• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
AHoj holky, zase se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla

S babi je to špatný, včera řekla doktorka tátovi, že jí vyléčili zápal plic, ale že nebude už dávat chemo, protože má strašně slabej organismus a že by to nepřežila. A že ať se připravíme, že je to otázka měsíců... :frowning2: Jsem z toho docela zdrchaná, babi je moje spřízněná duše. Nechce už ani vstát k telefonu, takže jsem s ní dlouho nemluvila...

My tady všichni pochcípáváme, Áňa má plnej nosík a jak jí ty nudle stejkaj do krku, tak chrchle, mě je docela fajn, jen mám ucpaný dutiny. Zejtra máme třídní sraz, ale musela bych spát u našich a zvažuju to, jestli půjdu, páč je nechci nakazit, no, snad už bude zítra fajn, no... :frowning2:
Honza je dneska do večera fuč a večer snad půjde na yiquan, tak si promluví s p. Zvěřinou, jak ten to vidí, tak uvidíme, ale moc si o toho neslibuju. Myslím, že mi řekne, že některý věci si příroda prostě zařídí sama... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
25. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
medi: to je mi moc líto :frowning2:
25. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Medi, s babičkou mě to moc mrzí. Myslím na vás, držte se.
A ať jste brzy zdravušky. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
Medi, to je mi moc líto :frowning2: myslím na vás

A opožděně vše nej Matyáškovi :wink:
26. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se ze jsem tu tak dlouho nebyla.... neb jsem mela nejakou zakazku.... takze to byl docela mazec sladit organizaci. Petr nastesti byl dopoledne doma a vecer taky hlidal a ja mohla makat. Ale stejne to byl mazec.. mela jsem trochu nervy zda to zvladnu, protoze Matyas mel v pondeli nejaky spatny den. Cely den jecel jak tur, az jsem malem jela do motola...protoze jsem se bala, ze mu neco je. Nastesti dobra vila lena me po telefonu uklidnila, tak jsem doufala, ze utery uz bude lepsi. Nastesti se vse uklidnilo a do dneska to bylo docela fajn. Dneska mel kulisek zase nejaky spatny den. Tak dost pobrekaval..... ale snad uz je to dobry. Jinak dela kazdy den hrozne velke pokroky.... dneska me mile prekvapil ze vydrzel pozorovat kolotoc nad postylkou pul hodiny.... vypada u toho kouzelne jak si to se zajmem prohlizi.

Dekujeme vsem za prani k svatku :slight_smile:

Medi: Je mi to moc lito a myslim na vas!!!!
26. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj vespolek, jen zdravím. Pořád jsme ještě nějak nalomený, nedaří se nám toho moc zbavit, no...

Jinak u nás nic novýho, byla jsem v Úvalech, byla jsem i za babi, ale vypadá hrozně. Unavená, bledá...co bychom chtěli, že? :frowning2:

Jo, byla jsem na srazu se základkou, bylo to super, dorazila jsem k našim ve čtyři ráno, tak to bylo fakt záživný. Druhej den mě táta raděj odvezl, páč sednout si za volant nebylo zrovna rozumné :wink:
28. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
Medi : to je mi líto. Musí to být horzně těžký :pensive:
1. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Medi, mrzí mě, že je to s babičkou špatné :frowning2: .
Ale je dobře, že sis užila srazík se základkou a snad aspoň trošku zrelaxovala :dizzy_face:

Ani, koukala jsem na FB na fotky - krása :dizzy_face:

Já byla minulý víkend na horách, ale přijde mi, jako by to snad ani nebylo, jak ten čas hrozně letí :frowning2:

Tak se všechny mějte moc hezky!
1. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky,

Alco: diky.. je to sladoch kdyz zrovna nerve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hory musely byt super .-)

Medi: tak aspon ze ses odreagovala trochu na tom sraziku.

