• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky. :slight_smile:

Dnes jsem v práci dřív, tak vás jdu rychle pozdravit, než se tu nakupí lidi a bude tu zase chaos. :rolling_eyes: :sweat_smile: Dnes to venku vypadá na pořádný pařák, tak se všechny opatrujte. :wink: Já se dnes chystám zajít mrknout na nějaký botky (sháním nějaký pantofle na léto, ale pořád bezvýsledně) a potom pojedeme po práci s manžílkem na koupálko. :dizzy_face:
1. črc 2008 v 07:23  • Odpověz
amorous: Jééééééééé, já bych tak se šla koupak...ale bojim bojim, abych něco nechytlo.. :frowning2: Tak ať ti to rychle uteče a jsi brzy na koupálku :sunglasses:

My dneska chceme upravit trochu okolí postýlky a uklidit komodu s mimísíma věcmama...a taky pověsit obrázky atd...no, uvidíme...hlavně, jestli my ten můj drahoušek dneska vůbec vstane, moc se na to netvářil, že by jako měl vylejzat před oběděm :wink:
1. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
ahoj holky,
tý jo, koupák, taky bych šla, ale taky bojim bojim....
Medi vy máte vlastně oba s Honzíkem volno co? tý jo, to se máte, to bych brala, mít Tomču doma... - tak ať vám to dneska jde
já jedu do Gennetu na krev a pak za kámoškou pro jednu knížku a navečer jedeme ke kamarádům - no to toho zas dneska do té diplomky udělám..... no nic...
1. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
holky já bych se taky koupala, až bych brečela!!!!!!nejradši někde u moře na pláži!!!!! :sunglasses: jeee, taky bych brala mít Ládu doma, ale ted toho má chudák v práci až nad hlavu, dneska podepisujou nějakou důležitou smlouvu a od zítřka má domluveno s Jéňou, že už může ven, že už v práci dobrý a bude s námi doma, až se vrátíme z porodnice. Na to se moc těším! Tchýně se sice nabízela, že nám pomůže, ale myslím, že to malé miminko zvládneme ve dvou :slight_smile:, tak jsem jí s díky odmítla. :sunglasses:
1. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
Leni, vidíš, jak jsi to hezky o tchýni napsala :grinning:
já doufám, že koupání u moře mě nemine - chceme jet po státnicích i s Evženem :grinning: - tzn. v druhé půlce září, takže musíme někam, kde ještě nebude končit sezona - takže to vypadá na nějaké jižní Španělsko nebo Malorka a tak... mátě někdo tip?

byla jsem v tom Gennetu, tý jo, to je přístup, já byla nadšená - úžasný - hrozně se těším na příští pátek, až půjdeme s Tomem na ten ultrazvuk :wink:
teď si vařím oběd a jdu spát, nějak mě to unavilo :grinning:
1. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
ty jo, MEdi, vy už máte první zářijové miminko????????????
1. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
taky bych se šla koupat ... v tom teplu ... ale místo toho jsem zalezlá doma, tady je docela v bytě příjemně ...
byla jsem se koupat minulý týden u kamarádky v bazénu a bylo to fajn, tak uvažuju, zda ještě zítra nevyrazím ... ale uvidím, jak bude venku, mně se totiž nechce skoro vůbec už vylézat ven :sunglasses:

Dneska jsem se vydala do města tam i zpět dopravou a i tak jsem sotva funěla, vůbec si to nechci připouštět, že už spoustu věcí nemůžu dělat tak jako dřív ... pořád jsem někde lítala a teď cítím na sobě, že už to prostě tak nejde ... když jsem jela domů z města a čekala jsem na lavičce mezi dáchůdci na zastávce a poslouchala jsem je, jak si stěžují, že se zadýchávají, že je bolí nohy, že už nikam pěšky v tomhle teple nedojdou, tak jsem se mohla s přehledem zapojit k nim do rozhovoru :grinning: :grinning: :grinning:

Medi, taky jsem četla myslím v červenci 08, že už v září máte mimčo????

