• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky,
dneska v půl sedmý ráno babička umřela. Tak už někde hraje s dědou Tosselliho Serenádu.
Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvlala, ale moc to nešlo. Nějak nebyla nálada.

Všechny zdravím, opatrujte se.
8. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Meďo, ach jo ... to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: upřímnou soustrast, držte se :cry:
8. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Medo.......drz se!!!! Je mi to moc lito :cry: a uprimnou soustrast!
8. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Médi... upřímnou soustrast :cry:
Držte se !!!
8. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
Medi :((( upřímnou soustrast... moc mě to mrzí, vím, že pro tebe moc a moc znamenala.... :pensive:

teď už jí je dobře.... drž se!!!!!!
8. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Medi, upřímnou soustrast! :frowning2: :frowning2:
8. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Děkuju za milá slova. Už je jí dobře. A co my tady??? Ach jo. Ještě nás to bude dohánět, musíme probrat její věci, táta mi říkal, že si máme vzít, co chceme. Tak si asi vezmu knížky.
8. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Medi, co vy tady? vy nesete kus jí samé, to je hodně! určitě to teď bude ještě hodně těžké.... dej pak vědět, co sis na památku vzala.... já mám po dědovi tu sbírku autogramů a je to můj poklad. Věřím, že po tvé babičce si nějaký ten poklad taky najdeš a budeš pečlivě opatrovat!

jetě jednou hodně sil!
8. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Míšo, díky. Určitě tam něco najdu, i když babi nebyla moc materialista. Ale třeba všechny knížky od Větvičky...nebo velký fotky jí a dědy...no, uvidím. Každopádně na ni nikdy nezapomenu. Díky ní jsem vystudovala, zachovávala mi zdravej rozum, podporovala mě, nikdy se na nic neptala, vždycky pomohla, byla můj největší kritik a zároveň obdivovatel...no prostě moje dobrá duše. A já doufám její. Bude mi strašně chybět.
8. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
Medi : je mi to hrozně líto. Mám slzy v očích...prožívala jsem to celé s tebou, stejně jako my všechny... :frowning2:
ach jo. Je to tak smutný.
8. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz
Medi, tak jak je?
9. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
medi: upřímnou soustrast - sakriš, to zní tak divně, zkrátka je mi to moc líto, obzvlášť, když jsi psala, že byla babi tvoje dobrá duše :frowning2: ale jí se moc ulevilo a jak píše moc hezky urbi, tak zůstala ve vás samotných a bude tady s vámi napořád, i když ne fyzicky :frowning2: držte se a když budeš mít chuť, tak nám napiš.
10. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
leni: co honzík? už dobrý?

petru: co bydlení? jak se chystáte?

anni: ten kočárek znam, vypadá moc hezky, ale stejně to musí být fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ohledně nestíhání, to mam někdy dodnes :wink:
10. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
ahoj seb, Honzík má šestou nemoc, už se osypal, ale pořád mu ještě není dobře a nemůžeme ještě ven, tak celej den kňourá, věší se na mě, vzteká se nebo řve, což je dost na palici! už se těším, až mu bude dobře! škoda, že nevydrží u televize, bych mu aspon pustila pohádky, aby se trochu zabavil.

Holky, at uz je jaro co? ta zima už je otravná! http://zpravy.idnes.cz/jaro-letos-dorazi-podle-kalendare-teploty-porostou-jen-zvolna-p7q-/domaci.asp?c=A100310_160818_domaci_abr
10. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj vsem,

Lenni: oba vas pekne lituju :frowning2: Snad mu bude brzy dobre!

Asi zacnu provadet nejaky ritualni tance, abych to jaro privolala.. to je hrozny pocasi vcera jsem byla venku a tak hrozne foukal studeny vitr, ze jsem malem umrzla...