Jinak u nas je ted veselo... malej uspesne prorval celou nedeli.... byla jsem z nej uz fakt na nervy..... sama doma a uplne unavena takze jsem si taky pobrecela, kdyz uz jsem nevedela co s nim patou hodinu. Dneska rval jen dopoledne a odpoledne je docela hodnej.. no asi je to tim ze po dlouhe dobe spi..... on az se vzbudi tak zase zacne..... ale mam pocit ze se normalne nudi...protoze kdyz rval rano tak uz jsem nevedela co by.. tak jsem ho nachvilku soupla do autosedacky a nejednou byl klidek a koukal na vsechno... tak nevim.. nevim....myslim ze uz to hezky zacina zkouset...prootze kdyz prijde moje mamka a rika mu ze na ni to neplati a neni z nej vyplasena tak je klid....zacina asi byt peknej vydriduch! Zjisitla jsem ze kdyz jsem s nim sama doma, ze se vazne nestacim ani najist.... natoz treba hodit pradlo do pracky...... zazily ste to taky? nebo ste mely svaty deticky? a nebo ste je nechaly rvat?... ja asi budu muset protoze jinak fakt nic neudelam......vcera jsem si delala prvni jidlo az v pul desaty kdyz prisel petr a mrne presne uslo...pres den jsem do sebe stihla jen nahazet dve susenky...at zijou poporodni kila:slight_smile: takhle to nikdy nesundam, ale kdyz ja jsem tak vycerpana, ze proste sladky je moje zachrana... asi si budu muset objednat dortik od Peti :grinning:

djuuu, teda to jsem napsala pekny vylev... tak snad ho prezijete a nezabijete me :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky,
babičku dneska odvezli z Karláku do nemocnice do Kolína, celej den ji dávali kyslík, asi to nebude mít dlouhého trvání... :frowning2:

Aninko, ze začátku to byl u nás taky mazec, ne teda, že by furt řvala, ale taky jsem toho moc nestihla. Naštěstí se mnou byla mamka a tchýně. To si zvyknete. Hlavně klid. On možná cejtí, že nejsi v poho ty. Tak si udělej hezkej večer, až usne, jestli to jde, hoď se do pohody a kdykoliv usne, zapadni taky. Ať naspíš co nejvíc, to dělá hrozně moc. Držím palce, určitě bude líp. :wink: :wink:
1. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz
Medi: myslim na vas! drz se!!!
2. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Medi :frowning2: :frowning2: :frowning2: držte se....

Koukám, že tu plánují spuštění nové verze Koníka, kde půjde vytvořit soukromé skupiny... tak si myslím, že by bylo možná fajn o tomto pouvažovat a až to bude spuštěno na ostro přesunout květňačky do uzavřené diskuze, což?
2. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Medi, držte se!!

taky jsem pro uzavřenou skupinu, až to půjde :wink:

Anni, tak držím palce, at se to brzo uklidní! ono to moc nejde být v klidu, když dítě řve, to tady víme každá, ale určitě se to časem zlepší! já taky nestíhala nic ty první týdny, Honzík rozhodně svatoušek nebyl, byl taky chovací, jinak vřeštěl, občas vydržel v lehátku nebo pod kolotočem, ale žádný zázrak to nebyl.

Alčo, hory teda závidííííím! :slight_smile:

Holky (omlouvám se předem za téma), já bych normálně každýmu pejskaři, který nechá svého psího miláčka vydělat se na chodník či trávu, namočila do těchto výkalů povinně boty, nejlépe i něco jiného!!! :angry: aby si to každý den přinesli domů jak my. jako tady je to síla, na chodníku, na trávě, je to naprosto všude!!!

Honzík má ted hodně vztekavý období, když není něco po jeho, tak je zle, tak máme stále veselo. :wink:
2. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Medi : to je mi moc líto. Co na to říct... :pensive:

Leni, jo jo co roztál sníh tak je to na ulici fakt humus...i co se týče odpadků.

Toník má ted taky docela protivný dny. Hlavne se nam nedari ho odnaucit hazet hrackama a jidlem a posleze po tom dupat.. :angry: nebo lejt piti na zem a pak v nem dupat...
nekdy se zadari zasahnout driv nez to udela, ale je to marnej boj...Frantisek nedavno prohlasil, ze se nedivi ze kazdej druhej american chodi k psychologovi, kdyz nesmi mlatit dite :sweat_smile: :sunglasses:

my za to Tondu teda nebijem, nanejvys placnem pres plinku, kdyz i po paty neposlechne, ale nikam to nevede, po placnuti poslechne jen v tu chvili a z domluvy nebo vysvetlovani ma srandu ...
jako muze se to zdat jako prkotina,ale me hrozne stve, ze rozbiji hracky a demoluje byt a slapat po jidle mi prijde taky desny.
Uz je to peknej zlobivec... :slight_smile:
ale jinak je to fajn. Je s nim sranda, ma ted plysakovy obdobi, kdy je k sezrani, hodne nas pusinkuje atak, takze se clovek nevydrzi zlobit dlouho.