Míšo, příští pátek jdete s Tomem na ten genetický ultrazvuk? Tam už bude mimi krásně vidět ... takový maličký človíček :slight_smile: A co zub, je to už lepší nebo pořád zlobí?
My jsme byli na Malorce loni v červenci, ale ve Španělsku určitě tepla v září budou! Tiše závidím, miluju moře, palmy, sluníčko ... tak snad příští rok, když bude Daneček hodný .... :sweat_smile:

To je fajn, že si Petru a celá rodinka dovču užívají, že už těším na foto, jak se Toník vozí ve vozíčku :grinning:
1. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
Dneska jde moje švagrová na zákrok, jak jsem už psala, čeká dvojčátka, je na konci 18tt a má problémy s čípkem, tak jde na steh, tak na ni myslím, zda už to má za sebou. A hlavně aby to pomohlo a prťata se držely co nejdýl mamky a nespěchaly na svět ...
Má termín až začátkem prosince, ale já myslím, že se narodí tak v říjnu, dva měsíce po Danečkovi, se nám rodinka zase pěkně rozroste! :sweat_smile:
1. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz
Amorous, to je fajn, že jste si s manžílkem krásně užili dovču! :slight_smile:
A jedete ještě někam během léta?
1. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
mončo, tak držím švagrovce palce - no chtělo by to, aby vydržely aspoň do toho října

zub zlobil šíleně večer, teď je... pst.... nebudu o tom raději psát :grinning: - a do toho bazénu vyraž, holky ve čtvrtek má být 32 stupňů!!! co já tady v tom paneláku budu dělat???? tu zdechnu :frowning2:

Mončo a mohla bys mi něco z té Malorky doporučit? nechceme žádné megaletovisko - na diskotéky nejsme zvědaví - to víš, nerudná matka v šestém měsíci, to bych jim tam v noci stropila scény kvůli hluku :grinning: - a chceme hotel někde u moře - all inclusive - pak uži si pár roků ani neprdnem, tak ať si to teď užijem :wink:
1. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky!
Leni, tak vidím, že třešně vyřešily Tvůj problém samy :grinning:

Míšo, tak vyraž do víru velkoměsta a nakup si těhuhadříky, ať Tebe ani mimčo nic netlačí :slight_smile: Tip na moře Ti dát nemůžu, nás to nějak nebere, my raději to kolo (kdekoli).

Medi, díky za zprávy o Petru, myslím, že jí půjdou kila dolů i tak :slight_smile: Jsem si v první chvíli říkala, že má Tvůj drahý nějakou pohodovou práci, že si může vstát, kdy chce, ale on má vlastně prázdniny! :grinning:

Moni, pobavilas mě, že by sis tak mohla notovat s důchodci :grinning: - ale naštěstí to máš tak jen dočasně :wink:
1. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz
a co ty Hermi, jakpak se daří? :wink:
1. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz
Míšo, já furt stejně, od včerejška nic nového :grinning: Nechce se mi být v práci a chce se mi spát :grinning: Jo, a zítra jdu k zubaři - naštěstí jen na prevenci, ale stejně se bojím :astonished:
1. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz
jejej, tak ať ti to dobře dopadne a nic ti nedělá :wink:
já jdu na diplomku a pak jedeme k těm kamarádům - tak se tu mějte pa :dizzy_face:
1. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz
Míšo, my jsme byli na Mallorce v sezóně - červenec, takže co se týká hluku tak mazec ... měli jsme teda štěstí na hotel, že zrovna v tom našem termínu tam byl klid a dalo se spát, nebyl slyšet hluk z ulic ... jinak to je jedna diskotéka, bar vedle druhého ... a řekla bych, že si to celé přivlastňují němci ... je jich tam velká převaha ...
Lidi, se kterýma jsme se potom sešli na letišti, tak byli právě kvůli hluku hodně rozladěný z celý dovči ... ale je to asi o štěstí ... a taky byla sezóna, pokud pojedete mimo sezónu tak věřím, že to tam bude klidnější ...