Holky, dneska v noci jsem mela opet brutalni sok... zacal nam rvat monitor dechu... bylo to presne v momente, kdyz malej usinal.... tak si myslim, ze asi fakt zapomnel dychat - asi to apnoicke dychani. Priskocila jsem k postylce a hned sahla na hrudnicek .... akorat se nadechl... ale matyasek uz uplne usinal.. tak jen tak malatne otevrel ocicka. Pak jsem se uplne hrozila zavrit oci... porad jsem sledovala to zelene svetylko. Za tenhle tyden je to uz po druhe :confounded: Mam docela strach, protoze jeste dost casto modra okolo pusinky a to nejen kdyz rve.... pristi tyden jdeme na kontrolu k dr. Tak rikala, ze si jeste jednou poradne proklepne jeho srdicko, ale ze minule bylo vse ok. Byli jsme u ni predevcirem protoze malej zacal chrecet a kaslat. Dneska po tom poplachu si to muj mozek vsechno spojil dohromady a mam hrozny strach :frowning2: At je streda a jdeme k dr. A to jsem o vikendu sama doma... uffff uffff, uz ted mam panickou hruzu. Mamca tu se mnou asi bude, ale ne v noci.... tak jsem zvedava jak to zvladnu. Jinak me Matyasek prijde jak dost nestastny dite....ale snad to bude lepsi a lepsi. Zkusili jsem Baby Calm, ale po nem zvracel, takze jsem na Sab Simlexu a zda se ze je to lepsi.... hezky prdi, tak jsem rada. Dneska po prve dokazal lezet na sedacce asi 35 minut a koukat a nebrecet. Tak snad se to zlepsi, protoze jinak breci skoro cely den a jen pod kolotocem je 30 minut ok.

Ditko se probouzi, tak bezim nakrmit a jdeme ven... jeste napisu papa
11. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
ahojky

Leni, tak snad už je Honzíkovi líp... jestli už nemá horečky, tak šup ven :wink:

teda Anni... to je mi líto, že Matyášek takhle hodně pláče, musí to být náročný pro tebe i pro něj... říkám si, copak ho asi trápí :(( když už to není bříško, tak co by to mohlo být.... nemáš možnost nějakých babymasáží někam zajít? u nás to bylo fakt zázračný

Fík teď měl celkem vysoký horečky, ale bylo jasné, že to má od zubů, myslela jsem, že mu roste horní stolička a dneska jsem napočítala, že mu roste pět zubů najednou!!!!! jedna dolní dvojka a čtyři stoličky! chudák malej, ale aspoň si to odbyl najednou a zase bude klid - on měl totiž doteď jen šest zubů :grinning: ale prořezané má jen ty dolní stoličky - celkem vitpný na to, že nemá ještě ty dolní dvojky :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
anni: já pořád nosila v babyvaku, to jediný pomáhalo, ale i tak dost plakala. to přejde, neboj se! :slight_smile:

urbi: chudáček fík, pět zubů. nám teď narostly čtyři dvojky najednou, ale docela v pohodě, stoličky asi budou horší :frowning2:

leni: lu se chce teď taky pořád chovat a kňourá, a to neni nemocná :wink: dobře, že už je líp :slight_smile:

jaroooooooooooooo, kde jsi?????
11. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Seb, to s tím jarem bych taky chtěla vědět :angry: :angry: :angry: :angry: u nás dneska napadlo zase pár čísel, už mě to fakt neba
no Fík právě doteď neměl žádné problémy se zubama, jen víc nudlil, ale on nudlí celoročně, takže žádná novinka a teď najednou takový teploty, tak jsem si říkala, co to je a výsledek má číslo pět :slight_smile:). ale jinak je relativně v poho. ty dolní stoličky, co už vylezly, neměl ani nateklé, ale ty horní, to byla hrůza - měl tam obr boule podlité sraženou krví, takže to bylo celé modré... ale to už zmizelo, takže už se to jen a jen prořezat

Seb, kdy má přesně Lu narozeniny? Tonda má teď 14.? pamatuju si todobře?
11. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
urbi: jj, tonda 14. a lu 17. :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
ahojky, tak zase sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem dneska byla už v 7.45 u zubaře a poslední osmička je venku!!! bylo to teda ale nepříjemné jak sviňa neb ten zub měl zahnutý kořen a nešel ven, jsem myslela, že mě utrhne snad hlavu, jak to páčil a bolí mě celá čelist, to bude zážitek, až to přijde k sobě!

