka se těšim - Fík bude u našich, bude se mi stýskat, ale i se těšim, že budeme mít s Tomem čas jen na sebe.

a FIlip už definitivně chodí! jen teda ještě neumí sám vstát v prostoru, take když upadne, tak dál to doleze, ale jinak chodí jak ďas :slight_smile:. jsem ráda, že se takhle sám pustil teď v týdnu, mrzelo by mě, kdyby to bylo o víkendu, kdy budeme pryč a nebyla bych u toho :slight_smile:. už je to velkej kluk, mám z toho velkou radost, ale zároveň na mě padla nostalgie, že už to fakt není miminko žádným coulem...
5. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Míšo, to je šikula. Užijte si hory.

To farmaření se dá nějak vypnout...já vím, taky jsem úchyl, doma mě ta to pranýřujou :grinning: :grinning: :grinning: Když to je mor, no...Ale je fakt, že jsem tam našla spoustu lidí, co jsem je leta neviděla a neměla jsem na ně kontakt, třeba spolužáka, co je momentálně v Edinburghu. Kdyby mi vypadly nějaký písmenka, tak to je od toho, jak mi minulej tejden Anče namazala klávesnici žervé...tak se nedivte.
5. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Medi, jj, to vím, že to jde nastavit "jen pro přátele" a mám to i tak nastavené, ale myslela jsem to, jak se tam ted rozjelo, ze si muzes nastavit (nevím jak), že budeš vidět, kdo z tvých "přátel" si prohlíží tvůj profil, jak často, kdo tvoje fotky, jaké fotky a tak, to mi přijde fakt ujetý!! to prostě nechápu, proč bych tohle chtěla vědět, to jsem myslela, že je takové šmírování, abych šmírovala svoje "přátele", jak často mi koukají do profilu. To mě fakt hodně zarazilo, když jsem to tam viděla. Jako samozřejmě v tom vidím i spoustu výhod, jako že fakt najdeš lidi, na který nemáš kontakt a takhle se s nima můžeš spojit.

Míšo, užijte si lyže!! a gratulace Filípkovi k chození!
5. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Taky pravidelně šmíruju Andulku na FB :slight_smile:, tedy nejen jí :dizzy_face:
No a s farmařením jsem na tom podobně jako Méďa :sunglasses: , ale mě to nikdo nevyčítá (doma) :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím, že už by se mělo dát i nastavovat zobrazit ty příspěvky jen lidem, kterým chci já (jako třeba ty upozornění z farmy), ale jsem jaksi líná to pokaždý nastavovat a nějak paušálně nastavit to myslím nejde :frowning2:

Míšo, užijte si hory!!! A Fíla je tedy machr, že už chodí sám :slight_smile: To mi připomíná, že příští pátek jedu do Prahy po dlouhé době autem (teď jsem jezdila buď busem nebo se šéfem), tak kdyby se vám to hodila a já vyjela nějak rozumně, ráda bych se zas stavila... tak to promysli :slight_smile:

Leni, co Anička, kdy je pustí domů ?

Tak si předstvate (doufám, že to nezakřiknu), že bych ještě tento rok mohla být úplně vyrovnaná s b.manželem. Prý už má vybraný nový byt a ten původní chce prodat (nebo ho dokonce už prodává). Tak to by bylo fajn. Mohla bych si případně pak taky po návratu do čech pořídit nějaké vlastní bydlení (tedy na hypošku, ale měla bych nějaký základ).
5. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Míšo, užijte si hory! To máte na víkend? Fík je borec :dizzy_face:

Jaji, dbrá zpráva :wink:
5. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Jaji, to je super :slight_smile: Aspoň hlava bude čistá bez závazků, ne?

Leni, to jsou nějaký přiblbý skupiny, ty dávám ignorovat, páč mě to taky nezajímá. Píšu, co chci, aby ostatní četli a ne soukromnostě :slight_smile: a tak mi to může být ukradený.

Jo, Alča je můj spojenec na farmaření... :wink: :wink: :wink:
5. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
Míšo, jo jo Zuzik má druhý miminko. Narodil se 3.2. plánovaným císařem (porod byl u ní riskantní, Klárku má taky císařem), tak jí dali na výběr.
Dlouho si myslela, že to dá přirozeně, ale pak jsme si všichni oddychly, že nebude riskovat.
Rodila taky v Podolí jako Anička.
Dnes jsme za ní s Majmunou byly (Aničku jsem bohužel minula) a byl to teda masakr, jak jsem se tam dojímala...
Jakmile vylezla ze dveří a držela tu malou bílou vánočku, tak jsem začla řvát :grinning:

jsem z toho fakt hrozně na měkko. Se Zuzikem jsme společně prožívali přenášení prvních dětí a často se vídáme, tak jsem z toho prostě celá vedle. Miminko má nádherný.