byli jsme v hotelu Hawaii*** v místě Palmanova/Megalluf a měli jsme pouze polopenzi, ale šlo i all-inclusive. Vařili moc dobře, moc nám tam chutnalo, pokoje s klimatizací, hezký ...
Pláž písčitá, takže nějaké potápění a tak ... to ne ...
Co se týká výletů na Mallorce, tak je tam muzeum Katmandu - muzeum kuziozit (to bylo přímo v tom městečku), potom ¨jsme byli v Marinelandu na delfínech, je tam nově otevřené podmořské velké akvárium, je možnost navštívit Dračí jeskyně (ale z nich jsme moc odvázaný nebyli) a potom jsme navštívili hlavní město Palma de Mallorca.
Byli jsme i na celodenním výletě Mallorcou, kde se jelo kousek busem, kousek lodí (ale to bylo strašný, protože byly ohromný vlny a většina lidí zvracela) a potom vláčkem ...
Líbilo se nám tam, ale chyběla nám tam taková ta příroda, co je třeba v Řecku ... čisté průhledné moře, skály, ...
1. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
no Mončo toho já se přesně bojím, že mi na dovče bude chybět - to co má Chorvatsko a Řecko - skály, čisté moře.... ach jo, já to vidím, že zase nikam nepojedem, že se mi nebude nic líbit.... :confounded:
1. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
můžu ti poslat nějakou fotku, zda chceš ... ale Mallorca, pokud vyhledáváte taky skály, čisté moře ... je placka a nikde nic ...
A myslíš, že třeba v Řecku už nebude hezky v září? Já myslím, že ještě určitě ... spoustu lidí jezdí takhle mimo sezónu ... u nás byl tohle omyl, vždy jezdíme červen nebo září ... ale díky operaci manžela jsme to měli takhle na červenec jako svatební cestu ...
1. črc 2008 v 15:18  • Odpověz
A co Španělsko Costa Brava? Tam skály jsou, ale moře je písčité ...
1. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
Mončo ono je právě problém, že takhle nakonci září už mají skoro všude skoro ukončenou sezonu - takže tam máš např. klimu jen do 15. září nebo hotel u bazénu jen do 15. září - nebo místo jídla jim dávají zbytky apod.... :frowning2: - takže to chce někam, kde bude ještě takhle v září plnohodnotná sezona a kde bude normální kuchyně - nebudu v těhu riskovat :frowning2: - no, tak to jsem na nás zvědavá teda...
1. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
aha, tak to jsem netušila, že to je tahle ... tak uvidíš, ale určitě něco najdete ... :wink:
1. črc 2008 v 15:30  • Odpověz
jo snad jo, stejně to necháme na last moment a uvidíme - půjde nám o to, hlavně si odpočinout, mylsím, že po měsíci učení na státnice to budu já, manža i Evžen potřebovat :grinning:
1. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
tak to určitě ... je ještě hóóódně času, ale věřím, že fakt vyberete a budete si hezky lebedit a odpočívat celá rodinka i s Evženem :grinning: v bříšku! :wink:

tak zatím papa, za chvilku dorazí manžel a jedeme k našim na zahradu zalévat, jsou na dovolené v Českém ráji, tak chodíme zaskakovat a k večeru si opečeme buřtíky. :sweat_smile:
1. črc 2008 v 15:37  • Odpověz
Míšo, některý letecký společnosti chtějí ještě potvrzení od doktora, že můžeš letět těhotná - od 28. nebo 26. týdne myslím, mě se ptali v březnu když jsem letěla do Londýna v jakém jsem týdnu, tak to si raději zjisti, to mě jen napadlo, když tu píšeš o dovolené. Jééééé, závidím, fakt, to moře!!!!!!! Určitě něco pěkného seženete!!

Ahoj Moni, s tima důchodcema to je dobrý!! ale v tomhle počasí máme dost společnýho, to je fakt! :grinning: A dvojčátkům a mamince taky držím palce!!
1. črc 2008 v 16:08  • Odpověz
Holky, mě dneska šibne
..ráno jsem zalejvala kytky a shodila si na kobrerc v obejváku celou velkou kytku, takže bordel všude...tak jsem prala koberec a Honza chtě nechtě vstal a šel to vyluxovat a pak přišel, že má něco na boku...tak se nám to nelíbilo, šli jsme k doktorce a ejhle, máme pásový opar (teda nejspíš, sama si nevěděla moc rady). A že prej to není nakažlivý...jenže na netu jsme si přečetli, že jo...tak jsem volala doktorovi na gyndu a snad to bude ok, nemělo by to moc dělat mě ani mimískovi...
A aby toho nebylo málo, jala jsem se udělat hygienická opatření a převlíkala peřiiny a stáhla i ten kojící polštář - je plnej malinkatejch polystyrénovejch kuliček...takže nám sněžily kuličky po pokoji, protože na dvou místech rupnul ve švu. Tak jsem zašila polštář, vybrala kuličky...a dala prádlo do pračky a vtom přišel HOnza, že tam něco smrdí...shořel nám kabel od pračky - teda spíš koncovka od pračky a prodlužka ze zásuvky...no prostě super den. Teď pojedu s prádlem, co jsem nedopraný vyndala z pračky ke tchýni, aby mi to doprala...Honza luxuje zbylý kuličky a ještě jsme se nepohodli, protože jsem tu dvě hodiny běhala a řešila krizový situace a on seděl u PC, prototže nevěděl, jak mi má pomoct, tak si hrálll.. :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Ach jo...
1. črc 2008 v 16:56  • Odpověz
Není konec.....Honza hadicí od luxu proseknul lino v chodbě a štípnul zrcadlo v chodbě :sunglasses:
Co ještě nás čeká???
1. črc 2008 v 17:14  • Odpověz
Medi :astonished: , to je tedy den blbec, jinak se to nazvat nedá. Už prosím Tě dneska nic nedělejte :sweat_smile: (víš, jak to je, na pokáleného i toaleta spadne). Hlavní je, že ten pásový opar (či co to Honza má) neohrozí vás s mimčem!
1. črc 2008 v 19:33  • Odpověz
Medi, no to je teda den!!!! :confounded: :confounded: Když se daří, tak se daří!! Tak snad se ti manžel brzo uzdraví!!!!