Jo holky, nevim, jestli jsem vam to psala, ale 4.3. jdeme predbezne prevzit byt, v polovine brezna kolaudace a v dubnu stehovani :dizzy_face:
2. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Medi, to je mi moc líto :frowning2: držte se ...

Leni, o h... všude mi ani nemluv, já nadávám pokaždý , když jsme venku ... jednomu se vyhnu a dvou najedu s kočárkem ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to fakt humus

Petru, tak to máte za pár a stěhujete se ... toto uteklo, co?
My teda Danymu dáváme přes ručičku, když neposlechne, dost často nás teď zkouší, co my na to ... nebo udělá něco naschvál a tak dostane přes ručku a se tam přes plínu na zadek taky plácnu ... mě přijde, že nás chápe moc dobře, že si nás chce jenom omotat kolem prstíku ... :sunglasses:

Anninko, já taky nic nestíhala, myslím, že je to fakt normální a že si tím projde každá ... já jsem kolikrát lítala v pyžama až do odpoledne, než přijel Martin z práce. Doma jsem nestíhala vůbec nic a taky jsem si pobrečela ... ten náš vůbec nechrněl a to ani jako novorozeně, tak hodinku nasčítanou během dne a jinak řval ... takže fakt klííííd, ono se to zlepší a bude jen a jen líp

Já jsem tak šťastná, že už není sníh, že můžeme jít normálně ven, Dany může běhat, když teda nešlápne zrovna do h... , strašně se už těším na jaro ... doufám, že nějaká bude a nebude hned léto ...
S Danym je teď sranda, začal nás hodně napodobovat, snaží sem tam opakovat už slovíčka a pořád kreslíme ... už to nejsou takové čáry-máry, ale začal dělat jakoby kolečka, šnečky ... a dneska jsme kreslili do kolečka ďubky jako oči a tak pořád ďubkujeme :grinning: Teď mi přijde fakt v pohodě, pořád se culí, vymýšlí různé šaškárny, rád se předvádí ... užíváme si ho naplno :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
Moni : jo jo už přesně chápou a už fakt umí zlobit. Toník už dělá vysloveně naschvály. Patří to k vývoji, ale já jsem docela netrpělivá, když mě ani na popátý neposlechne a schválně vyplivne jídlo na zem nebo třískne s hračkou. Když má svůj den, tak fakt nic nezabírá. Musím počítat do deseti, abych na něj pořád nezvyšovala hlas, ale jak řikám, já jsem dost netrpělivá, takže to většinou moc nejde.

To je skvělý, že si Danyho tak užíváte. To mě přijde, že byl Toník dřív hodnější, první rok a půl byl úplně zlatej a ted už je to s ním občas opravdu na nervy. nejvíc mi vadí to kňourání a to neposlouchání. Vím, jak jsem to neměla ráda u synovce (kterej kňourá dodnes - 6 let) a už to mám doma taky... :sweat_smile:
Toník je fakt fňukna. To mám za to, že se skoro vůbec nevzteká. Někdy bych to ale radši měnila.
Je kňoural, pan bebíčko a simulant. Často simuluje bebí nebo že se bojí. Naučil se řikat , že se bojí : "bijo" :grinning: a je to te´d dooost častý slovo. Podle mě fakt často kecá. :grinning:
Ale jinak je s ním fakt sranda a taky si to užíváme. Dnes jsem ale pod vlivem dne, kdy dost zlobil :grinning: (jsme nebyli venku, tak se asi nudil) , tak jsem si musela taky jednou postěžovat.

Jinak, u Toníka teda žádný náznak kreslení, on teda jen čárá :grinning: Sice občas tvrdí, že to je auto nebo táta, ale jsou to fakt jen čáry. :slight_smile:
To je hezký, že už Dany začíná kreslit. :dizzy_face:
3. bře 2010 v 01:01  • Odpověz
Petru, tak zítra už přebíráte byt jo? tak to jsem zvědavá na fotos!

