• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
jé mě už tam dneska skočil 12 týden :dizzy_face:
2. črc 2008 v 08:25  • Odpověz
Krásné ráno holky,
teda Medi to byl den fakt blbec! :grinning: Doufám, že dnes už bude líp! :sweat_smile:

Lenni, moc držím pěsti, aby si tě tam nenechali a pustili s Jeníkem ještě domů! Určitě dej vědět!

Já se rozmýšlím zda jet nebo nejet ke kamarádce, mají bazén, že bych se tam v tom vedru hezky smočila ... tak uvidím, v tomhle vedru jsem strašně líná něco vůbec děalt
2. črc 2008 v 09:02  • Odpověz
holky, jsem zpátky, Jéňa zase naoplátku chrněl, takže monitor opět 2x, ale dobrý, srdíčko už měl v pořádku a nebyl tak rozhicovanej jak včera. No na kontrolu opět v sobotu a pak další středu. Jo a máme začít sexovat, aby se mladej narodil do termínu.:slight_smile: obzvláště manžel má velkou radost!! :grinning:

já mám dneska náladu na nějaké nákupy ve slevách.........:slight_smile:
2. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Jé Leni, to je parádní zrpáva, že jste oba v pořádku - tak pěkně odpočinek a sex :grinning: - ty nákupy, no nevim nevim holka.... ale když vyrazíš, tak ať dobře pořídíš

já bych chtěla o víkendu, ale to jen za odměnu, jestli stihnu napsat to, co jsem si naplánovala, zatím jsem pěkně pozadu.... - ale dneska snad něco zvládnu - teď dopo poklidím, usnu po utrogestanu (já se tááák těším, až ho nebudu muset brát, jsem po tom tak unavená...), připravím si něco na oběd a pak na to vlítnu a budu psát až se ze mě bude kouřit...

holky a potřebuju radu - budeme si kupovat postel - chceme nějakou pěknou, ale za rozumnou cenu - tzn. aby i s matracema jsme se vešli tak do těch 25 max. - nevíte kam se jít kouknout?
2. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
Teda Míšo, 12. týden jo? to hrozně letí!!!!!!

Moni, teda já být tebou, tak jedu ke kamarádce do bazénu :wink: ted ráno je tam fakt docela příjemně.
2. črc 2008 v 09:11  • Odpověz
Mončo - jeď do toho bazénu, tam bude fajn :wink:
2. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Lenni, tak to jsem ráda, že jsi doma! :wink: A že jste hlavně v pořádku! Já jdu na první monitor příští středu :slight_smile:
Tak to se nedivím, že má manžel radost ... :grinning: mě se manžel bojí ... :grinning: Se mu nedivím, sama si připadám jako hroch ... :grinning:

Tak jo, překecaly jste mě, jdu se zabalit a vyrazím se zchladit do bazénu ... :wink:
2. črc 2008 v 09:25  • Odpověz
Míšo, my máme docela levnou a dobrou postel z Ikea a matraci bych tam koupila taky, maj tam dobrý, ségra jí má a chválí si jí.

Holky, já už nemám žádný tričko, ze kterýho by mi nekoukal pupek ven :grinning: všechno je mi krátký, se pak nedivim, že na mě ty lidi koukaj :grinning: Včera mi doktor říkal, že nebudu mít žádnýho prcka podle břicha :slight_smile:
2. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
Moni, hned bych jela s tebou!!! :wink:
2. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
holky jdu spát - dobrou
2. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
Moni, jojo, bazén je dobrý nápad!

Leni, to jsem ráda, že jste doma - a doktor vám naplánoval fajn program :grinning: :wink: , jen to nakupování asi není úplně nejlepší nápad :sweat_smile:

Míšo, my máme tuto postel: http://www.doruzova.cz/detail.php?kat=7&page=1&zid=23 (ale nemáme pod ní špulík - nechtěla jsem ho; a noční stolky máme taky tytéž - všechno je to masiv) s matracemi od firmy Dřevočal a jsme moc spokojeni. Celkem vyšla myslím okolo 17 tis. (možná i míň, už nevím, měli jsme ji jako dárek od tchána), a to se ještě trochu prodražila, protože jsme chtěli prodlouženou (máme 220 x 90 cm, oba jsme dlouháni a zejména manžel v "krátké" posteli trochu trpěl :slight_smile:). Hezky se vyspi :slight_smile:
2. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
Jo, a u té postele si myslím, že na rámu tolik nezáleží (já jsem třeba chtěla masiv, protože je takový přirozený, byť je taky trochu lepený), hlavní je, aby se Ti líbil a nevrzal :grinning: (ale to se nikdy nedá dobře odhadnout - my tu postel máme asi 2,5 roku a už začíná vrzat, manžel s tím musí něco udělat). Na čem bych nešetřila, jsou matrace, a určitě je lepší vzít 2 než jednu velkou pro oba a nejlépe si na nich v obchodě vyzkoušet ležet.
2. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vyslala maroda na injekci a na nákup...a sama si tu užívám chvilky u PC, kdy do mě nežďuchá, že tam chce...hraje nějakou blbost po síti...jmenuje se to Divoký kmeny...a je u toh furt...furt něco dobývá, staví atd...

My máme dneska den bez programu a tak doufám, že dáme dokupy ten pokojíček...

leni: Tak to jsem fakt ráda, že jsi doma, bylo by to otravný v těch vedrech v nemocnici...pohlaď za mě Jéňu a opatrujte se.

míšo, stěma postelema nevím, my koupili v Scontu a už bych to neudělala...chtěli jsme s úložným prostorem, ale jsou blbý, matrace na nic, vržou atd....Ale v Ikei si snad vyberete... :wink:
2. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
tak jsem si dala hodinku a půl, tak snad teď půjde něco dělat - i když to vedro... :angry:
Hermi, dík za tip na postýlky, mrknu - právě u toho rámu mi jde o to, aby brzy nevrzal :confounded: - a je jasné, že hlavně půjde o kvalitní matrace - co bych chtěla jsou ty polohovací rošty :wink:

Medi, taky díky za tip - každý negativní se hodí :wink:
2. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
Míšo, s tím vrzáním je to těžko, mám takové podezření, že každá postel začne časem vrzat :confounded:
Za chvíli valím k té zubařce, brr. Ale pokud mi něco najde, řeknu jí, ať mi to opraví jindy, dneska na to nemám moc čas a nejsem psychicky připravená :grinning:
2. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
tak jsem si holky k obědu udělala špenátové taštičky plněné fetou - koupila jsem je zmražené v Lidlu, když tam měli týden řecké kuchyně - mňam :wink:
2. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz
hermi: Tak doufám, že ti neublížila - myslím ta zubařka. S tím vrzáním souhlasím...to by na tý posteli člověk musel fkat jen spát...:grinning: :grinning:

Míšo, jo, na jídlo nejsme líný, co...my si zase udělali halušky se zalím a slaninkou... :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
2. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz
Hm, tak maličký kaz tam byl :frowning2:, ale protože mě vzala na prohlídku jen na rychlovku, mám 3 týdny na psychickou přípravu :grinning:

Míšo, jak jsem četla o těch taštičkách, začaly se mi sbíhat sliny, ale velmi záhy přestaly, když jsi napsala, že jsou z Lidlu :grinning: Ale je to fajn inspirace, něco podobného zkusím někdy spáchat.

Medi, taktak, při spaní pvětšinou vrzající postel nevadí :grinning:

Tak jsem oprala dvě pračky (jednu mám už i suchou) a ještě se chystám vysát postel a umýt koupelku a sporák. Ještě štěstí, že tu nemám moc horko.
2. črc 2008 v 15:53  • Odpověz
Tak už mám hotovo a tady nikdo :grinning: Doufám, že si teď nepřijde tchán prát - většinou to totiž tak bývá, že přijde, když sedím u PC, tak to pak vypadá, že nic nedělám :unamused:
2. črc 2008 v 16:58  • Odpověz
Hermi, to víš že domácí by bylo lepší, ale bylo to moc dobré a přímo z Řecka - pro mě představa každodenního vaření při psaní diplomky - to bych neudělala už vůbec nic, každá taková aktivita mě hrozně vyčerpá, takže občas zhřeším na něčem už předem připraveném - ale když to není denně, tak to snad neva :wink:
2. črc 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj kočky moje,

jdu vás jen v rychlosti pozdravit....

doufám, že ty horka všechny jakž takž přežíváte...

Lenni, jsem ráda, že jenda vydržel do července :dizzy_face: jen doufám, že tě nebude moc zlobit, abys nemusela na porod čekat v porodnici...