Já jsem teprve před hodinou dorazila z porodnice, šla jsem tam dneska jen na monitor a ejhle mladej se tam zrovna musel předvádět a hrozně tam sebou mlel, tak mi ten monitor dělali 2x a pak přišel doktor a řekl, že si mě tam asi budou muset nechat, že mimčo má tachykardii (asi se to takhle píše) a že to musí hlídat, no nakonec ještě řekl, že mi dají infuzi a uvidí, že to je možná z toho horka a že má mimčo žízeň, tak jsem vypila skoro litr vody a hodinu a půl mi kapala infuze kapačkou, taky skoro litr a monitor byl pak lepší, ale musím tam zítra brzo ráno znovu na přetočení. Ležela jsem naproti porodních sálů a jedna maminka tam strašně řvala, ale strašně moc, holky bojim, bojim!!!! Tak mi ráno držte palce, at je to lepší, jinak si tam jdu znovu lehnout.
Dobrou!!!!!!
1. črc 2008 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky! :slight_smile:

mysojc: Teda Medi!! :astonished: To jsi teda měla den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak teď už to bude určitě jen lepší! Ať se manžel brzy uzdraví, ten pásový opar je svinstvo, moje babička ho měla vloni a dlouho s ním bojovala, ale u starších lidí je to jiný a co vím, tak je to nakažlivý, ale jestli ti na gyndě řekli, že pro mimčo by to mělo být v pohodě, tak se určitě nemusíš bát. :wink:

Leni, tak pak dej vědět jak to s tebou vypadá, budu na tebe moooc myslet a držet palečky ať je vše OK!!!

monisek: Moni, my se chystáme ještě v září do Španělska - Costa Brava, Andalusie nebo Mallorca, tak uvidíme jak to manželovi vyjde v práci, chtěla bych aspoň na těch 10, 11 dní. :slight_smile:

urbi: Jé, tak to se na té Mallorce možná potkáme. :grinning: Ale překvapilo mě, co si psala o té klimošce a jídle a tak, nikdy se mi nic takového na Mallorce nestalo a vloni na Krétě to bylo koncem září taky naprosto v pohodě. :confused: :slight_smile: Jinak vypadá moc dobře Andalusie a myslím, že v kvalitních, třeba **** hotelích i v zářích seženete super ubytování s klímou, bazénem a dobrým jídlem. Osobně doporučuju pročíst si recenze hotelů až narazíte na nějaký zajímavý, lidé mají občas docela dobrý postřehy, který pomáhají při rozhodování. :grinning: :wink: :dizzy_face:
2. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
Leni, achjo, Ty si to vybíráš :frowning2: Nezbývá, než držet palce, aby to bylo OK a Tys mohla prožít poslední dny těhotenství s manželem doma :wink: Moc na vás myslím!
2. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky - Leni, kočičko, myslim moc na tebe, hlavně nám tam nezůstávej jo? a když jo, tak rovnou rodit a ne tam jen tak ležet - kočičko, neboj, zvládly to jiné, taky to zvládneš a výsledek? krásnej Jéňa :wink:

Amorous a vy jste na Mallorce spokojení? nebo raději nějaké to Španělsko? no já tohle slyšela né o Mallorce ale o třeba Řecku...

Medi, tý jo, to byl teda den, to snad ani není možný - tohle si někam zapište, protože tolik příhod najednou, to je masakr....

my byli včera u kamarádů, nejdřív jsme šli na Hostivařskou přehradu a pak byli u nich, bylo to moc fajn a sranda - oni celkem popíjeli, já si koupila něco jako nealko šampáňo a bylo nám fajn :wink:
2. črc 2008 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.