Míšo, teda chudák Fíla, 5 zubů, to je mazec!!

Holky já stejně nemůžu uvěřit, že Toníčkovi už budou 2 roky!! a pak Mišákovi a pak Honzíkovi atd atd :slight_smile:...... mě připadá, že s dětma ten čas tak strašně letí!!!!!
12. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
ahoj holky, co to tu čtu... :pensive:
Honzík a šestá nemoc, Anninky peripetie s pláčem a monitorem dechu a Fík se zoubky...

Moc mě to mrzí, že máte takový starosti.
Snad se všechno brzo v dobré obrátí.

Anni : jsem netušila, že ti Matyášek pláče takhle často, musí to být pro tebe opravdu těžký. To by ti asi mohla vyprávět Monča, co si tak pamatuju. A úplně tě chápu, že se ti nechce být sama doma v noci, taky jsem to tak měla. Prostě když je ten chlap doma, tak se člověk cítí tak nějak jistějc, co ?

Lenni : to je fajn, že už máš ty osmičky za sebou !

Jinak u nás zuby bejvaly taky většinou bez větších problémů, jen občas měl noční pláč nebo že nechtěl jíst a byl protivnej.
Předevčírem se mu spustila rýma, tak jsem se bála, že budu muset zrušit zítřejší oslavu s kamarády, ale dneska už je v docela v pohodě, tak nevím, co to bylo.
No on občas má takovou krátkodobou rýmu (2-3 dny), ani jsem nic neodsála, jen se mu blbě dejchalo, bublal , chrčel, kejchal, teklo mu z očí, měl je zarudlý atak.
Ale nekašle, nemá zelený nudle, normálně si hraje (jen včera byl děsně protivnej) tak snad to bude dobrý. Na první narozeniny měl první virozu s teplotama, tak jsem si rikala, ze by to bylo docela pitomý pravidlo na každý narozeniny bejt marod :unamused:

Dnes jsme slavili u tchánovců a bylo to moc fajn. Tonda nadšenej ze sfoukávání svíček, z dárků taky, tak jsem zvědavá na zítřek. :dizzy_face:

Myslím na vás, aby od vás všechny starosti a nemoci odešli !
13. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Ahojky....

Peto: poprej Tonickovi vsechno nejlepsi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: At se vyvede zitrejsi oslava... teda reknu vam hrozne to leti...

No place dost, ale snad se to bude lepsit.... dneska byl od pul sedme vzhuru az do nejakych trech s kratkym 20 min. spankem a rval jak tur nemohl usnout, jak byl unavenej tak nemohl ani pit.. takze jsem opet vubec nevedela co s nim.... az na konec se ve ctyri utisil a konecne se najedl a usnul..... ufff, je to teda peknej nervacek.... kdyz se rozerve tak pak s nim nejde udelat moc nic....ale reknu vam jsem pekne vypsychla..... uklidnil se jen na mici, kdyz jsem na nem hopsala, tak jsem mu zkusila dat napit a kdykoliv jsem se priblizila s prsem.. zacal rev a takhle to slo asi 4x.. uz jsem ztracela nervy... vzdycky kdyz jsem mu dala dudlik tak zacal horlive sosat a usnul na par vterin a tak se to vsechno opakovalo...ale dopoledne byl zlatej vejskal pod kolotocem a na hraci dece...az se takhle pretahl.... snad doufam ze to bylo tim jak byl pretazenej...... jakmile nema vse naprosto presne jak ma byt tak je zle...