Jak slezl ten sníh, tak je to super! už aby bylo i trochu tepleji a bude to paráda, jakmile nám rozmrzne pískoviště, tak tam budem asi furt :slight_smile: Honzík by byl venku klidně celý den, úplně to miluje. Doma zase leží pořád v knížkách, ale začal je ted docela ničit, což je dost škoda, jak si je prohlíží, tak je jakoby ohne dozadu a knížka je vejpůl, taky nevíme, co s tím, už zničil tak půlku jeho knížek, vždycky dostane přes ručičku, ale nedělá to schválně, to je vidět, prostě si je jen chce prohlížet. a taky hází věcma a hračkama, to ho taky nemůžeme odnaučit. Jídlem nehází a když jo, tak pěkně dostane a jde od stolu. Kňourání je u nás taky na denním pořádku, já mám někdy chut mu nařezat jen za to kňourání neb to se fakt někdy nedá vydržet!

Petru, "bijo" je výborný slovo :grinning: u nás teda o kreslení ani žádný zájem. Moni čím kreslíte? já mu zatím půjčovala jen obyčejnou tužku, ale možná mu koupím nějaký voskovky nebo tak něco.
3. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Tak ty hovna ( pardon) uz me pekne tocej!!! Nejsem schopna dojet do parku, aniz bych nevjela pokazdy jinym kolem do te nadilky!!! Grrrrrrrrrrrrr!!! Nesnasim ty pejskare!!!! A jeste sterk, ten mame ted vsude v byte. Venku jsou hovna a sterk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: pardon za ten vylev:slight_smile:

Moni: to je super, ze Dany takhle lumpaci a je s nim sranda.... treba bude veliiky umelec :wink:

Peto: bijo je kouzelnyyy!! :grinning:

Ja mam pocit, ze mam hrozne nestatny dite. On je porad tak ubrecenej... uz ani nerozeznavam zda je to brisko a nebo je proste jen rozmrzelej. A samozrejme porad premyslim zda nedelam nekde chybu. Ale aspon 2x za den dokaze byt pod kolotocem a nabozne koukat.. je to hezky... kdyz je takhle klidnej a je videt ze nachvilku spokojenej. Ted zacal rvat pri kojeni... premyslim cim to muze byt......asi budu muset zavolat nejaky poradkyni.... hrozne hlta, pri kojeni normalne slysim jak mu to v brisku skrunda.... a tece to tam.....do toho mu taham tak 2x denne nudle z nosu, ale pritom me neprijde ze by nemohl dychat tak proto rve u kojeni.... vzdycky se prisaje, 2x potahne a zacne rvat, jak kdyby nic neteklo, ale pritom tece a dost.... u nas to kojeni je teda neco! A kdyz zkousime kojit v sede, tak se u toho dusi a kucka, jak mu to asi moooc tece do krku. No hruza! Takze to u nas vypada, ze je rev pred kojenim to ma hlad, pri kojeni to nevim co je mu a hned po kojeni, to ho zacne zlobit brisko. Nejstastnejc vypada, kdyz spi. Snad se to brzy zlepsi... trochu me z toho sibe, kdyz rve a kor kdyz rve uz i u kojeni....

Jinak vam teda reknu, ze tahani kocaru do tretiho patra je mazec. Dneska jsem si vyjela na hlavni, koupit do lekarny neco na muj bolavej krk a pak do DM drogerie, pro nejaky kravoviny a nakonec jsem to zakoncila v Bille... Nenakoupila jsem toho moc, jen par veci, ale kdyz jsem nesla ten kocar jeste s tim pidi nakupem nahoru tak jsem si rikala, ze to bylo naposled co jsem nakoupila... ani toaletak kupovat nebudu.... A to mam snad nejlehci kocar a jeste porad dost malo vazici dite... co budu delat az vyroste....uaaaaaaa. Nejdriv nesu dite v korbe a pak tahnu kocar... je to moooc zazivny a proklinam vsechny, kdo nechteji vytah u nas v baraku.