My jsme v pondělí předali objekt investorovi :sunglasses: všem nám spadnul obrovskej kámen ze srdce, protože jsme to DOKÁZALI a splnili smlouvu. No práce máme ještě dost, ale snad už bude líp.
Jen mi je dneska smutno, protože skončila kolegyňka co tu byla jako externistka a vrátila se do Valašského meziříčí (skončila jim smlouva) - moc jsme si rozuměly a já tu teď zůstala sama samotinká :frowning2:

No nic, mějte se krásně a já se zas ukážu. Pusu všem!!!!
2. črc 2008 v 17:58  • Odpověz
Ali, gratuluji, že jste to zvládli :wink: Doufám, že se ukážeš častěji! S tou kolegyňkou mě to mrzí :frowning2:, ale upřímně, nedivím se jí, ve Valmezu je fajn :wink:

Míšo, s tím vařením je to pochopitelné, spíš jsem se pozastavovala nad Lidlem, tam my totiž nechodíme :sunglasses: (ale neber to prosím zle).
2. črc 2008 v 18:31  • Odpověz
Hermi, neberu to zle :wink: - já byla v Lídlu asi po půl roce, ráda tam kupuju zeleninu a ovoce (měla jsem ho u práce)

Alčo, tak to moc gratuluju, že máte hotovo - no, takže kolegyňka už fakt skončila jo? to je blbý, když takhle někdo blízký z práce odejde, ale ty si poradíš :dizzy_face: :grinning: - a přijď častěji jo?
2. črc 2008 v 18:44  • Odpověz
tak holky, asi vás to vedro zmohlo, bo tu byl klídek jako ve škole o prázdninách :wink:
já už jdu taky spát - tak brou a zítra pa :dizzy_face:
2. črc 2008 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ránko. :slight_smile:

urbi: No já byla na Mallorce dvakrát, ale babička tam jezdí pravidelně v červnu nebo září a zatím jsme žádné problémy neměli... :confused: Jinak jak jsem psala, my byli vloni na Krétě a naprosto v poho, bazének i jídlo perfektní. :wink: Jo a na postel mrkněte do Ikei... :wink:

lennik: Tak to je fajn, že jste v pořádku. :slight_smile: Tak odpočívej a užívej si sexu. :grinning: :grinning: :wink:

jajinkaa: No paráda, také gratuluji a doufám, že teď budeš mít víc času si odpočinout. :wink: :slight_smile: S tou kolegyní mě to mrzí, ale jak psala Herminka, ve Valmezu je nádherně... :wink:

herminka: A jak bude ta psychická třítýdenní příprava vypadat? :grinning: :wink:

mysojc: Tak co, vrhli jste se na ten pokojík??? :confused: :slight_smile:

monisek: Jaký byl bazén? :slight_smile:

U nás v práci je zase blázinec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybyste to tady viděli, no to je domluva jak s tatarama. :angry: Jsou jasně daný pravidla, který si tady každý porušuje jak se mu zlíbí a do toho ke mně včera ještě posadili člověka na kabel, který měřil efektivitu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: No po třech pracovních dnech jsem utahaná jak po měsíci, tak už se těším na víkend. :sweat_smile:
3. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky :wink:
Amorous, vy to tam máte nějaké podivné co? neuvažuješ o změně? A jaké jsou tedy plány na víkend?
3. črc 2008 v 08:01  • Odpověz
Nazdar kočky,

čas odpočinout - já už snad ani nevím jak se to dělá odpočívat :grinning: no ale budu se to muset zas naučit, pomalu ale jistě práce ubývá :sunglasses:
No s tou kolegyní - ono se jí zas až tak moc vracet nechtělo...ale musela. No třeba se přes léto rozmyslí a přestěhuje se do Prahy...

To je ale venku vedro, co? ještě že máme v práci klimu...

Tak co Léňa? Každý den netrpělivě koukám, jestli už se Jéňa nechstá :grinning: :dizzy_face:
3. črc 2008 v 08:32  • Odpověz
ahoj Alčo :dizzy_face:
3. črc 2008 v 08:36  • Odpověz
no, že by se kolegyně nakonec fakt stěhovala???? :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky koukám, co Léňa, ale asi ještě s Jéňou spinkají :wink:
3. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
Míšo, uvidíme...je nalomená jak blázen... :sweat_smile:
Co tvoje diplomka, jak to jde? A co těhotnění - jak se cítíš??? Doufám, že už špinění nadobro přestalo!
3. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.