• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Amorous, to je fajn, že dovča vyšla!!!!

Leni, tak tě Jéňa nechal vyspat? paráda :dizzy_face:

holky nevim, jak vám, ale mě je dneska blbě - trošku jsem poklidila a pak šla číst knihy do té diplomky a udělalo se mi blbě, tak jsem usnula.... a jsem jak praštěná - asi tlak - co ještě pomáhá kromě kafe?
30. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
jo a kde jste vzaly ty kupony do DM????

teda Leni, to je břuch :confused: :grinning:
30. čer 2008 v 11:19  • Odpověz
Míšo, já jsem v DM vyplnila takový formulář, mají ho u pokladen, je to pro těhulky a pro maminky. A pak jsem dostala takové kuponky na slevy.

A máš nízkej tlak nebo vysokej? Mě teda pomáhá jen studenej hadr na hlavu, jinak nic.:frowning2: Taky mi je dneska nic moc....radši nikam chodit nebudu....

To je břuch co? :slight_smile: Já si říkám, že Jenda bude pěknej cvalda!
30. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
Leni, vypadá to spíš na nízkej - mě to lítá - jednou u doktora vysokej, minule nízkej a dneska to vypadá na nízkej - chtělo by to rozproudit.... ale nevím čím - radši fakt nikam nechoď

zkusím si dát něco k jídlu....
30. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
míšo, přesně tak, vyplníš s těhu průkazkou letáček u pokladny a oni ti daj kupóny...

Nakoupila jsem dneska teda dost..
V DM přebalovací podložky, vložky do podprsenky, řetízek na dudlík, nůžtičky na nehty a teploměr s hrochem :slight_smile: do vody a pak jsem udělala nájezd na lékárnu - porpdnický vložky, síťovaný kalhotky, bepanthen, rybilka, digitální teploměr....
A 1000,- je v háji jen to fiklo...
Ještě jsem jukla na mamku do práce, je dneska první den po neschopence, už to nemohla doma vydržet, ale vypadá, že dobrý...

Už jsem vám psala, že naše babi dostala výpověď z bytu? Ach jo, proč my to máme všecičko komplikovaný???
30. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
MEdi, to jsi psala s tou babi, ach jo - co na to řekl ten právník?

co dneska vaříte? já kuřecí prsíčka s hranolkama a okurkový salát
30. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz
tak jsem po jídle, a jdu konečně dělat tu diplomku - teda ještě pověsím prádlo z jedné pračky a dám prát druihou :wink:
30. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
míšo, zatím nic, má do 13.7. dovolenou - ten jejich, oni se s náma prej budou bavit jen prostřednictvím právníka...no tak uvidíme. Naši dali dokupy všechny doklady a táta půjde za tím svým známým...
Taky bych měla vyprat...sakra..asi to tam pljdu hodit... :sunglasses:
30. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tu ještě večer bylo živo :slight_smile:
Medi, vy jste mi tedy fotbaloví fanoušci :grinning:

Míšo, to je fajn, že se zub trochu umoudřil :slight_smile: Držím palce na finiš diplomky, brr, nezávidím Ti to!

Leni, to je zajímavé, že Jéňa furt tak kope, říká se, že ke konci kopou už míň, že tam mají málo místa. Třešně jsem zatím strkala jen do pusy (potřebují ještě chvíli dozrát) a manžel do kvasu (máme asi 4 stromy, takže jen na jídlo by se to zpracovat nedalo), ale chci si je namrazit na buchty na zimu a asi letos udělám i marmeládu (loni ji dělala mamka a byla moc dobrá), pokud bys chtěla, řeknu jí o recept (ale to abych si pospíšila, co? :grinning:). Týjo, bříško Ti pěkně porostlo, jsi holt drobná, tak se Jéňa nemá kam schovat :slight_smile:

Moni, s váhou neplaš, může to být zadržená voda z těch veder. Jé, těším se na fotku bříška :wink:, ale chtělo by to pro srovnání i nějakou předtěhu.

Uf, u nás je taky dusno, spadly asi 3 kapky a je to furt totéž, br.
Včera jsme tedy byli na těch kolech, byl to spíš výsměch než výlet, ale bylo to fajn. Jo, a taky mě po té páteční akci lákají jedni chlapi do kapely, ale vzhledem k tomu, že jsou o generaci starší a osobně mi moc nesedí, moc to nevidím (zatím jsem řekla, že si to rozmyslím :grinning:), i když bych si někde zahrála moc ráda...
30. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz
tak jsem to tam hodila a mám dvě hodinky na odpočinek...jdu se válet. Mějte se... :grinning:
S těma bouřkama to teda zase moc nevyšlo, ale kdo ví, kde se to projevilo...
30. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
Už mi hrabe, o fotkách bříška píšu samozřejmě Míše, ne Monče (ta jich má habaděj :grinning:).
30. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz
Hermi, teď jsem to četla a pochopila jsem to, neboj :wink: - a na co hraješ? to by bylo príma ne?