No to jsem zase sepsala poradny vylev..... asi mate radost co? :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
snad na nic nezapomenu :sweat_smile:

medi: moc na vás myslim, snad sis aspoň trochu oddychla na srazu :wink:

petru: bijo :grinning: to je super :wink:

ad hovna: to je humáč, co? chudák moje máma patří mezi ty sběrače exkrementů. jak k tomu ti poctiví pejskaři přijdou? ale je fakt, že když vidim, co všechno lidi zahodí na zem, tak se asi neni čemu divit :angry:

anni: neboj!!! mně malá taky řvala u kojení i po něm! chce to vydržet. jiná rada asi neni. a když už ti hodně hrabe, tak mimi předat někomu klidnýmu, pokud to jde :slight_smile: celou dobu se chci zeptat, co máš za kočárek, že to uneseš? já táhla ten náš nahoru před týdnem, páč jsem ho chtěla umejt a malá zrovna usnula, tak jsem jí nechtěla budit, no a děs, mozoly a ruce jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru tak jak dopadla přejímka bytu?

Ani, já nemůžu radit, ale jak píšou holky : vydrž !!!! bude líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak se přidávám ke všem, kdo nenávidí pejskaře (tedy ty, kteří si po sobě neuklízejí) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Seb: kocarek mam bumbleride....India: http://www.bumbleride.com/collection2010-cz/indie-opt-acc.php
Je sice dost lehky, ale stejne je to mazec to tahat nahoru.... zas nemusim chodit do posilovny :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alco: diky, no ono se nic jinyho delat neda.... zjistila jsem ze kazdy den se vyloupne neco noveho, co resim :slight_smile:

Hooolkyyyyy, at uz je jaroooooooooooooooooooo!! To pocasi je fakt prisernyyyyy!!!!! obavam se ze pak bude rovnou zase leto a budeme zase nadavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
jako to počasí se asi zbláznilo!!!!! tam je normálně už zase bílo!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to dlouho nevydrží. Letos mi ta zima přijde nějak hrozně dlouhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anni, klidně sem výlevy piš, aspon se ti trochu uleví :wink:
5. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
anni : tvoje pocity jsou naprosto normální. Prošly jsme si tím na začátku všechny :wink:
Já teda měla docela kliku na spavý dítě, ale první měsíc mi taky brečel, jednu dobu mi taky řval u kojení a nešlo mu přisát apod. Viděla jsem že má hlad, ale né a né se chytit bradavky a řval a řval...Taky dodnes nevim, proč se normálně nepřicuc. Párkrát jsem ho musela ošálit, protože dudlík si vzal, tak jsem kolikrát rychle vyměńovala dudlík za prso a zafungovalo to. No ale taky jsem zažila boje s kojením, podle mě je důležitý se tím nestresovat a rovnou si v hlavě říct, když to opravdu nepůjde, tak na UM není nic špatného.
no a vidíš nakonec jsem kojila dva roky a UM dát nemusela. Nic proti němu, ale výrazně jsme ušetřili :grinning:
Mě matyášek přijde jakopohodový mimčo, ajk o něm píšeš, nepříde mi, že by sis nějak výrazně stěžovala.
Mě příde, že to zvládáš krásně. :dizzy_face:

Holky, psala jsem vám, že jsem přestala kojit ? :pensive:
Opice mi radily, že by bylo fajn si říct nějaký termín, ke kterýmu dnichci přestat a pak to prostě utnout a nepolevit , tak jsem si tak nějak v sobě řekla, že bych to ráda utla do druhých narozenin.
nechtěla jsem si dělat něco jako poslední kojení, to bych obrečela a bylo by to pro mě masochistický, tak jsem si prostě jednou přes den řekla, že už mu nedám (kojila jsem jen v noci a ráno)
První noc byla těžká. bylo mi ho hrozně líto, plakal fakt hodně :frowning2: a jak se po mě sápal atak :frowning2:
Druhá noc už byla trošičku lepší a dneska v noci už nebrečel, tak doufám, že to tak bude dál.
Docela mě překvapil, ale ještě není vyhráno. Taky jsem hned druhý večer trochu protejkala (jen malinko) a tlak trochu cítim, ale není to hrozný. Tak uvidim, jak na tom budu já co se týče nějakýho zatvrdnutí nebo tak.
Kamarádka mi doporučila pít šalvěj a nebo nějaký homeopatika, tak se pro tu šalvěj stavím v lékarně pro všechny případy.
No, ale zdá se že to chvbí víc mě než jemu, což je ta lepší varianta.