Gratuluju k Filípkovu chození! A hory závidim...hned bych jela taky.
František jel teď na 4 dny na běžky, ale mám fajn program, takže mi nevadí bejt slaměná vdova.

FB jsem taky přišla na chut až po čase...někdy tam jsem dost dlouho a pak zase dlouho nic...Je fajn, že má tahle člověk kontakt a přehled o tom jak se mají kamarádi se kterými už není tolik času se vídat.
Zvlášť kamarádky co mají spoustu přátel po cizině to oceňují.

Já tam nemusím takové to posílání srdíček a podobný ptákoviny, to ignoruju.
Hrama jsem zatím tky nedotčená...naštěstí....už täkhle u PC trávim moře času...
5. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
autor
Medi : Anička je boží. hrozně jí to sluší v tý tvojí čepici a ta fotka v tričku je taky super. Má bradičku jak od Zmatlíkový. Fakt roztomilý stvoření.
5. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
autor
Alčo, s tím vyrovnáním je to fajn. Tak at to dobře dopadne.
A jak se ti povedl dort ? napadlo mě, jestli jsi ho náhodou nedělala pro Fíka ....
5. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
autor
Leni : nedivím se, že jsi byla v Podolí celá vedle...já byla taky a to jsem rodila jinde....Jít za někym na Bulovku , tak se tam dojetím snad složim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se hrozně těšim až se konečně uvidíme. Jeník musí být zase trochu jinej, to vidim u Tondy, jak se nám mění před očima.
5. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
Petru, zdravím spoluponocovatelku. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz
Leni, moc děkuju za fotky Matyáška, je nádhernej. :slight_smile:
Věřím, že jsi byla dojatá. :dizzy_face: Já jsem byla v Motole na podzim, ale teda na 2. oddělení než jsem byla já. Dojatá jsem taky byla, ale ne zas až tak moc. Teď bych asi byla daleko víc, jak se blíží "snažení". :slight_smile:

Petru, Zuzíkovi moc gratulujeme. :slight_smile: Šimonek je taky moc hezoučký miminko. :slight_smile:
Jméno Šimon se mi taky líbí, ale neprošlo u Petra. I když teď už si na něj taky zvykl, protože má kolegu Šimona a moje kamarádka má taky Šímu. :slight_smile:

Míšo, gratuluju k Filípkovu chození. Je to šikula. :slight_smile: Jen mi to přijde nepředstavitelný. Jak byl nejmladší, tak ho pořád beru jako miminko. :slight_smile:
Užijte si hory. Taky bych jela... :slight_smile:

Jaji, to je dobrá zpráva. :dizzy_face:

Medi, Anička je roztomilá a věřím, že je to pěkný šídlo. :slight_smile:
Kdybys zjistila nějaký návod na to, aby si dítě samo chvilku hrálo, tak mi dej vědět. :slight_smile: :grinning: Už tak rok čekám na to, až se to zlepší, a zatím nic. :slight_smile:
Mišák má taky rád knížky a časopisy. Vydrží si je prohlížet dlouho, ale musí u něj někdo sedět a "asistovat". :slight_smile:

Co se týče Facebooku, tak zatím jsem taky ještě odolala. Ale asi se taky registruju, protože chci vidět vaše fotky atd. Jen Petr z toho asi nebude nadšenej (i když on už se registroval), protože už takhle jsem na netu do noci skoro každej den.

Tak snad jsem na nic nezapomněla. Moc se těším, až vás zase někdy uvidím. :slight_smile:
Holky, budeme plánovat zase nějaký společný jarní víkend? Jestli jo, tak to abysme skoro začaly. :slight_smile:
Dobrou noc a hezký víkend. :slight_smile:
6. únor 2010 v 00:08  • Odpověz
AHoj vespolek...
jsem právě dokooukali Hanebný pancharty a musím říct, že ten Tarantino je fakt magor...zase divnej film, fakt hustoles.