Presne, kdyz je petr doma jsem klidnejsi, jistejsi. Nastesti dneska odpoledne prisla mamca a uvarila me obed :wink:

Skoda ze se dneska Matyas takhle rozhodil, protoze jsem meli uz druhy tyden docela pravidelny rezim vecer.. vzdycky mezi sestou sedmou koupani, pohadka, a spat... parkrat mu vypadl dudlik, tak jsem mu ho zandala a hezky pak spinkal az tak do jedny.... dneska jsem zvedava co to udela.. v kolik budeme koupat a jak bude vypdat noc...

Lenni: na to pocasi fakt nemam uz slov! :-/

Miso: teda chudak Fila...masaz chci zkusit, jakmile bude zdravej - mame rymu a kasel... taky chci zkusit to koupani ve slane vode pro kojence... to by se mu mohlo libit, kdyz ma rad koupani:slight_smile:

Tak jsem si zase postezovala:-/ ... mam pocit, ze kazdy den resim nejaky problem:-/ uplne si rikam jak je hrozne nestastnej a je me to lito... je to tak uzasny kdyz je spokojenej... no jo treba to bude lepsi az mu budou tri mesice.. musim doufam, ze to vsechno bude brzy ok :slight_smile:

zatim papa
13. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Toníčkovi vše nej k dnešním narozeninám!!!! moc si užijte oslavu!!!
14. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Anni, kéž by se Matyášek brzo uklidnil, tohle musí být fakt hrozný, jak brečí u kojení!!! :frowning2:
14. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
všechno nejlepší toníčkovi k narozeninám :dizzy_face: to to letí, co? hezky si užijte oslavu! těšim se na fotky :slight_smile:

anni: je to psycho, já si pamatuju, že jsem, když byl manžel po ruce, dávala malou jemu, ať jí chvíli nosí, protože už mi z toho hrabalo. zní to jako fráze, ale fakt to přejde a musí se vydržet :frowning2: a jinak matyášek prospívá dobře, když takhle bojkotuje to kojení?

leni: fuj, zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si vždycky říkam, že jsem vydržela porod, tak co, ale ono je to fakt tak děsnýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobře, že už to máš za sebou :wink:

jinak všem, co stůňou, přeju, aby se brzy uzdravili :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
všechno nejlepší Toníčkovi ke dvou rokům!!!!!!!!!!!!!!!
14. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
ahojky,

taky opožděně přej Toníkovi vše nej k narozeninám !!!!
15. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Peto, tak jaká byla oslava? budou fotky??? :wink:
15. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
ahoj, všem moc děkujeme !
oslava byla moc fajn.

fotky jsou tady : http://zida.rajce.idnes.cz/Tonikovi_druhe_narozeniny/

ale je jich hrozně moc, nebude vás to bavit. :wink:
a taky jsem u tchánovců měla omylem špatnou clonu a na začátku osalvy na Palmovce zase špatnej čas. Si to před focením nikdy nezkontroluju :angry:
15. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Petru, na fotky juknu doma, tady v práci to máme blokovaný :frowning2:
ale mám na tebe zas jeden dotaz - dortovej. Budu na příští týden dělat dort pro taťku k narozeninám a nevím, jak to všechno časově zkoordinovat. Jedu do Prahy v úterý odpoledne (po práci) takže dort musím dodělat v pondělí večer, ale vím, že v práci budu bůh ví do kdy (porada a tak...), tak nevím, jestli bych všechno zvládla za večer. Můžu si korpus na dort upéct v neděli? A jak s krémama? Můžu si je taky nachystat v neděli - chci dělat pudinkovomáslovej pod mandlovku a šlehačkovej (pařížský krém) dovnitř? Mandlovku vím, že si můžu v klidu nachystat dopředu (jak jsem to dělala minule, tak mi trochu zbylo a celý týden jsem jí pak dojídala ( :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a byla pořád v pohodě (a taky se dá rozehřát v mikrovlnce, kdyby moc ztuhla - tedy co jsem vyčetla na netu).
Ale prostě nevím, jak s tím korpusem a krémama :sweat_smile:
Dík za radu.
15. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.