jaji : předání bytu bylo fajn. Jsme tam byli brzo, tak jsme si to tam pěkně prošli a nafotili . Zkoukli jsme i dva byty sousedům :grinning:
a moc se nám to líbí.
Dostali jsme milion klíčů, sepsal s náma drobný nedostatky (nějaká špína na dlažbě lodžie apod.) a od 15.3. si tam už budeme moct vozit věci, monotvat kuchyň atd.
NO a nastěhování bych viděla tak v dubnu.
Hrozně se těšim.
Jinak ve skutečnosti mi některý místnosti přišli menší než v představách nebo na fotkách a některý zase větší. No ještě bude oříšek to zařídit, některý věci bych udělala jinak jen díky nábytku.
No ale je to fakt paráda. Kdyby někoho zajímali fotky, tak jsou tady :

http://petruna.rajce.idnes.cz/Kbely/#IMG_1079.jpg

hesla : Petruna, Kbely
5. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
ach jo, to je zase román :sweat_smile:

jo Anni a jak píše Lenka, klidne se tu ze všeho vypiš, od toho tu jsme. :wink:
A taky zjistíš, že jsme na tom byly třeba stejně :wink:
5. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám, tak vás aspoň zdravím. :slight_smile:
Dopoledne jedeme na hory, tak si jdu aspoň na chvíli lehnout. :dizzy_face:
Pa a hezký víkend. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 03:25  • Odpověz
holky, jdu na radu, Honzík má od rána horečku, před hodinou 39,5, nic jiného mu není, nebrečí, jen je takovej apatickej, takže ho asi nic nebolí, tak nevíme, co to může být, jestli zuby? ale zas nikdy horečky k zubům neměl. Co jste dávaly na horečku? já dávala čípek Paralen po 6 hodinách, nevím, jestli k tomu dát ještě něco jiného. Po tom čípku mu horečka klesla, ale pak zase vyletěla nahoru.
6. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Leni, dávám buď Nurofen sirup po 6 hodinách a kdyby mu horečka neslézala po sirupu, tak za 3 hodiny na to dávám čípek Paralen ... může se to kombinovat, pokud je takhle vysoká horečka, která neleze dolů
Tak na vás myslím, ať se z toho nic nerozjede :wink:
6. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Moni,, díky, zkusím to tedy zkombinovat, snad to klesne, ted usnul a je úplně horkej. On nikdy takhle vysokou horečku neměl, tak jsem z toho celkem vyplesklá, no snad to nic nebude. asi kdyby mu to do rána nekleslo, tak jedeme na pohotovost.
6. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Leni, neboj, bude to dobrý. Dany má docela často vysoké teploty, jako myslím, když má nějakou virózu, rýmu, kašel a tak, tak to má vždy takhle vysoké teploty. Teď v únoru měl taky takhle vysokou teplotu 39,5 a dala jsem mu na noc čípek a pokud mu to neklasalo, tak jsem mu dala v noci po těch 3hod sirup Nurofen ... ona by prý teplota neměla hned nějak hodně klesnout ... kousek po kousku aby lezla dolů
Zábaly jsme dávali, až když měl fakt ještě víc horečku kolem těch 40 ... posíláme Honzíkovi pusinku, aŤ je ráno fit :wink:
6. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Moni, díky! snad to bude dobrý, ted jsem u něj byla a už zas není horkej, takže mu to kleslo. jsem sama doma tak tu plaším :slight_smile:

Koukám na můj oblíbený film Moulin Rouge, ted ho dávají na Primě, ale znám to jen v angličtině, což je super, ale co z toho udělali, půlka je v češtině, části některých písniček je v češtině, další v angličtině bez titulků, no kdo na to kouká a neumí anglicky, tak si asi říká, že je to pěkná ptákovina!

Stáni, tak si moc užijte hory!!!!

Petru, gratuluju k odstavení, a přeju, at to Toníček co nejdřív "zkousne" :slight_smile: já to měla taky tak, že jsem si řekla, že už mu nedám a nedávala jsem si žádný datum nebo tak něco, jako "ted kojím naposled" nebo tak nějak, to bych asi ořvala, i když já už ke konci fakt chtěla přestat kojit a hrozně se mi ulevilo, když jsem přestala.
6. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.