já tam taky hodila druhou pračku a tu první pověsila a teď jdu už ale fakt na ty knihy :wink:
30. čer 2008 ve 12:56  • Odpověz
Míšo na flétnu - příčnou (umím samozřejmě i na zobcovku, ale prsty jsou zvyklé na větší nástroj). Jak říkám, kdyby to byla nějaká fajn mladá kapela, nebránila bych se ani trošičku, ale tito pánové mi moc nepasují, tak by mě moc nemotivovalo s nimi spolupracovat a trávit s nimi každý týden 3 hodiny. Tak šupky, diplomka, volá :wink:
30. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
ach jo, holky, ten konec ledna je nějakej proklatej... teď se jedna známá dozvěděla, že mimi neroste... byla na den stejně jako já.... - a to není první případ.... :confounded: :frowning2:
30. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz
Míšo, to je smutné :frowning2: Ale mysli pozitivně :wink:
30. čer 2008 v 15:08  • Odpověz
Míšo, přesně tak, mysli ted hlavně na svoje miminko. To s kamarádkou je mi to moc líto..... :frowning2:
30. čer 2008 v 15:38  • Odpověz
jj myslím na našeho Evžena (pracovní název mé rodiny pro všechna zatím neidentifikovaná mimi) - ale věřím, že ten to už zvládne - vždyť je dneska velkej 10+2 (ofiko 10+5) :wink: - zítra jdu na krev na ten screening a příští pátek na UTZ - se těším, tam by to mělo být nádherně vidět :wink:
30. čer 2008 v 16:03  • Odpověz
Leni, tak Jéňa poctivě dodrží ten červenec co? to je ale hodné mimi :wink:
30. čer 2008 v 16:03  • Odpověz
Holky, já vytuhla...a spala skro do půl 4...no jo, to bude tlakem. Kočka si lehla vedle mě a chrněla se mnou....a už zase hopsá :slight_smile:

Míšo, to je smutný, tak se tím nestresovat, bude to Ok...my vám všechny fandíme...

hermi: No to jo, to bych si taky rozmejšlela...nedá se dobře dělat muzika s lidma, který ti neseděj...něco tomu vždycky chybí. Když je prima parta, jde to prostě jinak.

:sunglasses:
30. čer 2008 v 16:04  • Odpověz
Medi, tak sis pěkně zdřímla co? to je dobře, dneska je fakt divně viď?

Hermi, souhlas s Méďou - to je muzikantka první třídy :wink: - a ty už jsi dřív v kapele hrála?
30. čer 2008 v 16:06  • Odpověz
Míšo, no to mi povídej...akorát mě teď pálí žáha, páč jsem předtím snědla kupovanou sekanou a taky jsem jako když mě praštili něčím po hlavě...ale jinak dobrý
30. čer 2008 v 16:13  • Odpověz
A taky jsem chtěla odehnat kurzorem myši mouchu z monitoru...debil, co? :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 v 16:14  • Odpověz
Medi a co na to moucha? :grinning:
tak jsem ten zub přechválila, už mě zase bolí celá huba :angry:
30. čer 2008 v 16:18  • Odpověz
Míšo, to nesmíš řikat, zuby jsou potvory, jak to slyšej, hned bolej....

No, moucha právě že nc....seděla dál, tak jsem musel zvednout ruku, to byla nááááááááááááááámaha :sunglasses:
30. čer 2008 v 16:40  • Odpověz
Medi, závidím Ti zdřímnutí, taky bych ho brala :grinning: S tou mouchou jsem to zkoušela jednou cíleně taky - a nic, potvora :grinning:

Míšo, jojo, měli jsme kapelku s kamarádkou a kamarádem (byli jsme fajn parta a někdy jsme měli tendenci zkoušky spíš prokecat :grinning:), ale teď jsme každý jinde a sejdeme se všichni tři s bídou tak 1x do roka :frowning2:
30. čer 2008 v 16:44  • Odpověz
holky, já tu ležo-sedím, mokrou plínu na břiše, abych zchladila a zklidnila divocha, chvilku se mu to líbilo, byl v klidu a už se zase převaluje, je to nezmar a nenechá se jen tak oblbnout. :grinning: No jo, vydržel krásně do července, je to kluk šikovná!:slight_smile: my ted v červenci máme hrozně kamarádů i rodinu, kteří mají narozky, tak už si všichni tipujou na čí narozky se narodí. Já ho tipuju někdy koncem tohoto týdne nebo začátek příštího.....

Míšo, s tím zubem asi budeš muset k doktoru, jak jsi to psala, že ho nemáš v Praze?
Medi, tak to jsi si hezky schrupla, no co taky jinýho dělat v tomhle počasí, ne? :slight_smile:
30. čer 2008 v 16:46  • Odpověz
Hermi, tak mě ty třešně nakonec skoro všechny zplesnivěly, naštěstí jsem jich i dost snědla a taky zamrazila na zimu. v tomhle počasí nic nevydrží.
30. čer 2008 v 17:56  • Odpověz
Leni, to víš, Jéňa už se jen tak ošálit nenechá - taky jsem zvědavá, kdy se nám kluk ukáže - těším se na něj

jinak s doktorem - mám ho v Praze, ale shořela mu ordinacea bude až v září... :frowning2:
30. čer 2008 v 18:05  • Odpověz
tak jsme dostali vyúčtování a vrátili nám 4000,- :wink: - to se hodí :wink: - manža mi to věnoval, ať si koupím nějaké pěkné těhuoblečení :grinning: (no viděl mě, jak se soukám do sukně a skučím, že mě tlačí :grinning: )
30. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, psala Petru, že jsou OK, že maj vedro, ale že dělaj vejlety a vyrazili s Toníčkema vozejčkem do Rakouska.. :grinning: A že prej kdyby měla s sebou drusle, že by možná šly i kila dolů :slight_smile:

Jdu koukat na Pulp Fiction...nikdy jsem to nedokoukala... :wink:
30. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.