Jinak ohledně společného víkendu...my jedem v květnu se zářijovkama, napíšu termín, tak v tom, prosím nee...Jinak bych ráda, ale zase to nemůžu slíbit, neb naše finance jsou na bodě mrazu. Honza teda teď bude mít stálou práci a k tomu kurzy, ale je třeba toho moc moc pořídit do bytu (například postel, to co máme je děs, moje záda z toho krachujou, bolej a jsou zaseklý....) a taky nějaký skříňky na drogérii, galerku do koupelny atd...je toho ještě hodně, co je třeba dotáhnout. Nějak se k tomu moc nemáme.

Petru, to věřím, žes byla dojatá, já bych byla totálně naměkko :wink: Miminka jsou sladký :slight_smile:
6. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
Ahojky holky, diiiiiikyyy mooooc vsem za gratulace a drzeni palecku:slight_smile: V patek nas pustili z porodnice. Matyasek je uzasnej. Porod popisu, jakmile si budu moct sednou... aspon na pul zadku...ted to nejde :cry: ale reknu vam mam celkem trauma. Jinak kojime po trech hodkach.. jeste se sem snad dneska dostanu a napisu neco vic zatim papapa liba anicka a matyasek
7. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Ani, to je prima, že jste doma. Těšíme se na fotky a na popis. A přejem, aby bylo brzy dobře.

Včera se kamarádce v 11 večer narodila holčičky Alice :slight_smile: A ještě odpoledne jsem ji viděla na prochajdě s maminkou. Tak to asi byla rychlovka. Druhý dítě :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ani, vítej doma.Taky se těším na další fotečky (něco málo nám posílala Léňa mailem) a popis. A neboj, trauma jistě brzy vymizí a zůstanou jen hezké vzpomínky...

Petru, nene dort jsem nedělala pro Fílu, to bych si asi netroufla... dělala jsem na zkoušku takový "minidorty" a pak jsem to vzala do práce. No mandlovku jsem vyválela dost na tento, blbě se mi dělal krém, protože jsem musela trochu improvizovat, jelikož jsem tu neměla "dostatečné" kuchyňské pomocníky a blbě sem ho vyšlehala, takže mi tím máslovým na bocích trochu protekl tvarohovej a mandlovka na bocích tekla... ale chuťově to bylo fajn.
Za 14 dní jedeme s bývalýma kolegama na hory, tak uvidím jestli to risknu a pustím se do dalšího pokusu :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Aničko, vítej doma, jsem taky zvědavá na další fotky a popis porodu. Mrzí mě, že zrovna Ty máš trauma :frowning2:

Hlasuji pro sraz! Snad mi do toho tentokrát nic nevleze a budu moct dorazit. Už teď vím, že nemůžu víkendy 15.5., 29.5. a 5.6. A jestli si můžu vymýšlet, bylo by fajn, kdyby se místo srazu nacházelo někde poblíž vlakové trati Olomouc-Praha (třeba jako byla Bohdaneč), Křižánky pro mě byly trochu konec světa.
7. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
ahoj holky,

anninko: vítej doma :slight_smile: porod mě mrzí :frowning2: ale už bude jen líp, neboj :wink:

jáji: já teda dodnes nevzpomínam nějak extra ráda, a to jsem se na porod těšila :frowning2: ale už bych si dala i říct s dalšim miminkem, tak snad se to ještě zlepší, než půjdu rodit podruhý :grinning:
7. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
alčo, já měla začátky s dorty úplně stejný :wink: , tak hlavně že byli dobrý chuťově.

Anni : neboj, to špatné opravdu brzo vytěsníš. Taky mě mrzí, že máš takový zážitky zrovna ty, o které bylo všeobecně známo, že má z porodu strach...
doufala jsem, že to budeš mít snadné a že to trauma tím překonáš... :frowning2: a teď je to ještě mnohem hoší, co ?

a jak se vám společně bydlí ? Doufám, že nemáš nějaký ty poporodní splíny a že si to jen a jen užíváte.
a jak Matyášek spinká ? A co bolení bříška ? Moc bych ti přála, aby to teď už byl jen a jen dobré.
8. únor 2010 v 01:27  • Odpověz
Seb: spíš jsem myslela, že zůstanou hezké vzpomínky na první chvíle s Matyáškem :wink:

Petru, no uvidím, asi to risknu a příští týden ten dort na hory udělám :slight_smile: Buď se zas rozteče a nebo ne :grinning:

Míšo, jak bylo na horách?
8. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.